#501 2013-05-09 15:55

aiolosz
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Moderálás

Én nick nevû társunk tagságát, a szabályzat sorozatos megszegése miatt, egy hónap idõtartamra felfüggesztettem.

Nincs jelen

 

#502 2013-05-11 17:15

diatomaceous algae
Kitiltva
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Moderálás

Heliusz bacsi,
szeretnem ha igazsagos lennel, es az altalam megjelolt - nekem nem tetszo - felhivast/hirdetest eltavolitanad.
bizom benne, hogy igazsagos leszel.

udv. kova alga (a Te forditasod szerint)

Nincs jelen

 

#503 2013-05-11 17:17

diatomaceous algae
Kitiltva
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Moderálás

Es mintha eltunt volna innen egy masik hozzaszolas is... Hova lett?

Nincs jelen

 

#504 2013-05-11 17:31

aiolosz
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Moderálás

diatomaceous algae írta:

Heliusz bacsi,
szeretnem ha igazsagos lennel, es az altalam megjelolt - nekem nem tetszo - felhivast/hirdetest eltavolitanad.
bizom benne, hogy igazsagos leszel.

udv. kova alga (a Te forditasod szerint)

Ezt a kérdést már lezártuk fél évvel ezelõtt, véglegesen.

Nincs jelen

 

#505 2013-05-11 17:32

aiolosz
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Moderálás

diatomaceous algae írta:

Es mintha eltunt volna innen egy masik hozzaszolas is... Hova lett?

Mire gondolsz, mi tûnt el, ami neked hiányzik ?

Nincs jelen

 

#506 2013-05-11 20:52

diatomaceous algae
Kitiltva
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Moderálás

Volt itt valaki, aki kifogásolta az én-nel szemben elkövetett tevékenységedet. És, mintha az a hsz. eltûnt volna. Rosszul emlékszem?

Nincs jelen

 

#507 2013-05-11 20:54

diatomaceous algae
Kitiltva
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Moderálás

Remélem, elgondolkozol majd, ha valaki rosszul lesz a kísérlet alatt, vagy késõbb.
Fizettek is érte, hogy ne töröld ki? Vagy ez már csak üldözési mánia lehet a részemrõl?
(Komolyan kérdezem).

Nincs jelen

 

#508 2013-05-11 20:54

aiolosz
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Moderálás

diatomaceous algae írta:

Volt itt valaki, aki kifogásolta az én-nel szemben elkövetett tevékenységedet. És, mintha az a hsz. eltûnt volna. Rosszul emlékszem?

Nem tudom mirõl beszélsz, remélem Te tudod ;)

Nincs jelen

 

#509 2013-05-12 10:12

diatomaceous algae
Kitiltva
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Moderálás

Igen tudom.
Egyébként, megkérlek, tedd bele a szabályzatba, hogy kísérletre való felhívást nem tehetnek közzé.

Nincs jelen

 

#510 2013-05-12 10:39

marcsi0727
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Moderálás

Kedves kova alga,

vegyél vissza, nagyon uncsi vagy.

Szerkesztette: marcsi0727 (2013-05-12 10:52)

Nincs jelen

 

#511 2013-05-12 10:44

diatomaceous algae
Kitiltva
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Moderálás

Elhiszem, hogy zavar. Fõleg ha pénzt is kaptál érte. Rosszul tudod, nem Gábor.

Nincs jelen

 

#512 2013-05-12 10:49

marcsi0727
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Moderálás

Tévedsz, senkitõl nem kaptam pénzt. Csupán egy lehetõségre hívtam fel a figyelmet.
És miért fáj az neked, ha másnak segítek?

Nincs jelen

 

#513 2013-05-12 10:50

aiolosz
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Moderálás

diatomaceous algae írta:

Elhiszem, hogy zavar. Fõleg ha pénzt is kaptál érte. Rosszul tudod, nem Gábor.

Kérem, hogy itt fejezd be, ez már régen nem arról szól, amivel itt elõálltál. Ez a hozzászólásod a szabályzatot sérti, ezért figyelmeztetlek, ezt a tevékenységed fejezd be.

Nincs jelen

 

#514 2013-05-12 10:51

diatomaceous algae
Kitiltva
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Moderálás

Nem fáj. Ha csak a link maradt volna, arra azt mondom OK. Te úgy gondolod, hogy segítesz. De abba nem gondolsz bele, hogy valakinek ártasz vele. Mert ez egy gyógyszerkísérlet. A mellékhatások vizsgálata folyamatban. Ha majd valaki meghal, remélem fizeted a temetését, és elnézést kérsz a családjától, ha esetleg kicsi gyereke volt, akkor fogsz utána gyerektartást fizetni és ha szükség lesz rá akkor fõzöl, mosol, takarítasz rá.

Nincs jelen

 

#515 2013-05-12 10:56

aiolosz
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Moderálás

diatomaceous algae írta:

Nem fáj. Ha csak a link maradt volna, arra azt mondom OK. Te úgy gondolod, hogy segítesz. De abba nem gondolsz bele, hogy valakinek ártasz vele. Mert ez egy gyógyszerkísérlet. A mellékhatások vizsgálata folyamatban. Ha majd valaki meghal, remélem fizeted a temetését, és elnézést kérsz a családjától, ha esetleg kicsi gyereke volt, akkor fogsz utána gyerektartást fizetni és ha szükség lesz rá akkor fõzöl, mosol, takarítasz rá.

Mondtam, fejezd be. Fél évig nyugodtan aludtál, bár ezeket tudtad. Nagyon szomorú, hogy nem tettél bejelentést valahol, ahol meghallgattak volna.
Utoljára figyelmeztetlek, remélem érthetõ voltam.

Nincs jelen

 

#516 2013-05-12 10:58

diatomaceous algae
Kitiltva
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Moderálás

Az utolsó hsz-ben mi a probléma? Nem, nem aludtam nyugodt fejjel. Nem, nem tettem bejelentést, sem feljelentést. Nem hiszem, hogy erre van szüksége, és nem lehet kulturáltan megbeszélni.
Egyébként meg tilts ki, ha nem tetszik!

Nincs jelen

 

#517 2013-05-12 11:04

aiolosz
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Moderálás

diatomaceous algae írta:

Az utolsó hsz-ben mi a probléma? Nem, nem aludtam nyugodt fejjel. Nem, nem tettem bejelentést, sem feljelentést. Nem hiszem, hogy erre van szüksége, és nem lehet kulturáltan megbeszélni.
Egyébként meg tilts ki, ha nem tetszik!

Sajnos az látszik, hogy te provokálsz és csak engem, az okát nyilván te tudod. Adok neked egy hónap gondolkodási idõt, remélem hasznodra válik.

Nincs jelen

 

#518 2013-05-12 11:06

Elizabeth
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Moderálás

Szégyen hogy tiszteletet nem tanultál ,  szerintem most fejezd be.

Nincs jelen

 

#519 2013-06-17 15:04

Robur
Admin (Crohn)
Hely: Bp
Regisztrálva: 2004-01-05
Írások: 645

Re: Moderálás

Kedves Aiolosz,

"én" nevû felhaszálónk kitiltását feloldhatom? Kérte emailben. Nem ismerem az ügy hátterét. Az indolkás szerint "egy hónapot kapott", de technikailag úgy volt megoldva, hogy soha ne járjon le a kitiltás.

* * * MÁS * * *

JÖN! JÖN! JÖN! dr. Kovács Ágota orvos válaszol rovata. Júliusban.

Nincs jelen

 

#520 2013-06-17 17:38

aiolosz
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Moderálás

Kedves Robur, az "én" nevû felhasználónak egy hónap sem volt elég, hogy felfogja, sem itt, sem más betegfórumon nem az "én" a fontos, hanem a "mi" és a betegségünk. Az egy hónap kitiltás azért volt, mert én javíthatatlan idealista vagyok :( Nekem nincs idõm, energiám, sem kedvem, hogy egy olyan emberrel kelljen itt hadakoznom, akinek a célja az, hogy engem itt(is) lehetetlené tegyen. 

****MÁS****
Nehezen tudom elhinni, de Neked elhiszem :) Nagyon örülök  a hírnek...de azt nem igazán tudom elképzelni, hogyan lesz a Fõorvos asszonynak erre ideje.... ;)

Nincs jelen

 

#521 2013-06-17 18:44

marcsi0727
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Moderálás

Robur,

nem találom a like gombot... DE CSÚCSSZUPER VAGY!!!!!! :D

Nincs jelen

 

#522 2013-06-17 19:40

Bordás
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Moderálás

Hú Robur, ez jól hangzik... királyság lesz... :)

Nincs jelen

 

#523 2013-08-09 19:02

aiolosz
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Moderálás

Kedves társaim a paleoban ;) Több topic szól az étrendünkrõl, a diétáról....több is, mint kellene...nem igazán hiányzik még egy. Miután az SCD-s topic a rokon, próbáljatok ott szárnyakat bontogatni, amihez sok sikert kívánok Nektek.

Nincs jelen

 

#524 2013-08-10 09:17

clió
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Moderálás

Aiolosz!Robur!

Mindíg éreztem, hogy elég jól ismerlek, pedig személyesen csak kétszer találkoztunk. Remek ötletet adtál. Én csak arra gondoltam - a technikai lehetõségeket nem ismerve - jó lenne az olyan típusú topikokban, mint diéta, alternatív módszerek stb - egy kis rendet vágni, mert olyan szerteágazóak a témák, hogy ember legyen a talpán, aki tudja követni pl. a paleo-val kapcsolatos véleményeket. Vagy csak én vagyok analfabéta ? (tecnikai, az biztos, de egyébként tudok írni, olvasni) Azt gondoltam, ha a crohn-colitis/diéta kell vagy nem kell/paleo étrend, SCD, stb struktúrába épülne fel a fórum, úgy áttekinthetõbb lenne. És ha a fórum szabályzatába belekerülne, hogy csak az nyithat "altopikot", aki egyben moderálását is vállalni tudja vagy találna a moderátorok közül valakit, aki szívesen elvállalná.

Úgy érzékeltem, hogy  a topikok újrastrukturálása jelenti a legnagyobb munkát a modiknak, és csak utána jön a topikok számának növekedése. Válaszodat úgy értelmezem, hogy tévedtem, bocsi

Clió

Nincs jelen

 

#525 2013-08-12 07:41

clió
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Moderálás

Köszi Aiolosz, a kegyetlen modi

Nincs jelen

 

#526 2013-08-12 22:19

nem robot
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Moderálás

Kedves Aiolosz!

Diatomaceous algae fórumos kolléga tiltását fel lehetne oldani?

Nincs jelen

 

#527 2013-08-12 22:26

marcsi0727
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Moderálás

Robur írta:

JÖN! JÖN! JÖN! dr. Kovács Ágota orvos válaszol rovata. Júliusban.

Mizujs ezzel kapcsolatban?

Nincs jelen

 

#528 2013-08-13 00:17

Bordás
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Moderálás

marcsi0727 írta:

Mizujs ezzel kapcsolatban?

Szerintem eléggé elfoglalt a Dr.nõ... :/

Nincs jelen

 

#529 2014-02-09 13:19

Rigor
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Moderálás

Úgy vettem észre hogy "schatis" néven regisztrált egy felhasználó aki "Schmidt Attila" aláírással több topicba is bemásolja a sarlatán bizniszének reklámszövegét. Felvonultatja a sarlatánok szokásos fegyvertárát, csalárd érvelés, tele van csúsztatással, hamis állításokkal, a betegeket próbálja kizsákmányolni.  - szerintem megérett a törlésre.

Nincs jelen

 

#530 2014-02-09 13:30

aiolosz
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Moderálás

Igen is, értettem...jogos (y)

Nincs jelen

 

#531 2014-02-09 13:36

aiolosz
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Moderálás

Rigor írta:

Úgy vettem észre hogy "schatis" néven regisztrált egy felhasználó aki "Schmidt Attila" aláírással több topicba is bemásolja a sarlatán bizniszének reklámszövegét. Felvonultatja a sarlatánok szokásos fegyvertárát, csalárd érvelés, tele van csúsztatással, hamis állításokkal, a betegeket próbálja kizsákmányolni.  - szerintem megérett a törlésre.

Kérlek, hogy Te is töröld a hozzászólásaidat, ami Vele kapcsolatos. Köszönöm.

Nincs jelen

 

#532 2014-09-07 06:02

clió
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Moderálás

Aiolosz!

Kova Alga nekem is hiányzik. Talán ma már több betegtársunknak is világos, hogy iszonyú profitharc  van a biotechnológiai gyógyszerek területén (is) és sajnos ebben részt vesznek egyes betegtársaink is.Engem is azért rúgtak ki az MCCBE érdekvédelmi munkájából, mert nem voltam hajlandó bizonyos dolgokra.....Pedig az érdekvédelemre nagyobb szükség lenne most, mint valaha... Ha megnézitek a jövõ évi költségvetési sarokszámokat, egészségügyre egy fillérrel sem terveznek többet.... az új eü. államtitkár kezdi elölrõl a parasztvakítást stb.

Szóval: remélem, ma már elõtted is világos, hogy nem volt igazad KA kitiltásával kapcsolatban...
Fõ védelmezõd - Marcsi - is erõsen érdekelt, lévén a Zala Megyei KÖZHASZNÚ egyesület prominense.
Már csak egy érv. az MCCBE két utóbbi elnöke is belebukott a lobbiharcba, én viszont ugyanolyan szenvedéllyel dolgozom a  betegtársaim érdekeiért, remélem, hamarosan kiderül, milyen formában. Te már csak tudod: "az uttörõ ahol tud, segít" - hiszen egy korosztály vagyunk....

Üdv:
Clió

Nincs jelen

 

#533 2014-09-07 08:58

aiolosz
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Moderálás

clió írta:

Aiolosz!

"...Kova Alga nekem is hiányzik..... Ha megnézitek a jövõ évi költségvetési sarokszámokat, egészségügyre egy fillérrel sem terveznek többet.... az új eü. államtitkár kezdi elölrõl a parasztvakítást stb.

Szóval: remélem, ma már elõtted is világos, hogy nem volt igazad KA kitiltásával kapcsolatban...
Fõ védelmezõd - Marcsi - is erõsen érdekelt, lévén a Zala Megyei KÖZHASZNÚ egyesület prominense.
Már csak egy érv. az MCCBE két utóbbi elnöke is belebukott a lobbiharcba..."

Üdv:
Clió

Kedves Clió ! Nekem semmilyen alga nem hiányzik... és védelmezõkre sincs szükségem....más, sorozatban sérted meg a fórum szabályzatát, amikor véletlenszerûen itt megjelensz. Tisztellek, becsüllek Téged, de nincs kivétel, aki többször is megszegi a szabályzatot, az ne számítson dicsérõ oklevélre.

Nincs jelen

 

#534 2014-09-07 11:06

clió
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Moderálás

De jó hogy észrevetted! Tényleg jó  formában vagyok ma.... A vádaskodás helyett esetleg valami konkrétum a lényegrõl ? Ja, hogy az nincs, ezek szerint találtam megint valamit...

Aiolosz, azt hiszem, rajtad a sor, és ha nem tévedek, ki leszek moderálva, akár több topikból is. Mindíg az szokott történni az életben is, hogy "szólj igazat, betörik a fejed" Na még itt nem tartunk, csak valami kuplung csúszkál az agyamban. Nahát, hogy én milyen különleges lény vagyok, nem is tudtam errõl míg Marcsika fel nem világosított!

Legyen szép napod:

Clió

Nincs jelen

 

#535 2014-09-07 12:14

aiolosz
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Moderálás

clió írta:

".. A vádaskodás helyett esetleg valami konkrétum a lényegrõl ? Ja, hogy az nincs, ezek szerint találtam megint valamit...

Clió, nyomatékosan arra kérlek Téged, hogy tartsd be a szabályzatban leírtakat. A fórum tagjai közül senkit a minõsítéseddel ne sérts meg, betegszervezeteket ne itt kritizálj és a politikával kapcsolatos véleményedet ne itt fejts ki. Egyébként azt írsz és annyit, amennyit akarsz, ha az a fórum profiljába illõ.
Köszönöm.

Nincs jelen

 

#536 2014-09-17 12:00

clió
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Moderálás

Aiolosz!

Nagy meglepetést okoztál, arra számítottam, hogy azonnal törölni fogsz. Nos nem tetted ezt, csak - nem elõször - ugyancsak sikeresen manipulálsz: konkrétumot kérnék
1.
Mit irtam, ami politizálásnak számít?
(segítségül: politizálni azt jelenti, hogy közügyekkel foglalkozni. Azt hiszem, Te összekeverted a fogalmakat, nem pártpolitizálást akartál  írni véletlenül? (pártpolitizálni azt jelenti, hogy egy adott párt nevében beszélni, akár direktben, akár a háttérbõl, esetleg párttagként nyomni a propagandát )
segítség2. mielõtt vádaskodnál, nézd meg mit tettem fel ma hajnalban a fészbuk profilomra....
2.Konkrétan: a szabályzat melyik pontját sértettem meg és mivel?

3. Sértegetni ezek szerint csak engem szabad,  Marcsika- írásai elkerülték a figyelmedet.
Ha  jóhiszemû vagyok, ezt írom, ha rossz, akkor azt kell mondanom, szándékosan manipulálsz (azt a sorstársamat nem figyelmeztetted, aki tényleg
g sértegetett  engem, pl kuplung hasonlata igen sértõ volt, de én megpróbáltam felülemelkedni ezen, és a végén jót kacagtam a butaságán és sajnáltam a gyávasága miatt: azonnal ebbe a topikba menekült,  mikor észlelte, hogy nem reagálsz idõben, és hagyod hogy írjak.....
Segítség3: a tények kimondása nem sértés, hanem maga az igazság. Az igazság pedig nem attól függ, hányan mondják. Számtalan történelmi példa van rá, hogy egymaga állított valaki valamit, majd az utókor ismerte el állításának igazságát. Ezt Te is nagyon jól tudod, ebben biztos vagyok .

Nincs jelen

 

#537 2014-09-17 12:14

clió
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Moderálás

Folytatom!

Nem találtam arra utalást a Fórum szabályzatában,  hogy betegszervezeteket nem szabad kritizálni.
Vajon miért állítod ezt? Ezek szerint az Index is megszegte - a számomra diktatórikusnak ható, pláne egy liberális értékrendet valló ember szájából, pardon, a billentyûzetérõl származó tilalmad, ráadásul felszólító módban!!! -  az általad (?) alkotott szabályt, amikor feltárta a Balogh -féle Gyermekrák alapítvány visszaéléseit?
Eddig úgy tudtam, hogy az antidemokratikus oldal az a konzervatív értékrendet valló emberek közössége. Tévedésben voltam talán ? Kérlek, segítsd megértenem az ellenem felhozott vádakat. Tényleg nem értem, annál is inkább, mert én eddig úgy tudtam, remek közöttünk a kapcsolat, ezek szerint ez is színjáték volt.

Pontosan tudom, úgy fogok járni mint pl. Én, D. Alga és még mások is akik más véleményt merészeltek kifejteni, mint a Tiéd! Õszintén sajnálom, hidd el!

Nagyon várom válaszodat:
Clió







clió

Nincs jelen

 

#538 2014-09-17 12:33

clió
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Moderálás

Aiolosz!

Hol van az a szabályzatban, hogy a "véletlenszerû" megjelenés tiltott? Nem találom, pedig  hidd el, tüzetesen átolvastam már egy párszor, hogy pontosan értsem: mit szabad és mit nem!
Oklevelem - nem egyetemi, mert abból kettõ is van - csak egy szánalmas igazgatói dicséret volt, még az átkosban, soha sehol nem kaptam kitüntetést (szerencsére) mert én  írtózom az ilyesmiktõl.Tudod, sokat láttam, és azt tapasztaltam. hogy a dicsérõ oklevelekbõl, kitüntetésekbõl minél több van valakinek, annál .. na most abbahagyom, mert nem tudnám PC( értsd: politikailag korrekt) módon leírni a gondolataimat.
Nekem egészen más okoz örömöt. Nem fogod elhinni, amikor kapok egy köszönõ emailt egy sorstársamtól, nos engem ez tesz boldoggá és egyben erõt ad, hogy ne hagyjam abba, még akkor sem, ha mindenki ellenem fordul, idõnkét azok is, akiknek érdekében vívom a harcot a mindenkori kormánnyal (értsd: a jelenlegivel is!!!)  nem sok sikerrel. Mindössze két eredményt értem el (na nem egyedül, mindig voltak emberek, akik segítettek) Margit Kórház 10 ágyának megmentése - igaz, pirriuszi gyõzelem volt, mindössze egy évig élt az osztály...A másikat nem írom le, mert - szerinted - tilos betegszervezeteket kritizálni.

Üdv:
Clió

Nincs jelen

 

#539 2014-09-17 12:39

clió
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Moderálás

Bocs, még egy kérdés, és aztán elûnök (lehet hogy örökre, és biztos, hogy nem önként):Hogy is van ez ? Topikonkét több moderátor is meg van nevezve (ugyanazok mindenhol) és mindíg, vagy az esetek 99 %-ban Te moderálsz csak, a többiek meg hallgatnak ?
Mi ennek az oka, kérlek világosíts fel errõl.

Köszönöm, ha válaszolsz:
Clió

Nincs jelen

 

#540 2014-09-17 12:49

aiolosz
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Moderálás

clió írta:

.....Nagyon várom válaszodat:
Clió
clió

Kedves Clió !
Valószínûleg nekem kevesebb idõm van, mint Neked, ami magánügy, de ezzel csak azt szeretném jelezni, nincs idõm arra, hogy az általad felvetett és ismétlõdõ kérdésekre rendszeresen reagáljak. Ismételten kérlek, hogy a fórum szabályzatát figyelmesen olvasd el és tartsd be. A szabályzatot nem én fogalmaztam, én csak igyekszem betartatni. Az oldal tulajdonosánál kifogást tehetsz az én moderálási módszerem ellen(is), amennyiben ezzel Te nem értesz egyet.

Még annyit, engem nyugodtan lehet sértegetni, azért nincs retorzió.
aiolosz

Nincs jelen

 

#541 2014-10-12 09:34

aiolosz
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Moderálás

Iris, az újak itt vannak: "Elõször járok itt..." és nem kell még új topic.

Nincs jelen

 

#542 2015-03-07 13:28

aiolosz
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Moderálás

Kedves Lugosi Alexandra, nem kellett volna új topicot nyitni, mert már van egy ilyen, a "Kérdõívek". A kérésed oda helyeztem át.
más
Egy jó tanács..azt írod, "14-18 éves serdülõkre lenne szükségem és édesanyjuk közremûködésére. Az eredményeket email-ben fogom közölni."
Így, egy bürokratikus hivatalnok fogalmaz, de neki sem dicsõség.
Cyrano mondja ezt:
"Ez szimplán hangzik... Így nincsen hatása!
Mondhatta volna szebben, kis lovag,"
Talán úgy gondoltad, hogy biztosan vannak olyan családok, ahol kemény küzdelmet folytatnak a szülök, hogy serdülõ korú csemetéjük összefogva megbirkózzanak a colitis, vagy a crohn betegséggel és ezt valahogy lelkileg megpróbálják feldolgozni. Neked az Õ segítségükre lenne szükséged és reméled, hogy majd tanulmányaid befejezése után Te is tudsz Nekik segíteni.
Ennyi és sok sikert.

Nincs jelen

 

#543 2016-01-20 11:33

aiolosz
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Moderálás

Ultra nevezetû tagot kitiltottam, mert a szabályokat sorozatosan megsértette.

Nincs jelen

 
IBDoktor
 

Láb

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB