#51 2011-02-17 16:25

aiolosz
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hobby

Bögni írta:

Kicsit le vagyok maradva:)....
Aiolosz, mindkét mûved nagyon tetszik, a rajz különösen...bevallom õszintén, a hivatalnok nekem kicsit zavaros, mármint nem értem igazán a címét...elmondod:)? És köszönöm szépen az új feltöltéseket is:).
Én, köszönöm a bókot:)! Idõközben megkaptam az elsõ megrendelésemet is, két képet készítek éppen egy szülinapra, ami számomra hatalmas megtiszteltetés, mert nem ismerõstõl érkezett a rendelés...azt hiszem, alaposan elkapott a gépszíj:).
További szép napot:)!


Ezt írtam a Fecebook_on valakinek, aki a "Nem veszünk semmit.." alkotásodat dicsérte:
Ági nincs itt a Facebook_on, ezért az Õ engedélyével szoktam felrakni az alkotásait. Mivel a legjobban az általad is kedvelt pirográfia a legnépszerûbb, meg fogom Õt kérdezni, vállalná-e az itt jelentkezõknek a mû elkészítését, természetesen nem ingyen, hanem tisztes áron. Elsõnek én jelentkeznék...

A saját alkotást illetõen, az "Imádkozó hivatalnok" címû "mû" egy zsiráf és egy elefánt elkészítése között született a MOM kultúrházban, a hetvenes évek végén, ahol is a gyerekeimmel agyagoztam. A reszli idõben készítettem és az ihletet az adta, hogy mûszaki értelmiségiként nagyon sokszor kellett hivatalnokként ügyködnünk, várva arra, hogy ostoba fõnökeink az általunk készített anyagokra a jóváhagyó aláírásukat szentesítsék. Nos, akkor ez adta az apropót, bár nõi alakot is szívesen megformáltam volna, de körülöttem csak serdületlen gyermekek voltak, ezért visszafogtam magam :) Amennyiben van esetleg valaki, aki modellnek jelentkezik, akkor most bepótolnám, ami akkor elmaradt....           

Nincs jelen

 

#52 2011-02-17 17:40

Szuszidi
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hobby

Hmm! Kedves Kapitány erre lenne eszed? Akt mégpedig nõi :D Apropó MOM Magyar Optikai Mûvek csak a fiatalok kedvéért. De jó kis mozija volt neki. S premier filmeket nyomtak. :D
Legyen szép napotok!

Nincs jelen

 

#53 2011-02-18 09:10

Bögni
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hobby

Kedves Kapitány,
természetesen vállalom a kérések elkészítését, de csak akkor, ha a közvetítés nem túl " megterhelõ " számodra. És az is természetes, hogy Te leszel az elsõ, akinek ebbéli kérését teljesítem:). Csak írd meg, mibõl mennyit készítsek, én meg majd válaszolok:).
Így már értem a Hivatalnokot...szinte láttam magam elõtt, ahogy szegény ember áll, csak áll egy iroda elõtt, amit Manyika, a titkárnõ harcos amazonként õriz, majd szegény delikvens beleunván a várakozásba, térdre hull, és feladja:)...komolyan mondom, ez a szobor óriási:)!
Másik kérésedet, az akttal kapcsolatban sajnos nem tudom teljesíteni, túl anyagigényes lenne:). De azért ne add fel, hátha valaki mással összejön:)...
Szép napot
Ági
Ui: nem lehetne, hogy esetleg végre tavasz legyen, és a másik hobbymnak is tudjak hódolni??? Lassan ideje lenne már egy ( illetve sok ) jó kis motortúrának...az új motoromat még alig tudtam próbálgatni:(...

Nincs jelen

 

#54 2011-03-11 16:48

Bögni
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hobby

Motoroztam:):):)....

Nincs jelen

 

#55 2011-03-11 17:52

mercy70
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hobby

Az jóóóó!  :)    :)
Én még nem motoroztam ez évben.Nem volt hideg?

Nincs jelen

 

#56 2011-03-11 18:15

Bögni
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hobby

De nem ám:)! Van nekem jó kis motoros szerkóm, ami így 15 fokban bõven elég:). És ez csak jobb lesz:)!!!

Nincs jelen

 

#57 2011-03-11 18:25

Peeter
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hobby

Motor sajnos még nincs, de a biciklit majd elõkapom, ahhoz pont ideális a 15-20 fok közötti idõ.

Nincs jelen

 

#58 2011-03-11 18:56

Bögni
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hobby

Jaja, mondhatni tökéletes. Már nem hideg, de még nem is túl meleg:). Bicajozni is ideális ( azt is szoktam:) ).

Nincs jelen

 
IBDoktor
 

Láb

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB