#351 2009-07-16 15:43

zincõ
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hajhullás

tim-tirim!
azt olvasom az Androcure betegtájékoztatójában, hogy csak változó korú nõk szedhetik fogamzásgátló tabi nélkül...de én épp azért akarom ezt szedni, mert nem akarom a Diane 35-öt...tudsz errõl vmit.? vagy nem is értem mert a diane nem is fogamzásgátló eredetileg ...hm

Nincs jelen

 

#352 2009-07-16 18:27

zincõ
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hajhullás

megjött a Spectral-om :)

Nincs jelen

 

#353 2009-07-17 16:36

zincõ
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hajhullás

"A Revita sampont férfiak és nõk egyaránt használhatják.
A Rogaine és a Spectral termékek férfiak számára kifejlesztett készítmények ,használata nõk számára nem ,illetve csak szakorvossal történõ konzultáció után ajánlott."

Nincs jelen

 

#354 2009-07-18 15:55

tim-tirim
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hajhullás

hát én akkor már nem tudom, nekem azt mondta a doki hogy a ciklus elsö 10 napjában szedjem csak az androcurt fog tabival egyutt. amit bekopiztál szöveget honnan szedted , hogy a spectral nem jó nöknek? csomo helyen olvastam hogy hazsnnálhatunk minoxidilt csak legfeljebb nem 5 százalékosat hanem kevesebbet. engem nem érdekel, mostmár megvettem ugyhogy tuti elhazsnálom, söt lehet még veszek is majd.

Nincs jelen

 

#355 2009-07-20 08:22

zincõ
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hajhullás

http://vital-hair.hu/FAQ.php?osCsid=be2 … b9e5c12a20

innen másoltam be a szöveget...én is elhasználom persze...és venni is fogok még...pláne h azt is írja hogy 3 hó mire hat...és hogy valakinek akár fél év is lehet...de gondolom azt a csut kopasz pasikra írta :) holnap megyek úgyis a bõrgyógyászatra, megkérdezem majd, de különösebben engem sem érdekel ez, csak gondoltam megmutatom Neked mit találtam...mondjuk nem csak minoxidil van ám benne...na mind1...azért kíváncsi vagyok mit mond a bõrgyogyi

biztos butaságot kérdezek most az Androcur-ról: minden havi ciklusod elsõ 10 napjában kell szedned, vagy csak 1 hónapban kellett??

Nincs jelen

 

#356 2009-07-20 09:12

tim-tirim
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hajhullás

zincõ, 4 hónapig volt elég 1 doboz, és minden ciklus elsö 10 napjában kellett azt szednem.  szerintem segitett mert nöttek kis hajaim utána, bár nem amig szedtem hanem miután elfogyott kb 1 hónapra rá, zehát 5 hónappal a kezdés után, kicsit elöbb számitottam eredményre :) ja és nem nyügüzött le a kishajam mennyisége sme föleg hogy közbe még hullott a hajam, na de most ettöl a spectraltól csodát várok :) , amugy nme is olyan büdös ahogy irták az angol fórumokon, viszont a 4 fújásnyi mennyéséggel alig birok lefedni egy kis területet.....

Nincs jelen

 

#357 2009-07-20 10:31

zincõ
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hajhullás

szerintem jó illata van!
én eloszlatom a 4 pumpálásnyit: középen kezdem az elválasztásnál, aztán jobbra-balra választgatom el, és az ujhegyemmel pöttyintek monjuk 3 helyre a csíkba egy picit és szétkenegetem...hát nem kell h tucsogjon, ragadna a fejünk különben... ügyesen keveset :) ...na ezt jól elmagyaráztam...remélem azért érted kicsit :)
én is várom a csodát :)))

Nincs jelen

 

#358 2009-07-20 10:33

zincõ
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hajhullás

monjuk=mondjuk :D

Nincs jelen

 

#359 2009-08-04 12:40

zincõ
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hajhullás

basszus...Candidás vagyok, és attól hullik a hajam is :-O

Nincs jelen

 

#360 2009-08-05 20:14

tim-tirim
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hajhullás

nanee, mid kandidás hogy csak most derült ki? és tuti attól van a hajhullás? az tud ilyet is? amugy jobban lett a hajad a cucctól amit együtt vettünk?

Nincs jelen

 

#361 2009-08-06 11:18

zincõ
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hajhullás

még nem hatott...Neked?
laboreredményemben (vizelet) nagyon magas lett a Baktériumok száma, ezért elküldtek ÁNTSZ tenyésztésre, és Candida jött ki...azt olvastam attól lehet hajhullás

Nincs jelen

 

#362 2009-08-06 13:29

tim-tirim
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hajhullás

én is akarok ilyet nézetni, hogy kell elindulni? hova menjek Candida szûrésre? nekem nõnek a kis új hajak de lehet még az elõzõ szertõl, vgay a Vichytõl amit még most is használok, viszont hullik is közben a hajam  :s   
Jövõ héten megyek vissza a  bõrgyógyászomhoz (arcbõr hámlasztásra, jupii végre :) ) és akkor majd a hajamra is rákérdezek, meg megmutatom neki a szert amit neten rendltünk, de tuti lehurrogja mert olyan fajta a nõci :)
Na de akkor végre tudod mi okozta a hajhullásodat, ez jóhir mégha most még nem is örülsz ;)

Nincs jelen

 

#363 2009-08-06 14:09

zincõ
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hajhullás

ÁNTSZ-ben!! én megmutattam a bõrgyógyásznak a Spectral-t, azt mondta meg lehet próbálni...meg azt mondta csak akkor okoz hajhullást a candida, ha már vmilyen gyulladást okozott...de ezt nem igazán értem, miért okozna az gyulladást? meg neten mindenhol azt írják h okozhat...úgyhogy mégsem biztos h az okozza...már olyan elegem van az egészbõl... :(

Nincs jelen

 

#364 2009-08-06 16:33

tim-tirim
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hajhullás

hát de AZ ÁNTSZ-be nem sétálhatok csak úgy be.... Na mindegy majd valami dokit leinfózok. Nekem is elegem van, azé félév alatt már igazán javulhatott volna legalább a hullás. Anyukámnak sokkkal rosszabb állapotban volt a haja, és 1 hónap alatt tök sokat javult(kideült hoyg cink hiány van és azzal kezelik), az enyém miért nem bir javulni :(

Nincs jelen

 

#365 2009-08-06 19:01

zincõ
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hajhullás

http://www.antsz.hu/portal/portal/labor_d_dunantul.html

nézd, a pécsi ÁNTSZ...szerintem hívd fel õket...itt Fehérváron be lehet menni a rendelésre bmiféle beutaló nélkül!
tényleg nem is mondtam még neked mit találtam múltkor...Te pont pécsi vagy, a POTE Bõrklinikáján vagy egy ALOPECIA SZAKAMBULANCIA, dr. Telegdy Enikõ a vezetõje vagy milye...csak én nem tudtam õket elérni se telefonon, se e-mail-re nem válaszoltak...pedig még én is elmennék odáig

Dr. Telegdy Enikõ, POTE Bõrklinika
7627 Pécs, Kodály u. 20.

Nincs jelen

 

#366 2009-08-06 19:03

zincõ
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Nincs jelen

 

#367 2009-08-06 22:25

tim-tirim
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hajhullás

amugy nem vagyok pécsi, csak oda járok suliba,balatonon lakom. Abban a klinikában már voltam, de semmi jó élményem nem volt, bár már régen volt. Biztos vannak jó szakorvosok csak nem sikerült velük összefutnom, mostmeg már találtam mást Keszthelyen ugyhogy egyelöre nem váltok amig nem csalódok. Azért köszi :)
Mit irtál nekik e-mailben ?  Leirtad a bajodat és tanácsot kértél?

Nincs jelen

 

#368 2009-08-07 21:25

tim-tirim
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hajhullás

hát hallod, lehet mégis cska megkeresek valami pécsi bõrgyógyászt merthát Keszthelyen most azt mondta a doki hogy a mély hegek semmilyen módszerrel nem fognak eltünni az arcomról, na azé én ezt meg nem hiszem el itt a 21 .században. Kaptam még Androcurt meg Neocapilt a hajamra, de azt mondta elöször használjam el azt a kütyüt amit neten rendeltem. Ja meg azt mondta hoyg ne hadjam abba a fogamzásgátló szedését mert attól is hullhat a hajam meg a böröm is csúnyulhat....pedig én meg foggátlo elelnes lettem mert annyi rosszat hallottam. még jó  hogy minden orvos 1et mond :s ,  ja és még valami gyógyszertárban kikeverös sampont is felirt, meg az arcomra egy halom hámlasztót.

Nincs jelen

 

#369 2009-08-09 20:49

zincõ
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hajhullás

szia!
hát megírtam a pécsieknek hogy régóta szenvedek hajhullással, és szeretném megkérdezni mi módon juthatok be hozzájuk...de semmi :(
milyen fogamzásgátlót szedsz?
nekem is tök elegem van abból, hogy ahány helyre megyek, annyifélét mondanak...és akkor mi alapján döntsek kinek van igaza!? mindenhol csak kísérleteznek össze-vissza...nem tudnak semmit
már csak a régi ragyák nyomai vannak az arcodon, vagy még maguk a ragyák is megvannak?

Nincs jelen

 

#370 2009-08-09 20:50

tim-tirim
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hajhullás

zincõ, amugy az egyik barátnömnek is most derült ki hoyg már valószinüleg évek óta Cnadidás, ugyhogy most el is kezdi a féléves diétát. Na de a lényeg, hoyg gyönyörû haja van, majdnem seggig érõ dús és festeti is, semmi baja nem volt vele az utobbi idöben a Candidától. Bár gondolom ez egyén függõ.

Nincs jelen

 

#371 2009-08-10 07:36

zincõ
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hajhullás

hát nem tudom tényleg, mondom nekem azt mondta a bõrgyogyi csak ha gyulladást okoz valahol okoz hajhullást, de a neten mindenhol azt írják h a candida okoz hajhullást.....

Nincs jelen

 

#372 2009-08-17 20:08

zincõ
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hajhullás

tim-tirim! szerinted már csak nekünk hullik? :( megint épp letargikus állapotban vagyok (hajmosás)...egyre fogy és fogy...én már beleõrülök úgy érzem néha...nekem miért nem tud elmúlni egy hajvitamintól vagy egy csodakencétõl? valamelyiktõl...miért nem mondja már meg vki mitõl hullik...akkor mondják azt hogy azért mert, de nem lehet semmit csinálni vele...még az is jobb lenne...vagy nemtom...semmi nem jó már :( én gyenge vagyok ezekhez asszem...boldogtalan másfél éve...nagyon...

Nincs jelen

 

#373 2009-08-17 20:09

zincõ
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hajhullás

:( bocsánat

Nincs jelen

 

#374 2009-08-17 23:14

tim-tirim
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hajhullás

zincõ, ez legyen a legnagyobb bajod, jó tudom pont ez az. de nekem sajna meg nem, nekem a fellángolások nem akarnak csitulni és egész nap itthon vergõdök ahelyett hoyg partizgatnék a balcsin mint más huszonéves, engem meg ez az érzés nyuvaszt ki. nekem most nem hullik a hajam viszont nem is dús, viszont õsszel házasodok és akkorra meg szeretnék szép hajat, dúsat legalább mégha nem is hosszut, de asszem bele kel törödnöm hoyg nem lesz. lehet soha.

Nincs jelen

 

#375 2009-08-17 23:16

tim-tirim
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hajhullás

ja és a spectralt használd mert jó, csak idõ kell neki. akármitöl is van ahajhullás segit rajta egy kicsit mégha nem is csinál hatalmas hajkoronát.

Nincs jelen

 

#376 2009-08-18 08:03

Ede
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hajhullás

Sziasztok! Zincõ, szerintem nem csak Neked hullik a hajad (sajnos). Az én eddig is ritka szép hajam is borzasztóan néz ki... a fejbõröm szinte mindenhol kiviláglik alóla... borzasztó. Nekem most már végképp elfogytak az anyagi lehetõségeim, hogy mindenfélét próbálgassak, ami úgysem hiszem, hogy mûködne, mert a hajhullás igazából már csak tünet (amit természetesen a szteroid szedés megfejelt). Az okát meg minden szarral kezelik.
nem mondom, hogy fel a fejjel, mert ez (is) tényleg tök szar, de...
Tim-tirim, jobbulást és az esküvõre meg minden szépet és jót Neked!!!!! Nektek! Vagy mi:)
Szép napot!

Nincs jelen

 

#377 2009-08-18 10:04

tim-tirim
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hajhullás

Ede!  köszönöm szépen :D   
Megakadt a fülem azon hogy szteroidtól is hullhat a haj ? Én közel egy évig szedtem szteroidot kisebb nagyobb adagban, most pár hónapja már egyáltalán nem, de akkor lehet még annak a hatását (is)érzi a hajam !?!  Meg mondjuk az is tény hogy elõször a btegségünket kell rendbe tenni.
Kitartást mindenkinek!

Nincs jelen

 

#378 2009-08-18 11:10

Ottó
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hajhullás

Kedves ti, akiket érint ez a probléma!!

   Megértelek titeket, hogy nagyon zavar a hajhullás nõk esetén fõként! Engem férfi létemre szintén nagyon zavar bár mint tudjuk a mi esetünkben sokkal elfogadottabb ez. Nekem segített a vitamin, de egy konkrét tapasztalatot szeretnék megosztani, mint sokatok biztos olvasta nekem nagyon fontos a diéta, mint betegség megelõzõ, ill. gyógyeszköz. Azt vettem észre, (miután már van bevett jól megszokott étrendem) hogyha engedek egy két dologban a diéta terén akkor az a következõ 1-2 napban a kihullott hajak számában is megmutatkozik. Nem túlzás, ezt már többször tapasztaltam. Pl nagyon jól tudom, hogy a növényi olajban sült krumpli, vagy egy másik étel a tócsni egyáltalán nem jó, de néha megengedem és ezt szinte azonnal megérzem. Vagy pl ha engedek és eszem egy kis tejterméket, pl legutóbb kis tejcsokit amiben van tejpor. Többször megfigyeltem és egyértelmûen hatnak ezek a kilengések a hajhullásomra is.

Nincs jelen

 

#379 2009-08-18 12:09

tim-tirim
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hajhullás

Ottó, az akkor valmeilyen formában jó ha van közvetlen visszajelzés, bár az én esetemben nincs, ha okokat akarok keresni akkor hónapokkal vagy inkább félévvel korábbra kell visszanyúlnom.

Már terveztem hoyg irok Neked, mert szeretnélek megkérni ha ráérsz leirnád nekem pontosan hogy hogyan tudtad elérni az aktivmentes szakaszt és annak is a kinyújtását? Ha jól emlékszem Neked valami nagyon bevált, arra lennék kiváncsi. Ha hosszúra siekrül akkor ide irj privit : tim-tirim@fremail.hu   Nagyon szépen köszönöm elõre is.

Nincs jelen

 

#380 2009-08-18 12:15

tomekkk
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hajhullás

zincõ és többiek! a vas értékek rendben vannak nálatok? mert nekem voltak olyan idõszakaim mikor a vas borzalmas értékeket mutatott nálam, s akkor nagyon sok hajam kihullott :( azóta a vasamat rendbe tudtam hozni s meg is állt a hajhullásom, igaz ami kiesett az már nem nõ vissza......

Nincs jelen

 

#381 2009-08-18 12:41

tim-tirim
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hajhullás

tomekk,  szerintem crohn vagy  colitiseseknél az sosincs rendben, nekem is változik fel-le, de tavasszal szedtem pont ezért sok-sok vasat, és az nekem azóta oké. azt hiszem zincõtõl ezt már kérdeztem még a sztori elején.

Nincs jelen

 

#382 2009-08-18 13:54

Melcsi_
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hajhullás

Sziasztok!
Már akartam Nektek írni, hogy lehet a vastól is a hajhullás. Nekem míg nem voltam beteg addig 20 körül volt mindig a vasam és a hajhullást sosem ismertem, most hogy 3as a vasam, tõbõl, marékban hullik a hajam....amitõl persze megijedtem, de mondták is és tudtam is h ettõl van. Most h kaptam szurikat meg gyógyszert javult is, de tényleg!

Nincs jelen

 

#383 2009-08-18 18:48

Ede
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hajhullás

Sziasztok!
Hú, ez jó sok minden! Szerintem a haj, úgy mint a bõr, már csak valamit jelez.
Nekem most a vasam jó lehet, bár mostanság nem voltam vérvételen, de tervezem.
A szteros összefüggés: ha az ember hormonrendszere "megborul", annak rengeteg következménye van és hihetetlen finom rezdülésekre is nagy kilengésekkel reagál. Pl. az köztudott, hogy egyes esetekben a szülést követõen is erõteljesebb  hajhullás tapasztalható (nekem ez is megvolt mind a két gyermeknél), de az egyik napról a másikra elmúlt. És visszanõtt a haj.
De most nagyon gáznak érzem, csak már nincs energiám ezzel is foglalkozni.
Ja, azt elfelejtettem, hogy egyetlen dolog volt, hogy két hónapig mostam a hajamat bánfi samponnal és bánfi hajszesszel, de nem bírtam kivárni a javasolt három hónapot, mert állatira elfénytelenedett a gyönyörûséges

Nincs jelen

 

#384 2009-08-18 19:41

Lizus
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hajhullás

Hahó! Benéztem ide is egy kicsit, mert kíváncsi voltam itt mi folyik. Aztán jól meg is ijedtem :O A betegségünkkel ez is együtt jár? alacsony vas, hajhullás stb.? Mert eddig én nem tapasztaltam, bár csak pár hónapja vagyok colitises. Akkor lehet jobb ha már most elkezdek gondot fordítani a sörényemre?

Nincs jelen

 

#385 2009-08-20 18:57

Lucy
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hajhullás

Probalta valaki a Varga - cseppeket hajhullasra ???
Mik a tapasztalatok ?

Nincs jelen

 

#386 2009-08-21 13:29

zincõ
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hajhullás

hu milyen sokan írtatok :) sziasztok!
én azért érzem magam kicsit "kilógónak" innen, mert én enyhe Crohn-os vagyok, Pentasát szedek elvileg, gyakorlatilag semmit, mert nem érzem h szükségem lenne már rá. steroidot sose kaptam. vasam is ok. szóval ha minden rendben mitõl hullik ....fõleg ennyire!? már próbáltam nagyon sok mindent, nagyon sok helyen jártam...most épp az akupunktúra fog szerintem következni...de az is heti 3*2500 Ft :S ki tudja hány hónapig...nekem is rengeteg pénzem ráment erre...de még ha megérte volna...
tim-tirim grat az esküvõhöz !!! :) :) :)
engem senki nem fog feleségül venni haj nélkül :(
na jó nem mártírkodom....de ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ .........................

Nincs jelen

 

#387 2009-08-21 13:40

tim-tirim
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hajhullás

köszi köszi, bár ha a crohnom igy alakul ahogy eddig akkor esküvõ sem lesz hanem helyette kórházban fogok fetrengeni. zuncõ, én azt hittem hogy kiderült hogy a candida miatt hullik a hajad, akkor azzal most mi lett? és az akupunktúrát a hajhullásra kapod vagy a crohnra? mondjuk hajhullásra érdekes lehet mert elöbb azt kell kideriteni mitöl van és annak a pontjait szurkodni.

Nincs jelen

 

#388 2009-08-22 09:00

zincõ
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hajhullás

ennyire rosszul vagy? :-O Te szegény :( ne mondj ilyeneket, dehogy mész kórházba!! egész nap egyfolytában megy a hasad?? hát mikor mondták h candidás vagyok, utána olvastam a neten, és ott találtam hogy okozhat erõs hajhullást...hát egyelõre kaptam rá gombaölõ tabit, meg csinálom a candida diétát, aztán majd kiderült, majd vissza kell mennem, meg meglátom lesz e eredménye.
egyik ismerõsöm ajánlott egy nagyon jó akupunktõr orvost fehérváron, állítólag már rákos meg lebénult embereken is tudott segíteni, már felhívtam, azt mondta asszisztens nõje crohn-on tud segíteni, hajhullásnak viszont csak bizonyos formáin...de hát az elsõ alkalom hosszú elbeszélgetés és állapotfelmérés...szal majd megmondja mi a helyko a dr bácsi...

Nincs jelen

 

#389 2009-08-22 14:22

Lucy
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hajhullás

Zinco, Tim-tirim: a Varga cseppeket nem probaltatok hajhullasra ?

Nincs jelen

 

#390 2009-08-22 17:31

angeluc
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hajhullás

Sziasztok !

Tudom, tudom! De csak már megint azt tudom írni, hogy Forcapil. Most szedem 4. hónapja, én is sok mindenen túl vagyok sörélesztõ - biov...., bánfi h.- vichy ami......, de az hogy a fejem tetején a kis hajak úgy nõnek, hogyha összefogom a hajam, akkor olyan mintha kócos lennék, mert ugye azok még csak 5 centisek, akkor most már csak követi vki a példám! A vérvételem szerint nálam is minden rendben van vas meg egyebek, doki szerint semmi plusz vitamint nem kellene szednem, de hát én szedtem és szedem és az eredmény megvan.
Egyébként még ajánlom az Alfaparf-nak a bambuszos samponját, annyira jó, hogy a párom is azzal moss hajat, múlt hónapban õ vett egy liternyit a fodrászától.
Kitartást nektek!
Sziasztok!

Nincs jelen

 

#391 2009-08-22 17:33

angeluc
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hajhullás

Lucy !

Varga cseppeket is próbáltam, de ahhoz túl drága, hogy az egész fejem kenjem vele, egyébként meg nekem nem használt és feladtam.

Minden jót!

Nincs jelen

 

#392 2009-08-23 11:36

zincõ
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hajhullás

én sem próbáltam még a varga-hajcseppeket...de semmi olyat nem tartalmaz, amit más készítményben már ne próbáltam volna...a Forcapilt is próbáltam...én is hónapokig szedtem...nekem az sem használt :S

Nincs jelen

 

#393 2009-08-23 12:57

tim-tirim
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hajhullás

a Varga hajcseppekrõl már beszéltünk itt korábban, az én tapasztalatomat is már leirtam : gyorsabban nõtt a hajam de ugyanúgy hullott..... nekem pedig sûrûsödnie kéne meg erõsödie, gyógynövény sajna erre nekem nem segit

Nincs jelen

 

#394 2009-08-23 16:35

zincõ
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hajhullás

tim-tirim az akupunktúra Neked semmit nem ért?

Nincs jelen

 

#395 2009-08-23 19:47

tim-tirim
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hajhullás

zincõ, én csak párszor voltam akupunktúrásnál -szép lassan lekoptam mert fél napokat kellett sorba ülni, nem volt elõjegyzés- a nõ azt mondta hogy kicsit segithet az akupunktúra a crohnomra,de nem tutira. Szerintem nme segitett semmit, fõleg hogy nme rendszeresen jártam, de anyi pénzt meg idöt  nem fogok rászánni ha egyáltalán az esélyem is kcisi hogy segit. most kangenvizet iszok pár napja és sokkal kevesebbet fáj a hasam, de még nem kiabálok el semmit......

Nincs jelen

 

#396 2009-08-24 07:11

zincõ
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hajhullás

kangenvíz? vettél berendezést? ki ajánlotta? na remélem segít...szorítok
az akupunktúráról sok helyen olvastam, crohn-ra meg hajhullásra is ajánlják nagyon, jó tapasztalatokkal...de én is nagyon gondolkodom mit csináljak...megint valami drága kezelés, ami aztán ha megint nem használ.... :S

Nincs jelen

 

#397 2009-08-24 13:49

zincõ
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hajhullás

tim-tirim! múltkor írtam h találtam hajhullás szakambulanciát...Te pedig írtad h már jártál ott. Szombathelyen voltál a Markusovsky kórházban vagy Pécsen??

Nincs jelen

 

#398 2009-08-24 20:51

tim-tirim
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hajhullás

zincõ, én a bõrgyógyászati klinikán jártam Pécsen még régen, a bõrõm miatt nem ahajam. nekem pont azt monták az akaupunktuársok hoyg a crohnt nehéz vele renbetenni, van rá esély hoyg használ de nem túl sok. kangenvizes berendezést nem vettem , hanem csak vizet egy hónapra.

Nincs jelen

 

#399 2009-08-25 07:21

zincõ
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hajhullás

akkor múltkor lehet rosszul írtam, ez Szombathelyen van a Markusovsky kórházban...sikerült tegnap utolérnem õket több hónap után, szept 1-én mehetek...160km tõlem, dehát.......

Nincs jelen

 

#400 2009-08-25 14:53

zincõ
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hajhullás

Te ebben a lúgosítás, méregtelenítés dologban hiszel?

Nincs jelen

 
IBDoktor
 

Láb

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB