#14351 2012-11-09 23:26

judy1981
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Hali!
Igyekszem én is minél többször megjelenni.

Sziszi: Nori egykori e-mail címére írtam még nyáron, hogy ha olvassa, jelezzen már vissza, mert szeretnék tudni róla, de semmi. Nekem sokszor eszembe jut, mi lehet vele.
Nekem egyszer akarta felezni az adagot a fogorvosom, de akármilyen sármos, nem volt elég. :) Pedig nõtársaink szívesen ülnek a székébe. Többet nem próbálkozott.
Szemészetre nem lehet idõpontot kérni? Mert pl. nálunk anélkül már nem is lehet menni.
Luci: jó olvasni, hogy jó étvágyad van. Ne hagyd abba a zabálást.

Hajkérdés: legutóbbi hajfestéskor a (tükör)képembe vágta a fodrász, hogy 70%-ban õsz vagyok. Ezek szerint a múltkori 30%-ot az eredeti hajszínemre érthette? Komolyan mondom, ha totál õsz leszek, nem fogom befestetni. Most még enyhén hülye színeket mutat, ha nem festem be (pl. szürkésbarna, anyám szerint még kékesszürke is) Vagy akkor fogok mindenféle színt kipróbálni :P

Jelenleg elvagyok élettársammal. kb. 2 hete újabb sipollyal gazdagodtam. Kaptam kliont, és ígéretet a remi folytatására. Dokibácsim megint eljátszott a gondolattal, hogy ott azonnal instant az asztalra vág, és benéz mi újság, de elfojtottam benne a vágyat. Igaz hazafele elgondolkodtam, hogy a legközelebbi porcelán látogatáskor lehet megbánom. De jól tettem, mert vagy nem sipoly volt, vagy nem annyira durva, mint a tavalyi, mert kb. 3 nap alatt rendbe tett, de úgy, hogy semmi fájdalmam nem maradt, és a porcelánt se látogatom már olyan sûrûn. Igaz a régi is fájt elõtte. Szerdán újabb tágítás, majd kiderül mi az ábra odabent. És elvileg nem is lesz olyan megterhelõ, mint ha totál gyulladásban csinálta volna. Annyiból várom, hogy utána már nem dolgozom a héten, mert csütörtökön rá kell pihenni, a péntek meg ráadás.

Nincs jelen

 

#14352 2012-11-10 14:52

roor
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Halika!

Íme,aki miatt mostanában nem nagyon láttok.
A kis boldogságom,Alexander,a sziámi kandúrkám! :D

http://kepfeltoltes.hu/121110/F_nyk_p00 … es.hu_.jpg

Nincs jelen

 

#14353 2012-11-11 12:58

sziszi32
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Judy,
elvileg megvolt nekem Nori telefonszáma, csak valahol elkeveredett... :( Meg hát, nem is tudom, mit is mondhatnék neki. :I
Most épp Stahl konyháját nézem, s közben férjem kommentjét hallgatom, miszerint ilyen 'vén nõ' (44 éves) és mégis milyen jól néz ki (sokatmondóan végigpásztázza enyhén szólva is gömbölyded idomaim) :P :P :P

Nincs jelen

 

#14354 2012-11-11 20:09

Lucifer
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Halihó!

Sziszi!
Nem kell lõni!:P
A szemészetre nem lehet idõpontot kérni???
A kedves párod akkor csak a Stahl-ra figyelt mert gondolom azt nem tudja , hogy mit fõzött.:P:P


Judy!
Örülök , hogy te is jobban vagy.Remélem a szûkitésnél minden oké lesz,gondolva lesz rád.
Én tényleg jól vagyok és folyamatosan megy a zaba.A nasira teljesen rá vagyok álva minden bajom van ha nem tudok enni.

Hétvégén munka megosztás volt nálunk a konyhában.Mndenki csinált valamit.
Norbi csinálta a párolt káposztát
Gyula csinált csirkemájas rizottót
Niki a túró tortát
én a hús levest
és végül a Roli mindent meg evett .:P:P

Végre két nap pihin itthon volta , de rám is fért.nagyon hosszú volt ez a hét egybe 4 nap melóval.el is fáradtam , de nagyon.:)
Most két nap meló aztán egy pihi megint két nap meló és végre eljön a nagy nap mert TALIIIIIIIIIIIIII :P:P

Nincs jelen

 

#14355 2012-11-11 23:24

sziszi32
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Luci :D Tetszik a munkamegosztásotok! :P :P Nagyon örülnék, ha Dani Rolka étvágyával birna!

Stahl-t nem a fõzési tudománya miatt nézzük amúgy. Na jó, ma éppenséggel elég jókat fõzött, de aki már látott amerikai  fõzõmûsort, vagy olvasott amerikai recepteket (önmagamra mutatok épp), az nagyon jól tudja, hogy mennyire 'eredetiek' és 'saját' receptjei vannak... :P Gonosz vagyok, tudom, de ez akkor is igaz. :P :P :P

Morzsi, úgy néz ki, a jövõ héten is itthon boldogit minket, mivel az antibiotikum beszedése után 4 nappal újra megnáthásodott anélkül, hogy kitette volna a lábát a házból. :) Szóval, megint nem megyek dolgozni, vagyis, holnap igen, mert anyósom drága jön rá vigyázni. Ehhez nem is tudom, milyen mosolygót rakjak. :P

Nincs jelen

 

#14356 2012-11-13 00:33

Lucifer
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Sziszi!
Add kölcsön 1 hétre  Danit és etetem.:P:P
Az anyóshoz milyen mosolygót kell tenni?? - hát nem is tudom :P Tedd vegyesen :(:)
sajnálom , hogy még mindig nem mentek oviba , de remélem minél elõbb helyrejöttök.

Én holnap reggel megyek vérvételre szerdán meg a doki nénihez.

Nincs jelen

 

#14357 2012-11-14 10:20

Kolynos
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Szia Sziszi!

Nem felejtettelek el a sulival kapcsolatban! Az szabad megkérdeznem, hogy helyileg honnan hoznátok a kis Gyerkõcöt :) ?

Nincs jelen

 

#14358 2012-11-14 12:51

sziszi32
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Michalany. Alsó-Regmectõl 2 km
miért kérded?

Nincs jelen

 

#14359 2012-11-14 14:13

Kolynos
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Szia Sziszi!
Csak azért, mert arra a kérdésre, hogy Szlovákia mely részérõl jönne a gyermek nem tudtam válaszolni. Holnap írok pontos részleteket, hogy hogyan mûködik a dolog.
Szép napot :) !

Nincs jelen

 

#14360 2012-11-14 15:06

én
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Sziszi, Judy, én is sokat gondolok Nórira. De ha jól emlékszem, valamelyikõtök vagy valaki a fórumról volt is nála, vagy legalább küldött neki valamit, hátha valaki emlékszik a címére és akkor fel lehetne keresni.

Nincs jelen

 

#14361 2012-11-14 17:01

Lucifer
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Halihó!

Tegnap voltam vérvételen ma kontroll vizsgálaton.Az eredményem vas 3 ami nem is meglepõ a crp 16 ami nagyon jó (nálam ).Medrolom 24 mg heti 4 mg csökkenés és vége.Volt egy nagyon meglepõ is a mai napban mert én csak kontrollra mentem és az lett , hogy meg kaptam az elsõ remimet is.2 hét múlva a következõ.Eddig semmi gond nem volt bár a doki néni mondta , hogy majd a következõnél lehet mert akkor lesz meg a hatóanyag hatása.na ez nem valami bizalom gerjesztõ.:PDe jól vagyok zabálok ezerrel és már magamra szólok , hogy elég legyen.tegnap a kolléganõm is megjegyezte , hogy már megint eszel?egész nap eszel.:PKomolyan mondom ez meg a másik véglet már , de hiztam már 47-rõl 51-re.:)


Sziszi!
Munkamegosssztás?:)Muszály.:P
Miután Norbi most szakácsnak tanul gyakorolhat itthon.Mondtam is neki , hogy szóljon az oktatónak , hogy tanitsa meg mindenre mert a karácsonyi menüt neki kell csinálnia.:P
De hidd el azért nem olyan jó ám amikor eddig csak a tiéd volt a konyha és most két szakács pasi furakodik be és neked magyaráz , hogy hogy kell csinálni.Norbi nagyon tudja mondani ám.:P:P
De átadom nekik a pályát én meg pihenek.:)

Nincs jelen

 

#14362 2012-11-15 22:02

sziszi32
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Én - én voltam az, aki csomagot küldött neki, kb 5000 évvel ezelõtt. Nem is tudom, merre keressem a cimét... de majd utána nézek, csak nem ma, mert cefetül, csunyán fáradt vagyok. Továbbképzés, összvissz 6 órás utazással, fárasztó elõadásokkal. :)
Luci, gratulálok a hizásodhoz - na ezt sem gondoltam, hogy valakinek örömmel mondok ilyet! :P
Morzsi épp a kóstolgatós-beszólogatós fázisát éli - fõzés közben jön 'ellenõrizni', hogy milyen izû a kaja, aztán bölcsen bólint, vagy közli, hogy kell egy kis só  bele (függetlenül attól, hogy milyen kaja és hogy valóban kell-e bele só :P)
Örülök, hogy a nagyfiad besegit, legalább addig is ki tudsz kapcsolni, és itt a fórumon lóghatsz velünk! :D

Kolynos, nagyon köszi a segitséged! :)

Nincs jelen

 

#14363 2012-11-16 23:21

Lucifer
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Sziszi!

Sajnos annyira sokat nem tudok itt lógni mert melózok , de látod ahogy tudok én jövök.:P
Legalábbb van egy meósod a konyhában és addig is eszik valamit amig kóstol.:P

Azért próbálj meg pihenni is !!
Köszi a gratulációt , de én se gondoltam volna . hogy örülni fogok a hizásnak.:P

Nincs jelen

 

#14364 2012-11-17 13:43

Lisa
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Sziasztok!

Van egy jó hírem, mégpedig lett netem, mármint nem most (most Luci gépének köszönhetõen van ) hanem otthon is lett. Így végre tudok olvasnib és írni is Nektek!
Reményeimhez mérten sikerült eljutni a talira, vagyis egyenlõre csak Luciig, de innen már csak odajutunk :D

Nincs jelen

 

#14365 2012-11-17 18:54

judy1981
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Hali!

Remélem a talisok nagyon jól érzik magukat.

Lisa: hurrá!
Luci: az jó, hogy a Norbi otthon is fõz. Húgom is szakácsnak tanult, de a gyakorlati helyen elvették a kedvét tõle, mert végig kisegítõnek használták. Õ nem fõzött otthon. A mai napig nem tud fõzni, mert csak úgy hajlandó, ahogy a tankonyhán tanították, és nem viszi bele a tapasztalatokat = nem tanul a hibáiból. És nem fogad el tanácsot. Rossz végignézni, mikor elõre tudjuk, hogy úgy nem lesz jó...

Nóriról: Anno nekem mintha írta volna e-mailben, hogy elköltöztek másik házba. Ami engem aggaszt, hogy mivel a remi nem hatott neki, leállították. Próbáltam meggyõzni, hogy jöjjön át Debrecenbe, mert furcsállottam, hogy semmi sem hat neki, és akár a magyar dr. house is megnézhetné, hogy nincs-e vmi más is a háttérben, de elég elkeseredett volt, és nem hitt benne, hogy bárki segíteni tudna rajta. Arról is volt szó, hogy meglátogatom, de abból sem lett semmi. Ezután nem is jelentkezett többet. Ennek már 3 éve. Kerestem közösségi oldalakon is, de hiába. (De most per pillanat nem jut eszembe a vezetékneve, hogy megint megnézzem. pedig tudom, hogy meg van valahol.)

Túl vagyok a tágításon is. Az Algopyrin+No-Spa+Contramal+Dormicum koktél megtette a hatását. Majdnem végig csicsikáltam. Amikor ébredeztem sem volt olyan gázos, mint a múltkor. Dokibá' szerint a rectum gyönyörû, "csak" az alsó 3 cm-en lát mérsékelt aktivitást, és az anastomosis fölötti kb. 12 cm vékonybél néz ki rosszul. Crp 4,2 ami nálam közepesen magasnak számít, ha azt veszem, hogy tavaly amikor nagyon carul voltam, 8,25 volt.
28.-án remi újra, és kb. a 2.-nál újra megnézi mi a helyzet. A doki úgy gondolja, a remitõl szûkültem be, de szerintem pont attól, hogy abba maradt, mert addig semmi bajom nem volt, míg ki nem ment az utolsó adag hatása. Majd kiderül melyikünknek van igaza :)

Nincs jelen

 

#14366 2012-11-17 19:06

sziszi32
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Judy,
a név amit keresel: Sebõk Nóri. :)
Örülök, hogy a dokibá szerint gyönyörû rectumod van! :P :P :P
Ma vendégsereget etettem, most megint ki vagyok nyúlva.. lehet, hogy vitaminhiányom van, vagy valami más, mert állandóan fáradt vagyok.
Talisok, jó bulizást! :D

Nincs jelen

 

#14367 2012-11-17 22:50

judy1981
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Ugye milyen romantikus? Az aláírásomra meg azt mondja szexi (grafológiai szempontból nézve természetesen) :P
Köszi. Tudtam, hogy S betûs, de egyszerûen nem jutott eszembe.

Szakó jól el van az osztálytalin... én meg unatkozom itthon :( Az "osztályfõnöki óra" után hazaugrott, és annyit mondott: jó sokan elváltak már. Hát erre mondom én mindig, hogy nem késtünk le semmirõl.

Szerkesztette: judy1981 (2012-11-17 23:12)

Nincs jelen

 

#14368 2012-11-18 11:08

roor
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Halika!

Nos,igen,a tali nagyon jó volt,meglepõen sokan voltunk,és igen a hangulat is jó volt,legalábbis gondolom,mert néha a mellettem ülõ Fõborda hangját se halottam. :D
A kajájuk mennyei,természetes,hogy leteszteltem! :D
Édes pofák vagytok! :D

Nincs jelen

 

#14369 2012-11-18 17:22

Lucifer
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Halihó!

Tényleg nagyon jó volt a tali és mindenki jól érezte magát.
Bár szerintem a klikkes csapat hangulata volt a leg jobb!:P:P:P
Roor!
Nem is te lettél volna ha nem tesztelsz!:P
Lisa!Én köszönöm nektek , hogy jöttetek és végre találkozhattunk személyesen is.
Ja!Meg az ajándékomat is oda tudtam adni.:P
Sziszi!
Vigyázz magadra és pihenjél is.
El kellene menned egy labor vizsgálatra.Vas hiány is okozhat fáradékonyságot és haj hullást is.
Judy!
Jöhettél volna te a talira egyedûl és akkor nem unatkoztál volna otthon.
Az eredményednek nagyon örülök , remélem neked lesz igazad és nem a dokinak.

Ma nagytakaritást csináltam a gyerekek szobájában.1 zsák szemét , 1 zsák olyan játék ami nem kell , 1 adag mosás.
Most rend van , de kiváncsi vagyok , hogy meddig.:P
Mivel ma nem kellett fõznöm mert tegnap azt elintéztem igy csak aranygaluskát sütöttem .
Kimostam a ruhákat és a függönyöket egy is egy kis ablak pucolással egybe kötve.
Most jön két nap meló aztán kettõ itthon ami tényleg pihi lehet mert a gyerköcök nem lesznek itthon.:P

Nincs jelen

 

#14370 2012-11-19 15:16

Lisa
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Sziasztok!

Naa akkor, teszteljük a netet, a gépet! :P
Luci, az ajándékot külön köszönöm, nagyon aranyos és rajta is van a kistáskámon!!! A gyerkõcök aranyosak nagyon, Roli nagy dumás az biztos Niki meg már kész nõ!!!! Köszike a vendéglátást és az azonnali legkisebb helyiséget! :P Jól nézel ki és bízom benne, hogy a Neked legjobbak szerint alakulnak majd a dolgaid!
Fecsegõ! Csak az maradt ki, hogy a cicust élõben lássam, de majd bepótoljuk! :D azt figyeltem, hogy jóízûen kajcsiztál! :D :D :D
Nita! Nagyon, nagyon jól nézel ki, és nagyban szerepet játszott, hogy ott voltunk, hogy legalább így utólag láttalak és azt, hogy a mûtét sikeres volt, tudod, hogy mennyire szurkoltam Neked!!!
Geo! Amint tudok jelentkezek valahol :D
Nelliék, lehet most keveset beszéltünk, de legalább láttalak Titeket!
Györgyi! ugyebár nem kell mondjam, hogy Te is ki vagy virulva azok után amin keresztül mentél! Kis hõsök!
Linus! Azért lódíthattál volna egy picit, hogy a mi kedvünkért csípted így ki Magad!

A mostani talin nem igazán sikerült beszélgetni sok emberrel, de számomra most nem is errõl szólt a dolog, majd egyszer máskor, legközelebb, és úgy is igyekszem ott lenni mindig!
Biztos vagyok benne, hogy mindneki tök jó fej, ráérünk még meggyõzni egymást! :D :P
Örülök nagyon, hogy jól éreztétek Magatokat, meddig is tartott a buli? :D

Mindenki nagpyon vigyázzon magára, és várom a következõ alkalmat, ami még ugye nem az enyém lesz ? :P :P :P

Sziszi, láttam, hogy írtál, de még elolvasni nem volt idõm, de igyekszem és válaszolni is!
Én most megint nem járok a fogdokihoz, sztem szombat este csak sikerült egy picit megfáznom odakinn, látszik öregszem :D
Judy! Grat az eredményedhez, ügyes vagy! De tényleg jöhettél volna! Csak pár órára is, de majd legközelebb!

Sziasztok

Nincs jelen

 

#14371 2012-11-21 22:24

Lucifer
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Halihó!

Megint nem hazudtoltam meg magam!:)
Este illetve késõ délután mentem be a szobába.
Nyitva volt az ülõgarnitúra.Én nagyon ügyesen be akartam menni a kettõ közé , de ez nem sikerült.Mert , hogy nem mentem ha nem estem.
De nem csak úgy.bele rúgtam az oldalába.Nagyot üvöltöttem mire a gyerekek beszaladtak a szobába.A Niki húzott fel ülõ helyzetbe.A kezemel egy kicsit lehorzsoltam.A NIki is meg a Roli is sirni kezdett mert meglátták a lábam és rohantak szólni a Norbinak.Én csak azt hittem , hogy felhorzsoltam , de aztán láttam , hogy van egy nagy pukli mire kapcsoltam , hogy az a böröm.
Irjatok le egy 5-cm magasságú nagy " V " betût.hát akkora a sebem.voltam dokinál kb 12-15 öltéssel van össze varrva.Hát ez a mai alkotásom.:P
De nem aprózom el a dolgot most tört ketté a fogam. :(
Voltunk fürdeni.
Hát mit nem mondjak eléggé érdekes volt a dolog.beszállni még csak csak beszálltam, de a fürdés már mókás volt.A bal lábam a kád szélén majdnem oldalazva ülve a kádban fürödtem le ami nem volt valami könnyû.No , de aztán ki is kell szállni.Nagy nehezem feltápázkodtam gugolásig majd jött a neheze , hogyan álljak fel.Komolyan mondom próbáljátok ki nagyon jó edzésterv kell hozzá. :P:P
Kezd múlni a lidokain hatása , de az algo már bennem!:P
tetanuszt is kaptam , de semmit nem éreztem belõle.
Holnap röntgen ha jó a gép , de kötözésre minden képp kell mennem no meg a varratokat is nézni kell nem -e szakadt ki valamelyik mert amikor varrták már akkor volt ilyen egy pár és újra kellett varrni.:(
Most ágyhoz vagyok ezért kötve és emelt lábbakkal kell feküdnöm.:(

Lisa!
Az ajándékot nagyon szivesen!:)Most már mindig ott leszek veled.)
A többi meg természetes volt.
Én voltam a leg boldogabb , hogy jöttetek.

Vigyázzatok mert most többet leszek mind azt gondolnátok:P:P

Nincs jelen

 

#14372 2012-11-22 01:18

sziszi32
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Luci, atya úr istálló! :( Hogy vagy erre képes??? Azt hiszem, ténylegesen is vámpirrá kellene válnod, hogy gyorsabban gyógyulj! :P
Lisa, ne siesd el levelem olvasását, hol van még a karácsony... :P

Morzsi ma nagyot alkotott. Én tudom, hogy egyke (per pill), és számoltam is azzal, hogy ez mivel jár. Na de amit ma csinált, az túlment egypár határon. Vendégeink voltak, két kedvenc saját korabeli kis barátja plusz szülõk. Az még semmi, hogy minden játékot kivett a gyerekek kezébõl... hanem aztán jött a hiszti, a besz-rás (szó szerint!!), sirás, hiszti, üvöltés. Amikor meg a vendégek szinte elmenekültek, ráült a vécére, és ott orditott, mint a fába szorult férgecske. Aztán az ágyban nyugis volt, majd megint kezdte magát bele lovalni mindenbe. Komolyan mondom, ez a dackorszak már cefetül megy az agyamra, és néha nagyon hasznát tudnám venni egy nadrágszijnak.. :P
... persze, nem bántottam, félreértés ne essék. Csak kicsit kikészitett a dolog...

Nincs jelen

 

#14373 2012-11-22 11:04

Lucifer
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Sziszi!
Ha vámpir lennék akkor nem történne velem semmi!:)Az uncsi lenne!:)

Ne csüggedj ennyire , hidd el nekem ahogy növekszik lesz e még rosszabb is.:P
Én már csak tudom.:P:P

Nincs jelen

 

#14374 2012-11-22 17:47

marcsi0727
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

No... a nap híre... nov 28-án, jövõ szerdán déli 12 és 1 óra között megkapom éltem elsõ HUMI injekcióját :)

Nincs jelen

 

#14375 2012-11-22 18:29

Lisa
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Sziasztok!!!!

Jajajaj, Drága Luci, nem igaz, hogy Veled is történik mindig valami rossz...ha nem fájna lehet már nevetnél azon, hogy minden olyan hülyén sül el. (bocsi lehet magamból indulok ki)
Sajnálom ezt a kényszerpihenõt, meg magát azt, hogy így megsebesültél. Biztos fáj nagyon. Remélem Gyula ott van Melletted és segítségedre van!!!!!!!!!! Én lélekben ott vagyok és szurkolok Neked, de nem igazán akarom az angyalkát visszaküldeni, így a kezembe fogom és úgy kérem, hogy jó IS történjen Veled!!!!

SZiszi, kérlek ne kövezz meg, igazad van természetesen, nem a Karácsonyra várok, de nagyon- nagyon összejöttek a dolgok itt is, de ígérem, holnap megy a mail.
Addig is Fanika ilyen kis eleven , ez tök jó, Neked annyira nem, de ugyebár ez is hozzá tartozik. Bizti nagyon jó fej!
Geo! Köszönöm szépen az üzit, remélem lesz idõm komolyabban jelentkezni! Holnap megint megyek a gyerkõchöz egész nap, amúgy!
Marcsi! Gratulálok a Humidhoz, remélem használni fog, és nem fog semmi mellékhatást vagy rosz dolgot okozni Nálad!
Zotyesz, nem tudom, hogy állsz a tükivel, de eszembe vagy!!!

Fecsegõ! Alexander-nek egy nagy ölelés, Neked meg egy nagy puszi!!! :)

Magamról és a kis családomról!
Aki esetleg tudta és szurkolt nekem annak írom, hogy megoldódott a bojler project elsõ fele, vagyis már itthon van és várja, hogy jöjjön a szerelõ!!! Nagyon örülök neki, de tényeleg , soha nem gondoltam, hogy egy ilyen dolognak is ennyir lehet örülni.
Viszont nagyon nagy bánatom is van, ugyans amikor ma az apukám hazajött és szokásos simi a kutyuknak, Lisa-nál az egyik mellbimbójánál egy nagy csomót érzett :( :( :( eléggé kitapintható, viszont puha. Szóval lehet, hogy "csak" zsírmirigy...de én attól kész vagyok teljesen. Lehet hülyén hangzik a kívülállóknak, hogy egy kutyus miatt aggódok, de aki ismer minket (Lisat és Lisat) az megért. a Többi nem számít. Szóval így állunk, de nem fáj semmilye, vidán, eszik. Természetesen a rosszba bele sem gondolok...

Nincs jelen

 

#14376 2012-11-23 21:16

judy1981
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Luci: karácsonyra gyûjtünk neked vmi szumó szerkóra.
Sziszi: nyugi, ez minden gyereknél így van, és gondolom ezt a az érintett gyerekek szülei is tudják, vagy majd megtudják :D
Marcsi: én meg a 2. elsõ remimet kapom szerdán.
Lisa: kutyussal minden rendben lesz.

Nekem ma igazán sz.r napom volt. Reggel szokás szerint kivittem Trinitit eü. sétára. Amikor bementünk az irodába, elég szerencsétlenke volt. Mostanában jellemzõ is volt rá, gondoltuk kicsit befordult. 10 óra után megsajnáltam, hogy nem találja a helyét, gondoltam hiányolja a kisfõnököt (a rendszert), mert õ elment Szakóval Nyh.-ra, és felvittem, hátha a felesége mellett megnyugszik. Negyed óra múlva Edina újabb eü. sétára vitte, mert folyamatosan követte mindenhova. Addig én felmentem õrizni a picit (6 hónapos tünemény, épp aludt). Mikor feljöttek, Trini egyre furcsább lett. Mivel cukros, elõfordult már, hogy felszaladt a cukra, és most is erre gyanakodtunk, ezért (nagy harc után) kapott még egy adag inzulint. 5 perc múlva szegény nem tudott lábra állni, majd néhány perc múlva sikerült neki, de csak körbe-körbe forgolódott (szerintem nagyon szédült). Megmértük a cukrát, ami 29-es volt a kutyáknál normális 10-12-höz képest. Szóltunk az állatorvosnak, aki kb. egy óra múlva tudott jönni. Addig szegényke hol jobban, hol rosszabbul volt, de amikor megint leesett a lábáról, már azt hittem ott van vége. Aztán megint felkelt, megivott egy nagy tál vizet, de utána megint nem tudott felállni. Mivel idõközben a gyerkõc is felkelt, felváltva foglalkoztunk egyikkel-másikkal. Lassan kaja idõ volt a kicsinek, inkább megvártuk a dokit, aki azt tanácsolta (amire számítottunk) minél elõbb vigyük be az állatkórházba. Így nagyi jött vigyázni a törpére, mi meg autóba tettük a blökit, és irány Nyh. Még ott is 25-ös cukra volt. Inkább kértünk neki egy teljes vérképet, mert ennyire rosszul sosem volt, és mégis csak elmúlt 10 éves. Bent tartották éjszakára. Ha minden rendben lesz, reggel érte lehet menni.
Amikor cukros lett, azt mondták, kb. 3 évig élhet inzulinnal. Februárban lesz 3 éve, hogy inzulint kap.

Nincs jelen

 

#14377 2012-11-24 22:11

sziszi32
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Ma a gyerekem nagyot alkotott. A vonaton összekoccintotta kiflijeinket, és nagy hangon mondta: 'egészség!' :P Minden megálláskor közölte, hogy ez egy 'újabb áldomás', majd pedig az út végefelé: 'tudod, nem szeretlek, de azért aludhatsz velem' :D :D
Mondanom sem kell, hogy szerintem az utasok magyarul beszélõ nagy hányada jót vidult, plusz, szerintem páran biztos azt gondolták, hogy szegény gyereknek milyen alkesz anyja van már... :P

Judy, nagyon sajnálom Trinity-t, remélem a reggel jobb hireket hoz. :(
Lisa, leveled olvastam, igyexem hamar válaszolni. :)
Luci, jobbulást!
helyzetjelentés Roorfelség elmeállapotáról... fészbukon már mókusokkal boldogitja magát és közönségét... még jó, hogy egy normális van a családban (Alexander, a macska :P )

Nincs jelen

 

#14378 2012-11-24 22:18

sziszi32
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

nem tudom elhinni... zámbó krisztike hazament!!! igenigenigenigen
igen
igen
igen
(örömtánc)

Nincs jelen

 

#14379 2012-11-25 18:19

Lisa
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Sziasztok!

Judy, mi újság Trinitivel? Hogy van? Neked használ a Remi rendesen?
Sziszi! Vonatoztatok, dejódejó biztos élvezte Danika! oKés majd várom az üzit :P
Luci! Te, hogy alakulsz? Sérülésed? Kedved?

Itthon ma reggelre lett melegvíz!!! Vagyis tegnap sikeresen itt volt a szerelõ és be is kötötte a bojlert, nohát ennek örülni ennyire.
No mindegy sikerült ez is megvan. Az idõ nem éppen jó,. de nem is esik, jelen pillanatban nézem a F1-et közbe elõadás anyagot gépelek, kettõt egy csapásra.
Peeter, ha tudod elküldenéd nekem a fényképeidet amiket készítettél? Köszike elõre is!

Twilight szerelmeseknek jó esti programot! :D :P

Nincs jelen

 

#14380 2012-11-25 18:35

Lucifer
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Halihó!
A lábam fáj , de a leg rosszabb amior meg pihen.Na akkor aztán nem tudok rá állni és nagyon feszit.:(
pénteken voltam a fogorvosnál.Nagyon aranyos a doki néni mert nem húzta ki csak a törött darabot és a tömést lecsiszolta.
Tegnap nagy takaritást csináltam a szobában.Ülõgarnitúra elhúz takarit majd vissza.Persze mondanom se kell, hogy Roli megint szana szét hagyta a dolgait és kellõ képp bele léptem egy tû hegyes dologba ami a lábamba állt.szóval a három szerencsétlenség bõven meg van.:P:P

Lisa!
Lisát nagyon sajnálom és remélem semmi komolyabb baja nem lesz.
Az nagyon jó hir , hogy meg van a bojler , de jobban csak annak fogok örülni ha már mûködõ képes is lesz.
Az angyalka maradjon csak nálad!!:)
Judy!
:):)
Nagyon jó ötlet!:)
Remélem nálatok is rendben van a kutyus!
Nálad minden okés??
Sziszi!
Már a gyerek is tudja, hogy alkesz vagy?? :P:P:P:P
Nagyon jó fej Dani és neki is iszonyatosan jó beszólásai vannak.Mintha a Rolit hallanám.:P
Nekem is azt mondta tegnap a Roli amikor a Niki nagyon fogta a hasát , hpogy fáj ,hogy azért fáj a Niki hasa mert lehet, hogy vérezni fog a nunija.:P:P

Nincs jelen

 

#14381 2012-11-25 18:37

Lucifer
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Lisa!
Elõbb irtál mint én!:P
nagyon örülök neki , hogy végre van melegviiiiiiiz!!

Nincs jelen

 

#14382 2012-11-25 18:42

marcsi0727
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Judy, remélem jobban van a kutyád.
Én elég vacakul vagyok, fel se keltem a hétvégén. Szerdáig márcsak kibírom valahogy. Köhögök egy picit, de remélem, ez nem kizáró ok.

Akinek van kedve és itt lakik a közelben, ajánlom a karácsonyi koncertünket :)

Nincs jelen

 

#14383 2012-11-25 20:11

judy1981
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Hali!

Triniti jobban van. Tegnap mentek (volna) érte a fiúk, de még bent tartották, mert változtatnak az inzulin adagolásán, és az ott biztonságosabb. A bénulás azért volt, mert a szervezete önmagától kezdte elvonni az inzulint, és ez megkötötte a zsírsavakat. De nem az én kutyám, hanem a kisfõnöké (aki történetesen Szakó unokatesója), így valamilyen szinten az én életem része is. Fõleg, hogy napi 2x én viszem eü. sétára :) és munkaidõ van neki is. :)
Sokszor pofátlan és bosszantó, ha pl. odajön a büdi pofájával lihegni (fõleg amikor eszek), vagy a legrosszabb helyeken telepszik le, ahol mindenkinek útban van, és fel nem állna, hanem megvárja, hogy átessünk rajta, de ahogy mondják mégis csak "a mi kutyánk". És nagyon rossz volt látni, ahogy szenved.

Lisa: nekem hat a remi, ha adják :)
Luci: nálam amúgy minden OK. Én jól érzem magam, csak néha fáj az a 15 cm.
Sziszi: szerintem is ideje volt már. (Csak szegény Stone-t sajnálom, hogy mindig párbajozik.)
Marcsi: Jobbulást.

Nekem állandóan üzenget a háziorvosom, hogy menjek már az influenza oltásért, de túl közel a remi. Majd utána. Még nincs is olyan idõ, hogy nagyon szaporodni tudna a vírus. Meg elvileg 3 hónapig hat, így ráér nekem decemberben is. :)

Nincs jelen

 

#14384 2012-11-26 12:14

Lucifer
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Haliihó!
Judy!
Örülök,hogy jobban vagy!!!
Én nem kérek oltást soha nem is kértem.
Én is szerdán megyek az elsõ adag második remimért.:P
Vagy az elõ elsõért mert az elsõ volt a nulladik ez a következõ .:Premélem érted ahogy irtam.:P:P
Marcs!
Tessék birni!!Vigyázz magadra!!

Tegnep kaptam egy kis letolást barátos némtól, hogy ilyen lábbal miért kell nekem takaritani.:PDe nem birok folyamatosan feküdni csinálnom kell valamit , sõt holnap megyek melózni is.:P
Nagyon fáj a fejem , jön a hó???De most nem örülnék neki mert nem tudok csizmát hordani!!!!!:(:(

Nincs jelen

 

#14385 2012-11-26 19:26

marcsi0727
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Luci,
jön a hó... már 30-án esni fog. Nem lesz jelentõs... de hó...


Judy,
örülök, hogy jobban vagy.

Sziszi,
szeretem olvasgatni a történeteidet, légyszi gyakrabban tudósíts.

A pocakom ma jól viselkedett, viszont a hangom teljesen elment, csak suttogni tudok... :( és rettenetesen náthás vagyok. Aggódum a Humi miatt... remélem, nem kell elhalasztani...

Alizka nagyon édes volt, segített nekem krumplit hámozni. Általában sokat segít nekem, ami 4 évesen megtisztelõ teljesítmény. :D

Nincs jelen

 

#14386 2012-11-27 09:57

Lucifer
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Halihó!
Ma megyek dolgozni!Érdekes lesz varrott lábbal , de majd meglátjuk.:)

Marcsi!
Nem akarlak elkeseriteni, de lehet , hogy nem fogod igy kapni a humit .:(:(
A hó ha már esik akkor nálatok essen , minket hagyjon még békén! :):)
Az hiányzik még nekem.Csizmát se tudok venni és akkor még lehet , hogy a nyakamat is törném.:P:P

Szerkesztette: Lucifer (2012-11-27 10:01)

Nincs jelen

 

#14387 2012-11-27 14:42

judy1981
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Luci: értem én. ;)

Ide sem kérek még havat. Valami biztos készül, mert egy hete sajog a bal bokám, de csak éppen annyira, hogy még elviselhetõ. Ha hó jönne - elmúlt évek tapasztalatából - a vállamtól a lábujjaimig mindenem fájna.

Trinitinek még mindig ugrál a cukra. Azt mondják lehet attól, hogy nem eszik rendesen, ezért nem szívódik fel az inzulin. Tény, hogy el van kényeztetve, és mivel csak light tápot ehet nem nagy a választék, ezért néha unja is az ízeket, de ilyenkor egy kis parizert csempészünk bele, és noszogatjuk, hogy egyen. Így megeszi. Persze ott nem teszik ezt meg. És már lehet hiányzik is neki az otthoni légkör, úh. holnap hazahozzák, mert ott sem tudnak többet tenni, mint itthon. Aztán bízzunk benne, hogy helyre jön.

Nincs jelen

 

#14388 2012-11-27 15:50

Lisa
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Sziasztok!

Már ma melózni mész? Azt gondoltam, hogy míg nem veszik ki a varratokat addig nem lehet menni? Majd ha ráérsz írj, hogy bírta a lábikód!!! Vigyázz rá, nehogy több kár legyen mint haszon! Viszont gondolom, hogy nem igazán volt más választásod...
Judy:nem semmi ez a kutyu sztori, olyan furcsa, hogy ennyire képesek vagyunk magunkhoz nevelni egy kutyát. Nélkülük már olyan rossz lenne, sokszor már családtag  szinte.
Rég nem hallottam Felõled privibe, eléggé eltûntél ahogy én is, de legalább itt olvasok. :) Akkor be akarod oltatni Magad? Ezamolyan örökös kérdés.

Hó, hháát azt valahogy most még én sem szeretném.
Tegnap rettenetesen rosszul lettem, egész éjjel hánytam, láz, hasmenés. Nagyon rossz volt, egy-két pohár pezsgõt be "kellett" vállalnom, mert milyen lett volna ha nem, de enni semmit nem tudtam. Mára egy picit jobb, hányás helyett csak hányinger maradt meg és az étvágy is óvatosba kezd vissza jönni.
Nagyon sokan panaszkodnak a környezetemben, felfájásra, vírusra meg mindenre...nem is csoda 18 fok november végén, szerintem nem normális.
Meg azt is mondták, hogy a bélbetegeket különösen megviseli a mostani idõjárás. Hát nem tudom, de én már rég voltam ilyen rosszul amitõl meg is ijedtem rendesen...

Nincs jelen

 

#14389 2012-11-28 19:38

marcsi0727
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Gégegyulladásom van, nem beszélhetek... elméletileg... Humi elhalasztva... :( Tükrözés nem, az meglesz holnap...

Nincs jelen

 

#14390 2012-11-29 08:43

sziszi32
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Lisa, remélem, azóta már jobban vagy!!! :(
Luci, szerintem nálatok már az a furcsa, ha nem történik baleseted... :P
Judy, Triny hogy van?
Én ma úgy nézek ki mint egy túlsúlyos tûpárna... mindkét karom szép véraláfutásos, az elmúlt 4 hétben 4x vettek tõlem vért... ezek az orvosok sportot ûznek a megcsapolásomból!! Semmi különös nem történik, csak az év végi preventiv szurkálódás... :P

Nincs jelen

 

#14391 2012-11-29 09:50

Kolynos
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Szia Kedves Sziszi!
Megkérdeztem a külföldi diák tanulási lehetõségét az országban. Bejelentett lakhellyel kell rendelkezni. :( Miután ez megvan, le kell igazoltatni az iskolával, ahova menni szeretne a gyermek, hogy fogadják, és utána kell a bevándorlási hivatal megyei központjában elintézni az engedélyt és ezután tb kártyát is kap. Hát sajna nem egyszerûbb, mint anno az óvodával kapcsolatban.
Szép napot!

Nincs jelen

 

#14392 2012-11-29 12:23

Peeter
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Három év tünetmentesség utàn ismét korházban vagyok. (többszörös hányás és hasi görcsök miatt jöttem be a sürgösségire) még vizsgálgatnak de szinte biztos hogy crohn bar átom huncutkodik. Sajnos az orvosom mûtéttel fenyeget...

Nincs jelen

 

#14393 2012-11-29 16:14

marcsi0727
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Péter, jobbulást! Majd tudósíts, mit mond az orvos!

Nincs jelen

 

#14394 2012-11-30 13:04

judy1981
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Jelentem Triniti itthon van, és egyre jobban. Az a baj az ilyen kutyáknál (akik a családdal élnek a lakásban), hogy nagyon rosszul viselik, ha nem lehetnek otthon. Ezért alig evett a kórházban. Szerdán hozták haza, de nagyon lefogyott. Most meg állandóan enne, ha hagynánk. A cukra már-már alacsony, így szerintem visszaáll az inzulin a régi adagolásra. Még elég ideges, és feszült, állandóan járkál, nem találja a helyét, de pár nap alatt talán kiheveri a történteket.
Reggelente séta után kap fogtisztítót. Tamás kibontott egy új dobozt, kivett belõle egy csomaggal, és letette a földre. Amíg Õ azzal foglalatoskodott, hogy kibontsa a csomagot, Triniti megfogta az egész dobozt, és elvitte. Szóval ennyire van kiéhezve a kutya. :D

Lisa: én '96-ban voltam utoljára influenzás, ami hónapokra kiütött. Beindult a crohn, lefogytam 32 kg-ra, azóta fájdogálnak az ízületeim, stb. Azóta oltatom magam. Lehet oltás nélkül sem lenne semmi bajom. Néha eljátszom a gondolattal, hogy mi lenne ha... Magától az oltástól még sosem voltam beteg, de nem is adatom be, ha nem vagyok biztos abban, hogy nem bujkál bennem semmi.
hát igen, a macskajaj... az már csak ilyen :P
Peeter: reméljük nem lesz igaza a dokinak.
Marcsi: neked is mielõbbi jobbulást.

Nincs jelen

 

#14395 2012-11-30 14:36

marcsi0727
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Én vagyok a nap jó híre :)
Tüki jól sikerült, nem is fájt és gyönyörû a bélésem... legalábbis az a 40-50 cm, amit a dokinénim megnézett.
Kedden megyek megint, addigra talán kilábalok ebbõl a gégegyulladásból... és jöhet a humi... :)

Nincs jelen

 

#14396 2012-11-30 15:31

Lisa
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Sziasztok!

Judy! Ezzzz fááájjjttt!!!! :D :D :D :P :P :P jó okés, nem az volt a baj, de nem igazán tudom most se, hogy mi volt a bibi, de mostanra már sokkal jobb lett. Annyi , hogy fogytam, de az amúgy sem baj. Lehet mégis gyomorrontás volt.
Hát ha így jártál már az influenzával akkor szerintem nem is kell gondolkodni, mert minek. Örülök Trininek, hogy jobban van és végre otthon, sokat számít nekik tudom!
Jön a hó Judy lassan felénk?
Sziszi! Vagy nagyon rosszak a vénáid, vagy a nõvér pancser, ja vagy vérproblémád van. Ne hagyd Magad, nem tudták volna elintézni egyszerre?? Most a Te leveled tévedt el ? :P
Peeter! Hogy vagy? Az orvos mondott valami újat? Írj, hogy mi újság Veled, mert bizakodom, hogy nem kell mûteni, sõt hamar kevés bogyóval rendbe jösz!!!!
Marcsi! Naaa ez tényleg végre egy jó hír, gratula.
Luci, és Te hogy vagy? Rég nem jártál erre? Meló, hogy megy a bábikóddal? Remélem nincs semmi "baj", hogy nem írsz!!!!

Itt már hül le a levegõ, lehet tényleg fog esni a hó, fõleg itt! Az egyetemet nálunk is (Miskolcon) bezárják két hétre, így a vizsgázás pihentetõs lesz az Ünnepekre, viszont nem vettek el lehetõséget tõlünk, mert február 9 ig meghosszabbították a vizsgaidõszakot. Én nem bánom, hogy így alakult, viszont a sok levelezõs akinek állandó melóhelye van, legalább  az Ünnepekkor tudott volna szabi nélkül menni vizsgázni meg tanulni, így nem jön össze..hát ez van.

Vigyázzatok Magatokra és legyetek jól!!!

Nincs jelen

 

#14397 2012-12-01 16:49

Peeter
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Nna, mûtėt nem lesz. Sõt ėn már mennėk haza, de mėg hėtfõn vagy kedden vár rám egy (altatásos) tüki. Addig is boldogítom a csinos nõvérkéket, csak az a baj, hogy õket nem a szép szemem hanem a székletem érdekli. :-)

Nincs jelen

 

#14398 2012-12-01 17:27

Lisa
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Naa, még ilyet Peeter, hogy inkább a végterméket figyelik mint a szemed :)
De a lényeg a lényeg, hogy úgy veszem ki Tõlled, hogy jól is vagy. Az a másik, hogy a dokik szerint nem kell mûteni, de ha mennél is haza akkor minden oks!!! Vigyázz Magadra azért nagyon ne ijesztgessen Téged a hülye crohn!

Nincs jelen

 

#14399 2012-12-03 09:25

sziszi32
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Sziasztok, remélem, mindenkinek jól telt a hétvégéje. :)
Nem nagyon tudok mirõl mesélni, talán csak arról, hogy Dani számára a férjem nagy bölcsen elõszedte a szintetizátort, mert kell a gyereknek a kultúra, na meg a klimpírozás. Naivan azt hittük, a gyerek naaagyon fogja szeretni, hiszen vendégségben is szeret zongorázni. :) Ehhez képest, 5 percen belül rátalált arra a gombra, ami az elõre beprogramozott, 80-as éveket idézõ melódiát játssza vég nélkül, igen, bizony, ez nagyon idegesitõ az elsõ perc után... :P Beletelt egy kis idõbe, mig meg tudtuk vele értetni, hogy az volna a lényeg, hogy Õ játsszon valamit magától (c-dur-ral próbálkoztam nála, de nem volt hajlandó rá), bár még egész este az történt, hogy amint kimentünk a szobából, azonnal bekapcsolta azt a hihetetlenül idegtépõ zenét. :P :P :P
Lisa, jó volna lefixálni a jöveteled dátumát!
Peeter, jobbulást!

Nincs jelen

 

#14400 2012-12-05 15:43

Lucifer
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Halihó!
Vagyok vagyok csak mostem  olyan volt a hangulatom , hogy nem volt kedvem semmihez!
A lábam meg van ma megyek 4 óra tájékán varrat szedésre!Egy kicsit tartok tõle , de lesz ami lesz , ezen is túl kell esni.Nincsen meló helyem igy most itthon vagyok ami jó is meg nem is.:(:)
Már adtam le önéletrajzot 2 helyre is majd meg látjuk.Legalább a karácsony elõtti takaritást nyugodtan tudom intézni.:P
Sziszi!
Remélem veled / veletek minden rendben van.Tudod ha nem történik velem valami akkor az nem is én lennék.
Tegnap  a suliból telefonáltak , hogy a Niki elesett a lépcsõn és nagyon fáj a lába.Igy elõbb mentem érte.Szerencsére semmi komoly a combját ütötte be , kicsit fáj neki meg lila , de semmi más.
Lisa!
Legalább többett tudsz készülni a vizsgákra.:P
Remélem teljesen jól vagy már!!Az , hogy fogytál az nem jó , pont jó voltál úgy ahogy vagy.:)
Peeter!
Mi van veled??A tüki milyen?szerencse , hogy nem kell mûteni.Remélem már jobban vagy és mehetsz haza.
Miért akarnak az orvosok már egybõl mûteni?? amikor még nem is tudják mi van odabent??
Judy!
Te is vigyázz magadra és ha neked ennyire bevált az az oltás akkor most is adasd be.Örülök , hogy a kutyus már otthon van.:)

Nincs jelen

 
IBDoktor
 

Láb

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB