#1051 2010-10-21 13:18

sibi
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Alternatív módszerek

Köszönöm kérdésed, jól vagyok.:) A fenti kérdésre csak egy válasz lehet: nem.Igyekszem, igyekszem, de ezer dolog lehet még, amit tehetnék.És itt egy csomó kérdõjel következik.??????????
Segíts nekünk.Távoktatás?minden nap egy lecke itt?Szusziditõl.Sokat érne, azthiszem. Hisz a szemléletünk, a lelkünk állapota a legfontosabb és az tanulható. Tanítható?
Szép napot mindenkinek.

(Rádásul most nagyon rám férne.)

Szerkesztette: sibi (2010-10-21 13:20)

Nincs jelen

 

#1052 2010-10-21 15:59

Breki
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Alternatív módszerek

Egy egyszerû kérdést szeretnék feltenni nektek!
Õszintén válaszoljatok magatoknak a kérdésre. (aki meg kívánja osztani a választ szívesen veszem) Imre a kérdés: Mindent megteszel a gyógyulásod állapotod javításának érdekében?

Egyértelmûen nem.Cigi,stb...

Szerkesztette: Breki (2010-10-21 16:00)

Nincs jelen

 

#1053 2010-10-21 18:02

angeluc
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Alternatív módszerek

Sziasztok!

Másfél hónapig egész jól ment a mindent megteszek projekt, de most, mivel hajtás van a melóban kicsit elvesztettem a lényeget, de most már megint észhez tértem. Mentálisan kell magunkat elõször rendbe tenni, aztán lehet csodabogyók után nézni, persze amik nincsenek.

Tehát a válasz:NEM

Szép estét nektek!

Nincs jelen

 

#1054 2010-10-21 18:54

Szabóné
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Alternatív módszerek

Sziasztok!

Én mindent megteszek azt hiszem. Próbálok pozitívan gondolkodni. Folyamatosan diétás de finom konyhát viszek (a férjem szerint is.) Iszom a tápszert, mostmár saját jogon. Probiotikumot eszem reggelenként. Az idõjárással nem tudok semmit sem csinálni sajnos. Napsütéspótló is kéne, mert az is nagyon hiányzik.

Ennyi, nem tudom még  mit tehetnék.

Anikó

Nincs jelen

 

#1055 2010-10-22 10:46

Zsuzskaa
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Alternatív módszerek

Kedves Szuszidi,

Saját bevallásom szerint nem, de mégsem érzem magam pocsékul. Lehet hogy pont ez lenne az irány esetemben?? Inkább megiszok egy pohár bort este, vagy megeszek egy szelet csokitortát... de ettõl is jobban érzem magam :D

Nincs jelen

 

#1056 2010-10-25 08:34

Ottó
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Alternatív módszerek

Üdv!

Ha valakinek ismét gyulladni akar a bele a diéta, mint legfontosabb mellett ajánlom az édesgyökér teát. Ráadásul nagyon finom is!! Az elkészítésérõl már írtam. További minden jót...

Nincs jelen

 

#1057 2010-10-28 07:03

Szuszidi
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Alternatív módszerek

Köszönöm a nyílt válaszokat. 
Jön a következõ kérdés: Elég idõt fordítasz magadra?

Nincs jelen

 

#1058 2010-10-28 11:35

Zsuzskaa
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Alternatív módszerek

Ezt most nem fejteném ki bõvebben: igen :)

Nincs jelen

 

#1059 2010-10-28 18:05

sibi
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Alternatív módszerek

Szuszidi erre egyszerû a válász.Egyertelmûen nem.Egész eddigi életemben mindig én voltam az utolsó, akivel törõdtem.Mindig mindenki más elõbb vollt, pedig ma már azt is tudom, nem oldhatom meg mindenki helyett a  problémáját, és mégis........

Nincs jelen

 

#1060 2010-11-06 13:19

Kobika
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Alternatív módszerek

Itt is sziasztok :) Alternatív módszerek... Amikor kiderült most szeptemberben a betegségem, és az is, hogy ez bizony már olyan stádiumban van, hogy mûteni kell a család nyomására elmentem Nagyváradra Mihály bácsihoz, aki energiával gyógyít. Eléggé szkeptikus voltam az "öreggel" szemben, és láss csodát... Elmúltak a görcsök. Adott gyógyteát, amit 21 napig kellett iszogatni, kám gyökérbõl (iszonyatos az íze), aztán 10 nap szünet, majd ismét jöhet tovább, adott energiát. Megnõtt az étvágyam, és elmúltak a görcsök. De semmi fájdalmam nincs. Adott hasmenésre is teát, de azt már nem is kellett innom. Elmúlt a hasmars is. De hát ugye innen Bptõl nagyon messze van, ráadásul egy hétig minden nap két kezelést adott. Addig anyósomnál lennt laktunk Debrecen mellett. Nem hittem el elõször, és mégis bejött.
De tényleg nagyon messze van, hiszen több, mint 300 km-t kell autóznunk. (A férjem az utolsó kezelés miatt eladta a harsona tokját, hogy le tudjunk menni...)
Viszont, az egyik kaposvári barátnõm azt mondta, hogy vannak itt Bpn is lehetõségek, Õ is hallott ilyenrõl, méghozzá a Nadi központban. Ami nagy elõnye, hogy teljesen ingyenes, nem kérnek pénzt, de be kell jelentkezni. Elolvastam a neten, hogy mi ez a prananadi. Energetikával foglalkoznak õk is. Keddre kaptam idõpontot, elmegyek, megpróbálom. Veszteni nem vesztek semmit. Viszont ami pozitív, hogy egyik sem azzal kezdte, hogy lebeszéltek volna a mûtétrõl, hanem azt mondta Mihály bácsi is, hogy igen, ha az orvos azt mondta, hogy mûteni kell, akkor így is van, de nem kell fájdalomban élni. Ezen tud segíteni, és a mûtét után gyorsabb regenerálódásban is. Tehát egyik sem állítja, hogy csodát tesznek, de segíteni szeretnének. És ez nekem nagyon jól esett.

Nincs jelen

 

#1061 2010-11-06 15:05

Breki
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Alternatív módszerek

Balázs is ezt tanulgatja,itt van róla 2 videó biztos jó lehet.A mesterhez jár tanulni.
http://www.youtube.com/watch?v=Vqayp95Z … re=related
http://www.youtube.com/watch?v=anFqUsH7 … re=related

http://www.prananadi.hu/base.asp?SID=11
Ez pedig a mesterek listája,a mester honlapjárol.Ahova mész az rajta van?

Mindenképp számolj majd be légyszi mert ez engem is érdekel a video után

Szerkesztette: Breki (2010-11-06 15:28)

Nincs jelen

 

#1062 2010-11-06 20:34

Szuszidi
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Alternatív módszerek

Kedves Kobika ! Ha gondolod jöhetsz hozzám is háromféle energiagyógyász technikával állok rendelkezésre. Sokakat kezelek a fórumról. (Ja és Pösti vagyok én is) ;) :)
legyen szép estétek.

Nincs jelen

 

#1063 2010-11-06 20:45

Ede
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Alternatív módszerek

Sziasztok! Kobika, Breki, annyira köszi! A mai napom hihetetlen jó volt, látogatóban voltunk egy rokonnál és már ott is nagyon megérintõen hasznos dolgokról beszéltünk, erre leülök ide este és... köszönöm.

Nincs jelen

 

#1064 2010-11-06 20:54

Kobika
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Alternatív módszerek

Sziasztok ismét :) Elõször féltem ilyen dolgokat leírni ide, mert azt hittem, hogy ez nem igazán érdekel senkit... Aztán tessék...
Szuszidi! Ha ez komoly, és elfogadsz "betegednek", akkor nagyon megköszönném. Úgy érzem, hogy iszonyatosan nagy szükségem lenne rá. (De leginkább a pozitív gondolkodásra, és a kilátástalanságból eljutni az alagút végére...)

Breki! A keddi után úgyis leírom, hogy mi volt, sajnos még személyesen nem találkoztam Velük, igaz, bemondta a csaj a nevét a telefonba, de be kell, hogy valljam, hogy nem jegyeztem meg... Elmegyek, s kiderül...

Nincs jelen

 

#1065 2010-11-06 21:00

Ede
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Alternatív módszerek

Kobika, ne félj, nincs mitõl. Még ha esetleg idõnként nekiesõdik az embernek valaki csak azért, mert nem ért egyet, akkor sem történik tragédia. Szerintem sokan örülnek olyanok is az ilyen beírásoknak, akik amúgy maguk ezt reagálással nem jelzik. Úh még egyszer köszi!!!:)

Nincs jelen

 

#1066 2010-11-06 21:11

Kobika
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Alternatív módszerek

Olyan aranyos vagy :) Lehet azért gondoltam így, mert én nagyon szkeptikus voltam ezzel, és mindenki magából indul ki. De amikor a folyamatos görcsöktõl már az ágyból sem tudtam kikelni, és embrió pózba begubózva fetrengem, illetve amikor a saját belgyógyász kezelõorvos azt terjesztette rólam, hogy szülés utáni depresszió miatt produkálom ezeket, hogy foglalkozzanak velem... Akkor azért úgy elgondolkodom, és átértékelek dolgokat. Pláne, hogy a pici babám most lesz 9 hónapos, és eddig még nem tudtam úgy babusgatni, szeretgetni, ahogy kellett volna, hisz  mindíg fájt, fáj valami... (most az izületeim miatt nem megy sajnos, mert nem tudom kézben tartani) Ez viszont annyira megvisel lelkileg, hogy senkinek sem kívánom... Csak nézem a rácsos ágyon belül, és onnan kacag rám, odamegyek, megsimogatom, de kiemelni nem tudom...
Hát ezt túl kell élni. És nagyon örülök annak, hogy vannak emberek, akik ezt átérzik, és segíteni szeretnének.

Nincs jelen

 

#1067 2010-11-07 06:53

Ede
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Alternatív módszerek

Kobika, nekem magam kapcsán vannak olyan érzéseim, hogy pont azért jött ez a betegség a gyerekvállalással egyidõben - többek között - mert én az agyamban úgy szintetizálódott az anyaság, hogy az egy óriási hatalom, amelynek a gyakorlása nyomasztó felelõsséggel jár. Ha elrontom, akkor az már  nemcsak nekem okoz kárt... Ha értitek, hogy mire gondolok...
Szóval, én is sok közös órát elvettem magamtól és a gyerekeimtõl, de az már mindegy, a lényeg, hogy talán tudtam okulni ebbõl is:).
Sajnos, ha az embernek a szülõje nem olyan, vagy annyira más környezetben és értékrendben nevelõdött, hogy nem tudja elmondani neki, hogy a gyerekvállalás, az élet, vagy bármi, milyen érzelmi állapotokat gerjeszt és azokat a bûntudaton és szégyenérzeten túl, illetve azok kihagyásával hogyan lehet és kell feldolgozni, akkor történnek az ilyen és ehhez hasonló gondok. Szerintem ez a betegség egy tünet, esetemben így jönnek ki azok a feszültségek, amik életemben támadtak, támadnak. Mivel volt a családban alkoholista és utáltam, ezért én nem piálok. Rettegek a kábítószertõl, nem érdekel a szerencsejáték, szóval ezekkel sem oldom a feszkót.
És amit még nagyon kártékony tartok annak ellenére, hogy folyamatosan rajta kapom magam, hogy csinálom, az az ítélkezés. Ez is az életem egyik megrontója közé tartozik.
És igen, szerintem sokan vagyunk úgy, hogy átérezzük azt, ami Veled történik, mert valamilyen módon mind benne voltunk/vagyunk ebben. Mindenkinek csak a kiutat, illetve az annak kereséséhez való erõt és lehetõséget kívánom!

Nincs jelen

 

#1068 2010-11-07 08:54

Szuszidi
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Alternatív módszerek

Drágáim mint tudjuk, tudjátok agyban dõl el minden. Nem úgy lesz ahogy akarod, hanem ahogy én akarom. Igen én döntök én vállaltam, én hordom a vállamon, lehet nehéz a teher, de biztos végig kell cipelni azt a terhet? Vagy elhagyhatom valahol el lesz az magában s el is tûnik idõvel, mint a hó labda ha jön a tavasz. Próbáljuk ki tegyük már le az a terhet. Mi történhet?
Ede drága Ede csak egy kérdésem lenne feléd. Biztos nevelni kell a gyereket? ;) Ha látod a hibákat akkor mért nem korrigálod a dolgaidat úgy hogy  a hibák elmaradjanak. Lehet könnyebb lenne az életed. Mit is jelent az átérzés jó az ha átérezzük, jó az nekünk ha más terhét megnézzük mi van benne? Vagy magunkra ismerünk másban?
Legyen szép napotok!

Nincs jelen

 

#1069 2010-11-07 18:48

Ede
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Alternatív módszerek

Szuszika, visszaolvastam, de sehol sem látom, hogy nevelésrõl írtam volna... nem kell nevelni a gyereket, mert a gyermek utánoz. Észre kell venni, hogy mit mutat meg az embernek a gyermeke és annak megfelelõen igyekezni kell korrigálni. Nem szeretem a hasonló formában feltett miértes kérdéseket, hiszen a válaszok egy rossz döntést követõen erre a "rosszul döntöttem" vagy "rosszul választottam" lehetnének, azt meg anélkül is tudom, hogy a "miértes/miért nemes" kérdés feltevõdik. Ilyen esetben más lehet segítség, a miért csak rossz érzést kelt bennem. Ha látom a hibákat, igyekszem korrigálni, és addig fognak elém jönni a hibára utaló jelenségek, amíg ez sikeres nem lesz. Mert a hibáim jó része a rossz megszokásokból ered, amiket meg - attól függõen, hogy mennyire uralkodnak el rajtam - igen nehéz elhagyni, de nem lehetetlen.
Az átérzés - helyénvalóbb lenne az együttérzést használnom inkább - abban az értelemben jutott eszembe, hogy néha erõt adhat a gondolat, hogy tudom, vannak mások is, akik valamilyen hasonló helyzeten átestek és ha beszélek velük róla, el tudják képzelni, hogy ez milyen és esetleg tudnak olyasmit mondani, ami segít nekem a saját helyzetem feldolgozásában. Ennyi.

Nincs jelen

 

#1070 2010-11-08 05:59

Szuszidi
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Alternatív módszerek

:)

Nincs jelen

 

#1071 2010-11-10 06:32

Szuszidi
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Alternatív módszerek

Szép reggelt!
Az utolsó kérdés: Úgy érzed hogy minden kerek minden jó és szép?
Legyen szép napotok!

Nincs jelen

 

#1072 2010-11-10 07:53

mamo
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Alternatív módszerek

Szuszi, nem válaszom nem. az elõzõ kérdéseidre is a válaszom nem.

Nincs jelen

 

#1073 2010-11-10 08:12

sibi
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Alternatív módszerek

Szép jó reggelt mindenkinek. Szuszidi drága, van ilyen ember?Igen, héha elõfordulnak "pillanatok", amikor így érzem, de több olyan van , amikor nem.Ezzel szerintem a többség így van.
Szép napot.

Nincs jelen

 

#1074 2010-11-10 14:12

Breki
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Alternatív módszerek

Ismét válaszolok én is.
Úgy érzem minden rossz,nem én irányítom magam,nem történik pozitiv dolog csak negativ.
De mindenkinek más az élete,a családi háttere,stb..Már azzal is megelégednék ha csak 1 dologgal kellene küzdeni az életben,de mijden téren "támad az élet"

Nincs jelen

 

#1075 2010-11-10 17:02

Kobika
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Alternatív módszerek

Sziasztok :) Szuszi :) Persze, hogy minden jó, minden szép, és minden kerek, csak még egyenlõre nem nálam, de nem adom fel, "... keresem az utam, keresem a dalt...", majd sütni fog a napocska, én hiszek benne, csak most kicsit más oldalát kell biztos megismernem az életnek :)
Én nem tudom mi van velem, de két napja vigyorgok, mint aki füvezik :)

Nah, szóval, mint ígértem fentebb, elmesélem, hogy tegnap és ma voltam a pránásoknál. Nagyon megnyugtató a légkör, lágy zene, kellemes füstölõ illat, nem tolakodóan és töményen, hanem kellemesen, szines kis zászlócskák mindenütt, és nagyon fiatalos légkör. Mindenki mosolyog, tényleg kellemes. Tegnap egy fiú kezelt, a lényeg, hogy 75 ponton érintik meg a testemet, - ha már fiú kezelt, és ennyi ponton az már csak jó lehet ;) - és körülbelül 45-50 perc a "kezelés". Mint a tûz, úgy égetett a keze, nagyon nagyon jó volt. Elõször háton kell feküdni, majd hason.
Aztán ma egy csaj kezelt, de mikor beléptem kellemes füstölõ illat, aztán megéreztem a tömény gyümölcstea illatát, majd beljebb lépve megláttam egy srácot, egy hatalmas tányér túrós tésztával, tepertõvel, aztán megéreztem az illatát is... Ezek után bementem, elkezdett kezelni a csaj, és citrom illatú volt a kézkrémje. Nah, elképzelhetitek... Gyakorlatilag szerintem még kint a pultnál is az én korgásomat hallgatták... Gyakorlatilag több, mint egy hónapja eszem csak a tápszert... Aztán gondolatban végigettem a nagymamám karácsonyi menüjét, amire még jobban elkezdtem korogni... :) :) :) Majd felültem, és bocsánatot kértem... :) :) :) Elég gyorsan távoztam a tett színhelyérõl :)
Tapasztalat: Úgy érzem, hogy tele lettem energiával, de mentálisan elfáradtam... Nagyon kellemes a légkör, nincs semmi negatív hatás, mindenkinek aki gondolja, csak ajánlani tudom. Az alap kezelésbõl még kettõ vissza van, tehát holnap, holnapután is megyek, és pénteken majd megbeszéljük, hogy hogyan tovább, de ugye nekem jövõ héten csütörtökön kell befeküdnöm Esztergomba.

Egyenlõre ennyi :) Legyen további szép napotok :)

Szerkesztette: Kobika (2010-11-10 17:03)

Nincs jelen

 

#1076 2010-11-10 17:23

Breki
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Alternatív módszerek

Szia Kobika

Légyszi majd kérdezd már meg van e ilyen kecskeméten,van e róla tudomásuk.
Nevüket nem kérdezted meg,vagy nem tudod?Akik kezeltek.Csak kiváncsi lettem volna "kitaszitott"pránandisok vagy akik követik a hagyományt.

Nincs jelen

 

#1077 2010-11-10 20:24

Kobika
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Alternatív módszerek

Szia Breki! :)
Természetesen megkérdezem, és mindíg bemutatkoznak, csak én a keresztnevüket jegyzem meg... A srác Gabi volt, a lány Ági. Pedig teljes néven futnak, csak én vagyok figyelmetlen...

Nincs jelen

 

#1078 2010-11-10 21:40

mamo
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Alternatív módszerek

Kobika!
A prána nadit oktatják, és meg lehet tanulni, Te is tudod majd sikeresen kezelni magadat.

Nincs jelen

 

#1079 2010-11-11 07:41

Szuszidi
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Alternatív módszerek

Kedves Mamo! Hmm Hmm tudod a bulin mondtál valamit. Akkor kis kegyed mért nem alkalmazza magára? ;)

Nincs jelen

 

#1080 2010-11-11 12:20

Zsuzskaa
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Alternatív módszerek

szuszi,

Eddig döntetlenül álltam az igen- nem válaszok között. De most a nem gyõzött 2-vel :)

Nincs jelen

 

#1081 2010-11-11 12:58

Breki
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Alternatív módszerek

Amit meséltem,és linkeltem,hogy a Sebestyén balázs is ezt tanulja,ha valaki megnézte a videot,sok érdekes dolgot mondott az öngyogyitásrol amit õ is alkalmaz,és a magasabb szinten levõ pránandi mesterek gyogyito erejérõl.
Hát most hallottam a rádioban nemrég,hogy gyógyszertárba ment,allergia elleni gyogyszerért(volt egy sztori azt kihagynám)
Akkor most hogy van ez? :)

Szerkesztette: Breki (2010-11-11 12:58)

Nincs jelen

 

#1082 2010-11-11 13:40

Szuszidi
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Alternatív módszerek

Breki! Úgy van hogy nem egyszerre tanulja meg az ember a dolgokat hanem szépen fokozatosan. Én egy sztorit mesélek nektek nem maradjon ki. Amikor ez elsõ tanfolyamom volt volt velünk egy hölgy is taknya - nyála egybe folyt az allergiától, prüszkölt mint egy kiscica. Erre a mester nyomott neki egy pszi injekciót, kb 7-9 perc telt el s már nem volt szinte kutya baja. Ez volt az elsõ nagy találkozásom a szellemgyógyászattal. Ez már magas III. as szint.
Legyen szép napotok!

Szerkesztette: Szuszidi (2010-11-11 13:41)

Nincs jelen

 

#1083 2010-11-11 13:47

Ede
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Alternatív módszerek

Szevasztok! ÉN is hasonlót kezdtem el beírni (mármint, hogy nem megy minden egyszerre és maradéktalanul) korábban, csak mégsem küldtem be.
Az a nagy helyzet, hogy túl nagy elvárásaim vannak nekem is mindennel szemben. gondolok itt arra, hogy az a kényszerképzet él bennem, hogy ha valaki hasonló irányokba megy el, azzal semmi rossz nem történik eleve, mert... közben pedig rá kell jönnöm, hogy dehogynem, csak az a nem mindegy, hogy ezekhez a dolgokhoz hogyan áll hozzá.
Jelenlegi túlélõ taktikám még mindig: hagyom magam ledöngölni és tocsogok a tehetetlenségben (azért már egyre kevésbé) és meg kell látnom, hogy ez nem hatékony, mert nem visz sehová. Ráadásul még az is az elvárásom, hogy minden azonnal hasson, amit ilyen "csodaszer"ként elém vet az élet, pedig ez sem így történik, mert - nagy közhely - de mindennek idõ kell és az idõt viszont meg kell adni ezeknek a dolgoknak és leginkább magunknak.
Meg kell szabadulnom: az elvárásoktól, az ítélkezéstõl és ha ez sikerül (legalább a tudatosítás szintjén), máris más helyzetbõl lehet megközelíteni az élet dolgait.

Nincs jelen

 

#1084 2010-11-11 17:58

Bordás
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Alternatív módszerek

Például én szedek táplálék kiegészítõt is és mondták, hogy egybõl ne várjak csodát, hanem legalább 3 doboz egy kúra ezekbõl, és utána lehet õket pihentetni. De ahogy te is mondod Ede: az idõt mindennek meg kell adni saját magunknak is, türelem rózsát de ez esetbe gyógyulást teremt. Tudjátok: Az idõ nagy úr, illetve: Az idõ minden sebet begyógyít.
Üdv mindenkinek!  ;)

Nincs jelen

 

#1085 2010-11-11 23:44

Ede
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Alternatív módszerek

Sziasztok. Persze mondom én ezt, miközben mindent azonnal akarok... mint egy kisgyerek... ;)

Nincs jelen

 

#1086 2010-11-12 06:05

Szuszidi
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Alternatív módszerek

Kedves Mindenki aki válaszoltál a kérdésekre akár itt akár magadban!
Így most a válaszok tudatában át tudod értékelni magadat.  Akik ide írtak pontosan tudták mit kellet volna írni. Ha tudjátok terelni a dolgokat akkor arra fele kéne terelni.
Ezek voltak a kérdések:
Mindent megteszel a gyógyulásod állapotod javításának érdekében? Ha nem a válaszod akkor próbáld azon dolgokat is felderíteni amiket még nem próbáltál ki hátha az a nyerõ.

Úgy érzed hogy minden kerek minden jó és szép? Ugye hogy nem. Ezen is lehet változtatni. Hogyan az már csak rajtad áll. De ha az elõzõ két kérdést megoldod ez is vele oldódik, persze csak részben, van kinél egészben. Embere válogatja.

Ha kérdés merül fel várom õket.
Legyen szép napotok!
Elég idõt fordítasz magadra? Ha nem akkor tessék többet fordítani. Igen tudom család, gyerekek, munka, jó kifogások, nem kell a kifogás. Ha akarsz találsz magadra idõt. Akár holt idõben utazás közben is fordíthatsz  magadra idõt. Akit érdekel annak elmondom hogyan.

Nincs jelen

 

#1087 2010-11-12 07:56

sibi
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Alternatív módszerek

Szép jó napot Szuszidi. Szerintem nem csak engem érdekel, ezért itt kérdezem.
Hogyan?
Szép napot mindenki másnak is.

Nincs jelen

 

#1088 2010-11-12 15:34

Szuszidi
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Alternatív módszerek

Drága Sibi!
Persze hogy segítek mindenkinek. De egy kis házi feladat. Te is ti is törjétek a buciaitokt. S ha van elképzelés várom a ti elképzeléseiteket.
Üdv: Szuszidi

Nincs jelen

 

#1089 2010-11-12 19:29

Kobika
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Alternatív módszerek

Sziasztok! Törtem a kobakomat - igaz volt segítségem :) - és leírom a tapasztalatomat. Eddig nem nagyon fordítottam magamra semmiféle idõt, kivéve akkor, amikor jöttek a görcsök, és már másra nem tudtam figyelni... De aztán rájöttem, hogy a gyerekek, férj, családon túl valahol ott vagyok én is... Ezért mentem le Nagyváradra és kezdtem magammal foglalkozni.
Minden nap megyek most a pránásokhoz, ott, a kezelés alatt csak magammal tudok foglalkozni, és õk is csak velem foglalkozni, mellette minden este 9kor meditálok, ha máshol nem, akkor elvonulok a fürdõbe, és kizárom a kinti zajokat, no és itt van Szuszi, aki rengeteget segített, és segít, hogy ismét megtaláljam önmagamat, át tudjam "élni" a mûtétet, és pozitívan álljak a dolgokhoz. (Ezúton is 1000 köszönet érte!!!) :) :) :)

Nincs jelen

 

#1090 2010-11-12 20:19

Laci54
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Alternatív módszerek

Sziasztok!
Kedves Szuszidi tudom korábban kelett volna válaszolni a kérdésekre de talán most sem késõ.Mind a háromra igen a válasz.Ha az ember nagyon akarja meg tudja oldani,hogy mindenre legyen ideje,energiája és kedve.Mikor még nem voltam beteg soha nem értem rá semmire,napi 16-18 óra meló. A betegségeim megtanitottak nagyon jól élni.Szép estét mindenkinek!

Nincs jelen

 

#1091 2010-11-13 08:54

Szuszidi
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Alternatív módszerek

Kedves Laci!
Nagyon örülök a hozzá szólásodnak. Köszönöm!

Nincs jelen

 

#1092 2010-11-13 18:03

angeluc
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Alternatív módszerek

Szia Szuszidi!

Szeretném ha javasolnál valamit arra, hogyan tudnám magamat legyõzni amikor hirtelen felmegy a pumpa és olyan ideges leszek, hogy képes lennék törni-zúzni. Ez általában tehetetlenségbõl vagy kétségbeesésbõl fakadó düh vagy ha úgy érzem hogy méltánytalan velem szemben ami történik. Az hogy nyugi, nagy levegõ stb. még nem hatott.:)
ezen kellene nagyon változtatnom. Emberekkel kapcsolatban is fel megy a pumpa, amikor követelõznek, hisztiznek ok nélkül.
Köszi!

Nincs jelen

 

#1093 2010-11-13 19:13

Szabóné
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Alternatív módszerek

Szuszdi!

Elõször is nagyon köszi a gondoskodást, nagyon jól esik! Egyébként én nagyon figyelek magamra és a testem rezdüléseire lehet, hogy ennek köszönhetem, hogy mostanában jobban vagyok. Mindent megteszek amit emberileg tudok a betegségem legyõzésére. Probikotikumot szedek, az jó azonkívül semmi más. Diétás konyhát viszek. Ha nem tudok otthon enni, inkább kiadok pénzt meleg kajáért, ez nagyon fontos! Általában fél adag olyan étel,a mi még belefér a diétába és meleg. Ilyet régen sosem csináltam, akkor ettem amikor odaértem, de fontosabb az egészség és erre szerintem szabad egy kis pénzt (kajajegyet :))szánni. Aztán kiharcoltam magamnak a tápszer felírását, amibõl mindenhol tartok tartalékdarabokat. (munkahely, kocsi, laptoptáska stb...) Minden reggel azzal indítok és jobban mûködök. Ja, ez is pénzbe kerül, még felírva is, de azt hiszem jobban járok, mintha másra költeném.

Folyamatosan küzdök az alapvetõ negatív természetem ellen. Legalább bevallom, de küzdök.

Angeluc kérdésére én is várom a választ.

Anikó

Nincs jelen

 

#1094 2010-11-13 19:27

Breki
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Alternatív módszerek

Üdv

MOKSA ELIXÍR-el volt már valakinek kapcsolata?Használta má valaki?Tapasztalatok?Homeopátiás cuccos,de nem nagyon hiszek a homeopátiában,kicsit olyan mint a gyogyszeripar,itt is hatalmas lové mozog.
De azért érdekelne hozzászólás
Elöre is köszi

Nincs jelen

 

#1095 2010-11-14 06:45

Szuszidi
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Alternatív módszerek

Szép reggelt kívánok!
Ha kértétek én teljesítem.
Elsõ lépések! Ezek lennének az irány elvek. (lásd alant)  Szerintem semmi gond a betartássávalt.  Van aki kinyomtatta és több helyre ki is ragasztotta a lakásban. Ha hozzá akarsz írni ne fogd vissza magad hajrá tedd meg, de vigyázz hogy az alap elvvel ne ütközzenek.  Ezeket kéne valahogy betartani. Tudom nem fog menni egyik napról a másikra. De idõnk van. Lepésrõl lépésre megyünk szépen s eljutunk a végére. 
Csak ma, felhagyok az aggódással!
Csak ma, nem leszek dühös!
Csak ma, becsülettel végzem dolgomat!
Csak ma, szeretni és tisztelni fogok mindent, ami él! …

Nincs jelen

 

#1096 2010-11-14 06:50

Szuszidi
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Alternatív módszerek

Breki tessék egy fórum a témában lehet csemegézni. http://www.moksaelixirforum.sokoldal.hu/kezdolap

Nincs jelen

 

#1097 2010-11-14 11:52

Breki
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Alternatív módszerek

Köszi :)

Nincs jelen

 

#1098 2010-11-14 14:19

Tim72
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Alternatív módszerek

Sziasztok!

Nekem is folyamatos küzdelmem van az alapvetõen pesszimista természetemmel. Idén alulmaradtam, de szeretnék nyerésre állni. Nekem ami mostanában valami lelki támaszt tud adni, az az, hogy van egy szép kis füzetem, ahova mindig beírom, hogy mit szeretnék. Itt nem világmegváltó gondolatokra célzok, hanem hogy valami éppen aggaszt, ha valamitõl félek, akkor leírom hogy például azt szeretném, hogy múljon el a félelmem valamitõl, vagy hogy jók legyenek a leleteim, sikerüljön ez, vagy az, szóval csupa pozitív dolgot, és nagyon vigyázok rá, hogy a "ne" "nem" "sem" szavakat ne használjam. És arra is figyelek, hogy õszintén, görcsös erõlködés nélkül, tiszta szívbõl írjam le, aztán pedig többször hangosan görcsös akarás nélkül fel is olvasom magamnak. Lehet, hogy ez dedós módszer, vagy már azt jelzi, hogy ideje pszichológushoz fordulnom, de valamit segít. :)

Nincs jelen

 

#1099 2010-11-14 15:04

Kobika
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Alternatív módszerek

Szia Tim!
Ilyen füzetem nekem is van, egy meditálás során "jutott eszembe", (vagy talán a lelkem súgta...?) hogy jó lenne ezeket a dolgokat leírni, de mindjárt oda is írom, hogy mi lenne a megoldás a problémámra.
Tehát nemcsak magát a problémát írom le, hanem a megoldást is hozzá, de úgy, hogy ami nem elérhetõ cél, azt is megpróbálom megfogalmazni, hogy hogyan kívánom ezt elérni.
(Plö lakás, vagy házvásárlás a probléma, akkor odaírtam, hogy a két vidéki lakásom eladásának bevételébõl már elérhetõ is válik, igaz ez egy több éves történet, már, hogy ennyi idõ kell a megvalósításához, de tudom, hogy el fogom érni, és meg fogom tudni valósítani, hisz meg tudom oldani a problémát, csak idõ kell hozzá...)
Ha esetleg valakivel szemben igazságtalanság ért, akkor azt is leírom, hogy XY-nal ez az eset történt meg velem, ami nagyon rosszul esett, és piros színnel melléírom csupa nagy betûkkel hogy ELENGEDÉS. Tehát, ha az illetõ legközelebb keres, valahogy nem fogok ráérni...
Sok-sok ilyen példát tudnék leírni, akár gondolatokra, félelmekre, de mindíg megpróbálom melléírni a megoldását is.
Most a mûtétemhez azt írtam, hogy "ami nem öl meg, az megerõsít" és tettem mellé egy vigyor jelet :) :) :)
További kellemes napot mindenkinek :)

Nincs jelen

 

#1100 2010-11-14 21:01

angeluc
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Alternatív módszerek

Köszönöm Szuszidi!

Elég kemény háborúba küldtél most minket .............. :) , de hogy mennyi csatát fogunk veszíteni mire megnyerjük a háborút ....... ez már csak rajtunk múlik. Hajrá mindenkinek !
Igyekszem majd beszámolni róla.

Nincs jelen

 
IBDoktor
 

Láb

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB