#401 2008-02-08 11:27

Linus
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Vidámpark

luci, besírtam:)

Nincs jelen

 

#402 2008-02-08 11:59

zotyesz
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Vidámpark

Megérkeznek az amerikai katonák Taszárra. Mariska néni nézi az egyik néger katonát:
- Jé, majom!
Mire az egyik magyar katona gyorsan rászól:
- De hát Mariska néni, ne sértegesse azt a fekete katonát, mert õ fog
megvédeni minket!
- Bo-bo-bocsánat - dadog a néni.
- Oh, never mind, never mind! - szól a néger.
Mire Mariska néni összecsapja a kezét:
- Jé, beszél!

Nincs jelen

 

#403 2008-02-08 12:01

zotyesz
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Vidámpark

Két kutya megáll a cukrászda elõtt:
- Bejössz velem?
- De ki van írva, hogy kutyáknak tilos!
- Na és? Ki tudja hogy mi olvasni is tudunk?

Nincs jelen

 

#404 2008-02-08 12:02

zotyesz
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Vidámpark

Esti mese közben a kislány megkérdi a mamáját:
- Anyu, a mesék mindig úgy kezdõdnek, hogy "egyszer volt, hol nem volt?"
- Nem kicsim, néha úgy, hogy "Drágám, ma este egy kicsit tovább bent kell maradnom az irodában..."

Nincs jelen

 

#405 2008-02-08 12:03

zotyesz
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Vidámpark

A gazdag férj korábban jön haza üzleti útjáról, és a kertészt a nappaliban találja, lába az asztalon, kezében whiskey, szájában pedig drága szivar.
- Látom, magának aztán jól megy nálunk! - kiált felháborodottan a férj - Még jó, hogy a feleségemet nem ülteti az ölébe!
- Már gondoltam rá, de a nagyságos asszony még nem jött fel a sofõr szobájából.

Nincs jelen

 

#406 2008-02-08 12:05

zotyesz
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Vidámpark

A vonat egyik kupéjában négyen utaznak: egy anya a lányával, valamint két férfi. A vonat alagútba ér, a sötétben hallatszik egy csók cuppanása, majd egy pofon csattanása.
Az anya azt gondolja: megcsókolta a lányomat, õ pedig - nagyon helyesen - pofonvágta.
A lány azt gondolja:
- Valamelyik férfi a sötétben tévedésbõl anyámat csókolta meg, aki aztán jól pofonvágta.
Az egyik férfi azt gondolja:
- Úgy látszik, a másik férfi megcsókolta a lányt, és a lány a sötétben véletlenül engem vágott pofon.
A másik férfi azt gondolja:
- Jól kiszúrtam ezzel a hapsival. A sötétben cuppantottam egyet a levegõbe, aztán jól pofon vágtam.
- Valamelyik férfi a sötétben

Nincs jelen

 

#407 2008-02-08 12:06

zotyesz
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Vidámpark

Móricka ül a buszon. Fölszáll egy öreg nénike, az egyik kanyarban megcsúszik a botja, és elterül.
- Mamikám, ha húzott volna egy gumit a bot végére, akkor nem esett volna el.
- Ha apád húzott volna gumit a faszára, akkor most lenne helyem!

Nincs jelen

 

#408 2008-02-08 14:26

zotyesz
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Vidámpark

http://www.vicclap.hu/pic/10480/ mozilla másképp

http://www.vicclap.hu/pic/10478/ kis maci és az utazás

http://www.vicclap.hu/pic/10482/ simsonék a homokozoba

Szerkesztette: zotyesz (2008-02-08 14:56)

Nincs jelen

 

#409 2008-02-08 14:28

zotyesz
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Vidámpark

http://www.vicclap.hu/pic/10487/ a legolcsobb hely

http://www.vicclap.hu/pic/10471/ Hogyan üljük meg a tevét.

Nincs jelen

 

#410 2008-02-08 14:53

zotyesz
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Vidámpark

http://okorszem.hu/funpic/2350/ sörcsapda

http://okorszem.hu/funpic/2351/ kilövés

http://okorszem.hu/funpic/2348/ parkolás

http://okorszem.hu/funpic/2344/  Röhögõ ló

Szerkesztette: zotyesz (2008-02-08 14:58)

Nincs jelen

 

#411 2008-02-08 15:03

zotyesz
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Vidámpark

Megtörtént esetek....      

Biztos veled is megtörtént, hogy vicces körülmények tanúja voltál, mikor vagy a meglepetés vagy a nevetés vett erõt rajtad. Az alábbiakban olvashatsz pár vicces, igaz történetet, melyek biztos jókedvre derítenek.

"Fasza buli volt, anyám ír smst, hogy meghalt a papa, én végigbõgtem az éjszakát, és kiderült, hogy a pápa halt meg, csak anyám nem bír ékezetet írni...." 

Réges-régen, a tv hõskorában esténként még a nõk olvastak fel esti mese gyanánt. Egy alkalommal, teljesen váratlanul az utolsó pillanatban a  bemondónõ rosszul lett, és helyette az egyik férfi kollegát kérték fel a mesemondásra. 
- Szervusztok, gyerekek! - köszönt illendõen az ötvenhárom éves szakállas figura. - Fecske anyó vagyok... - folytatta, és a korabeli felvételen látszik, hogy az operatõr megbillenti a statívot a röhögéstõl.
A mesélõ, nagydarab szakállas figura folytatta: 
- ..és épp a tojásaimon ülök... - a korabeli kollegák szerint ekkor a hangosító, valamint az  összes díszletes és kellékes halkan kiosont a folyosóra, majd összeesett a  röhögéstõl.  Utolsónak az operatõr maradt, aki a következõ mondat után hagyta el a  stúdiót:  - ..és a fészekbõl kilóg a szép villás farkam...

Pécs, Nagy Lajos Gimnázium. Buszos osztálykirándulás keretében viszik a diákokat a kaposvári Csiky Gergely Színház, Dózsa György címû színdarabjának elõadására. Az út kb. 1.5 óra. Idõben el is indulnak, ám a busz defektet kap  és a szókimondó buszsofõrnek egy órájába telik kicserélni a kereket. Így már nem  érnek oda idõben, csak amikor már javában folyik az elõadás. Nosza, annyi baj legyen, a jegyek ki vannak fizetve, a helyek fenntartva, mind a negyven  ember, élén sofõrünkkel megpróbálja laposkúszásban elfoglalni a székeket.Az  elõadásnak pont ebben a pillanatában ér a szövegkönyv ahhoz a részhez, amikor a jobbágysereget verbúváló Dózsa így kiált fel:  - Hol késtetek, Parasztok?

Mire hõsünk magára véve a felszólítást, így vág vissza: - Hát b....m az anyád, lerobbant a buszunk, te köcsög!!!

Beálltam egy zsúfolt parkolóba és leengedtem az ablakot, hogy a hátsó  ülésen nyújtózkodó kutyusom kapjon elég levegõt. Nem akartam, hogy utánam induljon, megálltam hát a járdán és visszamutatva rá, határozottan azt mondtam: - Ott maradsz! Érted?? Maradsz! Maradsz!!  Egy közeli autó vezetõje, látva, hogy szõke vagyok, csodálkozva végigmért, majd megszólalt:  - Csak be kell húznia a kéziféket!   

Pesti utca. Rohan egy faszi mint egy õrült, utánna rohan egy rendõr.  Elõlép a tömegbõl a nap hõse és iszonyúan elgáncsolja a rohanó fickót. A  rendõr erre ügyet sem vetve elrohan mellettük és felugrik az utolsó pillanatban a buszmegállóban épp indulni készülõ buszra. A fickó is a buszhoz futott...

Zsúfolt busz. Egy csinos lány keresett valamit a pénztárcájában, mikor a  busz élesen kanyarodott, és az apró nagy része kiszóródott. A lány hirtelen mozdulattal leguggolt, hogy összeszedje, miközben egy igen-igen hangosat púzott. Szegény, rákvörös arccal állt fel és nem mert senkire  sem nézni. A busz utasai szintén rákvörösek voltak az elfojtott röhögéstõl, de mindenki moderálta magát, és rezzenéstelen arccal bámult maga elé vagy ki az ablakon. Nem így egy szakadt hajléktalan, aki   megszólal:  - Te kis fingós, ott még van egy forint.   

Egyik nap az iskolában egy fényképész csoportképet készített az osztályról. A tanító néni megpróbálja rávenni a gyerekeket, mindenki  vegyen a képbõl.
- Képzeljétek el, milyen jó lesz, ha majd felnõttök, elõveszitek a képet  és azt mondjátok, itt van Judit, õ orvos. Ez meg Gábor, õ autószerelõ. 
Hátulról egy vékonyka hang:
- És itt a tanárnõ, õ meg halott.

Egy fiatalember lázasan tanulja a szóbeli érettségi tételeket. Egy nappal  az érettségi vizsga elõtt riadtan konstatálja, hogy a történelem tételekre nem maradt ideje. "Mentsük, ami menthetõ!"- a lapon EGY tételt azért megtanul, mégpedig a 13-as számút, ettõl rögtön elmúlt a félelme. Másnap, amikor a 8-as számú történelem tételt húzta, egy hirtelen mozdulattal visszadugta a többi közé.
- Na-na fiatalember, mit mûvel? Hányas tételt húzta?  - A 13-ast, de szörnyen babonás vagyok, ezért ijedtemben visszadobtam.  - Ilyen nincs!!! Tessék, mondja csak el a 13-as tételt!
A fiatalember jelesre vizsgázott. 

Egy michigani TV állomás bemondónõje, miután mégsem esett az elõzõ nap megjósolt hó, ezzel fordult a meteorológushoz:  - Nos Bob, hol van az a 20 centi, amit tegnap este ígértél?  Nem csak a fickónak, hanem a stáb felének is el kellett hagynia a forgatás helyszínét, annyira röhögtek, a zavarba jött bemondónõ pedig a jövõben kétszer is meggondolja, mielõtt beszél..

Nincs jelen

 

#412 2008-02-08 15:16

zotyesz
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Vidámpark

És egy pár méltó szülõi viszontválasz:

"Fia az órán szöllõt (így!!!) evett."
"Kedves tanárnõ, október van, mit egyen a gyerek, banánt?"

"Kedves szülõ, tájékoztatom, hogy Péter az étkezdében többször is kézzel evett evõeszköz helyett."
"Köszönöm a tájékoztatást, már tanul lábbal is."

"A fiú túl sokat foglalkozik a lányokkal."
"Tanárnõ, kövezzen meg, de én ennek inkább örülök!"

"Jancsika rendszeresen nem issza meg az iskolatejet."
"Kivégzésérõl gondoskodom."

"Fia az órán állandóan beszél!"
"Szerintem az anyjától tanulta. Mindkettõnek ellátom a baját!"

"Értesítem a T. szülõket, hogy fiuk történelemkönyve lapokból áll."
"Ellenõriztük, valóban."

"Katika nem tud olvasni!"
"Ha tudna, nem járatnám iskolába."

"T. Szülõ! Leánya irodalomórán vihogott. Tanárnõ"
"Megdorgáltam. Akkor is vihogott."

"T. szülõ, fia órán neveletlenül beszélt. Figyelmeztetem."
Szülõi válasz: "Engem?"

"Megkérném önöket, hogy ismertessék meg gyerekükkel a kulturált vécéhasználat alapjait!"
Szülõi válasz: "Laci szerint ezt ön neki kevésbé cizelláltan mondta:
- "Ne szarj az ülõkére, te hülye!" - Ez kulturált viselkedés???

Nincs jelen

 

#413 2008-02-08 15:21

zotyesz
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Vidámpark

Murphy néhány egészségügyi vonatkozású törvénye
Ha mûtét elõtt az aneszteziológus nem az altatómaszkot nyomja az arcodra, hanem a kezed simogatva búgó hangon az ,,Öreg nénje õzikéje" címû mesébe kezd, biztos lehetsz benne, hogy a gyerekosztályról most helyezték át, és ébren leszel a mûtét alatt.
    * Ha az orvos olyan gyógyszert ír fel amit étkezés után kell bevenned, akkor vagy a gyógyszerre, vagy ennivalóra nincs pénzed. Ha egyikre sincs pénzed akkor nem lehetsz beteg. Ilyenkor ugyanis a szevezet nem tud ilyen kis hülyeségekkel foglalkozni.
    * A hintõpor - a nevével ellentétben - nem por alakú, hanem darabos. A darabok csak kicsival nagyobbak mint a szórófejen lévõ lyukak.
    * Az a gyógyszer ami negyvenhat féle betegségre jó, egyikre sem jó.
    * Ha egy gyógyszer bevált a betegségedre, azonnal kiderül, hogy rákkeltõ.
    * A kórházban mindig másé az egyágyas.
    * Az a gyönyörû miniköpenyes ápolónõ a melletted lévõ kórteremben dolgozik. (az egyágyasban)
    * A tiédben az öreg, csúnya, kövér és gonosz dolgozik.
    * Azt a gusztusos kapszulát a betegtársad kapja.
    * A hatalmas fecskendõvel feléd közelednek.
    * A kórházi kacsa nem álhír.
    * Alkoholistáknak nevezzük azokat, akiknek van bátorságuk azt bevallani.
    * A problémák az alkoholban oldódnak.
    * Az élet olyan mint a motor. (be kell rúgni )
    * Az a vírus ami nem vesz le a lábadról, talpra állít.
    * Az orvosok annyi betegség tüneteit tanulják meg, hogy már nem ismerik fel az egészséges embert.
    * Ne hazudd, a csinos fiatal páciensnõnek, hogy hõmérõ! (Azt nem oda dugják! )
    * Az állatorvos és az orvos között annyi a különbség, hogy az orvosoknak megmondják a betegek, mi is a bajuk.

Szerkesztette: zotyesz (2008-02-08 15:23)

Nincs jelen

 

#414 2008-02-08 15:22

zotyesz
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Vidámpark

Murphy törvényei a magyar gazdaságról
Elsõ, avagy alaptörvény:
Ha valami nem mûködik, akkor az a magyar gazdaság.
Elsõ avagy Antall-féle folyománya:
Ha valami nem müködik, akkor az privatizálva sem mûködik.
A folyomány Bod-féle következménye:
A tehetségtelen vállalati igazgató privatizálva sem lesz tehetséges.
A szabályszerûség megállapításához szükséges törvénykiegészítés:
Nem létezõ piac szabad sem lehet.
Az alaptörvény értelmezéséhez szükséges axióma:
Olyan gazdaság nincs, amelyet nem lehet helyrehozni.
Az axióma alóli kivételek:
1. Ha nem akarják,
2. ha nem tudják,
3. a magyar gazdaság.

I. Kereslet és kínálat:
1. Ha egy árucikk iránt növekszik a kereslet, akkor alig lehet hozzájutni, és felmegy az ára.
2. Ha egy árucikk iránt csökken a kereslet, Magyarországon akkor is alig lehet hozzájutni, és felmegy az ára.

II. A technikai fejlesztés következményei:
1. Minél korszerûbb technológiával készül valami - itthon -, annál magasabb az ára.
2. Minden új termék drágább, mint az ugyanolyan minõségû régi.
Kiegészítés :
Ha nincs új termék, akkor a régi lesz ugyanolyan drága, mint az új lenne.

III. Késztermék, és nyersanyag:
1. Minél olcsóbb a nyersanyag, annál drágább a késztermék.
2. Drága nyersanyagból legalább annyira drága készterméket lehet elõállítani, mintha olcsó lenne.
Piaci folyomány:
Ugyanannak a készterméknek az ára a "lengyel piacon" jóval alacsonyabb, és mégis megéri az eladóknak (aki nem lengyel).
Második piaci folyomány:
Olcsó készterméket csak kiárusításkor vagy közvetlenül a gyártótól lehet beszerezni.
A feleség közbeszólása :
Az nem olcsó, csak elfogadhatóbb, a többit nem idézem, az a kiskereskedelem minõsítése.

Exporttörvények:
Mennél többet exportálunk Nyugatra (azért, hogy minél több dollár jöjjön be, mert csak így tudjuk törleszteni nyugati adósságainkat), annál jobban romlik a forint (a dollárkitermelés és paritás miatt).
Elsõ következmény:
Egyre több dollárt kell felvennünk Nyugatról.
Következtetés:
1. Minél jobban mûködik a magyar gazdaság (ami az exportnövekedésben mérhetõ), annál jobban elszegényedünk és eladósodunk.
2. Célszerûbb lenne a felvett kölcsönt azonnal visszautalni, és kihagyni belõle a magyar gazdaságot.
3. Addig jó, amíg a magyar gazdaság nem mûködik ( mert így kevesebbet tudunk exportálni Nyugatra, és nem szegényedünk el annyira ).

Az exporttörvénynek adó-, és árindexre vonatkozó folyományai:
1. A magas adó-, és árindex visszaszorítja a belsõ fogyasztást, és így többet tudunk exportálni Nyugatra.
2. Ha többet akarunk exportálni, egyre magasabb adó-, és árindexet kell bevezetni.
Következmények:
Minél többet exportálunk Nyugatra, annál magasabb adó-, és árindexet kell bevezetni, hogy még többet exportálhassunk, és még magasabb adó-, és árindexet tudjunk bevezetni.
Elsõ következtetés:
Nyugati adósságállományunk az export növekedésével egyenes arányban növekszik.
A következtetés folyománya:
Elõbb-utóbb adósságunk visszafizethetetlenné válik.
A folyomány pénzpiaci következménye:
A visszafizethetetlen adósságot úgy kell kezelni, mintha nem is lenne.
A következmény következménye:
Ha adósságunkat meg akarjuk szüntetni, egyre nagyobb kölcsönöket kell fölvennünk, hogy teljességgel visszafizethetetlenné váljon.
A törvény elvi párhuzama:
Ha a magyar gazdaság mûködésképtelenségét meg akarjuk õrizni, egyre nagyobb adó-, és árindexet kell alkalmazni, hogy a belsõ fogyasztást a nullára lehessen redukálni.
Az elvi párhuzam folyománya:
A belsõ piac megszûnik, így nem lesz szükség lakossági adó-, és árindexre.
A folyomány következménye:
A magyar gazdaság megint mûködni fog.

Megszorítások:
1. Átmenetileg az életszínvonal nullára csökken.
2. Átmeneti nyomor és éhínség.
A bizonytalansági tényezõ:
Az éhínség és nyomor idõtartama.

Nincs jelen

 

#415 2008-02-08 16:51

zotyesz
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Vidámpark

http://www.youtube.com/watch?v=4SYfdBhR … re=related egy kis hofi

Hofi - Tiszta õrültek háza 1/5

Szerkesztette: zotyesz (2008-02-08 16:52)

Nincs jelen

 

#416 2008-02-08 16:56

zotyesz
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Vidámpark

Nincs jelen

 

#417 2008-02-08 16:59

zotyesz
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Vidámpark

Nincs jelen

 

#418 2008-02-08 17:08

zotyesz
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Vidámpark

Nincs jelen

 

#419 2008-02-08 17:16

zotyesz
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Vidámpark

Nincs jelen

 

#420 2008-02-09 08:46

Lucifer
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Vidámpark

2085 évi érettségi tételsor


1. Fekete Pákó betelepülése, majd kiûzetése Magyarországról!

2. Gyõzike vagyonosodása és az etnobiznisz összefüggései.

3. Fejtse ki részletesen, hogyan "kúrta" el Magyarország sorsát Gyurcsány Ferenc miniszterelnök!?

4. Ismertesse részletesen a századforduló médiájának egyetemes kultúrtörténeti alkotásait (Big Brother, Való Világ, Fókusz, Aktív, Dáridó, Fásy Mulató) és azok pozitív hatásait a kor társadalmának szellemiségére,intellienciaszintjére.

5. Anettka és a kozmosz közti viszony a XXI-ik században.

6. Döntse el melyik évben volt nõ, és melyik évben volt férfi Terry Black!?!

7. Magyarország "sztárjai" a XXI. Században: Fekete Pákó, Gyõzike. Jelölje térképen, mely kontinensre kellett volna visszavándorolniuk?

8. Balázs Vs. Mónika show. Melyiknek volt a nagyobb nézettsége, és közerkölcsformáló hatása?

9. A Barátok közt szappanopera 102542. részének részletes bemutatása a XXI-ik század végén! Ismertesse bizonyos szereplõk sorozatbéli életrajzát. Mint pl. a Tilda-karakter evolúciója(1-51-ig)

10. Miért részesíti elõnyben a roma többségi társadalom az idegen hangzású keresztneveket? (Eszmeralda, Rozalinda, Izaura, Pamela, Szamanta, ill. Vinettú, Szándokán, Hoszéármándó, Ronáldó, Maradona)

11.Ki volt Kiszel Donatella édesapja? Válassza ki, és húzza alá a megfelelõ személy nevét:
- Mr. Sylvester Stallone
- Kondor Csaba Úrhölgy
- Az ismeretlen katona ("akcióban eltûnt")
- Az igazi Fantomas

12. Kelemen Anna metamorfózisának ismertetése, munkásságának kultúrtörténeti elemzése.

13. Ismertesse Kocsor Zsolt (egykori mûvésznevén: Kozsó nemzetközi elismertségének (Nobel-békedíj, Grammy-díj, Szívárvány Zászló-érdemrend) okait és pályafutásának fõbb állomásait.

14. Mikor csatlakozott Magyarország államadóssága a "Fejlõdõ Országok" elitcsapatához?
A: 2007
B: 2008
C: 2009

15. Melyik hazai mestermû vált a világörökség részévé a XXI-ik század közepén?
- Kiszel Tünde "Donatellácska" naptársorozata
- A 4-es metró frissen átadott, Panama-díjas elsõ szakasza
- A Chuck Norris híd
- Schobert Norbert Update Enciklopédiája

Nincs jelen

 

#421 2008-02-09 09:16

zotyesz
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Vidámpark

Olyan hideg volt, hogy egy ügyvéd a saját zsebébe tette a kezét.

Úgy megütlek, hogy a smink megfordul az arcodon!

Csak tudnám, miért mondják azt, hogy turistaszezon, ha nem szabad rájuk lõni?


Vettem az anyósomnak elektromos robotgépet, elektromos kést, elektromos kenyérpirítót. Ezek után panaszkodott, hogy nem tud leülni, így hát vettem neki egy villamosszéket is.

Az állatkertben az egyik gondozó másnaposan érkezik reggel a munkába. Az igazgató elkapja:
- Nem szégyelli magát, maga részeges disznó! Tudja mit csinált tegnap? Nyitva hagyta az oroszlán ketrecét!
- Na és? Ki akar egy oroszlánt ellopni?

Nincs jelen

 

#422 2008-02-09 09:18

zotyesz
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Vidámpark

- Doktor úr, szörnyû kényszerképzeteim vannak. Úgy érzem, állandóan üldöz valaki.
- Volt már orvosnál ezzel a panaszával korábban?
- Igen, kérem. Zeller doktornál.
- Hiszen Zeller doktor egy tehetségtelen szakbarbár! Képzelem, milyen baromságokat tanácsolt magának! Mit mondott?
- Azt, hogy forduljak magához.

Nincs jelen

 

#423 2008-02-09 09:19

zotyesz
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Vidámpark

Egyik barátnõ meséli a másiknak:
- Tegnap modellt álltam egy festõnek.
- Tényleg?
- Igen, mégpedig aktot. Az lesz a kép címe, hogy "Éva és a kígyó".
- Ne mondd! És Évát kirõl mintázta?



Annihilálta a raccsni a benzinszûrõt, ezért csak újjheggyel elfüstöltem a truccot, mert máshogy drága lett volna.

Nincs jelen

 

#424 2008-02-09 09:24

zotyesz
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Vidámpark

A legkínosabb dolgok, amik a Megatánc döntõjén történhetnek veled

1. A döntõ elõtt jelenik meg rólad egy kínos képsorozat, amelyen hiányos öltözékben csápolsz egy Korda György koncerten.

2. A szám alatt hatni kezd a hashajtó, amit riválisod csempészett az ásványvizedbe, ezért géppuskalábbal szteppelsz a keringõ közben.

3. Partnerednek kiújul a lumbágója és derékszögben járja a bossanovát.

4. A zenekar összekeveri a kottákat és a mambó helyett a Himnuszt játssza, ideges vigyázzban állásodat pedig lepontozza a zsûri.

5. A tánc végén bejön Jáksó egy pezsgõvel, hogy csak átverés volt, téged fel sem vettek a mûsorba.

Nincs jelen

 

#425 2008-02-09 09:26

zotyesz
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Vidámpark

A legkevésbé hihetõ újsághírek.

1. Orbán Viktor Gyurcsány Ferencet kérte fel tizedik gyereke keresztapjának.

2. A Magyar Tudományos Akadémia örökös tagjává választotta Fekete Pákót.

3. Demszky Gábor átadta az elkészült 4-es metrót

4. Gergényi Péter budapesti rendõrfõkapitány Tolerancia-díjat kapott az Utcai Harcosok Szövetségétõl

5. A túl nagy jólét ellen tüntetett a Milliomosok Szövetsége a Kossuth térenA legkevésbé hihetõ újsághírek.

Nincs jelen

 

#426 2008-02-09 09:27

zotyesz
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Vidámpark

5 alternatív gyerekmese befejezés.

1. A bádogember könnyûfémgyûjtõk áldozata lesz, a szalmafejû Madárijesztõ képviselõ a magyar Parlamentben, az Oroszlánt elaltatja egy arra járó állatorvos, Dorothy-ról pedig fiatalkori pornófilmek kerülnek elõ, amik derékba törik Budapest TV-s pályafutását.

2. Hófehérkét elkapja a munkafelügyelet és bekasztlizzák fiatalkorúak illegális foglalkoztatása, meg engedély nélküli bányászati tevékenység miatt.

3.Csipkerózsika Red Bullt iszik indulás elõtt, így a rokka orsója semmilyen hatást nem gyakorol álmatlanságára. A fehér lovas herceg alkoholista lesz, majd súlyosbodó depressziója hatására belép az MSZMP-be.
4. A rút kiskacsát egy menõ plasztikai sebész veszi kezelésbe, ezután nagy karriert fut be a popzenei piacon 4 mostohatestvérével alapított együttesével. Idõsebb korában meghurcolják a kacsatojások iránti szeretete és leesett csõre miatt.

5. Ali Baba összebarátkozik 40 társával, majd politikai pártot alapítanak és felveszik az állami támogatást.

Nincs jelen

 

#427 2008-02-09 09:28

zotyesz
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Vidámpark

Kevésbé ismert fóbiák.

1. Félelem a hideg víztõl (minidákófóbia).

2. Félelem az áthatolhatatlan ajtóktól (combinofóbia).

3. Félelem a nyíltvízi strandoktól (hátuszony-iszony).

4. Frász a chilis babtól (fingitisz).

5. Irtózás a borosüveg-dugóktól (parafanoia).Kevésbé ismert fóbiák.

Nincs jelen

 

#428 2008-02-09 09:29

zotyesz
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Vidámpark

Jelek, amik arra utalnak, hogy már ideje lenne befejezned a középiskolát.

1. A tanárnõ csókolommal köszön neked.

2. A tornatermet felszerelik légsátorral és defibrillátorral miattad

3. Felelet közben elszunyókálsz és kiesik a protézised

4. Dédunokád az ócskapiacon érettségi bizonyítványt vesz neked karácsonyra

5. Töriórán olyanokról tanultok, akik még osztálytársaid voltak az általánosban.

Nincs jelen

 

#429 2008-02-09 09:43

Zoltán
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Vidámpark

Ha már szóba jött Fekete Pákó 
http://www.youtube.com/watch?v=YPbyj4rB1wo

Nincs jelen

 

#430 2008-02-09 11:51

kbalu
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Vidámpark

Az anya nyulat készített az újévi ebédre, amelyet az apa saját kezûleg vágott le... A gond csak az volt hogy a gyerekek nagyon szerették a nyuszijukat, így nem mondták meg nekik az igazat.
Ebéd közben a kisfiú, aki nagyon jóízüen eszi a nyulat, megkérdezi:
- Apa milyen hús ez?
Az apa büszkén mondja:
- Találd ki...adok egy tippet...az anyátok néha szokott így becézni!
Ekkor a kislányuk mindent kiköp a tányérba, és azt mondja a testvérének:
- Úristen, nehogy megedd, ez egy f*sz!

Nincs jelen

 

#431 2008-02-09 19:54

zotyesz
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Vidámpark

- Az ön betegségének egyetlen oka az alkohol!
- Doktor úr, az Isten áldja meg! Ön az egyedüli, aki nem engem okol!




A szõke nõ áll az utcán, és keservesen sír. Odamegy hozzá egy pasas.
- Miért sír, kedves, valami baj van?
- Igen. Elveszett a kutyám.
- Milyen kutya volt?
- Német juhász.
- Az nagyon okos kutya, ne féljen, haza fog találni.
Mire a szõke még jobban el kezd sírni.
- És én?

Nincs jelen

 

#432 2008-02-09 19:55

zotyesz
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Vidámpark

Bolondokházában:
- Vigyázzon, nincs is víz az öntözõkannájában! - figyelmezteti az orvos a virágokat öntözõ beteget.
- Nem látja doktor úr, hogy ezek mûvirágok?



- Az anyósom kõhajításnyira lakik tõlünk. Pontosan tudom, mert naponta többször is megdobálom.

Nincs jelen

 

#433 2008-02-09 19:56

zotyesz
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Vidámpark

-Mi az? Zöld, és 360-nal veszi a kanyart?
-Zöldborsó a turmixgépben.

Kovács úr a feleségével és az anyósával nyaral Jeruzsálemben.
Egyik nap az anyósa hirtelen belázasodik, majd meghal.
Egy temetkezési vállalkozó felajánlja, hogy helyben eltemetik az elhunytat.
- Nem, köszönöm, inkább hazaszállíttatjuk - hárítja el az ajánlatot Kovács.
- De miért? Nagyon szép ceremóniát tudunk szervezni - próbálkozik a temetkezési vállalkozó.
- Nézze, uram! Kétezer éve eltemettek itt egy fiatalembert, aki három nap múlva feltámadt. Nem akarok kockáztatni...

Nincs jelen

 

#434 2008-02-11 08:58

Lucifer
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Vidámpark

A rendõr elhatározza, hogy lékbõl akar horgászni, neki is kezd a csákánnyal. Egyszer csak felülrõl megszólal egy égihang:
- Nincs a jég alatt hal.
De a rendõr csak csákányoz tovább, mire a hang másodszor is megszólal:
- MONDOM, hogy nincs a jég alatt hal!
A rendõrt nem érdekli a hang, õ csak szorgalmasan csákányoz tovább.
- Hidd már el cimbora, hogy a jég alatt nincsen hal!
Mire a rendõr:
- Ki vagy te, hogy beleszólsz? Ne szójjábe vazzee, én rendõr vagyok!!!!
- Én meg a mûjégpálya hangosbemondója!

Nincs jelen

 

#435 2008-02-11 13:28

zotyesz
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Vidámpark

Két  régi cimbora beszélget az MKB Bank elõtt:
- Na, nekem most már el kell tõled búcsúznom.
- Miért?
- Bemegyek a bankba.
- Csak nem folyószámlád van?
- Dehogyis. Géppuskám.

Nincs jelen

 

#436 2008-02-11 13:30

zotyesz
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Vidámpark

Apáca

Az apáca bemegy egy kocsmába, és elvitelre kér fél liter rumot. A kocsmáros mondja neki:

- Ne haragudjon, nõvér, de apácáknak nem fogok alkoholt eladni!

- Ugyan már, nem nekem lesz! A fõnõvér székrekedésére viszem!

A kocsmáros gondolkozik, majd végül kiszolgálja. Mikor este megy haza, látja, hogy az apáca holt részegen táncol az utcán, miközben egy kisebb csõdület bámulja.

- De nõvér, azt mondta, a fõnõvér székrekedésére viszi az alkoholt! - mondja neki a kocsmáros.

- Így is van! - mondja vidáman az apáca. - Ha a fõnõvér meglát ilyen állapotban, menten összecsinálja magát!

Nincs jelen

 

#437 2008-02-11 13:31

zotyesz
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Vidámpark

Nincs jelen

 

#438 2008-02-11 13:37

zotyesz
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Vidámpark

http://www.youtube.com/swf/l.swf?video_ … nYn7owD6kj

Szerkesztette: zotyesz (2008-02-11 13:38)

Nincs jelen

 

#439 2008-02-11 13:40

zotyesz
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Vidámpark

Sztárnak lenni nem egy foglalkozás, hanem egy véletlen.

- Lauren Bacall

Nincs jelen

 

#440 2008-02-11 13:42

zotyesz
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Vidámpark

Az egyik barátom két éve vállakozásba fogott, nyitott egy üzletet. A múltkor találkoztam vele, és érdeklõdtem, hogy megy a bolt:
- Azt hallottam, hogy minden vállalkozásnál az elsõ év a legnehezebb. Igaz ez?
- Igen, tavaly elég keményen kellett melózni, de most már olyan jól megy, hogy csak fél napot dolgozom.
- De jó neked! Lehet, hogy én is belevágok valamibe.
- Még az az elõnye is megvan, hogy te magad döntheted el, hogy a napból melyik 12 órát dolgozod le.

Nincs jelen

 

#441 2008-02-11 13:43

zotyesz
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Vidámpark

http://www.vicclap.hu/pic/10510/

Tolvajbiztos megoldás.

Nincs jelen

 

#442 2008-02-11 13:45

zotyesz
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Vidámpark

http://www.vicclap.hu/pic/10508/

Hideg reggelekre jól jön az autóba az elõfûtés.

Nincs jelen

 

#443 2008-02-11 13:48

zotyesz
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Vidámpark

http://www.vicclap.hu/pic/10507/

Nem szereti, ha evés közben bámulják.

Nincs jelen

 

#444 2008-02-11 13:49

zotyesz
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Vidámpark

Kovács elmegy a jósnõhöz, aki megjövendöli neki, hogy hamarosan talál egy gyönyörû fiatal feleséget.
- Jó, jó, - mondja Kovács - de azt is mondja meg, hogy hogyan szabadulok meg a mostanitól.

Nincs jelen

 

#445 2008-02-11 13:50

zotyesz
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Vidámpark

Láttam néhány embert, akik éhen haltak, és százezreket, akik az evésbe haltak bele.

- Benjamin Franklin

Nincs jelen

 

#446 2008-02-11 13:53

zotyesz
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Vidámpark

Hátbavágta, mint vakondot a rotációs kapa.

Nincs jelen

 

#447 2008-02-11 13:56

zotyesz
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Vidámpark

Arcon csapkodlak mint részeg cowboy-t a kocsmaajtó

Nincs jelen

 

#448 2008-02-11 13:59

zotyesz
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Vidámpark

http://gumicsizma.hu/view_video?view=YT … oiNCI7fQ==

Bárcsak így indulna minden reggel. :)

Nincs jelen

 

#449 2008-02-13 09:58

zotyesz
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Vidámpark

Egy anya mindig reménykedik, hogy a lánya jobb férjet talál, mint az anyja, de abban biztos, hogy a fia nem talál jobb feleséget, mint az apja.

Nincs jelen

 

#450 2008-02-13 10:02

zotyesz
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Vidámpark

George évek óta szenvedett egy lelki betegségben, állandóan aggódott minden miatt. Egyszer azonban megoldást talált a problémára. Barátai is észrevették, hogy sokkal kiegyensúlyozottabb lett, és kérdezték tõle, mi történt.
- Felbéreltem egy hivatásos aggódót, heti 1000 dollárért. Most már õ aggódik helyettem.
- Heti 1000 dollárért? Hogy tudod ezt kifizetni? - kérdezték tõle.
- Hát, emiatt is neki kell aggódnia, nem nekem!

Nincs jelen

 
IBDoktor
 

Láb

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB