#101 2007-11-17 21:55

roor
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Halika!

Zotyesz:nem bírok veled egyedül,kell egy kis segítség!:D:D:D:D
Lányok valaki?:D:D:D

Nincs jelen

 

#102 2007-11-17 22:56

Lucifer
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Halihó!
Ma nekem is nagyon jó napom volt mert jól kidumcsiztam magam és nagyon jókat nevettem!!
Szóval tök jó volt csak az volt egy kicsit zavaró , hogy a lányomban nagyon nem akart merûlni az elem.!!Túl tartós!!:D:D:D:D:D:D:D:D
A fiam is nagyon jól érezte magát mert új nõ volt a láthatáron.:D:D:D:D:D
Köszönöm , hogy jöttél gyere máskor is.
Puszi

Nincs jelen

 

#103 2007-11-18 10:50

roor
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Halika!

Luci:naná hogy megyek! :D:D:D:D
A nagyobbik fiad élvezte a friss hús illatát?:D:D:D:D:D
Lehet bevárom hogy nagykorú legyen,mert nagyon jóképû pasi már most is,hátmég mikor majd már nem bûntetnek érte!:D:D:D:D
Gyönyörû gyerekeid vannak!!!
Engem nem zavart Niki aktivitása,csak mivel én le voltam kicsit merülve nem tudtam vele pörögni! :D
Lassanként kialakul az én életrendem is,átlátok a káoszon,és akkor aztán beleadok apait anyait,jöhet a pörgés,tatár,martini és minden mi szem-szájnak ingere! :D:D:D:D
Pusszancs

Nincs jelen

 

#104 2007-11-18 17:43

vikimami
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Szia Roor!

Most úgy érzem, hogy fogadóképes sosem leszek....
Na de nagyon szivesen látunk, ha van affinitásod kijönni Kápra! Pár hét türelmet kérek még ,hátha helyreállunk egy kicsit napirendileg - én meg lelkileg...
De ha jössz és lefárasztod, az csodás lenne. Vagy csak gyere és gyömizd, én meg szundizok egy nagyot :D!

Fõzés, takarítás, vásárlás... akkor esetleg költözz ide. Nem rossz :D De nagyon köszi, a vásárlást hál'az égnek a férjem - ha más nem éjjel - elintézi, anyu meg most fõzött jövõ hétre valót - Isten tartsa meg jó szokását, nem tudom meddig fogja bírni! - .

Cu-t gyûlölöm!! Legalább ez ne lenne, de még õnagysága is keserít...........

Pusszantás
Anyudat, tesódat puszilom!!!!

Nincs jelen

 

#105 2007-11-18 19:11

roor
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Halika!

Viki:mivel kicsiny családom úgyis lestipitopizta ezt a topikot bizonyára õk is látják,de azért átadom feltétlen. :D:D:D:D
Má mé ne mennék ki Kápra?!Egy jó kis gyömiért még ha kell a pokolra is lemegyek (igaz az ördögök visítva menekülnének)!:D:D:D:D
No ha kell még pár hét,akkor már most kezdjünk el alkudozni az idõpontra,tudod,emlékszel az elsõ randink is nehezen jött össze!:D:D:D
Ha most nekiállunk ,akkor addigra bizti fogadóképes leszel!:D:D:D
Egyébként nekem nyolc hogy nézel ki,csak ne lógjon a szádba cigi,kezedbe sör,hab testeden meg nylon otthonka mert akkor én könyörgök bebocsátásért a katlanba. :D:D:D:D
Akkor azt is megdumáltuk,hogy ha megyek te alszol én meg elviszem sétálni,gyömizem,fárasztom kicsit.:D:D:D:D
De ha tesó is jön velem,akkor még többet tudsz pihenni,õt imádják a babák,meg õ is õket,szerintem vele több idõt nyersz.:D:D:D:D
Szállok rendelkezésedre!:D:D:D
Ja igen:FEL A FEJJEL,NEM SZOMIZIK! :D:D:D:D

Nincs jelen

 

#106 2007-11-18 19:55

Szuszidi
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Kedves Roor!
Azért az ördögök nem félnek a társuktól! :D:D:D
Hát azé  a malév szerepét ne vedd magadra. A végére nagyón elfogsz fáradni! :D:D:D

Nincs jelen

 

#107 2007-11-18 20:53

Lucifer
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Halihó!
Köszönöm a dicséretet ,de nem csak az én érdemem.Különben a Norbi ha leadna egy pár kilót mégjobb lenne.:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
A pokolba nem mindenkit engednek be csak úgy.Vigyázz mert én vagyok az ördög.:D:D:D:D:DD:D:D:DD:D

Nincs jelen

 

#108 2007-11-19 19:54

vikimami
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

MI újság?

Nincs jelen

 

#109 2007-11-20 19:04

roor
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Halika!

Tegnap szottyadt ogre voltam,kidõltem a mocsaramba egy kis szundira. :D:D:D
Ma meg csak simán lusta disznó vagyok. :D:D:D
Holnap elfoglalt leszek délután,de estére talán lesz idõm netezni.:D:D:D
A többit elõre még nem tudhassam.:D:D:D:D
Szuszidi:tõlem még azok is félnek.  :D A malévnál meg bizti jobb vagyok,de a feladatait nem veszem át. :D:D:D
Én rátok vagyok specializálódva! :D:D:D:D Jaj szegénykéim! :D:D:D:D:D
Luci:nem kérek engedélyt,berongyolok oszt jó van! :D:D:D:
Norbi meg így is nagyon klassz kis pasi. :D
Vikimami:ugye nem találtalak még el egy bogyóval sem?Mert folyamatosan csúzlizom neked a jobbnál jobb "falatokat". :D:D:D:D:D
Vicaa???Jelentkezz!Brékobréko!Roor-királyság hívja Vicaamamit! :D:D:D:D:D
Pusszancs

Nincs jelen

 

#110 2007-11-20 21:23

vikimami
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Szia
Nem találtál el, sõt ... :( Valami nem stimmel most a bogyeszokkal, nem igazán segítenek most............ se eü területen sem Patrik-baba területen. Inkább hozd majd személyesen! Jövõ hét????
(Hogy lehet azt elfogadni, hogy nem alszol soha többet 2-3 óránál többet egyszerre, ebbõl is csak 2x maximum naponta???)
Holnap mérlegelni viszem a drágámat, kiváncsi vagyok gyarapodott-e anya ócska tejétõl.

Mi lehet Vicával????

Nincs jelen

 

#111 2007-11-21 18:54

roor
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Halika!

Vikimami:pedig extrahiperszupertuningolt bogyeszokat nyomok neked. :(
Azt hiszem most már személyesen is beszélnem kell Patrikkal,ez így nem mehet tovább,valamit tennem kell a gyömin kívûl. :D Megvan:ellopom mondjuk úgy három órára,aztán nézhet nagyokat,hogy anya helyett Roornéni van! :D:D:D
Sürgõsen felejtsd el ezt az "anya ócska teje" szöveget,meg azt is hogy miattad vannak ezek a szarságok! Pont! És errõl nem vitázom többet!
Jövö hét?Elméletileg semmi akadálya,hétköznap vagy hétvégén?
Még kell futnom pár kört a Kuckóval kapcsolatban,de igyekszem úgy csinálni,hogy tudjunk talizni! :D:D:D
És még mindig:NEM FELADNI!KÜZDENI!:D:D:D:D:D:D
Ja igen az alvás.2-3 óra,maximum kétszer naponta.
Nem kell ezt elfogadni,sem megszokni,majd helyrebillen ez is.
Medrol mellett attól másztam falra,hogy napi 1-1.5 órát aludtam,azt is éjfél és hajnal három között valamikor. :D
És pörögtem mint a körhinta! :D:D:D:
Szóval nem olyan rossz az az idõ,és hidd el,nem is kell sok hozzá,és ráállsz a babás életre! :D:D:D
Na mivel ma megint sikerült lefárasztanom magam ,megússzátok a további jelenlétemet! :D:D:D
Luci:khm...hozzád is mennék ám. :D

Nincs jelen

 

#112 2007-11-21 20:07

vikimami
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Szia Roor!
Inkább hétköznap lenne jó, hétvégére valamelyik családtagomat mindig be tudom fûzni :D....

Ez a nap sem túl jó: dokinéni azt mondta, hogy sajnos nagyon valószinû, hogy kell vinnem Patrikot szemészetre, mert folyton begyullad a szeme, ezért a könnycsatornát kitisutítjá :( :( :( :(
Két okból nagyon rossz ez:
- valami hosszú tûféével szúrják meg a szemesrkát :( :( :( - hogy fogom én ezt kibirni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
- bkv-val érdekes lesz: kétóránként enne, plusz esélyem sincs megemelni a babakocsit...

puszi

Nincs jelen

 

#113 2007-11-21 23:12

Lucifer
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Szia Roor!
Vagyok csak mostanság meghalni sincs idõm.:D:D:D:D:D
A lakásban próbálok rendetrakni , de kissebb sikerrel.:(:(:(
A konyha készen volt , de most úgy néz ki mintha semmit se csináltam volna!!
Elõbb - vagy utób csak készen leszek.
Jöhetsz bármikor , de elõbb Vikimamiba önts egy kis lelket.:D:D:D:D:D

Nincs jelen

 

#114 2007-11-22 14:38

vikimami
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Igen,igen!!! Léleköntést ide nekem! Patrikbaba kicsinál, tegnap éjjel 11 óta gyakorlatilag összesen 6 órát aludt!!!
Luci! Bocs én olyan h.lye feledékeny vagyok, meg lusta is visszakeresni, de mennyi idõs is a kisifad? Téged is látnálak  majd szeretettel nálunk, ha 1x lesz kedved és idõd átjönni
Pusz

Nincs jelen

 

#115 2007-11-22 18:35

roor
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Halika!

Luci:nagyon szép az a lakás,és nincs is rendetlenség!:D:D:DHárom gyerek mellett speciel én nem várom el hogy minden a lehetõ legtökéletesebb legyen! :D:D:D (De ezt mondtam neked akkor is mikor gyömiztem Rolit :D:D:D )
Most megint összeszaladtak a tenni és intéznivalók,kicsit nehezebb lesz feljutni hozzád,de sebaj,nem szabadultok meg tõlem. :D:D:D
Vikimami:az is jó ha csak úgy beesek?Vagy legalábbis csak elõtte nap tudok szólni hogy megyek? :D:D:D
Sokat sajna nem tudok maradni,hétköznap én is kidõlök mint a homokzsák,legfeljebb szundikálok Patrikbabával egyet! :D:D:D:D
Kicsit megint szétcsúszva érzem magam,összerántom a gatyám,és olyan dilis roor-t kaptok vissza,hogy a fületek kettéáll majd. :D:D:D:D:D
Viki:"léleköntés","nem lesz semmi gond Patrikkal" bogyók úton vannak. :D
Pusszancs

Nincs jelen

 

#116 2007-11-23 10:00

vikimami
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Szia Roor!
Jó úgy is, ha elõtte nap szólsz. Csak azért erõszakoskodom azzal, hogy ha tudod elõre, szólj, mert 3 emberre van "beosztva" a lelkem (anyu, a bátyám , barátnõm) és õvelük is egyeztetni szoktam , hogy ki mikor jöjjön munka után hozzám ......
Mert ha Te jössz, akkor természetesen nem kell más lélekápoló! :D
Azért 1-2 órát tudsz maradni?
Pusz

Nincs jelen

 

#117 2007-11-23 16:16

Lucifer
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Halika!!
Roor!
A Norbi szobája kész a Nikiét ma csinálom és ha minden jól megy hétfõre olyan rend van , hogy rá se ismersz a lakásra.:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
Fõleg ha addig kizárom a gyerekeket.:D:D:D:D:D::D:DD:D:D:D:D:D:D
Vikimami!
Nem vagy h..ye feledékeny csak most teljesen máshol jár az eszed.:D:D:D:D:D:D:D:D:D
Különben a Roli vasárnap lesz 6 hónapos.Köszönöm a meghívást szívesen megyek egy kis tere-ferére és lelkisegélyre.
A jövõhéttõl bármikor jó.

Nincs jelen

 

#118 2007-11-23 20:09

roor
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Halika!

Viki:nem vagy erõszakos,pontosan tudom,hogy ilyenkor hol ez hol az betoppan babanézõbe,gondolom neked meg a hátad közepére se hiányoznak sokszor. :D Megdumáljuk,így tiszta,akkor a többi lélekápoló is tud egy-egy napot pihizni,meg neked is változatos lesz,hogy végre Roornéni gügyög vadul Patrikbabbának! :D:D:D
Egy óra bizti lesz,de Lucinál is mikor voltam,észre se vettem miyen sokáig borzoltam az idegeit. :D:D:D
Az a bajom most,hogy kicsit szétszórt vagyok,nehezen rakom sorba a gondolataimat,ráadásul adtam crohnúrnak egy korty whiskeyt,és kissé beálltam tõle. :D:D:D:D
Sajna akármennyire is nem akartam engem is elkapott ez a karácsonyi készülõdés,épp azon agyalok,mikor,hol legyen a családi vacsi,mi legyen a menü,kiért mikor kell menni,ki ihat és ki nem,ki kit visz haza,szilveszter lesz vagy átalszom,és még egyéb hasonló nyalánkságok. :D:D:D:D
No összekapom magam,és zaklatlak majd. :D:D:D:D
Luci:és ha nekem úgy nem fog tetszeni akkor mi van? :D:D:D:D Olyan barátságos és családias,mikor rálép az ember egy cumira,vagy csörgõre,esetleg a gyerek végigszánkázik az elõszobán. :D:D:D:D:D
Mellesleg nem kell õket kizárni,amint javasoltam már,térdükre mancsukra lábukra rongyot kötni,aztán lehet csúszni-mászni a lakásba,legalább a padlóra nem lesz gond. :D:D:D:D
Ahogy ismerem õket egyik se merül hamar ki,fõleg Niki nem,én a helyedbe kihasználnám a gyerekmunka adta lehetõségeket. :D:D:D:D:D Igérem nem szólok a gyermekvédelmiseknek,feltéve ha kölcsönadod õket,mikor az én parkettámat kell vikszolni. :D:D:D:D:D
Hmmm...de jó is ha az embernek gyereke van.... :D:D:D:D:D
Mi lenne ha esetleg együtt mennénk tereferére? Neked is könyebb lenne a közlekedés,meg Viki és Patrik is két új arcot látna? :D:D:D:D
Ugye azért nem vagyok szadista csak egy kicsit?! :D:D:D:D:D:D
Pusszancs lányok-fiúk! :D

Szerkesztette: roor (2007-11-23 20:12)

Nincs jelen

 

#119 2007-11-23 21:30

Lucifer
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

íhaslika!  - ez azt jelenti  halika!!
Nagyon jót nevettem azon amit írtál és a gyerekeknek is elkellett olvasnom.Õk is jót nevettek.
Különben oké szívesen vállalják a padlódat.:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
Én nem igazán élvezem az akupunktúrás játékokat.Tudod mennyire tud fájni amikor belelépsz valami hegyes játékba???:(:(:(:(:(:(
Mehetünk együtt ,de csak ha  Vikinek is megfelel.:D:D:D:D
A hétfõ nem jó , de elõtte majd beszélünk.De ha délután mennénk akkor a nagyokat fel kell rakni a mamáéknak.

Nincs jelen

 

#120 2007-11-25 11:06

mano1973
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Helló Lucifer és Tesó!
Mi ujsi Luci rég láttalak.
Vicáról tudtok valamit?Az iwiwen fent vannak a kis csajról(Anna) képek.Nagyon kis husika
pusz nektek.
Tesó!
jó füvezést:)) Majd meséld el milyen volt

Nincs jelen

 

#121 2007-11-25 16:43

Lucifer
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Kedves Roor!
A ki-kicsoda? topikban Anzs írt magáról,ahogy olvasgattam rájöttem , hogy te nem is tudsz igazán hosszú szöveget írni.:D:D::D:D:DD:D
Szia Mano!
Mi jól vagyunk és ti???
Én is régen láttalak nam jársz arra amerre mi?!:D:D:D:D:D:D:D

Nincs jelen

 

#122 2007-11-25 22:10

Norby1
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Sziasztok

Roor tényleg fel van adva a lecke :)  Anzs szerintem is te vagy már a csúcstartó.

Nincs jelen

 

#123 2007-11-25 23:26

Lucifer
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Roor!!
Merre vagy ???
Ugye semmi gond csak hétvége van ?!:D:D:D:D:D:D
Látod ma ilyen sokszor vagyok itt te meg sehol:(:(
Puszi Ági

Nincs jelen

 

#124 2007-11-26 09:01

vikimami
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Roor! Szia! Mizu' veled,
Mikor jössz hozzánk????
Lucival együtt jössz????
Pusz

Nincs jelen

 

#125 2007-11-26 19:24

zotyesz
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

hu de megy ez a topic vazze itt aztán pörögnek a hozzászolások :) roor elinditottad a lavnát:)

Nincs jelen

 

#126 2007-11-26 19:35

roor
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Halika!

Ufff.Vagyok.Fáradtan.Megint nyamvadt egy hét lesz. :(
Lehet hogy haza se jutok,nemhogy babázni. :(
Mindezt az édes kis hivatalos seggek miatt,akik képtelenek elfogadni egy papírt,nekik csak a sajátjuk jó. :( UFFF
Ebbõl skalpolás lesz.
No ezen féreg rétegét a földnek leszámítva jól vagyok és mosolygósan,kicsit fázósan,tegnap hulla fehérré fagyott pötyögõs kacsóm,majd egy óra volt mire megtelt forró vérrel. :D:D:D:D
Ja és volt rajtam kesztyû! :D:D:D:D
Igen hétvége volt,és mint ilyenkor általûban alig van élet a fórumon. :D
Uffff.
Anzs a pálmám nem adom,lehet hogy a tiéd hosszabb volt,de én meg dilisebb vagyok bibibi !:D:D:D:D:D:D:D:D:D
Egyébként meg szívesen osztozkodom,ha valaki hát én nagyon szeretem a hosszú hozzászólásokat olvasni. :D
Ufff....Harapós Crohnos fáradt és szétcsúszott! Uffff
Franciaágy testvér összeszedi õt,és jönni ontani hülyeség! :D:D:D:D
Ufffff :D:D:D:D:D:D

Nincs jelen

 

#127 2007-11-26 22:12

mano1973
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Má bocsi de a francia ágyon te mit is  hülyéskedsz?
Az mán nem neked való :)))Bázzzzzzz.... a te korodban már nem csinál ilyesmit az ember
Lucifer szia.....jól vagytok?
Zotyesz kérünk a vicceidbõl nagyon szeretem olvasgatni õket.
Anyuuuuuuuuuu!!!!!
Te nem szólsz be ebbe  topicba csak leselkedel?

Nincs jelen

 

#128 2007-11-27 09:32

Zsuzsaanyu
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Kislányom!

Ha lesz mondanivalóm bele fogok szólni.... ha nem akkor meg mit koptassam a számat/billentyûzetemet???

Nincs jelen

 

#129 2007-11-28 17:44

roor
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Halika!

Uffff!Nagy fehér Harapós meggyütt!  :D:D:D:D
No a mérleg:a heti rohanás a mai nappal letudva,szép reményeim szerint már nem kell sehova sem mennem. :D
Remélem.
Holnapra egy pihis napot terveztem,amibe belegyömiznék egy jó adag netezést és fórumozást is! :D:D:D:D
Péntek a testvéremé,má nagyon kijár nekije,hogy kifosszam a hûtõjét!:D:D:D
Apummal is rég taliztam,ugyhogy õt is szeretném látni! :D
Anyumék csak a kaját dugják elõlem amúgy szívesen látnak,és én igyekszem ennek maximálisan eleget tenni. :D:D:D
Szóval sajna a babázás kimaradt és a jövõ hétre nem merek semmit se tervezni,ügyvédbácsi lestipitopizott magának. :D:D:D:D
Egyszer már csak vége lesz ennek az ide uff oda uff nak. :D:D:D:D
Megint lement cirka két kiló,ruhástúl már csak 56 kg-ot nyomok,vagy inkább póbálok nyomni. :D:D:D:D
A kabátom akkora mint egy sátor,lassan társbérlõ kell bele,mert egyedül félek benne,meg aztán úgy a rezsi is oszlik. :D:D:D:D:D
Álmos vagyok,és fázok,ja és a szokásos éhes vagyok,de ezeket leszámítva happy az élet! :D:D:D:D
Ha nem vágják addig haza a gépem akkor holnap sikerül talán többet írnom,már akit érdekel.
Jaham.Párom épp igyekszik gyorsítani a gépen,és lepucolni ami nem kell vagy lassítja,attól tartok a gép nem tolerálja ezt sokáig. :D
Ha nem jelentkezem sokáig,akkor temetésre mentem,ahol a következõ lesz a sírfelirat :"Megpróbált megjavítani,és sikerült neki,csak nem éltem túl.A számítógép! " :D:D:D:D
Pusszancs

Nincs jelen

 

#130 2007-11-29 16:40

roor
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Halika!

Csöndes magányomban pötyögök. :(
A vaut sem érdeklem. :(
Hmmm...akkor pár napig nem is jövök hátha aztán talán majd hiányzok. :(
A gépem úgyis nyûglõdik.
Akkinek mégis hiányoznék tudja hol talál! :D:D:D:D:D:D:D

Nincs jelen

 

#131 2007-11-29 20:16

vikimami
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Roor! nekem hiányzol, csak Patrik folyton  bõg. Ha nem, akkor gyorsan zuhanyzom, eszem, wc-zem :)

Nincs jelen

 

#132 2007-11-29 21:05

Lucifer
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Halihó!
Nekem is hiányzol , de a takarítás és pihi helyett a héten csak lótok-futok.
Úgy néz ki , hogy kész a lakás!:D:D:D:D:D:D:D:D  De meddig??:(:(:(:(:(:(
Már forgunk minden felé és ráadásul négykézláb mászunk.:):):):)
Hétfõn voltunk at ortopédián és kaptunk egy kiscipõt , de csak éjszaka kell hordani mert egy kicsit csámpás a jobb lábunk.:D::D:D:DD:D:D:D:D:D:D:D
Különben ,hogy vagy ?? - és a kicsiny családod??
Adok szívesen egy pár kilót nekem most ugyis sok van.:):):):)Kér még valaki??
Látod annyira hiányzol , hogy már kezd szófo...om lenni.:D:D:D:D
Tessék jönni.Van egy ötletem írjatok a nõvéreddel együtt!!
Puszi

Nincs jelen

 

#133 2007-12-01 21:58

Lucifer
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Roor !!
Most tényleg eltüntél??:(:(:(:(:((:(:(:(:(
Mi van veled???Ugye nincs semmi gond???
Vigyázz mert ha nem jelentkezel, akkor hívlak telfonon!!!!!!!!!!!:D:D:D:D::D:DD:D
Ezt vedd fenyegetésnek!!:D:D:D:D:D:D

Nincs jelen

 

#134 2007-12-02 06:56

roor
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Halika!

Nem,nincs szerencsétek,nem tûntem el,csak a hétvégék általában panganak a fórumon,meg aztán vendégeim is voltak. :D:D:D
Meg a gép se egyszerû,sikerült valami jó kis trójai vírust beszipkázni,mostohatesó alig bírta kitessékelni a kéretlen vendéget,a gép meg még nem tért magához. :D:D:D
Nyugodtan fenyegethettek,nem rémülök meg,egyszerûen legyõzhetetlen vagyok. :D:D:D:D:D
Azt hiszem egy kisebb tüdõgyulával randizgatok mostanában,ez a jeges levegõ nekem nem igazán fekszik. :D:D:D
Bezzeg én döglök az ágyban,mondjuk aludni nem igazán tudok. :D
Estére kapar,fáj,minden bajom van,de adok nekije úgy mint crohnurnak szoktam. :D:D:D:D
Tegnap is meglocsoltam egy kis vörösborral. :D:D:D
Na szóval egyben vagyok még,olyan 80 %-on üzemelek. :D:D:D:D:D
Pusszancs 

Nincs jelen

 

#135 2007-12-02 07:54

Szuszidi
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Na akkor töltésre szorulsz 80% a normál üzemhez épp hogy elég! :):) Hát a trójai az már csak ilyen ezért csinálták! Felelõtlen vagy tüdõgyulával ne randiz! Árt az egészségednek s a végén még valami vissza marad! Szakítsatok vegyél igénybe segítséget fehér köpenyben van s szedi a 300 Ft na õ segíthet! A vörös bor tényleg jó de nem a tüdõ gyuszkora!
Pá!

Nincs jelen

 

#136 2007-12-02 08:16

roor
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Halika!

Jaham Szuszidi,jó lenne valami frankó töltõ,szeretnék 100%-os lenni,de megmaradnék "nem százasnak". :D:D:D:D:D
Eszem nem eszem,gyula maradt randira,és egyenlõre nem akar lekopni. :D
Gyuszikának hírmondója sem marad,nem hagyom,lepattintom magamról,ahogy a többit is. :D:D:D:D
300 ft-ot inkább én szednék a rendeléseimen,egyébként meg úgyis gasztrós dokibácsihoz irányítana,hogy biztos legyen benne,amit ír gyógyszert szedhetem. :D:D:D
A dokibácsi meg úgyis aztat mondja,hogy sok c vitamint,friss gyümölbõl nyerve. :D:D:D
Ez a megoldás tetszik nekem is jobban,gyogyik majd csak akkor ha nagy a gáz,megmaradok a természet adta bõséges lehetõségeknél. :D:D:D
A borocska meg a legjobb léleküditõ,és ha az rendben van,akkor aztán jaj minden nyavajának,mert el is feledkezem róluk. :D:D:D:D
Ja meg a jó kis csirkepöri nokedlival,amit nõvérkém fõzõtt,nyaminyami,ha csak rá gondolok már jobban vagyok. :D:D:D:D
Na tessék!A legolcsóbb gyógymód számomra,ha valami finom és guszta zabbantanivalóra gondolok,és husss......tovatûnnek köhögési rohamaim,és a kaparó érzés,igaz jobban is nyáladzom mint a kismamik babái összesen. :D:D:D:D:D


Nincs jelen

 

#137 2007-12-02 11:26

Lucifer
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Szerencséd van , hogy megjelentél!!!:D:D:D:D:D:D::D:D:D
Különben a " Gyuszit " nem adom.
Már izgünk mozgunk,firgünk forgunk.Mindent szétszedünk és megrágunk.
Egy kis gyógymenû.
Ez van nálunk:-borsóleves
                     -töltöttpaprika + krumpli
                     -rizskokk
   remélem , hogy kezdesz gyógyulni.
Puszi

Nincs jelen

 

#138 2007-12-02 15:07

roor
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Halika!

Ilyen nyálcsorgatós menütõl hogy a fenébe ne kezdenék gyógyulni! :D:D:D:D:D:D:D:D

Nincs jelen

 

#139 2007-12-02 21:47

Lucifer
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Örülök,hogy ízlett!:D:D

Nincs jelen

 

#140 2007-12-03 09:41

roor
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Halika!

Sajnos babagyömi bizonytalan idõre elhalasztva,tiszta ta...ony vagyok,délután tiszteletemet teszem házidokinál.
Nem is dolizom,itthon döglõdöm.

Nincs jelen

 

#141 2007-12-03 10:27

vikimami
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Gyógyulgass Roor!
Nagyon várunk majd! (Patrik tetileg, én lelkileg :D
Pussz

Nincs jelen

 

#142 2007-12-03 17:02

Lucifer
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Halihó!
Ezt nem olvasom szívesen,hogy szarul vagy.Lázad is van?Igyál sok teát (bor és rum nélkül)inkább mézet tegyél bele.:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
Vigyázz magadra és gyógyulj meg minél elõbb!!

Nincs jelen

 

#143 2007-12-04 06:34

roor
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Halika!

Ági0822:nos mint írtam,akkor itt szólnék hozzá.Ne tessék aggódni a fiúcskáért. :D
Most jól van,és csak ezzel kell foglalkozni,a többivel ráérsz akkor,ha majd ott tartasz.:D
Hidd el hamarosan felfogja õ is,hogy mi ez,és biztos vagyok benne,hogy õ nem fog kétségbe esni. :D
Használjátok ki,hogy jó az étvágya,egyen amennyi jólesik,csak figyeljetek oda,hogy mit és mennyit.
Ha nem is gyarapszik a súlya,az sem baj,a lényeg hogy õ jól érezze magát. :D
Bármikor kérdésed van,vagy aggódsz,vagy csak dumálnál,itt a fórumon mindig van valaki aki tud segíteni. :D
Az enyim a dilis rendelés,szeretettel várlak ide is. :D:D:D
Már elég sokan ismernek engemet,nem csalódsz bennem,ha ide tévedsz biztos vagyok benne,hogy felfelé görbül majd a szád. :D
Vikimami:gyógyulgatok,már amennyire tõlem tellik. :)))
A kamilla egy csoda. :D Mind belsõleg,mind külsõleg. :D
Iszom mint tea,és gõzölöm vele okos bucim. Meg is van az eredmény,ma már kicsit többet tudtam alukálni. :)))
Dokinéni cifrant és ambroxolt írt. De nekem szimpatikusabb a bor és rum a teába. :D
Patrikbaba majd megnyugszik,legyen kicsivel több önbizalmad,nem csinálsz semmit rosszul,egyszerüen csak olyan Patrik mint én:szeret a középpontban lenni! :D:D:D
Ezért kicsit aggódom a gyömi miatt,hiszen két dudás egy csárdában.....:D:D:D:D:D
A másik topikban írták neked,hogy írd meg hogyan telik egy napod,hátha valaki felfedezi mi lehet a baj.
Fél kézzel is megy,legfeljebb Patrik is segít. :D:D:D:D
És ne hagyd,hogy kétségbe ejtsenek mások,igenis jó anyuci vagy,és mivel minden ember más,nincs két egyforma bébi,mindegyik mást igényel.:D
No fel a fejjel!:D:D:D:D
Luci:oda se neki.  :D Elvagyok.Egyébként sosem vagyok lázas. :DNem tudom miért.
Tea az csúszi ezerrel,bár nem csak most ,én mindig nagyon sok teát iszok.
Bele nem szeretem a mézet,azt inkább nyalogatom egész nap,vagy kenyérkére kenem.:D
Úgy is hat??? :D:D:D:D
No meg a jó kis levesek.....nyami.....azok ilyenkor életmentõek. :D:D:D
Kicsit csavargok ma,megyek anyumhoz. Meg egy kicsit megsétáltatom magam. :D
A levegõn legalább szelel az orrom. :D:D:D
Pusszancs

Nincs jelen

 

#144 2007-12-04 07:48

Ági0822
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Szia Roor,és köszi a vígasztaló szavakat!

Nincs jelen

 

#145 2007-12-04 07:53

roor
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Halika!

Ági0822:ha kicsit mosolyogni akarsz,olvasd vissza ezt a topikot is,és még a többi debil hozzászólásomat,és számodra is teljesen világos lesz hogy nem vagyok százas. :D:D:D:D

Nincs jelen

 

#146 2007-12-04 19:08

Lucifer
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Halihó!
Roor kedves valamit elfelejtettél!!-Ági0822 -nek nem küldtél a bogyóidból!!!:D:D:D:D:D:D:DD::D
Elfogyott???? - ha igen akkor tessék gyorsan beszerezni.:):):):)
A méz minden formában jó ha nyalogatod :D ,kenyérre kened lehet,hogy hatásosabb mert többet eszel belõle.
Teljesen készen vagyok "én is" + a lakás is.
Az ajándékok is megvannak kivéve a Roliét + némi apróságok , de a héten az is kipipálva.
Jöhet lassan a sütögetés,beigli,mézes süti.
A reggeli séta a legjobb ilyenkor mert még aránylag friss a levegõ,vagy az esti.

Nincs jelen

 

#147 2007-12-04 19:50

roor
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Halika!

Nem felejtettem el a bogyókat,csak épp most dolgozom valami extrán. :D:D:D:D:D
Reggel még csipás vagyok,este meg már lusta a sétáláshoz. :D:D:D:D:D
Igazán szupi anyuci vagy,hogy már minden készen áll. :D
Nem akarom kedved szegni,de én már ilyennel nem törõdöm.Valaha eszelõsen vártam a karácsonyt,most már nem.
Ajándékokat nem hiszem hogy veszek,maximum valami apróságot jelképesen,hogy legyen valami a "fa" alatt,én sem várok senkitõl,sõt nem is szeretnék kapni.
Az egyetlen dolog amit várok,hogy szentestén együtt "zabbant" a család egy része,anyuék,tesómék,másnap meg apumnál ebédelünk,tehát ott lesz a másik "zabbantás". :D:D:D:D:D
Hogy mi a kaja nem lényeg,csak együtt legyünk.A többi nem érdekel.
De amilyen pofátlan és kajás vagyok,elnézek feléd megkostolni a beiglit,mert aztat nagyon szeressem. :D:D:D:D
Meg a mézes sütit is. :D:D:D:D
Meg bepótolom a Roli-gyömit! :D:D:D:D
Ja és még lesz Patrik-gyömi is. :D:D:D:D
Csak egyszer másszak ki ebbõl a takonykórból!:D:D:D:D:D

Nincs jelen

 

#148 2007-12-05 08:36

roor
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Halika!

Kukkolok de sehol senki. :(

Nincs jelen

 

#149 2007-12-05 11:09

Lucifer
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Itt vok!
Nem keserítesz el,hiszen én se szeretem a karácsonyt,sõt kifejezetten utá..m.Csak a gyerekek miatt csináljuk.A Niki nagyon hisz még a jézuskában és a télapóban is.:D:D:D:D:D:D:D:D
Ha nem lennének a gyerekek akkor még karácsonfánk se lenne.
Ráadásul anyukámék kitalálták,hogy legyen mindenki együtt karácsonykor náluk.Ez egy szûk családi karácsony potom 20 fõvel.:D:D:D:D:D:D:D
A beiglivel csak az a baj, hogy nekünk nem naon lehet enni mert a dió és a mák is olajos.:(:(:(
De engem nem érdekel hiszen egy évben csak egyszer csinálok.És különben is nem eszem meg egy egész rúddal.
Különben jobban vagy már??
Kicsit szadista vagyok mert a Rolit próbálom szoktatni a 4órás evéshez.Nagyon unom már,hogy 3óránként eszünk ,semmit se tudok csinálni tõle.Egyébként is elég nagy már és különbe se kell annyit enni.:D:D:D:D:D
Na ne vegyél komolyan adok én neki de tényleg hozzákéne mostmár szoknia a 4 órához.:):):):)
Mi fordított világban élünk úlszülött korban evett 4 óránként most 3 óránként.
Na jó befejezem .
Gyógyulgass!!
Manó???Mi van veled??Ha nem is találkozunk oké,de , hogy nem is írsz?!?!:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
Mi van a ygerekcsinálással??Készen vagytok??A fa alá egy pozítiv tesztet akarok!:D:D:D:D:D
Na pá mindenkinek

Nincs jelen

 

#150 2007-12-05 12:51

roor
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Halika!

Manó velem volt délelõtt.:D:D:D:D
Nem kell menetgetõzni,tudjuk hogy nálad a gyerekmunka játszik,miért is lepõdnénk meg az éheztetésen. :D:D:D:D:D:D
Mákot kénytelen vagyok kihagyni,az mindenhol bánt,de a diósat vállalom. :D:D:D:D
Jobban vagyok,de még nem az igazi.Nagyon hamar kifáradok.
Késõbb írok még.

Nincs jelen

 
IBDoktor
 

Láb

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB