#101 2005-03-13 17:25

Judit
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Élmény topik

Gyönyörűek a téli tájas képek!!! :)
Egyszer én is el fogok menni síelni! Nagyon szuper lehet!!!!
Judit

Nincs jelen

 

#102 2005-03-21 13:43

Suhi
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Élmény topik

<kép>

Összetartó Nyugat!

Na, ha nem is lehetne ezt kőbe vésni, de az biztos, hogy egy éjszakára minden út a soproni pláza parkolójába vezetett. Ott aztán boldogan üdvözöltük egymást. Bizony az ősrégi őrségi kirándulás óta nem találkoztunk, s most Shadow, Tomekkk (és az öccse: Gábor) no meg persze én is elindultunk az éjszakába. Na, igazából ezt csak mondtam mert jól hangzik, de csak a plázába mentünk melegedni, s próbáltuk az elmúlt hónapok élményeit megbeszélni. Majd kitaláltuk, hogy milyen jó lenne, ha tudnánk fényképezni, s ezért Shadow házát útba ejtettük, s a kutyájától félően lopakodva osontunk a házba. Ahol Macska mutatkozott be nekünk, aki Gábornak egyből hízelegni kezdett, még a cipőjét is megnyalogatta, hálából Gábor feltörölte a macsekkal a fél konyhát. :D
Ekkor fényképezőgépet zsebbe raktuk, s elindultunk a koncertre. Mint mindig most is késve kezdték, gondoltuk addig fényképezünk. No, de persze hogy nem mi lettünk volna, ha a gép aksija nem lett volna lemerülve. Persze tudtuk hogy nincs elveszve semmi, mert Shadow már egyből egy ismerősbe botlott, akinek a nyakába ott lógott egy csecse masina. Csak egy  szép mosolyába került s már kattogott is a gép... igaz az még csak az előzenekar volt :)
Sok jó kép készült, de most csak ezt tudjuk megmutatni, mert a többit még titkolja előlünk Jero, de ha meglesznek mutatunk még párat.
Hazafelé a kocsiúton meg majdnem elütöttük a húsvéti nyuszit, de az utolsó pillanatban elugrott előlünk, úgyhogy mindenki várhatja majd a hétvégén, biztos megérkezik!

Nincs jelen

 

#103 2005-03-21 14:47

Suhi
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Élmény topik

Nincs jelen

 

#104 2005-03-21 18:29

Adrika
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Élmény topik

Suhika, ugye nem felejtetted el, hogy az első kirándulásunkon, ősszel mi is tervbe vettük a budapesti állatkertet, valamikor májusban, mikor nem lesz már elzárva egy állat sem?

Ezúton megy a felhívás: aki budapesti, vagy nem budapesti, de van kedve egy hétvégi napon Budapestre jönni és kilátogatni az állatkertbe, nosza, ötöljünk ki egy időpontot, dumicsizzuk meg, aztán menjünk! :-))))

Nincs jelen

 

#105 2005-03-21 20:05

Adrika
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Élmény topik

Állatkerti séta iránt érdeklődők figyelmébe:

Gondoltam egy merészet: ki, mit szólna május 1-jéhez? Nemcsak ünnep és vasárnap, de így összeköthetnénk az állatkertet egy jó kis ligeti majálissal is. :-))))

Hogy kedvet csináljak mindenkinek a dologhoz: Zoli és Andris máris rábólintott. :-)))

Nincs jelen

 

#106 2005-03-21 20:47

Suhi
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Élmény topik

Nem felejtettem el Adri! Viszont a május 1-et nem támogatom (úgy látszik most ez az ünneprontó szerep jut nekem mindig), de azért megtámogatom hogy miért, hátha valaki lát benne rációt:

a,
2-3 évvel ezelőtt én is jó ötletnek tartottam a munka ünnepére szervezett állatkeri kirándulást, míg ki nem próbáltam. Sajnos azt tapasztaltam, hogy másnak is akkor támad kedve állatkertbe menni, és csak tömegnyomor, ijedt, rémült, elhúzódó állatokat találtam. Talán még a  bonzai-ok is megijedtek a tömegtől. Arról nem is beszélve, hogy ha valaki vidékről jön fel, kész tortúra parkolót találni, de még a tömegközlekedés is elég necces, de ezt a pestieknek nem kell ecsetelnem, már több ünnepet eltöltöttek ott, mint én :)

b,
Van önzőbb oka is, hogy nem támogatom... nem érek rá elsején, s én szeretem az állatkerteket... :)

c,
Akartam tanácsolni árpilis 30-at, szombatot, de közbe rájöttem, hogy akkor se érek rá mert esküvő lesz, de ennyire meg önző se lehetek, nem igazodhat egy egész fórum hozzám.

De komolyan: gondoljátok meg az elsejét!

Szerkesztette: Suhi (2005-03-21 20:49)

Nincs jelen

 

#107 2005-03-22 09:01

Adrika
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Élmény topik

Suhikám: javasolj valamit, Neked mikor lenne jó? Hátha egyszer megtörténik a "májdagasztó" érzés és egy egyész fórum tud hozzád igazodni... :-))))

Nincs jelen

 

#108 2005-03-22 09:27

Suhi
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Élmény topik

Akkor próbáljuk ki a május 7-et (szombat), de azért a változás jogát tartsuk fenn!

Nincs jelen

 

#109 2005-03-22 09:41

Andris
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Élmény topik

Nekem is eszemben volt tegnap, hogy szerintem akkora tömeg lesz ott, hogy a tömegben szét is szóródunk. Csak az a baj,hogy a majális elsején van.

Nincs jelen

 

#110 2005-03-22 10:12

Adrika
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Élmény topik

OK, Fiatalok, figyelem!

Az állatkerti séta időpontja ezúton módosul, 2005. május 7-ére, szombatra. Esőnap: 2005. május 14-e, szombat.

Azt gondoltam, hogy olyan kellemes időpontban, 10:00 vagy 11:00 óra (ezt még majd pontosítjuk) felé kellene majd találkozni az Állatkert főbejárata előtt.

Ennek fényében várom a jelentkezéseket vagy itt a fórumon, vagy mail-ben.

Nincs jelen

 

#111 2005-03-22 10:59

Suhi
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Élmény topik

Adri!
Remélem nem haragszol, de kiírtam a kirándulás topicba, mert végülis ez talán inkább oda tartozik, meg megírtam a jegyárakat is! Jó lenne ha összejönne!

Nincs jelen

 

#112 2005-03-24 14:04

Suhi
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Élmény topik

Kísért a média...

...de lehet hogy én kísértem őket!
Az úgy kezdődött, hogy volt egy kis kalandom a tv2-vel, s azt hittem itt meg is áll az egész médiával való kapcsolatom. Aztán kis motiválás hatására kezdtem megszeretni a Sláger rádiót, ahol aztán a nyerési kísérletemet siker koronázta s gazdagabb lettem egy cd-vel, no meg 4 mozijeggyel. Aztán felhívtak, hogy a hétvégi szerencsehármasba kívánhatok három számot s persze konferáljam is be magam. De ez eddig kit érdekel?
Most jön a poén:  Ma meg vittem vissza a könyvtárba a könyveket, jó kis késedelmi díjat kellett volna fizetnem, s mivel elötte még kellett másik könyv is, ezért körbejártam. Nézegetek, kutatok, fél polcot ledöntöm s egyszercsak jött egy könyvtáros, már azt hittem meg fog lincselni, de csak annyit kért üljek be az előadásra, amit ott tartanak. Odamentem, leültem... hát jött a szombathelyi tv. Próbáltam a hátsó sorba kuporodni, hogy takarásba legyek.  Hát nem megfogták a rendszert és odahelyezkedtek elém? Pont a pofámba kameráztak. A poén csak az volt, hogy amikor a késedelmit fizetni akartam, azt mondta a könyvtáros, hogy mivel ilyen rendes voltam, és beültem közönségnek eltekint a késedelmi díjtól!  Úgyhogy úgy gondolom elég jövedelmező ez a média dolog, jó kis óradíjam volt  <kép>

Nincs jelen

 

#113 2005-03-26 07:53

Mancsa
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Élmény topik

Kedves Barátok, Ismerősök!

Mindenkinek, nagyon boldog HÚSVÉTI ÜNNEPEKET KÍVÁNOK!

Sok-sok szeretettel: Mancsa 

<kép>

<kép>

Nincs jelen

 

#114 2005-03-26 08:53

andreas
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Élmény topik

Kedves Mancsa!
Kedves  Mindenki!

Kellemes Húsvéti Ünnepeket kivánok!
Szeretettel
Andreas

Nincs jelen

 

#115 2005-03-26 13:59

Suhi
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Élmény topik

Nincs jelen

 

#116 2005-03-26 14:44

maKACS
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Élmény topik

Kellemes locsolódást és locsolkodást mindenkinek! :)

<kép>

Nincs jelen

 

#117 2005-03-26 18:45

maKACS
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Élmény topik

De lökött vagyok, hát van nekem saját rajzom is. :)

TOJ-SZTORI

Piros tojás, hímes tojás, mi fán terem? Ki tudja!?
Tudja a szösz, bár a nagyok állítják: a nyuszi tojja.
No de ilyen döreséget! Hát ki látott már mondsza ilyet!?
S biztos nem is a gólya hozza, annak biz'a más a dolga.
Esetleg Holle anyó varázsolja, vagy a kertben nö tán, mint a gomba?

Tévhit ez mind, mende-monda, s ezt biztosan Te is tudod.
Akkor mi hát e rejtély nyitja? Ne találgass, megmutatom.
Toj-sztori a neve, egy aranyos kis kozmetika,
Oda mennek a tojások, s állnak szépen sorba.

A szépségnek -mint tudjuk- ára van, de ki oda bejut az megszépül.
Színes, csíkos, pöttyös lesz mind, vagy egyszerüen megkékül.
És amelyik olyan hiú, hogy a tükröt bámulja,
Abból lesz a tükör tojás, s utólag már... bánhatja.

<kép>

Szerkesztette: maKACS (2011-05-25 16:21)

Nincs jelen

 

#118 2005-03-26 18:53

Beteg
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Élmény topik

Nincs jelen

 

#119 2005-03-27 09:56

hcsillacska
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Élmény topik

Sajna az én technikai szinvonalamtól nem telik hasonló esztétikai élményekre, de azért kellemes húsvéti ünnepeket mindenkinek!

Nincs jelen

 

#120 2005-03-27 11:33

aiolosz
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Élmény topik

hcsillacska es aiolosz kozos husveti kivansaga "IBD Forumos Baratainak"
<kép>

Nincs jelen

 

#121 2005-03-27 12:44

jamesdean
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Élmény topik

Én is kívánok mindenkinek napsütéses szép ünnepet!! Tegnap sütögettem fáradhatatlanul a mézes-báránykákat és gondolatban csomagoltam számotokra is...

Nincs jelen

 

#122 2005-03-28 10:47

hcsillacska
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Élmény topik

Kösz aiolosz, olyan rendes vagy!

Nincs jelen

 

#123 2005-03-28 11:21

Norc
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Élmény topik

Lányok!

Sok-Sok locsolót!!!!<kép>

Nincs jelen

 

#124 2005-03-29 10:01

Adrika
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Élmény topik

Figyelem, Fiatalok!

Zoli a következő könnyelmű kijelentést tette a hét végén: "aki legelőször eléri az 500-ik hozzászólást, azt elveszem feleségül!"

Ne mondja, senki azt, hogy nem szóltam előre és nem tudott róla... :D :D :D

Nincs jelen

 

#125 2005-03-29 19:26

Norc
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Élmény topik

És ha fiú lesz az 500.?<kép>Hú ez tényleg könnyelmű kijelentés!
<kép>

Nincs jelen

 

#126 2005-03-31 14:15

hcsillacska
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Élmény topik

Még senki nem írt arról, hogy telt a húsvét! Heveny sonka- és süteménymérgezés után négykézláb a dokihoz? Senki? Nagyon konszolidáltan ünnepelünk!

Nincs jelen

 

#127 2005-04-01 14:53

eevHucBa
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Élmény topik

Én fullra kajáltam magam minden földi jóból,semmi bajom nem lett.Nincs olyan kaja amit nem eszek,a csípőssel bánok egyedül csínján de ezt is csak óvatosságból.Nekem mindegy,hogy bab, káposzta vagy tej.Bár egyszer lehet,hogy lesz ennek bőjtje.Nem akarom elkiabálni.

Nincs jelen

 

#128 2005-04-02 12:56

Suhi
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Élmény topik

Édesanyám szerint a botsáskáim is érzik a tavaszt, mert rajtakapta őket hogy párzanak! Éljen-éljen-éljen!
Lehet hogy pár hét múlva lesznek kis Botondok? Azt még nem is híreszteltem, hogy a kaktuszaim is virágba borultak!
Öröm a házba! :D

Szerkesztette: Suhi (2005-04-02 12:57)

Nincs jelen

 

#129 2005-04-02 14:27

andreas
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Élmény topik

Kedves Suhi!
Öröm volt olvasni is a jó hireidet!
Köszi szépen!

Nincs jelen

 

#130 2005-04-04 18:52

Adrika
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Élmény topik

Azért vártam eddig, mert úgy gondoltam Andriss vagy jadam megírja ezt a kis beszámolót a pénteki túrázásunkról a Normafánál. A hallgatásukból viszont arra következtetek, hogy "átengedték" ezt a nemes feladatot nekem. :-))))

Szóval...

Múlt hét pénteken délután 2 órakor találkoztunk Andriss-sal és jadam-mal fővárosunk egyik "gyöngyszemén", a Moszkva téren. Jadam navigálásával (mert nem feltétlenül igaz, hogy aki fővárosi az ismeri is Budapestet :-))) busszal és fogaskerekűvel közelítettük meg a kiszemelt célpontot, vagyis a Kisvasút (régi nevén, és én is így ismertem: Úttörővasút) végállomását. Onnan indult a sétánk, szintén jadam javaslatára a vasúti sínek mentén, mondván, hogy abból nagy baj nem lehet. :-)))

Egyszer csak, azonban elfogyott az "út" és mikor már a síneken trappoltunk, azt mondtam, hogy ennek a fele se tréfa (valahogy nem szeretek vasúti síneken huzamosabb ideig tartózkodni), és az első adandó alkalommal csináltunk egy hirtelen jobbost és letértünk egy erdei útra. Jadam felvetette, hogy gyorsan egyeztessük óráinkat, mert nem biztos, hogy annyira nagyszerű lenne, ha az erdőben bolyongva szakadna ránk az este. Szerencsére az idő még eléggé gyerekcipőben járt, úgyhogy bátran vágtunk neki az erdőnek. (Ekkor azt hiszem már a zöld csíkos jelzésen haladtunk, holott a kék csíkosról indultunk.) Az erdőben egy cigaretta erejéig kicsit megpihentünk egy fapadon, majd újult erővel folytattuk a sétát, és nagy meglepetésünkre végül is kilyukadtunk a normafai kilátónál. (Ekkor már valami furmányos módon a turistajelzés átváltott kék félkörre.)

Megcsodáltuk a kilátást, szép tiszta idő volt, így messzire el lehetett látni, majd miután Andriss felszerelkezett némi üdítőital készlettel, igen gyorsan kitaláltuk, hogy kezdjünk el lefelé sétálni, de legjobb, ha iziben, mert akkora szélvihar volt fent, hogy majdnem a fejünket levitte és hirtelen nagyon elkezdtünk fázni.

De nem akartuk elrontani ezt a jó kis túrázást, úgyhogy eszünk ágában sem volt tömegközlekedési eszközre szállni, hanem beirányoztuk a Déli pályaudvart gyalog. Javasoltam, hogy menet közben igyunk meg egy kávét. Fent a Normafánál volt is egy Szamos Marcipán cukrászda, ahonnan kb. 5 perc tanakodás után szerencsére ki is fordultunk, hogy majd máshol kávézunk. Jó, hogy ezt tettük, mert szerintem kisebb sokkot kaptam volna, ha huzamosabb időn keresztül abban a cukrászdában kellett volna elidőznöm a sok tortacsoda között. :-))))

Így hát megbeszéltük, hogy menet közben, majd beugrunk egy kávézóba. Nem volt kicsi a távolság, úgyhogy akadt éppen menet közben egy hely, ahol már enyhén fáradtan megpihentünk egy kávéra és üdítőre. Aztán mikor újra elég erőt éreztünk magunkban, nekivágtunk a maradék útnak. A Déli pályaudvar felé haladva "Kicsi a világ" felkiáltással jadam-mal (akivel akkor találkoztam először) még közös ismerősre is leltünk. :-)))) Épp időben érkeztünk a pályaudvarhoz, hogy elcsigázott végtagjainkat innentől a metró szállítsa tovább. Én este 8-ra értem haza és ez a kis túra úgy tűnik, csak egy kicsit volt hosszabb, mint a bő lére eresztett elbeszélésem. :-))))

Andriss később utána nézett az útvonalnak és azt írta nekem, hogy 12 kilométert tettünk meg. Szerencsére nem tévedtünk el, bár kezdem azt hinni, hogy az ember egy "bumeráng" és mindig hazatalál. :-))))

Klassz délután volt, máskor is jó volna még sok ilyen.

Nincs jelen

 

#131 2005-04-04 21:17

andreas
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Élmény topik

Kedves Adrika!
Nagyon érdekes volt a beszámolód a kirándulásról!
Arra voltam én is pénteken.Ott húztunk el a Náncsi Néni vendéglőtől
eljövetben a Hüvösvölgyi úton........

Köszönöm az útijelentést

(a vendéglő nem volt jó,inkább a Remizt ajánlanám helyette...)

Nincs jelen

 

#132 2005-04-06 18:26

ŔgiK
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Élmény topik

Lustig-lustig trallalallalaa! =o)

nekem csak négy méterig volt szerencsém a "német atyafi" társaságát élveznem...

Szerkesztette: ŔgiK (2005-04-06 18:28)

Nincs jelen

 

#133 2005-04-08 14:46

Suhi
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Élmény topik

Gyakorlás teszi a mestert :)

Nincs jelen

 

#134 2005-04-09 17:08

Adrika
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Élmény topik

Ma délután, Isten szent színe előtt is házasságot kötött Károly herceg és Camilla Parker-Bowles, amit a CNN élő, egyenes adásban közvetített.

A ceremónia kisebb pompával és csinadrattával zajlott, mint egy 24 évvel ezelőtti esküvő, de hát az ugye egy másik esküvő volt. Mégis, nem lehetett nem észrevenni, hogy hercegi esküvő zajlik.

Mindig vallottam, hogy ember lánya az esküvője napján a legszebb az életében, ám most kicsit rettegtem, és nagyon reméltem, hogy Camilla-ból nem fognak bohócot csinálni, és korához, stílusához méltó menyasszonyi ruhában fog megjelenni az oltárnál. Szerencsére nem csalódtam, a ruha ízléses, diszkrét, visszafogott ám roppant elegáns volt. Ha én lettem volna a stylist, azért a fejdísze helyébe kalapot tettem volna, no de mindegy, semmi sem lehet tökéletes. :-)))) Camilla tehát magához képest nagyon bájos jelenségnek bizonyult és mellette fess, úriemberként, hagyományos esküvői frakkban méltó párja lett Károly.

A templomi szertartás nagyon szép volt, pont akkora hosszúságú, aminek még minden pillanata élvezhető. Azonkívül gyönyörű Rolls-Royce-okat láttam és meg kell vallani, bár nagyon fiatalok, mégis Harry és William kishercegek nagyon jóképű és jó kiállású legények. :-))))

És, amiért személy szerint nekem élmény volt ez az esküvő: szívet melengető érzés számomra, hogy végre 30 év után hivatalosan is egymáséi lehetnek a szerelmesek. :-)))))

Nincs jelen

 

#135 2005-04-09 19:20

andreas
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Élmény topik

Este megnézem a Sky vagy a BBC World-ben.
A 24 évvel ezelőtti esküvöt a B Követségen
láttam és nagyon szép volt.
Akkor még Károly is fiatal volt-meg én is....

Nincs jelen

 

#136 2005-04-22 11:42

Suhi
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Élmény topik

Terepgyakorlat

Tiszafüred? évfolyamtársak? részegek? hangulat? jeee
Éjjel 3 körül megpróbáltunk eljutni a faházunkig (alias putri), persze szakadt az eső, és az út nem volt lebetonozva a faházak között. A sötétbe keresgéltük a kulcslyukat, aztán észleltük, hogy a kulcs, feltűnően ferde. De kedves, részeg csoportárunknak ez nem jelentett problémát, s egy laza mozdulattal már bele is törte a zárba a kulcsot. Sírás-nevetés összefolyt az arcunkon az esővel, s egyre erősebb lett bennünk a késztetés, hogy azért be kéne jutni, mert minden cuccunk is ott van. Ekkor jött Márkooooh? barátunk, s ügyes mozdulattal leszabta az ablakról a szúnyoghálót, s szerencse a szerencsétlenségbe, fel lehetett nyitni az ablakot. Utána következett az ablakon bemászás, a legjobb része az volt, mikor a fejed már a házba a seggedet meg még a hideg áprilisi eső áztatta. Egy laza fejessel én is begurultam, de pont nekiestem a vasrácsnak, s így emlékül kaptam egy színjátszós foltot a testemre.  Nem is részletezem, hogy ebből még milyen klassz kis bonyodalmak születtek, de reggel még mindenki előtt fel kellett kelni, hogy álcázzuk az ablakon közlekedést.  No, ez volt a kis élményem a hétre.

Nincs jelen

 

#137 2005-04-23 18:39

tica
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Élmény topik

Sziasztok!

Tök rossz kedvem volt, de találtam vmit, amitől jobb kedvre derültem!

Szerintem hallgassátok meg! Főleg akinek kisgyereke van! (az első számot: Hallgatag erdő)  :) és =)

http://www.nlvk.hu/gyerekoldal/zene/zeneh.htm

Tica

Nincs jelen

 

#138 2005-04-24 16:30

Charmed
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Élmény topik

Május 9-töl újra Bübájos boszik.:-)

Nincs jelen

 

#139 2005-04-24 18:46

Suhi
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Élmény topik

.                              <kép>

Szép tavaszi vasárnap

Az elmúlt esős napok kicsit megviselték elnyűtt lelkemet, s már igazán ráfért valami felpezsdítés. Ki más gondoskodna erről, mint Tomekkk? Szépen begördült hozzánk, s máris azt vettem észre, hogy a tavaszi napfény süti az arcom, s bármerre nézek zsongás vesz körül. A csónakázótó teli volt ölelkező párokkal, a hattyúk is ellejtették násztáncukat, a kacsák meg a sziget közepén tollászkodtak mit sem törődve a környéken lézengő emberekkel. Kellemes kis séta után elindultunk a parkerdő felé,  1974-ben építették ki az erdei tornapályát Szombathely határába. Utoljára 8-10 éve lehettem ott, amikor egy szerencsés tornagyakorlat közben a testvérem feje betört. Most felelevenedtek az emlékek, néhány gyakorlatot be is mutattam, bár a függeszkedés Tomeknek sokkal jobban ment. Szép csokor ibolyát is szedtünk, olyan szép nagy virágai vannak, hogy teljesen ámulatba ejtett. Mikor szépen körbejártuk, beültünk az ottani fogadóba, s elmeséltem a gyerekkori élményeimet. Kellemesen fel tud tölteni egy erdei séta, nem hiába tartja a feng shui, hogy a négy alapelem közül a föld szinte a legfontosabb, mert onnan nyered az erőd. Kívánok mindenkinek ilyen szép délutánt (minden napra)!

                              <kép>

Szerkesztette: Suhi (2005-04-24 18:49)

Nincs jelen

 

#140 2005-04-24 21:30

andreas
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Élmény topik

Köszönet a szép tavaszi vasárnap leirásáért és a szép képekért!
Jó éjt!

Nincs jelen

 

#141 2005-04-30 08:55

Suhi
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Élmény topik

<kép>
2005. 04. 29. Szombathely-Reptér

Tegnap reggel álmos szemmel, még a genetika laborban a muslincák fenotípusát vizsgálgattam, s az étert?l kábultam igyekeztem az állomásra, ellógva pár el?adást, hogy Tomekkel idejében odaérjük a reptérre. Rengeteg ember volt, a buli is jól kezd?dött, s egyszercsak csend és sötétség. A szervez?k (Pinyoék) inkább a sörmérésben jeleskedtek, mint a kihangosításban és a fénytechnikában. Lényeg a lényeg, azért király számokat játszottak, már az új albumról is. Alapinak járt az ujja a húrokon, vérállat az ember, viszont a büfénél majdnem kiégettem a kezét, miközben aláírta a táskámat, a drága belenyúlt a cigimbe. A Gömöri meg két kolbászharapás között írta alá, pedig nem is akartuk zavarni, de nem akart kimaradni a tutiból :D  Élvezet volt a nagy öregeket hallgatni, már akkor is játszottak amikor én még nem is éltem... nem semmi!

Tomek & Suhi

Szerkesztette: Suhi (2005-04-30 08:56)

Nincs jelen

 

#142 2005-04-30 14:41

Suhi
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Élmény topik

Shadow kért meg, hogy linkeljek be ide egy jó kis unalom?z?, de nem biztos, hogy idegnyugtató játékot :)

Szóljon ha valakinek sikerül :)   <= klikk ide!

Sok sikert!

Szerkesztette: Suhi (2005-04-30 14:43)

Nincs jelen

 

#143 2005-05-01 11:44

shadow
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Élmény topik

a pasit nem, de azon kívül minden mást sikerült szétl?nöm:D Így sem rossz:D
KÖSZI SUHI!

Nincs jelen

 

#144 2005-05-05 20:23

tuur
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Élmény topik

Suhi,nagyon feldobott a leírásod!!!,amilyen nyelvezetet te használsz az valami csuda klassz,de szegény muslicák nevében írtam,hogy ?k muslicák.
/persze nem szeretem ?ket/. Folytasd csak az írásaidat,cs?.

Nincs jelen

 

#145 2005-05-05 21:32

barna-by
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Élmény topik

Szia tuur!

De rég hallani fel?led!Szilveszterkor küldtem neked egy mailt.Átért? IRj valamit!Mizujs veled?Persze mindezt emilbe!: barna@citromail.hu

Nincs jelen

 

#146 2005-05-06 09:56

eevHucBa
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Élmény topik

Suhi!

Meg kell mondanom ?szintén,hogy valóban igénybe vette az idegrendszeremet ez a játék.:) Bízom benne,hogy nem lett több fekélyem t?le....:)
Különben van megoldás arra,hogy eredményes legyen a játék?

Puszillak.

Nincs jelen

 

#147 2005-05-06 16:31

hcsillacska
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Élmény topik

Suhi, ez a játék marha jó, a pasi úgy táncol, mint Michael Jackson!

Nincs jelen

 

#148 2005-05-09 15:57

Adrika
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Élmény topik

Séta a Budapesti Állat- és Növénykertben - 2005. május 7.

Egész szép számú csapat gy?lt össze szombaton kora délután az Állatkert el?tt, hogy Budapest összes kisgyerekes családjával egyetemben bevonuljunk és szemügyre vegyük az állatokat és növényeket. Szerencsére odabent már eloszlott a tömeg, így csak néhányszor fordult el?, hogy a szétszakadt csapatot újra össze kelljen boronálni.

Megpróbáltunk minden fontos állattal találkozni, mert nem szerettem volna, ha úgy távozunk, hogy kiderül, hogy nem láttuk pl. az oroszlánt. Megkülönböztetett figyelmet fordítottunk az egy nappal el?tte a harapása miatt médiasztárrá el?lépett fehér farkasnak, de találkoztunk olyan ismer?sökkel is, mint az elefánt, a zsiráf, a grizlimedve, a gorilla, az orrszarvú, a fekete párduc meg a viziló.

Zoli segítségével megosztottam az almámat egy patás valakivel és egyik?jüket, másikójukat simogatni is lehetett (persze én nem mertem). Volt külön állatsimogató részleg, ahová Zoli befutott és ugyanazt m?velte, mint a valóságban, vagyis kergette a "gidákat". :-))))

Sajnos vidéki sorstársainknak igen hamar távozniuk kellett, mert várta ?ket a vonatuk, így lemaradtak a csodálatos Pálmaházról, ahol a bátrabbak kicsike majmokat és rájákat is simogathattak.

Az állatkerti séta után megfáradt végtagjainkat egy vendéglátóipari egységben pihentettük, némi fogyasztás mellett.

A nap végére már csak Zoli és Andriss maradt mellettem, mikoris a Városligetben és a Vajdahunyadvárban nézel?dtünk, majd éhes gyomrokra kerestünk "orvosságot". (Szerencsére találtunk.)

Személy szerint én azért örültem ennek a programnak, mert végre, újra egy kis id?re én is kisgyerek lehettem. Felvehettem a körülöttünk lév? kiskölykök stílusát és csodálkozó szemekkel olyanokat kiabálhattam, hogy "jéééé, mekkora ez a medve!", meg "húúúúúúúú, milyen aranyos és de jófej!" és "odanézz, ott van a sarokban!".

Én azt gondolom, hogy egy kellemes délutánt töltöttünk el együtt és így találkoztunk új sorstársakkal is.

Nincs jelen

 

#149 2005-05-09 17:11

aiolosz
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Élmény topik

Sziasztok, szia Adrika !
Sajnalom, hogy csak rovid ideig elvezhettem a tarsasagotokat :-(
Majd a kirandulason :-)
Szimpatikus, klassz embereket ismeretem + bennetek :-) Az ugyan 1 kicsit bant, hogy nem javitom az atlageletkort  :-)
Kossz a jo otletet, ami az Allatkerti setat illeti, mert inspiralt egy ujabb latogatasra.

Nincs jelen

 

#150 2005-05-14 10:28

Mancsa
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Élmény topik

Sziasztok!

ígértem a londoni élmény beszámolót, de több oldal lett. Maistro! Hogy tudnánk ezt (talán) tömörített formába közzétenni?

Most elutazom Békéscsabára, de ha hazajöttem, várom az épít? ötleteket. :)

Kellemes Pünkösdölést mindenkinek :)

Üdv: Mancsa

Nincs jelen

 
IBDoktor
 

Láb

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB