#151 2005-05-14 17:57

Suhi
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Élmény topik

Tuur!

Szégyen ide-szégyen oda... de én világ életemben úgy mondtam hogy muslinca... még jó hogy a suliba Drosophilának hívjuk, különben nagy nevetés tört volna ki rajtam... na ezt most örök életre megjegyzem:  muslica, muslica, muslica, muslica :D

Nincs jelen

 

#152 2005-05-14 21:46

Suhi
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Élmény topik

Nincs jelen

 

#153 2005-05-30 14:19

Mancsa
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Élmény topik

Sziasztok!

Szombaton volt a 6. Európai Bélbetegek Napja. Sok érdekes el?adást hallottunk, neves orvosok tolmácsolásában.

Ami elszomorított, hogy az itt jelen lév? fórumozók közül alig 2-3 emberrel tudtunk találkozni, holott, sztem a regisztrált tagok 60%-a pesti!!!

Az ilyen alkalmakat fel lehetne használni egy kis ismerkedésre, illetve jó kis vitákra, hiszen szemt?l-szemben állsz a többiekkel és a saját személyiségeddel még többet adhatsz a véleményedhez.

100 szónak is 1 a vége: Igazán pestiek! Egy kicsit lehetnétek aktívabbak is!


Sziasztok!

Nincs jelen

 

#154 2005-05-31 10:27

grunfeld
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Élmény topik

Szia Mancsa,

Én is ott voltam, szívesen találkoztam volna én is másokkal. Kik voltak ott a fórumból? Lehetett volna egy kis reklámot is csinálni a crhon-colitis.hu-nak is.

Üdv, grunfeld

Nincs jelen

 

#155 2005-05-31 13:54

Mancsa
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Élmény topik

Üdv Grünfeld!

Azt hittem, ez mindenkinek egyértelm?, hogy egy ilyen alkalom a találkozások lehet?sége. Andreas és KSanyi is ott voltak, ?k megkerestek levélben, hogy leszek-e, mert szeretnének megiserni.

Kár, hogy nem találkoztunk, mert veled különösen szerettem volna találkozni.

Nincs jelen

 

#156 2005-05-31 17:31

grunfeld
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Élmény topik

Sziasztok,

Ezt meg kellett volna el?re itt a fórumban beszélnünk... Amikor a szegediek ektivitását emlegette a 3. el?adó, gondoltam rád.

Üdv, Grünfeld

Nincs jelen

 

#157 2005-06-01 11:28

Mancsa
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Élmény topik

Szia!

Mi a közepén ültünk a bal oldalon, ha szemben állsz a színpaddal.
Ott volt még Monik, Adri, Zoli és én.

Nincs jelen

 

#158 2005-06-02 16:22

Suhi
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Élmény topik

Nincs jelen

 

#159 2005-06-03 21:05

Nyinyike
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Élmény topik

Szép a botsáskád!
Nekünk egy hullámos papagájunk van. Szelid, a vállunkra, fejünkre száll. Kalitkájában van egy piros golyó, szabályszer?en bokszol vele. Tündéri aranyos, egész nap ellehetne nézni miket produkál.
Én négy éven keresztül egy díszállat kereskedédben dolgoztam. Rengeteg halunk volt, tekn?sök, rágcsálók, madarak. Szerettem azt a munkát, de más felé vitt az életem

Nincs jelen

 

#160 2005-06-05 11:31

Adrika
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Élmény topik

Tegnap régi vágyam vált valóra és az estét a számomra legcsodálatosabb magyarországi épületben a Budapesti Operaházban tölthettem. Viszonylag rövid ideje kezdtem "meghallani" az opera és a komolyzene szépségeit és ma már nagyon szívesen hallgatom ezt a m?fajt. Zoli vállalta magára a kísér? szerepét, ezúton is köszönet érte. Gyöngyösi Levente: A gólyakalifa cím? kétfelvonásos operáját néztük meg, szerencsére Zolinak is nagyon tetszett, a magam részér?l meg szinte éreztem azt a pillanatot, amikor ottmaradt a szívem örökre és végérvényesen az Operaházban. :-))))

A nagyszer? estét egy kis kávézással és sütizéssel kezdtük a szintén pazar bels?építészet? M?vész Kávéházban és egy tökéletes vacsorával fejeztük be a közeli Abszint étteremben.

Nincs jelen

 

#161 2005-06-08 12:45

monik
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Élmény topik

Haliho,

mivel most vagyok itt, par het kihagyas utan szeretnek a Mancsahoz csatlakozni.
A Belbetegek napjan siralmas volt a reszvetel a forum latogatoi kozul. Regisztralt tagok szama sztem 200-at tuti eleri, es lam-lam egy kezen meg lehetett szamolni hanyan mentunk el.
Ennyire nem erdekelt senkit egy eloado sem, vagy mas forumtagokkal valo talalkozas? Egyszerubb elbujni a fal moge amit a net nyujt ugye?
Kifogasokat nem kell keresni felesleges, en pl. ugy mentem el, hogy a 5 nappal elotte nyittak fel a talyogom.
Szivesen folytattam volna eszmecseret, vitat foromtagokkal valos sikon is. En kialltam es a tobbiek?

Nyugodtan vegye a leszidast mindaz magara aki nem jott el!

monik

Nincs jelen

 

#162 2005-06-08 13:13

Ravic
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Élmény topik

Szia
Csak egy  vélemény....kedvet kellene csinálni.....  ami nyilván nehéz!!!! Minden esetre nagyobb reklámot... hogy legalább tudjanak róla.
Tudatni a fórumlakókat arról: Van-e lehet?ség megszavazni ki legyen a meghívott  el?adó?
hogy valamiért érdekes legyen!  vagy  "konyítson "a nyavajánkhoz!? :-)
Megszervezni,lebonyolítani .....
Ha vállalkoznál minderre..... nem irigyelnélek.
üdv

Nincs jelen

 

#163 2005-06-08 13:43

Ravic
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Élmény topik

Szia
Eddig nem voltam egyetlen rendezvényen sem.Ha kevesen vannak ezeken az  el?adásokon akkor azt nyilván nem a  magyarországi bélbetegek csekély száma indokolja.:-)
A programajánlót most olvastam el.Ujonc vagyok ...a beírás dátumábol adódóan kissé rejtve van.
Én csak az mccbe-t és ezt az oldalt ismerem. különbség a betegségem szemponjából nincs,egyébként ezt a honlapot jobbnak, ötletesebbnek tartom.
üdv

Nincs jelen

 

#164 2005-06-08 14:27

Ravic
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Élmény topik

Jó hogy van ez a honlap
Nem mindenki jópofizni jár ide Zoli.....Én budapesti vagyok és remélem hogy a TSO ról jó híreket kapok és az ezzel kapcsolatos el?adásokra elmegyek.En colitises vagyok a szakirodalmat már lassan  kívülr?l fújom, és kell valami f?szál mibe kapaszkodhatom
szia

Nincs jelen

 

#165 2005-06-08 14:51

Suhi
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Élmény topik

Kicsit elgondolkoztató hova tartunk. Lassan egy éve regisztrált tagja vagyok a fórumnak, s rendszeres olvasója. Látom ahogy gyarapodik, b?vül a csapat, ami egyrészt elszomorító mivel azt mutatja hogy sokan vagyunk, másrészt örömteli hogy legalább egymásra találtunk.
Az els? csapattalálkozó alkalmával jó hangulat és barátságos környezet fogadott mindenkit, voltak cikizések, s viták, de aztán hamar elhalványultak, s a semmibe vesztek. Er?södött a csapat, s a második találkozó Szegeden ezt a közösséget még jobban összekovácsolta, s újabb tagokkal b?vültünk.
Majd a tél változást hozott, s elkezdett széthúznia  társaság, most már ott tartunk, hogy az embernek nincs kedve a vitától burjánzó társaságba menni, ott ahol az a f? vezet?szál hogy ki tudja egymást felülüberelni, ki milyen beteg, hogy ki mennyire érti az orvosi szavakat, hogy ki mennyire hisz a csodaszerekben, s lassan késdobáló hangulat alakul ki. Most azért menjek a társaságba, hogy ezt a vitát hallgassam, vagy hogy egyátalán részt vegyek benne, hogy azt nézzem ahogy okoskodva próbálja meggy?zni az egyik a másikat az igazáról, s közben klikkesedés alakul ki mint a gettókban? Nincs az a pénz, hogy bármilyen er?feszítést tegyek azért, hogy egy értelmetlen vitától kellemetlen társaság részese legyek. Teljesen más irányt vett a fórum, lassan azt a "barátok közt" képet ki lehet cserélni valami párbajképre... engem ez szomorít el, s nem az hogy kevesen voltak a bélnapon...

s most le lehet nézni a véleményemért, össze lehet súgni, s?t csapjatok le rá!
szebbet-jobbat! pá!

Nincs jelen

 

#166 2005-06-08 16:32

monik
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Élmény topik

Szia Suhi,

elgondolkodtato amit irtal igen az, hogy neked ez a hozzaallasod, es ez tukrozi az orszag hozzaallasat is sok mindenhez. Ezert tartunk itt ahol.
Mar bocsanat, de itt van a szakadek az emebrek hozzaallasa videk es ama porfeszek kozt, amit fovarosnak hivnak.
Nekem nem volt ilyen tapasztalatom, hogy eloben a torkom akartak volna elvagni, vagy vicaversa, es a tobbirol se amit irtal. Erdekes de egymas kozt total mas volt a tema a Belnapokon. El kell menni es nem a monitor mogul fantazmagorizani. A pudig probaja az eves.

monik

Nincs jelen

 

#167 2005-06-08 17:25

Adrika
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Élmény topik

Mikor megnyitottam a "Programajánló" topikot els?sorban a Bélnapra való felhívás miatt, utána pironkodtam is magamban egy kicsit, mert kés?bb vettem észre, hogy már Rob is felrakta a tudnivalókat ezzel kapcsolatban mégpedig a f?oldalra. Pironkodtam, hogy ilyen vaksi vagyok. De aztán azt gondoltam, hogy jobb kétszer, mint egyszer sem. Úgy t?nik ez is kevés volt...

Nyilván azért vettem a fáradtságot az új topik nyitására, mert valahogy azt gondoltam, hogy tán innen is sokunkat érdekelhetnek ezek az el?adások, amik valóban jók és színvonalasak voltak.

Aki ott járt, velem együtt tapasztalhatta, hogy valamilyen furmányos módon inkább az id?sebb (jóval id?sebb, mint mi) korosztály képviseltette magát. Azt is lehet mondani, hogy kb. 10 ember volt fiatal, vagyis mi. Szóval, aki nagyon meg akart volna személyesen is ismerkedni velünk ott, helyben, azt hiszem nagyon sok id?t nem kellett volna elvesztegetnie a keresgélésünkkel. Hát ennyit zárszóként...

Nincs jelen

 

#168 2005-06-09 15:38

shadow
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Élmény topik

Bár Adri zárszót írt, azért én is hozzászólnék ehhez a "bélnapon való meg nem jelenés"- témához... teljes mértékben egyetértek Suhival. Mondjuk én nem vagyok pesti, de ha ott élnék, akkor sem lennék törzstag pl. az ilyen bélnapokon. Egyrészt azért, mert tényleg megváltozott a társaság. Bár én a szegedi talin nem voltam, de el?tte, az ?rségben egy teljesen más hangulatú csapat jött össze, mint ami most van itt. Talán páran (köztük én is) éppen azért nem írunk már feleannyit sem ide, mint eleinte, mert ki akarunk maradni a mostanában szinte állandósult vitákból, veszekedésekb?l, félreértésekb?l (mondjuk most csak a magam nevében beszélek...). A másik ok, amiért nem mennék el minden beles rendezvényre (de ezt aztán tényleg csak a magam nevében nyilatkozom), én pl. nem szeretek annyit foglalkozni az egésszel. Ha belobbanok, akkor úgyis kénytelen vagyok foglalkozni vele. Szóval szerintem nem kellene "lehurrogni" a pestieket, amiért nem jelentek meg, mert ez ugye nem kötelez?...? (ja, és remélem, hogy nem bántottam meg senkit, mert nem az volt a célom...)

Szerkesztette: shadow (2005-06-09 15:43)

Nincs jelen

 

#169 2005-06-09 16:49

Mancsa
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Élmény topik

Sziasztok!

Árnyékra reagálva :)

Azért az ilyen találkozók nem egészen arról szólnak, hogy kinek hol fáj, mennyi hasmenés volt 1 nap ...stb.. hanem, nagyon sok újdonságot is hallhatsz, ami éppen, hogy képes, akár 1-1 lökést is adni, a jöv?re nézve. Itt beszélnek el?ször a legújabb terápiás kezelésekr?l, vagy étkezési tanácsokról stb... ami bizony nemhogy negatív, de hasznos lehet, ha valaki magára tudja "öltöztetni" ezeket a tanácsokat, infomrációkat.

Az aktivitásról, pedig annyit, jöv?re is lesz Bélbetegek Napja és akkor majd jobban megszervezzük, hogy egymással is tudjunk találkozni és jókat beszélgetni, ha lesz még rá igény.

:)

Sziasztok: Mancsa

Nincs jelen

 

#170 2005-06-09 22:56

Andris
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Élmény topik

Jó! Jó! Én is irtam pár hozzászólást a TSO-s topicba,de rájöttem hogy tök mindegy az ember melyik oldalon áll,s?t,még ha középen is akkor kapja a legtöbbet:(
Én is sokszor azért nem irok sokáig a fórumra,mert néha a unalmas a fórum a viták miatt!
Szerintem is a csapat feelingje elpárolgott,valahogy úgy vagyok vele most már,hogy ha valakivel tartom a kapcsolatot,és/vagy találkozni akarok akkor megtalálom,ha valaki találkozni akar velem akkor megtalál ha akarom,ha nem,akkor nem!

Ui: Egyébként az oldal ett?l még nagyszer? Rob,ebb?l is látszik hogy a cc-s nyavaja lelkibetegek klubja:D

Nincs jelen

 

#171 2005-06-10 08:23

monik
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Élmény topik

Szia Ancsa,

dehat latod, hogy nincs ra igeny. Mindenki mindennel tisztaban van (pedig en ezt nem hiszem). Nincs kedve megismerni uj emebereket, baratsagokat kotni, esetleg mas szemszogbol latni a dolgokat. Ezt ugy hivjak magyar mentelitas, jo lenne kicsit europaisabban gondolkodni, de nehez a hegyet mohamedhez vinni, bar nem szabad feladni, azt hiszem. (Es meg Adri gyotri magat azzal, hogy ketszer kerult fel a rendezveny hirdetese???, es lam...)
Vannak akik szerint a hasmensekrol szol ez az egesz, pedig ha eljonnek es megnezik akkor nagyot csalodnak. Nagyon orulok, hogy Szegeden meg nem igy gondolkodnak az emberek es buszke vagyok rajuk arra a torzscsapatra akik rendszeresen megjelennek a rendezvenyeken, akar legyen az szinhaz vagy mas nem a betegseggel osszefuggo dolog.
Monik

Nincs jelen

 

#172 2005-06-10 08:25

monik
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Élmény topik

Ja es Mancs ez a Te erdemed leginkabb!!!! :)

Sok helyen lenne szukseg ilyen emberre/ emberekre!!!!!

Nincs jelen

 

#173 2005-06-11 18:50

Mancsa
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Élmény topik

Azért a tömeghez több is kell, mint én. Pl. Ti, akik lelkesen részt vesztek a programokon.

:)

Nincs jelen

 

#174 2005-07-14 18:15

tica
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Élmény topik

Sziasztok!

Megpróbáltam feltölteni egy képet a kedvenc delfinemr?l, akit Spanyolban kaptam lencsevégre, de sajna nem sikerült.  :(
Pedig olyan egyszer?nek t?nt a dolog.
Ki segít nekem?

Szerkesztette: tica (2005-07-14 18:17)

Nincs jelen

 

#175 2005-07-14 18:26

aiolosz
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Élmény topik

Szia Tica !
En +felelek :-)
aiolosz@yahoo.com      cimre kuld el nekem a kepet es en majd felteszem.

Nincs jelen

 

#176 2005-07-14 18:52

tica
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Élmény topik

Köszönöm, közben a Zolinak küldtem!!
Tica

Nincs jelen

 

#177 2005-07-14 20:01

tica
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Élmény topik

Hát talán sikerült! Köszönet Zolinak érte!
Szóval ezek azok a bizonyos delfinek, akikért kibírtam a 29 órás utat spanyolba. eddig nem értettem ezt a delfin ?rületet, de most már kezdek ráérezni!

<kép><kép>

<kép><kép>

<kép>

Szerkesztette: tica (2005-07-15 07:33)

Nincs jelen

 

#178 2005-07-15 15:15

Nyinyike
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Élmény topik

Gyönyör?ek a delfinek, én nagyon szeretem ?ket.

Nincs jelen

 

#179 2005-07-18 15:24

Suhi
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Élmény topik

Sziasztok!

Ejött a nagy bejelentés ideje :)
Megszülettek a pici botsáskák, nagyon tündériek, a hosszú lábukkal együtt kb 1 centisek, alig lehet észrevenni ?ket, majd ha túlesnek a kritikus id?szakon készülnek róluk képek is :)

Nincs jelen

 

#180 2005-07-18 20:32

Mancsa
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Élmény topik

Gratulálok Botsáska Nagymama! :)

Cija! :D

Nincs jelen

 

#181 2005-07-30 17:11

bocsigabi
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Élmény topik

Sziasztok!

Ezek a mi tavi rózsáink!

http://www.kepfeltoltes.hu/view/050730/PICT0002.JPG
http://www.kepfeltoltes.hu/view/050730/PICT0008.JPG


A képek kicsit nagyok lettek, bocs érte!

:) és =)

Szerkesztette: bocsigabi (2005-07-30 18:23)

Nincs jelen

 

#182 2005-07-31 11:21

shadow
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Élmény topik

Suhi, én nem látom...:(

" a kép nem található" :(

Szerkesztette: shadow (2005-07-31 11:22)

Nincs jelen

 

#183 2005-07-31 15:41

Suhi
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Élmény topik

Sziasztok!

javítottam a hibát... akkor mégegyszer... a mutatóujjam és egy pár napos egyed :)

<kép>

Nincs jelen

 

#184 2005-07-31 17:20

bocsigabi
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Élmény topik

Szia Suhi!

Ez tényleg nagyon édes, s nem semmi, hogy vedlik is....! :) =)

Szerkesztette: bocsigabi (2005-07-31 17:20)

Nincs jelen

 

#185 2005-08-13 19:19

barna-by
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Élmény topik

Hát gyerekek ez a Sziget fenomenális!!Most szerintem kúrálni fogom magam, mert egy évre el?re kibuliztam magam.Nagyon jó volt!Sok ember, sok buli, jó társaság és kell? mennyiségü alkohol (persze vigyáztam, nehogy valami baj legyen, ki is töltöttem alkoholtesztt ingyen teajegyért, és képzeljétek, nem vagyok alkoholista :) ).2 nap alatt szétment a térdem és a bokám de megérte.fogytam 2 kilót egy éjszaka alatt, szerintem nem kellett volna 6 órán keresztül táncolni a Djuice sátorban.Aki ezt kihagyta vessen magára!!!A jó bulik meg már voltak, mostmár csak a rock és metál kedvel?knek vannak jó programok, meg egy-két lightos buli.Nem is tudom még mit irjak err?l!!Akit érdekel milyen volt részletesebben ovassa el a blogom a honlapomnál (katt a névre, honlapok).
Persze ez a buli nem jött volna létre a 18as számú Vámhivvatal közrem?ködése nélkül!!Meg persze a héten szedett 96 mg Medrol nélkül se!Köszönöm!!

Nincs jelen

 

#186 2005-08-13 21:27

Mancsa
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Élmény topik

Sziasztok!

Ha már az eszméletlen élményekr?l van szó, akkor nekem is lenne, mint mesélnem.
Úgy kezd?dött, hogy péntek délután megnéztem a Távol Afrikától c. filmet. ÉLetem egyik legjobb és legtartalmasabb filmje. Talán, hogy hangulatba hozzam magam Rómeóra:D
Persze, azért már készül?dtem egy hete lélekben, hogy péntek este megyek Rómeó és Júlia musicalt nézni a szabadtérire :D

Láttam már 1-2 színdarabot, de ilyen 100-os átélést még egyiknél se éreztem, mint most.
Ha sírt a történet, ott én is sírtam, ahol szerelmesek voltak, ott én is, ahol gyászoltak, ott én is :) FANTASZTIKUS!!!!!
Aki még nem látta, feltétlenül nézze meg, még akkor is, ha problémás a jegyszerzés.
DE a következ? szereposztásban csak!!
Júlia: Szintetár Dóra
Rómeó: Dolhai Attila
Mercutio: Bereczki Zoltán
Capulettné: Janza Kata
Dadus: Náray Erika

Még most is a hatása alatt vagyok. Olyan búsan szomorú! :D

Remélem lesz még alkalmam ismét megnézni és együtt énekelni velük :)

Üdv: Mancsa

Nincs jelen

 

#187 2005-08-20 08:43

Adrika
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Élmény topik

Sikeresen teljesítettem életem els? teljesítménytúráját. :-)))) A "Gyermekvasút nyomában" elnevezés? túra 20 km-es volt 1000 m-es szintkülönbséggel, vagyis egyáltalán nem volt nevezhet? könnyed sétálgatásnak (legalábbis számomra). Köptem is a tüd?met rendesen kifelé az emelked?kön, dehát így jár az, aki egy megállóra is képes tömegközlekedési eszközre szállni, meg aki cigarettázik, ugye. Bár érdekes módon menet közben eszembe se jutott rágyújtani, ki tudja miért? :-)))) Nehezítette a helyzetet, hogy éjszakai (!!!) túra volt, vagyis a látási viszonyok lekorlátozódtak nagyjából az elemlámpából áradó fénysugárig.

Mivel nekem sík betonúton is igen könnyen megy, egyáltalán nem okozott meglepetést, hogy egyszer sikeresen elestem. Persze amilyen a formám, nem ám bent az erd?ben, hogy csak szimplán mocskos legyek, hanem a vasúti síneken, méghozzá egy váltóban, ami tiszta olajos volt. :-(((( Úgyhogy lehet, hogy a farmerom bánni fogja ezt a mai éjszakát, én mindenesetre egy csöppet sem teszem, mert nagyon élveztem. :-))))

Persze szintén nem meglep? módon elérkezett nálam egyszer az a pont, mikor majdnem feladtam. Ez kb. 2 km-rel a cél el?tt volt, az utolsó nagy emelked?n, aminek egyszer?en nem akart vége lenni. Majdnem leültem, hogy na én innen akkor nem mozdulok. De gy?z?tt az a gondolat, hogy a célban f?tt virslivel és oklevéllel várnak, úgyhogy szerencsére mentem tovább rendületlenül. :-))))

Most viszont irány az ágy, mert azért nagyon elfáradtam, s?t van egy olyan tippem, hogy a mai éjszakát is alvással fogom tölteni. :-)))) És mivel már most érzem, az a gyanúm, hogy az elkövetkezend? napok igen fájdalmasak lesznek izomláz miatt. Úgyhogy kijelenthetem, hogy nem sokat ér a napi 22 km-nyi tekerés a szobabiciklin a fittségem szempontjából.

Nincs jelen

 

#188 2005-08-23 15:35

Tünde
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Élmény topik

Kedves Adrika!

GRATULA!
20 km nem semmi. A bicikli mégis csak jól felkészített, ha végig csináltad. Mi 1hete a Dobogók?n az 5 km-nél már káromkodtunk:) persze mi csak rövid 2-3 km távokat szoktunk gyalogolni. Szóval elismerésem. Ha így folytatod jöv? tavasszal indulhatsz a nálunk rendezett Grecse 50 km elnevezés? túrán.:)))

Nincs jelen

 

#190 2005-09-11 09:49

Suhi
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Élmény topik

Bocsigabi!

csodálatosak a képek, köszi hogy megosztottad velünk, s így egy kicsit úgy érezhetem mintha én is ott lettem volna :)

Nincs jelen

 

#191 2005-10-14 20:11

Okosember
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Élmény topik

Az egyik külföldi colitis fórumon találtam, nem tudtam melyik rovatba menjen:

http://www.bumperdumper.com/bumper2.htm

Nincs jelen

 

#192 2005-11-02 17:16

maKACS
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Élmény topik

Épp ma idéztem egy cikket másik topicban, orvosi gyakorló m? bélrendszerr?l. Az egy high-tech valami, no de házi célra is lehet ilyesmit csinálni. Legjobb, ha nagymamit bízzuk meg vele.
Különbenis, jön a hideg id?, keszty?nk már van, lábty?nk is, immár lehet bélty?nk is :) :

http://www.strangebuttrewe.com/knitgi.htm

<kép>

Szerkesztette: maKACS (2005-11-02 17:21)

Nincs jelen

 

#193 2005-11-11 11:05

Suhi
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Élmény topik

ez édes:)
bélty???? :)

Nincs jelen

 

#194 2005-11-11 15:52

Nyinyike
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Élmény topik

Kedves Suhi!
Ma olvastam el el?sz?r az idézeted, eddig v.hogy mindig átsiklottam rajta, pedig általában mindenkiét elolvasom.
Szóval, csak azt szeretném leírni, hogy mennyire tetszik, és mennyire igaz. Köszönöm neked.

Nincs jelen

 

#195 2005-11-17 17:46

Ksanyi
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Élmény topik

Világitó WC ülöke
Mindössze 20$ aki nem szeret a hideg fajanszra leülni annak megéri :D

Nincs jelen

 

#196 2005-11-18 00:42

aiolosz
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Élmény topik

Variaciok egy temara :-)

<kép>

<kép>

<kép>

Nincs jelen

 

#197 2005-11-26 23:45

Suhi
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Élmény topik

Sziasztok!

Azoknak akik pihenni akarnak, s a south park rajongóinak üzenem, hogy van egy jó kis kreatív oldal, ahol frankón megalkothatjuk tanáraink, barátaink, f?nökeink Kenny-s mását :)
Nálunk nagy felüdülést okozott!

Ízelít?nek:
Tomekkk
<kép>
Robur
<kép>
Zoli
<kép>
Adrika
<kép>

Lehet folytatni, nekem sajna megy a vonatom... (ui.: senkit nem akarok a képekkel megsérteni, ez egy vicc... valaki engem is megmintázhatna! lécci!! )
Link:  http://images.southparkstudios.com/games/create/

Szerkesztette: Suhi (2005-11-27 13:10)

Nincs jelen

 

#198 2005-12-22 12:19

Judit
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Élmény topik

Mindenkinek NAGYON BOLDOG, MEGHITT ÜNNEPEKET KÍVÁNOK!!!!

Szeretettel:
Judit  =)

(+1 kép amit nem tudok csatolni :) )

Nincs jelen

 

#199 2005-12-24 16:39

Suhi
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Élmény topik

<kép>

Szerkesztette: Suhi (2005-12-24 16:46)

Nincs jelen

 

#200 2005-12-25 08:15

Robur
Admin (Crohn)
Hely: Bp
Regisztrálva: 2004-01-05
Írások: 645

Re: Élmény topik

Úttör?nyakkend?s Robur küldi Természetjáró Suhinak:

<kép>

Nincs jelen

 
IBDoktor
 

Láb

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB