#151 2007-10-10 10:52

Rénia
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Vidámpark

Ezt ne evés közben olvassátok el! :D

Egy hideg téli napon sétált a kisegér az udvarban. Egyszer csak belesett egy friss tehénkakiba. A kisegérnek nagyon tetszett, hogy meleg. De épp ekkor arra sétált a macska, aki kihúzta és megette. Mi ebbõl a tanulság? Nem mindig az a rossz, ha szarban vagy, és nem mindig az a barát, aki kihúz onnan.

Nincs jelen

 

#152 2007-10-15 10:14

Linus
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Vidámpark

Bemegy egy férfi a kisállat kereskedésbe azzal, hogy egy beszélõ papagájt szeretne venni. A kereskedõ odavezeti egy kalitkához, amiben egy hatalmas csõrû papagáj üldögél. Az eladó azt mondja:
- Uram, ez egy csodapapagáj! 25 nyelven beszél!
A férfi elhatározza, hogy kipróbálja...
Férfi: - Do you speak English?
Papagáj: - Yes.
Férfi: - Hablas Espanol?
Papagáj: - Si!
Férfi: - Parlez vouz Francaise?
Papagáj: - Oui!
Férfi: - Sprechen sie Deutsch?
Papagáj: - Jawohl!
Férfi: - Falas Portugues?
Papagáj: - Sim.
A férfi gondolkozik, majd ravaszul megkérdi:
- És héberül beszélsz-e?
Erre a papagáj:
- Nézz rá az orromra! Szerinted?

Nincs jelen

 

#153 2007-10-17 00:30

Tiborszky
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Vidámpark

Nénike odamegy a sírásóhoz a temetõben. Ne haragudjon aranyoskám meg tudná mondani hol van a 41-es parcella 34-es sír? Höhö...ezt bírom elmászkálnak aztán meg nem találnak vissza!

Nincs jelen

 

#154 2007-10-24 12:59

Rigor
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Nincs jelen

 

#155 2007-10-25 15:37

kbalu
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Vidámpark

A fõnök azt mondja 4 dolgozójának:
- Sajnálom, de létszámleépítés van, valakit el kell küldenem.
Mondja a cigány:
- Sajnos, én kisebbségi vagyok, nem küldhet el, mert panaszt teszek.
Mondja a másik:
- Én nõ vagyok, ha elküld, panaszt teszek.
A harmadik:
- Én idõs vagyok, ha elküld, beperelem hátrányos megkülönböztetésért.
Mindenki a negyedik, fiatal, fehér férfire néz. Az megszólal:
- Azt hiszem, akkor én vagyok a homokos....

Nincs jelen

 

#156 2007-10-27 10:16

kbalu
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Vidámpark

Egy férfi egy hotel bárjában megismerkedik egy idösebb, de elég csinos növel. Iszogatnak, beszélgetnek, kiderül, hogy a nö már 55 is elmúlt.  Úgy 3-4 pohár ital után közelebb hajol a nö a férfihoz, és a fülébe súgja:
- Próbáltad már hármasban? Mit szólnál egy anya-lánya pároshoz?
- Még soha, de nem volna ellenemre a dolog! - feleli izgatottan a férfi.
- Nos, akkor ma este szerencséd van. Gyere velem!
Felmennek a nö szobájába. Belépnek az elöszobába, a nö felkapcsolja a villanyt és beszól:
- Mama, nézd csak, kit hoztam!

Nincs jelen

 

#157 2007-10-27 10:18

porshe
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Vidámpark

Júúúj kbalu! ez nagyon durva!

Nincs jelen

 

#158 2007-11-02 20:22

zotyesz
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Vidámpark

1. Ha a véleménye megkérdezése nélkül döntesz, miszogin vagy. Ha õ dönt a véleményed megkérdezése nélkül, akkor egy emancipált nõ.
2. Ha sokat dolgozol, akkor nem törõdsz vele. Ha keveset dolgozol, egy lusta disznó vagy.
3. Ha a nõnek van egy rosszul fizetett, unalmas munkahelye, akkor kizsákmányolják. Ha neked van egy rosszul fizetett, unalmas munkahelyed, akkor hülye vagy, ha nem mész máshova dolgozni.
4. Ha téged hamarabb léptetnek elõ, akkor a nõket negatíve diszkriminálják. Ha õt léptetik hamarabb elõ, az normális, elvégre egyenjogúság van.
5. Ha azt mondod, jól néz ki, az molesztálás. Ha nem mondod, észre sem veszed.
6. Ha olyasvalamire kéred meg, amit nem szívesen tesz, akkor uralkodni akarsz rajta. Ha õ kér meg valamire, amit nem szívesen teszel meg, akkor azt illetlenség visszautasítani.
7. Ha igyekszel jól kinézni, biztos szeretõd van. Ha nem, akkor ápolatlan, mocskos vagy és büdös
8. Ha büszke vagy az eredményeidre, akkor önzõ vagy és beképzelt. Ha nem, akkor nincs benned nyoma sem a becsvágynak.
9. Ha virágot viszel, akarsz valamit. Ha nem viszel, akkor figyelmetlen vagy.
10. Ha fáj a feje, akkor pihennie kell. Ha neked fáj a fejed, már biztos nem szereted.

Bemegy a cowboy a kocsmába, és kér egy whiskyt. Csendesen iszogatja, hozzá pedig gyönyörû, tökéletes karikákat ereget a szivarjából.
Egyszer csak egy nagydarab indián kocogtatja meg a vállát:
- Ide figyelj sápadtarcú, nagy bajban leszel, ha nem hagyod abba az anyázás

A fiatal lány bemegy a templomba gyónni.
- Vétkeztem, atyám! Tegnap nem tudtam ellenállni a barátom kérésének, és hétszer paráználkodtunk. 
- Lányom, menj haza, csavarj ki hét citromot és a levét idd meg egy húzásra!
- Akkor feloldoz a bûneim alól?
- Nem, de legalább a vigyor lehervad az arcodról!

Egy néger bölcs írta fehér szomszédjának:

Mikor megszületek: fekete vagyok .
Mikor felébredek: fekete vagyok .
Mikor lesülök a napon: fekete vagyok.
Mikor fázom: fekete vagyok.
Mikor meghalok: fekete vagyok.

DE TE!

Mikor megszületsz: rózsaszín vagy.
Mikor felébredsz: fehér vagy.
Mikor rosszul vagy: zöld vagy.
Mikor lesülsz a napon: piros vagy.
Mikor fázol : kék vagy.
Mikor meghalsz: lila vagy.

És még van pofád engem színes bõrûnek nevezni?

Agresszív kismalac megy az utcán:
- Rohadt utca! Rohadt emberek! Változzon minden köddé!......Rohadt köd...

Nincs jelen

 

#159 2007-11-07 09:29

kbalu
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Vidámpark

Bush büszkén mondja német és magyar kollégájának, hogy az amerikai emberek átlagban 3000 dollárt keresnek. 2000-böl meg lehet élni, az államot pedig nem érdekli mire költik a maradék ezret.

Merkel: a németek 2000 eurót keresnek, 1500-ból meg lehet élni, az államot nem érdekli mire költik a maradék 500-at.

Gyurcsány: A magyarok 50 ezret keresnek, 80 ezerböl meg lehet élni, az államot meg nem érdekli, honnan szerzik a maradék 30 ezret.

Nincs jelen

 

#160 2007-11-07 17:11

aiolosz
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Vidámpark

Egy 65 év körüli párocska beállít a szexológushoz. Kérdi a doktor, hogy mirõl van szó.
- Doktor úr, végignézné a szexünket?
A doktor csodálkozik, de rámondja, hogy OK. A doktor végig is nézi, és mondja, hogy nincs itt semmi probléma, majd elkér tõlük 50 dollárt a vizitért. És ez így megy hosszú heteken át. A pár újabb és újabb vizitet kér, semmi probléma a szexel, fizetnek a doktornak és távoznak. Végül a doktor megkérdi, hogy mit is akarnak ebbõl kihozni.
- Nézze Doktor Úr, nem akarunk semmi különöset, de hát a barátnõm férjnél van, így nem mehetünk az õ házába. A feleségem miatt ugyancsak nem mehetünk az én házamba. A Holiday Inn az 90, a Hilton 108, Embassy Suites meg 147 dollár. Mi itt fizetünk 50 dollárt, amibõl aztán a nyugdíjbiztosító 43-at visszafizet.

- Hogyan lehet megkülönböztetni a pszichológust a klienstõl?
- Meg kell nézni, hogy merre áll az asztalfiók.

Egy csinos fiatal nõ kopog be a nõgyógyászhoz.
- Mi a panasza?
- Jaj, doktor úr, képzelje, ahogy elmúlik a vérzésem, minden alkalommal rettenetesen megkívánom a férfiakat.
- Hm... És meddig tart aztán ez a felfokozott vágy?
- Huszonhét napig.

Nincs jelen

 

#161 2007-11-12 12:44

zotyesz
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Vidámpark

1. Egy férfi soha nem veszi ki önszántából a Csokoládé címû filmet.
2. Két férfi semmilyen körülmények között nem osztozik egy esernyõn.
3. Ha egy férfi kamerát visz egy legénybúcsúra, társai hivatalosan kivégzik.
4. Ha téged megkíván egy barátod felesége, bartánõje, anyja, apja, gyóntatópapja, fogorvosa, könyvelõje, nem vagy köteles errõl neki beszámolni, sõt azt is letagadhatod, hogy ismered az illetõt.
5. Egy férfi köteles a barátját 12 órán belül kiváltani az elõzetesbõl, hacsak nem az õ családjából ölt meg valakit.
6. Ha több mint 24 órája ismersz egy férfit, annak lánytestvére számodra mindörökre tabu.
7. A minimális idõ, amennyit várakoznod kell egy másik férfira, 5 perc. Ha egy nõre vársz, akkor annyiszor 10 perc, amilyen fokozatot a lány elér az 1-10-ig terjedõ dögösségi skálán.
8. Soha ne reklamálj egy barát által felajánlott ingyen sör márkájával kapcsolatban. Ha a hõmérséklet nem megfelelõ, azt szóvá teheted.
9. Egy férfitól nem várható el, hogy a barátjának születésnapi ajándékot vegyen. Még a dátumra emlékezni is elég "langyos" dolog.
10. Kötelességed beleegyezni, hogy annak a lánynak a ronda barátnõjével randizz, akit a barátod akar felcsípni. Ha viszont a ronda barátnõvel összejön egy kis szex, akkor a barátod errõl soha senkinek sem beszélhet, még a legénybúcsúdon sem.
11. Milõtt egy barátod exével randiznál, kötelezõ kikérned az õ beleegyezését. Ezt a szívességet viszonozni is illik.
12. Azok a nõk, akik azt állítják, hogy szeretik a sportot, kémnek tekintendõk, amíg be nem bizonyítják hozzáértésüket.
13. Ha egy férfi slicce lent van, az az õ dolga, úgy kell tenned, mint aki semmit se vesz észre.
14. A világszerte elfogadott kompenzáció a haveroknak, akik segítenek költözni, mindig sör.
15. Egy férfi soha nem tart macskát, még a barátnõje macskáját is utálja.
16. Aki meccset nézõ haverokhoz csatlakozik, köteles megkérdezni, mi az állás. Viszont azt tilos megkérdezni, ki játszik.
17. Ha a feleséged össze akarja hozni egy facér barátnõjét egy barátoddal, csak akkor egyezz bele, ha van elég idõd a haverodat figyelmeztetni.
18. Csakis akkor elfogadható, hogy egy férfi édes, gyümölcsös koktélt iszik, ha a tengerparton napozik..., és az italt egy pincérnõ toplessben szolgálja fel..., valamint az ingyen van.
19. Egy férfi soha nem verekszik meztelenül, hacsak nem börtönben van.
20. Az a férfi, aki egy csinos, szexisen öltözött nõ társaságában van, mindig köteles józan maradni egy esetleges verekedéshez.
21. Ha egy barátod annyira kiütötte magát, hogy nem tud verekedni, köteles vagy beszállni helyette. Kivéve akkor, ha ez a barátod az elmúlt 24 óra alatt annyira feldühített, hogy úgy érezted, ráférne egy alapos verés, ez esetben csak ülj nyugodtan és szórakozz jól.
22. Egy férfi soha nem habozik az utolsó sörért vagy az utolsó szelet pizzáért nyúlni. De mindkettõért egyszerre, az már önzés.
23. Egy férfi soha nem szólít meg egy másikat a mosdóban, csak ha egyenlõ helyzetben vannak, pl. mindketten vizelnek, vagy mindketten sorban állnak. Minden egyéb helyzetben elég egy fejbólintás.
24. Ha két férfi egy autóban utazik, és az egyik énekelni kezd, a másik semmiképp nem csatlakozik hozzá. (Túl meleg szituáció lenne.)



Fõnök az egyik fiatal alkalmazotthoz:
- Goran, hiszel a halál utáni életben?
- Nem.
- Akkor felvilágosítalak, hogy a nagymamád, akinek a temetésére szabadnapot kaptál, itt járt, és utánad érdeklõdött!

Reagen meghívja Brezsnyevet. Gondolja, megtréfálja egy kicsit. Odaülteti egy zongorához, amin csak három bilentyû van - az egyik piros. Brezsnyev rögtön megnyomja. Hatalmas füst, durranás, a zongora felrobbant. Mindenki jót röhögött. Brezsnyev viszonozza a meghívást. Gondolja, õ is megtréfálja az elnököt. Odaülteti egy zongorához, amin csak három billentyû van - az egyik piros.
- Micsoda fantáziátlan ez az orosz - gondolja Reagen -, még a poénjaimat is plagizálja.
Mivel az õ viccének csak ártalmatlan puffanás volt a következménye, így gondolkodik:
- Jól van, megnyomom a pirosat.
Így is tesz, de nem történik semmi. Megnyomja négyszer, ötször,....semmi.
- Na, ide figyelj, nem elég, hogy utánoztál, még a viccgéped se mûködik?! Elegem van! Haza megyek!
Brezsnyev csendesen:
- Nincs hova, vazze'!

A Mozilla a gyengék útja. Az igazi férfi Internet Explorert használ - kaland, veszély, kockázat!

Nincs jelen

 

#162 2007-11-13 20:27

zotyesz
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Vidámpark

Nénike odamegy a sírásóhoz a temetõben.
- Ne haragudjon aranyoskám, de megmondaná, merre találom a negyvenegyes parcella, harmincnégyes sírt?
- Höhö, ezt bírom... Elmászkálnak, aztán meg nem találnak vissza...

Nincs jelen

 

#163 2007-11-13 20:28

zotyesz
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Vidámpark

Rendõrfõnök:
– Holnap szépen öltözzenek fel, megyünk a Figaró házasságára.
Másnap a rendõrök kiöltözve megjelennek, csokrokkal, tortával. A fõnök ordít rájuk:
– Barmok, operára megyünk, nem lakodalomba.
Az egyik közlegény megszólal:
– Most maga a Jani, de a múltkor ki jött gumicsizmában, pecabottal a Hattyúk tavára?

Nincs jelen

 

#164 2007-11-13 20:32

zotyesz
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Vidámpark

A tudóst, a meteorológust és a rendõrt elfogják az indiánok, megkötözik õket, majd sorba állítják a kivégzéshez. Elõször a tudósra emelik puskáikat, de az, mivel tudja, hogy az indiánok babonásan félnek az elemektõl, elkiáltja magát:
- Árvíz!
Az indiánok hanyatt-homlok menekülnek, a tudós kioldozza magát, elmegy. Az indiánok lassan visszaszivárognak, és a meterológusra emelik fegyvereiket. Az is elkiáltja magát:
- Földrengés!
Az indiánok elmenekülnek, a meterológus eloldja köteleit, elmenekül. Az indiánok visszajönnek, becélozzák a rendõrt, és az, tanulva társaitól, elkiáltja meagát:
- Tûz!

Nincs jelen

 

#165 2007-11-17 19:03

zotyesz
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Vidámpark

A lakodalomban a násznagy megkérdezte a násznépet, kik azok, akik legrégebb óta házasok. Kiderült, hogy a menyasszony nagyszülei. A nagymamához fordult a násznagy, és megkérdezte tõle:
- Milyen tanácsot tudna adni az ifjú párnak?
- Azt, hogy egy házasságban a három legfontosabb szó: "biztosan igazad van".
Erre az összes vendég a nagypapára nézett, vajon õ mit tesz hozzá. A nagypapa bölcsen megjegyezte:
- Biztosan igaza van!

Egy magazin szerkesztõségébe az alábbi olvasói levél érkezett:

"Tisztelt Szerkesztõség!
A feleségemmel éppen el akartunk válni, amikor õ elolvasta az önök cikkét arról, hogy adjunk a házasságunknak egy második esélyt. Ezután meggondolta magát a válással kapcsolatban. Ezért az újság elõfizetését azonnali hatállyal felmondom."

Szõke nõ bemegy egy cukrászdába:
- Mit tud adni, aminek alacsony a cukortartalma, és nincs benne zsír?
- Szalvétát.

Egy férfi felesége eltûnik. A férfi bejelentést tesz a rendõrségen, és teljes letargiában tölt két napot. A harmadik nap, amikor hazaér a munkából, a feleségét az étkezõasztal mellett találja.
- Hát te? - kiáltja. - Halálra aggódtam magam miattad!
- Tudod, amikor hazafelé jöttem a boltból, megállt mellettem egy autó, 4 izmos fickó kiugrott belõle, elkaptak és betuszkoltak az autójukba. Elvittek egy kihalt épületbe, és egy héten keresztül, minden nap négyszer megerõszakoltak!
- Egy hétig? Hiszen még csak két napja tûntél el!
- Persze, de most csak hazaugrottam enni valamit, aztán megyek vissza...

Nincs jelen

 

#166 2007-11-18 21:18

Andy
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Vidámpark

Az asszony a szeretõjével tölti a napot, míg a férje dolgozik.
Nem tudja, hogy a 9 éves fia a szekrényben elrejtõzött.
A férje váratlanul hazaér, mire az asszony a szeretõjét
betuszkolja a szekrénybe a kisfiú mellé.
A kissrác azt mondja:
- Sötét van itt.
- Igen, az van - válaszolja a férfi.
- Van egy baseball labdám.
- Az jó.
- Meg akarod venni?
- Nem, kösz.
- Apám odakint van.
- O.K. Mennyibe kerül?
- 250 dollár.
A következõ héten megint megtörténik, hogy a fiú
és az anyukája szeretõje egy szekrénybe kerülnek.
- Sötét van - kezdi a fiú.
- Igen, sötét.
- Van egy baseball kesztyûm.
A szeretõ emlékezve a múltkorira, azt kérdezi a fiútól:
- Mennyibe kerül?
- 750 dollár.
- Rendben - mondja a férfi.
Néhány nappal késõbb az apa azt mondja a fiúnak:
- Fogd a kesztyûd. Menjünk ki és ütögessünk egy kicsit.
- Nem tehetem. Eladtam - válaszolja a fiú.
- Mennyiért adtad el??? - kérdi az apja
- 1000 dollárért.
- Ez szörnyû, hogy ennyiért adtad el a barátaidnak!
  Ez sokkal több mint amennyibe ezek ténylegesen kerülnek.
  Elviszlek a templomba, hogy meggyónj! - mondja az  apja felháborodva.
Elmennek a templomba, az apa beülteti a fiút a gyóntatószékbe
és rácsukja az ajtót.
- De sötét van itt. - mondja a  fiú
Mire a pap:
- Ne kezd megint!!

Nincs jelen

 

#167 2007-11-18 21:20

Andy
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Vidámpark

Papa és mama bemegy a gyerekük szobájába és az ágyon egy szado-mazo újságot találnak. Pár másodpercig döbbenten állnak, majd a papa megszólal:
- Szerintem ne verjük meg

Nincs jelen

 

#168 2007-11-19 12:28

zotyesz
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Vidámpark

Két kolléga beszélget késõ este az irodában:
- Te, miért nem mész még haza?
- Mert a feleségem mindig dühös.
- Miért?
- Mert sosem vagyok otthon.

Nincs jelen

 

#169 2007-11-19 12:29

zotyesz
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Vidámpark

Egy általános iskolai tanárnõ faggatja a 16 éves diáklányt:
- És, van már fiúd?
- Nem, csak egy lányom van.

Az érett nõ

- Az érett nõ sosem ébreszt föl az éjszaka kellõs közepén azzal a hülye kérdéssel, hogy: Mire gondoltál most, szívecském?? - Ugyanis õ magasról tesz arra, hogy te mire gondolsz.

- Az érett nõ mindig hord magával óvszert, nem úgy mint a fiatalabbak, akik arra számítanak, hogy majd nálad lesz.

- Az érett nõvel mindig olcsóbban kijöhetünk - a fiatalabbal ellentétben, aki még 12 martini után is vacillál -, akár egy herbatea után is ágyba fekszik veled, ráadásul a lakásán.

- Az érettebb nõ mindig gyorsabban szalad, mert csak kényelmes cipõt hord.

- Az érettebb nõ õszintébb: nyugodtan lehülyéz, ha tényleg hülyén viselkedsz. (nem úgy, mint a fiatalabb, aki fél, hogy elhagyod).

- Az érettebb nõ sosem esik hirtelen teherbe, és nem célozgat arra, hogy emiatt kettõtök közül valakinek sürgõsen házasságot kellene kötnie vele. - (Ha az érettebb nõ véletlenül teherbe esik tõled, te leszel a legutolsó, aki ezt megtudja).

- Az érettebb nõ sosem mond neked ilyeneket, hogy: Te csak kihasználsz engem! (...egyszerûen csak kihasznál téged).

-Az érettebb nõ mindig felhív, hogy mikor lenne neked a legmegfelelõbb, persze ha te is akarod (míg a fiatalabbak arra várnak, hogy te hívd fel õket).

- Az érettebb nõ általában nagyon ízletesen fõz (míg a fiatalabbak legfeljebb telefonon rendelnek egy pizzát a sarki bódéból).

- Az érettebb nõ mindig bemutat téged az összes barátnõjének (nem retteg, mint a fiatalabbak, hogy lenyúlnak téged).

- Az érettebb nõnek általában csodálatos fehérnemû-kollekciója van, általában a korábbi szeretõjétõl (a fiatalabbak általában nem hordanak fehérnemût, miáltal megfosztanak téged egy izgi sztriptíztõl).

- Az érettebb nõnek mindig van önbecsülése, sosem hisztériázik nyilvános helyen.

- Az érett nõ tisztában van azzal, hogy az ágyban nem mindig sikerül minden a tizenkettedik korsó sör után (a fiatalabbaknak ezt a tapasztalatot csak az évek hozzák meg).

- Az érett nõ sosem jön azzal, hogy : Elvetted tõlem a legszebb éveimet ! - mert azokat már másvalaki elvette...

Nincs jelen

 

#170 2007-11-20 12:26

kbalu
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Vidámpark

Repülõgépen utazik két arab. Egyikük az ablak mellett ül, míg a másikuk a közepsõ széken. Ekkor egy izraeli utas érkezik, és elfoglalja a mellettük levõ, harmadik széket. Felemelkedik a gép, az izraeli kényelembe helyezi magát, leveszi cipõjét, kényelmesen kinyújtozva hátradõl. Az egyik arabnak egy ötlete támad:
- Elnézést, uram, nem hozna nekem egy csésze teát? - kérdi az izraelitõl.
Az izraeli furcsállva nézi, de aztán fogja magát, és mezitlábasan elmegy. Az arab felkapja az egyik cipõjét, és beleköp. Kisvártatva megjelenik a cipõ tulajdonosa a teával, ám ekkor a másik arab is megszólítja:
- Ne haragudjon, hogy most szólok, de hozna nekem is egy csészével?
Emberünk megfordul és ismét elmegy teáért. A másik arab beleköp a másik cipõbe. Az izraeli visszatér, az arabok megisszák teájukat, magukban jót mulatva.
Amikor a gép leszálláshoz készülõdik, az izraeli utas páros lábbal belelép cipõibe, és megdöbbenve konstatálja, hogy valami nem stimmel velük. Félhangosan megszólal:
- Azért ez szörnyû, hogy hova tart a világ! Mindannyian emberek vagyunk, és itt szórakozunk egymással! Beleköpünk egymás cipõjébe, belepisilünk egymás teájába...

Nincs jelen

 

#171 2007-11-20 13:15

pasek
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Vidámpark

Hallottam ma egy furcsa jókívánságot:

A téliszalámi kezdje ki a szád szélét ! :D

Nincs jelen

 

#172 2007-11-23 20:12

zotyesz
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Vidámpark

A múltkor egy üzleti útról tértem haza repülõvel, és csak néhány utas ült a gépen. Mielõtt felszálltunk, a pilóta beszólt a mikrofonba:
- Kedves utasaink, amint látják, elég sok szabad helyünk van. Kérünk mindenkit, hogy az ablakok mellett foglaljanak helyet, hadd higyje a konkurencia, hogy teli vagyunk.

Nincs jelen

 

#173 2007-11-23 20:14

zotyesz
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Vidámpark

Tûz üt ki az iskolában, kihívják a tûzoltókat. Mivel a kijáraton nem lehet kijutni, a gyerekek tûzoltók által tartott tranbulinokra ugranak az ablakokból. Egyszer csak a tanár felfigyel arra, hogy a tûzoltó egy hatalmas tarkóst ad Pistikének. Odamegy, és megkérdezi:
- Maga miért bántalmazza a tanítványom?
Erre a tûzoltó:
- Hölgyem, ez a gyerek már ötödjére ugrott.

Nincs jelen

 

#174 2007-11-23 20:16

zotyesz
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Vidámpark

Két idegen férfi bevásárlókocsival összeütközik a szupermarketben. Az egyik negyvenöt körüli, a másik olyan harmincas. A fiatalabb megszólal:
- Elnézést, elbámészkodtam, éppen a feleségemet keresem, elvesztettük egymást.
- Igen? Én is a feleségemet keresem, õ is elment valamerre. Tudja, mit? Ha látom valahol a magáét, majd erre küldöm. Hogy néz ki?
- 27 éves, magas, szõke, karcsú, és egy feszes rózsaszín nadrágot visel. Na és a magáé?
- Áh, az enyémet inkább feleljtsük el, keressük a magáét!

Két futball bíró ül a kocsmában, beszélgetnek. Amikor elmúlik éjfél, bezár a kocsma, de tovább szeretnének még beszélgetni. Mondja az egyik bíró:
- Gyere, elmegyünk hozzám, aztán iszogatunk még.
Odaérnek, ajtót nyit az asszony, csattan is egy pofon:
- Hol jártál, te szerencsétlen ? Elmúlt éjfél, és még felhoznád a haverodat? Na tûnjetek innen!
Mondja a haver, hogy nem baj, majd felmennek hozzájuk. Odaérnek, a feleség ajtót nyit:
- Szia, szívem. Jé, itt a barátod? Gyertek csak be, üljetek le, iszogassatok, cigizzetek nyugodtan, majd kiszellõztetek.
Elámul erre a vendég:
- Hogy-hogy a te feleséged ilyen kedves, engedékeny?
- Hát tudod, vett egyszer egy kutyát, amelyik ha piás vagyok, megharap. Hazajöttem piásan, belémharapott a dög. Felmutattam neki egy sárga lapot. Másnap megint érezte a piaszagot, megint belémharapott, megint felmutattam a sárgát. Harmadnap is megharapott, felmutattam a piros lapot, levittem pincébe és feldaraboltam egy bárddal.
- De hogy jön ez a történet ide?
- A feleségemnek is két sárgája van már!

Nincs jelen

 

#175 2007-11-23 22:35

Norby1
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Vidámpark

Sziasztok!

Ha jót akartok röhögni nézzétek meg :D Szerintem baromi jó 

http://www.indavideo.hu/video/Emberi_Tetris_2

Nincs jelen

 

#176 2007-11-24 20:47

zotyesz
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Vidámpark

Gondjai vannak a matematikával?
Hívja fel a következõ számot, és segítünk:
0-lg3*2-ln3*'2*10!-(sinß/cos(180-ß))*8-(4*sinß-2)*2,5-(sin(xy)/2,362x)(( 10x)(ln13e))-(sin(arcctg.(2cosß/2sinß)))*4.

A percdíj csak (7*sinß)'(4,6*5)+(12cosß)*10'2 Ft + ÁFA.

Nincs jelen

 

#177 2007-11-27 19:33

zotyesz
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Vidámpark

Egy írországi kocsmában egy férfi áll a pultnál és villámgyorsan ereszti le a torkán a whiskyt, egyik pohárral a másik után. Egy másik férfi megszólítja:
- Mi a baj? Olyan szomorúnak látszik.
- A feleségem emlékére iszom, aki egy valóságos szent volt. Minden reggel templomba ment, egész nap olvasta a Szentírást, feldíszítette a lakást szentképekkel, templomi kórusban énekelt, és minden hétvégén papokat és apácákat hívott hozzánk ebédelni.
- Tényleg áldott jó lélek lehetett. Kár, hogy magához szólította az Úr...
- Dehogy szólította! Agyonvertem!

Nemrég a férjemmel elhatároztuk, hogy fogyókúrába kezdünk. Beszereztem két hétre való diétás receptet, és minden nap megfõztem az elõírt fogást. Szigorúan tartottuk magunkat az utasításokhoz, az adagokat kettéosztottam, és nem ettünk semmi mást. Annyira kellemes diéta volt, hogy még csak nem is éreztünk éhséget soha.
Már egy hónapja diétáztunk, de egy dekát sem fogytunk. Elõvettem hát újra a receptgyûjteményt és átolvastam, hátha valami elkerülte a figyelmemet az elején. Olvasom az elsõ receptet, a végén ez állt: "Hat személyre tálaljuk."

Amikor az angolok és a franciák harcban álltak egymással, az egyik csatában francia katonák foglyul ejtettek egy angol generálist. A francia hadvezér kikérdezte a generálist:
- Mondja, miért viselnek maguk, angolok, vörös zubbonyt? Nem tudják, hogy így sokkal könnyebb elfogni magukat?
- Nekünk hadvezéreknek azért vörös a zubbonyunk, hogy ha találat ér minket, és vérzünk, az embereink ne essenek pánikba.
Nos, azóta hordanak a francia katonák barna nadrágot..



    * Semmilyen tudományos feltételezés ellen ne fogadj több mint 10 a 12-en : 1 arányban.
      - Ernest Rutherford
    * Soha ne válassz olyan hobbit, ami enni kér.
      - Amarillo Slim Preston
    * Jobb, ha befogod a szádat és hülyének hisznek, mint ha kinyitod azt és eloszlatsz minden kételyt.
      - Mark Twain
    * Ti is úgy vagytok a Hálaadással, mint én? Csak akkor adok hálát, amikor már hazamentek a rokonok.
      - Jay Leno
    * Egy jó terv erõszakkal most végrehajtatva sokkal jobb, mint egy tökéletes terv a jövõ héten.
      - George S. Patton
    * Egy leopárd sosem változtatja meg a csíkjait.
      - Al Gore
    * Egy csomó ember összekeveri a rossz memóriát a tiszta lelkiismerettel.
      - Doug Larson
    * A város egy nagy közösség, ahol az emberek együtt magányosak.
      - Herbert Prochnow
    * 7 hónappal ezelõtt kiadtam egy parancsot, és 541 000 ember hajtotta végre. Ma meg egy vízvezetékszerelõt nem tudok rávenni, hogy eljöjjön a házamba.
      - Norman Schwarzkopf
    * A republikánusok mentsége, hogy méregdrága sportkocsikkal járnak, az, hogy még mindig olcsóbb, mint ha elvennének egy feleannyi idõs nõt, mint õk maguk. 
      - P. J. O'Rourke
    * Az energiaszolgáltató bejelentése szerint a következõ hat hónapban magas gázárra számíthatunk. Utána pedig jön a nagyon magas gázár.
      - Jay Leno
    * A golf olyan, mintha egy keserû pirulát kergetnél egy tehénlepény körül.
      - Winston Churchill
    * Ha úgy érzed, nehéz új emberekkel megismerkedni, csak próbáld nem a megfelelõ golflabdát felvenni.
      - Jack Lemmon
    * Az emberek mindig odajönnek és panaszkodnak, hogy a cigim füstje zavarja õket… Nos, engem viszont meg is öl!
      - Wendy Liebman
    * Elneveztek rólam egy rózsafajtát, ami elõször legyezgette a hiúságomat. Aztán rögtön lelombozódtam, mikor ezt olvastam róla egy katalógusban: "Ágyásban nem jó, inkább fal mellé ültessük."
      - Eleanor Roosevelt
    * Lehet, hogy az igazi élet 50 fölött kezdõdik. De minden más elkezd elkopni, szétesni, vagy szétterjedni.
      - Phyllis Diller
    * A  hazug büntetése nem az, hogy mások nem hisznek neki, hanem az, hogy õ maga nem hisz senkinek.
      - George Bernard Shaw
    * Egyszer szerelmes lettem egy lányba, és úgy éreztem õ is szeret. Ismerõs a szituáció? Ültem, zsebemben a jeggyûrûvel, és vártam a válaszra. Egy agglegény jeggyûrûvel. Olyan volt, mint amikor fegyver van a háznál. Attól féltem, hogy elveszek valakit véletlenül.
      - Jake Johannsen
    * Noah Webster volt az elsõ epidemiológus az Egyesült Államokban. Ezért a szótárakat ki kellett bõvíteni. Ugyanis meg kellett néznie a szótárban, hogy mi az az epidemiológus.
      - Isaac Asimov
    * A feleségemmel csak akkor engedhetjük meg magunknak, hogy gyerekeink legyenek, ha 18 évig szoptatja õket.
      - Paul Alexander

Nincs jelen

 

#178 2007-11-29 19:27

Andy
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Vidámpark

Tegnap este a feleségemmel üldögéltünk a nappaliban. Azt mondtam neki: "Nem
akarok vegetatív állapotban élni, amikor valamilyen géptõl meg palackból
csordogáló folyadéktól függ az életem. Ha ilyenre kerül a sor, húzd ki a
dugót. " Felállt, kihúzta a tévét, és kidobta a sörömet.

Nincs jelen

 

#179 2007-11-29 23:49

Nita
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Vidámpark

Fõorvos látogatóban van a betegeknél és látja, hogy minden ápoltnak véres az orra.
- Hát magukkal mi történt? - kérdezi a doki.
Az egyik bolond:
- Drága fõorvos úr, képzelje az új beteg az oka. Húzott a földre krétával egy vonalat, és azt mondta hogy aki átbújik alatta, az hazamehet.

Nincs jelen

 

#180 2007-11-29 23:55

Nita
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Vidámpark

Kinyílik a rendelõ ajtaja, kilép az orvos és látja, hogy a váróban egy fiatal pár üldögél. A nõ feláll és elindul befelé:
- Jöjjön maga is! - mosolyog az orvos barátságosan a férfira.
Az orvos a rendelõben felszólítja a nõt, hogy vetkõzzön le, majd tetõtõl talpig megvizsgálja. Végül a férfihoz fordul és megkérdezi:
- Mindig ilyen zavartan viselkedik a hölgy?
- Gõzöm sincs róla - feleli a férfi. Most látom elõször életemben. De azért háromszáz forintot megért!

Nincs jelen

 

#181 2007-12-02 21:50

zotyesz
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Vidámpark

iú:
- Eljönnél velem tízezer forintért?
Lány:
- Dehogy megyek!
Fiú:
- Pedig nagy szükségem lenne a pénzre!

- Ki az abszolút flegma?
- Akinek van kivel, van mivel, van hol...de minek?

Nincs jelen

 

#182 2007-12-02 21:52

zotyesz
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Vidámpark

Egy férfi betér a kocsmába, és meglátja régi jó barátját az egyik asztalnál egyedül ülve, elõtte egy csomó üres pohár.
- Nahát cimbora, mi van veled? Te soha nem szoktál inni!
- Azért iszom, - feleli a másik akadozó nyelvvel - mert a feleségem meglépett a legjobb barátommal.
- De hát én vagyok a legjobb barátod!
- Most már nem, haver, most már õ az!

A nõk olyanok, mint az újság:
- A régebbi példányok már nem túl kelendõek.
- Mindig érdemes egy pillantást vetni rájuk.
- Széles körben terjesztik az információkat.
- Nem szabad mindent elhinni nekik.
- Elõ kell rájuk fizetni, nem szabad a szomszéd példányát kölcsönvenni.

Nincs jelen

 

#183 2007-12-02 21:54

zotyesz
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Vidámpark

Egy férfi betér egy fehérnemû üzletbe, ahol a feleségének melltartót szeretne venni. Kiválaszt egy fazont fehér színben. Megkérdezi az eladótól az árát.
- 24 dollár.
- Rendben, akkor ebbõl kérek egyet. - mondja a férfi.
- És milyen méretben? - kérdezi az eladó.
- Arról fogalmam sincs.
- Mégis kb. mekkora melle van a feleségének? Mint két dinnye, vagy kókuszdió, vagy narancs? Mihez tudná hasonlítani?
- Ööö, nem is tudom - tûnõdik a vevõ -, inkább olyan.....Látott már tacskófület?

A finn háború után egy angol újságírónõt Finnországba küldenek, hogy készítsen riportot a leszerelõ katonákkal. A riporternõ több katonát is megállít az utcán, és a háborúról kérdezi õket. Megszólít egy szembejövõ férfit:
- Elnézést, maga is kint volt a fronton?
- Igen, tegnap jöttem haza.
- És mit csinált legelõször, amikor hazaérkezett?
- Azonnal megdöntöttem a feleségemet.
A fiatal újságírónõ elpirult ettõl, és próbálta másfelé terelni a témát.
- De amikor ezen túl volt, akkor mit csinált még?
- Még egyszer jól megdöngettem az asszonyt.
- Jó-jó, de mindezek után mi volt az elsõ dolga itthon?
- Hát, lecsatoltam a síléceimet és letettem a hátizsákomat.

Nincs jelen

 

#184 2007-12-06 11:26

kbalu
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Vidámpark

1. Egy emberi DNS 75MB-nyi genetikai informáciot tartalmaz.
2. Egy spermium (mivel a himivarsejtbõl származik az utódláshoz használt info fele) így 37.5 MB-ot.
3. Egy milliliterben 100 millió spermium van.

Gondolatmenet: általanossagban egy alkalommal 2,25 ml-t lövünk ki 5 secundum alatt.
Így a hímvesszo sávszélessége: (37,5MB x 100Millio x 2,25)/5 = (37.500.000 x 100.000.000 x2.25)/5 = 1 687 500 000 000 000, avagy: 1687,5 TeraBajt/s. Tehát ez orgazmusonként több mint egymilliárd floppy lemez, vagy 2 millió CD lemez/secundum. Kolosszális!

Én láttam egyszer egy informatikai oktatófilmet, ahol egy hölgy egyszerre három interface-en fogadott ilyen mértékû információhalmazt. Egy technikai zseni volt!!!

Nincs jelen

 

#185 2007-12-06 15:50

Rigor
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Vidámpark

Az lehet hogy csak az info felét használja, de benne van a teljes, tehát az is 75mbyte:) Vagyis kb 1 millió dvd:)

Nincs jelen

 

#186 2007-12-09 19:24

zotyesz
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Vidámpark

Az író kérkedik a baráti társaságban:
- Az új regényemet úgy viszik, mint a cukrot!
Mire valaki epésen megjegyzi:
- Aha, szóval kilóra!

Nincs jelen

 

#187 2007-12-09 19:26

zotyesz
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Vidámpark

A teaivás szokása Kínából ered. A legenda szerint az elsõ tea úgy készült, hogy véletlenül belefújt a szél egy tealevelet a forró vízbe.

Orvos a beteghez:
- Pista bácsi, meg kell mérnem a vérnyomását.
- Muszáj, doktor úr? A múlt héten mérte...
- Igen? És akkor mennyi volt?
- Egy ezres!

Gyönyörû papagáj üldögél a vezetõ melletti ülésen. A piros lámpánál a másik autóból átszól a vezetõ:
- Beszélni is tud?
- Nem tudom, még csak néhány perce ismerjük egymást - feleli a papagáj.

Nincs jelen

 

#188 2007-12-09 19:35

Robur
Admin (Crohn)
Hely: Bp
Regisztrálva: 2004-01-05
Írások: 645

Re: Vidámpark

Közismert, hogy az országutak legaluszékonyabb sofõrjei a kamionosok:

<kép>

http://www.youtube.com/watch?v=WGJCeRVgGqA

Nincs jelen

 

#189 2007-12-09 20:21

aiolosz
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Vidámpark

Gyerekkoromban kértem Istent, adjon nekem egy biciklit. Aztán rájöttem, hogy a dolgok nem így müködnek. Úgyhogy loptam egyet, és kértem Istent,
bocsássa meg.

Nagymamám 60 éves korában elkezdett napi rendszerességgel sétálni, minden nap 5 kilométert. Most 82 éves, és fogalmunk sincs, hol van.

Az idõjárás_elõrejelzés ma estére: sötét lesz.

Nagybátyám abbahagyta a dohányzást, leszokott az alkoholról, a nökrõl, a nehéz, fûszeres ételekrõl és az éjszakázásról. Egészséges volt egészen
az öngyilkosságáig.

Múltkor felhívott egy csajszi, hogy menjek át, nincs otthon senki. Átmentem. Tényleg nem volt otthon senki.

Évek óta nem beszéltem a feleségemmel. Nem akarom félbeszakítani.

Külön szobában alszunk, külön eszünk, külön megyünk nyaralni. Megteszünk mindent, hogy egyben tartsuk a házasságunkat.

Gyermekünk elsõ tizenkét hónapját azzal töltjük, hogy megtanítjuk járni és beszélni. A következõ tizenkét évet meg azzal, hogy pofa be és maradjon a seggén.

Nincsenek elõítéleteim. Mindenkit utálok.

Imádok borral fõzni. Néha még az ételbe is teszek.

A bank az a hely, ahol akkor kapsz kölcsönt, ha be tudod bizonyítani, hogy nincs rá szükséged.

Mindenki tudja, hogyan kell gyereket nevelni, kivéve azt, akinek már van.

Az ember az egyetlen állat, akinek céljai vannak a gyerekeivel. Kivéve a guppikat, amik megeszik a sajátjaikat.

A légvárakat neurotikusok építik, pszichotikusok laknak bennük, és anyám jár hozzájuk takarítani.

Szeretnék gazdag lenni. Vannak emberek, akikbõl a gazdagság kiöl minden emberi érzést. Na, olyan gazdag szeretnék lenni!

A feleségem "apró lábak dobogását" akarta hallani otthon. Vettem neki egy kutyát. Olcsóbb, és több lába van.

Bámulatos, hogy az a rengeteg fontos dolog, ami egy adott nap a világon történik, mindig pont belefér az újságba.

Brooke Shields nagyon népszerû volt Oroszországban. A szemöldöke Brezsnyevre
emlékezteti öket.

Szülinapomra kaptam egy légpárásítót és egy páramentesítõt. Ugyanabba a szobába raktam öket, rendezzék le egymás között.

Rákötöttem a gázpedált a féklámpára. Azóta nem nagyon elõztek meg.

Örökké szeretnék élni. Eddig sikerült.

A világ legnagyobb felfedezéseit olyan emberek tették, akik túl hülyék voltak ahhoz, hogy felfogják, az adott dolog lehetetlen.

Az univerzumban kell lennie értelmes életnek a Földön kívül. Legékesebb bizonyítéka ennek,
hogy egyik se próbálja felvenni velünk a kapcsolatot.

Nincs jelen

 

#190 2007-12-10 21:20

zotyesz
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Vidámpark

Egy katolikus pap és egy rabbi együtt utaznak a vonaton. Kérdezi a pap:
- Ugye, nálatok tilos a disznóhús?
- Igen.
- És nem fordult elõ, hogy merõ kíváncsiságból mégis ettél?
- De, egyszer valóban.
- Jó volt?
- Hát igen. No és a római katolikus papoknak még mindig tilos a nemi élet?
- Igen.
- De azért merõ kíváncsiságból...?
- Hát igen, egyszer...
- Ugye, hogy jobb, mint a disznóhús?!

Nincs jelen

 

#191 2007-12-10 21:22

zotyesz
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Vidámpark

* Apám azt mondja, olyan lányt vegyek feleségül, aki ugyanazon a hiten van, mint a családunk. De minek vegyek el egy olyan lányt, aki ostoba fajankónak tart?
      - Adam Sandler

Nincs jelen

 

#192 2007-12-10 21:23

zotyesz
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Vidámpark

Arisztotelész idézetei

    * Az egész több, mint a részek összessége.
      - Arisztotelész
    * A tanulás gyökere keserû, de a gyümölcse édes.
      - Arisztotelész
    * A barátság: egy lélek két testben.
      - Arisztotelész
    * Minden fizetett munka kiszívja és elkoptatja az elmét.
      - Arisztotelész
    * Az anyák jobban szeretik gyermeküket, mint az apák, mert õk biztosan tudják, hogy a gyermek az övék.
      - Arisztotelész
    * Sosem létezett még zseni az õrültség árnyalata nélkül.
      - Arisztotelész

Nincs jelen

 

#193 2007-12-10 21:26

zotyesz
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Vidámpark

Hazugságversenyt tartanak a faluban. A tavalyi bajnok következik épp:
- Egyszer felmentem a Niagara vízesésen a vízen lépkedve.
Mindenki ájuldozik, hogy mekkorát hazudott.
Erre jön a cigány:
- Én láttam is!

A roma család új lakásba költözik, ahol van fürdõszoba. A családfõ egybõl elküldi zuhanyozni a legidõsebb fiút.
A fiú javában mosakszik, amikor megszólal:
- Édesapám, lejött az ideji kosz!
- Jól van fiam, mosakodj tovább!- szól az apa.
Kis idõ múlva ismét megszólal a fiú:
- Édesapám, lejött a tavalyi kosz!
- Mosakodj csak tovább!
Nemsokára ismét megszólal a gyerek:
- Édesapám, lejött a tavaly elõtti kosz!
- Mosakodj csak tovább!
Megint csak kiszól a gyerek a fürdõbõl:
- Édesapám, megtaláltam a pulóverem!



Építkezésen a cigány tolja az üres talicskát a téglakupactól a házig és onnan vissza. A fõnök egyszer odalép hozzá és kérdõre vonja:
- Hallod-e, minek tologatod azt a talicskát, nincs is benne semmi!
- Háde há... fõnök, annyi a meló, hogy bepakolni sincs idõm!

Nincs jelen

 

#194 2007-12-11 10:18

kbalu
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Vidámpark

Férfiak a házasságról:

Minden férfinak szüksége van egy feleségre, mert van egy csomó olyan
dolog, amiért egész egyszerûen nem lehet a kormányt hibáztatni.

Mindig fogjuk egymás kezét. Ha elengedem, rögtön vásárol valamit.

Van elektromos kése, elektromos kenyérpirítója, sõt még a tojásforraló
is villannyal megy. A múltkor panaszkodott, hogy nincs hely a konyhában, ahova
leülhetne. Így hát, vettem neki egy villamosszéket.

A feleségem új diétát próbált ki. Kókusz és banán. Nem lett soványabb,
de fára mászni már tud.

Kapott iszappakolást és két napig remekül nézett ki. Aztán az iszap
leszáradt róla.

Mindennek van elõnye és hátránya is. Példa erre a házasság. elõnye,
hogy minden reggel ágyba hozzák a reggelit, hátránya, hogy mindig ugyanaz
hozza.

Nincs jelen

 

#195 2007-12-11 20:59

zotyesz
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Vidámpark

- Nincs érzékem a pesszimizmushoz. Úgyse sikerülne.
- A szerénység az a mûvészet, hogy mások jöjjenek rá, milyen fontos vagyok.
- Olyan hülye vagyok, hogy az oviban megbuktam játékból.
- Javulni látom a dolgokat. Lehet, hogy valami fölött átsiklottam?
- Gyakran idézem magam. Színesebb lesz tõle a beszélgetés.
- Én nem szeretem az uborkát, és nagyon örülök, hogy nem szeretem, mert ha szeretném, akkor megenném, pedig nagyon utálom.
- Megdöglött az aranyhalam, pedig már épp kezdte megszokni víz nélkül.
- Azt mondják, hogy csak a szexre gondolok. Ez nem igaz, sokszor eszembe jut a sör is.
- A világ legegészségesebb dolga a születésnap. Minél több van belõle egy embernek, annál tovább él.
- Sokat akar a szarka, de menstruál a szarkalány.
- Ugyanakkora hatalmam van, mint a pápának. Csak nem hisznek benne annyian.

Nincs jelen

 

#196 2007-12-11 21:02

zotyesz
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Vidámpark

Egy kisboltban dolgozom. A múltkor egy vevõ a pulton felejtette a mobilját. Megnéztem rajta a címlistát, és felhívtam a Mama felíratnál jelzett telefonszámot. Elmondtam a hölgynek, hogy a fia telefonja nálunk van.
- Azonnal intézkedem. - válaszolt a Mama.
Kis idõ múlva megcsörrent a mobil, felvettem:
- Halló?
- Kisfiam, a kisboltból telefonáltak, hogy náluk van a mobilod, menj érte!

Nincs jelen

 

#197 2007-12-11 21:05

zotyesz
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Vidámpark

Egy idõsebb, õszhajú férfi sétál be egy belvárosi ékszerüzletbe oldalán egy csinos fiatal lánnyal.
- Szeretnék venni a barátnõmnek egy szép gyûrût. - közli az eladóval.
Az eladó a vitrinbõl kivesz egy gyûrût.
- Ajánlanám ezt, 20.000 Forintért.
- Nem rossz, de én valami igazán különlegeset szeretnék. - mondja az öregúr.
- Nos, akkor nézzék meg ezt a brillköveset, az ára 120 ezer.
Felcsillan erre a lány szeme, egész teste remegni kezd az izgalomtól.
- Igen, ez jó lesz. - mondja a férfi határozottan.
Ezután megbeszélik a fizetés módját.
- Most kiállítok egy csekket, - szól a vevõ - hétfõig ellenõrízheti a banknál, hogy van-e rá fedezet, és hétfõ délután eljövök a gyûrûért.
Hétfõ reggel az ékszerész zavartan hívja fel az idõs férfit, hogy sajnos nincs elég pénz a számláján.
- Tudom, tudom. - hangzik a válasz. - De el tudja képzelni, micsoda hétvégém volt?

Nincs jelen

 

#198 2007-12-11 21:07

zotyesz
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Vidámpark

Egy baráti társaságban elterjedt, hogy a villanykörte úgy van kialakítva, hogy a szádba még csak-csak beveszed, de már nem tudod kihúzni. Kellõ mennyiségû alkohol elfogyasztása után fellángolt a felfedezni vágyás szelleme, és csakhamar rá kellett jönniük, hogy tényleg nem lehet kihúzni a villanykörtét. Ez elõször még viccesnek hatott, de miután negyedórás próbálkozás után se sikerült kihúzni a srác szájából a körtét, fogtak gyorsan egy taxit és beszáguklottak vele a legközelebbi klinikára. A taxis is csak röhögött rajtuk, és nem bírta elképzelni, hogy nem sikerül kiszedni a villanykörtét. Fél óra múlva a taxist hozták be társai a klinikára, egy villanykörtével a szájában...

Felvételizik három diák. Bemegy az elsõ, akinek hatalmas protekciója van. Megkérdezi a bizottság:
- Mikor fejezõdött be a második világháború?
- Hát talán a század közepe felé, talán 1945? - mondja a felvételizõ.
- Zseniális, fel van véve!
Bemegy a második jelentkezõ, akinek van egy kis protekciója. A kérdés ugyanaz:
- Mikor fejezõdött be a második világháború?
- 1945.
- Egy kicsit pontosabban esetleg?
- Valamikor tavasz vége felé, tán május 6.?
- Rendben. Felvettük.
Bemegy a harmadik jelentkezõ, akinek egyáltalán nincs protekciója. A kérdés ugyanaz:
- Mikor fejezõdött be a II. világháború?
- Európában 1945 május 6.-án lépett érvénybe a fegyverszünet, a japánok 1945 szeptemberében kapituláltak.
- Hmmm. Hány embert vesztett a Szovjetúnió?
- Huszonkétmillió-hétszázezer-százkettõ.
- Hmmm.Név szerint?

Nincs jelen

 

#199 2007-12-12 11:39

pasek
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Vidámpark

Híres fizikusok fogócskáznak a mennyben. Éppen Einstein számol. Amikor
eljutott százig, megfordul, és azt látja, hogy Newton mögötte áll, egy
földre festett négyzetben. Odamegy hozzá, majd megfogja.
- Ha! Megvagy.
- Tulajdonképpen én Newton vagyok egy négyzetméteren. Szóval Pascalt fogtad
meg.

Nincs jelen

 

#200 2007-12-12 21:18

zotyesz
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Vidámpark

Annyira skizofrén vagyok, hogy kettõs állampolgárságra van szükségem.
- A világ megváltoztatása porject kudarcba fulladt, így most rajtam sor.
- Egyszer találkoztam a nõideálommal, eszméletlen jól nézett ki...és néma volt.
- Mindenre van magyarázat, ha jól tudsz hazudni.
- Mindig is foglalkoztatott, hogy mi lenne Pókemberrel a Hortobágyon.
- Mindenre nyitott vagyok..., a zárkózottságra is.
- Az élet olyan, akár a sör, az eleje mindig gyorsan szalad, de a vége keserû.
- Az élet már csak olyan, hogy csak a flipperben adnak a gyorstüzelésért jutalmat.
- A lányok, a lányok, a lányok angyalok, a férfiakkal csak clamidiáznak.
- Sosem akartam megérteni, mi van egy nõ fejében, elég nagy zûr van az enyémben is.
- Írtam egy e-mailt a grafológusomnak, gondoltam próbára teszem.
- Sose dicsekednék azzal, hogy milyen okos vagyok, nem akarlak zavarba hozni titeket.

A beosztott managerek kosaraznak.
A középszintû managerek teniszeznek.
A felsõszintû managerek fallabdáznak.
A vezérigazgató és az elnök golfoznak.

Vagyis:
Minél nagyobb a hatalmuk, annál kisebbek a golyóik!

Ki jön bowlingozni?

- Miért nem szabad biciklizõ cigányt elütni?
- Hátha a Te biciklid.

- A következõ hirdetést szeretném feladni: "Kétéves sziámi macskám elveszett. A megtalálónak 100000 forint jutalmat fizetek."
- De, uram, nem túlzás ez?
- Nézze, ez a cica volt a feleségem kedvence. És különben is az erdõben ástam el.

Egyik évben szilveszteri partira indultunk a férjemmel. Felöltöztünk, mindent elrendeztünk a házban, bekapcsoltuk az üzenetrögzítõt, beállítottuk az automata éjjeli világítást, majd hívtunk egy taxit. A macskát kivittük a kertbe, mert ha bent hagyjuk, mindig megpróbálja megenni a papagájt. Amikor be akartam zárni az ajtót, a macska hirtelen visszaosont az ajtó résén a házba. A férjem utána ment, hogy elkapja, én pedig beültem a taxiba.
- A férjem is jön azonnal, csak még felszaladt elköszönni anyámtól. - mondtam a taxisnak, mert nem akartam, hogy megtudja, üresen hagyjuk a házat.
Kis idõ múlva jött is a férjem, kifulladva vágódott be a kocsiba, és ezt lihegte:
- Bocs, hogy ilyen soká jöttem. Felloholtam a lépcsõn, sehol senki, végül megtaláltam az ágy alatt. Egy vállfával tudtam csak kipiszkálni onnan. Utána meg nyakon kellett csípnem, mert ki akart ugrani a kezeim közül. Végül rádobtam egy pokrócot, hogy meg ne karmoljon. Nagy nehezen lecipeltem a kövér seggét a lépcsõn, és kihajítottam a kertbe.
Erre a taxis jelentõségteljesen hátranézett ránk, majd elindultunk.

Két 90 éves öreg cimbora, Mike és Joe egész életükben barátok voltak. Mikor kiderült, hogy Jonak már csak napjai vannak hátra, Mike minden nap meglátogatta. Egy nap Mike így szólt:
- Joe, mi mindketten egész életünkben rajongtunk a fociért és hosszú éveken keresztül együtt játszottunk minden vasárnap. Kérlek tedd meg a kedvemért, hogy ha a Mennyországba kerülsz, valahogy tudatod velem, hogy van-e ott is futball.
Joe felnézett Mike-ra a halálos ágyából:
- Mike, te vagy a legjobb barátom sok-sok év óta. Ha lehetséges, megteszem neked ezt a szívességet.
Nem sokkal ezután Joe meghalt.
Néhány éjszaka múlva Mike-ot felébresztette álmából egy halvány fénysugár és egy hang, mely a nevén szólította.
- Mike, Mike!
- Ki az? - kérdezte Mike hirtelen felülve.
- Én vagyok, Joe.
- Te nem lehetsz Joe, Joe meghalt.
- Mondom, hogy én vagyok, Joe - bizonygatta a hang.
- Joe, hol vagy?
- A Mennyországban - válaszolt Joe. - Van néhány nagyon jó hírem és egy kis rossz hírem.
- Mondd elõször a jó híreket - szólt Mike.
- Van futball a Mennyben. Ami még jobb, az összes öreg barátunk aki már meghalt, itt van velünk. Még ennél is jobb, hogy újra fiatalok vagyunk. Ráadásul örökké tavasz van, soha nem esik vagy havazik. És a legjobb, hogy annyit focizhatunk, amennyit csak akarunk, soha nem fáradunk el.
- Ez nagyszerû! - lelkendezett Mike. - Felülmúlja legvadabb álmaimat is! De akkor mi a rossz hír?
- Kedden te is benne vagy a kezdõcsapatban.

Az 5 legnehezebb kérdés egy férfi számára!

A kérdések:
1. Mire gondolsz?
2. Szeretsz?
3. Kövérnek nézek ki?
4. Szerinted õ csinosabb nálam?
5. Mit tennél, ha meghalnék?

A kérdések attól olyan bonyolultak, mert a férfi rossz válasza esetén (azaz megmondja az igazat) garantált egy nagyobb veszekedés. Ezért, amolyan közszolgáltatásként íme az egyes kérdések elemzése, valamint a lehetséges reakciók.

1. Kérdés: Mire gondolsz?
A megfelelõ válasz természetesen ez: "Ne haragudj kedvesem, ha nem figyeltem. Épp azon tûnõdtem, milyen kedves, csodálatos, figyelmes, törõdõ, intelligens nõ vagy és milyen szerencsés vagyok, hogy megismerkedtem veled."
Nyilvánvaló, hogy ebben a válaszban nyoma sincs az igazi feleletnek, amelyik valószínûleg valami
hasonló:
a. Baseball-ra.
b. Focira.
c. Hogy milyen kövér vagy.
d. Hogy õ mennyivel csinosabb nálad.
e. Hogy mire költeném a biztosítást, ha meghalnál.
(A legjobb választ talán Al Bundy adta, aki egyszer azt mondta Pegnek:
"Ha azt szeretném, hogy tudd mire gondolok, beszélgetnék veled!")

2. Kérdés: Szeretsz?

Az illendõ felelet: "IGEN!" vagy, ha kifinomultabb választ szeretnének
adni: "Igen, drágám."
A helytelen válaszok lehetnek:
a. Na ja, baromira.
b. Jobban éreznéd magad, ha azt mondanám, hogy igen?
c. Az attól függ, mit értesz azon, hogy szerelem.
d. Számít az?
e. Ki, én?

3. Kérdés: Kövérnek nézek ki?
A helyes válasz nyomatékosan hangsúlyozva: "Hát persze, hogy nem!"
Néhány a helytelen válaszokból:
a. Mihez képest?
b. Nem mondanálak kövérnek, de nem vagy igazan sovány.
c. Egy kis súlyfelesleg direkt jól áll neked.
d. Láttam már kövérebbet.
e. Mit is kérdeztél? Épp azon gondolkodtam, mire költeném a biztosítást, ha meghalnál.

4. Kérdés: Szerinted õ csinosabb nálam?
A megfelelõ válasz ismét a nyomatékosított "Persze, hogy nem!"
Helytelen válaszok közé tartozik:
a. Igen, de a te személyiséged jobb.
b. Ha nem is csinosabb, de határozottan vékonyabb.
c. Nem olyan csinos, mint amilyen te voltál az õ korában.
d. Határozd meg, mi az, hogy csinos.
e. Mit is kérdeztél? Épp azon gondolkodtam, mire költeném a biztosítást, ha meghalnál.

5. Kérdés: Mit tennél, ha meghalnék?
Ennél a kérdésnél esély sincs a nyerésre. (A valódi válasz természetesen az lenne, hogy "Vennék egy Corvette-et.") A választól függetlenül fel kell készülnünk egy legalább egyórás kérdéssorozatra, aminek a sémája
ilyesmi:
Nõ: Újra hazásodnál?
Ffi: Határozottan nem!
Nõ: Miért nem, nem szeretsz nõsnek lenni?
Ffi: Dehogynem.
Nõ: Akkor miért ne nõsülnél újra?
Ffi: Jó, akkor megnõsülnék.
Nõ (sebzett arckifejezéssel): Megtennéd?
Ffi: Igen, meg.
Nõ: A mi ágyunkban aludnál vele?
Ffi: Hol máshol aludnánk?
Nõ: Eltennéd a képeimet és az övéit tennéd a helyükbe?
Ffi: Azt gondolom, így lenne megfelelõ.
Nõ: És engednéd, hogy használja a golfütõimet?
Ffi: Nem tudja, mert õ balkezes.

Találós kérdés:
Egy anya 21 évvel idõsebb, mint a gyereke. 6 év múlva az anya ötször olyan idõs lesz, mint a gyerek.
Hol van most az apa?



Megoldás:
A: anya életkora
B: gyerek életkora
A=B+21
A+6=(B+6)*5
ebbõl
B+21+6=(B+6)*5
B+27=5B+30
-3=4B
B=-3/4
Vagyis, a gyerek -3/4 éves, azaz 9 hónap múlva fog megszületni. Tehát az apa éppen az anyán fekszik...
Bámulatos dolog ez a matematika.

A második világháborúban a japán légierõ parancsnoka behívja a legtehetségesebb pilótájukat:
- Katona, a parancsnokság választása Önre esett. Ön lesz az elsõ kamikáze pilóta!
- Értettem!
- Megkapja a japán légiflotta leggyorsabb gépét.
- Értettem!
- Felszáll 8000 méter magasságba, az éj leple alatt megközelíti az amerikai hadihajóflottát.
- Értettem!
- Kiválasztja az amerikaiak vezérhajóját.
- Értettem!
- Aztán becélozza, és kikerülve a légvédelem lövéseit nekirepül, és a haza érdekében repülõgépének felrobbanásával megsemmisíti azt.
- Értettem!
- Katona, van kérdése?
- Igen, Uram, egy kérdésem lenne.
- Kérdezzen, katona!
- Te teljesen meghülyültél, bazzeg?

Nincs jelen

 
IBDoktor
 

Láb

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB