#1151 2011-03-03 13:36

Bluedahila
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Alternatív módszerek

Szia Picike!

Az azért jó ha az ember gödörben van, mert onnan már csak felfelé van út!

Én azért írtam le amit leírtam, mert nem tudok ennél jobbat. (Ami nem jelenti azt, hogy nincs is, de nekem bevált!)

Ennél többet így általánosságban ezen keretek között nem igen tudok hozzátenni.
Ha konkrét kérdésed van, vagy ha kíváncsi vagy a részletekre, kérlek küldj egy mailt a:

pranagergo@gmail.com-ra

Szívesen válaszolok, vagy szívesen mesélek neked, vagy bárkinek személyesen is.
(Természetesen ingyen! -A félreértések elkerülése végett-) :)

Szép  napot!

Nincs jelen

 

#1152 2011-03-25 17:14

teafil
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Alternatív módszerek

Azért kár, hogy a kutya se próbálta ki pár hét erejéig a kúrámat.
Én konkréten elhagytam a gyógyszereket.

Nincs jelen

 

#1153 2011-03-25 18:24

Szuszidi
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Alternatív módszerek

Szia Teafil!
Nézzük akkor mi is a dió:
Dió (Közönséges diófa)
Juglans regia
Mire jó?
Külsõleg bõrbetegségekben, pattanások, kelések, fekélyek, ekcéma esetén lemosásra, borogatására alkalmazzák, aranyér ellen pedig a növénybõl készített ülõfürdõ javallott.
Belsõleg csak a népgyógyászat használja elvétve. A dió vértisztító hatású, illetve gyomor- és bélhurut kialakulása esetén is alkalmazzák.
A diókopács fõzetét izzadás, bél- és gyomorhurut esetén javasolják.
Maga a termés telítetlen zsírsavakat tartalmaz.
Ki tudja mindenkinek más jó.
Legyen szép estétek!

Nincs jelen

 

#1154 2011-03-26 15:28

bixi
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Alternatív módszerek

sziasztok.

olvastam itt a forumon a prananadirol es mashonnan is hallottam jokat rola.
egy ismerosom ajanlott egy mestert 8as szintu asszem.
voltam nala 3x eddig kezelesen.
kulonosebb valtozast nem erzek egyelore, bar altalanossagban sokkal jobb a kedvem. viszont ami aggaszt, ma reggel veres hasmenesem volt, pedig amugy normalis most a szekletem (medrol csokkentes alatt vagyok)
szerintetek lehet ennek koze a nadihoz?

Nincs jelen

 

#1155 2011-03-26 15:34

Szuszidi
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Alternatív módszerek

Szia Bixi! Az energia kezelésen alapuló beavatkozás nem csinál vérzést. (Prána is az) Máshol lesz a bibi.
Legyen szép napotoK! Szuszidi

Nincs jelen

 

#1156 2011-03-26 19:18

én
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Alternatív módszerek

Szuszi! Akkor most elmesélném neked, hogy én is kaptam energia kezelést, amikor még sipolyom volt a hasi sebembõl. Alig tudtam haza érni, mert nem más dölt ki onnan a trutyi helyett, mint vér. Aztán elmúlt, de én nagyon meg voltam ijedve akkor!

Nincs jelen

 

#1157 2011-03-26 19:19

Szuszidi
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Alternatív módszerek

Drága Én! Már elmesélted emlékszel az egyik bulin, s akkor is most is aszt mondom nem attól van.
Legyen szép estétek!

Nincs jelen

 

#1158 2011-03-27 13:58

bixi
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Alternatív módszerek

Aki kezel azt mondja, h altalaban a kezelesek elejen (Kb a 4. utan) a tunetek felerosodhetnek. Ez nem igy van?
es nekem mas tunetem eddig sem volt, csak ver, de azt a medrol lenyomta. most reggel an egy kis ver aztan semmi.
holnap megyek laborra, meglatjuk mi a helyzet.

Nincs jelen

 

#1159 2011-03-27 15:58

Frankie
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Alternatív módszerek

Sziasztok

Hallott valaki már a SEROVERA-ról?

Egy angol nyelvü oldalon találtam, Aloe kivonat, azt irják, jó lenne nekünk.

Nincs jelen

 

#1160 2011-04-01 22:32

csviri
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Alternatív módszerek

Sziasztok

van valakinek tapasztalata az Ezus-Kolloiddal, sok heleyn irjak crohn-ra es mas belbajokra, probalta mar esetleg valaki?

Nincs jelen

 

#1161 2011-04-02 04:50

Szuszidi
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Alternatív módszerek

Szia Csviri!
Napi egy kanál max két hétig. Inkább vírusok bacilusok ellen használnám.
Legyen szép napotok!

Nincs jelen

 

#1162 2011-04-02 21:23

sibi
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Alternatív módszerek

Szuszidi, te olyan tájékozott vagy ezekben a dolgokban. Mi a véleményed a japán kristálygombáról.? Jó. azt én sem gondolom, hogy meggyógyít, de ha már közérzetet javít, már megérné. Nem nagyon hiszek a drága pénzen beteg emberekre tukmált "csodaszerekben", sokkal megjártam, vagy éppenséggel nem jártam sehogy régebben. Ezt jószívvel  kapják-adják egymásnak az emberek, lehet jön vele pozitív energia is, és attól már jó.
Ha más tud róla valamit, szivesen venném a véleményét, köszi.
Szép hétvégét mindenkinek.

Szerkesztette: sibi (2011-04-02 21:25)

Nincs jelen

 

#1163 2011-04-03 04:31

Szuszidi
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Alternatív módszerek

Drága Sibi!
Nekem volt én is adtam másnak, ha ingyen van s jó szível adják fogadd el.  A pozitív energia (a pozitív gondolat is az) az meg hatásos. Energiát téren és idõn át én küldök aki kér ingyen és bérmentve.
Legyen szép napotok!

Nincs jelen

 

#1164 2011-04-03 11:59

sibi
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Alternatív módszerek

Drága Szuszidi!
Köszönöm gyors válaszod, mely mint mindig, most is megnyugtató. Szerintem kéretlenül is küldöd az energiát téren és idõn át, lehet nem is tudatosan, ( a hozzászólásaidon át) de ha még külön kérhetek is, hát az nagyszerû.
Írom ezt azért, mert tavaly meglehetõsen a gödör alján éreztem magam, no nem fizikailag a betegségtõl gyötörve, az a mûtét elõtt volt. Furcsmód, amikor már jobban voltam crohn ügyileg, akkor vágott valami padlóram mentálisan, de rendesen.Sokat olvasgattam akkoriban itt (is), és sok erõ gyüjtöttem a talpraálláshoz, hisz azt azért tudtam, nekem kell mindent megtennem ennek érdekében, ehhez nagy segítség voltál te és a többiek. Nagyszerû közösség ez.A te írásaid volt az egyik lépcsõfok a létrámon, amin kimásztam a gödörbõl. Nagyszerüek vagytok, köszönöm mindenkinek.
Ha olthatatlan vágyat érzel arra, hogy ideírd hajnali gondolataidat, ne tartsd vissza magad kérlek, szivesen olvasnánk, szerintem nem csak én.További minden jót.

Nincs jelen

 

#1165 2011-04-03 18:48

Phoenix
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Alternatív módszerek

Sziasztok!

Crohnom van talán egy éve már. Szerencsémre, mire kialakult, már egy éve nyers, lúgosító, vegán táplálkozáson voltam, ami a náthákat is beleértve minden betegségtõl távol tartott, illetve minden addigit meggyógyított. A crohnnal aztán annak is meggyûlt a baja.

A crohnom székrekedéssel jár, de hasmenés nélkül. Amikor szilárd ételt eszem, akkor szokott gyulladásba jönni a belem, és egybõl megreked az étel benne (van egy megvastagodás a vékonybelemben, valószínûleg ott). Áttértem a teljesen folyékony táplálkozásra, ami, ha a gyulladás épp fellángolt, pár nap alatt megszünteti azt (nálam legalábbis, de nekem folyamatosan tiszták és üresek a beleim, egy magát "tömõ" embernél ez eltarthat egy-két hétig is méregtelenítési tünetekkel egyetemben). Leginkább zöld színû zöldségekbõl készítem a turmixokat, desztillált vízzel. Sajnos az ízviláguk elég sekélyes, de egyelõre inkább ezt választom, mint hogy 1-2 évente felszabdaljanak az orvosok a hegnél kiújuló szövõdményekkel.

Rengeteget segít a jóga is. Egy teljes hatha-jóga gyakorlatsort végzek minden nap (ha sikerül), külön figyelmet fordítva a belsõ szerveket átmasszírozó, keringésüket élénkítõ gyakorlatokra (nauli, páva, íjállás). Ezek a gyakorlatok egyben befelé is viszik a figyelmem, az egyenletessé váló mély légzéssel önmagában lúgosítok (ami segít a gyulladással megküzdeni), és a gyógyulás sebessége meghatványozódik. Általában a testemnek állandóan tudatában lennem, és nem kimenekülnöm a fájós hasam érzésébõl a külvilág millió, csábító dolga felé segít gyorsan megszüntetni a gyulladást. Ehhez nagy bátorság és elszánás szükséges.

Igyekszem stresszmentesen élni, ami nem könnyû, mert munkanélküli vagyok, napról napra élek, nincsenek itt Gyöngyösön ismerõseim, és teljesen magamra utalva kell fizetnem az albérletemet is. Amit még fogalmam sincs, be tudok-e fizetni. Ha utcára kerülnék, akkor nekem harangoztak, és ennek a fenyegetése még e mellett az étrend és életmód mellett is van, hogy kihozza a gyulladást. Igen kemény küzdelmet folytatok a betegséggel, illetve a túlélésemért.

A légzõgyakorlatok is hathatós segítséget nyújtanak, különösen a meghosszabbított kilégzés, bár minden fajtáját csinálom. Itt 7 másodpercig belégzek, miközben kényelmesen ülök, egyenes háttal, mereven nézve egy pontot magam elõtt. Folyamatosan a légzésem érzetén tartom a figyelmem az orrlyukaknál. A kilégzést 4x, de akár 10x hosszabban végzem, mint a belégzést. Ez napi másfél órát (de akár csak 5 percet is) csinálva rendkívül hatásos. Megszünteti a gyulladással járó fiziológiai és az ezt magával vonó lelki stresszt.

A pozitív attitûd, az embereknek való segítségnyújtás, az állandó õszinteség mind-mind olyan sok endorfint termel (ami erõsíti az immunrendszert, a regeneratív folyamatokat, - sokak által nem értett ezoterikus nyelven "magas energiaszintre" visznek), ami rendkívüli módon meggyorsítja a fellángolásból való kilábalást. Emellett, ha tudatosan történik, a személyiségfejlesztésben is nagy segítséget nyújt.

Teljes reiki testkezelésekben is részesítem magam, kristályokat is segítségül hívok, brainwave entrainmentet, szubliminális üzeneteket a képernyõmön felvillantva, és még egy halom kiegészítõ technikát. Mindenesetre a stratégiám gerincét a fentiek adják.

A Crohn betegség esetén a test önmaga ellen fordul (állítólag a saját fehérjéi ellen, bár ez nem bizonyított, talán a káros mikroorganizmusokra ad fokozott immunválaszt), ami azt sugallja számomra annak lelki hátterét illetõen, hogy önmagunk krónikus el nem fogadása állhat a háttérben. Magyarán az önmagunk fölötti ítélkezések felderítése és feltétel nélkül való elfogadása (szeretete) lehet az egyetlen tartós megoldás a gyógyulásra, ezt az utat megtámogatva a megfelelõ életmóddal, étrenddel és attitûddel, ami véleményem szerint hosszú távon - ha vállaljuk érte a felelõsséget - rendkívüli magaslatokba emelhet minket.  Ahogy Bluedahilával ez állítása szerint már meg is történt.

Volt fentebb egy kérdés az ezüstkolloidról; általában naponta 3x5 cseppet szoktak csepegtetni a nyelv alá, mert ott hatékonyabban szívódik fel a nyálkahártyán, mint lenyelve. Így cseppentve egybõl a véráramba jut, ahonnan a test minden részéhez eljut, elpusztítva a káros mikroorganizmusokat. Emellett erõs gyulladáscsökkentõ, bõrregeneráló, lúgosító és immunrendszert erõsítõ hatása is van. Én mégis nagyobb dózisban, legalább fél evõkanállal veszek be belõle, azt egybõl lenyelve, hátha eljut a vékonybélben lévõ gyulladásig, lokálisan kifejtve a hatását. Mindenképpen jó eredményeket érek el vele. Mellékhatása, nagyon hosszú ideig nagy dózisban szedve az, hogy elkékül a bõröd. Ez csak esztétikai kellemetlenség, de a szer amúgy is vészhelyzetben alkalmazandó, leginkább külsõleg.

Ezért a betegségért és a szükségszerû változásokért, amit megkövetel fel kell vállalni a felelõsséget. Ami rendkívül nehéz dolog. Mégis: a választás rajtunk áll.

Mindenkinek tartós, végleges gyógyulást kívánok!

Nincs jelen

 

#1166 2011-04-04 20:14

Szuszidi
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Alternatív módszerek

Kedves Sibi!
Nem küldöm kéretlenül. Lehet kérni akár itt is akár priviben írva!
Legyen szép estétek!

Nincs jelen

 

#1167 2011-04-04 20:18

Bordás
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Alternatív módszerek

Kedves Szuszidi!

Most már engem is felcsigázott ez az egész....és Sibi írása is..... Megosztanád velünk ha megkérlek? :)
Köszi, Üdv!

Nincs jelen

 

#1168 2011-04-04 20:58

Szuszidi
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Alternatív módszerek

Kedves Bordás!
Semmi titok nincs a dologban!
Több energetikai és ezoterikai tanfolyamot végeztem el. Azzal tartom magam karban semmi gyógyszert nem szedek mindent természetes úton rendezek el. Az életemet teljesen átformáltam a családommal együtt. Partnerek voltak benne. Harmadik éve csinálom a kezeléseket már több tucat betegtársunk kapott kezelést energiát. Vagyis energia kezelést. Hívjuk ahogy neked jól esik. Bele ütöttem az orom a gyógynövények világába is, egy kicsit a reflexológiába, és az akupresszúrába is.  Mert van akinek a maturális dolgok használnak csak. Röviden ennyi.  Bõvebben a honlapomon!
Legyen szép estétek!

Nincs jelen

 

#1169 2011-04-05 12:29

sibi
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Alternatív módszerek

Drága Szuszidi!
Nem konkrétan gondoltam az energia küldést. A hozzászólásaidból sugárzó optimizmus és pozitívitás jótékony hatására gondoltam.Üdv.

Nincs jelen

 

#1170 2011-04-05 16:04

Szuszidi
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Alternatív módszerek

Drága Sibi !
Elsõ lépésben kérnélek küld egy egész alakos képet. Felmérnélek. Lehet hülyén hangzik. Azt a többit megbeszéljük.
Legyen szép napotok!

Nincs jelen

 

#1171 2011-04-05 19:22

sibi
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Alternatív módszerek

Kedves Szuszidi!
Úgy látszik, gondolat olvasó is vagy. Egész délután a tegnap esti hsz.-on járt az eszem, amit ma olvastam el. Nagyon elgondolkodtatott.
Nem hangzik hülyén, nem most hallok elõször ilyet.Elõre is kösz, hogy idõt szánsz rám, mielõbb küldöm a képet email-ben.
Szép estét neked és mindenki másnak.

Nincs jelen

 

#1172 2011-04-10 14:26

Sztundi
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Alternatív módszerek

Sziasztok!
A vastagbélgyulladás a kínai orvoslás szerint jin vagy jang túlsúly (?), és milyen táplálkozással lehet segíteni? Néztem neten, de nem egyértelmû.... Köszi

Szerkesztette: Sztundi (2011-04-10 14:26)

Nincs jelen

 

#1173 2011-04-12 10:48

Frankie
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Alternatív módszerek

Sziasztok
A Cordycepset használta valaki? http://www.tiens-patika.hu/cordyceps.html
Egy közeli ismerösöm ajánlotta, kezelésként, volna neki a héten, megtudom venni, de nem olcso, igy kérem a véleményetek. Illetve a Moksa elixirt is ajánlotta, az sem olcso mulatság, errõl is szólhatnátok egy szót.
Szuszidi, amint lehet, beszéljünk, én irtam tegnap emailt.
Jelenleg orditok a fájdalomtol, úgy fáj a gerincem vége a bal lábamba kisugározva.

Nincs jelen

 

#1174 2011-04-12 17:56

Szuszidi
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Alternatív módszerek

Sztundi közelítsd meg a a dolgot onnan hogy a bél a milyen elemhez kapcsolható akkor meg fogod találni a válaszodat!
Frankie a Moxa terápiáról bõvebben a weblapomon lehet olvasni.
Legyen szép napotok!

Nincs jelen

 

#1175 2011-04-13 10:39

Frankie
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Alternatív módszerek

Szuszidi: Nem Moxa, hanem Moksa elixir: http://www.moksaelixir.hu/moksa/
Ez teljesen más dolog.

Nincs jelen

 

#1176 2011-04-22 06:35

Ede
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Alternatív módszerek

Sziasztok!
Már nem emlékszem, hogy ki, de legyen kedves megadni azt a prána nadis elérhetõséget, amirõl egyszer írt (tudom, hogy elég gázul körülményes a megfogalmazás, de kerestem és nem találtam). Köszi!!!! Szép napot!!!
Ede

Nincs jelen

 

#1177 2011-04-22 09:35

bixi
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Alternatív módszerek

szia Ede,

en tudok adni szivesen egy elerhetoseget ha gondolod, de ez nem az amit kerestel, mert en meg nem irtam errol..
budapesti,prananadi nagymester az enyem.

Nincs jelen

 

#1178 2011-04-22 17:20

Szuszidi
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Alternatív módszerek

Drága Edém! Te még megvagy? Akár priviben is de írj már magadról valamit. 1000 + 1 éve nem hallatom felõled.
Legyen szép napotok!

Nincs jelen

 

#1179 2011-04-23 06:22

Ede
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Alternatív módszerek

Sziasztok! Köszi, Bixi, szívesen venném azt is, ha megírnád.
Szuszika, drága, új munkahelyem van, úh olvasgatlak Benneteket, de nagyon ritkán. Napközben szinte sehová nem enged a rendszer sem, meg az irdatlan mennyiségû munka, de minden ok!
Ezzel a  nadis dologgal az rémlik nekem, hogy barátságos áron volt. Az óvónõnknek a 13 éves fiánál találtak valami rettenetes betegséget (izomsorvadás volt a gyanú, de "csak" valami autoimmunként a szervezete falja a saját sejtjeit). Nagyon nincs pénzük, ezért próbálok neki keresni olyasmit, ami elérhetõ számára, számukra.
Köszönöm, gyönyörû és áldott ünnepet kívánok!!!

Nincs jelen

 

#1180 2011-04-23 06:31

Szuszidi
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Alternatív módszerek

Igen a pránásoknál te határozod meg hogy tudsz e adni vagy nem ha nem adsz akkor is ugyan olyan lelki ismeretesen megkezelnek mint ha adnál. Pesti cím jó lesz?
Legyen szép napotok!

Nincs jelen

 

#1181 2011-04-26 14:53

Lonalena
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Alternatív módszerek

Üdvözlök Mindenkit!
Most regisztráltam ide, mert a családunkban van egy krón-beteg, 50 éves nõ. Most esett át a második mûtéten, jelentõs hosszúságú belet távolítottak el belõle. Most lábadozik a kórházban, és nagyon aggódik a család. Amit megeszik, pár óra múlva hasmenés formájában távozik. Arra lennék kíváncsi, tudtok-e ajánlani olyan gyógytápszert, vagy táplálékkiegészítõt, amely könnyen felszívódik és hasznosul a rövid tápcsatornában, mert jelentõsen lefogyott, félünk, hogy éhezik a szervezete. Azt gondolom, hogy mivel nagyon gyorsan áthalad a belein az étel, nincs idõ a hasznosulásra, és távozik a szervezetébõl, gyakorlatilag éhezik, annak ellenére, hogy eszik. Hogyan lehetne õt felhízlalni, ugyanis 44 kg-ra lefogyott egy kb. 165 cm magas ember, csak csont és bõr. Nincs semmilyen tapasztalatom errõl a betegségrõl, de nagyon szeretnék segíteni rajta. Mindenféle tanácsot szívesen fogadok. Elõre is köszönöm a figyelmeteket. :)

Nincs jelen

 

#1182 2011-04-26 15:21

Lonalena
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Alternatív módszerek

Szia!

A Moksa-elixír szerintem kész átverés. Egyedüli jótékony hatása az eladó pénztárcájára van. Nincs konkrét összetevõje. Én nem vennék belõle. Sokkal többre tartom a Lenkei-féle vitaminokat.

Nincs jelen

 

#1183 2011-04-26 15:39

martika
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Alternatív módszerek

Kedves Lonalena!

Nem gondolod, hogy egy kicsit "erõs" ez a kijelentésed? Nincs összetevõje? Hmm, érdekes, én olvastam róla.
Vagy esetleg már ki is próbáltad, hogy ennyire negatívan véleményezed?

Nincs jelen

 

#1184 2011-04-26 15:59

PumPi
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Alternatív módszerek

Sziasztok, én is Crohn beteg vagyok 13 éve. Keresnék egy olyan orvost aki nem hisz mindenekfelett a gyógyszerekben, és a futószalag, steroid, immuran, pentasa, salofalk, mûtét, stóma frázisok helyett, kerek egészben tekint az emberi szervezetre és átlátja azt hogy ezek gyógyszerek tüneti kezelések de a problémát nem oldják meg... szóval van valakinek ilyen orvos contatcja aki bár praktizál, de azért elég erõsen keleties is? Én már kb. feladatam hogy ilyet találjak... pedig 100%ra tisztában vagyok vele hogy megfelelõ keleti terápiával (életmódváltozás, meg egyéb dolgok) és nyugati tipusú kontrolltechnikával ez a betegség gyógyítható, csak talán nem sejtszinten kéne a problémát kezelni, hanem szervezet szinten... Köszönöm a segítséget.

Nincs jelen

 

#1185 2011-04-26 16:01

PumPi
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Alternatív módszerek

Moksa Elixir nagyon hatásos, de csak úgy ha meditációval és megfelelõ pszichoterápiával társul... amúgy nem tudom elképzelni hogy túl nagy hatása lenne. Ha viszont az ember érdeklõdik a miértek iránt? miért alakult ki a betegség? mire akar ez engem megtanítani? stb stb. akkor igen erõs kiegészítõ eszköz lehet.

Nincs jelen

 

#1186 2011-04-26 16:13

PumPi
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Alternatív módszerek

Én használtam nekem hatott, de csak úgy ha lelkileg is ráhangolódtam a gyógyulásra. Jobb lett tõle a kedvem, pozitívabb lettem, ezáltal vállalkozóbb, ez még növelt a kedvemen, elindíthat a dolog egy nagyon pozitív körforgást, aminek az az eredménye hogy a szervezet öngyógyító folyamatai elindulnak.  Úgy nem mûködik hogy beveszem és várom a csodát, illetve ez még mindig jobb mert legalább csodát várok és nem azt hogy nem történik semmi.

Nincs jelen

 

#1187 2011-04-26 16:41

Szuszidi
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Alternatív módszerek

Szép napokat mindenkinek!
Kedves PumPi!
Elsõ dolog nehezen fogsz találni olyan dokit aki kicsit keleties is. De ha gondolod ajánlanám a Reikit vagy a Prana Nadi kezeléseket azok mint energia kezelések kiegészítõnek jók. A moxa elixiröl meg mindent leírtál te hangolódtál rá lelkileg a dologra te magad voltál magadnak a gyógyszere. Igen életmód váltás ajánlanám a reiki 5 alap elvét (pár oldallal ezelõtt leírtam) az kezdetnek megteszi. A miértek nem lényeges dolgok de jó ha tudjuk az a múlt az már nem jön vissza viszont a jövõ az lényeges merre s hogyan baktatunk mi a célunk. Erre kell a választ meglelni.
Legyen szép napotok!

Nincs jelen

 

#1188 2011-04-27 12:33

Lonalena
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Alternatív módszerek

Kedves Mártika!

Nem én próbáltam a Moksát, de a környezetemben többen is, és semmilyen változást nem tapasztaltak.
Az Elixír csepp összetétele:
Desztillált víz, etilalkohol, aszkorbinsav, aroma [cseresznyevirág (Cerasi avii flos), szilvavirág (Pruni domesticae flos), szõlõvirág (Vitis flos), sárgabarackvirág (Pruni armeniacae flos), meggyvirág (Pruni cerasi flos), egresvirág (Ribi uvae crispae flos) extraktuma].

Ezeket az összetevõket találtam. Nincsenek mennyiségek feltüntetve, ezért kissé komolytalannak gondolom. Placebóként bizonyára nagyon jól mûködik, de végül is teljesen mindegy, hogy mitõl gyógyul meg az ember. (Illetve a pénztárca miatt nem mindegy.)

Nincs jelen

 

#1189 2011-04-27 20:06

Ede
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Alternatív módszerek

Sziasztok, szia, Szuszika. Igen, nagyon jó lesz. Írd már meg nekem, kérlek! Köszönöm! Mindenkinek gyönyörû napokat!

Nincs jelen

 

#1190 2011-05-04 21:26

Frankie
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Alternatív módszerek

Sziasztok
Pár gondolat:
Az elmúlt 1 évben, mütét után, kipróbáltam a következõ dolgokat: Flavin ital és rost, Bioptron lámpa szinterápia, Moksa elixír, akupresszúra, kínai gyógymód (akupunktúra+kinai gyógynövény kivonatok), lábmasszázs, fejmasszázs, különbözõ vitaminok, protexin probiotikumok, füvesember diófa teája + lósóskamag, körömvirágtea, kamillatea, gyömbértea, pecsétviaszgomba tea, Tibeti gomba kefir, és még millió dolgot.
Egyik napról a másikra 1 év után aktivizálódott a CU, most minden bajom van, véres széklet 2 hete, hasmenés 4 napja, kinlódok, és azon gondolkodom hogy ha minden sz.rt kipróbáltam, költöttem rá nem keveset, akkor van e értelme ezeknek az alternativ gyógymódoknak?
Persze mindegyikre külön azt mondták, hogy ez tuti meggyógyit!! Az összes egy kalap sz.rt sem ér úgy tünik.
Ennyi erõvel vakarózhattam volna pálmafán is, kb ugyanennyit segitett volna....

sorry... elkeseredtem...

Nincs jelen

 

#1191 2011-05-04 21:29

Szuszidi
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Alternatív módszerek

De nagyon el menj el a pránásokhoz ha adsz adsz ha nem nem próbáld ki.
Legyen szép napotok!

Nincs jelen

 

#1192 2011-05-04 23:02

sibi
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Alternatív módszerek

Frankie, ezen kb mindannyian túlvagyunk. Ne keseredj el. Javaslom,olvasd el, vagy nézd meg a Titok címû könyvet/videót. Ha megnézted megérted, miért írom ezt, ha megtapasztalod a gondolat erejét, méginkább. Állj meg és törõdj magaddal, ne a drága csodaszerektõl remélj segítséget. Tudod, azt szokták mondani, az csak annak használ, aki rádtukmálja ( legalábbis a pénztárcájának).Persze, van ami jó pl a probiotikum (remélem) meg még pár dolog. Szelektálni kell, de magadon sokat segíthetsz. Jobbulást neked. Üdv Sibi

Nincs jelen

 

#1193 2011-05-04 23:12

sibi
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Alternatív módszerek

Szuszidi, nem vesztem el, csak nekem az ilyen bonyolult dolgokhoz, hogy képfeltöltés/küldés segítség kell és a fiatalok, mint tudjuk sosem érnek rá :) de majdcsak elkapom õket. :) Ugye még van esélyem egy kis elemzésre/felmérésre?

Nincs jelen

 

#1194 2011-05-05 05:20

Szuszidi
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Alternatív módszerek

Sibi! Fehér ember nem felejt! :D Várok türelemmel! A képet meg csak a levélhez kell csatolni.
Legyen szép napotok!

Nincs jelen

 

#1195 2011-05-05 10:40

Frankie
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Alternatív módszerek

Nem igazán vágom, mi az a prána, de ahogy a neten olvasom, ez is valamilyen energia kezelés. Hol tudok én ilyenhez jutni? http://www.prananadi.hu  ezt az oldalt találtam.

Nincs jelen

 

#1196 2011-05-05 16:29

Szuszidi
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Alternatív módszerek

Frankie ott is hozzá tudsz jutni, ha reiki vagy szellemgyógyászat, vagy aroló akkor én is vállalom.
Legyen szép napotok!

Nincs jelen

 

#1197 2011-05-20 08:10

Ottó
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Alternatív módszerek

Sziasztok !!

   Ismét ajánlok egy alternatív módszert, mindenkinek (aki nem folytat semmilyen diétát annak is).
Ez pedig a fokhagyma: bélbetegeknek is nagyon jót tesz. Természetesen nyersen a leginkább hatékony. Étkezéshez beiktatva, amikor sós jellegû ételt fogyasztunk. Mákos tészta mellé nem megy :) . Napi akár egy fej!! elfogyasztását is ajánlani merem, kúraszerûen 2-3 hétig naponta. Mellékhatását azt ismerjük, mindenki megérzi aki a közelünkben van.   
Én rendszeresen fogyasztom, mostanában viszont nem ettem. Napi egy nagy fej elfogyasztásáig még nem mentem el

Nincs jelen

 

#1198 2011-05-20 10:46

Frankie
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Alternatív módszerek

Sziasztok

Kipróbálom a Béki L. tipusu kúrát, de van egy dolog benne, ami aggaszt: http://max-immun.hu/hu/products/show?id=18
Itt az vagyon irva, hogy Speciális polysaccharida kivonat-keverék az immunrendszer természetes erõsítésére. Polysaccharida tartalma fokozhatja bizonyos immunsejtek (T-sejtek, NK, makrophágok) aktivitását.

Ha jól emlékszem a gondunk még mindig az, hogy a immunrendszer túl erõs... hülyeség lenne ezt beszedni?
A többi cucc amit ajánlott nem immunerõsitõ, szóval azok mehetnének...
Vélemény?

Nincs jelen

 

#1199 2011-05-20 14:47

Tim72
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Alternatív módszerek

Frankie!

Írnál pár dolgot, hogy mit takar a Béki L. tipusú kúra?
Az immunrendszerrel kapcsolatos kérdésedhez ajánlom figyelmedbe Dr. Kovács Ágota 2011. januári elõadását.
Nagyon érdekes, és ráadásul itt már egyáltalán nem arról van szó, hogy gyengíteni kellene az immunrendszerünket.
http://www.youtube.com/user/mccbevideo

Üdv!

Nincs jelen

 

#1200 2011-05-21 07:54

teafil
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Alternatív módszerek

Kedves Mindenki!

Hát sajnos mégsem a dió lesz ami elhozz a Crohn megváltást. :(
Lassan fokozatosan ismét elkezdett hígulni a végtermék úgyhogy kisebb nagyobb rendszerességgel ismét salazopyrin tabikat szedek. Az egészben az a bosszantó, hogy amikor ismét jött a probléma történetesen voltam vérvételen és a süllyedés csak 4 volt (kórházba kerüléskor 85) tehát elvileg nem is lehetett bennem gyulladás.
Most a búzafûlé az új jelöltem. Most kezdem. Majd meglátjuk.

ui.: azért nem hagytam el a diót, mert amikor mégis szilárd az eredmény akkor tudom, hogy sok hasznos dolog szívódott fel belõle.

Nincs jelen

 
IBDoktor
 

Láb

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB