#14301 2012-10-21 11:05

Lucifer
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

:P:P
Remélem tényleg tudok hizni majd.
íIgen van elõnye is , de amikor érzem , hogy feszit az nem annyira jó.:(
Remélem is , hogy talizunk még és nem ott ahol most.
Nagyon jó lenne egy õszi mini tali már!!:)

Itt ma is nagyon jó az idõ igy megyek majd le a gyerekekkel a játszóra.
Miután tegnap megint egész nap csak takaritottam ma egy kis pihi , bár  tudnék még még mit csinálni.:P

Nincs jelen

 

#14302 2012-10-21 13:20

roor
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Halika!

Szerintem akkor talira fel! :D Javaslatok helyre és idõpontra! :D

Nincs jelen

 

#14303 2012-10-21 19:10

marcsi0727
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Sziasztok,

a tali engem is érdekelne... :) már nagyon hiányoztok... :D
Elizabeth már keresi a helyet.

Pénteken fognak kiértesteni, hogy kapok-e Humit. Most igen szoros kapcsolatba kerültem a porcelánnal... nem bánnám, ha lazulna ez a khápcsolat.. :D

Nincs jelen

 

#14304 2012-10-21 20:14

Lucifer
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Halihó!

A hely lehet ott is ahol a tavasszal voltunk ,nekem tök mindegy hol vagyunk csak talizzunk.:P
Idõpont??Na azt lehet irni többet is.

Marcsi!
Reméljük kapod és minden oké lesz.Sajnos addig szeretned kell porcelán barátunk otthonos környezetét.

voltunk a játszon a gyerekekkel és épitettem egy nagy homokvárat körülötte árokkal és hiddal.:P
Elkezdõdött most a mese és képzeljétek én is benne vagyok /jégkorszak 2/
Fõõõõõõ  szerplõ vagyok mint a mamut.:P:P
Hallgattam ma az idõjárás jelentést és egy kicsit elszomorodtam azon amit mondtak mert jön a rossz idõ és félre beszélve közölték egy hét múlva hó is lehet.:(

Nincs jelen

 

#14305 2012-10-21 21:33

sziszi32
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Sziasztok,
ezer bocsi, hogy ilyen sokáig távol maradtam.
Az élet, meg a többi, meg persze eredendõ lustaság, de fõképp az, hogy néha azt érzem (ne kövezzetek meg!!!), hogy nem kellek ide. Ezt nem azért irom, hogy megcáfoljátok, hanem az okokat soroltam fel, miért jöttem ide többször, anélkül, hogy kommenteltem volna.
Sajnálom, ha valakit megbántottam ezzel.
Remélem, van még valaki, aki szóba áll velem. :)

Nincs jelen

 

#14306 2012-10-22 08:20

roor
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Halika!

Sziszim,én szóba állok ha jó vagyok :D

Nincs jelen

 

#14307 2012-10-22 09:35

marcsi0727
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Sziszi,

én szívesen olvasgatom a történeteidet... :D

Nincs jelen

 

#14308 2012-10-22 22:50

én
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Én februárt javaslom tali idõpontnak. Addigra a mûtéteseink is megerõsödnek és õk is ott lehetnek. Bár én igértem a szervezést, mikor Györgyina kórházba került, de azért nyugodtan keress helyszínt Elizabeth. Egy jó kis éttermet kell találni és valahogy megoldani a vidékrõl feljönni szándékozó betegtársak elszállásolását. Ötletek?

Nincs jelen

 

#14309 2012-10-23 21:03

Elizabeth
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Sziszi!!!
Nagyon hiányoltalak.Örülõk hogy jelentkeztél.

Nincs jelen

 

#14310 2012-10-24 09:06

sziszi32
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

sziasztok, hát, sztori az mindig van, hisz ismertek... :P
Választási lehetõség hiányában, szlovák oviba jár a gyerek. Persze, szlovákul egy szót sem tud(ott), ezért elég nehezen indult a dolog. Viszont, ennek ellenére, jól érzi ott magát és tökélyre fejlesztette a jelbeszéd készségét. :)
De ez a bitang betyár rájött, hogy én zsigerbõl ellenzem a nem anyanyelvi oktatást (szándékkal irtam igy, mert alapjában nem a szlovák nyelvvel van bajom), ezért mostanság azzal zsarol, hogy õ magyar gyerek, és neki nincs mit keresni a szlovák oviban. Ehhez jön a kérlelõ tekintet, krokodilkönnyek, miegyéb.
A poén csak az, hogy egyébként, mivel az ÉN gyerekem, ezért úgy járnak körülötte az óvodai alkalmazottak, mintha õ volna Exupéry kis hercege, az igazgatónõ szemet huny afelett, hogy magyarul beszélgetnek vele a magyarok... :)
Hát igen, ezek is mi vagyunk :P
Feneséges Felség, köszönöm, hogy a FB áldásait kihasználva, szóba állsz méltatlan alattvalóddal, úgymint velem :P :P :P

Nincs jelen

 

#14311 2012-10-24 10:13

Nita
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Sziszi engem sem érdekel miért vagy itt, vagy nem én szeretem olvasni az írásaid :)
Csúcs lehet a gyerek ezzel az ovival :) Tudom, hogy még kicsi, de az jutott eszembe, hogy sulit majd tudtok úgy választani, hogy magyar nyelvû legyen? Mert, gondolom ott már nagyobb baj lesz ha nem beszéli a szlovákot?
Különben most jól is van a kis betyár? Elmúltak a húgyúti fertõzések?

Nincs jelen

 

#14312 2012-10-24 14:18

Lucifer
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Sziasztok!
Hogy velem mindig történik valami.:P
Hétfõn bicajoztunk a gyerekekkel,a Rolit nagyon kellett figyelni mert eléggé kacsán ment .A bukót levette magáról és én vittem.A hidon mentünk és amikor sokan jöttek akkor meg álltunk , hogy elengedjük õket.Pont hátra néztem jön-e valaki és tényleg alig fordu.ltam el amikor a korlátnak csapodott a kormányom a kezemmel együtt.Nagyon fájt is , alig tudtam mozgatni.Ma azért elmentem a dokihoz mert még fáj .:(hát eltörve nincsen , de kaptam egy szép kis sint a kezemre .Most félkezû vagyok és dolgozni is igy megyek holnap.

Voltam ma a doki néninél is.Marad a medrol de hetente csökken az, adagom.huminak vége nem kapom.:(Ha nagyon szarul lennék a csökkentés mellett akkor azonnal elkezdjük a remit.Remélem minden oké lesz 3 hét múlva kell visszamennem.

Sziszi!
végre,hogy itt vagy és irsz!!Nagyon hiányoztatok.
ez a betyár tényleg mindig alkot valamit.:P
De nem bej talpra estt kis herceg lesz belõle és tudja mi a jó neki.
irj minnél többett!!!!!!!

Nincs jelen

 

#14313 2012-10-24 17:18

sziszi32
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Most épp cefetül fáj a fogam, azaz, inkább a szúrás helye. Rutinfogtömés lett volna, de valami olyan iszonytató szinten fájt, mintha a nyilt idegbe nyomta volna a doki a fûrót, hogy könyörögtem az érzéstelenitõ szuriért. Hát, megkaptam. Az semmi, hogy a fél arcom lebénult, és igy kellett még 2 orvoshoz elmennünk, meg a kaját se tudtam megrágni... :P
na de végre kiment az érzéstelenitõ hatása, ismét érzek.. és SIROK, mert a fülemig bedagadt az arcmányom, és fájdalomcsillapitót szedek, hogy élni tudjak. És pénteken kell mennem újabb kezelésre! :O

Dani már nem olyan kicsi, két hete volt öt éves, és ha két éven belül nem mozdulunk innen, akkor, ha a magyar iskola mellett döntünk, ami Sátoraljaújhelyen van, az bizony napi 80 km, busszal-vonattal.  én hajlanék erre a megoldásra, a férjemet még kicsit gyõzködni kell, mert ugye ez pénzben sem kevés. :) Még gondolkodunk.

Luci, nem örülök, hogy ilyen baj történt, remélem, hamar jobban leszel! :)
Nita, köszi :)

Nincs jelen

 

#14314 2012-10-24 17:37

Lucifer
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Sziszi!
Sajnálom , hogy igy jártál , de erõs csajszi vagy te is és ez e fog nem foghat ki rajtad.
Nálatok hány éves kortól van a suli??
Mert nálunk aki betöltötte május végéis a 6-ot az mehetet, de most ezt a korhatárt kitolták aug végéig.Igy aki addig 6 éves lesz az mehet suliba.Én is ezzel vagyok bajba mert Roli május végén tölti a 6-ot igy kénytelen vagyok engedni suliba.Csak ott van magyar suli?Ami közelebb van az csak szlovák?Lehet , hogy Dani annyira belejön majd a nyelvbe , hogy nem is akar majd szlovák suliba menni.:P
Én mindig próbálok vigyázzni magamra csak nem mindig sikerûl.:P:P
De remélem szerdán ha megyek vissza a dokihoz akkor leszedik véglegesen.Addig vigyázzak rá , pihentessem és ne érje viz.Hát én vigyázok rá holnap igy megyek dolgozni.Nagyon érdekes lesz igy a meló , de ez van .:P

Nincs jelen

 

#14315 2012-10-24 20:41

Lisa
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Sziasztok!

Sajnálatos mód nekem nincsen netem, így alig tudok olvasni, nem , hogy írni...rossz a gépem itthon :(
Így csak most tudtam olvasni MINDENT RÓLATOK!

Luci! Sajnálom, hogy megint rosszul vagy, az én véleményem, hogy a Remit el kezdhetnétek, bízom benne, hogy azért rendbe lesz minden és kibírod gond nélkül a három hetet!!!
Nagyon szurkolok annak, hogy javuljál, hogy ne kínlódj!
És persze semmilyen balesetek se érjenek!!! :P
Sziszi! Jó, hogy úgy olvashattam vissza, hogy Te is írtál! Újhelyi suli, szerintem nem is rossz, ott több általános suli is van nem? Amúgy együtt érzek Veled (de mindjárt Te fogsz sajnálni engem), már harmadik hónapja járok fogászatra, egyszerre három fogamat gyökér kezelik..jó mi? Én szombaton megyek, majd gondoljunk egymásra, mikor a szívó a szánkba lesz és a doki kérdez valamit, nem mintha tudnánk válaszolni.. :)
Nita! Veled mi újság? Biztos írsz a FB-ra, de mivel alig jutok nethez ezért csak ezt olvasom el! Remélem minden okés, és csak épülgetsz, rohamosan ilyenkor már.
Képzeld megnéztem pasekot és még él!!! Szóval csak el van tûnve, de megvan, és igen érdeklõdött Felõled!
Olvasom, hogy lehet lesz tali. .. megkérhetnélek Titeket, hogy ha nem tudok jönni olvasni, valaki majd értesítene, ha pontosabb dátum lesz?
Nagyon jó lenne már látni a kis”beteg” barátaimat, és meglátogatni Titeket, persze aki jól van azt is jó lenne látni, és talákozni Veletek!!!
Judy! Te is "rosszalkodol"? nem igaz,  légyszike szed össze Magad, hisz már olyan frankó volt minden Nálad!

A hosszú hétvége aktív pihenéssel telt sikerült idén is eljutnom a Kolbászfesztiválra Békéscsabára, ami nagyon élvezetes volt, mint mindig.
Nem tudtam újonnan eldönteni (évrõl –évre ezt teszem), hogy jó lenne indulnunk nekünk is, mint IBD-kolbászgyúró csapat!!!
Vajon az milyen lenne? :D
A lényeg, hogy egy picit feltöltõdtem az igazi sulikezdés elõtt.

Fecsegõ! Gondolom Te is a másik oldalon fordulsz jobban elõ, remélem jól vagy, és a egyuttal érdeklõdnék a szövettanod eredménye után? Hmmm? Hmmm?
Zolcsi! Ti merre jártok néha?

Nagyon-nagyon szurkolok Nektek!!! Luci, Nita, Judy plusz az összes Mindenki aki nem kerek mostanság, vagyis nincs túl jól!!!
Ha nem tudok írni, vagy figyelni Titeket, akkor is nagyon sokat gondolok Rátok elhihetitek, igyekszem megoldani a netet, de ha nem akkor privi!

Sziasztok

Szerkesztette: Lisa (2012-10-24 20:42)

Nincs jelen

 

#14316 2012-10-24 21:06

Lucifer
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Drága Lisa!

Persze , hogy értesitve leszel a taliról hiszen te nem hiányozhatsz!!!!!
Tudod én mindig vigyázok magamra csak nem mindig sikerûl.:P
Én is remélem , hogy kibirom és bizom benne , hogy kedves lakótársam is igy dönt.:P
Remélem te jól vagy!!!
Kolbászfesztivál??Anyukámék is ott voltak hoztak is kóstolót!!!:P
Na ha lesz jövõre akkor megpróbálok menni velük és akkor talizunk.De ez még egy év elõbb itt a talin talizzunk!!:p
Puszi neked és nagyon vigyázz magadra!!

Nincs jelen

 

#14317 2012-10-25 18:00

én
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Luci, akkor máris értesítheted Lisát, mert le lett foglalva az étterem november 17-én 15 órára, ma lefoglalta Nita. Otthon kisvendéglõ. IV. Munkásotthon utca 39. Köszi!

Nincs jelen

 

#14318 2012-10-25 18:27

Lisa
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Sziasztok!

Luci, köszike nagyon aranyos vagy!!! Én is nagyon találkoznák már VELED!!! Jól esik, hogy gondolsz ide!!!
Jaj akkor bizti tetszett Anyukádéknak! Én benne vagyok a jövõ fesztiválba közösen, talisan, még lehet szállást id tudnánk intézni Nektek :D :D :D
Igyekszem én is vigyázni, és eljutni 17-én, hogy talizzon a banda végre, ha már a tavasszal nem tudtam eljutni :( :( :(
Most gyorsan írtam, mert bejött a gép :D
De továbbra is minden jót Nektek!!!

Én köszönöm Neked is, hogy figyeltél!

Szerkesztette: Lisa (2012-10-25 18:27)

Nincs jelen

 

#14319 2012-10-26 09:51

Lucifer
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Halihó!

Lisa!
Naná , hogy figyelek:P
Nagyon várom már , hogy találkozzunk ,remélem nem jön közbe neked semmi és tudsz jönni.
Akkor az ajándékodat végre oda tudom adni.:P

Tegnap volt az elsõ meló napom.nem fáradtam el annyira.
eléggé érdekes volt igy fél kézzel dolgozni , de nem volt gond.Még két nap meló aztán egy pihi.
Mindenkinek nagyon jó hétvégét kivánok a gyerekeseknek meg a sulisoknak jó pihenést az õszi szünetre.:P

Nincs jelen

 

#14320 2012-10-27 10:14

Lucifer
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Halihó!
Ma van a harmadik munkanapom.:(
Kicsit már fáradt vagyok , de holnap pihenhetek.
A kezem fáj és nagyon béna vagyok vele , de ha minden igaz szerdán leszedik a sint.Remélem nem is raknak rá vissza másikat.:)
Meg kezdõdött a szünet a gyerekeknak majd csak nov 5..-én mennek legközelebb.
Én jól vagyok a porcelánt csak 2x látogatom naponta ami nagyon jó szám.:P
vigyázzatok magatokra a talit nagyon várom.

Nincs jelen

 

#14321 2012-10-27 12:53

judy1981
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Hali!


Jelentem megvagyok.
Rohadtul meg vagyok fázva. Tegnap iszonyatos torokfájással (tegyük hozzá, hogy egy látássérülttel dolgozom, akinek mindent el kell olvasni) és 37°c testhõvel mentem el dolgozni és délben 37,8-cal jöttem haza, de még hagytam, hagy dolgozzon. Fel is dolgozta magát 38,6-ra, na akkor 2 panadollal adtam a szájának. Ma már mintha jobb lenne, csak az orrom folyik mint állat, de emlékeim szerint most jön még a köhögés, stb. szuper.
A sipolyom köszöni, megkeseríti az életem. Nem tudom mi szabályozza, hogy néha annyira fáj, hogy alig bírok leszállni a porcelánról, néha meg vigyorgok, hogy megúsztam. Talán az utóbbi van többségben, de ez még engem nem boldogít.
Felhívtam a dokimat, hogy menjek be kontrollra, és megbeszéljük mikor akciózunk, vagy csak akkor menjek, ha akciózunk? 14.-én mehetek újabb tágításra.

Talira sajnos nem tudok menni, mert Szakónak osztálytalálkozója lesz. De megjegyezném, hogy rendszerint du. 3-4-kor kezdõdnek a talik, ami nekünk vidékieknek elég késõ ahhoz, hogy még emberi idõben hazaérjünk. Mind tudjuk, hogy 2-3 óra nem elég a társaságból. Már egy 2 órai kezdés is jobb lenne. Mi pl. az M3 mentén bárkit felvennénk, és letennénk. (Gondolok itt Vicára pl.) Ez persze nem azt jelenti, hogy akkor minden talin ott tudnék lenni, de esélyt adna rá.

Lisa: hétvégén gondoltunk rá, hogy kirándulni kellene felétek, de nem jött össze. Mint olvasom, Te sem voltál otthon :) Megpróbálhattam volna megjavítani a gépedet :D
Luci: napi 2-ért ölni tudnék. És ZABÁÁÁÁÁLJ!!!!!!!!
Sziszi: meg vagy kövezve :) Tessék jönni, és sztorizni. Ritkán jövök, de kell a sztori :) Harapd meg a fogorvost, ha nem teszi rendbe a fogadat!!! :D
Nita: remélem már jól vagy teljesen.

Nincs jelen

 

#14322 2012-10-27 18:23

marcsi0727
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Judy,
jobbulást!

Luci,
vigyázz magadra.

Sziszi
csak írogass, tudósíts, ha van idõd.

Talira én sem tudok menni, de remélem, legközelebb... sikerül...
Humi egyenlõre tartalék lángon, még 2 doki váleménye kell... ugyanis valamelyik eredméyem magasabb lett, de több embernek is, valószínüleg valami beállítási hiba... de nov 12 elõtt biztos, hogy nem kapok humit.
Teljesen össze-visssza vagyok, most épp vizes hasmenéssel küzdök, már napook, hetek óta, nagyon zûrös így dolgozni. Az a szerencsém, hogy rugalmas munkaidõben dolgozom, érek, amire érek, nem számít, csak a feladat legyen meg.
Alizka tegnap volt 4 éves, holnap tartjuk a szülinapi buliját :) Öregszik :P

Nincs jelen

 

#14323 2012-10-29 00:21

sziszi32
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Sziasztok:
helyzetjelentés: az arcom még mindig be van kicsit dagadva, éa még mindig fáj. Jártam vele orvosnál, aki nagy bölcsen azzal a mondattal biztatott, hogy ennek magától kell begyógyulnia. Na erre szoktuk mondani, hogy nesze semmi...
Dani mostanában igyekszik szófordulatokkal élni. Mivel az utóbbi idõben a Mosó Masa Mosodája volt a sláger, ahol lépten-nyomon 'kereket oldanak' a szereplõk, ezért most mi is kereket 'kötünk', amikor valahonnan sietünk hazafelé. :D Ma este pedig, amikor azt kérdezte, milyen nap van, mondtam, vasárnap, erre õ: nem, azt úgy kell mondani, hogy vasár-este. :P
Luci, a suli nálunk is 6 évesen kezdõdik, de itt ez úgy van, hogy aki augusztus után született, az egy évvel késõbb kezd (évvesztes), és Dani pedig októberi, szóval, neki még két évet kell lehúznia az oviban. Amit nem bánok, mert a ceruzát ugyan tudja tartani, de a rajzhoz semmi türelme, és nem is érdekli. Ráadásul, mindkét kezét egyformán használja a rajzoláshoz, és semmi pénzért nem hajlandó formákat (házakat, embereket) rajzolni, csupa irka-firka az egész. Ugyanakkor, nagyon szereti a labirintusos fejtörõket, és általában a nehezebbeket is jól oldja meg. Szóval, van még hova fejlõdnie, ezért nem bánom a dolgot.
Kérdésedre válaszolva, a faluban és környéken egyáltalán nincs magyar iskola, ezért vetõdött fel bennünk a gondolat, hogy a saújhelyi kétnyelvû suliba iratnánk (szlovák-magyar).
Lisa, jó hallani felõled, alig beszélünk már telefonon.... :(

Nincs jelen

 

#14324 2012-10-29 05:56

Kolynos
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Szia Kedves Sziszi!

Akkor a kis Gyerkõc a mi utcánkban fog suliba járni, pontosan 30 méterre a házunktól! :)
Ez egy nagyon jó kis suli, mi is azon törjük a fejünket, hogy ide fogjuk beíratni, de erre még nekünk is van egy kis gondolkodási idõnk, mert a mi kisfiunk is csúszik 2008 aug. születés révén. De mintha az én számból vetted volna ki a szót, Boldizsár sem hajlandó rajzolni sem színezni, sajna - és ez az én hülyeségemnek köszönhetõ -hamarabb feltelepít egy játékot a telefonomra :) !

Szerkesztette: Kolynos (2012-10-29 05:56)

Nincs jelen

 

#14325 2012-10-29 15:00

Lisa
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Sziszi igen :( sajnos :( akkoriban mikor alig értem rá, beszéltünk, de  elmaradt egy hívás, utána meg soha nem voltam itthon szerintem mikor hívtál, de már jó lenne bizony. Mostanság vagyok itthon :P de azért megpróbállak hívni MOST! :)
Ja és én gondoltam Rád pénteken és Te rám szombaton???
Judy! Az igen jól jött volna, mármint a javítás!!! Dehogy jobb lett volna ha tudtatok volna jönni :D
Luci, köszönöm igyekszem, bár nem túl sok jó van errefele, fõképpen rossz hangulat az ami van :(
Nálatok is szünet van már igaz? Meg hó? Az megmaradt valahol?

Nincs jelen

 

#14326 2012-10-29 20:07

Lucifer
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Halihó!

Judy!
Sajnálom,hogy nem tudtok jönni a talira!:(
Az,hogy hánykor kezdõdik azon mindig lehet változtatni ez nem lehet akadály!:PÉrtetek mindent!:P
Nagyon vigyázz magadra és kerüld a porcelánt ha lehet.
Én már nem is tudom megmondani mikor volt nálam ilyen utoljára , hogy csak ennyit megyek , de lehet , hogy nem is volt ilyen??:P
Azért az osztálytalin érezzétek nagyon jól magatokat.Mi emlegetni és gondolni fogunk rátok az tuti!!!
Marcsi!
sajnálom , hogy te se tudsz jönni!
Remélem nálad is rendbe jönnek a dolgok .Nem is kapsz gyógyszet addig??

Lisa!
És nálatok van hó???
nálunk nincsen sajnos!:(
A hangulat meg legyen jó!!!

Sziszi!
Annak a fognak meg mond meg , hogy rendesen viselkedjen.:P
Roli se megy még suliba marad még egy évet pedig õ már iskola köteles.Az óvonéni ,mondta , hogy nem engedi mert még nagyon játékos.Rajzolni mi tudunk azzal nincsen semmi gond.Mivel az óvonéni a Roli felesége montam neki, hogy oké maradunk , de utánna már el kell , hogy engedje mert már nem maradhat tovább.:P:P

Én jól vagyok a kezem fáj a kötés még rajta.Csak holnap melózok már igy vele aztán szerdán szedik le.(remélem nem kerül vissza)zabálok ezerrel.Este nem tudtam aludni még 3-kor fent voltam.Aztán meg annyira korgott a hasam , hogy kimentem kajálni , utánna tudtam csak elaludni.:P
A gyerekeknél van pici gond.
Nikinek fáj a torka, Roli teljesen berekedt reggelre , Norbikak iny gyulladása van.

Szerkesztette: Lucifer (2012-10-29 20:09)

Nincs jelen

 

#14327 2012-10-30 21:42

sziszi32
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Dani most itthon van, mivel beteg. Nyûgös, és valamelyik gyerektõl 'átvette' a visitozó stilust, de valami olyan éles fejhangon, hogy csak na. :O :O :O :O
És még egész héten itthon lesz, mivel holnap a faluban nincs áram, ezért már holnaptól szünidõ van, ez még öt nap tortúra! :O :P
Kolynos, ne haragudj, a fényképbõl most nem tudom megállapitani, hogy a gyerek vagy-e az avatar képedrõl, vagy pedig az apuka :)
Saújhelyen sajnos az ovival problémába ütköztünk, mivel nem akartak minket felvenni, a bevándorlási hivatalba küldtek, Miskolcra, meg hasonlók. Remélem, az iskolával nem lesz ilyen probléma. :) De ez még a jövõ zenéje.

Nincs jelen

 

#14328 2012-10-30 22:27

Kolynos
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Szia Sziszi!
Az avatar képen én vagyok az apuka az "ördög" kisfiammal :). Szerintem a sulival kapcsolatban már nem lesz ilyen gondotok.  De ha gondolod megkérdezem Neked, mert sok pedagógus ismerõsöm van az említett iskolában.

Nincs jelen

 

#14329 2012-10-30 23:12

Lucifer
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Halihó!

holnap megyek végre  a dokihoz és veszik le a kötésemet sinnel együtt.:):)
Már alig várom , de az tuti , hogy azzal kezdem , hogy alaposan kezet mosok.:P
De azért hagyok nekik egy kis pizza szagot mert a kötésem eléggé jó szagu.:)

Sziszi!
Az 5 nap még nem is olyan sok!
Gondolj bele nekem pénteken voltak utoljára és akár , hogy is számolom 9 napot vannak itthon.:)
Amikor este most haza jöttem a Niki ott nyavjgott , hogy már nem birja tovább nagyon fáj a torka.Persze nagyon jó szinésznõ lenne belõle mert pár perc múlva már nem is fájt annyira.:)
A visitozó stilust meg jobb ha megszokod mert innentõl fogva nem csak ez lesz ha nem a hangos beszéd is .
Hangosan beszélnek mert a közösségben meg szokják mivel ott is igy megy mert nem gyõzik túl kiabálni egymást.Én nagyon sokszor szólok rájuk , hogy hallkabban mert nem vagyok süket.

Nincs jelen

 

#14330 2012-10-31 15:58

Lucifer
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Halihó!
Végre leszedték a kötésemet.:):)
Nagyon mókás volt a helyzet mert a doki vissza akarta tenni , de közben megjött a fõorvos aki kezelte és közölte nem kell vissza tenni.2 hét múlva menjek kontrolra ha van valami és kezjem el használni.Nem akartam mondani neki , hogy ha tudná , hogy eddig is használtam.:P
A lényeg nincsen új sin rajta.Bár nagyon fáj ökölbe nem igazán tudom szoritani , de nem is kell.Most nem akarok bokszolni.:P:P

Mindenkinek nagyon jó tünetmentes hosszú hétvégét kivánok.
Még 2 hét és taaaaaaaaaaaaaaaali!!!!:)

Nincs jelen

 

#14331 2012-10-31 19:14

Lucifer
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

hahó hahó???
Mindenki hosszú hétvégén?????????????

Nincs jelen

 

#14332 2012-10-31 21:25

eriki
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Hahó! Én olvaslak itt is és a FB-n is! Vigyázz magadra!

Nincs jelen

 

#14333 2012-10-31 22:08

sziszi32
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Kolynos, az jó volna, nem árt, ha az ember informálódik, és tudja, mire készüljön fel. :) Köszönöm, hogy ilyen rendi vagy, hogy segitesz. :)
Luci, én megparancsoltam magamnak, hogy ide napi egyszer nézek be, mivel a múltban többször is megtörtént (és ez kissé el is vette a kedvem a fórumtól :(), hogy naponta többször benézegettem, és állandóan csak a saját hozzászólásomat láttam utcsó bejegyzésként. De mint látod, itt vagyok, én legalábbis. Felséges Felségünk meg elvan a fb-vel meg kiskutyák képeinek küldözgetésével. :P :P
Lisa, elfelejtettem mondani: NAGYON jó volt veled beszélgetni! :D

Nincs jelen

 

#14334 2012-11-01 09:35

roor
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Halika!

Sziszim nem is igaz,mert cicusokat is szoktam küldözgetni. :D
Elvagyok,igen,most valami nagyon leköti a figyelmem,de nem akarom még elárulni,jó dolog az biztos. :P :D
Egyébként kukucskálok én mindenhol,ha kell ha nem. :D

Nincs jelen

 

#14335 2012-11-05 11:28

Lucifer
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Halihó!

Sziszi!
Ezzel én is igy vagyok , hogy minek jöjjek hiszen mindig csak a saját hozzászólásomat látom.:(
Sajnos nagyon el lett hanyagolva a fórum mióta mindenki a fb-van.
Pedig olyan jó lenne ha ide is jönnének mások is.
Mi van a fogaddal???

Roor!
Mit kukucs mindenhol???:P
Én sztem tudom mi az a jó ugye????????:P

Nincs jelen

 

#14336 2012-11-05 12:18

Bordás
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Luci!

Figyelek ám a háttérben, hogy mit rosszalkodtok :P Rajtatok tartom ám a szemem... :) Pörög ez a fórum, csak nem ez a topicja... :) De ha nem írnak máshová sem, az csak jó, mert azt jelenti elvileg, hogy mindenki jól van...

Nincs jelen

 

#14337 2012-11-05 12:55

Lisa
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Sziasztok!

Luci, én bizony nagyon-nagyon, de nagyon szeretnék jönni és olvasni és írni (ha már írsz Te is meg Sziszi is) de nekem nagyon beteg a gépem. Biztos emlékszel mikor a Te géped volt beteg, vagyis nem volt neted...hááát valahogy ez is olyan.
És olyan rossz, mert így külön félek, hogy mi lesz a talival, nem is tudom nyomon követni . Az említett FB-on meg egyáltalán tudom, hogy mit írtok róla, de írtad, hogy szólsz ha változik valami, vagy miegymás! :(
A régi kérdésedre válaszolva itt sem esett a hó, hála, meg a hosszú hétvégén is  viszonylag meleg volt. Sajnos november 1.én megáztunk többször is kinn a temetõben, de hát nem tudtunk mit csinálni.
Gratulálok, hogy levették a kötésedet :P és fõleg, hogy suli, vége a szünetnek!!! :D :D :D
Olvasom, hogy jó étvágyad van, de úgy egyébként, hogy érzi magát az élettársad?
Nagyon igyekszem, hogy ott legyek a talin ha csak picit is, de legalább annyira, hogy lássalak saját szememmel, hogy hogy vagy? És, hogy eszel!!! :D
Amit írtál, hogy jöhetnének mások is, az a régi itteniekre is vonatkozik, vagy csak az új FB-ra :P :P :P ezt nem tudtam kihagyni, de legalább látod, hogy a kedv jobb :D
Szóval ha módosul valami akkor kérlek szólj!
Sziszi, jó volt nekem is beszélni Veled, és igenis be kell nézni és írni, mert vannak ilyen pórul járt „szerencsétlenek” akik egy héten egyszer tudják elcsípni a technika világát itthon (ugye nem tudok leugrani egy net kávézóba itt Bükkszenten :P ) és kis gyerekies várakozással figyelik és olvassák kivel mit történt!!!
Fecsegõ, Téged tényleg nem igazán lehet itt látni Fecsegni!!! :(, de bízom benne, hogy a talin talán tudunk beszélni egy picit. Nagyon felcsigáztál a jó dolog kifejezéssel, szurkolok bármi is legyen, remélem majd mesélsz valahol, mert kíváncsi vagyok!!! :P de a lényeg, hogy jó!!! Pusz Neked
Nita!  Ti készültök?
Zsenikém! Mint olvashatod (ha olvasol itt egyáltalán), nem tudok nagyon írni sehol, de megvagyok köszönöm kérdésed.

Lehet az lesz, hogy  lemegyek Pestre a talira és az esti vonattal vissza, lehetõségtõl függõen, de én nagyon szeretném!!!!

Vigyázzatok Magatokra és aki szeretné, hogy menjek az szurkoljon, hogy összejöjjön!!! :D :D :D

Puszi: Lisa

Nincs jelen

 

#14338 2012-11-05 18:33

én
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Lisa, a tali változatlanul november 17-én lesz. Nincs változás sem az idõpontban, sem a helyszínnel!

Nincs jelen

 

#14339 2012-11-05 21:17

Lucifer
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Halihó!

Lisa!
Nagyon jó olvasni téged!
Én tudom milyen net nélkül lenni , és azt is tudom , hogy ha tudsz akkor te jössz ide.:)
Legalább mi régiek tartsunk össze.:)
A talival kapcsolatban minden a megbeszéltek szerint semmi változás nincsen benne,de úgy is hivlak még telefonon jövõ héten.(persze ha nem felejtem el):p.
Tényleg jól vagyok eszek is és ezerrel fogyasztom a tápszert is.
Örülök , hogy a jókedv meg van.:P
Én elsején nem tudtam menni a temetõbe mert dolgoztam , de ittt is esett az esõ az nap.:(
Vasárnap voltam itthon igy kihasználtam a jó idõt és biciklivel mentem ki a gyerekekkel a temetõbe.Ragyogóan sütött a nap a gyerekek mozogtak is meg levegõn is voltak.:P
Nagyon remélem , hogy a talin tudunk találkozni , de arra készülj fel , hogy sokat fogunk beszélni.
Addig is nagyon vigyázz magadra!!!!
Puszi


Bordás!
tudom te figyelsz!:P

Szerkesztette: Lucifer (2012-11-05 21:18)

Nincs jelen

 

#14340 2012-11-06 11:19

sziszi32
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Sziasztok,
ismét egy fogászati násztáncon vagyok túl, a koreográfia is majdnem ugyanaz:
Én: Ugye lesz injekció? (érzéstelenitõ)
Doki: Muszáj? (fogfúró alkalmatosság közelit a számhoz) Nem fog fájni...
Én (szemem nem tudom levenni a kinzóeszközrõl): Igeeeeeeennnnn :O
Doki: *lemondó sóhaj*

Igy is fájt kissé... :D
A vicc kedvéért most a másik arcfelem dagadt fel, igy már egész szimmetrikusan nézek ki! :P

Danibetyár oviban, egy hét kihagyás után, ezért nagyon át tudom érezni Luci örömét, hogy vége a szünidõnek. :P :P :P

Lisa, irnék én, de akkor tessék, irjon más is, mert megint megtörtént az, hogy napokig csak a saját hsz-mat láttam újfent. :(

Emlékeztek még Nori-ra? Tud róla valaki valamit?

Nincs jelen

 

#14341 2012-11-06 11:36

eriki
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Sziszi! Csak írjatok, írjatok, hidd el sok lelkes olvasód van itt Neked is és Lucinak is, de velünk nem történnek olyan érdekes dolgok!!! Minket nem zavar, ha a ti írásaitok követik egymást. A Nori egyébként nekem is eszembe szokott jutni, hogy mi lehet vele?Szia!

Nincs jelen

 

#14342 2012-11-06 13:16

Lisa
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Sziasztok!

Régi gyerkõcöm megbetegedett,bevállaltam a hétre, így itt vagyok :D :D vagyis amíg alszik addig írok!

Luci! Szerintem úgy lesz, hogy megyek szombaton és este vissza jövök, de legalább ott leszek,meg lehet korábban megyek! Örülök, hogy akkor jól vagy,és ilyen "finomakat" eszel! Végül is mindegy csak hízzál!!!!Jól tetted, nem hiányzott volna még egy megfázás Neked! Akkor remélem szombaton!!! :D
SZiszi! Bi-bi-bi én megúsztam a fogdokit! Lett egy herpesz a számon és így elhajtott a fenébe engem...szóval majd csak jövõ héten hétfõn megyek!Amúgy pedig mondtam kérjél mindig fájdalomcsillapítót!!!

Én! Megint csak köszi, hogy figyeltél! :)

Vigyázzatok magatokra, jó sulit,ovit mindent!!!

Nincs jelen

 

#14343 2012-11-06 21:55

sziszi32
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

belopózom helyzetjelentést tenni Feneséges Felségünk ténykedéseirõl: már nem csupán kutyákat-macskákat fészbukol, hanem MAJMOT is... :P Állapota felettébb nyugtalanitó, ezért vissza is vonulok megfigyelõállásba... :P :P :P

Nincs jelen

 

#14344 2012-11-07 19:35

roor
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Halika!

Jól vagyok! Normális vagyok! Hétvégén megértitek kicsiny világom. :D
Fél szemem rajtatok,ezért is megyek neki az ajtófélfának nap mint nap. :D

Nincs jelen

 

#14345 2012-11-07 20:08

Szuszidi
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Drága roor ne túlozzál :D :D

Nincs jelen

 

#14346 2012-11-08 00:52

Lucifer
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Halihó!
Gyors bekukk!:P
Látom kezdenek zajlani az események és van aki ir még!:)
Most nem reagálok annyira , de olvastam mindent.Még 2 nap meló aztán pihi és jövök.:P
Nálam megint vannak események most az ujjamról húztam le a bõrt!:P

Nincs jelen

 

#14347 2012-11-08 10:23

sziszi32
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Luci, valld be, hogy te tulajdonképpen élvezed a fájdalmat! :P :P :P
Ha már panasz, akkor hadd legyek én is kicsit most vénasszony: hullik a hajam mint állat. :(

Nincs jelen

 

#14348 2012-11-08 14:00

Lisa
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Sziszi én meg õszülök erõteljesen!!! :( egyébként én is gondoltam ara, hogy Luci mazochista, mert igen gyakran megsérül :P , ez csak vicc, de tényleg vigyázz Magadra, nekem is mindig ezt szokták mondani, hogy vigyázzak jobban. Nem én tehetek rólam ha nekem jön a fal nem igaz? :D
Fecsegõ, Te meg az ajtó félé fával kerülsz összetûzésbe,hát nem semmik vagyunk :D várom ám a megfejtést a nagy talányra! :D

Nálunk rászoktak a chips-re a kutyák , olyannyira, hogy jövõ héten vinni is kell már Õket betetettni. Hát 5000 forint-ba kerül ebbõl 1500 áll az önkori, szóval ez van . Ami rosszabb, hogy öt percet vesz igénybe... váááá el se tudom képzelni Fickót addig nyugton szedálás nélkül. Nem tudom, hogy lesz!
Ha minden igaz lesz segítségem és a gazdija majd viszi,és nem kell egyedül kínlódnom két kutyuval is.

Nincs jelen

 

#14349 2012-11-09 00:32

Lucifer
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Halihó!

Sziszi!
Hát lehet , hogy igazad van.:P:P
Hullik a nyári hahjad most nõ a téli melegebb.:P:P

Lisa!
Nagyon sajnálom a kutyusokat.:(
Õsz nekem is van.Mondtam az az eredeti melir , nem kell fodrászra költeni.:P

Nincs jelen

 

#14350 2012-11-09 19:37

sziszi32
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Nagyon jók vagyunk... a lovakat ilyen állapotban le szokták lõni már, hadd ne szenvedjenek szegények... :P :P :P
Ma voltunk szemorvosnál. Harmadszor. Ismét nem jutottunk be. Megy az agyamra, hogy etnikumnak és pofátlannak kell lenni ahhoz, hogy egyáltalán szóba álljanak velünk... :O :O :O

Nincs jelen

 
IBDoktor
 

Láb

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB