#951 2008-01-21 10:49

Vicaa
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Igen engem is azzal riogatnak, hogy ha a pocifájáson túlleszünk, akkor majd jön a fog!!!
Képzeljétek 2 napja este 10-tõl (9-kor etetés) reggel 3/4 8-ig alszik Anna! Ez hihetetlen! Szokott egyáltalán egy két és fél hónapos baba ilyenhosszú éjjeli alvást csinálni??? Na nem mintha ellenemre lenne ! :D :D :D Nameg napközben szinte semmit nem alszik az is igaz!!!

Jobbulást Nektek porsche! Már haladok a visszaolvasgatással, láttam nálatok is "járt" mindenféle "földi jó", betegségek stb. Még pár kilót én is küldenék Vikimaminak, ha lehet, én szintén 64 kg vagyok mint õ, de négy cm-rel alacsonyabb is.

Roor! Kíváncsi lennék már arra a lakásra! :D Kicsit irigykedek is, hogy ti így el tudtok menni egymáshoz! Persze csak jó értelemben vett irigység ám! ;)

Mi amit tudtunk Anna születése elõtt megcsináltunk, ami meg már nem lett meg, az úgy is maradt. Nade majd ha egyszer ránkszakad a bank!!!!!!! :D :D :D

Nincs jelen

 

#952 2008-01-21 11:20

Linus
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Háj! Azon gondolkodom reggel óta, hogy mégis mi a fenét keresek én itt az irodában??? HÉT ÁGRA SÜT A NAP!!! Ablakok tárva-nyitva, gyönyörû idõ van, én meg itt ülök bezárva :( Neeem akarooooooooooooooom! Ez nem igazság! Itt akarok hagyni csapot-papot és menni ki a szép idõbe!!! Ha most otthon lehetnék, már rég a kutyával kujtorognék az erdõszélén, meg a pataknál, áááááááááááááááááááááááááá... Vagy csak hadd menjek már el innen lécci-lécci, ha haza nem is, de mondjuk egy köpésre van a Vár, az is megteszi...

Nincs jelen

 

#953 2008-01-21 11:57

mano1973
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Vicaa!
nem irigykedni!!!Jön a jóidõ Annácska is nyárra már nagy kislány lesz és lehet jönni:)))
Kirándulásnak is megteszi:))
A kilók nálad maradnak mert én küldöm vikimaminak õket nekem sok van és csak gyarapszik lefelé nem akar menni,vagy csak lassan:))
Linus!
jelents beteget és már mehetsz is:))
Én most jöttemn meg  a sétából a kutyával és tényleg nagyon jó idõ van....tiszta tavasz.
A hõmérõm meg vagy rossz vagy tényleg +12 fok van:))
Süt a napcsi és szinte egy pulcsi is elég.Nagyon szupi:)))
lassan Jön a nyár végre:)))

Nincs jelen

 

#954 2008-01-21 12:38

Linus
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

te most tényleg sétáltál egyet kutyival??? brühûûû... nem lóghatok csak úgy el mindenféle indokkal, bár egyedül v'ok, de éppen ezért meg is tehetem, meg nem is... sebaj, megkapom még a jutalmam! február 22-tõl két héten át nekem olyan, de olyan jó lesz! hétágra fog sütni rám az olasz nap, és minden kis ölelést és sétát és simit és mindent be fogok hajtani a páromon, ami ebbõl a 3 és fél hónapból kimaradt/kimarad!!! és még a belem is vigyázzba vágja magát, és hagy lebegni, legalábbis addig tuti, míg vkinek eszébe nem jut tenger gyümölcsével kínálni, brrr...

Nincs jelen

 

#955 2008-01-21 12:57

Norby1
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Sziasztok

Tényleg jó idõ van kint én is most jöttem a kutya sétáltatásból,de ha jól tudom a héten megint fagyok lesznek :(
De nem baj addig is mindenki élvezze ezt a kis napsütést ki otthon, ki az irodában :D

Nincs jelen

 

#956 2008-01-21 13:28

vikimami
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Mano!
Újpest és környékén valóban 12 fok van! :D Mi is sétáltunk egy nagyokt -majdnem 2 órát- Patrikkal, hátha akkor nem üvölt, de üvöltött. biztos nem bírja a -5bõl való hirtelen felmelegedést....

Este megyünk vissza a gyerekorvoshoz, mert még mindig hasmenése van :( :( :(
És nem akar aludni..... miért is csodálkozom ezen????

Kilókat küldhetitek, mert a múltkor elírtam: 56 kg vagyok. Sajnos. (biztos, hogy elírtam, mert azért 6-8 kg nem ugorhat le egy hét alatt. Vagy igen?)
Adjatok zsírt!!!!! A zsír energia! :D

Nincs jelen

 

#957 2008-01-21 14:38

Linus
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

kössssssz Norby, igazán együttérzõ vagy!!! de jelentem, kiszöktem! rákattantam az Ian Mcewan könyvekre, és nincs messze a Mammut, szóval... közben persze 2x hívott a fõnök, de jaj sajna "ki kellett ugranom kajáért", hát a telót meg véletlenül itt hagytam :) rossz v'ok, igen, de élveztem!

na pá

Nincs jelen

 

#958 2008-01-21 14:39

palyizsu
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Mi is most voltunk sétálni Klauval egy órát, végre jó idõ van!!! Teljesen tavasz hangulatom van!
Nálunk még mindíg van pocifájás, bár szerintem most már az "új" kajáktól, viszont mostmár egy hete kint van az 1. foga! Egész simán kijött!

Viki egy 10-est bármikor szívesen küldök, de ha nem elég van még bõven!

Nincs jelen

 

#959 2008-01-21 16:18

Lucifer
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Sziasztok!
Mi is voltunk lent,tényleg nagyon jó az idõ!!!
palyizsu!
Ti mennyi idõsek vagytok most??Jön a foga????
Mi a héten töltjük a 8.hónapot és a fogunk még sehol!:(:(:(:(:(:(
Minket is megvisel ez a hirtelen idõjárás változás!Napközben eléggé nyûgösek vagyunk , de este azért alszunk!!!
Vicaa!
Teljesen normálisnak mondható az éjszakai alvás mi 1 hónapos korunkig csak egyszer keltünk fel azóta viszont végigalusszuk az éjszakát úgy , hogy nálunk az utolsó evés este 1/2 8 és 8 között van a reggeli evés meg 7-8 között.

Nincs jelen

 

#960 2008-01-21 16:23

mano1973
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Luci!

Boldog névnapot kívánunk neked.
Tomi,Vica és Persze ééééééééééééén:)))

Nincs jelen

 

#961 2008-01-21 17:16

Lucifer
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Manó!!
Nagyon szépen köszönöööööööööööööööööööööööm!!

Nincs jelen

 

#962 2008-01-21 18:05

palyizsu
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Luci!

11-én volt 6 hónapos, és másnap már éreztem, hogy "szúr" a foga! Mostmár szépen látszik is! Egyébként az unokabáttya, ha jól számoltam Rolival egy napot született és neki sincs még foga! Anyukám meg azt mondta, hogy a nõvéremnek 4 hónaposan kint volt az elsõ! Mi még egyszer sem aludtunk 5 óránál többet, ezért nagyon irigyellek titeket! Hát igen minden gyerek más!
És Én is Boldog Névnapot kívánok!!!

Nincs jelen

 

#963 2008-01-21 19:30

roor
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Halika!

Pfffffffff............túlóra van nálunk ezerrel,ez van,ritkán leszek.
Látványosan nem örülni!!!!:D:D:D:D:D
Fáradt vagyok,és nem is érzem magam túl jól,a kis beleim mozgolódása kutyaf...sza,viszont rókakoma ma már játszott.:(
Megmaradok,csak most aztán végképp nem vagyok százas.:D
Viszont legalább van örömöm is:össze van rakva a szekrényem és óriási!:D
Majd ha már nem lesz körülötte kupi és valamelyik modi segít,akkor dobok fel képeket,persze csak ha érdekli a bandát,vagy legalább egy-két embert.:D:D:D:D
Balu tegnap nagyon késõn írt,de jól van,épp az elõbb írtam neki sömösöt,lehet még egy újabb gyorshírrel visszanézek.:D:D:D:D:D
Na gyerekek gondoljatok rám amíg húzo az igát.:D:D:D:D
Pusszancs mindenkinek:D

Nincs jelen

 

#964 2008-01-21 20:11

roor
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Halika!

Gyorshír!
Most beszéltem Baluval (nagyon tündibündi hangja van :D )aztat mondta,hogy bent is cool a banda,5 crohnos egy kórteremben,megy a hülyeség ezerrel,csak a friss hasi sebével fáj neki nevetni.:D
Már ehet pépeset,a végeredmény is formálódik,csak még a hazamenetel kérdéses,talán vasárnap elengedik.:D
Nekem úgy tûnt jókedélyû,a diagnózisom hogy megmarad!:D:D:D
Ja és azt mondta,hogy ragaszkodni fog hozzá hogy egy kórterembe kerüljek vele ha így folytatom.:D
Mármint a mélyrepülésem.:D
És a végén de nem utolsó sorban:mindnekit üdvözöl és puszil!:D:D:D:D
Joccakát :D

Nincs jelen

 

#965 2008-01-21 21:16

Rigor
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Akkor a helyes megnevezése a helyiségnek Crohnterem:)

Nincs jelen

 

#966 2008-01-21 21:22

Pilli
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Roor! Ma én is szarul voltam nagoyn, bár én nem hánytam, remélem nem is fogok, de fáj a gyomrom mint az állat és nem is tudok enni egész nap. Úgyhogy nyomom a diétát ezerrel! Te is tedd ezt, vigyázz magadra nagyon!!! Jobbulást!

Nincs jelen

 

#967 2008-01-21 21:26

Pilli
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Luci! Boldog névnapot!!!!

Nincs jelen

 

#968 2008-01-21 21:44

Lucifer
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Halihó!
Elõször is köszönjük a híreket!!nagyon jó hogy lehet , hogy hazajöhet hétvégén a Balu!Addig is puszi neki és jobbulást!!
Palyizsu!
Nem tudom , hogy jól számoltál-e de a Roli május .25.-én született!!!
Irigykedem most egy kicsit a fogatok miatt!!!!!!!!!:):):):):):)  :(:(:(:(:(
A legnagyobb fiamnak már 5 hónapos korában volt 4 foga míg a lányomnak 7 hónaposan 2foga volt!!
De a Roli most lesz nyolc és még nincs egyseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!
bár be kell,hogy valjam fog nélkül is nagyon ügyesen eszi a vajaskenyeret és a babapiskótát meg a kiflit is!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
Igaz a szotyi még nehézséget okoz!!!:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Nagyon szarul vagyok!!!!Nem igazán kívánom a kaját és így is csak a budira járok!!
De ennek is megvan az elõnye mert amíg ott üldögélek olvasok!!
Találtam is egy nagyon jó cikket.3 oldas a cikk(képekkel együtt).Leírnám a címet és minden oldalon kivan emelve egy mondat ,azt a  3 mondatot.Nagyon aktuális.
Hódító kispapák az éjszakában.

1." Azok a kispapák,akikrõl mi most beszélünk,tökéletesen érzik magukat a helyzetükben,és eszükbe sem jut elválni,vagy elhagyni a családi fészket.Mindössze egy kis vadászatért járnak ki a kuckójukból."

2."A nõt akkor sem viszi magával,ha konszolidált estének néz elébe,egyszerûen kínosan ügyel arra,hogy a <bûnõs>közeg és élete asszonya soha , semmilyen  körülmények között ne találkozzanak."

3."Nem azért bújnak ágyba másokkal,mert frusztáltak és kielégületlenek,hanem mert érezni szeretnék,hogy annak ellenére , hogy van otthon egy másik életük,még ugyanolyan topcsávók,mint korábban voltak."

Ez a három mondat mindent elárul és a cikket nem is kell elolvasni,de lehet , hogy találunk benne valami megoldást?????

Nincs jelen

 

#969 2008-01-21 21:45

Lucifer
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

KÖSZÖNÖM SZÉPEN MINDENKINEK A NÉVNAPI JÓKIVÁNSÁGOKAT!!!!!!!!!
Akkor mostmár elárulom a nevem is :Ágnes ( Ági ) vagyok!!:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Nincs jelen

 

#970 2008-01-22 07:04

Vicaa
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Hát akkor utólag is Nagyon Boldog Névnapot Luci!!!!!! :D :D
Örülök, hogy Balu alakul és már nemsokára hazajöhet! Az bizti, hogy azért a szobatársak is fontos, hogy ne olyan lehangolóak legyenek, Pesten Nekem volt olyan öregasszony szobatársam (8-an voltunkegy szobában!) aki egész nap csak engem szidalmazott a fiatalságom, miatt, meg hogy én úgyis meggyógyulok õ meg már meghal stb. stb.
Legszívesebben jól megráztam volna, de hát az embernek (pedig én birka türelmû vagyok) uralkodni kell magán.

Roor! Várjuk azokat  a képeket! Én is megszenvedtem a babakép felrakással, ráadásul a mérete is elég kicsi lett, de legalább sikerült. ;)

Anna babával tegnap kísérleti nap volt, megpróbáltam nem a karomban elaltatni, hanem napközben is hasra tenni a kiságyban, mikor már láttam hogy pilled és úgy elaltatni. Sikerült!!! Így aztán este is kiróbáltam és végre nem zsibbadt le a karom, a kiságyban elcummogta magát a cumójával, mikor pedig "elengedte", kivettem a szájából és aludt!!! :D :D:D Igaz éjjel hallottam, hogy elég sokat "nyüzgélõdött", forgolódott, most valahogy nem mennek el tõle úgy a szelek mint eddig. Ma megyünk a védõnénihez megmérekezni! Hosszra mindenesetre úgy nõ mint a gomba, egy hónap alatt 5cm!

Majd még benézek!!!!! Pusszantás mindenkinek! :)

Szerkesztette: Vicaa (2008-01-22 07:05)

Nincs jelen

 

#971 2008-01-22 09:54

vikimami
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Sziasztok!
Látom, eüileg sokan nem vagyunk toppon! :(

Nálunk (Illetve Patriknál :D) a cumi már hanyagolva van, megtalálta a hüvelykujját. Mit tehetnék, ez van.
Tegnap már nagyon nézegette a bal kezét és aztán jól betömi a szájába az egész öklét !

Szerintetek mikortól nyomja fel magát, ha hason van? Nem kéne már?
Mostanában nálunk is megint "hangosan" tellnek az éjszakák és a nappalok: ha alszik éjjel mászik felfelé az ágyban, nyüszög , köhécsel, cuppog.
Nappal nem nagyon akar aludni, folyamatosan halk sirással panaszkodik, hogy unatkozik. De ma azért megpróbálnék végre egy adag tésztát kifõzni a túróhoz...
Puszi

Nincs jelen

 

#972 2008-01-22 13:17

palyizsu
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Viki! Szerintem minden baba más ilyen téren is. Klau 3 hetesen átfordult hasról hátra, a gyerekorvos meg hülyének nézett mikor mondtam neki, azt mondta hogy kizárt.

Nincs jelen

 

#973 2008-01-22 16:35

Lucifer
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Sziasztok!
Sehol senki??????????????

Nincs jelen

 

#974 2008-01-22 18:28

roor
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Halika!

Luci:köszi hogy gondoskodsz rólam is,én leszek a negyedik orgonasípod.:D
Hát gyerekek iszonyat szarul vagyok,reggel alul felül dõlt belõlem mindne,tegnap este  meg ma reggel is még a vizet is kihánytam
Dokinénit csak felhívtam,mert nem mertem elindulni itthonról nehogy kisebb baleset érjen,hát calici virus tanyázik nálam.
Úgy látszik crohn úr társaságra vágyott és most buliznak.:D:D:D:D
No sebaj,már egy banánt,néhány kanál reszelt almát kekszel és pár korty tápcit már legyûrtem,és lényegesen jobb,késöbb még eszek,de most aztán nagyon apránként csak.:D:D:D:D
Mivel átaludtam az egész napot,iszonyat nyomi vagyok,de már megint mennék szunyálni.
Pusszancs mindnekinek

Nincs jelen

 

#975 2008-01-22 18:41

vikimami
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Roor! Gyógyulgass! (aztán majd megint jöhet Mano hûtõjének fosztogatása :D :D :D)


Luci! Mikor jössz hozzánk?

Nincs jelen

 

#976 2008-01-22 19:11

Szuszidi
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Roor! Te halmozod az élvezeteket vagy élvezed a halmozottakat! Jobbulást! Gyógyulj meg nekem!! Vagyis ne nekem nekünk!

Nincs jelen

 

#977 2008-01-22 20:19

Lucifer
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Halihó!
Roor!
Ez teljesen természetes!!!!!
Tessék minél elõbb meggyógyulni!!!!!!!!!!!!!!!!

Vikimami!
A héten biztos ,hogy nem megyek elõbb gyógyuljon meg mindenki teljesen!Még én is taknyos vagyok!!
Patrik hogy van ? És te?????,

Nincs jelen

 

#978 2008-01-22 20:36

palyizsu
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Roor! Jobbulást!!!

Luci! Jól számoltam, Kolos is május 25-én született. A másik hasonlóság köztük, hogy Õ is harmadik gyerkõc, és még a nemek aránya és sorrendje is ugyanaz mint Nálatok, csak a kórkülönbség más.
Egyébként Klau második foga is elindult, de szegény ezzel nagyon szenved, nem sokat aludtunk tegnap éjjel és ma napközben sem, bár most épp alszik, de elég nyugtalan.

Nincs jelen

 

#979 2008-01-22 20:53

Lucifer
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Palyizsu!
Örülök,hogy ilyen sok az egybeesés!:D:D:D:D:D:D:D:D
Pedig nem beszéltünk össze!
Mi se sokat aludtunk az éjszaka mert a Roli nagyon sokat sírt!
Vagy a foga vagy ez az idõjárás!!!:):):)

Nincs jelen

 

#980 2008-01-22 22:05

Lucifer
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Halihó!
Kellett nekem reklamálni!
Manó!
Ezentúl úgy gyere harapdálni a Rolit,hogy nem olyan régen vettem észre , hogy kibújt az egyik foga!!!!!!!
Illetve még csak az ínye van kinyilva!!Vigyázz mert mi is tudunk hamarosan harapni!!!!!!:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Nincs jelen

 

#981 2008-01-22 22:12

Pilli
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Roor!!!!! Jobbulást!!!!

Nincs jelen

 

#982 2008-01-23 08:02

mano1973
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Jó reggelt!

Tagnap óta átérzem a helyzeteteket,fél 1 óta fent vagyok és rohangálok a Wc-re hol...alul hol felül dõl belõlem minden.
Se enni se leülni nem tudok már:))))Mert mindkettõ iszanyat fáj.
Gondolom elkalpatm ezt az infulenza izét.Jobb esetben..rosszabb esetben Luciék megfertõztek egy jó kis skarláttal ugyanis a pocimon már van 2-3 piros pöttyöcske reggel óta:))
Tessék...és így menjek dolgozni?:)))
Mert  mennem kell,felhívtam a fõnökömert reggel és azt mondta ha egyéb bajom nincs akkor menjek és majd szabadnapomon irány az orvos.Tök jó fej,mert szabadnapom csak vasárnap lesz legközelebb:)))
Hát...nem tudom hogy élem túl a mai napot de semmi jóra nem számítok.
Luci!
Vicának már 3 hónaposan elkezdett jönni a foga.Igaz amilyen hamar elindult úgy meg  is állt mert utánna 6-7 hónapos volt mikor megint elkezdett a fogacskája jönni.
Ezek után nem tudom merek -e harapdálni majd?Mi van ha Roli visszaharap?:)))
Biztos nem olyan óvatos mint én.
Azt hiszem mostantól jobban vigyázok majd magamra ha Rolizok:))
Mindenkinek jobbulást aki most betegeskedik.

Nincs jelen

 

#983 2008-01-23 08:08

porshe
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Szia Mano!
Ti együtt voltatok roor Luci meg te. Ez mindent megmagyaráz!
Jobbulást neked
Ha meg nagyon rosszul vagy szarj a fõnöködre és irány a doki!
Porshe

Nincs jelen

 

#984 2008-01-23 08:20

Szuszidi
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Kedves Mano! Mi a francokat akar a fõnököd isten bizony mondom meg fogóm alakítani a betegen munkába kell mennem érdekvédelmi szövetséget ! Elegem van ha bárki beteg nem mer elmenni orvoshoz mert a fõnök közli hogy van más 1000 ember aki szívesen dolgozik neki! Ez a jogaid megtiprása! Söt! Mindjárt felrobbanok a méregtõl!!
Jobbulást!

Szerkesztette: Szuszidi (2008-01-23 08:21)

Nincs jelen

 

#985 2008-01-23 08:32

aiolosz
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Nincs jelen

 

#986 2008-01-23 10:01

mano1973
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Sziasztok!

Porshe!
Igen mi együtt voltunk mert Luci a hugomnál csinálta a szekrényt én meg...mivel igazi antitallentum vagyok  ÉN VOLTAM, A BABY SITTER:))
sZUSZIDI!
Sajna ez van...1 hete vagyok ezen a helyen és...nem nagyon ugrálhatok.
Remélem kibírom a mai napot:)))
Mennem kell dolizni sziasztok.este jelentkezek addig is jobbulást mindenkinek

Nincs jelen

 

#987 2008-01-23 10:53

roor
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Halika!

Vagyok.Egy kicsikét.:D
Köszönöm a jókívánságokat,igyekszem hamar gatyába rázni a bandát odabent,egyenlõre a banánon és a reszelt almán kívûl nem kapnak mást,illetve egy kis b6 vitaminnal is piszkálom õket.:D
Hála  az égnek fölül nem jön semmi,igaz alul se,de hát nem is csodálkozom,tegnap reggel úgy kipucolódtam,hogy a keserûsó sem csinálta jobban.:D:D:D
Kell még kis idõ hogy barnamacik hadrendbe álljanak.:D:D:D:D
A tegnapot úgy ahogy volt átaludtam,meg az éjszkát is,fene se tudja hogy sikerült,nem szoktam ennyit szundizni.:D:D:D
Ma azért már jobb a kedvem is,a pocim se fáj annyira és épp az almapapit tolom.:D:D:D
Balu jól van,mint írta fix hogy jobban mint én,a sebe még fájogat,már ehet rendes kaját,és a végtermék is alakul,csak nagyon unatkozik.:D:D:D
A változatosság kedvéért holnap nem lesz áram,ergo netem se nem lesz.:D:D:D
Majd még két alvás között gyüvök.:D:D:D
Puszi nektek



u.i.:bajszos mackóm tõlem nem könnyû megszabadulni!:D:D:D:D:D:D:D

Nincs jelen

 

#988 2008-01-23 14:32

jehu
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Kedves Szuszidi!

Az én munkahelyem sem jobb. Én is otthon maradnék most inkább, mert elég dögrováson vagyok, de itt sincs senkiben szemernyi emberség sem.

                                                                          Jehu

Nincs jelen

 

#989 2008-01-23 16:09

roor
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Halika!

Egy szundin túl vagyok,épp fõtt répa-fõtt krumpli turmixon ügyködök.:D:D:D
Ha már idekeveredett a téma:nos a melóhelyen nekem se tudja a vezetés hogy beteg vagyok,csak a csoportvezetõm,aki (kipp-kopp) elég toleráns,sõt mikor elmondtam neki lemerevedett.
Ahogy tud véd,ugy hogy följebb ne tudják meg,én meg azzal tudom meghálálni,hogy amikor dolizok akkor belehúzok (no meg azért nem szakadok :D ).
Sajna ez a calici most azért jött rosszkor,mert rengeteg a munka és sokan betegek,másrészt pedig decemberben ugye tüdõgyulával voltam itthon.
Na a lényeg amit ki akarok hozni belõle,hogy szar dolog hogy nem lehet megmondani,és hogy nem képesek felfogni,hogy ha valaki valóban beteg akkor aztán nincs olyan hogy márpedig igenis meló.
Na kifortyogtam magam.:D

Nincs jelen

 

#990 2008-01-23 18:35

Marthuska
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Szia Roor! Remélem mielõbb erõre kapsz, és ezt is hamar legyõzöd, mint a többit!
Mielõbbi jobbulást kívánok Neked, és a többi gyengélkedõnek is!
Fergeteges forgalma van a topikodnak! Gratulálok!

Nincs jelen

 

#991 2008-01-23 19:03

Lucifer
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Halihó!
Manó!
Remélem,hogy te is jobban vagy már!!!!!!!
Nem kell izgulnod a Niki nem skarlátos!!!!!!!Szóval a pöttyeid mástól vannak!!!!:D:D:D:D:D:D:D

Én már úgy ahogy jobban vagyok!
Tegnap óta tornázom minden este!Nagyon izomlázam van de muszály csinálni!
Barátnõmékkel megyünk fittness terembe februártól!Kiváncsi leszek milyen!!
Lehet,hogy mégse vagyok olyan jól!!:(:(:(
Mehettem hálóinget mosni!!!Velem is történnek balesetek!!!!!Persze mondanom se kell , hogy a gyerekeim kiröhögtek!!

Roor!
Nagyon örülök,hogy már jobban vagy!Csak így tovább!!

Nincs jelen

 

#992 2008-01-23 19:50

roor
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Halika!

Marthuska nagyon köszönöm a jókivánságot és a gartulációt!:D:D:D
Most veregetem a vállam.:D:D:D
Na jó azt azér tegyük hozzá,a topik forgalmához nem csak én kellek,hanem a többiek is akik szívesen bedugják az orrukat és hozzászólnak.:D:D:D:D
Legyõzök én mindent,csak kaja legyen a közelemben.:D:D:D
Ma remek napom volt kajaügyileg,egy kis almapempõ melett a vacsim két szelet piritóskenyér volt a turmixlöttyel.:D:D:D
Egész ehetõ volt,bár a mennyiség hagy némi kívánnivalót maga után,de ha calici barátunk végre kibulizta magát crohnurnál,kidobom,aztán jöhet a normális mennyiségû és minõségû kaja.:D:D:D
Csak nem tudom mivel kezdjem:egy jó rakott krumplival,egy isteni paprikáskrumplival,esetleg egy jó adag rántott husival?:D:D:D:D:D
Végülis tökmindegy,kaja legyen az a lényeg.:D:D:D:D
48 óra alatt két kilót levitt rólam,hát mégsem engedhetem meg magamnak hogy göthös csirke legyek,kellenek azok a domborulatok.:D:D:D:D
Lassan a bélésem is beindul,holnap már talán eredmény is lesz.:D:D:D:D
Még mindig mormota vagyok,meg éhes,de ezeket leszámítva megmaradok.:D:D:D
Tesó:gyógyulj meg te is és vigyázz magadra!:D
Luci:egy-kettõ,karokat lendít......mellet ki hasat be....:D:D:D:D:D
Pusszancs nektek drágáim :D



u.i.:holnap nuku áram ergo nuku net,majd ha leszakkor én is gyüvök :D

Nincs jelen

 

#993 2008-01-23 19:56

Szuszidi
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Kedves beteg élvezeteket halmozzó Roor! Én egy jó adag rántott husival kezdeném azt rakott krumplival folytatnám s a befejezés egy isteni paprikáskrumplival történne! Ha igy teszel nem leszel göthös csirke! :D:D:D Jobbulást mindenkinek aki beteg!

Nincs jelen

 

#994 2008-01-23 20:41

roor
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Halika!

Bajszos mackóm teljesen igazad van!:D:D:D:D:D:D

Szerkesztette: roor (2008-01-23 20:41)

Nincs jelen

 

#995 2008-01-23 21:07

Lucifer
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Halihó!
Örülök Roor , hogy jól vagy!!!!!!!!!!!
Én per pill most nem gondolok semmi kajára mert bármit eszek kijön ( alul )!
Ennyi volt a tûnetmentesség?????????????????????????
Ma idáig 8 szor voltam wc és ebbõl egyszer mostam!!!!Crohn úr átvette az irányítást!:(:(:(:(

Nincs jelen

 

#996 2008-01-24 07:16

Szuszidi
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Kedves Luci!
Nem jó hírek amit leírtál! Sõt kimondottan pocsék! Hány nap esetleg hét volt a tünet mentes idõszak?? Léci vedd vissza az irányitást egy jó kapitány kézben tartja a seregeket!! :)

Nincs jelen

 

#997 2008-01-24 12:26

Vicaa
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Örülök, hogy jobban vagy Roor! :)
Luci Neked meg jobbulást!!!!!
Ma én bûnöztem, a párom itthon hagyott egy doboz csokis drazsét, megettem vagy 10 golyót!!! De már annyira jólesett!!! :D

Mivel a fõzésre nem jut idõ hétközben ezért nagyrészt szendvicsen, tojásrántottán, gyorslevesen, répán, almán és banánon élek. Ez nem valami változatos, és nem is egészséges, de ha arra gondolok, hogy két hete még a vajas pirítós is örültem ha bent maradt...., akkor ez már egész jó!!!

Anna bizony keményen fejlõdésnek indult, napok alatt kinõtte a rucijait, nyúlik is, meg gyarapszik is, majd elájultam, mikor a védõnéni mondta, hogy 61cm és 6100 gramm!!! (11 hetes)
De irtó vidám kisbaba imádok vele lenni, rengeteget nevet, imádja, ha beszélek neki, sokszor mondogatom a nevét, meg hogy "Anna baba" és ez kegyetlenül tetszik neki, óriásiakat mosolyog rám, mikor mondom!!!! Most valamelyik nap hozott a párom egy zenélõ forgó játékot a kiságya fölé, nagyon tetszik is neki, de a kedvence az akkor is a kiságy fejvédõjén lévõ maci! Azt hosszú perceken át nézegeti, gõgicsél, nevetgél rá!
Remélem nem untattalak áradozásaimmal Titeket!!! Roor, hát te nem kaptál még kedvet a babázáshoz? ;)

Nincs jelen

 

#998 2008-01-24 13:18

Lucifer
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Vicaa!
Örülök,hogy jól vagy!
Mit csinálsz azzal a gyerekkel??:D:D:D:D:D:D:D:D
Ha így folytatjátok akkor lehagytok minket súlyban!!:D:D:D:D:D:D:D:D:D
Roli holnap lesz 8 hónapos és még csak 7 é fél kiló,de 70 cm!!:):):):)
Szuszidi!
Nem pár nap vagy hét volt a tünetmentesség hanem másfél év!!!
2006 aug.végén voltunk nyaralni majd teherbe estem és bumm neki most visszajött!!!De nem aprózza el , hogy csak néha - néha!!!!:(:(:(:(
Van ilyen is!!
Az elsõ fiamm születése után 9 évig voltam tünetmentes!!!!!Most csak másfél év lett,de már ez is valami!!!
Annyira még nem vagyok kétségbe esve mert van mibõl leadni , de mi lesz ha lement ??????
Félek , hogy jön a jó idõ!!!Nem bírja crohn bácsi a meleget!!!!!!!!!!!!!:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(
Azért a családnak megfõztem bár én nem igazán eszem!!
gulyásleves - rizs vegyes zöldséggel - grillcsirke - palacsinta
Én csak nézem , ahogy esznek!!!

Nincs jelen

 

#999 2008-01-24 13:54

Linus
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Luciiiii! még egy gyerek? na? :) ezen ne múljon a hogyléted! :) na jó, viccet félretéve: semmi nem megy le??? illetve, minden átrohan rajtad? amúgy sz'tem most inkább a nagy hõmérséklet különbségek, meg az össze-vissza frontátvonulások terhelik meg. nálam inkább az õszi változékony és a téli hideg idõ parás, én alig várom a nyarat! szorítok neked nagyon, de vmit enni kell, mert csak mégjobban lepattansz, tudod te is. remélem azért inni iszol rendesen! (Manó!, nem egyre gondolunk :) )

tényleg, Manóval miújs? Roort meg nem is tudom ma megkérdezni. nem elég, hogy az ember otthon fetreng, még egy áramszünetet is ráborítanak... hát nincs ezeknek szivük? :( pedig Baluról is várom a híreket! és a többiek? aztán még nekem mondják, hogy ritkán jövök... Vicaa, nem untatsz! innen látom, hogy fülig ér a szád, és ez jóóóóó!

pusz mindenkinek :)

Nincs jelen

 

#1000 2008-01-24 15:09

vikimami
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Luci!
Hadd menjek át ebédre :D :D :D  Léccci,léccci, lécci!!!!

Vicaa!
Nagyon jó volt olvasni rólatok, puszilgasd meg Annát a nevemben :D is!

Nálunk 63 cm 6330 gr, holnap lesz 3 hónapos. :D
Alig bírom el....
Mi is sokat beszélgetünk és a kedvence: "igen-igen-igen", és a "lila liba kergeti a rókakomát a tarka réten" mondatok. Ne kérdezzétek honnan jöttek ezek a szavak, egyszerûen csak nem vagyunk százasok :D
Kicsit aggódom, mert nagyon szépen fejlõdött eddig Patrik, viszont nem akarja kinyomni magát... Lehet, hogy még nincs itt az ideje és lusta fiú lesz :D Majd fekszik egész nap a rendetlen szobájában :D :D :D

és most látom, hogy milyen hasonló  az étrendünk!- sajnos (virsli, zacsis leves, néha egy kis rizst sikerül fõzni, és ha szerencsém van fóliás hús vagy hal , ill. pizzát rendelni -amitõl baromi sz..rul szoktam lenni, mivel nincs olyan feltét, ami ne fújna fel vagy okozna gondot)
Puszi

Nincs jelen

 
IBDoktor
 

Láb

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB