#151 2007-03-31 12:52

christa
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Párkapcsolat

Sziasztok!

Most járok itt másodjára, de csak ma regisztráltam magamat. Fórumot még életemben nem használtam, ha nem ott jelenik meg az írásom, ahol kellene, elnézést kérek. :)
A párkapcsolat témához szeretnék hozzászólni. Nekem tíz éve állapították meg a crohn betegséget, azóta küszködök vele, lelkileg is alaposan megviselve. Nem szeretnék panaszkodni, mert vannak akiknek az állapota sokkal rosszabb az enyémnél, de sajna rámférne az optimista szemléletmód. Novemberben jó laboreredményem azt sugallta az orvosomnak, hogy hagyjam abba gyógyszerszedést (Pentasa), bár a tünetek nem csökkentek, vannak idõszakok, amikor bedurvulnak. A párkeresés nekem is nehéz, mert nem bízom abban, hogy valaki is elfogadja ezt a kényelmetlen, kellemetlen betegséget. Az eddigi partnereimnek nem beszéltem a bajomról, csak annyit mondtam, hogy a gyomrommal vannak problémák, ez nem hangzik olyan rettentõnek. :) Nem is igen keresek partnert, mert a férfiak nehezen tudják elfogadni hogy egy nõnek valami baja legyen. (Tisztelet annak a kevés kivételnek). Mi nõk ilyen téren megértõbbek vagyunk. Fõként az bizonytalanított el engem, amikor egyszer egy férfival megismerkedtem és szerettem volna õszintén beszélni a betegségemrõl, hogy el tudna-e így fogadni, azt felelte attól függ, mi a bajom. Na ez nekem elég volt, nem is mondtam semmit, de véget is vetettem a kapcsolatnak. Ezek szerint akinek valamilyen problémája van, az már nem is számít teljes értékû embernek? Sajnos nem hiszem, hogy el tudnak fogadni a nyavajámmal együtt!

Jobbulást kívánok mindenkinek!!
Sziasztok

Szerkesztette: christa (2007-03-31 12:52)

Nincs jelen

 

#152 2007-03-31 15:12

kbalu
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Párkapcsolat

Szia Christa!

Tényleg rádférne egy vödörnyi optimizmus, de kitartás. Hidd el, hogy aki igazán szeret, az együtt szeret a betegséggel is. Azt észrevettem, hogy a nõk nehezebben viselik ezt a dolgot párkapcsolati szempontból, de hidd el, hogy a férfiaknak sem könnyû ez. De tudod, aki ezt nem tudja megérteni, az azt hiszem, hogy nem is érdemel többet.

Próbálj meg úgy partnert keresni, hogy felejtsd el, hogy beteg vagy (tudom, nem könnyû). Nem kell mindjárt az elején tudnia a partnernek, hogy egyáltalán van valami bajod, azt pedig úgyis érezni fogod, ha már nyugodtan beszélhetsz a betegségrõl, és akkor már kisebb az esélye a csalódásnak.

Akit meg írtál, hogy miatta van legfõképp ez a bizonytalanság, nos õ valószínûleg másban is csalódást okozott volna, de nem mindenki ilyen, hidd el. Te is kellesz valakinek, mindenkire vár valaki az életben, csak kitartás. Azt meg felejtsd el, hogy a betegséged miatt nem találsz senkit, mert ez hülyeség.

Ja, és nem utolsósorban, ha ennyire nem bízol abban, hogy egy egészséges ember is tud téged szeretni, vannak még egy páran rajtad kívül IBD-s pasik, akik hasonló okok miatt nem keresnek partnert, szóval csak nyitott szemmel kell járni ;-)

Szóval kitartás, mert ha csak azon rágódsz, hogy emiatt nem találsz senkit, akkor az úgy is lesz....

Üdv:

kbalu

Nincs jelen

 

#153 2007-03-31 22:37

ase
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Párkapcsolat

Kedves Christa!!

Még jó, hogy az IBD-s is teljes értékû ember!!!! Naná!! Szerintem itt az a kérdés, hogy TE milyennek tartod saját magad!
Eleinte nekem is voltak problémáim, a diagnózis után 2 évig nem volt kapcsolatom, aztán szép lassan elfogadtam magam.. és utána minden ment magától.. Ma már boldog párkapcsolatban élek! :-)
Ha nem vagy kibékülve magaddal, azt a környezeted is látja.. viszont ugyanúgy igaz az ellenkezõje is, és szerintem ha te azt sugárzod kifele, hogy jóban vagy önmagaddal, hülyén hangzik, de szereted saját magad, hidd el a környezeted is így fog viszonyulni hozzád!
Tipp... Nekem önbizalomnövelésre legjobban a jóga és a hastánc jött be.. Egyszerõen megint NÕnek éreztem magam! (Így, csupa nagybetûvel!!! :-)) És ráadásul még a pocira is jó hatással vannak!! ;-)
Sok sikert!!!! :-)))))))))

Üdv: Ase

Nincs jelen

 

#154 2007-03-31 22:39

ase
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Párkapcsolat

egyszerõen=egyszerûen... Bocsi, kicsit fáradt vagyok... :-D

Nincs jelen

 

#155 2007-04-01 07:58

christa
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Párkapcsolat

Kedves Kbalu és Ase!

Köszönöm a biztató szavaitokat! Sajnos tényleg az a baj, hogy még én magam sem tudtam elfogadni ezt a betegséget, mindig reménykedek valami csodában, hogy egyszer vége lesz és újra egészséges leszek, de amikor rosszabbodik az állapotom, akkor nagyon magam alá kerülök. Azért természetesen én is élem az életem, igyekszem, hogy ne a betegségem irányítson engem. Eljárok ide-oda a baráti társaságommal (persze ilyenkor sokszor muszáj valamilyen hasfogó tablettával elejét venni az esetleges kellemetlenségnek :) , szerencsére munkaképes állapotban vagyok és dolgozni is járok. Jógával én is próbálkoztam, de sajna idõhiány miatt abbahagytam.
Mégegyszer köszi a biztatást!

Üdv
christa

Nincs jelen

 

#156 2007-04-04 20:58

Niala
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Párkapcsolat

Sziasztok!

Rég jártam már erre...elég sokminden lefoglal mostanában, hál' istennek!
Többek között találtam magam mellé valakit...és most tök boldog vagyok!:)
Még egyszer nem láttam õt ezelõtt,pedig kb. 150 méterre lakunk egymástól.Ja és a salsa! :D
Szóval tessék szépen átnézni néha a szomszédba!És salsázni egy jót! :D

Annak rendje módja szerint el is mondtam neki,hogy mi a helyzet velem,a betegséggel...úgy néz ki semmi probléma nincs ezzel...de szerintem még nem érti igazán.
Remélem nem is kell megértenie,milyen is az,amikor rosszabbul vagyok!
De tök figyelmes...akármikor elmegyek mosdóba,megkérdi,hogy ,,minden rendben?" :)
Persze,most minden rendben(lekopogtam).De így is legyen!

Christa:
Biztosan fogsz találni magadnak egy olyan párt, aki elfogad.De ez legfõképp úgy fog menni,ha saját magad is elfogadod,de azt hiszem ezt már mondták rajtam kívül néhányan...
Én sokszor csináltam azt,hogy(igaz, néha önzõ voltam,de megérte) kizárólag magammal foglalkoztam,nem törõdtem senkivel,ebbe beleszámított az is,hogy sokszor még a segítséget sem fogadtam el,de amennyire csak lehetett rendbe raktam odabent a dolgokat.Lelkileg...
De mindenki saját magának fogja megtalálni a kiutat,akár segít valaki,akár nem.
És ha vidám vagy és mosolyogsz,akkor visszamosolyognak!Ez vonzza a többi embert!

Szóval mindent összevetve:irány a szomdszéd,a salsa,és naagy mosoooly!!! :P :D
Mindenkinek panaszmentes napokat!!

                    Nia

Nincs jelen

 

#157 2007-04-05 17:30

barna-by
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Párkapcsolat

Nia: Örülök, hogy minden rendben!

Én is a szomszédba kacsintgatok, legalább is 5 utcával lejebb lakik egy európai-ázsiai leányzó, aki k.va jól néz ki!!!Olyan gyönyörû szemei vannak, mint egy szép manga lánynak!!!Gyönyörû!!!És most megszerelmesedtem!

Amúgy most találtam meg a legjobb drogot ami létezik!!Az endorfint!!! Menjen mindenki sportolni, úgy is süt a nap és nagyonjó idõ van!!
Ma beiratkoztam capoeirázni, így jövõ héttõl, már nemcsak mint teszter, de mint tag fogom nyomni!Ma belekóstolhattam az egészbe és rohadt jó volt!Nem kell semmi testi adottság, minden béndzsó jöhet, aki akar, a végén ugy is kialakul minden!!!Tökállat!Fel vagyok pörögve, de annyira, hogy mindjárt lemegyek futni egy kört! :)
Atom!!!!!!

Nincs jelen

 

#158 2007-04-05 17:51

Norby1
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Párkapcsolat

Sziasztok!

Barna nem capoeirázni kell hanem aikidozni, sokkal jobb:)
Niának meg gratula az udvarlójához sok boldogságot nektek.

Nincs jelen

 

#159 2007-04-06 15:50

barna-by
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Párkapcsolat

Norby: Aikidoztam és ju jitsuztam fejenként 2,5 évig! Jvolt!!! De a capoeira sokka ljobb!!!

Nincs jelen

 

#160 2007-04-06 18:14

Pilli
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Párkapcsolat

utáom a férfiakat...........:( (tisztelet a kivételnek!!)

Nincs jelen

 

#161 2007-04-06 18:17

dori
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Párkapcsolat

hat igen.
5 utcaval alrebb kacsintgat a draga, miutan szakitottunk...  ;) :o

Nincs jelen

 

#162 2007-04-06 18:19

barna-by
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Párkapcsolat

Pilli: miért, mibaj? Engem szeretsz?? Szereeeessssss!!! naaaa!! Ha tudnád milyen cuki vagyok! :P

Dóri: hjaaaaj ne is emlegesd, mert nem tudok nem emlékezni rá!!!!!!!!!!! ÁÁÁÁÁÁÁÁ Akarom!!!

Szerkesztette: barna-by (2007-04-06 18:21)

Nincs jelen

 

#163 2007-04-07 10:27

Pilli
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Párkapcsolat

Hát sok minden baj van barna sajnos:( Szerintem átok ül rajtam. Eddig egy pasi sem közeledett, most pedig csak a legtaplóbbakat vonzom magamhoz. Miért? Ezt nem értem. Anyum mindig azt mondja: csak türelmesen, majd jön az igazi ha jönnie kell. Hát köszi, de remélem nem hetvenéves koromban. Bocsi ...........

Nincs jelen

 

#164 2007-04-07 10:54

Tilda
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Párkapcsolat

Most mi van ??? Lemaradtam valamirõl... Dóri, Barna ki-kivel szakított???? Barni, szerelmes vagy? JÓ, JÓ, JÓÓÓÓ

Pilli: A taplókból sok van... Az az óriási dolog, hogy TE ezt tudod, hogy ki az,  és nem esel abba a csapdába, mint mások , akik taplókkal élik le az életüket... hanem idõben elküldöd õket a francba..remélem... akkor fog jönni amikor egyáltalán nem fogsz rá számítani majd! :)
T

Nincs jelen

 

#165 2007-04-07 11:17

barna-by
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Párkapcsolat

Tilda: Nem szakitott senki senkivel! Kinek kellett volna szakitani?
AMúgy ez nem szerelem, csak rajongás!

Pilli:Lehet ez egy rossz idõszak! Nem kell rögtön elkeseredni! Sajna tény, hogy 80%uk tapló bunkó, de vannak normálisak is, aki nem mindig akad a horogra, de ha sokat próbálkozol, ill más, elõb-utóbb összetalálkozol vele!És nem leszel 60 éves addigra! :)

Nincs jelen

 

#166 2007-04-07 12:54

Pilli
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Párkapcsolat

Tilda, barni köszi a bíztatást! Megpróbálom nem várni:):)

Nincs jelen

 

#167 2007-04-07 13:07

dori
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Párkapcsolat

en szakitottam barnaval, meg mielott osszejottunk volna ;)
azota feszt szerelmetes vmi flesh noszemelybe (háhám, de csak latasbol ismeri) ;)
persze azert "szereSSUK egymast & kesz"

Nincs jelen

 

#168 2007-04-07 14:42

barna-by
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Párkapcsolat

Dóri:Én szakitottam veled!!Megittad az összes bocikávét és ez elég indok volt!!!Milyendologezkéremszépen???

A nõszemély meg egy angyal valahonnan ázsiából!!!áááá...istennõ!
És nem nõszemély, ne hivd így!Tudom hoyg féltékeny vagy, de ezt ne itt!:P:P

Pilli:Ha kell egy kis lelki beöntés, szólj, én szivesen öntöm a lelket! ;)

Szerkesztette: barna-by (2007-04-07 14:50)

Nincs jelen

 

#169 2007-04-07 15:08

dori
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Párkapcsolat

feltekeny rad?
ugyanMar! miert is? tudod en mar: házas :)

Nincs jelen

 

#170 2007-04-07 15:12

barna-by
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Párkapcsolat

Jaj...habizol...
Minden nap sóvárogsz utánam, hivsz ha ittvagy, hoyg tudjunk beszélni, mert hiányzom! Habiházassáom nekem is volt már! ;)

Nincs jelen

 

#171 2007-04-07 15:20

dori
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Párkapcsolat

es akkor tenyleg az uccso hsz-ed volt a forumon?
--neked aztan tenyleg volt habihazassagod ... :o
nem is akarmilyen... ;) de engem szeret, szeret ádám C.O. :D
nah OFFoljunk

Nincs jelen

 

#172 2007-04-08 20:39

Tilda
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Párkapcsolat

Látom csodásan alakulnak a dolgok..  :D 
pussssz
T

Nincs jelen

 

#173 2007-05-22 18:55

barna-by
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Párkapcsolat

A reményrõl álmodozunk,
a változásról.
A tûzrõl, a szerelemrõl, a halálról!
És aztán megtörténik.
Az álom valóra válik.

És a válasz a kutakodásra,
a vágyakozásra, hogy megfejtsük az élet
rejtélyeit végül megmutatkozik.
Mint a holnap pirkadatának
parázsló fénye


Oly sok küzdelem folyik a szándékért,
a célért.
És végül csak egymásban találjuk
meg ezt.
Minden ember alapvetõ vágya,
hogy rokonlélekre leljen.
Hogy kapcsolatba kerüljön valakivel.
És hogy így a szíve mélyén tudja...,
nincs egyedül.

Nincs jelen

 

#174 2007-05-23 13:46

Tilda
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Párkapcsolat

Barni, benned egy költõ lakozik....  :) :)
Igaz..igaz...

T

Nincs jelen

 

#175 2007-05-23 14:04

Anikó67
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Párkapcsolat

Sziasztok!

Anikó vagyok. Apukám miatt írok. 2006. december közepén megmûtötték, mert a CT kimutatta, hogy vastagbél daganata van a legalsó szakaszban. Kb. 30 cm-t kellett eltávolítani és ideiglenesen sztómás lett. Akkor azt modták, hogy áprilisban újra megmûtik aminek következtében nem lesz majd sztómás, tehát összeoperálható a bél. H arosszul fogalmaztam, bocsánat, nem vagyok orvos.
A mûtété végzõ orvos nyugdíjba ment, a kórház megszûnt. Kemoterápiás gyógyszert kellett szedni. Áprilisban nem mûtötték, majd májusban sem, aztán jún. 1-re volt kiírva, de az ezt megelõzõ sztóma katéterezés nem sikerült, mert a sztómás nyílás nagyon összenõtt.
A mûtét leújabb idõpontja június 20, de mivan ha addig ez az összenõvés gondot okoz, mert a salakanyag nem tud jól eltávozni?
Segítsetek!

Üdv: Anikó

Nincs jelen

 

#176 2007-07-19 14:13

dori
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Párkapcsolat

dorinka lehet egy picit szerelmetes :)

Nincs jelen

 

#177 2007-07-20 08:37

kbalu
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Párkapcsolat

ezzel sokan vagyunk így ;)

bõvebben? pletyit a népnek!!! :D

Nincs jelen

 

#178 2007-07-20 19:09

dori
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Párkapcsolat

pletyi pletyi? mifele pletyi? háhm nyari szerelem, vagy csak rajongas?
hat ki tudja azt...
de aranyos :P
nem kicsit...de hat ez a dorinka feeling tul komolytalan am egy kapcsolathoz-> meg ugye most nincs suli boven akadnak kicsapongasok XD de az illeto atomjogyereklenneha... :)

Nincs jelen

 

#179 2007-08-30 18:31

Lucifer
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Párkapcsolat

Sziasztok!Én 13 éve vagyok a párommal és pénteken vagyis holnap leszünk 11 éves házasok!Teljes egészében kitart mellettem és mindenben segít,bármilyen állapotban vagyok.A gyerekeimnek is nagyon sokat köszönhetek hiszen amikor nagyon rosszul vagyok akkor amiben tudnak segítenek.

Nincs jelen

 

#180 2007-08-31 08:05

fióna
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Párkapcsolat

Sziasztok!
Lehet itt ismerkedni? Van itt valaki aki párt keres?
R.

Nincs jelen

 

#181 2007-08-31 11:17

Rigor
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Párkapcsolat

fióna: hát nemhiszem hogy elsõsorban túl romantikus lenne ez a fórum, meg aztán két bélbeteg együtt verekszik a wc-ért hát nemtudom:)  Nekem már jópár éve nincs párom de már kb beletörõdtem.
Valami pszihés dolog lehet, elvesztettem a mojomat mint austin powers, pedig külsõre jobban nézek ki mint régen de hát mégis.  Vagy lehet hogy túl igényes vagyok?

Nincs jelen

 

#182 2007-08-31 13:03

kbalu
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Párkapcsolat

Rigor: párommal mindketten crohn-osok vagyunk és egész jól fel tudjuk osztani a wc-t :) bár abban már megegyeztünk, hogy ha egyszer saját ház lesz, akkor két wc-nk lesz :)

mellesleg meg bár nem egy romantikus fórum, én is itt ismertem meg a páromat és nagyon jól megvagyunk - sõt azóta már együtt élünk - úgyhogy hajrá fióna, elõbb utóbb regisztrál shrek is ;)

Nincs jelen

 

#183 2007-08-31 13:22

Rigor
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Párkapcsolat

Tényleg, ez a shrekes hasonlat nem is rossz. Szép hercegnõ aztán medrol kúra után ogre-vá változik, aztán a kúra után ismét szép hercegnõ:) Shrek folyamatosan medrolon van. :)

Mindegy ha valakit érdekel az avataromon én nézek csúnyán, további képek pedig a honlapomra linkelt iwi profil alapján elérhetõek:) A hülye dumáimat meg elolvashatja a fórumban:P  És válogatós vagyok, tessék sportolni, és ne tuctuc diszkózenét hallgatni de leginkább ne legyen erõs vallásos, és legyenek meg a végtagjai (szempontok is vannak ám. ilyen nagyon válogatós vagyok:) )

Szerkesztette: Rigor (2007-08-31 13:33)

Nincs jelen

 

#184 2007-08-31 15:10

ildikócska
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Párkapcsolat

Ez a Shrek-es duma tényleg jó.....és igen Rigor válogatós vagy, ne ijesztd el a fiónákat. :)

Nincs jelen

 

#185 2007-08-31 15:35

Rigor
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Párkapcsolat

Jaj hát ez az elmélet. a gyakorlat meg az hogy belenéz az ember a másik szemébe és...:)   (egyébként is a shallow hal az egyik kedvenc filmem:P )

Szerkesztette: Rigor (2007-08-31 15:39)

Nincs jelen

 

#186 2007-08-31 15:41

Marthuska
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Párkapcsolat

Rigornak nagyon jó humora van, ezért is merem ajánlani bármelyik fiatal, független hölgynek! Amikor olvasom az irományait, a komoly mondanivaló mellett mindig találok valami kacagtatót. A nevetés pedig gyógyít!

Nincs jelen

 

#187 2007-08-31 15:45

ildikócska
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Párkapcsolat

na tessék Rigor már kerítõd is akadt. :)

Nincs jelen

 

#188 2007-08-31 19:57

Vicaa
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Párkapcsolat

Ez igen kérem!
Ezért is jó egy fergeteges bélbeteg party! Bár az én párom nem beteg /szerencsére egy vérbeli Makk Marci/, de én is nagyon soklat köszünhetek Neki!
No, csak hajrá fiatalság!!! ;)

Nincs jelen

 

#189 2007-08-31 19:58

Lucifer
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Párkapcsolat

Rigor!-nem vagy egy kicsit rigolyás????Lehet,hogy te is itt találod meg életed párját!!

Nincs jelen

 

#190 2007-08-31 20:23

Lucifer
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Párkapcsolat

Rigor!Azon a bizonyos oldalon megtaláltalak és szetintem tök jó képek vannak fent.A rasztás a legjobb.:)

Nincs jelen

 

#191 2007-08-31 20:40

zotyesz
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Párkapcsolat

Igy ígaz ne vegyük el a kedvét ismerkedéstöl

Nincs jelen

 

#192 2008-09-12 19:00

István 1988.
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Párkapcsolat

Hát igen....ez egy kényes téma,fõleg hogy betegek vagyunk...Hát nehéz társat keresni akkor is ha az ember egészséges,hát még ha beteg...akkor milyen nehéz...Én is sok csalódáson vagyok túl...Elmesélem..de nem szép történet..
2005-ben ismertem meg a volt barátnõmet..Nagyon boldogok voltunk,sokat találkoztunk,szórakoztunk,vidámak voltunk...nagyon szerettük egymást..aztán beteg lettem!2005.õszén hírtelen fogytam 20 kilót...folyamatos hányinger,szédülés,és egyéb panaszok  miatt nagyon megkeseredett az addigi boldog életem...A barátnõm nem igazán értette meg,hogy neharagudj,de most nagyon rosszúl vagyok...most nem tudok veled szórakoni menni,inkább sétáljunk vagy ilyesmi kérlek...Lassacskán elmaradozott tõlem....Ment szórakozni a barátnõivel...és hát persze akkor már ha a barátnõi éppen ismerkednek,akkor õ mért ne tenné ugyanezt!Megismerkedett egy sráccal,és velem meg szakított sms-ben!Pár hónapja küldött sms-t hogy mi van velem...erre én azt mondtam neki,hogy már jól vagyok,ami persze nem igaz sajnos,de ezt mondtam.....erre õ nem sokkal rá,hogy újra össze akar velem jönni!...Mert, hogy én voltam neki az igazi stb.Elutasítottam,mondván,hogy ha õ lett volna beteg,én ott lettem volna neki,és soha nem hagytam volna cserben....meg is kérdeztem tõle...szerinted mikor bent voltam 1 hónapig a kórházba..és nagyon rosszúl voltam...meg mindenféle szõrnyû vizsgálatokon mentem keresztûl .....és te meg be se jöttél hozzám...akkor az nekem hogy esett szerinted?Erre csak nézzett maga elé...mondtam neki,mivel nem vagyok bunkó....arra kértem,hogy maradjunk barátok..meg azért kedvelem õt...Hát igen....azóta is beteg vagyok...és senkím sincs...nem merek belekezdeni egy új kapcsolatba,mert összetörnék nagyon,ha egy újabb csalódás érne....
Tudom nem vagyok egyedül a témában.....ezért írnák egy pár szót hozzátok is.....

Az életben legjobb fiatalnak lenni,
mindennek örülni s vidámnak lenni,
Ha sírnod kell, akkor is nevess,
Ne gyûlölj senkit,mindig csak szeress!! 

Nem tudod, hogy mit rejt a sorsod,
Mosolyt hoz-e, vagy könnyeket,
Tanuld meg hát feledni a rosszat,
S õrizd meg a boldog perceket!

Néha, ha egy ember hiányzik, az egész világ üresnek tûnik!!

Ha egyedül vagy, nézz fel az égre, míg szemedbe
szemedben megcsillan egy csillagnak fénye. Nézd a csillagot az ég is kiderül. S rájössz: NEM VAGY EGYEDÜL!

A szerelem olyan bûn, melyben nem lehetünk meg cinkostárs nélkül! 

Kell találni egy embert, aki gyönyörûnek hív és nem csak szépnek. Aki felhív, amikor bele vagy gabalyodva, aki fennmarad csak azért, hogy lássa, ahogy alszol.

Várni arra, aki homlokon csókol,
aki akkor is meg akar mutatni az egész világnak, amikor csapzott vagy,ha beteg vagy, aki a barátai elõtt is fogja a kezed.
Várni arra az egyre, aki állandóan emlékeztet rá, hogy mennyire
érdekled õt és hogy milyen szerencsés, hogy vagy neki.
Hát mire ezt leírtam...igen csak elõjöttek belõlem az emlékek...úgyhogy most nem is tudok írni többet....Hát majd csak rám talál a szerencse...
sziasztok,jobbulást mindenkinek.

Nincs jelen

 

#193 2008-09-12 21:26

Lucifer
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Párkapcsolat

István 1988!
Sajnálom azt ami veled történt!:(:(
De nem maradunk egyedûl hidd el!
Nem kell félned ,ha megismerkedsz valakivel akkor már az elején mond el neki.Vagy elfogad igy vagy nem . De akkor legalább nem ér ekkora csalódás!
Nem lehet , hoyg te még mindig  a barátnõdet szereted??Mi lenne ha leülnétek egyszer és inkább átbeszélnétek a dolgot?!Ha megérti akkor elfogad olyannak amilyen vagy ha nem akkor tényleg csak barátok maradtok!
Remélem azért , hoyg a párkapcsolattól  nem veszi el a kedved ez a kis genya!!!:D

Nincs jelen

 

#194 2008-09-12 21:58

István 1988.
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Párkapcsolat

Hát hogy szeretem-e még Õt már nem,de jó barátom marad.Megbocsájtottam..neki..Én ilyen vagyok...Hát igen..keresem azt a lányt, aki megérti a dolgokat,de nehéz ráakadni...nem sok ilyen van..sajna.

Nincs jelen

 

#195 2008-09-12 22:11

Zsuzskaa
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Párkapcsolat

István! Én is így jártam , engem is akkor hagytak ott mikor beteg lettem , és azért mert beteg lettem. De  azért sokszor vannak jó pillanataink nekünk is :) SZeritnem is a lejobb megoldás már viszonylag az elején tisztázni hogy kösse fel a gyatyáját , mert a mienk már fel van :D Nem sok iyen van? NEked amúgy sem sok kel , hanem csak 1 ;)  Fel a fejjel :)

Nincs jelen

 

#196 2008-09-13 01:41

István 1988.
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Párkapcsolat

Kedves Zsuzskaa és lucifer2007.
Nagyon köszönöm a szép szavakat,tanácsokat...aranyosak vagytok...És erõt adtatok nekem,amit külön köszönök.

Nincs jelen

 

#197 2008-09-13 12:12

Margóci
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Párkapcsolat

István!
Történetedben nagyjából felismertem a sajátomat. asonlóan jártam én is, azzal a különbséggel hogy engem akkor csalt meg amikor mûr a mûtétem volt... Aztán bejött jópofizni a kórházba. amig bennt voltam, mindenkinek azt haudta hogy õ kidobott engem (persze én akkor még errõl semmit sem tudtam), miután kiengedtek és újra összeszedtem magam, akkor meg azt mondta a köztudatnak hogy visszakönyörögtem magam hozzá. Szóval teljesen átérzem a helyzetedet, de hidd el, aki nem érti meg hogy nekünk ez a problémánk, az meg sem érdemel minket. Felejtsd el azt a lányt, valószínû õt is csak a felszín feletti dolgok érdekelték. Sajnálom hogy ezt kell mondanom, de hiába volt szép kapcsolatotok, hogy ha pont akkor enm volt melletted amikor a legnagyobb szükséged lett volna rá. Nézz elõre, és hidd el hogy még sok pozitív meglepetésben lesz részed. :) És biztos vagyok benen, hogy megtalálod az igazit, aki úgy fogad el ahogyan vagy. Én is ebben hiszek, és rendületlenül keresgélek tovább. :) Puszi!

Nincs jelen

 

#198 2008-09-13 12:13

Margóci
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Párkapcsolat

Bocsi a hibákért, de eszméletlenül fáradt vagyok...:)

Nincs jelen

 

#199 2008-09-13 12:30

Norby1
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Párkapcsolat

István ne izgulj hamarosan te is megtalálod a nagy Õ-t.
A történetedbõl én azt vettem ki hogy a hölgyemény elég éretlen volt és még rá kell jönnie hogy egy kapcsolat nem csak szórakozásból áll.Nagyon dicséretes hogy ezek után nem küldted el a sunyiba és barátként vissza fogattad sokan nem így tettek volna mint ahogy szerintem én sem.
Hidd el így is lehet olyan társat találni aki elfogad úgy ahogy vagy.
Fel a fejjel és próbálkozni rendületlenül

Nincs jelen

 

#200 2008-09-13 13:36

mano1973
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Párkapcsolat

István!

Csak csatlakozni tudok Norbyhoz....biztos,hogy fogsz találni egy lányt aki szeret téged és a betegséged is elfogadja,megérti és támogat  majd mindenben.
Biztos nem könnyû,de ne ad fel!!!
Én kívülállóként úgy érzem a legjobb megoldás az lenne,ha még a kapcsolat elején(na persze nem az elsõ nap)tisztáznád a választottaddal mi is veled a helyzet,ez mivel jár együtt stb stb.Mert hát..nem kényszerítheted rá másra ezt a dolgot a szeretet nevében és nem csaphatod be.Annak jó vége úgysem lenne.
Neked is jobb ha tiszta lappal indultok,neki pedig van lehetõsége eldönteni,hogy szeret e annyira,hogy melletted álljon még ilyen helyzetben is ha pontosan tudja mire számíthat.
Biztosan sokan fejvesztve fognak menekülni és nem vállalják majd ezt a kapcsolatot mert teher lesz számukra de....lesz egy...egyetlen egy aki igen!!!
Nem kell elkeseredni csak legyél türelmes eljön a te idõd:))Lehet hogy már az októberi talin:))
Addig pedig itt vagyunk neked mi:))
Aki meg a betegséged miatt elfordul tõled....na a véleményem ilyen emberrõl most le se írnám mert nyomda festéket  nem tûrõ lenne...felejtsd is el örökre mert az ilyen ember semmit sem ér!!

Nincs jelen

 
IBDoktor
 

Láb

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB