#201 2009-04-11 07:13

zincõ
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hajhullás

szia angeluc!

24 éves lányként bele kéne törõdnöm hogy megkopaszodok??? ezt komolyan gondoltad??? én nem adom fel ilyen könnyen!!! "akkor még nem tudtad hogy mitõl is valójában"?? miért most már tudod???

Nincs jelen

 

#202 2009-04-11 18:16

angeluc
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hajhullás

Szia Zincõ!

Nem nem gondolom ,hogy meg kell kopaszodnod, csak nem érdemes rajta stresszelned mert tapasztalat, hogy az csak rosszabb lesz, én most  meg vagyok elégedve a Vichy-vel amit már írtam neked. Igen, meg vagyok gyõzõdve hogy a colitisem miatt van.
Az orvosomnak pedig igaza van, nincs rá csodaszer és nem minden esetben tudják megmondani, hogy mitõl van.
Lehet, hogy az állandó gyulladás vagy pedig a gyógyszerek miatt, a koszos levegõ, stressz, vitamin hiány, nem megfelelõ ápolás, sampon stb. széles a skála, tehát nem rossz indulatból írtam neked ezeket, Bocs ha így értetted.
Minden jót és sok babahajat kívánok!
Hajrá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nincs jelen

 

#203 2009-04-15 08:14

zincõ
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hajhullás

jól van én is bocs h leharaptam a fejed :) csak elegem van már az egész hajhullás-mizériából...miért kell mindig lennie valaminek ami megkeseríti az ember életét!? :( ...
szép napot és hajat mindenkinek!!!

Nincs jelen

 

#204 2009-04-21 08:48

Orsi30
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hajhullás

Sziasztok !

Olvastam, hogy mások is tapasztaltak hajhullást imuran mellett. Az imurant március eleje óta kezdte a dokim adni 100 mg-al, de kb. 2 hete elkezdett iszonyatosan hullani a hajam, és már elegem van abból hogy a lakásban mindenhol a földön, a szõnyegen, az ágynemûn, és persze a ruháimon landolnak a hajszálaim :( A hajmosásról pedig inkább ne is beszéljünk. A gyógyszert abbahagyni még nem merem mert bár most jobban vagyok, de visszaesni nem szeretnék a colitisbe. Valaki tud esetleg valamit ajánlani amivel meg lehetne állítani gyógyszer mellett a hajhullást? Szép napot mindnekinek!

Nincs jelen

 

#205 2009-04-21 10:49

zolcsi
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hajhullás

Az idõ kedves Orsi majd mindent megold!Késõbb nem fog hullani a hajad a gyógyszer tájékoztatójában szerepel is.
A gyógyszert pedig abba ne hagyd!
Üdv.:Z

Nincs jelen

 

#206 2009-04-21 16:00

Orsi30
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hajhullás

Köszi Zolcsi a válaszodat, remélem így lesz, az idõ majd mindent megold:)

Nincs jelen

 

#207 2009-04-21 17:17

Sa-ni
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hajhullás

Nekem régen a hajhullásra (ami egy hónap kórház után következett be, de nem tudom, mitõl) tökéletesen bevált a Revalid kapszula.
http://www.teva.hu/index.php?cid=375&id=44
Nem szedhetõ: szulfonamid, levadopa készítményekkel (nem tudom, az releváns-e)
"Napi 6 kapszula adagolásánál esetenként enyhe emésztési zavarok, ritkán fejfájás, ingerlékenység jelentkezhetnek. Ilyenkor az adagot napi 3x1 kapszulára kell csökkenteni."
De esetemben 3x1 is szépen (és mellékhatásmentesen) leállította a hajhullást.

Szokták még ajánlani rá a csalán sampon plusz balzsamot, illetve csalánteát, de azt nem tudom, hogy fogadja a bélrendszer.

Nincs jelen

 

#208 2009-04-21 20:42

cyan
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hajhullás

Sa-ni írta:

illetve csalánteát, de azt nem tudom, hogy fogadja a bélrendszer.

én rendszeresen iszom csalán tartalmú gyógyteát, az egyik kedvenc gyógynövényem!! :) az ilyen áldott növények csak jót tudnak tenni :) igaz, naponta egy csészénél nem iszom többet, pedig biztos nem ártana... http://www.vital.hu/themes/alter/bio6.htm

Nincs jelen

 

#209 2009-04-22 10:22

Orsi30
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hajhullás

Kedves Sa-ni!
A revalidot gyógyszerek mellett szedted, és ha igen mikkel együtt? Amúgy coltises vagy crohnos vagy? Sajnos nekem az imuran szedése mellett hullik a hajam, és nem tudom, hogy mivel ez okozza a hajhullást van-e értelme bármit is szedni rá. üdv, Orsi

Nincs jelen

 

#210 2009-04-22 11:59

Sa-ni
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hajhullás

Nem tudják, mi a bajom, lehet, hogy ibs-es, lehet, hogy nyombélfekély, lehet, hogy colitis.
Amikor a Revalidot szedtem, más betegségre (posztrombotikus állapot) kellett gyógyszereket szednem, de nem vesztek össze. Ír a tájékoztató 2 hatóanyagot, amivel nem szedhetõ együtt. Nem tudom, az orvosok értenek-e hozzá, és én meg egyedül nem merlek rábeszélni, hogy  a legkisebb adagban próbáld meg... Inkább ha már abbahagytad az Imurant - vagy ezt tartósan szedned kell?

Nincs jelen

 

#211 2009-04-23 02:57

cyan
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hajhullás

Kedves Orsi! Csak annyit szólnék bele :D ,hogy szerintem attól hogy az Imuran okozza a hajhullást, ha az orvosod szerint lehet együtt szedni (amúgy fogadok igen, mert ez olyasmi mint pl. egy vitaminkészítmény), simán érdemes hajhullás elleni dolgokkal próbálkozni, az immunszupresszor gyengíti az immunrendszert, de ha Te gondoskodsz róla, hogy ennek ellenére pl. a hajad több tápanyagot kapjon, az biztos nem esélytelen...! sok sikert!

Nincs jelen

 

#212 2009-04-26 17:26

Sa-ni
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hajhullás

Orsi, a másik topikban utánanéztünk a MediCannabisnak, és képzeld, azt írja, hogy az emésztõrendszeri gyulladások mellett a hajhullást is csökkenti. 2 legyet egy csapásra, jól hangzik, nem? :D (Én hétfõn rendelek belõle)
http://medicannabis.hu/megrendeles_1.php#

Nincs jelen

 

#213 2009-04-28 14:09

mamo.
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hajhullás

Sziasztok!

Ajánlották a gyógyszertárban a Vichy dercos hajhullás ellen sampont, nagyon hullott a hajam kb fél éve, már kezdtem úgy látni nincs is hajam, rááldoztam még Ökonet termékekre  sampon és hajkence, úgy látom most alig hullik. Magam sem akarom elhinni, egyszer mostam meg Vichy dercos-zal, egyszer az Ökonet termékkel.
Most is a fejemen van a kence. Na majd még referálok.

Nincs jelen

 

#214 2009-04-28 19:57

Orsi30
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hajhullás

Köszönöm Sa-ni és Cyan a válaszokat, kipróbálom mindenképpen a revalidot. Sa-ni majd várom a beszámolódat a Medicannabis hatásáról! Én most homeopatiaval próbálkozom majd ha vége a bogyóknak akkor majd kipróbálom én is, addigra úgy is már elegendõ tapasztalattal fogsz Medicannabis ügyben rendelkezni:)

Nincs jelen

 

#215 2009-05-01 08:31

tim-tirim
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hajhullás

sziasztok!

Biotint (h-vitamin) nem szedett még senki? Állitolag több köze van a hajhoz mint a b-vitaminoknak. Kiváncsi vagyok mik a tapasztalatok, ha egyáltalán van :)

Vichy dercos-ból melyiket használtátok? Van csomó féle.... habár a hatoanyag gondolom ugyanaz mindegyikben.

köszi
üdv, timi

Nincs jelen

 

#216 2009-05-01 08:48

mamo.
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hajhullás

Szia Timi!
Vichy dercos energising shampoo (ezt ajánlotta a gyógyszertárosnõ, neki ez segített)
Most nekem is mintha kevesebbet hullana a hajam.

Nincs jelen

 

#217 2009-05-01 08:56

tim-tirim
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hajhullás

Szia Mamo!

oké köszi, még egy kérdés:): otthon mennyibe kerül? mert itt kulföldön kb 4-5000 ft, ez normális?

Nincs jelen

 

#218 2009-05-01 09:13

mamo.
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hajhullás

kb 2600 Ft, vagy 2.300.- nem tudom pontosan.

Nincs jelen

 

#219 2009-05-01 09:20

tim-tirim
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hajhullás

na ez azért már jobban hangzik.
köszi az infókat!

Nincs jelen

 

#220 2009-05-03 12:25

angeluc
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hajhullás

Sziasztok!

Nem akarok senkit elkeseríteni, de ahogy nem hullott a hajam két hete most úgy hullik
pedig nem kéne mert használom  a Vichy dercos ampulláját, amibõl már csak egy van. Szóval fogalmam sincs hogy mi történt, mondjuk befestettem a hajam, lehet hogy nem kellett volna????????????? Henna tartalmú bioboltban kapható festékkel. Sajnos nagyon õszülök ezért kellett , de hát most már ezt sem fogom
vmi jó hajfesték, vagy ajánlat az õsz hajakra.Most azt gondolom, hogy ezért hullik vagy nem? :) és =)

Nincs jelen

 

#221 2009-05-03 12:54

mamo.
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hajhullás

Kedves Angeluc!
Én most nem mertem befesteni a hajam, pont azért, hogy ne kerüljön méreganyag a szervetembe, azt hallottam, hogy nagyon sok káros anyag van mindenben. Most próbálom kerülni ezeket, inkább legyek õsz most egy darabig.
a sampon, amit feljbebb irtam bevállt, talán háromszor mostam hajat, és a fele hullik kb.

Nincs jelen

 

#222 2009-05-05 08:49

angeluc
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hajhullás

Szia mamo!

Persze nekem olyan is van, meg használtam az ampullákat és mégis, most agyilag probálom magam rendezni, egy kicsit,ami sikerült is a mai napra. Holnap megyek a gasztros dokihoz és mondom neki , hogy mi a gáz.
A budenofalk okozhat ilyet
már három hónapja szedem, véleményetek? A festésrõl esküszöm lemondok, csak a hajam maradjon meg.
Köszi a biztatást!

Nincs jelen

 

#223 2009-05-05 09:07

mamo.
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hajhullás

szia angeluc!
Entocortot szedek, ami szerintem u.a. mint a budenofalk, de most nem hullik annyira a hajam, lehet, hogy csökkent a gyulladásom.

Nincs jelen

 

#224 2009-05-05 14:05

mendi63
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hajhullás

Én már évek óta hajmosás elõtt kombucha-teával dörzsölöm be a fejem és a hajam, amit kb. 15 percig rajta is hagyok. Utána samponnal megmosom. Nekem ez olcsó és bevállt. Ha kihagyok 1-2 hajmosást már rögtön ismét hullik a hajam.

Nincs jelen

 

#225 2009-05-05 20:04

tim-tirim
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hajhullás

Sokan dicsértétek a Varga hajcseppeket, nekem attól csak gyorsabban nõtt de nem lett erõsebb meg több. Én ettöl többet várok egy szertöl.

Nincs jelen

 

#226 2009-05-06 10:20

angeluc
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hajhullás

Sziasztok!
Most megpróbálom a forcapil kapszulát meg a tonikot. Valakinek vmilyen véleménye van?
Vagy fogadjuk el hogy gyulladásban hullik a hajunk?

Nincs jelen

 

#227 2009-05-06 10:21

angeluc
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hajhullás

Mármint a Forcapilrõl, véleményetek? Használta már vki?
A neten csak jókat olvastam, több bõrgyógyász is ezt ajánlotta.

Nincs jelen

 

#228 2009-05-06 18:38

nanus
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hajhullás

Sziasztok Kedves Szomorú hajhullató Sorstársak! Medrol, Budenofalk után, Pentasa mellett a hajam hullott, mint a hó. Tényleg szó szerint csomókban jött ki. Néhány dolgot én is kipróbáltam. Egészen más okból (Gyógyszerek, kiegészítõk topikban leírtam) probiotikumot kezdtem el szedni. Egyetlen hét után két áldásos hatását is éreztem: a hajhullásom szinte teljesen megállt, és elmúlt a fulladás, nehézlégzés. Nagy megkönnyebbülés! A puffadásom is csökkent némileg. Ezek alapján azt tudom gondolni, hogy a vékonybélben a felszívódás szinte nulla volt. Ja, és már csak mellesleg:)) Iszanyatos iramban kezdett növekedni a hajam! Szívesen megírom, melyik probiotikumot szedem. Amelyet egyébként ezen az oldalon is ajánlanak, szakértõk. Nekem bevált, szeretném, ha rajtatok is segítene.
Szép napot!

Nincs jelen

 

#229 2009-05-07 09:41

mamo.
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hajhullás

Kedves Nanus!
Igen engem érdekel, melyik probiotikumot szeded, mert már sokkal próbálkoztam én is.
Köszi

Nincs jelen

 

#230 2009-05-07 09:57

ildikócska
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hajhullás

sziasztok!
Olvasom, hogy sokan kínlódtok a hajhullástól. Nekem is nagyon hullott a hajam, olyan szinten, hogy most már 2 cm-sre van vágatva, mert annyira megritkult, hogy hosszú hajjal nagyon szakadtnak néztem ki. Én csak salofalkot szedek, szerintem nem a gyógyszerekkel van összefüggésben, hanem az egész betegséggel.
Na a lényeg, hogy nagyon sok mindent kipróbáltam és ami bevált az a jó öreg Bánfi hajszesz. Gyógyszertárban akartam venni Varga cseppeket és ott mondta a nõ, hogy kár azt a drága cseppet megvenni, mert a Bánfi hajszesz ugyanannyit tud. Nagyon sokáig elég egy flakon hajszesz, de nekem kb a felénél kezdõdött érzõdni a hatás. Egy flakonnal teljesen elhasználtam és azóta sem hullik a hajam.
Én úgy használtam (ezt meg fodrász javasolta), hogy jól bedörzsöltem a száraz hajra, rá egy zacskó és rá egy sapka, magyarul dunsztkötést csináltam. 1-2 órát kellett így hagyni és utána megmostam a Bánfi samponnal és ennyi.
Nekem tényleg bevált, gondoltam beírom, hátha segít másnak is. A hajhullásom megállt teljesen és meg is erõsödött a hajam. Fodrászom javaslatára továbbra is 2 cm-s a hajam, de remélem hogy idõvel majd a sûrûsége is visszatér.
Ja és már kb fél éve csináltam ezt a kúrát (hónapokig) és azóta se jött vissza a hajhullás (gyorsan lekopogom).
nem mindig a drága márkás dolgok jönnek be, mert ahogy olvasom már mind kipróbáltatok sokmindent. Ez a hajszesz 700-800Ft körül van attól függ hol veszi az ember.
Remélem tudtam segíteni! sziasztok!

Nincs jelen

 

#231 2009-05-07 21:18

Ede
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hajhullás

Sziasztok! Ildikócska, most hogy írod ezt, jutott eszembe, hogy legutóbb, mikor vágattam a hajam, nekem is ezt ajánlotta a fodrász (látszik sajnos nekem is, hogy ritka:(((). Mivel nincsenek véletlenek, én is veszek és elkezdem használni! KÖszi!!!!

Nincs jelen

 

#232 2009-05-08 11:57

nanus
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hajhullás

Szia Mamo! Én is használtam Bánfi hajszeszt, nekem nem segített. Az az igazság, hogy valóban az alapbetegséggel van kapcsolatban a hajhullás, bár némely gyógyszer erre rásegít. A különbözõ hajszeszek és samponok épp olyan tüneti kezelések, mint a szénanáthánál a tabletta. Az okot nem szünteti meg. Bár kétségtelen, hogy némelyeknél sikeres az akció:)) Nálam nem volt, pedig valóban sok mindent kipróbáltam. Tegnap voltam gasztrodokinál és mondtam neki a probiotikumot, és hogy milyen tüneteim szüntek meg azóta. Azt mondta, amit sejtettem, hogy hiába vagyok mondjuk tünetmentes, némi gyulladásos folyamat és szûkület (Crohn-os vagyok) mindig is megtalálható lesz a bélben (vékonybél utolsó szakasza érintett). Ezáltal a felszívódás nagyon gyér, hiába próbálsz egészségesen étkezni, ha egyszer a fontos tápanyagok nem szívódnak fel. A probiotikum hiányt pedig eleve összefüggésbe hozzák a betegség kialakulásával is. A jó bacik visszatelepítése pedig egészen biztosan jótékony hatással van a felszívódásra. A probiotikum, amit szedek: Protexin Natural Care. Írd be a gugliba, és biztosan megleled a találatok között a professzor ajánlását. Elvileg a gasztrodokinak ajánlania kellene, minden gyulladásos bélbetegségben, mármint a probiotikumot. Nagyon sokféle probiotikum létezik (mármint nem termék, hanem maga a jó baci), és ez a professzor, akit emlegetek, felsorolja, hogy a gyull.bélbetegségekre melyik van jó hatással igazán. Beírtam a keresõbe ezeket a bacikat, és ennek alapján jutottam el a Protexinhez. Én a netrõl rendeltem, 60 db 3.100 Ft volt. A többi probiotikumhoz képest igen baráti az ára.
Sok sikert!

Nincs jelen

 

#233 2009-05-12 16:52

lili.86
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hajhullás

Sziasztok Srácok!
Új vagyok itt... :) Nálam márc 10-én derült ki a Colitis Ulcerosa. A Dokinõ a Nyírõ Gyula Kórházban napi 3x2 Salofalkot, 3x1 Budenofalkot és 2x1 Tardyferont írt fel. Az aggodalmam az, hogy a Budenofalk szteroid(szerintem mindenki ismeri a szteroidok mellékhatásairól), és azt vettem észre mostanában, hogy hullik a hajam... :( :( Nem akarok megkopaszodni!!! De a Budenofalkot sem merem abbahagyni. Viszont az orvoshoz legközelebb Aug-ban kell visszamennem, hisz elvileg éppen tünetmentes ez az idõszak. Van valaki, aki budenofalkot szed? Milyenek a tapasztalatok?
Köszi elõre is a válaszokat! Szép napot! Sziasztok :):)

Nincs jelen

 

#234 2009-05-12 16:53

lili.86
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hajhullás

Ez most úgy néz ki, mintha csak a fiúknak szólna, de a Jányokra is vonatkozik :D:D

Nincs jelen

 

#235 2009-05-13 08:49

lili.86
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hajhullás

Kedves Gigi! Nem tudod, mekkora kõ esett le a szívemrõl, a leírtaktól!:):) Köszi a bátorító szavakat, mondjuk én is halllottam a tavaszi "vedlésrõl", csak eddig még nem tapasztaltam. A Budenofalkra visszatérve, a betegtájékoztatóban hajhullásról nincs szó, sem a másik gyógyszereimben... Viszont van a dsm-nek (dead sea minerals) egy nagyon jó (csak hallottam) hullás elleni samponja, azt majd kipróbálom! Köszönm mégegyszer... Most pedig megyek készülödni, ugyanis utazunk Bükre egy kis pihenésre...És nem fogok a hajhullásra gondolni!!! :D:D
Szép napot, szia!

Nincs jelen

 

#236 2009-05-14 13:14

angeluc
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hajhullás

Sziasztok!

Mintha már nem hullana annyira elkezdtem a Forcapil kezelést, de ki tudja, a gasztros doki azt mondta,hogy a véreredményem alapján nem kellene hogy hulljon.
Harcra fel és hajráááááááááááááááááá!

Nincs jelen

 

#237 2009-05-14 13:37

angeluc
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hajhullás

Egyébként én is budenofalkot szedek de a betegtájékóztatón nem olvastam hajhullást mellékhatásként, de a salofalknál (amit korábban szedtem igen)
Hát ki tudja, kitartást és sok babahajat!

Nincs jelen

 

#238 2009-05-19 11:32

lili.86
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hajhullás

Sziasztok! Nanusra hallgatva megrendeltem a Protexin Natural Care-t a weben, postán küldik, szerintem max csütörtökön meg is jön! Remélem segít... :):) Szép napot mindenkinek! :D

Nincs jelen

 

#239 2009-05-25 19:24

angeluc
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hajhullás

Sziasztok!

Nálam a helyzet egyre jobb, kevésbé hullik a hajam, Forcapil-t szedek, és használom a hajszeszt is. De igyekszem nem hinni, hogy használ, mert nem akarom félrevezetni magam. Állítólag az használ amiben hiszel, vagy már én sem vedlek:D
Minden jót!

Nincs jelen

 

#240 2009-05-25 19:43

tim-tirim
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hajhullás

Angeluc!   Mióta szeded? Én kb 1 hónapja szedek b-vitamin kompexet, de eddig semmi..... Továbbra is úgy hullik a hajam hoyg félelmetes....

Nincs jelen

 

#241 2009-05-25 19:56

jamesdean
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hajhullás

Hali,

hajhullásra: REGAIN (patikában, recept nélkül): évekkel ezelõtt volt 6 ezer Ft, de JÓ! Foltos hajhullásra is, elõször ÕSZen nõtt vissza, majd az eredeti szín is megérkezett. A férjemnek hasnyálmirigy-gyulladása volt, ezután érdekes, kisebb nagyobb kerek foltok jelentkeztek, de ettõl elmúltak. A barátnõm hormonzavar miatt keni, mert férfiasan kopaszodott (homlokánál) és visszanõttek. Hát ezért merem ajánlani.
Ezenkívül használom a holdnaptárt (Google): oroszlánkor és szûz napokon kell vágatni, fokozottan ápolni, meghálálja... Kitartás és türelem, ne keseregj, mellékhatás, elmúlik...

Nincs jelen

 

#242 2009-05-25 23:31

jamesdean
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hajhullás

elfelejtettem kérdezni, nincs vas-hiányod? Közeleg a szeder-szezon, igen magas vas-tartalommal!

Nincs jelen

 

#243 2009-05-26 10:58

tim-tirim
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hajhullás

Jamesdean!   

Szerintem a Regain csak azoknak jó akiknek hormonális a hajhullás, akinek meg nem annak nem is fog ez a szer használni.....tehát nem árt elötte megmutatni egy börgyógyásznak a fejünket hogy az eldöntse mitöl is hullik. Nem mindegy pl gyulladás következtében kevesebb vitamin szivódik fel és vitaminhiány alakul ki és ezért hullik vagy azért mert férfi hormon túltengésünk van. Különbözö okra különbözö szer kell.

Nincs jelen

 

#244 2009-05-26 12:55

lili.86
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hajhullás

Sziasztok!
Beszéltem egy patikussal - nagyon jó fej - és ajánlotta a Merz Special nevû drazsét...Kifejezetten a vitamin-és ásványianyaghiányos szervezetnek és leginkább hajra-körömre... Nem is olyan drága, és szerinte nagyon jó! Nekem egy próbát megér... Mellesleg pár napja elkezdtem szedni a Protexin Natural Care probiotikumot (a gyógyszerész csak dícsérni tudta), de még egyelõre semmi! Majd küldöm a beszámolókat!!! Nagyon szép napot kívánok Mindenkinek!!!! :D:D

Nincs jelen

 

#245 2009-05-26 18:01

nanus
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hajhullás

Szia Lili! Remélem, Neked is hatni fog a Protexin! Én még mindig szedem, de már csak fenntartó kezelésként, hetente két-három szemet. Azért azt észrevettem, hogy a festést nem köszönte meg a hajam....
Szép napot mindenkinek!

Nincs jelen

 

#246 2009-05-27 10:15

lili.86
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hajhullás

Nanus! Én is remélem, és mintha megcsillant volna egy reménysugár, reggel sokkal kevesebb haj volt a párnámon...;) Kitartóan szedem tovább:D

Nincs jelen

 

#247 2009-05-27 10:59

nanus
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hajhullás

Lili!! De örülök!!!! Remélem reggelente egyre kevesebb lesz a párnádon a haj:))

Szép napot!

Nincs jelen

 

#248 2009-05-27 12:56

lili.86
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hajhullás

:);):)

Nincs jelen

 

#249 2009-05-27 19:52

angeluc
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hajhullás

Szia Tim-tirim!

Két hete szedem a kapszulát és majdnem három hete kenem az oldattal. Eddig csak pozítiv a véleményem, de azért óvatos vagyok. Ki tudja, hogy miért nem hullik annyira???????? Szóval még várjál két hetet vagy kezd el szedni, a kettõ együtt 6000 ft, de az oldat csak két hétig elég nekem. Kenni kell vele minden este.

Hajrá és kitartást!

Nincs jelen

 

#250 2009-05-27 21:52

tim-tirim
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hajhullás

Angeluc!  Akkor Neked elég gyorsan hat, úgy tudom hogy általában kell 2-3 hónap mig meglátszik a hatás, én 2. hónapnál tartok lassan de szerintem csak jobban hullik :( Bár én nem azt szedem amit te, de elég hasonló vitaminkomplex ez is söt elvileg több vitamin is van benne mint a Folcapilban...és csakhogy kizárjak minden lehetöséget ahajamnak hoyg kihulljon még férfi hormon gátló szert is szedek mert a börgyógyász úgy gondolta az a baj...pedig ugy látszik nem, mert 3 hónap alatt nem történt változás.,ezért is kezdtem el a vitaminokat de már ennek is kéne hatni....egyik sem segit...kopasz leszek :(   
és ez azért is érthetetlen mert a felszivódásom is jó ujjabban és gyulladásból is kilábalóban vagyok. de akkor mi lehet a baj, nem értem :(        valakinek valami ötlet?

Nincs jelen

 
IBDoktor
 

Láb

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB