#1 2015-07-03 00:41

leber
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

IBD Assistant

Sziasztok!

A Crohn Assistant telefonos alkalmazásom mintájára kiadtam egy másikat. Ugyanaz, csak ebbõl van ingyenes verzió (korlátozott funkciókkal - de kilehet ingyen próbálni).

Itt tölthetõ le az Android marketrõl: https://play.google.com/store/apps/deta … dassistant

Bõvebben: http://www.lebersoftware.hu/ibd_assistant


Miben más ez , mint a többi hasonló alkalmazás?

Tünetként bármint beírhatsz, de legközelebb egy listával segíti a program a begépelést a korábban megadott értékekkel. Ez a doktornál, helyeknél, tüneteknél mûködik. Több tünetet lehet egy napra rögzíteni óra, perc megadással. Diagram átlagol.

A vérvételt még egy másik programban sem láttam, pedig az egyik legfontosabb dolog. A vérbõl sok minden kiderül. Most egy bõvített labor van beletáplálva és azon értékek tölthetõk benne. Aki ki sem akarja tölteni, az csak lefényképezi a leletét és elmenti üresen a virtuális leletet képekkel.

A gyógyszerezés is fontos. Ha van otthon 2 dobozzal x gyógyszerbõl, akkor egyiket berögzíted, megadod a tabletták számát és azt, hogy mennyit szedsz dátummal, a másik dobozt dátum nélkül. Ha kitöltöd a felbontás idejét, akkor a program ki is számolja, hogy kb. mikor fogy el a gyógyszer majd rendes szedés mellett. Ha nem adsz meg dátumot, az olyan, mintha csak lenne 1 doboz otthon, amit jó tudni.

A vizsgálati idõpontok is szabadon kezelhetõk, bármit beírhatsz.Egy gombnyomással lekérhetõ, hogy például x idõpontban voltam utoljára tükrözésen, és y idõpontban vérvételen.

Az étkezésnél szintén berögzítheted, hogy reggel,délben , este mit ettél, de ezen felül tetszõleges számú étkezés rögzíthetõ naponta.

Nincs jelen

 

#2 2015-07-03 10:10

leber
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: IBD Assistant

Ma bekerült egy új funkció, ami estefelé fog megjelenni. Lehet injekciót megadni gyógyszer típusnak és belehet állítani a gyakoriságot is olyan módon is, hogy napi, heti, havi

Így rögzíthetõ a Humira pl. heti 1x1, injekció

Nincs jelen

 

#3 2015-07-07 18:16

leber
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: IBD Assistant

Megnöveltem a teszt verzióban rögzíthetõ adatok számát.

Nincs jelen

 

#4 2015-07-07 19:00

Babcsi
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: IBD Assistant

juppiii, este tesztelem :)

Nincs jelen

 
IBDoktor
 

Láb

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB