#301 2009-07-02 18:31

zincõ
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hajhullás

régóta?
persze hogy lehet!!!
én biztos abbahagynám, aztán ha továbbra is hullik szeded megint...

Nincs jelen

 

#302 2009-07-02 18:34

zincõ
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hajhullás

...persze mindenképp kérdezd meg elõbb a nõgyógyászod...az is lehet hogy csak lecseréli...

Nincs jelen

 

#303 2009-07-02 19:06

tim-tirim
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hajhullás

zincö, én 1 éve kezdtem el újra szedni, elötte 1,5-2 éves szünetet tartottam. De mivel van barátom ez a legegyszerübb módszer....Amúgy a crohn dokim , börgyógyászom és a nögyógyászom is tudják hoyg ezt szedem és azt mondták ez jó és nem lehet vele gond. De azért majd rákérdezek a bõrgyógyásznál hoyg benne van-e a pakliba ez is, bár eddig nem mondta.
ja és amikor a 1,5-2 éves szünet volt akkor sem lett sürübb a hajam, mondjuk az sosem volt.

Nincs jelen

 

#304 2009-07-02 20:11

Szuszidi
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hajhullás

Bocsi hogy bele szólok de a fogamzásgátlók a mai napig nem 100 % os készítmények. Tele mellék hatásokkal és nem utolsó sorban felborítják a hormon háztartást! Hisz így gátolják meg a pete érést. Van más módszer is s lehet kevésbé fog a hajatok hullni!

Nincs jelen

 

#305 2009-07-03 09:25

tim-tirim
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hajhullás

szia Szuszidi! igen, igazad lehet, csak ebbe igy még nem gondoltam bele meg az orvosok sem hivták fel a figyelmemet. múltkor nézegettem a honlapodat és akkor jöttem rá hoyg Te férfi vagy, azt hittem hogy nõ :)

Nincs jelen

 

#306 2009-07-03 14:16

Szuszidi
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hajhullás

Igen én férfi vagyok. Lehet csalódást okoztam most? :D Gondolj majd bele egy kis sztori a 80-90 es évekbõl a lényege a dolognak hogy a haver barátnõje a a mellékhatásokba hallt meg (fogamzásgátlóról beszélek még mindig). Semmit nem tudott csinálni a srác és a veszteség marha nagy volt!
Amúgy köszönöm hogy meglátogattad az oldalamat. Remélem egy kis mankó a továbbiakhoz.
kellemes szép napot: Szuszidi

Szerkesztette: Szuszidi (2009-07-03 15:40)

Nincs jelen

 

#307 2009-07-04 09:09

zincõ
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hajhullás

én is mindig fogamzásgátló-ellenes voltam...sose szedtem...de azért szerintem ne hasonlítsuk össze a '80-'90-es évek fogamzásgátlóit a maiakkal...

Nincs jelen

 

#308 2009-07-04 10:38

Szuszidi
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hajhullás

Kedves Zincõ!
Igazad van, de a lényege megmaradt! :) Csak a ható anyagok másak.
Legyen szép napod: Szuszidi

Nincs jelen

 

#309 2009-07-05 18:39

angeluc
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hajhullás

Szia Tim-tirim4

Fogalmam sincs, hogy milyen hatása van a colitisre az aminexilnek, de kidobtam 15 000 ft-ot az ablakon, azért hogy két hétig azt higgyem hogy minden oké. Szerinted megérte?
A forcapil olcsóbb is és már a második hónapja szedem és nem hullik csak pár szál naponta. Miért nem próbálod ki?
Elõtte meg azt gondoltam hogy megkopaszodok. Egyébként kicsit tartok attól hogy ezzel is úgy járok mint a Vi...-vel, hogy utána két hétre kihullik a java.
de majd beszámolok
Sziácska!

Nincs jelen

 

#310 2009-07-05 18:42

angeluc
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hajhullás

Fogamzásgátlót én is szedtem évekig, de kilenc éve már nem.
Most budenofalkot szedek napi 2X1-t.

Most egyébként jól vagyok kb két hete voltam rosszul, de a forcapil mellett nem volt drasztikus a hajveszteségem, sõt nem is volt.
Pedig a gyulladásra két héttel kb. szokott a kihullott hajszálak száma drasztikusan megemelkedni nálam.
PÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

Nincs jelen

 

#311 2009-07-05 21:01

tim-tirim
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hajhullás

angeluc, szerintem a folcapil csak akkor jó ha vitamin hiány miatt hullik a haj, de az esetek 8 százalékában hormonnal van összefüggésben. Pont forcapilt nem szedtem de azokat a vitaminokat amik benne vannak külön-külön igen. szerintem a te eseted egyedi, hoyg a kúra után csak nagyobb baj alakul ki az eminexilre.
de örülök hoyg neked bejött a forcapil, én egyelöre vitaminozom is magam+aminexilezem a hajam, most jobb egy kicsit.

Nincs jelen

 

#312 2009-07-09 09:50

zincõ
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hajhullás

http://www.vitalitas.hu/olvasosarok/onl … 1/hajh.htm

Na mi újság hajhullás témában?
Én úgy döntöttem megpróbálkozom antiandrogén szedésével: Cypromix (=Diane 35=Minerva)

Nincs jelen

 

#313 2009-07-09 10:23

tim-tirim
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hajhullás

zincõ, de ezt csak vényre lehet venni nem?  A Diane 35 hasonló mint a Cypromix? Mert amikor én azt szedtem hullott a hajam, igaz a börömön segitett, viszont a börgyógyász azt mondta amikor súlyos acne congobataval felkerestem tavaly, hogy ha valaha szedtem Diane 35-t akkor a bõr késöbb nehezebben kezelhetövé válik, az is lett. A Diana hatalmas hormonmennyiséget tartalmaz ami nem jo a szervezetnek (10 kilot anno felszedtem)
Szóval csak azt akarom mondani hogy én erröl kikérném a börgyógyász véleményét, amugy én is antiandrogén dolgokat szedtem, Androcurnak hivják és fogamzásgátlóval kellett szedni, viszont a belgyógyászom és a börgyógyászom is mondta hyg csakis alacsony hormontartalmút szedhetek mert különben a  crohnomat beindithatja...... És antiandrogén tartalmu hajszeszt is kaptam, tehát van sok kütyü érdemes válogatni, vagy én inkabb hagyom hogy a börgyógyász válogasson.

Nincs jelen

 

#314 2009-07-09 10:27

tim-tirim
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hajhullás

jaj csak most látom hogy a 317. irásomban elirtam a 80%- ot 8%-nak :s  bocsi, szóval az 80!

Nincs jelen

 

#315 2009-07-09 10:31

tim-tirim
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hajhullás

ja és Zincõ, Szuszidi 310. írásán én nagyon elgondolkodtam......ugyhogy fogok keresni más fogamzásgátlási lehetöséget. Szerintem amit Te akarsz szedni az nem jó, fõleg mivel fogamzásgátló és az elvben rossz a hajnak. De lehet le vagyok maradva és nicns igazam, akkor viszont világositsatok fel :)

Nincs jelen

 

#316 2009-07-09 13:49

zincõ
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hajhullás

igen ma irattam a nõgyógyásszal...nem hasonló, hanem ugyan az a 3 készítmény (Diane 35, Cypromix, Mineral)
Te mennyi ideig szedted? Nem segített a hajhullásodon? A bõrgyógyászod ajánlotta az acne-dra? Mit jelent h nehezebben kezelhetõbb lett a bõröd? Nekem mostanában elég pattis az acom...ilyen csomók vannak a bõr alatt és nagyon csúnya tud lenni, meg a hátam felül is pötyi. Tök nem értem mert mindenki azt mondja h magas hormontartalmú, de a papírjára meg az van írva h alacsony hormontartalmú?!
Én fõleg a hajhullásomra akarom megpróbálni, mert mint a beollózott cikk is írja, sokszor jó hormonszintû vérképnél is okozhat hajhullást a férfi hormonra való ÉRZÉKENYSÉG miatt is, ahogy Te is írtad, az esetek legnagyobb százalékában.
Hát most megint elbizonytalanodtam nagyon...meg fogom kérdezni a bõrgyógyászt mielõtt elkezdem. Olyan rossz h mindenki mást mondd...minden orvos is.
Csak már tök elegem van a hajhullásomból, meg hogy tök ronda lett az arcbõröm is. Semmi önbizalmam már :S
Rájuk is van írva h óvatosan alkalmazandó Crohn-betegeknél is, de azt hittem az esetlegesen nem megfelelõ felszívódás miatt csak.

Nincs jelen

 

#317 2009-07-09 13:51

zincõ
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hajhullás

Tényleg voltál azóta hormonvizsgálaton?

Nincs jelen

 

#318 2009-07-09 14:33

tim-tirim
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hajhullás

zincõ, én kb 16 éves koromban kezdtem Diane 35-t szedni , 2-3 évig, pedig ezt a fajtát állitolag nem szabad oylan sokáig de nekem akkor ezt senki nem mondta csak utólag. Én a csúnya pattanásos börömre szedtem amitöl csak egy kcisit lett jobb a helyzet, inkabb a Roaccutant ajánlom attol nagyon szép lesza  böröd kezelés után is, egész életedben. Nekem ugyan nem szép mert crohnom szeret kijönni az arcomon is, de a barátnöim akik régen szedtek Roaccutant gyönyörü bababörük lett és van azóta is. Viszont attol hullhat a haj. Úgy tudom a Diane 35-nek azért 35 a neve mert annyi hormon van benne, amit én szedek annak a nevében is az van hoyg 20. Több orvostól is hallottam hogy a Diane nagyon régi elavult fog-gátló, ráadásul veszélyes is,hajadat meg kétlem hoyg rendbe rakná, max a börödet. HOgy kezelhetetlen lesz a bör azt úgy értem hogy ha abbahagyod a szedését ujra elöjönnek a bajok viszont nehezebben tudod elérni ujra hoyg szép legyen, kevesebb szer használ stb, orvos mondta nekem. Nekem olyan szinten kezelhetetlen hoygs emmi csodaszer nem használ a börömre csak magas szteroid, bár valószinüleg az esetemben inkabb azért mert a crohn jelenik meg a börömön.
Nekem orvosok modnták azt is hogy szájon át szedhetö hormon tartalmu fogamzásgátlót semilyen crohn betegnek nem javasolnak mert elöidézhetik a panaszokat, fellángolást okozhat( ahogy a Cataflan is). Mondjuk én azért szedtem évekig merthát kellett, aktiv is voltam bár valoszinuleg a foggátló csak kis százalékban játszott bele.
Nyugi, én is elvagyok kenödve a börömtöl meg a hajamtol meg hulye aktiv crohnomtol, és fogadni merek hyog az én börömnél csúnyábbat még életedben nem láttál, nem vicc, nyáron az összes dunántúli börgyógyász csak
úgy leste az arcomat hoyg hát õk még ilyet életükben nem láttak..... persze azóta már sokkal jobb de olyan mély hegek maradtak hogy km-es távolságból észreveszed:) Aztán valameliyk okos kitalálta hoyg lehet hoyg az Imurán mellékhatása...na akkor azt abbahagytam ami hatalmas hiba volt, mert elöjött a crohnom és 1 évig nem birtam abba hagyni a szteroidot....stb
Ja még annyit a Dianeröl hoyg nekem nagyon durván szétrombolta a vérképemet,a  koleszterinem pl egekben volt  és csak utólag derült ki hoyg ettöl, és az össez barátnöm akik ugyancsak szedték nagyon meghiztak, tényleg nem ajánlom, de ha elakarod kezdeni a gasztros dokiddal is beszélj szeritnem.
Nem voltam hormonvizsgálaton mert még mindig Dániában vagyok, deha hazaérek elmegyek bördokihoz és megkérem hoyg csináltasson hormonvizsgálatot is, bár most nekem nönek a babahajaim és a hajam sem hullik anynira szóval valamelyik kütyü elkezdett használni :) szóval leeht nem is kell már hormonvizsgálat. Ne aggódj neked is rendezödni fog, csak megfelelö szert kell találni azt viszont többnyire a megfelelö orvos fogja neked :)

Nincs jelen

 

#319 2009-07-09 14:53

zincõ
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hajhullás

jajj Te szegény, és még én panaszkodok Neked, mikor én gyógyszert se szedek jó ideje a crohn-omra...nekem igazából csak azt mondták hogy enyhe crohn-om vagy crohn-gyanúm van...de mégis azóta hullik a hajam...más rendes crohn-osnak meg nem aktív idõben nem is hullik...de hormon-bajom meg miért pont azóta lenne mióta crohn is...jajj úgysem nyugszom míg meg nem fejtem...
Te milyen antiandrogén hajszeszt használsz ami most használt? Nekem tök gyoran is zsírosodik a hajam mostanában, de csak a töve, mert a hajszálak meg olyan élettelen sprõd szárazak...bezzeg régen :(
én is dunántúli vagyok :) székesfehérvári
azt hiszem pont kiváltotta apukám a 3 havi Cypromixet...de sebaj, majd megeszi nõvérem, mert õ diane-t szed évek óta...neki gyönyörû lett tõle a bõre és nem hízott semmit...sõt...azóta fogyott is...kíváncsi leszek hogy fog kinézni az arca ha abbahagyja...mindenkire máshogy hatnak ezek is szerintem....mint minden.
azért köszi az infokat és a bíztatást, úgy látom már csak én maradtam akkor ezen a fórumon akinek még hullik a haja...de akkor biztos én is megtalálom egyszer a gyógymódot rá...nekem mindig olyan érzésem van a dokiknál h nagy ívben tojnak rám...a bõrgyogyi is...hogy írhat fel úgy bmit is h rá se néz a fejbõrömre!? :S na mind1...nehéz az élet :)) aaaaaaaaaaaaaaaaaaa nagyon tudok ám szenvedni

Nincs jelen

 

#320 2009-07-09 15:39

zincõ
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hajhullás

a minoxidil az nem antiandrogén, ugye!?
vajon melyik jobb?

Nincs jelen

 

#321 2009-07-09 15:53

tim-tirim
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hajhullás

zincö, akkor az tökjo ha csak enyhe crohnod van,mert ha amiatt hullana a hajad akor azon bizony nehéz segiteni. legalább az kilöve :)   én amugy vitaminokat is szedek a hajamra (B-k,H,multi,vas,..), azóta az idegrendszerem is jobban birja a gyûrödést, és szép lesz a böröm napozás után és nem pirulok meg ilyenek, ja és a körmöm is hiper erös lett azóta, szoval sokmindenre jo :) Én Adrocurt (tabi) és Neocapil-t (hajszesz) kaptam a börgyógyásztól aztan 4 honapig semi hatása nem volt, aztan elkezdtem a Vichy Dercos hajhullás elleni samponját meg a vitaminokat is, szóval fene sem tudja már ilyenkor hoyg melyik hat :)  Vashiányod nincs? attól is hullhat. Anyukám volt nemrég a börgyógyászomnál mert neki is hulllik a haja és képzeld a körméböl megmondta hoyg cink hiánya van és ezért hullik, amuyg emg már kipróbált mindent és persze nem segitett....Szóval szeritnem érdemes felkeresnie gy jó börgyógyászt de ezt mrá mondtam :) ha kell az enyém szolj, keszthelyen van. Én is az esetek többségében nem avgyok megelégedve az orvosokkal, a belgyógyászommal hálisten pont igen, viszont börgyógyászt már vagy ezerszer váltottam , msot meg egy fizetösnél kötöttem ki de ez legalább jo.
Akkor a tesodnak hatalmas mákja van ha semmi baja nem lett a Dianetöl, akkor bocs hogy igy úszitalak ellene de neekm tényleg rossz tapasztalataim vannak. irtad hyog zsiros a hajad, nekem a Roaccutantol olyan szinten kiszáradt vagyis nem si kiszáradt hanem inkább normalizálódott hyog ha hetekig nem mostam volna is olyan lett volna mint hajmosás után, néha elfelejtettem haja mosni mert nem mutatta magát hoyg moss má meg  :) aztan után visszaált az eredeti állapotba avgyis 3 naponta mostam kb hajat, most mióta Vichy-vel msoom megint szebb és nem zsirosodik, pedig nem is a zsiors hajra valót használom. jaj már megint regény irtam , szijjaaa

Nincs jelen

 

#322 2009-07-09 15:59

tim-tirim
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hajhullás

de igen a minoxidil és az aminexil is antiandrogén, helyi kezelésre. ha gyorsan akarod megszünteti a hajhullást akkor az ilyen hajszeszek jók, de ha hatásosan akkor meg +tabi :) ja és van még egy ami antiandrogén valami f betüs de elfelejtettem a nevét.

Nincs jelen

 

#323 2009-07-09 17:17

zincõ
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hajhullás

az Alpicort F, igen az antiandrogén hajszesz, de a minoxidil (Neocapil) meg az aminexil (Vichy) szerintem nem antiandrogén kütyü (ahogy Te mondanád :D )
Azt sasolom éppen, hogy a Diane-ben 2 mg ciproteron-acetát van, az Androcur-ban pedig 50 mg!! csak a Diane-ben van még etinölösztradiol is...akkor az etinölösztradiol a káros benne??? az Androcur-nál nincsenek olyan mellékhatásaid mint mikor Diane-t szedtél?
volt hogy alacsony volt kicsit a vasam, akkor kaptam rá gyogyit, azóta ok lett (csak a hajam nem)...meg cinket is szedtem már....hu én már szinte mindent kipróbáltam, a vitaminok, ásványi anyagok, nyomelemek teles skáláját, szurivitamint is, meg klinikai tápszer formájában is...hu nekem már annyi de annyi pénzem elment erre az egészre...basszus de legalább lett volna értelme...belegondolok hány helyen lehúztak pffffff...a legjobb az volt aki ránézéssel gyógyított és telefonban küldött engergiát :) kétségbeesésemben nagyon naív tudok lenni :S

Nincs jelen

 

#324 2009-07-09 18:52

tim-tirim
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hajhullás

az Alpicort F-et nem ismerem, a finasterid neve nem jutott eszembe de most megkerestem, szóval ez a 3 anyag van hivatalosan a férfias kopaszodás ellen. Tutira anrogénfüggö hajhullásra jók ezek mert a kis papir is ezt irj aa  dobozbanmeg több weboldal is, igaz az aminexil még nem elfogadott teljesen és azt vény nélül is lehet venni(vichy), de amit én kaptam abban minoxidil van. Nekem semmilyen mellékhatásom nem volt az Androcur szedése alatt szóval ilyen téren nem tudom összehasolitani a Dianevel. Volt hoyg én is hónapokig tápszeren éltem de nem nagyon tapasztaltam bármi változást. Én azért hiszek az ilyen energiadó emberekben, csak az a baj hyg vannak csalók és ha olyannal találkozik az ember akkor utána már sohatöbbé nem bizik ilyenekben. Én is rengetek pénzt ráköltöttem az egészségemre, leginkább a crohnomra ugyanis mindenáron azon avgyok hoyg gyógyszer nélkül is tünetmentess legyek, és ennek érdekében rengetek alternativ dolgot kipróbáltam és hát nem olcsóak :) szóval tudom miröl beszélsz sajnos.
ja és amikro én Dianet szedtem akkoris elég gyenge volt már a hajam ugyan nem hullott, viszont semmilyen hatását nem vettem észre a hajamon pl hoyg erösödött volna, tutira nem sajna. általában a fgogátloktol hullani szokott  a haj, szóval ezért furcsáltam hoyg ez nem úgy hatna.

Nincs jelen

 

#325 2009-07-09 22:03

Lucy
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hajhullás

Lanyok ! A fogaitokat megnezzettetek ? Attol is hullhat am a haj ! Nem kell mindent az IBD-re fogni !
Diane30: en is szedtem 20 eves koromban, a bordoki irta fel a pattanasaimra, de semmit nem ert szinte, bar nem hiztam tole es mellekhatasa sem lett !
Tim-tirim: hosszu evekig kuszkodtem a pattanasokkal, egyik dokitol a masikig, egyik krem - masik krem....aztan 1 honap Dubai-i ut, sos tengerviz, kikapcsolodas s eltunt minden ! Persze mellette hasznaltam Retan-A kremet + 60-s faktoru fenyvedot.
A Retain-A lehamlasztotta rendesen !
Aztan BP-re visszakoltozeskor lassan kezdett minden visszajonni.
Nekem a terhessegem ota jo a borom, azelott mint a hullamvasut, fel-le.

Nincs jelen

 

#326 2009-07-10 07:42

zincõ
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hajhullás

igen voltam góckutatáson fül-orr-gégésznél, nõgyogyinál, fogdokinál is....még valami Voll-féle elektroakupunkturális góckutatáson is voltam

Nincs jelen

 

#327 2009-07-10 10:27

tim-tirim
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hajhullás

Lucy, sajnos az arcom és a crohn közötti összefüggésröl papirom van, ez nem szimpla pati a neve sem az. és utobbi idöben észrevettem ha akármi bajom van tuti összefüggésben áll a crohnnal vagy a crohnra kapott gyógyszerekkel. a fogaimmal semmi gond, sose volt. ja és a sós viz nálam is megvan, már 2 éve :) Összel viszont megyek valami lehámlasztó kúrára, gyümölcssavval maratják le az arcom azt hiszem, már nagyon várom, eddig nem lehetett elkezdeni mert annyira sebes volt.

Nincs jelen

 

#328 2009-07-10 12:48

zincõ
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hajhullás

na akkor öntök sót a szobámban az akváriumba :)

Nincs jelen

 

#329 2009-07-10 12:49

zincõ
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hajhullás

ja és szülök egy gyereket :D

Nincs jelen

 

#330 2009-07-10 17:26

zincõ
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hajhullás

rendeltem spectral dnc-l kütyüt :) aminexil meg minoxidil is van benne...százcsilliópízbe kerül
meg megkérdezem majd az androcurt a bõrgyógyásztól
na ha már ezek sem fognak használni, letolom fûnyíróval...

Nincs jelen

 

#331 2009-07-10 18:16

tim-tirim
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hajhullás

zincö, az a spectral cucc az mi? valami kence? és honnan rendelted? mennyibe került? lehet én is veszek majd.  kérdezd meg az androcurt is ha arra jársz kiváncsi avgyok mit mond rá más orvos , meg hoyg javasolja-e majd neked.

Nincs jelen

 

#332 2009-07-10 18:37

zincõ
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hajhullás

http://vital-hair.hu/termek_spec_dnc.php

nézd itt el tudod olvasni
de innen rendeltem:

http://biovea-europe.com/product_detail.aspx?PID=1763

mert a magyar oldalról még 1800 a szállítás is...külföldrõl meg ingyenes európában...meg pár százzal még a termék is olcsóbb
a bõrgyógyászhoz hó végén kaptam idõpontot megkérdezem majd mindenképp

Nincs jelen

 

#333 2009-07-10 18:38

tim-tirim
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hajhullás

na megnéztema  neten, 10 ezer ft az a kismini üvegcse és napi 2szer kell használni? dehát akkor az elfogy egy hét alatt, atyaég.....  Hát ajánlom nekik hogy arany legyen benne ennyi pénzért, najo az inkább ne mert attol nem fog nöni a haj.

Nincs jelen

 

#334 2009-07-10 18:38

zincõ
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hajhullás

ja 10.000 Ft/hó

Nincs jelen

 

#335 2009-07-10 18:39

zincõ
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hajhullás

neeeem az egy havi adag!!

Nincs jelen

 

#336 2009-07-10 18:49

tim-tirim
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hajhullás

az a kis flakon egy hónapig elég? akkor jó, bár fura :)  elég jo dolgokat irnak róla, csak rendelni lehet? gyógyszertárba nem lehet venni? és akkor nem kell szállitásért is fizetni.... Már nem merek rendeli hiába ingyen kihozzák ide , mivel jövö héten megyek haza és nem érne ide.

Nincs jelen

 

#337 2009-07-10 19:06

zincõ
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hajhullás

nem találom hol, de valahol írta hogy napi 2 használattal 1 havi adag...én is jókat olvastam róla fórumokban...csak rendelni lehet sajna...hát ha jössz haza és akarsz Te is miért nem rendeled a Magyarországi címedre? :)

Nincs jelen

 

#338 2009-07-10 19:11

tim-tirim
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hajhullás

hát csak én amint hazaérek megyek is börgyógyászhoz megmutatni magam és ha ö meg mást akar felirni én meg már közbe megrendeltem hmmm nemtudom.  magyar fórumokon olvastál jókat róla ? az jo, biztató. leeht megvárom neked milyen hatása lesz, és ha jó elkezdem :D :P  amugy megtaláltam én is ahol irják hoyg 1 hónapra elég, de akkor nem is olyan drága, mert a Vichy ampullája is kb ennyibe kerül és abba nincs is ennyi jó dolog. :)

Nincs jelen

 

#339 2009-07-10 19:19

zincõ
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hajhullás

hát akkor várd meg ha nem is az én eredményem, legalább a bõrgyógyászod szerintem...igen magyar fórumokon, dícsérik nagyon, negatív véleményt nem is találtam róla sehol...igen meg a Vichy is azt írja h ilyen hullásnál reggel este eleinte (vagy 6 hétig), úgy meg 6 napig tart egy doboz, az meg havi szinten...pff...

Nincs jelen

 

#340 2009-07-10 19:21

tim-tirim
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hajhullás

Te a Spectral DNC-t vagy a DNC-L  -t rendelted meg?az utobbiba több csodacucc van és a krém állagú de napi 4*4 fujással birja csak aki az 1 hónapot, a másik meg 10*10 de nem krémes tehát lehet folyik össze-vissza, viszont olcsobb kicsit. bár akkormár nem azon az ezresen múlik.  de ha nem vagyunk tar kopaszok akkor nem muszáj krémeset venni mert a folyékony is megtapad a fejunkon talán(valahol olvastam még anno). na mindegy. csak gondolkodom meg számolok :)

Nincs jelen

 

#341 2009-07-10 19:28

zincõ
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hajhullás

a DNC-L rendeltem....az már a továbbfejlesztése a másiknak  :)

Nincs jelen

 

#342 2009-07-11 15:42

tim-tirim
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hajhullás

zincö, a dnc-s csomagodat a futár hozza majd vagy csomagban küldik ki postán?, mert lehet én is rendelek...viszont ha futár hozza otthon meg nem lesz senki mert mindenki dolgozik akkor inkabb a munkahelyre kérem a csomit. Te hoyg csináltad?

Nincs jelen

 

#343 2009-07-11 16:08

zincõ
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hajhullás

szerintem simán csomagban jön postán, mert bankkártyával ki van már fizetve

Nincs jelen

 

#344 2009-07-11 16:57

tim-tirim
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hajhullás

na rendeltem én is :) viszont olyat nem olvastam sehol sem hoyg kb mennyi idö alatt hozzák ki, Te láttál erröl infót?  jaj már úgy kenném a hajamra :D

Nincs jelen

 

#345 2009-07-11 17:15

tim-tirim
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hajhullás

jaj de gyökér vagyok, megvan. a levélben volt amit rendelés után küldtek. jóvan, nem kell válaszolnod akkor :)

Nincs jelen

 

#346 2009-07-11 20:20

zincõ
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hajhullás

Nincs jelen

 

#347 2009-07-11 20:22

zincõ
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hajhullás

nem is mûdökik a képbeszúrás :(

Nincs jelen

 

#348 2009-07-11 20:38

zotyesz
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hajhullás

most már igen
[img]...[/img]: így a jó kihagytad a per jelet

Nincs jelen

 

#349 2009-07-12 11:52

zincõ
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hajhullás

dejó :D
köszi
csak ki akartam próbálni :D

Nincs jelen

 

#350 2009-07-13 12:23

zincõ
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hajhullás

ma jött e-mail h feladták és 7 munkanap
már csak 8-at kell aludni :D..

Nincs jelen

 
IBDoktor
 

Láb

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB