#301 2012-05-29 17:59

marcsi0727
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Párkapcsolat

Kedves Prima,

örülök, hogy sikerült mosolyt csalnom az arcodra!!!! :)
Konkrétan nem magamra gondoltam... És nem tudom, te hol laksz... De akik közénk tartoznak, mind visszafogottak, visszahúzódóak, mert sajnos ez a dög sokunk életét megnehezíti, megkeseríti.
Csatlakozz betegfórumokhoz, beteg egyesületekhez és elõbb-utóbb találsz szívednek kedves hölgyet.
Az "idegenek" nem mindíg értik meg a mi problémáinkat, tisztelet a kivételnek.

Nincs jelen

 

#302 2012-09-27 19:51

Henike
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Párkapcsolat

Sziasztok!
A segítségeteket kérném.
Idén júniusban mûtöttek meg végbéldaganattal, aminek következtében végleges sztómás lettem.
A párom nem tudott igy elfogadni, és kilépett a több mint hat éves kapcsolatunkból.
Tudom, hogy ez nem egy társkeresõ oldal, fórum, de talán itt megtalálom azt társam, aki el tud fogadni engem és a sztómám.
32 éves másokkal törõdõ, vidám természetû leányzó vagyok, magyart és történelmet tanítok egy általános iskolában, bár jelenleg táppénzen vagyok:-)

Nincs jelen

 

#303 2013-01-22 13:38

Bence
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Párkapcsolat

Sziasztok! Én is tudom milyen nehéz így ismerkedni ,ahogy itt olvasgatom a topicot látom nem vagyok egyedül sokan küzdötök még ezel a próblémával. Próbáltam elindiítani egy mozgalamt itt az oldalon, hogy legyen egy társkeresõ rész aholl tudnánk ismerkedni , de sajnos nem iagazán támogatják a kérésem. Máshol meg nem igazán hiszem, hogy kimondottan bélbetegeknek, sztómásoknak létre fognak hozni egy ilyen oldalt. Mindnekinek kitartást és jobbulást kivánok!

Nincs jelen

 

#304 2013-01-22 17:59

suzy
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Párkapcsolat

Bence,
ne add fel, próbálj "direktben" megszólítani olyan tagokat, akik felkeltik az érdeklõdésedet. Mindenkinek van e. mail címe, biztosan nem veszik rossz néven a tapintatos érdeklõdést, barátkozás kezdeményezést.
Üdv.: Suzy

Nincs jelen

 

#305 2013-01-24 11:15

Bence
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Párkapcsolat

Köszi suzy a tanácsot, de azt hiszem feladom. Így nagyon nehéz mindnekit leszólitgatni  ,hogy van-e párja és korban megfelelõ-e hozám illetve nem-e az ország másik felén lakik, valószinû, hogy ez mind egyezen olyant amúgy se találnék talán még itt sem. Ez csak egy próbálkozás volt, hátha sikerül ,de gyanitom az oldal szerkesztõi nincsenek olyan nehéz helyzetben szerintem még párjuk is van így nem is tudják át érezni másoknak ez mekora probléma.

Nincs jelen

 

#306 2013-01-24 15:48

Ádám 15
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Párkapcsolat

Bence
Kedves! Kérlek ne!-görcsölj rá a társ-keresésre! Megtalálod ha eljön az ideje ! Nem akarok közhelyeket írni: De tudod ugy tartják mindenkinek van megfelelõ társ teremtve.légy türelmes..az én fiam is beteg..bizom õ is fog találni olyan lányt aki elfogadja és szeretni fogja! Amugy meg csak lazán! üdv.

Nincs jelen

 

#307 2013-02-10 17:05

bizsu
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Párkapcsolat

sziasztok!igen,tenyleg a legnehezebb hogy a parod elfogadjon,hat en most ebben a cipoben vagyok a ferjem meghalt tavaly,itt maradtam 39 evesen,egyedul,es nagyon nehez tarsat talali,mert akivel oszinte vagyok,es elmondom neki hogy sztomaval elek,eloszor azt mondjak nem problema,de az arca elarulja hogy igen is problemat okoz neki,mert felnek,taszitja oket a tudat hogy az ott van neked,es undoritonak talalja.mar kezdem, feladni a probalkozast,mert belefaradtam,abba hogy elfogadjon valaki igy,igen ez elkeserito,nem is gondoltam volna hogy ez ekkora problema lenne egy masik ember szamara.pedig az.

Nincs jelen

 

#308 2013-02-10 17:11

bizsu
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Párkapcsolat

szia bence ,ne add fel ,mondjuk te konnyebb helyzteben vagy,mint en ne nagy britanniaban wales-ben elek,na innen nehez csak igazan kapcolatot keresni,elarulom hogy az angol pasik, meg rosszabbak mint a magyarok....irj nekem emailt ha akarsz beszelni velem.

Nincs jelen

 

#309 2013-02-11 13:37

Zsoltiihh
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Párkapcsolat

Szia bizsu!Az én párom elfogadta s nem találja undoritónak hisz csak 1-1.5 centi körüli  van ott.

Nincs jelen

 

#310 2013-02-11 21:34

suzy
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Párkapcsolat

Szerintem a nõk ( fõleg a szerelmes nõk) elfogadóbbak, mint a férfiak, nem gondoljátok?

Nincs jelen

 

#311 2013-02-11 21:38

eriki
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Párkapcsolat

suzy! Egyetértek veled, szerintem is egy nõ elfogadóbb tud lenni, meg egyébként is jobban benne van a gondoskodás, az anyai ösztön! Egy régi kapcsolat-házasság valószínûleg nem bomlik fel egy sztóma, vagy akár csak a betegség miatt, de új párt találni szerintem nagyon nehéz lehet!

Nincs jelen

 

#312 2013-02-12 19:41

suzy
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Párkapcsolat

Eriki,
igazad van. Egyik kezdõdõ kapcsolatnál nem lehet rögtön elõállni azzal, hogy ez és ez a bajom,  és ha kezd kialakulni valami "komolyabb",  akkor is lehet, hogy a szépen induló kapcsolat végét jelentheti a " vallomás", mert nem biztos, hogy  a partner a betegséget és a vele járó nehézséget  el tudja fogadni már a kapcsolat elején.
Ha már megéltek együtt egy szép idõt, vannak közös örömök, emlékek, értékek, akkor a kialakuló bajjal  - bármi legyen is az -  könnyebb megbirkózni.

Nincs jelen

 

#313 2013-02-13 11:54

Bence
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Párkapcsolat

Sziasztok! Szerintem is ha már régóta együtt vannak és úgy jön a betegség akkor az nem lehet gond az nem igazán probléma ,bár megjegyezem találkoztam anó olyan sztómással akit "állitolag" ezért hagyott el a felesége. Új kapcsolatnál ez viszont hatalmas probléma lehet!

Szerkesztette: Bence (2013-09-01 10:28)

Nincs jelen

 

#314 2013-02-13 17:05

aiolosz
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Párkapcsolat

Bence írta:

Sziasztok! Szerintem is ha már régóta együtt vannak és úgy jön a betegség akkor az nem lehet gond az nem igazán probléma ,bár megjegyezem találkoztam anó olyan sztómással akit "állitolag" ezért hagyott el a felesége. Új kapcsolatnál ez viszont hatalmas probléma lehet! Nagyon nem könnyû! Amúgy ha véletlen olvasa ezt egy 24-30év között hölgy az írjon nekem

Bence, február 23.-n találkozó lesz, ez elkerülhette a figyelmedet. Részletek a "Tali topic"-n olvasható.

Nincs jelen

 

#315 2013-02-13 19:20

vro
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Párkapcsolat

Sziasztok!
Olvasgatom a problémátokat,és elszomorító,hogy nem elég a betegséggel megküzdeni még van a kinek a társával vagy a társkereséssel is.
Ilyenkor még büszkébb vagyok a jelenlegi férjemre,nekem õ 4.éves kapcsolatom 1.éve házasodtunk össze./Elõzõ párommal 28.évig voltunk együtt/
Elgondolhatjátok mit éreztem mikor megtudtam a betegségem,de õ mindenben kitartott és most is mindenben mellettem van,az összes injekcíót õ adta be,a zsákot õ cseréli,és ha rajta múlna még meg is etetne.Sokat megkérdeztem tõle,hogy nem vagyok-e a terhére ,de ilyenkor könnyes lesz a szeme és kér,hogy ne bántsam meg.
Én tiszta szívbõl kívánom nektek,hogy találjatok hasonló társra mint én.
Vró.

Nincs jelen

 

#316 2013-02-13 21:34

eriki
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Párkapcsolat

Bence! Szedd össze magad, és menj el erre a találkozóra! Legalább ismerõsõket szerzel!

Nincs jelen

 

#317 2013-05-11 18:22

B.Niky
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Párkapcsolat

Sziasztok!
Új vagyok, de gondoltam ide is hozzászólok :-)
Olvasgattam a problémákat, hát talán nekem is hasonló a helyzet. Együtt vagyok a párommal 8 éve lassan. Mindig voltak problémáink, de mióta van a crohnom még több. Nehezen viseli a dolgokat. Néha már unja is nagyon, úgy veszem észre. Megértem én eszt, de így még nehezebb :(

Nincs jelen

 

#318 2013-05-12 13:34

fater
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Párkapcsolat

vro Tedd össze a két kezed   s úgy imádkozzál hogy ilyen társra találtál és ha húsz év múlva is ezt irod akkor jó.

Nincs jelen

 

#319 2013-07-21 15:57

martin1
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Párkapcsolat

Üdv.Hát igen elég nehéz pár találni az IBD-vel .Fõleg a fiatalabb korosztálynak !Én 21 éves vagyok .A mai fiatal lányoknak akik nincsenek ebbe benne fogalmuk nincs róla hogy mi ez a betegség ,persze ha elmondod azonnal elvágtad magad nála bár én az ilyeneknek nem magyarázkodok nem tartozok elszámolnivalóval.Mindenki keressen egy komoly társat kortól függetlenül aki tudja mirõl van szó és megérti .Egyebekben lehet is  rá számítani ! Üdv martin

Nincs jelen

 

#320 2013-07-21 18:21

martin1
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Párkapcsolat

Üdv Bence! igen ez létezõ probléma ,de ez végsõsoron leírást ad magáról a lányról is ,hogy milyen !Nem kell titkolni de szerintem elmondani se érdemes,bár egy párkapcsolatban ez igen nehéz.Nem értik meg hogy ez egy olyan betegség ami nem gyógyítható de kezelhetõ vannak jobb meg rosszabb szakaszok és amitõl a falra mászok vannak olyanok akik azt hiszik FERTÕZÕ is .Azt vettem észre hogy Magyarországon sok a "fogyatékos sérült ember" sajnos ez van .Neked és sorstársaimnak :Jó egészséget és Tünetmentességet kívánok! Üdv:Martin

Nincs jelen

 

#321 2013-07-21 21:02

martin1
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Párkapcsolat

A véleményem errõl hogy ez az õ részükrõl  eléggé nevetséges és szánalmas ez a hozzáállás! Tegyük fel a kérdést felnõtt embereknek ,hogy lehet ennyi esze?!Fõleg egy orvosnak és egy nõvérnek.Úristen ezek a tapasztalatok borzalmasak ezért fogok én magamnak keresni egy IBD-s csajt .Ezt tanácsolom neked is Bence .Ez a fórum többek közt erre is jó.Üdv:Martin

Szerkesztette: martin1 (2013-07-21 21:04)

Nincs jelen

 

#322 2013-07-22 11:51

martika
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Párkapcsolat

Sziasztok!

Amikor Bence írt ide többször a fórumra, elgondolkodtam, hogy vajon tényleg milyen nehéz lehet így vagy úgy (IBD-sként, crhonosként, sztómásként) kapcsolatot kialakítani .. amikor az egészségeseknek sem megy mindig. Kerestem is  társkeresõ fórumokat kíváncsiságból, hogy mi a választék. Hát, szinte semmi; elég elkeserítõ.  (de persze lehet kutakodni) Most csak úgy ötletelésbõl - de akár lehet ez egy ösztönzés is, mi lenne ha csináltátok egyet?
A fb-on, a fogyatékkal élõk társkeresõje -ét néztétek már? Van járáshibás, mozgássérült, ..stb esetleg, hátha..

Nincs jelen

 

#323 2013-07-22 17:49

martin1
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Párkapcsolat

Üdv.Hát igen elég nehéz párt találni egészségesként is nem még betegként egyszerûen szerintem csak helyre kell tenni magunkban a dolgot (beteg-beteggel,nem beteg-nem beteggel legyen ) egyebekben lehet egészséges ember is beteg emberrel ,de annak nagyon nagy inteligencia szintel kell rendelkeznie ,hogy felfogja mi ez a betegség és ,hogy mirõl szól .Egyebekben meg ,ha   nem érti,eéõítéletei vannak örülni kell hogy megszabadult az ember ilyen primitív buta embertõl ,de még ha ez rendben is  van még mindig ott a nagyonokos családja akiknek aztán van elképzelésük errõl a betegségrõl !Tehát ez a fórum aminek több mint 4000 regisztrált tagja van remek lehetõség a pártalálásra .Üdv:Martin

Szerkesztette: martin1 (2013-07-22 17:51)

Nincs jelen

 

#324 2013-07-22 18:44

Bence
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Párkapcsolat

Szerintem is biztos vannak itt korban hozánk illõ ,társat keresõ csajok is akik hasoló problémával küzdenek csak összekéne futtni velük valahogy. Én már felvetettem az ötletet itt korábban bõvítsék ki az oldalt egy társkeresõ részleggel, de sajnos nem értem el eredményt. Kezdetnek talán megkellene próbálni létrehozni ,egy társkeresõ részt itt a fórumon talán adnának egy esélyt neki. Társkeresés címmel ,hogy akinek ilyen problémája van tudja hol találhat rá esetleg a párjára.

Nincs jelen

 

#325 2013-07-22 20:25

martin1
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Párkapcsolat

Bence ! Esetleg még az adott kórházban vagy klinikán is jó esélyek vannak az ismerkedésre . I Sote Belklinikán én is láttam csinos csajokat . :D :D :D

Nincs jelen

 

#326 2013-07-23 20:30

Bence
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Párkapcsolat

Martin érdemes lesz akkor befeküdni :D

Nincs jelen

 

#327 2013-07-23 22:08

Juni
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Párkapcsolat

Kedves Bence! :)

olvasom, hogy sztómás vagy és társat keresel magadnak. van mindig egy jó lehetõség. van egy mozgalom ami a sztómások érdekeit képviseli ez az ILCO. A MAGYAR ILCO SZÖVETSÉG ezért alakult 30 éve. az országos vezetõségben vezetõségi tag vagyok és un. ifjúsági felelõs :) bár nem szeretem ezt a szót de hát így vagyok titulálva. :) A sztómás topikban sokáig hirdettem hogy országos szómás találkozó lesz és 6 napig nyaralhattunk. Én szerveztem és a teljes költséget a MISZ fizette. Minden éven szeretnénk ezt megszervezni és ha lehetõség nyílik rá akkor egy évben több alkalommal is találkozókat szerveznék. vannak magányos fiatal leányzók ismerkedhetsz és barátkozhatsz is . nagyon aranyos emberkék vannak közöttünk :) ha  érdekel a dolog akkor vedd fel velem a kapcsolatot. üdvözlettel! Juni
megadom a facebook elérhetõségem: https://www.facebook.com/ilona.sasvari bejelölhetsz ha gondolod :)

Nincs jelen

 

#328 2013-07-24 07:32

Lisa
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Párkapcsolat

Sziasztok!

Bence ismétlem Aiolosz februári hozzászólását, amiben is egy talira hívja fel a figyelmedet.
Most is lesz tali szeptemberbe.
Ez nem "társkeresõ" találkozó, de azért új emberekkel ott is tudsz ismerkedni. Elõször meg kellene próbáálnod ilyen talikra eljárni. Legalábbis szerintem.

Nincs jelen

 

#329 2013-07-31 06:54

Szabcsi33
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Párkapcsolat

Sziasztok!

Páromat akivel együtt is élek jó ideje interneten ismertem meg. Õ epilepsziás. Úgyhogy egymást figyelmeztetve vesszük be mindig a gyógyszert :) Szerintem ha valaki beteg vagy beteg volt az már eleve nem "viszolyogva" áll a dolgokhoz. Nem monodm h könnyû de kellõ toleranciával minden megoldható :)

Nincs jelen

 

#330 2013-08-03 16:45

Lalee
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Párkapcsolat

Sziasztok!

Ebbe a topic-ba most írok elõször, de valószínû, hogy nem utoljára! :D

Hogy most miért írok?
Talán megpróbálom kiírni magamból a problémáimat vagy aki akar, még erõt is meríthet belõle, hogy nem biztos, hogy Neki a legrosszabb! :)
Ezzel persze nem azt akarom mondani, hogy nekem a legrosszabb (bár én most úgy érzem!!!)! :D

Házas vagyok, 41 éves a feleségem, én 45 éves vagyok és van egy 15 éves lányunk, akit imádunk. 2002. óta vagyok Crohn beteg, 2009. óta pedig nyugdíjba vonultam a betegségem miatt a rendvédelem területérõl.
2012. augusztusában elkezdtem fogyni, nem voltam jól, étvágytalan lettem. Októbertõl kezdve folyamatosan jártam a kezelõorvoshoz, vizsgálatok (kolonoszkópia, CT, MR, UH, labor, röntgen) során voltam túl.
Idén januárban párom felvetette, hogy váljunk el.
A válásnak a betegségemhez semmi köze!
Februárban felvetette az orvos a biológiai kezelés lehetõségét, mivel egyre rosszabbul voltam, láthatóan fogytam, akkorra már több mint 20 kg-ot.
Folyamatosak voltak itthon a viták. Ezek nem hangos veszekedések voltak, csak viták, hogy hogyan jutottunk idáig.
Márciusban újabb vizsgálatok sora, ekkorra az orvos már a mûtét felé hajlott a szûkületek miatt.
Áprilisban kórház, mûtét.
Itt megállnék kicsit. Iszonyatosan féltem a mûtéttõl, a mûtét elõtt már 1 héttel be kellett feküdnöm, hogy kicsit rendbe szedjenek. A kórházban az Édesanyám látogatott minden áldott nap, a feleségem 3x volt bent nálam. Igaz, én kértem, hogy ne jöjjön, mert csak azért jött volna, mert a feleségem. Így inkább ne!
A mûtét után nagyon rossz lelkiállapotban voltam és vagyok is, de ez még rosszabb volt.
Mikor hazajöttem a kórházból, elköltöztem otthonról, azóta sem költöztem haza.
Most ott tartunk, hogy megvettem a közös házunk részét a feleségemtõl, Õ vett magának és a gyereknek egy lakást. Még a volt közös házunkban laknak. Válókereset beadva, I. tárgyalás októberben.

Amiért nem vagyok jó állapotban:
-szeretem a feleségem és a gyermekem, nem tudok belenyugodni, hogy nem leszünk egy család
-a házat el akarom adni, nem akarom egyedül vagy más hölggyel lakni, sem most, sem késõbb
-mûtét óta hasmenésem van, nem tudom elhagyni a házat, most újra vizsgálatok sora jön
-kilátástalannak látom a helyzetemet

Bocs, hogy hosszúra sikeredett!

Lalee

Nincs jelen

 

#331 2013-08-04 12:01

fater
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Párkapcsolat

lalee együtt érzek veled. Átéltem hasonlót igaz mi nem váltunk el.Nem biztos hogy így a jobb. Mi most vagyunk42é. házasok 7éve külön szobába egymás mellett,békében.

Nincs jelen

 

#332 2013-08-04 13:28

Lalee
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Párkapcsolat

Köszönet az együttérzésért!

Nincs jelen

 

#333 2013-09-15 14:32

én
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Párkapcsolat

Bence, aki nem tud téged a betegségeddel együtt elfogadni, azt hagyd elmenni, annak nem is kellesz. Pláne, ha emiatt nem fog veled találkozni. Ne búsulj, keresgélj tovább, mert mindenki megtalálja a párját!

Nincs jelen

 

#334 2013-09-15 16:43

Sgsf
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Párkapcsolat

Sziasztok!
Nem is tudom mi a rosszabb...betegség miatt külön válni,vagy egyedül végig csinálni.Két gyereket nevelek egyedül és egyáltalán nem könnyû egészségesen sem párt találni gyerekekkel.Áprilisban ideiglenes sztómát kaptam.Szóval végképp esélytelenek látom,hogy megtaláljam a másik felem .

Nincs jelen

 

#335 2013-09-17 11:34

Buba
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Párkapcsolat

Sziasztok!

Szomorúan olvaslak titeket. Nekem is a legnagyobb félelmem az egész betegséggel kapcsolatban talán az, hogy a párom, aki a férjem már 4 éve, és a házasságkötéskor már tudott a betegségemrõl, egyszer majd úgy dönt, hogy nem bírja, vagy nem akarja tovább csinálni ezt. És meg kell hogy értsem õt, hiszen a helyében ki tudja hogyan döntenék? Nem tudom milyen lenne ha egészséges lennék, most azt mondom én sosem hagynám el, de ki tudja?
Õ egy csodás ember, a végtelenségig megértõ, és gondoskodó, de ahogy telik az idõ, és egyre több dologról kell lemondania miattam, és nézni ahogy szenvedek, szóval nem lehet könnyû.
Mi õszinték vagyunk, megmondtam neki ha akar elmehet, 100 százalékig megértem, de belerokkannék. Õ a nagy szerelmem, soha mással nem éltem együtt. Gyermekünk nincs, okkal nem vállalok, pont a betegségem miatt, mert a hajlamot, és még sok mást is a szüleimtõl kaptam.
Kívánom nektek hogy találjatok egy ilyen társat mint én, de higgyétek el én is félek... :(

Nincs jelen

 

#336 2013-09-28 17:18

eriki
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Párkapcsolat

Bence nagyon örülök, hogy így alakult! Szívbõl kívánom, hogy legyetek nagyon boldogok!

Nincs jelen

 

#337 2013-09-29 19:39

suzy
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Párkapcsolat

Bence, megérdemled, hogy boldog légy egy kedves, megértõ, elfogadó lány mellett, akinek a szemében a "hibáid" eltörpülnek az értékeid mellett.
Szorítok Neked (Nektek), hogy sikerüljön.
Suzy

Nincs jelen

 

#338 2014-05-19 22:33

akombakom
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Párkapcsolat

Hello, teljesen egyértelmu a helyzet, eddig is szarul álltam, ami apárkapcsolakat illeti, mindig beválasztottam, ha egyáltalán sikerult valakit, amiota meg ezek a bajok gyotornek teljesen esélytelennek látom a hylzetet. Kinek kell egy fosógép? amit értek is... hát ez van, valahogy meg kéne tanulni egyedul élni,c sakhát kurva nehéz... az ido se segít, lassan 3-4 éve vagyok egyeudl, de még mindig szar...
Akinek sikerult így is kapcsolatot kialakítania, vagy benne maradnia, az oruljon, becsulje meg, legyen boldog amíg lehet.

Nincs jelen

 

#339 2014-05-20 13:09

zolcsi
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Párkapcsolat

akombakom!
Hogy kinek kell?Talán egy másik "fosógép"-nek.:D Bocs ,hogy alpárian fogalmazok Tõled tanultam.Tréfát félretéve ne értékeld le ennyire magad.Lesz majd akinek pont Rád lesz szüksége.Addig is keresd hasonló társaid társaságát ahol a tolerálják állapotod.Fel a fejjel.:)

Nincs jelen

 

#340 2014-05-20 22:03

marcsi0727
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Párkapcsolat

Gyere el a talikra, ott találkozolhatsz velünk, és barátokra találsz...

Nincs jelen

 

#341 2014-05-25 13:03

Bence
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Párkapcsolat

Megértem a helyzeted én is hasonló helyzetben vagyok nekünk sajnos ez jutott, ha csak egy hasonló helyzetben lévõ nõt nem találunk, aki ezt megérti.

Nincs jelen

 

#342 2014-06-06 00:28

Bourne
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Párkapcsolat

Sziasztok,

Nekem is tetszik ez a topik,elolvastam az egeszet,jot es rosszat is.En 28 ik evemet toltom 6 eve hogy egyuttt elek a vastagbel gyulladasommal.Nem nagyon foglalkoztam vele nem vattem nagyon komolyan a helyzetem,a tegnaptol kezdtem el dietazni ugy ahogy kell.Nekem is folyton jar a fejemben hogy megtalaljam a parom.En mindig azon gondolkozom mi lessz ha egy nap tenyleg rosszabbodni fog a helyzetem,es kulonbozo muteteket ,beavatkozasokat kellesz megtegyek ,hogy eletben maradjak.Hala Istennek jol erzem magam jelenleg,fizikailag es jo etvagyam is van.Kulfoldon dolgozom,es arra torekszem hogy tegyek egy kis penzt ferre ha netan a betegsegem tenyleg rosszabodni kezdene.Itt kulfoldon az orvassagokert szinte semmit nem fizetek.De mivel en Erdelyi vagyok Romaniaban lakom ott meg a levegot is meg kell fizetni.Es azon gondolkozom ,hogy mit fogok csinalni hogyha hazamegyek veglek,milyen munkahelyet fogok tudni talani hogyha nagyon beteg leszek nem fogok tudni dolgozni ,es a gyogyszereim meg kell vegyem ami mint ti is tudjatok rendes arban nagyon dragak.Olaszorszagban nincs szerencsem a csajokkal ,utolso eselyem erdely lesz a nosuleshez.Utolso mondatom azt szoktak mondani akinek van foga annak nincs kenyere ,es ez forditva is igaz. Mindenkinek kivanok tunetmentes napokat,es hogy mindenki kapja meg a parjat az igazi parjat.

Nincs jelen

 

#343 2014-06-13 12:53

andreas31
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Párkapcsolat

Bourne!
Olasz csajok??Nemááááár!!!Bajcosak....magyar kislány kell a házhoz,innen Erdély sincs messze!!!!

Nincs jelen

 

#344 2014-06-20 00:06

Bourne
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Párkapcsolat

Hat nem vagyok egy vallogatos tipus,nem almodok modellekrol,az olasz csajoknak meg olasz pasi kell.Es sok kulfoldi lanynak is neha gyakran olasz pasi kell akinek van egy kis penze is.Hajduszoboszlon megismerkedtem egy lannyal es azt mondta 3 nap utan hogy hozzam ki Olaszorszagba mert o belem tudna szeretni.Volt egy masik magyar baratnom Kiskunhalasrol,elso igazi szerelmem volt,aki aztan megcsalt.Hat igen most meg itt ez a kis betegseg is,ami csak rosszabit a helyzeten nem hogy segitene.Nem akarok panaszkodni senkinek sem,mert ezen az oldalon mindenkinek megvan a sajat baja sajnos.Fel a fejjel mindenki Haverok buli fanta..................................IBD.

Nincs jelen

 

#345 2014-11-24 12:34

rozsa virág
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Párkapcsolat

Mindenkit üdvözlök!Bele vágok a dolgok közepébe....én is sztómás vagyok fél éve.Nagyon nehéz így a párkapcsolat ahogy írta a hölgy is.Egy kudarc után.....de nem adom fel.Sok mindenen megyünk keresztül és azt hiszem még fogok is.Mindig azt mondom,pozitívan állok a dolgok elé.Csak ezt szerettem volna írni.

Nincs jelen

 

#346 2014-11-24 14:39

Zsoltiihh
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Párkapcsolat

Szia akombakom!
Párkapcsolathoz ezt fûzöm hozzá:"Megtalálja sar a párját"
Mit gondolsz a másik fél nem jár wc -re  vagy sose megy a hasa?
Párkapcsolatban élek s a sztómás élet nem tette rosszabbá max nekem lehet rosszabb a helyzet.
Gondolj abba bele aki elfordul tõled vagy szóba se áll az gyökér mert nem gondol bele vele is történhet egyszer ilyen.
A betegség nem válogat.Tegnap neked ma nekem holnap meg talán annak aki nem együtt érzõ.
Ha magadba  fordulsz s a negativumot látod csak akkor könnyen abba a fázisba is maradsz.S onnan fel állni nagyon nehéz.

Nincs jelen

 

#347 2015-01-02 00:48

akombakom
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Párkapcsolat

Sziasztok.. ja, csak hol találok olyat, akinek szinteén ez a baja, nem mehetek oda, hogy fosol? :D

zolcsi, Zsolitt meg a tobbi pozitiv :d, ha nálatok ez osszejott, akkor orulok, d eén nagyon szarul látom a helyzetet.. otthonrol is alig járok ki, hol tudnék ilyen betegésgu emberekkel barátkozni? neten kerestem, de nem találtam....meg amúgy én se tetováltattam ki a homlokomra, hogy szevasztok, fosok..... ezt, ha nem muszaj inkább nem mondom senkinek

amúgy meg Tunetmentes BUEK 2015 mindenkinek

ja és a pontosítás végett egy hetero csaj vagyok :), nem pasi...

Szerkesztette: akombakom (2015-01-02 00:49)

Nincs jelen

 

#348 2015-01-02 18:48

Rigor
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Párkapcsolat

Itt barátkozol épp velünk :)  Bár én épp foglalt vagyok, de több férfi/srác is akad itt aki szívesen ismerkedne.

Érdekes mód a fosós korszakban engem ez nem akadályozott az ismerkedésben, betegtárssal össze se jöttem (pedig vannak ilyen talik, meg kórház, váróterem - össze lehet futni nagyon csinos/jóképû sorstárssal :P ).
A sztómával csajozásról nem tudok nyilatkozni, bár nem aggódok. Önmagában az hogy kicsit valamivel kitûnsz a tömegbõl/problémád van még elõny is lehet (a sekélyes hülyéket kiszûri - így biztosan olyannal fogsz összejönni aki a bajban is melletted áll). Illetve bármi amitõl más vagy mint a többi ember, különlegessé tehet, foglalkoztatja az emberek kíváncsiságát.
Ha meg jön a szerelem azt nem érdekli milyet fosol, hogy nézel ki, fogyatékos vagy-e... semmi. - olyankor nincs akadály.

"Minden utca végén sarok." :)

Nincs jelen

 

#349 2015-11-26 12:24

Rigor
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Párkapcsolat

Na, most már foglalt sem vagyok, kereken 7 éves együtt élõs kapcsolatnak végül én vetettem véget (betegséget, mûtétet mindent túlvészelt, de aztán egyszerûen csak már nem mûködött/kihûlt, leginkább csak együtt laktunk, bár a barátság az megmaradt de más nem, csak nagyon nehezünkre esett különválni).

Most majd kiderül hogy sikerül a párkeresés, bár a legnagyobb hátrányt perpill nem a sztómában hanem a túltolt roborálás miatt kialakult mackós alkatban/nem kifejezetten sportos térdekben (és hogy kijöttem a rutinból) látom.
A szimplán fosós korszakban nem volt ez probléma, hogy az extrém bodymoddal (sztóma) már kevésbé besózott fiatalként (36) ez mennyire sikerül az majd kiderül.

Nincs jelen

 

#350 2015-11-26 18:42

Zsoltiihh
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Párkapcsolat

Szia Rigor!
Szomorúan olvasom az írásod.De szerintem találsz magadnak párt.

Nincs jelen

 
IBDoktor
 

Láb

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB