#101 2012-10-09 11:17

andreas31
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Mini kamera kapszula

zoo!

OEP alapon volt,mert mindent lehet,csak akarni kell címû országban élünk.Amúgy azért tükröztek összevissza,mert tele voltam/vagyok tünettel,de amit találtak,az nem indokol ennyit.Igen,gyakran láttam vért a székleten, illetve a papíron is,például ma is sajnos.Ennek ellenére azt mondták,, hogy a sigmabelemen levõ bevérzések nem okozhatnak komoly gondot,meg vért,ezt nem értette a doki.Ami bezavar,az az aranyerem :D Viszont a biztonság kedvéért és mert vér volt,de nem tudni honnan,kaptam kapszulát.Ennyi.Most én 6 mg steroidot meg xalazint szedek,a szteroidot 2 mg-onként csökkentem 10 naponként.Kétszer próbáltam de nem ment,nyák jött meg puffadás.Most nem tudom,hogy a minusz 2 mg-nak mennyi köze van mindenhez vagy az aranyerem húzza a csíkokat a székletre,de a doki szerint semmi bajom (hasmenésem valóban nincs). CRP:0,1 az össz,amit találtak az a pontszerû bevérzések a szigmabélben mindannyiszor meg az arany-ér.Szippantsam ki az ujjamból,hogy mi hagy véres nyomot meg kisebb hasfájást néha néha,mikor ez az IBS-tõl kezdve 100 betegség tünete lehet......Várom mi történik,aztán szükség szerint újra felkeresem a dokit.Ami biztos,hogy a szteroid szedés-csökkentés-emelé-csökkentés ronthatja az állapotot,ezt orvos mondta.Elõtte fele bajom se volt,és apróság miatt durrantották belém....Zoo,a véleményed érdekelne természetesen!!!

Nincs jelen

 

#102 2014-12-09 09:08

miha
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Mini kamera kapszula

Szaisztok!

Szabóné Anikót Budaörsön szeretném elérni. Õ is tagja ennek a fórumnak.
Neki van egy jó dietetikusa. õ kellene nekem.
Segítsen valaki, ha ismeri, írjon a hmihalik@juropnet címre.

Köszi a segítséget!

Nincs jelen

 

#103 2014-12-09 09:11

miha
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Mini kamera kapszula

Sziasztok!

Elõbb írtam, hogy Szabóné Anikót keresem Budaörsön, az õ dietetikusa kellene nekem.
E-mail elérhetõségem: hmihalik@juropnet.hu ( elõbb nem írtam oda a .hu-t)
Ha valaki ismeri õt üzenjen, mert nem válaszol.
Valamint, ha valaki tud jó dietetikus, aki tényleg ért ezekhez a betegségekhez, írja meg.
köszi: miha

Nincs jelen

 
IBDoktor
 

Láb

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB