#2701 2014-08-15 19:36

havastáj
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Tali topik

Szia!
Hova írhatok emailt, mert outlookom nincs...
Kocsival mennék így nem kell értem jönni, fáradozni:-)

Nincs jelen

 

#2702 2014-08-15 21:26

aiolosz
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Tali topik

Lisa az illetékes....negyesi.bernadett_kukac_t-online.hu   Remélem nem kapok ki, hogy közzé tettem az e-mail címét...

Nincs jelen

 

#2703 2014-08-18 13:27

kiscica1982
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Tali topik

Hello kedveskéim,

hogy áll a szervezkedés?
Kik jönnek biztosan?
Nem tudom, ki lesz a hozzám rendelt +1 fõ :)
Kicsit izgi most az élet :P

Nincs jelen

 

#2704 2014-08-18 15:08

Lisa
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Tali topik

Neee mááár azt hittem, hogy Te rendeltél plussz egy fõt  :D ez jó :D akkor én lehetek Kiscica? :P

Alakul, alakul, ahogy írtam is a kajákat, vásárolgatunk, már csak a jó idõt kell megszervezni, de azt Rátok bízom már tényleg, azt Te szervírozzátok :D :P

Nincs jelen

 

#2705 2014-08-18 15:22

Lisa
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Tali topik

Na Kiscica, megkerestem én a bûnõs hozzászólást amiben többes számba írtad, hogy "Indulunk" no innentõl kezdve, nekem Ági adott volt :D bocsánat. Szóval, külön szoba egyedül értettem :D :P

Nincs jelen

 

#2706 2014-08-18 20:38

kiscica1982
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Tali topik

Jajj, igen, úgy volt hogy jön velem, együtt mentünk volna. Nem értetted félre :)
Most úgy néz ki, nem jön velem :(
De elvinném magammal a tesóm nevelt nagylányát, 18 éves, kicsit depis most, gondoltam jót tenne neki a kikapcs :)

Nincs jelen

 

#2707 2014-08-19 06:27

Lisa
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Tali topik

Szióka, depis 18 éveseknek lett kitalálva Bükkszentkereszt, a gyógyító köveivel együtt :D :P
A fiúk különösen örülni fognak neki :D

Nincs jelen

 

#2708 2014-08-22 19:56

Lucifer
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Tali topik

Halihó!
Lisa!
Ne haragudj rám amiért nem megyek!!!!:(:(

Érezzétek nagyon jól magatokat!!
Remélem az idõjárás kedvezõ lesz.:)

Nincs jelen

 

#2709 2014-08-25 07:44

Lisa
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Tali topik

Szia Luci!

Nem, nem haragszom, de az ccsó kocsi megérkezéséig bíztam benne, hogy valamelyikben ott rejtõzködöl mint a szokásos meglepi emberke :( :(

Elég jó volt az idõ kinn :D :P benn már annál hûvösebb volt.
Köszönjük szépen jól éreztük magunkat nagyon, kaja , pia volt  dögivel. A palacsinta sem maradt ki Ancsa hozott nekünk. Voltak új emberek is akiket be lehetet vezetni a Bükki tali rejtelmeibe, fõképpen a diétás kaják és a nem éppen alkoholmentes italok fogyasztásának titkaiba. Meg a 10 fokkal hûvösebb levegõ tulajdonságaiba és a temérdek edények mosogatásának világába melegvíz nélkül :D :P

Szereztünk zenét is, bár a nagy táncolós, bulizós tali elmaradt, mivel a társaság kimulatta magát pénteken, így szombatra csak light-os buli volt. Ami most pont hiányzott!!!!
A szállás hááát, remélem jövõre Napsugár, most "völgyárnyék" volt :D

Majd képeket küldöm Neked, hogy picit érezd Magad velünk! És jövõre nincs mentség!!!

Nincs jelen

 

#2710 2014-08-25 07:49

pasek
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Tali topik

Irigykedek rátok :(
De örülök, hogy jól éreztétek magatokat!

Nincs jelen

 

#2711 2014-08-25 07:54

Lisa
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Tali topik

Szeretném megköszönni a Kedves Talisoknak, hogy eljöttetek idén is Bükkszentkeresztre , hogy Mindenki a személyes jelenlétével emelte a hangulatot!
Köszönöm a sok segítséget, fõzés, mosogatás, takarítás terén. Fõképpen az anyagbeszerzést köszönöm! :D

Egyedül a szalonna sütést sajnálom, hogy kimaradt idén is, jövõre sztornó hurka, kolbi és csak szalonna sütés (igen-igen mielõtt kérdeznétek esõben is :P :P )

Nincs jelen

 

#2712 2014-08-25 18:08

Lucifer
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Tali topik

Halihó!

Lisa!
Örülök,hogy ilyen jól éreztétek magatokat és új arcokat is meg ismertetek.:):)
Sajnos most a meglepi érkezésem elmaradt,de mint tudjuk mindennek oka van!!
Képeket várom!!:):)
Megy privi!!

Nincs jelen

 

#2713 2014-08-25 19:54

Norby1
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Tali topik

Lisa nagyon köszönjük a ismét a szervezésed
Lányoknak köszönöm hogy annyi finomságot készítettek :)
A fiúknak pedig hogy nem engedtek kiszáradni :)

Nincs jelen

 

#2714 2014-09-05 18:48

Peeter
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Tali topik

Budakeszi Vadaspark túra

Vasárnap (2014.09.07) találkozzunk a Széll Kálmán (Moszkva téren) 11:00-kor, a digitális kijelzõ alatt, a tér közepén, ahol óra volt anno.

Szeretettel várunk mindenkit !
Elemózsiát lehet hozni, ha megfelelõ lesz az idõ akkor piknikezhetünk is. Eszmecsere, séta,muflonok, jó móka lesz...no igen és kis kilátó is épült pár éve felmászhatunk :) Vasárnap fényképezzünk is és majd jól feltesszük ide...ha jól sikerül akkor "béltúra" néven tudunk ismétlést szervezni :)



Ezen kívül szervezõdõben van egy paintballozás is valamikorra. ;)

Szerkesztette: Peeter (2014-09-05 18:49)

Nincs jelen

 

#2715 2014-11-20 22:52

Ancsa40
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Tali topik

Sziasztok!
Jó rég nem jártam erre.... oly annyira, hogy alig találtam ide. Nincs Társalgó, nincs Tali topic nyavalyogtam az FB-on, mire figyelmeztettek, hogy jelentkezzek már be..... :D  Na szép! Megmaradtam a régi kis elefánt, aki nehezen tanul majd könnyen felejt. (Y)
Nos, akkor az apropó: Összedugtuk a fejecskénket és egy társunkkal úgy döntöttünk, hogy megszervezünk egy találkozót Debrecenben. (most aztán jól meglepõdtetek? :P )
Jelenleg még a dátum bizonytalan. Szavazás van folyamatban és a következõ napok vetõdtek fel:
- december 6.
- december 13.
- 2015. január 10.
A legtöbben eddig a Mikulás napját favorizálják.

A választott hely: http://nevadaetterem.hu/

Arra gondoltunk, hogy ha szép idõ volna, akár egy sétát is beiktathatnánk a Nagyerdõn, vagy a Fõtéren (Karácsonyi vásár, forralt bor meg kenyérlángos...)
Szóba került, így ha valakit érdekel, szállásban is tudunk segíteni, mivel elég rövidek már a napok ez idõtájt.
Szeretnénk, ha ez nem csak egy egyszeri dolog volna, hanem minden évben, így év vége felé (esetleg év eleje? Ki tudja... ) megismételnénk a jövõben.
Mindenkit szeretettel meghívunk és még nagyobb szeretettel várunk.
Ne kíméljetek! Ha kérdés van, akkor megtaláltok a FB-on : https://www.facebook.com/makszimne
e-mailen: 1224ancsa@gmail.com és telón is: 30/2198719
Szeretnélek látni Titeket! :)

Nincs jelen

 

#2716 2015-05-07 17:17

Lisa
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Tali topik

Sziasztok!

Idén nyolcadik alkalommal szeretnénk megrendezni az immár hagyományossá vált Bükki Fórumtalit! :D
VIII. Bükkszentkereszti IBD  Fórumtalálkozó címmel!
Idén június 26-27-28 –i hétvégén lesz a találkozó, mely családias hangulatban, közös sütés fõzés keretében telik. (utána diétával :P)
Van szerencsénk azt mondani, hogy minden éven csatlakoznak hozzánk új és új emberek, betegtársak akiket jó megismerni és akiknek pozitív élményt nyújt egy feledhetetlen hétvége szép környezetben.
Aki még nem volt annak sem érdemes megijednie, mivel a fõfogás általában nem az „újoncok” megkóstolásában áll!
Ilyenkor pénteken délután elfoglaljuk a szálláshelyünket és közös sütésbe, fõzésbe kezdünk vasárnap reggelig :D
Általános menü a bográcsban fõtt gulyásleves, diétásoknak sült csicsimell, grillezés, esti szalonnasütés. Mi egy más.
Részleteket majd természetesen írunk egyenlõre „csak” az érdeklõdök körét szeretnénk felmérni, továbbá idejében szólni, hogy az idõpont fix és aki szeretne jönni az úgy vésse bele a naptárjába.

A szállás egy új Vendégházban lesz aminek a képét linkelem Nektek 3500 forint/fõ/éjszaka.
Aki esetleg nem egyedül jön párok elhelyezésére is lehetõség van, csak egyeztessünk és lássuk a keresletet! :D

Természetesen részleteket és egyéb kérdésekre választ adok mind priviben mind itt!

Bízom benne, hogy sok ember számára fontos ez a Tali, hogy megint összegyûljünk, szórakozzunk, beszélgessünk és bízom benne, hogy lesznek új jelentkezõk is akik nem riadnak meg attól, hogy új arcokat ismerjenek meg akik nem mellesleg sorstársak!

(húúú de hosszúra sikeredett)
Feldodom aztán alakul ahogy alakul.

Lisa

http://keksolyom.hu/

Szerkesztette: Lisa (2015-05-07 17:29)

Nincs jelen

 

#2717 2016-01-20 12:53

Szabóné
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Tali topik

Sziasztok!

Régen találkoztunk lehetne már egy találkozó Bp-en!

Nincs jelen

 

#2718 2016-01-20 14:56

Ancsa40
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Tali topik

Sziasztok!
Éppen Debrecenben készülõdünk találkozni. :)  2016. február 13-án szombaton a Nevada Étteremben (https://www.facebook.com/nevada.debrecen/ ) tartjuk immáron második alkalommal a Crohn-Colitis Baráti kör keleti találkozóját.  A rendezvény a facebook-on szervezõdik, de természetesen az IBD Fórum látogatóit is nagy-nagy szeretettel várjuk és látjuk. Akár egy hétvégét is érdemes eltölteni Debrecenben, szóval nyugodtan tervezzetek. Szükség esetén segítünk a szállás leszervezésében is, vagy akinek a közlekedéssel kapcsolatban van szüksége segítségre, szóljatok nyugodtan.
Néhány vendég biztosan érkezik Budapestrõl is. Fogjatok össze. Családtagok is nyugodtan jöhetnek.
Bízom benne,hogy lesz aki kedvet kap és eltöltünk együtt egy kellemes délutánt.... estét.
Elérhetõségeim:
email: 1224ancsa@gmail.com
facebook:https://www.facebook.com/makszimne
telefon: 30/219-8719

Nincs jelen

 

#2719 2016-01-20 15:16

Szabóné
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Tali topik

Ancsa!

Köszi az infot még gondolkodunk rajta.

Nincs jelen

 

#2720 2016-01-22 07:26

Lisa
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Tali topik

Mi igenis hosszú hétvégére tervezzük a Debreceni talit és már nagyon várom!!! :D
Köszi Ancsa!

Nincs jelen

 

#2721 2016-01-22 07:30

Ancsa40
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Tali topik

Én is nagyon várom! Olyan rég nem láttalak!

Nincs jelen

 

#2722 2016-05-04 15:40

Lisa
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Tali topik

Sziasztok, sziasztok Kedves Fórumozók, Bükki talisok és persze Mindenki!

A hagyományokhoz hûen idén is megkíséreljük összehozni a Bükk Fórum Talit (ami nem kevesebb mint a IX. Bükki IBD Fórum Tali lenne/lesz :D  !)

Természetesen csak is érdeklõdés ellenében és megfelelõ létszám mellett :) :) :) ! )

A dátum augusztus utolsó hétvégéje pontosabban augusztus 26-27-28.
A helyszín nem változik a régi Csordás-ház lenne az

http://bukkszentkereszt.hu/falusi-vendeghaz/

amely otthon adna a a szokásos "gastropartynak" :D
Irányár 3000 forint/ fõ/ éj + 1000-1200 forint/ fõ/ nap az étkezés.
Ezek a részletek fõképp attól függnek majd, hogy mennyien lesznek és hogyan is oszlanak meg a költségek.

Pár szó azoknak akiknek "fogalmuk" sincsen arról, hogy mirõl beszélek! :D :P

A kis díszes társaság szokott rendezni egy IBD Fórum találkozót Bükkszentkereszten.
Ennek során kibérelünk egy (vagy kettõ) kulcsos vendégházat szép nagy kerttel ahol tudunk kinnt fõzni, szalcsit sütni, beszélgetni és persze jó kedvre derülni.
Jó alkalom, hogy egy évben legalább egyszer tudjunk összejönni és arra is, hogy új emberekkel ismerkedjünk meg személyesen.
Az étkezést általában közösen szoktuk megoldani, mégpedig oly képen, hogy egy ember bevásárol és utána szétdobjuk a pénzt.

Igény szerint lehet persze egyénileg panziót foglalni és "csak a bulira" lejönni az ezer forint ott tartózkodás, plusz kaja.
A korosztály mindig is vegyes :D szóval ez ne gátoljon senkit!

Ennyit elõzetesnek és kedvcsinálónak! :D

Bõvebb információért, illetve egyéb részletekért privátba nyugodtan keressetek meg.


Továbbá fontos információ, hogy a létszám és a foglalás miatt muszáj, hogy olyan 70 % os biztossággal történjen a jelentkezés.
Kb. a hónap végéig várom, hogy jelentkezzetek és azok akik tényleg biztosra gondolják 50 % elõleget (egy éjt, aki kettõt jön)  majd küldhetnek.
Biztonsági elõírás :D, hogy le tudjuk fújni ha szükséges.

Remélem azért lenne kedvetek hozzá és sikerül idén is találkozni a szokott kis faluba!

Én Mindenkit szeretettel várok és próbálom jól összehozni!!!

Sziasztok!!

Lisa

Nincs jelen

 

#2723 2016-05-11 22:45

Nita
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Tali topik

Kedves Mindenki!
Sikerült véglegesíteni a programot megkaptunk minden támogatást amit szerettünk volna sõt többet is. Már csak el kell jönni mindenkinek a Margitszigeten május 19.-én 17:30-kor kezdõdõ orvos-betegtalálkozóra.
Lesz szép póló az elsõ 100 embernek!
A nemzetközi oldal kezdeményezéséhez kapcsolódva lila lesz a szökõkút. http://worldibdday.org/partnersworldibd … tml…
https://www.facebook.com/events/1067760416603879/ az eseménynél csatlakozzatok aki nem akar nyilvánosan írjon nekem hogy jön lássuk a létszámot!

Nincs jelen

 

#2724 2016-08-14 12:51

Lisa
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Tali topik

Sziasztok Talisok!

Elõször is bocsi, hogy nem jelentkeztem minden hónapban, de szerencsére hosszú és mozgalmas a nyaram :D :P

DE pontosan két hét múlva itt a tali és ezért szeretnék rákérdezni még egyszer mindenkire, hogy mi újság van? Véglegesiteni, hogy ki az aki jön. :D Létszám, lassacskán intéznénk a bevásárlást, természetesen létszámtól függõen.
Nekem ami a fejembe van a következõ, irjatok egészitsétek ki
1) Peeter
2) Zotyesz
3) Márk
4) Kónya Pisti
5) Vicaa
6) Hévizi Anett
7) pasek
8) Linus + egy fõ
9) Nitáék
10) Balassa Balassa Gergely + 1 fõ
11)Judy
12) Juniék
13) Tósa Adrienne Tósa?
14)Négyesi Bernadett Lisa
Többiek nem tudom mit döntöttek!?
Ágica? Zolcsi? Bea?

Nagyjából ugyanúgy lesz mint tavaly, azaz két helyszin, egy ahol a lesz a "randalirozás" :D egy pedig ahol a párok nyugodtan tudnak aludni vagy valami hasonló :D

Pénteken déltõl egész nyugodtan lehet jönni, érkezni, telefonszámot privátba kérjetek tõlem és csörögjön aki beért Bükkszentre akkor mondom a tájékoztatást egyébként a pontos cimet irom a GPS miatt Táncsics út 27.

Pénteken lenne szokásos tárcsás husi, zöldséggel, kenyérrel, szombaton egy gulyás leves és süthetnénk hurkát, kolbászt úgy is rég volt :) lehet szalonnát is sütni, illetve még utána járok a sütõnek, mert pizza is lenne!
Szalonna sütési lehetõség mindig adott lesz, mert azt tuti veszünk.
Reggelire egy kis sonka, vaj, tojás (bundásnak stb), kávé, tea, lesznek.
Akinek külön igénye diétája van az ezekhez mérten számolhat.

Miskolcról a buszpályaudvarról tudtok indulni a 9-es megállóhelybõl.
Menetrend pénteken 11:30, 12:30, 13:10, 14:05, 14:45, 15:30, 16:20, 17:00, 18:00 illetve 19:25
Nitáék is irták, hogy Náluk is van hely esetleg Pestrõl érkezõknek.

Egyenlõre ennyi, de nyugodtan lehet kérdezni és teló számot kérni priviben!

Már várom nagyon és azt is, hogy GYERTEK!!!! :)

Nincs jelen

 

#2725 2016-08-17 08:19

Lisa
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Tali topik

Sziasztok!
Az ár elõzetes ajánlat alapján 3500 forint/fõ/éj. Meglátjuk mennyien leszünk, de csak kevesebbet vagyunk hajlandóak fizetni többet nem :D :P
Az ételt ahogy számolgattam kb. 1000 és 1500 forint/fõ/ nap fog kijönni, ez is attól függ hány fõre fognak eloszlani a költségek.
Nem tudom, hogy emlitettem-e de a kv., tea, meg alap dolgok (kenyér, mustár, savanyú) lesznek a közösbe vásárolva.
Nyugodtan kérdezzetek akár itt akár privibe!

Remélem jobb idõnk lesz mint most van, ja fontos ha fázunk befûttetünk! :D

Szép napot! Lisa

Nincs jelen

 

#2726 2017-04-23 09:21

Lisa
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Tali topik

Sziasztok elnézést a "kicsit" eltûnésért grin hangulatjel:D.
Sokan nem is ismertek.
Lisa vagyok régi-régi Fórumos és a Bükki Fórum talik szervezõje.
Sok-sok barátom már szólt, hogy mozgolódjak a tali ügyében, amit természetesen megtettem még március 15-e elõtt lefoglaltam a tavalyi vendégházat

http://keksolyom.hu/

3500 forint/fõ/éj.

Nos akkor a szokásos bevezetõ grin hangulatjel:D

Idén is megrendezésre kerül a nagyon, de nagyon népszerû Bükki tali,Bükkszentkereszten, amirõl legfõképpen azt kell tudni, hogy JUBILÁLUNK!!! Ami azt jelenti, hogy nem hagyhatjuk és nem is akarjuk kihagyni.
10. alkalommal 2017 augusztus 25-26-27. dátummal kerül megrendezésre a kötetlen beszélgetésbõl, szabadtéri közös fõzésbõl, zenehallgatásból és fõleg jó hangulatból álló Találkozó.

Általában már péntek este sütünk kinnt egy kis szalonnát vagy sült husit esetleg kolbászt, szombaton pedig kinnti bográcsozással egybe kötött sütögetés.
Szombaton és vasárnap egy kis Füstlit, rántotta sült kolbis reggeli, sonka, sajtot szoktunk a hûtõben biztosítani a közösbõl grin hangulatjel:D
A kaját úgy szoktuk , hogy megvásárolunk mindent hozzá majd szétdobjuk az árát a számlák alapján. kb.1000 forint/fõ/napra szokott kijönni. Természetesen mindig elmondom, hogy aki külön diétán van az hozzon magának valamit.

A házban két nagyobb szoba van amibõl az egyik lesz a lányszoba a másik a fiú, van még egy nagyobb lakrész, illetve egy kétágyas.
Sokszor szokott lenni, hogy külön panzióba szeretnétek lenni aki családdal, vagy párral jönnek akkor sincs semmi baj, segítek, ajánlok helyet csak idõben.Természetesen ezen emberkék is ott lesznek a Talin velünk esznek - ISZNAK grin hangulatjel:D tongue hangulatjel:P ugyanúgy, csak máshol alszanak.
Igény esetén (több BIZTOS JELENTKEZÉS ESETÉN) tudok még foglalni házat, de ez csak fix igénykor.
Aki szeretne jönni az kérem jelezzen nekem itt is jelezze szándékát, de csak a privát üziket tudom érdemlegesen követni a sok témátok (hála, hogy vagytok és megbeszéltek minden egymással smile hangulatjel:)) miatt.

Azért írtam ki idõben , hogy az idõpontot be tudjátok vésni a nagy naptáratokba grin hangulatjel:D és aki privát szállást szeretne az tudjon intézkedni akinek én is segítek szívesen ha szükséges.

Május 31.ig lenne érdemlegesen reagálni illetve részvételi szándékot jelezni.

Nagyon bízom benne, hogy sok-sok régi Társ ott lesz és mint minden évben új embereket is lesz alkalmunk megismerni!!!!

Puszi MINDENKINEK: Lisa

Nincs jelen

 
IBDoktor
 

Láb

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB