#1201 2008-02-02 15:04

zotyesz
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

ember volt vadászni hozni sok hus és bzbasz zöldség is asszony csinált elöle nagyon jo kaja ezért ember asszonyt este jol megdöngette és most pihenni egész nap a bundába :)

Nincs jelen

 

#1202 2008-02-02 15:05

Norby1
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Srácok mint általában sok mindent  ezt a topikot is a csúcsra jutatjuk :D

Nincs jelen

 

#1203 2008-02-02 15:05

Szuszidi
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Manó nem 20-30 at akartál írni?? Semmi reményetek! :D:D:D

Nincs jelen

 

#1204 2008-02-02 15:39

roor
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Halika!

Balu:na azért annyira nem is voltam betojva,legalábbis nem a többiektõl féltem,inkább még bizonytalan voltam,hiszen elõtte nem sokkal tudtam meg crohnurat,szét voltam csúszva.:D:D:D:D
De most már bánnám ha tesóm nem jönne talikra,olyan jól érzi magát õ is meg a társaság is.:D:D:D
És Balu már téged is szeretnélek megismerni élõben,mert a hangod az nagyon tündibündi!:D:D:D
Fiúk!Na lássuk hogyan jut a topik csúcsra,csak közben a nívóról se feledkezzünk meg!:D:D:D
Zotyesz:asszony örömmel készítet sok bizbasz kaja,meg husi,megdöngetés elmondhatatlan volt,most járás nehezen megy,de sebaj,ma asszony is pihen ember mellett,hátha kisember lesz belõle.:D:D:D:D
Asszony gondolkozik következõ divaton és étlapon,medvepöri a hami,medvebunda a ruci.:D:D:D:D:D

Nincs jelen

 

#1205 2008-02-02 15:55

mano1973
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Norby!!!
Ez meg mit akar jelenteni hogy sok minent a csúcsra juttattok?:)))
Szégyeld magad ha neked már "AZ" is verseny:)))
Csak tudnám ott mi alapján döntik el ki az elsõ helyezett?!Vagy az gyõz aki elsõnek élvez el?:))))
Hurrá ....én azért ebbõl kimaradnék.Öreg vagyok már ilyen megterhelésekhez.
Szuszidi!!!
Neeeem...nem irtam el 2-3 cm-re gondoltam...persze az agytérfogat nagyságát illetõen:))))
Miért édes Te mire gondoltál azzal a 20-30 cm-vel?
Most már kiváncsivá tettél:)))
Balu!!!
A tesóm nem gyáva...csak kicsit félt és én voltam az erõsítés:))
Amugy tök jól érzem magam mindig.Igaz néha kiközösítenek mert nekem nincs olyan flancos betegségem de...mindig visszaverekszem magam a középpontba:)))
Pasek és Barny sütijei isteniek!!!Téda almás ...izéje meg leirhatatlan.Ti ugysem ehettek ilyesmit így hát én feláldozom magam mindig :)))
Vicaa!
Tesó küldi a képet majd meglesem:))A súlyfelesleg miatt ne aggodj majd lemegy kit érdekel ilyenkor az!
Lányok!!!! erõsítést kérünk mert a fütyisek el akarnak nyomni minket és átvenni az uralmat:)))

Nincs jelen

 

#1206 2008-02-02 16:17

palyizsu
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Manó!

Korábban is próbálkoztak már, de esélyük sincs :) :) :)

Nincs jelen

 

#1207 2008-02-02 16:21

zotyesz
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Mano az én sütijeim ne voltak isteniek?

Palyizsu ne önts olajat a tüzre mert még ténylegesen is átvesszük a hatalmat és lesz egy pöcsös topic mind felett :) :)

Mano édes mitöl félt roor hogy nem jut nekije kaja? :)

roor ember menni ásni bazi gödör és alját teletüzgéli hegyes fakarokkal hogyha medve belesni akkor karok át szurni .Ha kész megkeresni medve és almával jol megdobálni és felmérgesiteni és szaladni el medve megutána a bazi gödör felé (csak ne szaladna ilyen qva gyorsan ez a hüye medve végén még elkap mielött beesik gödör)

Szerkesztette: zotyesz (2008-02-02 16:32)

Nincs jelen

 

#1208 2008-02-02 16:27

Szuszidi
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Ez az fiúk mindent bele! Van itt süti meg gyáva páva sex vele harmadáva! :):):)

Nincs jelen

 

#1209 2008-02-02 17:22

roor
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Halika!

Ember ügyes,jó terv,félni nem kell,medve nem olyan gyors,ember gyorsabb és ügyesebb,almával úgy dobálni,hogy egye is,akkor tölteni már nem kell,karók bundát ne szurják mert likas lesz az új ruci,talpából lesz hamutál is,füle trófea,farka asszonynak emlékeztetõ hogy ura milyen ügyes és odaadó.:D:D:D:D:D
Asszony hálából mos,fõz,takarít,gyereket nevel,néha elnáspángol urat hajhúzásért.:D:D:D:D
Családi idill!:D:D:D:D
Kaja meg mindig jut,mert ha kaja van a közelemben,semmivel nem tudtok visszafogni,tarolok!:D:D:D:D
Fiúk mi lenne ha nem másik topikot csinálnátok,hanem ezt erõsítenétek?!:D:D:D:D
Mindenki jobban járna,és ilyesfajta versenynek semmi értelmét nem látom.:D:D:D

Nincs jelen

 

#1210 2008-02-02 19:37

roor
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Halika!

Vikimami:nagyon jó az avatar,Patrik nagyon tündér!:D:D:D:D:

Nincs jelen

 

#1211 2008-02-02 19:40

vikimami
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

köszi Roor :D

Nincs jelen

 

#1212 2008-02-03 11:51

Lucifer
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Halihó!

Vikimami!
Nagyon aranyos a Patrik!!!!!:D:D:D:D:D:D

Rigor!
Egyet értek veled mert én se tudom már követni az eseményeket!!


Van képem de ha találok valami normit akkor azt rakom fel!!Ez moist csak kisérlet volt!!!!!!!!

Nincs jelen

 

#1213 2008-02-03 12:58

Pilli
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Hihihi halálra nevettem magam az utóbbi nap hozzászólásain. Az a baj fiúk, hogy már egyszer megpróbáltátok átvenni az uralmat a puncisoktól, de nem sikerült. Nem akarok senkit megbántani, de nagyon úgy néz ki,hogy most sem fog :) Hiába a puncisok azok puncisok! De azért szeretünk titeket :):)

Nincs jelen

 

#1214 2008-02-03 18:41

Vicaa
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Nosztalgiáztam, amikor én is talin voltam veletek Roor... Én is tesóval mentem, én se felejtem el, de õ biztosan!
Emlékszel még a "Tizedes"-re? Egész este neki beszélt, ami persze nem lett volna baj, de egéssszen lefárasztó szövege volt! Te nem adtál neki valami "Vedd elõ a legelképesztõbb dumcsidat" nveû bogyót? Õ meg nem lévén illetlen csak hallgatta, hallgatta, bólogatott...
De azóta Tizedes nem jár már a fórum felé. Vagy csak csendes szemlélõdõ?

Ja, én se féltem, nem azért volt Tesó, aki ott igen csendes "változatát" adta elõ.
Azért a kajánál Én is rendesen helyet álltam még akkor emlékszel? Mindent elpusztítottunk!!! :D:D:D
Csak akkor süti nem volt... :(

Nincs jelen

 

#1215 2008-02-03 19:11

mano1973
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Vicaa!
A titkos képek megjöttek:))
Nem is gáz..bár tényleg nem így emlékszem rád de semmi vész alakulsz ahogy te is mondtad:))
Tizedesre emlékszem én is...fárasztó volt de..aranyos amugy:)))
Arra is emlékszem hogy tesóddal jöttél te is.Hát..én itt ragadtam veletek és tesómmal az elsõ tali óta ahol nagyon jól éreztem magam hála Paseknek és Cappy-nek jókat mókáztunk:))
Remélem senkit nem zavar,hogy kívülállóként itt vagyok?!
Annácskáról a képek nagyon édesek...ez a lány valami elképesztõ tündéri:)))
Nem ussza meg a gyömit ha egyszer talizok vele:)))Remélem nem baj Vicaa?:)))
Amúgy pedig volt süti...somlói!!!!!Csak tudom mivel azt ettem...2-t is:)))
A margitszigeti tali is nagyon jó volt!!!Pasek onnan sem hiányzott és ott ismertem meg Zotyeszt,ottot,Roburt,Ksanyit:)))
Gyerekek nagyon szupi volt a társaság!!!!
Remélem az áprilisi talira mind eljönnek akikkel itt beszélgetek,viccelõdök és irunk egymásnak!!!
Mindenkit  megakarok ismerni személyesen!!!
Vikimami!!
Partikl gyönyörû baba...el sem hinném hogy egy kis ördög fióka néha:)))
Pilli!!
nem hagyjuk magunkat ne aggodj:)))A fütyisk nem nyerhetnek...igaz csajok?:))

Nincs jelen

 

#1216 2008-02-03 19:28

roor
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Halika!

Vicaa:nem felejtettem el én se.:D:D:D
Tesód is tündérke és igen,Tizedesre is emlékszem.:D:D:D:
Nem adtam én neki semmit,magától volt olyan.:D:D:D:D
Te is kitettél magadért a vacsival,talán csak ketten pusztítottunk.:D:D:D
Tesó:igen neked s emlékszem a két somlóidra,más nem is csúszott le,meg a vidulásodra Pasekkal meg Cappyvel.:D:D:D:D
Hmmm...............régi szép idõk.:D:D:D
Meg a szigeten is én voltam a béldózer,gondolom erre az érintettek igencsak emlékeznek.:D:D:D:D

Nincs jelen

 

#1217 2008-02-03 20:24

mano1973
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Héééé.. az összes sütit én faltam fel mert mindenki csak udvariaskodott és szerénykedett:)))
Hát én nem!!!
Legközelebb sem fogok...ha süti van jobb ha eldugjátok majd:)))

Nincs jelen

 

#1218 2008-02-03 20:49

roor
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Halika!

Tesó:osztozom a sütiken de csak veled,bár a tejeseket inkább meghagyom neked.:D:D:D
Isteni volt a spenótos palacsinta,máskor ha csinálsz,szólj ,megyek pusztítani.:D:D:D:D
Luci:mi  van veled?Nem írsz,tán ennyire jó a hétvégéd?:D:D:D
Remélem már sokkal jobban vagy?!:D:D:D


Szerkesztette: roor (2008-02-03 20:50)

Nincs jelen

 

#1219 2008-02-04 07:43

pasek
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Mano!

és arra emlékszel, mikor a dzsungelben a pincér odajött, hogy jó volna kicsit halkabban nevetgélni, mert mások is vannak ott rajtunk kívül?
:D :D :D

Nincs jelen

 

#1220 2008-02-04 10:11

Lucifer
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Halihó!
Nem vesztem el csak átalakultam!:D:D:D:D:D:D:D
Köszönöm jobban vagyok!!!
Különben pedig én nem igazán tudok most hozzászólni a talikhoz mert én még egyen se voltam.Sajnos?!
De áprilisban megyek igaz nem egyedûl mert én nem a tesóm hanem Roor -  ék szíves társaságát veszem igénybe!!!!
Egyébként tényleg nagyon jól telt a hétvégém!!!!!:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
Ezen a hétvégén is itthon lesz apa!!!!
Nem megyek a heti fittnessre mert a hétvégén voltunk az ikeában és egy kicsit túl költekeztük magunkat!!!!!:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
Nektek se  mutatja a mosolygók képét?????

Nincs jelen

 

#1221 2008-02-04 10:48

mano1973
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Pasek!
NANÁ HOGY EMLÉKSZEM:)))Annyira vidultunk hogy már zengett tõlünk a hely:))
Te is emlékszel Tizedesre?Õ róla azóta sem hallottam és itt sem nagyon járt a fórumon.
Lehet hogy a mostani talin is majd ránk szólnak,hogy viduljunk halkabban?:))
Szerintem tök jó volt.
A margitszigetin pedig kissé mintha beteg lettélé volna ha jól emlékszem.Remélem a mostanira majd teljes erõbedobással érkezel:)))
Luci!!!
örülök hogy jobban vagy és minden rendben.A heti fitnessre akkor nem megyünk ezek szerint?
A talira meg jöhetsz velünk ...sõt..csak velünk jöhetsz.
Bár kicsit félek hogy sokat fogsz inni de...majd figyelek rád amig józan leszek:))))
Mit vettetek az ikeába?Szerintem olyan drága hely én nem járok oda.Néha egy-egy akciót megnézek ha van valami érdekes és tényleg olcsó de amugy nem az én pénztárcámnak találták ki azt a helyet.
Látom szent a béke otthon:)))Ennek örülök nagyon.Ezek szerint  mégse olyan hülye a férjed?:)))
Látod Luci...az én Tomim  jól viselkedik,õ még nevelhetõ és idomítható:)))

Nincs jelen

 

#1222 2008-02-04 10:49

Linus
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

nekem sem mutatja Luci, azt hittem, nálam van a gond... nah, gyerekek, egész jó kis hétvége volt, és mellesleg közben eltelt pár nap a még hátralévõkbõl :) Vicaa, válaszoltam, bár nem tudom, mennyivel leszel okosabb tõle. mindenesetre én a bõrgyógyászokkal végleg leszámoltam. (azt el is felejtettem mondani, hogy nekem a vérehulló fecskefû, meg egyéb baromságok persze szintén nem használtak.)

hát csajok, még naon nem lenne aktuális, hogy ketten jöjjek haza. ha mégis: felejtsétek el, amit egy másik topikban írtam a fogigátlók nyugodt használatáról :) mert akkor bebuktam az elméletem :)

hûha, látom már mindenki az áprilisi talira gyúr :) de sajnálom fiúk, azt kell hogy mondjam: nem elég, hogy a topikot képtelenek vagytok átvenni, még ott is lepörgünk benneteket!

Nincs jelen

 

#1223 2008-02-04 10:51

Linus
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

picilánynak pedig üzenem: gnjhgorkzpawjrishgoherpé - vagyis, hogy õ egy igazi kis hõs!!! :) és nagyon, de nagyon büszke v'ok rá! :)

Nincs jelen

 

#1224 2008-02-04 11:14

kbalu
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

nyugi csajok, csak nyitott szemmel kell járni, és rájöttök, hogy miért nincsenek mosolygók :-P

Nincs jelen

 

#1225 2008-02-04 13:32

Lucifer
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Halihó!

Linus!
Számolod már visszefelé a napokat????

Manó!
Elméletileg egy asztalt a konyhába ,de miután nem fért be a kocsiba így majd csak akkor lesz meg ha tudnak érte menni a fiúk!!
Rolinak vettem egy etetõ készletet!!!!
Vetünk még egy evõeszköz készletet , és 4 db nyári takarót!!!!
etetõszéket akartam még vanni , de hiánycikk rá az eleje így az most kimaradt!!!!:(:(:(:(:(:(:(:(
Kbalu!
Mi az amit nem veszünk észre??És miért nem látjuk a mosolygókat???????,

Nincs jelen

 

#1226 2008-02-04 13:33

Lucifer
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Manó!
Mikor vagy itthon szabadnapon??
Mikor jössz gyömizni??

Nincs jelen

 

#1227 2008-02-04 14:03

kbalu
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

ha figyelitek az oldalla kapcsolatban témakört, azon belül megtaláljátok a választ :P

Nincs jelen

 

#1228 2008-02-04 14:28

Linus
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

mit rejtélyeskedsz Balu? :) én már megtaláltaaaaaaaaaaam! pedig azt meg elõtte észre sem vettem, hogy kisebb lett picivel az avatarom. reméljük Rob ügyködése beválik, és így gyorsabb lesz az oldal, meg a chat sem sz'rakodik.

nos, a diagnózis: doktornéni ma mosolygós volt, megnyomkorászta a pocim, tényleg nem fáj? kérdések közepette :) aztán végülis kiegyeztünk abban, hogy ha hazajöttem, rászánom magam egy kontrolltükire, mert ez most így rendben van, ahogy vagyok, meg még a laborom is. de csak látnunk kéne, hogy mitõl vérezget néhanapján. úgyhogy ráveszem magam, és ha nem találunk semmi külit - mondjuk szûkületet, vagy suttyó polipot, akkor csökkenthetjük a bogyeszt, kezdetben legalább a budenofalkot. bár mondtam neki, hogy a 3 liter sós víz/3 órás mûvelettel problémáink lesznek, de majd csempészek bele citromlevet :) ez van, addig meg még élvezhetem az életet. és igen Luci: számoljuk a napokat :)

Roor, nem emlékszem, hogy mondtad, és doktornéni sem tudja pontosan: milyen papírok kellenek a crohnosok meg tejcukorérzékenyek adókedvezményéhez? van hozzá formanyomtatvány? és házidoki is megírhatja? thanx

csók mindenkinek

Nincs jelen

 

#1229 2008-02-04 15:02

Vicaa
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Linus! A tükrözés elõtt már nem csak a sós vizes lehetõség van. Van egy lötyi amit csak kiváltasz a gyógyszertárban, megiszod és kitisztít!!! Százszor jobb mint ez a keserûsós megoldás! A szemölcsökbõl meg én leszedettem már korábban kettõt a homlokomról meg az államról, nem maradt semmi helye, de azért a nykamon, meg a hasamon nem tudom elképzelni, hogy "megszikézzenek".

Szerintem a dzsungelben azért a pincér is túlérzékeny volt. De hát nem is sírni mentünk oda!!!! :) :) :)
Nekem utólag bevallom õszintén, hogy egy kicsit lelkiismeretfurdalásom volt a tali után Pase! Próbáltam a rossz elrendezésû asztal számlájára írni, de azért bántott, hogy én a kajcsi után az asztal végérõl áttendáltam a helyedre és ott is maradtam, téged meg lekényszerítettelek az asztalvégre. De remélem ez benned nem hagyott szálkát, csak bennem egy kicsit!!!
(Most tudod nem is írhatsz erre mást, csak azt, hogy áááááááááááááááááááááááá, deeeehoooogy!!!!! Sõt!!!! :D:D:D:D:D )

Örülök Luci, hogy már jól vagy, nagyon vagesz vagy az avataron a robogóval! :)

Holnap viszem Annát három hónapos oltásra, annyira be vagyok tojva tõle! A két hónaposat elég rosszul viselte! Bár a védõnõ biztatott, hogy ez már biztos jobb lesz. Ja, meg megint mérekezés, annyira gyarapodik!!! Pedig érdekes módon teljesen normális mennyiséget eszik, na persze azért van étvágya /mint az anyukájának/.

Nincs jelen

 

#1230 2008-02-04 15:55

Lucifer
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Sziasztok!
Vicaa!
Tessék megírni , hogy mennyi Anna súlya!
Szorítok neki az oltás miatt!

Linus!
Tényleg van egy oldat amit a doki ír fel ( valami prekop a neve??) nem tudom pontosan de a doki tudja.

Nincs jelen

 

#1231 2008-02-04 16:03

Lucifer
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Kbalu!
Köszi a segítséget én is megtaláltam!!
De nyugodtan elmondhattad vóóóóóóóóóóóna te is!!!!!!!:D:D:D:D:D:D:D:D

Megvan az asztalom!!!!!De szerintem csak hétvégén lesz összerakva!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nincs jelen

 

#1232 2008-02-04 16:05

kbalu
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

lucifer2007: mi jó van abban, hogy ha megmondom? így legaább örömmel kerestétek :-) különben meg ha roor idetéved, úgyis lelõtte volna a poént, mert õ szokott járni abban a topikban

Nincs jelen

 

#1233 2008-02-04 16:08

Linus
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

kérdezgettem ezeket a sz'rokat tõle - mondjuk konkrétan az X-prepet asszem. de azt mondja, elõfordulhat, hogy alul nem tisztít ki rendesen, és akkor meg kell a beöntés is, ami nagyon megviseli a végbelet. majd még azért megpróbálom kicirkuszolni az ambulánst, nyavajának van kedve bent aludni... de addig még sok-sok jó dolog fog történni velem :) azt mondta, ha hazajöttem, készítsem fel a lelkem, és akkor hívjam fel, megbeszéljük. én 3 éve citromlével ittam meg a keserûsós csodát, de azért 3 óra alatt nem biztos, hogy fog menni...

Nincs jelen

 

#1234 2008-02-04 16:15

zotyesz
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

http://www.storyonline.hu/hirek/megdobb … ikra/5989/

na pöcsösök ha igy halad a tudomány akkor már nem sokáig kellünk a nöknek

Nincs jelen

 

#1235 2008-02-04 16:26

Linus
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

najóvanám! és hol marad az élvezet? :)

Nincs jelen

 

#1236 2008-02-04 16:56

roor
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Halika!

De sok mindenre kell reagálnom.
Na a mosolygókkal kezdem.:D
Igen Balu,lelõttem volna a poént,mert én aztat a topikot is szoktam nézegetni és már vissza is követeltem mert így nem olyan színes és vicces az oldal.:D:D:D:D
A dzsungelban én is emlékszem a "nem lehetne kicsit halkabban?mások is vannak itt" szövegre,de sebaj,azért mentünk hogy MI jól érezzük magunkat és z sikerült.:D:D:D
Luci:gratu a butorokhoz,de mi az hogy csak hétvégén lesz összerakva?Az enyimet gond nélkül összerakod a sajátodat meg nem?:D:D:D:D:D:D:D
Linus:én  a keserûsós baromságot egy óra alatt toltam le,olyan patyolattiszta lettem tõle hogy csuda,de az ízén citromlével se tudtam javítani.
Beöntést meg nem engedtem volna semmi pénzért se!!!!
A laktózérzékenyek adókedvezményével kapcsolatban pedig:a gasztrós dokit megkértem,hogy írjon egy papírt,hogy laktózintoleranciám van,ezzel elkocogtam a házidokihoz,õk kitöltöttek egy kis formanyomtatványt,amin a személyes adatok mellett még az szerepelt hogy mikor diagnosztizálták és hogy VÉGLEGES!
Lepecsételték,és amit vittem azt elrakták,nekem meg két példányban adtak ebbõl a papírból épp ma dugtam a bérszámos orra alá,de mivel önadozó vagyok,majd magamnak számolom el,jó vastagon:D:D:D:D
Linus írj nekem mailt és akkor elküldöm a beszkennelt papírt.:D:D:D
Na hirtelen ennyi,majd még ha eszembejut valami akkor jövök.:D

Nincs jelen

 

#1237 2008-02-04 17:18

roor
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Halika!

Gyorshír Vikimamiról!

Köszöni szépen a drukkolásokat,jól van,Patrikbabára az anyukája vigyáz.:D
A helyzet a következõ:székletmintákat vesznek,az egyik eredménye szerdán jön meg.Reméli õ is és a doki is,hogy csak valami vírus okozza nála a tüneteket.
Holnap felkészítik a tükire,de csak akkor tükizik szerdán,ha a minta negatív a bacira.
Lelkiekben már fölkészült rá,de azért "jobban örülne" a vírusnak.:D
Csak a héten lesz bent,ez idõ alatt vizsgálódnak,de a hét közepe a döntõ attól függ hogy melyik irányba mozdul.:D
Hangja az nyugodt volt,csak hiányzik neki Patrik.:D
Holnap megint beszélek vele és jövök referálni!
Üdvözöl mindenkit!:D:D:D

Nincs jelen

 

#1238 2008-02-04 18:42

pasek
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Vicaa!
Észre se vettem, hogy a Dzsungelben "perifériára szorultam" :)
p

Nincs jelen

 

#1239 2008-02-04 19:12

kbalu
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

átveszem Roor összekötõ tisztségét :-)

bendimamát holnap reggel 8.20-kor mûti a Margitban Dobó, szûkületet vesznek ki neki, a PD-t sajnos nem sikerült berakni, de reménykedik, hogy ez lesz a legnagyobb probléma és minden más rendben lesz, 2-3 órásra tervezik a mûtétet

szorítsunk neki és gondoljunk rá!

Nincs jelen

 

#1240 2008-02-04 19:19

roor
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Halika!

Balu:bendimamának kitartás,sok puszi,és én személy szerint gondolok rá.:D

Nincs jelen

 

#1241 2008-02-04 19:29

roor
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Halika!

El is felejtettem:még mindig túlórázni kell nálunk,ugyhogy ritkábban leszek,DE leszek!:D:D:D:D

Nincs jelen

 

#1242 2008-02-04 19:52

Andi
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Én is nagyon szorítok Bendimamának, és sok-sok puszi neki!

Nincs jelen

 

#1243 2008-02-04 20:00

kbalu
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

update: a PD-t nem tudja, miért nem tudták berakni (nekem van tippem: a doki miatt, de nem nevezem nevén az illetõt), de megpróbálják mégegyszer mûtét után

Nincs jelen

 

#1244 2008-02-04 20:39

Lucifer
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Halihó!
Bendimamának én is szorítok!!
Vikinek jobbulást és kitartást kívánok!!
Az összekötõ liszt - tiszt szerepét átvenni nem lehet legfeljebb helyettesíteni!!!!!!!
Az hogy nem rakom össze az asztalt az annak az oka , hogy szerintem jössz pénteken és nem szeretném ha összefogdosnád az üveget!!!:D:D:D:D:D:D:D:D:D
Miután én kellõkép rajtahagytam az én lenyomatomat a te szekrényeden félek a bosszúdtól!!!!!!!!
Viccet félretéve azért rakjuk csak össze hétvégén mert apa egész héten melózik és csak hétvégén lesz itthon!!!!
De ha  esetleg átjössz pénteken akkor megmutatom képen!!!!!!
Manó!!!
Te mindig délutános vagy?????????

Jaaaa!
És a léányeg a Rolinak már kéééééét foga van!!!!!!!!!:):):)

Szerkesztette: lucifer2007 (2008-02-04 20:40)

Nincs jelen

 

#1245 2008-02-04 21:39

mano1973
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Sziasztok!
Bendimamának kiatartás ás nagyon szurkolunk neki!!!!!!Sok puszi!!!!
Vikimamának  szintén nagyon drukkolok!!!Üzenem neki tartson ki és pihenje ki magát a kórházba mig Patrik nincs vele:)))
Luci!
délelöttös vagyok  a héten  fél 5 -5 felé itthobn vagyok.Én Tomim holnap darts versenyre megy ha otthon vagy holnap átugranék 6 felé!!!Ird meg jó e neked?!!
Pilli!Linus!!
csajok mi van veletek irjatok!!!!
Porhe!!!
Ti hogy vagytok?veletek mi ujsi?
Vicaa!!
beszámolót magatokról de fõleg Annácskáról hogy élte túl a szurit!!!!
Fiuk!!!!
nektek sok puszi és remélem nem adjátok fel...szeretünk benneteket:)))
Már alig várom a talit hogy mindannyitotokat személyesen megismerjem!!!
Szuszidi és aiolosz titeket különösen:)))

Nincs jelen

 

#1246 2008-02-04 21:58

aiolosz
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

mano wrote:
"Már alig várom a talit hogy mindannyitotokat személyesen megismerjem!!! Szuszidi és aiolosz titeket különösen:)))"
.. mia mano,  kedveled az idosebb, jokepu es sportos urakat :-)

Nincs jelen

 

#1247 2008-02-04 22:00

Lucifer
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Szia Manó!
Várlak holnap!

Nincs jelen

 

#1248 2008-02-04 22:04

Mayuska
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Szijasztok!

Utolagos engedelmetekkel mindenkit letegezek eme hozzászolásban (igy könyebb megirnom :) )
elösszöris burkoltan bemutatnám magam...! mano1973 lánya illetve roor unokahuga lennék!
Miálltal éjjel nappal a forumon történtekekröl hallok, gondoltam csatlakozom, hogy nagyjábol képben legyek énis!:)
Lucifert asszem már ismerem:P:P:P:P :D
hát azthiszem igy hirtelen csak ennyi:) megvárom a reakciot hogy hogy fogadtok...és utána feloldodom...:) de akkor roor 2 dilibogyo leszek:D felkészülni rá:)

nos akkor üdvözletem mindenkinek és puszi :)

Nincs jelen

 

#1249 2008-02-04 22:12

zotyesz
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

légy üdvözölve körünkben én zotyesz lennék ki mindig komoly

Nincs jelen

 

#1250 2008-02-04 22:20

porshe
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Szia Mayuska!
Üdv a fórumon.

Nincs jelen

 
IBDoktor
 

Láb

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB