#201 2007-12-12 06:58

vikimami
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Roor!
Ma felhívom Molnár dokit, és ha tudsz, eljönnél velem???? Felhívhatlak, ha beszéltem vele?

Nagyon sz.r éjszakám volt megint, Patrik is sokat sírt és én is rohangáltam wc-re. Mostmár enni sincs kedvem semmit, mert nincs étvágyam.
Sajnos nem reménykedek benne, hogy még idén meg tud tükrözni a doki....

Nincs jelen

 

#202 2007-12-12 07:46

roor
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Halika!

Viki:írtam sms-t.Kissé mintha el lennél kenõdve!Nem szabad!!!
Tudom hogy baromi nehéz,de tessék nagy levegõt venni,és kicseszni a colitissel!
A saját és Patrik érdekében!
A szüléssel kapcsolatban csak annyit,hogy ezt a szétszakadós mutatványt én kihagyom,inkább császár.
Rigor:hogy elkerüljük a szûznemzést ezúton megkérem a kezed!:D:D:D:D:D
Gondoskodom rólad és születendõ gyermekedrõl,de a szülésnél szeretnék én is ott lenni!:D:D:D:D
Zotyesz:kizárt dolog,hogy fiusítva legyek/legyünk!:D:D:D
Több okból is:szeretem a lábam között lévõ puncit,meg a cicimet is,fickóként hülyén néznék ki tangában,nem szeretnék nagyobb számú lábon élni,a wc ülõkét is lehajtva csipázom,egy jó pasisegget csakjént dícsérhetek fickóként ez hülyén jönne ki,meg aztán anyukámék lánynak vártak,az is lettem és szeretnék az is maradni.:D:D:D:D
De azért a próbálkozásokat megnézem!:D:D:D:D:D
A gyógyszertár már nyitva,önkiszolgáló,ugyhogy tessék a bogyókat vinni,enni!:D:D:D:D

Nincs jelen

 

#203 2007-12-12 09:07

vikimami
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Roor!
Köszönöm, hogy beszélhettünk!  :D

Lehet, hogy mostanában "zaklatni" foglak,mert eléggé elhagytam magam...... :( :( :(
Remélem a doki holnap készségesebb lesz!
Puszi

Nincs jelen

 

#204 2007-12-12 10:20

roor
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Halika!

Viki:bármikor,nyugodtan,nagyon várom!:D:D:D

Nincs jelen

 

#205 2007-12-12 10:36

Pilli
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Most már be kell kapcsolódnom! Roor én szeretnék kapni fel a fejjel, nem gáz hogy megint kidobtak bogyókat! Ha ez hatott akkor pedig JÖnni fog a herceg bogyókat szeretnék de ezresével! Nagyon magam alatt vagyok és ilyenkor mindig rohangálhatok a WC-re. YESSSSSSSSSSS

Nincs jelen

 

#206 2007-12-12 12:41

roor
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Halika!

Drága Pilli!Ezuton kilõve a kért mennyiségû,és hatóanyagú roor-bogyó,sõt megspékelem egy kis eszá-val is!:D:D:D
Azért kifejtenéd mi ez a" megint kidobtak"????:D:D:D:D
Walter Closettot meg hagyd egy kicsit pihenni,majd rohangálsz máskor,most bogyózz!:D:D:D

Nincs jelen

 

#207 2007-12-12 14:07

Pilli
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

:) Még nem értek ide a bogyók, de mostmár lehet hogy kéne egy Soha nem sírok többet férfiért bogyó is:) Klozettal már megbeszéltem, hogy ennyire azért nem akarok vele jóban lenni.
Hosszú sztori a miénk, nyáron találkoztunk mikor Neki még egy hatéves kapcsolata volt. Aztán szeptemberben összejöttünk, elhagyta értem a nõjét. az elején minden szépen és jól ment, aztán most héten volt egy nagy beszélgetésünk, mikor mondtam, hogy valami itt nem stimmel. Aztán az lett a vége, hgoy megbeszéltük, szombatig nem találkozunk, addig gondolja át , hogy képes-e egy hosszú kapcsolatra. Azt mondta, hogy lehet, hogy gyors volt neki a váltás, nem igazán érti magát, szeret engem, de valamiért valami gebasz van. Most szombatig sírdogálok, megõrülök, ilyesmi. Aztán ha szombaton jól alakul akkor berúgok, ha nem, akkor meg azért. Röviden és tömören ennyi:(:(
Bogyót ide:):)

Nincs jelen

 

#208 2007-12-12 18:42

roor
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Halika!

Pöcsösök most ne figyeljetek.:D
Pilli:ez szomorú,és be kell látni,a pasikban nem lehet megbízni.
Mi van minden farkas tökös csávó meghibbant???:D:D:D:D
Tudod mit!Szombaton rúgj be de úgy istenesen!:D:D:D:DEgészségedre!:D
Báinggg.......bogyócsomag érkezik,a röppálya mellett kérem vigyázni!:D:D:D:D

Nincs jelen

 

#209 2007-12-12 18:55

Rigor
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Csak a nem megbízható emberekben nem lehet megbízni. Ez meg tökre nemtõl független. A nem megbízható férfiaknál még kevésbé megbízható nõk például sokkal megbízhatatlanabbak, és ez még akár fordítva is igaz!:)

Nincs jelen

 

#210 2007-12-12 19:12

Pilli
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Köszi Roor! Most már megérkeztek a bogyók. Átfordultam nekem minden mindegy állapotba és ez jól esik:) Nincs sírás, megyek forralt borozni, szombaton meg lesz ami lesz!
Rigor! Nagyon jó az utolsó mondatod és igaz is. Nem hiszem mondjuk, hogy nála a nem megbízhatóságról lenne szó. Egyszerûen csak férfi.... (Bocs fiúk)

Nincs jelen

 

#211 2007-12-12 19:54

Rigor
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Pedig minden férfi más. Még az "egyszerûen férfi" tulajdonságok is szöges ellentétben állhatnak egymással:)  De ilyen "egyszerûen nõ" is van. Sõt van olyan nõ aki úgy egyszerûen nõ ahogy más meg pasi. És akkor még ott van az hogy de aki nem rendelkezik a közhelyesnek mondható nõi illetve férfi negatív tulajdonságokkal az egyébként meg más aspektusból eleve nem hozza tûzbe azt aki mindig ilyesmire panaszkodik. Röviden: azok a nõk sosem attól a férfitól jönnek lázba akikkel jól éreznék magukat és azok a pasik sem abba a nõbe lesznek szerelmesek akikkel harmóniában tudnának élni, hanem pont úgy hogy még ezen is stresszeljék magukat. Vagy nem, és minden tökéletes, akkor meg arra panaszkodnak (a férfiak és nõk) hogy milyen unalmas az egész:) . 

És pedig meg lett mondva hogy ne figyeljek ide, de mégis idefigyeltem mert például figyelmes vagyok:)
- Vagy nem, csak kíváncsi és pofátlan, de mennyivel jobban áll ha mindezt figyelmességnek tûnteti fel az ember:P

Nincs jelen

 

#212 2007-12-12 20:07

zotyesz
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

De bizony a pöcsösök figyelnek és minden kisebb és nagyobb problémával küzdö puncistopictagnak  és kismamának kitartást nyugalmat és a kis lurkokhoz pedig sok türelmet kivánunk

Nincs jelen

 

#213 2007-12-12 21:12

Lucifer
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Halihó!
Manó - Roor - és a kis Vica!!
Köszönöm szépen,hogy átjöttetek , nagyon jól esett!!:D:D:D:D:D
Roor!
Nagyon szívesen örökbe fogadlak most 3 vagy 4 gyerek az már nem számít!!:):):):)
Küldtem ma egy levelet a páromnak igaz inkább regény volt!Kiváncsi leszek mit reagál!:(:(
Fiúk üdv a lányos topikban,de ez mostanában inkább síralom olkdal!:(:(:(:(
Persze mindig vannak kivételek,de mostanság az ismerõseim körében egyre több a szakítás!
Ez nem a NÕK éve!!

Nincs jelen

 

#214 2007-12-13 07:12

Zsuzsaanyu
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Nem adom!!!! Ha már ennyi évet kibírt, mint az én gyerekem, akkor az is marad!!!!

Egyyébként pasi/nõ-ügyben Rigor mond valamit.....

Nem feladni csajok!!!!

Vikimami! Nyugi-nyuygi, meg fog oldódni a dolog.... roor-bogyók + itt is mindenki segíteni akar....
Luci! Kérdezd csak roort és manot....van olyan bokor, ahol rendes pasi terem!!!! (Igaz, elég kevés helyen található, mert ritka fajta.....)

Nincs jelen

 

#215 2007-12-13 08:43

roor
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Halika!

Rigorbaby ezt jól megaszodtad,el is veszítettem rendesen a fonalat.:D:D:D:D:D
Huncut vagy te is meg Zotyesz is,mondtam hogy nem idefigyelni.:D:D:D
De ti lassan puncisok lesztek,ergo nem ebbe a körbe tartoztok.:D:D:D:D
Pilli:hajrá elõre,mindent bele!:D:D:D:D
Luci:bármikor,pláne ha lencse a menû és még Norbi is otthonvan!:D:D:D:DKíváncsi leszek én is mi a reagálás.:D
Vikimami:én megmondtam hogy nem kidob,csak nem kockáztat!:D:D:DUgyeugye!Nem tetszik hinni roornéninek,pedig nem mond sületlenséget legalábbis legtöbbször nem.:D:D:D:D:D
Akkor most a rossz hír:megint behalt a gépem,nem tudom mikor gyógyul meg,remélem hamar.Addig ha tudok átjövök anyumhoz,vagy nõvéremhez,hogy a rendelés ne szüneteljen.:D:D:D
Mindenkinek mindenféle hasznos bogyó és a jó erõs eszá is csúzlizva!:D:D:D
Pusszancs

Nincs jelen

 

#216 2007-12-13 08:56

Pilli
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Rigor! Amennyit értettem az eszmefuttatásodból, azzal egyetértek. Mindig az kell nekünk, aki nekünk igazából nem is kell:) Ez van! Na már csak két éjszaka és kiderült, aminek ki kell. Mindenkinek kitartás!

Nincs jelen

 

#217 2007-12-13 09:53

vikimami
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Akkor itt is írom:
Ezer szorítást és bogyót küldeni nekünk! Fél 12-re megyek a dokihoz!
Nagyon-nagyon-nagyon félek, mit mond :( :( :(

Roor! Tudom, hogy nem akarsz rosszat, csak én már úgy látszik nehezen kapaszkodom meg a szálakba, amiket felém nyújtanak!
nagyon köszi

Nincs jelen

 

#218 2007-12-13 11:24

mano1973
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Sziasztok!
Lucifer!
Köszönjük,hogy átmehettünk és jól meggyömizhettem a Rolit :)))
Igy jobb volt mit az utcán kabátba és talpig overálba öltöztetve.
Remélem a nagy gyömöszkölés miatt nem ment el a kedve a nõktõl:))
Bocs hogy kicsit felturmixoltam benne a kaját a dobálással és bocsi a harapásnyomokért a gyerek combján és fenekén:)))
Igérem... ha a védõnõ feljelent bevallom majd hogy én voltam és nem te bántalmaztad a gyereket.
Nagyon helyes és csöndes baba vele aztán tényleg mindent lehet csinálni és egy szava sincs.
Megyünk máskor is...feltéve ha nem tiltasz ki minket ezek után:))
A lányom pénteken megy át hozzád a megbeszélt dolog miatt ne felejtsd el.
Rolit nem adni a kezébe mert tudod"nem áll jól az uj ruhájához"
Kiváncsi vagyok mit reagál majd a "kedves"férjed
A véleményem elmondtam mást nem tudok mondani.Kitartás!!
A Zanyukámnak meg igaza van....van
olyan bokor ahol rendes pasi terem.Õ talált...nem is akármilyet.Igaz hugi?
Én is megtaláltam azt a bokrot és igy lett nekem Tomim:)))
Amugy pedig nem álltalánosítani....van pasiba és nõbe is "rossz" ahogy Rigor mondta.
Aki belopja magát a szívünkbe és elhiteti hogy figyelmes miközben csak kis kiváncsi :)))
Pilli!
Ha egy másik nõt elhagyott miattad a pasid...mit gondolsz veled mit fog tenni?
Majd téged is elhagy egy másik miatt aki jobb-szebb és tökéletesebb.
Ne haragudj  de én nem hiszek ezekben az "adjunk idõt egymásnak és a kapcsolatunknak"dologban
Ezen nincs mit gondolkozni vagy akarja vagy nem ezt tudnia kell.Ha már gondolkozik rajta az régen rossz
számomra ez burkoltan annyit tesz:"kössz de vége meguntalak téged is".
Nem hiszem hogy gondolkozás tárgyát képezi az hogy szeret vagy sem,ha pedig ezen neki törnie kell a fejét....akkor no comment!!!
mindenkinek az eszét elveszi a szerelem?????Eddig  azt hittem  csak a a hugom ilyen dinnye:))Igaz roor?
Lucifer!
téged még csak magértelek a 3 gyerek miatt de bazz...13 év után és 3 gyerek mellett most jut eszébe a férjuradnak is hogy szabadságvágya van?
Mi baja a pasiknak igy 30 éves koruk körül hogy megbolondulnak?Akkor van még nekem is  5 évem mig Tomi megbolondul és követeli a szabadságát?:)))
Szép kilátások...mondhatom:))Agyon is csapom ha megfordul ilyemi a fejében:))Bár....õ jól idomított pasi és amugy meg lázadásra esélye sincs:)))
Remélem vissza tudod szerezni a férjed Lucifer de ha nem akkor se bánkódj.Végy példát A ZANYUKÁMRÓL!!Õ két gyerekkel és egy unokával is talált  magának jó férjet.Mi pedig nagyon szeretjük Hókuszpapit és titkolja ugyan de õ is imád minket :)))
Fõleg  mikor problémasabb idõszakunkat éljük a tesommal és folyíton ott lógunk a nyakán:))Ez kb 364 nap az évbõl.
Amugy meg ha valaki még rajtunk kívül megtalálná azt a bokrot irja meg a hugomnak merre van mert neki aztán nagyon kéne de én már nem emlékszem  hol volt :)))
Mindenkinek  akinek szükségeltetik kívánok egy Imrét vagy egy Tomit csak épp saját számára legyártott és más névvel ellátott kívitelben de minimum olyan tulajdonságokkal mint ami nekik van.
Végül de nem utolsó sorban...Vikimaminak üzenem ne legyen ennyire merev a kis Patrikkal.A baba is megérzi A férjed biztos nyugodtabb és kiegyensulyozottabb mit te ezért Patrik nála nyugodtabb.
Bár a tegnapi szereplésem után Lucifernél(ezen nevettünk is vele és a hugommal) biztos nem adnád a kezembe a  kis Patrikot de szivesen megdögönyözném õt is.
Fiuk!!!
mikor lesz a nemátalakító mûtétetek:)))
Vagy maradtok  a fütyiteknél és ugy vesztek részt továbbra is ebben a topikban? :))
Szép napot neketek és jobbulást mindenkinek

Nincs jelen

 

#219 2007-12-13 13:48

Rigor
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

mano1973: "Ha egy másik nõt elhagyott miattad a pasid...mit gondolsz veled mit fog tenni?"  - ez csak annyit jelent hogy az elõzõ kapcsolata tévedés volt:) (ez lehet férfi vagy nõ) - nem feltétel hogy akkor téged is el fog hagyni.

Nemátalakító mûtét? Hát kérem nagyritkán nekünk is van ám puncink. Sõt életünk során van akinek több különbözõ is. De pont ahogy nektek fütyitek:)

Nincs jelen

 

#220 2007-12-13 14:56

mano1973
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Rigor!
nekem is van fütyim ha így nézzük :)))
Ami pedig a azt illeti  nem értek veled egyet a másik dologban mert.....ha valakinek azért szakad meg a kapcsolata mert nem jönnek ki vagy ellentétek merülnek fel amit a másik nem tud..nem akar tovább tolerálni az oké.
Viszont ha elhagynak egy másik nõ-férfi miatt  az már más.
Mit várhatok egy olyan embertõl aki miattam elhagyta a barátját-barátnõjét vagy akár a családját??Szerette az egyáltalán?Ilyen könnyü elszeretni  az illetõt?Sok ilyen és ehez hasonló kérdés merül fel bennem ilyenkor
Persze  lehet magyarázkodni de ezek csak kifogások a lényegen ez nem változtat.Megunta,belefáradt a kapcsolatba és jött egy jobb-szebb érdekesebb akivel még  az ujdonság varázsa elragadja.
Majd ha leveszi a rózsaszín szemüveget ,felébred csipkerózsika réveteg álmából akkor  majd tovább áll és keres ujat.Voltam már mindkét oldalon akit elhagytak és akiért elhagyták 99%-ban nem sikerült a kapcsolat.
Könnyen dobálozik mindenki a "szeretlek"szóval de vajon tudják mit jelent ez igazából?
Én pl nem tudom elképzelni hogy engem szeret valaki de...problémák merülnek fel és erre megoldásképpen egy másik nõt és egy másik kapcsolatot választ.Ez nem megoldás...és itt már kételkednék az szeretete õszinteségében is ami eddig hozzám fûzte.
Remélem Pilliek sikerül és a srác õt választja és mellette is marad de én pesszimista vagyok.Minden esetre kívánom neki hogy összejöjjön a dolog és boldog legyen.
Nagyon drukkolok neki...õszintén.

Nincs jelen

 

#221 2007-12-13 15:41

Rigor
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

mano1973: én arról az eshetõségrõl beszéltem amit bizony sok férfi és nõ megjátszik, vagyis csak lustaságból,
vagy mert nem akar egyedül maradni - csak ezért nem lép ki egy kapcsolatból. Szoktam is mondani hogy mifelénk
facér lány nemigen akad, csak két kapcsolat közti - szeretik ha szinte van még egy kis átfedés is. Esett is meg velem olyan hogy a nagy korrektségemben na mondom van pasija hát nem hajtok rá, aztán jóval késõbb kiderült hogy bizony emiatt kifejezetten neheztelt is rám hogy nem hajtottam rá... aztán persze késõbb mással no de mindegy lehet hogy jobb is így.:P

Szeretlek szó? Hát én nem dobálózok vele könnyen, nem is vagyok egy nõcsábász:) A leírásodból kitûnik hogy te nálam jobba értesz azért ehhez, vagy csak én voltam szerencsés bizonyos szempontból?  (én pl minden exemmel teljesen jóban vagyok - na nem mintha olyan sokan lennének:) )

Nincs jelen

 

#222 2007-12-13 16:50

mano1973
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Szerencsés????Hát sajnos nem...hidd el tudnék mesélni errõl bár sok kapcsolatom nekem sem igazán volt.
Én csak 2 exemmel vagyok  beszélõ viszonyban közülük az egyik a lányom apja.Na de rá nem is haragudhatok még akkor sem ha terhesen hagyott el és mind ezt egy másik nõ miatt,hiszen még csak 18 volt akkor.Azóta családja és két kislánya van de a feleségét ugyanugy csalja és elhagyta  már többször is mint akkor engem.Nem változott...és nem is fog.Emberileg és mint barát nagyon normális de társnak....hát nem kéne.
Sem a kor elörehaladtával sem a családja kedvéjért nem változott meg és ez már igy is marad.
Biztos vannak kivételes esetek amikor barátok tudnak maradni a felek de nekem ez kb  15 évig tartott mig megbékéltem vele.
Azt pedig nem értem minek udvaroltat egy lány magának  ha kapcsolatban él?Ráadásul még õ sértõdik meg ha a fiu nem közeledik mert tiszteletben tartja hogy van párja:!!
Most én vagyok hülye és értetlen vagy ez valami perverz játék?
Oké elismerem minden nõnek jólesik ha dicsérik és udvarolgatnak neki de...van egy határ ha kapcsolatban élek.Nem?
Lustaságból meg kényelmi szempontra alapozva nem lehet egy kapcsolatot fentartani normálisan,az már nem kapcsolat szerintem.
A kis hugom tudna mesélni szegénykém:(((
A másik amit nem értek mit jelent a pasiknál az hogy:szeretlek,de....
Mi az hogy DE?

Szerkesztette: mano1973 (2007-12-13 16:52)

Nincs jelen

 

#223 2007-12-13 17:04

Rigor
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

A DE - az mindkét félnél szerintem azt jelenti hogy: nem szeretlek de nem akarlak megbántani. Illetve a nem ÚGY szeretlek, csak mint egy barátot. Persze amitõl én fejelem a falat a "legyünkinkábbcsakbarátok" meg a nem akarom elrontani a barátságot dumák. Na mondjuk ezek tényleg hatásosak is leszerelésre mert pont eléggé felbosszant:)

Nincs jelen

 

#224 2007-12-13 17:12

mano1973
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Aham!!!Már mindent értek...illetve azt nem hogy ha már nem szeretem  akkor tök mindegy hogy megbántom e vagy sem?!!Megmondhatná az igazat is  neeem???
A legyünk csak barátok szöveggel engem is ki lehet akasztani:))
Ki volt az idióta aki ezt kitalálta?!!!!!

Nincs jelen

 

#225 2007-12-13 18:46

vikimami
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Szia Roor!
Amit felírt Molnár doki az a'sszem csak aranyérre való kúp. Ez most derült ki,mert most váltottuk ki... Hát nem tudom, hogy ezzel hogy fogok még 1 hónapot átvészelni. (írtam a terhesség és a gyógyszerek rovatba)
Mit fogok csinálni, ha k. rossul leszek ünnepek között vagy január elején???

Ismét köszönöm, hogy hivhattalak és beszélhettünk

Pusszantás

Nincs jelen

 

#226 2007-12-13 18:54

Lucifer
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Sziasztok!
A levél nem vált be!!Azt mondta,hogy hétfõn talán beszélünk!
Az elõbb hívott,hogy este 10-ig dolgozik utána felugrik.Kérlek szorítsatok , hogy sikerüljön!!!!!
Utána jövök!

Nincs jelen

 

#227 2007-12-13 19:00

mano1973
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Lucifer!
szoritok!!!!!!!!!!!
csak ne legyél erõszakos vele és ha menni akar hagyd elmenni még ha fáj is
Tomival  neked szurkolunk
várom a fejleményt mindenképp irj este

Nincs jelen

 

#228 2007-12-13 19:07

mano1973
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Roornak pillanatnyilag szünetel a nete megint  de holnap jön hozzám és biztos ir innen nektek

Nincs jelen

 

#229 2007-12-13 21:00

Pilli
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Én tudjátok mit utálok ? Azt, hogy Te ennél jobbat érdemelsz. Meg hogy biztos megtalálod azt, aki tiszta szívbõl szeret téged. Szerintem már nem is létezik szerelem, legalábbis engem elkerül. Érdekes volt az, amit írtatok az én sztorimról. Már magam sem tdom, hogy mit gondoljak, majd meglátom Szombatig még kitartok aztán lesz a mi lesz. Mindenkinek kitartás!

Nincs jelen

 

#230 2007-12-13 21:01

Rigor
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Hú igen ez a nálam jobbat érdemelsz, de különösen a te olyan jó pasi vagy BIZTOSAN egykettõre találsz SOKKAL JOBBAT. - ezek is ott vannak a "kedvencek" között..

Nincs jelen

 

#231 2007-12-14 06:53

vikimami
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Szia Roor!
Látom,hogy nincs most géped, de azért muszály leírnom: azt hiszem másik dokit kell keressek, mert ma éjjel is úgy jártam - egyszer szopi közben kellett Patrikot ledobnom magamról , üvöltött is :( - hogy rohantam wc-re. És amire annyira rákérdezett tegnap a doki, az ma nagy mennyiségben jelentkezett: tömény vér...
Azt hiszem, - karácsony, szabadság, sok beteg ide vagy oda- de s.o.s tükrözés kell, nem tudok január közepéig várni.....

Nincs jelen

 

#232 2007-12-14 10:33

roor
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Halika!

Elsõ körben:anyumtól netezek,mert a gépem volt olyan kedves és meghalta magát,a férje hamarosan megoperálja,és ha felébredt a mûtétbõl derül ki hogy hajlandó-e tovább élni,vagy a hulla állapotot választja!:D:D:D:D
Én szurkolok hogy az élõk sorában maradjon szegénykém,nem mai csirke,de hozzámnõtt és nem szívesen válnék meg tõle.:D:D:D
Luci gondoltam rád este nagyon is,de ezt majd kitárgyaljuk ha átvittem csontos hátsómat hozzád.:D:D:D:D
A ki kit miért hogyan csal meg témát én azt hiszem hanyagolom,ez nekem már nagyon magas szint,megmaradnék egyszerû dilidokinéninek,meg aztán mivel ugye nem is vagyok százas,jobb ha befogom a szám.:D:D:D:D
Rigor és Zotyesz ti meg továbbra is maradjatok a puncis topikban,sõt ha csatlakoznak hozzátok az se nem baj,én örömmel látlak titeket,egyetlen kérésem most,hogy az én szintemen mondjatok/írjatok mindent,mert a magasröptû eszmecserék kissé félénké tesznek.:D:D:D:D
Vikimami:én is örülök hogy beszéltünk és hogy Patrikot is hallhattam.:D:D:D:D
Másik topikba írt és az itteni hozzászólásodra is reagálva:nem erõszak ez a dokibácsi,természetesen te döntöd el hogy kihez mész,ki szimpatikus kiben bízol,én õt tudtam ajánlani,mert õt ismerem és bízok benne.Mondtam hogy elég egyéni stílusa van.:D:D:D:D
Sajnálom hogy nem a várt "eredményt" kaptad,de azért remélem egy kicsit ez is segített neked.:D
Szerény véleményem szerint ha másban nem is de abban biztos,hogy most már te is a tükrözést akarod,illetve tudod hogy ez helyes,és már ez is egy hatalmas elõrelépés,még ha te nem is így látod.:D:D:D:D
A kúppal kapcsolatban:nem vagyok hozzáértõ,de ha kiváltottad és használtad,nem lehet hogy az okozta ezt a vérzést?Esetleg kipucol?Elindít a gyógyulás útján?Ezt csak én gondolom,ezért ha van valaki aki jobban ért hozzá az segítsen nehogy félrevezesek bárkit is,fõleg ne Vikit.
Azért a hangod most nem volt olyan kétségbeesett és ez is egy apró eredmény.:D:D:D
Ha meg az ünnepek alatt (bár ne így legyen!),de szükség lenne sürgõs segítségre,akkor azért akad orvos,emiatt ne parázz,ha gond van behívják õket!
Meg aztán mi is itt vagyunk,segítünk amiben tudunk.:D:D:D:D
Tudom hogy nehéz,de próbálj meg kicsit lazítani,kiengedni.:D:D:D
Nem lesz semmi gond,és igaz,ez most úgy tûnik hogy nem élet így,de ez nem így van,lehet élni méghozzá szépen és békében,és igenis el tudod látni Patrikot,meg fel is tudod nevelni!:D:D:D:D
Nem szomorkodni,csüggedni!:D:D:D
Ha sikerül még akkor késöbb írok,ha meg nem akkor ha meggyógyul a gépem azonnal jövök!:D:D:D
Addig a bogyómennyiség kilõve!:D:D:D:D

Nincs jelen

 

#233 2007-12-14 13:57

kbalu
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

a pöcsösök táborát már jó ideje mint olvasó erõsítem, csak várom a megfelelõ pillanatot, hogy lecsaphassak :-)

Nincs jelen

 

#234 2007-12-14 15:23

roor
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Halika!

Még egy pöcsös!Yehhhhhhhh!:D:D:D:D
Balu örömmel veszem ha nem csak szemlélödsz,hanem lecsapsz.:D:D:D:D
Kezdünk egész szépen alakulni,jó kis brancs van itt!:D:D:D
Ja gépem az nem van,most nõvéremtõl koptatom a billentyûket és töltöm a topikot!:D:D:D:D
Most pasiztam egy hatalmasat,igaz kicsit lebüfizett,de azért a mosolyadagomat is megkaptam tõle!:D:D:D
Na van itt pár fajta bogyeszka,egyik célszemély Pilli,hogy jól alakuljon az élete,a másik Viki,hogy minden rendben legyen,a harmadik Luci,õ pontosan tudja nekije milyen bogyeszt szánok :D:D:D,de hogy a többiek se maradjanak ki,nekik az eszá van bekészítve a kilövõbe!:D:D:D
Pusszancs

Nincs jelen

 

#235 2007-12-14 15:43

Pilli
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Roor! Csak nagyot szóljon és legyen már itt végre:) Már csak egy napot kell várnom, aztán vagy mindenféle bogyeszre szükségem lesz, vagy semmilyenre:) Esik a hó! juhééééééééééééééé

Nincs jelen

 

#236 2007-12-14 15:45

vikimami
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Szia Roor!

Ne haragudj rám, mentem ma másik dokihoz... Lucinak is írtam a másik topikban,remélem õ sem haragszik meg. Tudom,.hogy jót akartok,és köszönöm is nagyon!!!!!!

Viszont az nem tetszett, hogy egy valamennyire diagnosztizált cu-ra egy aranyér kúpot kapok :(, cu-ra semmit, pedig én úgy érzem ez most tombol...
És hát kaptam is ma klizmát, gyógyszert, stb (leírtam a terhesség topicban.

Kérlek ne orrolj meg rám!

Nincs jelen

 

#237 2007-12-14 16:00

roor
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Halika!

Vikimami dinnye!:D:D:D:D:D
Má miért haragudnék?Ha nem tetszik és máshoz mész mert úgy gondolod hogy megnyugtat és segít akkor tedd azt.:D
Remélem a kezedben a receptel,a klizmával és a gyógyszerrel már sokkal nyugodtabb leszel.:D:D:D
És remélem segítenek is rajtad.:D
Ez pedig nem olyan dolog hogy sértõdésre adhat okot,segítséget kértél õt tudtam ajánlani,neked nem jött be,ennyi.:D:D:D
Azért ha nem titok elárulod kinél jártál?
Tudod én mindenbe beleütöm a kis fitos nózim,és nagyon-nagyon kíváncsi vagyok mindenre!:D:D:D
Mivel gépem nincs,majd írj sms-t,hogy mennyire jött be a másik dokibácsi/néni "ajánlata".:D:D:D

Nincs jelen

 

#238 2007-12-14 16:37

Lucifer
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Halihó!!
Szóval a levél nem vált be!!!:(:(:(
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek ,hogy szorított az úgy néz ki,hogy bevált!!!!:D:D:D:D:D:D:D
Mint minden férfinak neki és van gyenge pontja!:D:D:D
Két gyenge pontotok van fiúk!!!
1.pont:a hasatok!
2.pont:a far..tok!!:D:D:D:D
Nekem egy kicsit rövidre sikerült az éjszakám,csak 3 órát aludtam mert a Roli már 6-kor ébresztett!
Éjjel még a válasza az volt,hogy nem jön vissza,reggel is (ja,itt aludt) de ezt már nevetve mondta.Úgy tünik,hogy visszajött,azt mondta,hogy este hazajön meló után.Remélem helyre áll a béke!:D:D:D:DD:D:D
Mégegyszer mindenkinek köszönöm a támogatást,pátyolgatást!!
Roor!
Neked különös képpen köszönöm , hogy mellettem voltál és ápolgattad vérzõ szívem.
Egyedûl nagyon nehezen bírtam volna elviselni ezeket a napokat!!!!:(:(:(
Karácsonkor mégis egy család leszünk!?
Ha bár kinek gondja ,próblémája van akkor rám is lehet számítani!
Nem csak kapni jó,de ÉN adok is!!:D:D:D:D:D::DD:D:D:D:D:D
Pilli!
Én tudom , hogy mit érzel most és hidd el együttérzek veled.Holnap nagyon szorítok neked!!

Nincs jelen

 

#239 2007-12-14 16:56

vikimami
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Luci! Nagyon örülök, hogy rendbe jönnek mégis a dolgok a férjeddel! Majd ha jössz, - mikor jöttök-jössz? -  azért elmeséled mi volt? (bocs a kiváncsiságért, csak ha van kedved természetesen!)

Roor! Ahhoz a dokihoz mentem, aki nyáron a "rövid betekintést" megcsinálta, és szövettant vett - akkor magánrendelésre mentem, mert egy ismerõsünk állta a dolgokat -.
Most a SOTE-ra mentem be - õ is fogadott soron kívül, gyerekestõl :) -. Egyébként Prof. Papp János (úgy tudom Molnár dokit is õ tanította).
Te mikor jössz Patrikot nézni???????

Nincs jelen

 

#240 2007-12-14 17:42

roor
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Lucifer!
Nagyon örülök hogy rendezõdnek a soraid és bolond férjed rájött,hogy mellettetek a helye.Remélem karácsonykor már együtt lesz a kis családod.Drukkolunk neked!!!!
Holnap nem dolizok,a lányommal van némi programom  de gondolom hamar lekoptat majd ahogy szokott és akkor ha nem zavarok átmennék harapdálni  és fütyit nézni.
Na  persze nem a férjedét:)))
Azért légy résen mert ahogy Rigor is mondta sokszor a megszokás és lustaság tartja ott a pasit a nõnél vagy épp fordítva.
Ha javasolhatom és persze amennyire ez megoldható 3 gyerek mellett csábítsd el ujra  férjed:))Talán  az utobbi idõben sokat tündökölsz anya szerepben és kevésbé "NÕ"-ként és ez zavarhatja.
Nagy lány vagy hagy ne részletezzem hogy és miként ,fogod tudni magadtól is azt hiszem.
Na megyek mert a hugom kieszik a vagyonomból és még a pálinkámat is megissza:))
Pedig nem is ihatna de ugy látom nagyon bejön neki:))Még egy dolog amit el kell dugjakl majd ha jön hozzám:))

Minden esetre nagyon drukkolunk neked és Tomi üzeni ne add fel idézem:"kapd el a farkánál" :DDD
Vikimami!
Sajnálom hogy ennyire szarul vagy és igy indulsz neki a karácsonynak de remélem addigra te is stabilizálodsz valamennyire.Neked is szurkolunk és egészséget kívánunk.
Patrik baba meg nem menekül ha egyszer a kezemközzé kapom jól megdögönyözöm:))
Pilli!
Már csak 1 nap:))
Kitartás neked is izgulunk érted is.Mindenképp ird meg mi lett és ne hari hogy igy kitárgyaltunk.Nem gonoszkodásból tettük.

Nincs jelen

 

#241 2007-12-14 17:43

roor
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

aj aj a hugom nevével vagyok bejelentkezve:))
No mindegy Manó1973 voltam

Nincs jelen

 

#242 2007-12-14 18:13

Pilli
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Köszi lányok a bíztatást. Dehogy haragszom, hogy kitárgyaltátok, épp ezért írtam ide le, hogy több véleményt is hallhassak. Mindenképpen beszámolok a holnapról, csak lenne már itt:)
Luci, úgy örülök, hogy megoldódni látszik a helyzet! Remélem így is marad!!!!!!

Nincs jelen

 

#243 2007-12-14 18:52

mano1973
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Pilli!
azért aludj is ma valamit  a nagy izgalomban :))
Holnap minden kiderül....vagy beborul :))
Mi drukkolunk!!!!!!!

Nincs jelen

 

#244 2007-12-14 20:15

Pilli
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Próbálok, de egész nap a wc-re futkosok. Nem elég, hogy vizsgaidõszak van, még ez is beütött. Lassan már a wc-n olvasom a jegyzeteimet, így könnyebb:)

Nincs jelen

 

#245 2007-12-14 21:31

Nita
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Ez nem a "puncis topik"??? A végén még át veszik a fiúk az irányítást!!!!
Erõsíteném a nõi szakaszt.....csendben figyelek :D

Nincs jelen

 

#246 2007-12-15 09:02

Pilli
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Na tegnap este írtam neki egy sms-t, hogy akkor ma lesz tali vagy sem, mert tudom, hogy lebetegedett. Aztán visszaírt, hogy ha suliból hazaért a Keletibe, akkor jön. Remélem nem csak beugrik, mert akkor egyértelmû a válasz. De már az sem baj, csak legyen vége ennek a bizonytalanságnak. Gondljatok rám kb öttõl. Majd írok. Szép napot mindenkinek!

Nincs jelen

 

#247 2007-12-15 12:20

mano1973
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Pilli!!
ma van a nagy nap:)))
Remélem sikerül.Gondolunk rád és feltétlenül ird meg mi lett az eredmény.
Lucifer!
nálad mi ujsi van?

Nincs jelen

 

#248 2007-12-15 18:07

roor
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Halika!

Cijjasztok drágáim!Itt van dilidokinéni!:D:D:D:D
Anyu hókuszpapija megmûtötte,túlélte,élni is akar és remek egészségnek örvend!:D:D:D:D
Mármint a gépem!:D:D:D
Pilli:ötkor nagyon rádgondoltam,de azt hiszem a bogyóim a hófelhõket találták el és zutttyyy.......elkezdett havazni.:D:D:D
Azért remélem minden rendben lesz.:D:D:D
Luci:süti süti sütikét,én meg menni menni megenni!:D:D:D:D:D
Vikimami:remélem beválnak a cuccosok és hamar jobban leszel.:D
Párocskám lassan megérkezik és nekiálla gépet belõni magának,meg aztán már eligérkeztem tesócskámnak,bevásárolunk kicsit.:D:D:D:D
Na de a lényeg hogy most már leszek!:D:D:D:D:D
Ja!Ne csak csendes szemlélõdõk legyetek fiúk-lányok,lehet jönni ide mindenféle jó bogyóért,meg elsírni bánatot,meg örömködni,meg a fiukat lányosítani.:D:D:D:D
Aztán jók legyetek,és ne csak a hópelyheket kapkodjátok,hanem a kis bogyorentokat is!:D:D:D:D

Nincs jelen

 

#249 2007-12-15 19:33

Pilli
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

sziasztok! szakított velem, mint ahogy az várható volt. Azt hittem, hogy ennyire nem visel meg, de most nagyon magam alatt vagyok. Nagyon fáj. Soha többet nem akarok párkapcsolatot. Soha

Nincs jelen

 

#250 2007-12-15 20:42

zotyesz
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Szia pilli
A szakitás sajnos mindig fáj .Föleg annak a félnek aki jobban szerette abban a pillanatban  másikat.Sajnálom hogy szakitottatok de fel a fejjel és ne mond azt hogy soha többé nem akarsz párkapcsolatot.Idövel a fájdalom elhalványul.
És a sebek begyogyulnak.

Nincs jelen

 
IBDoktor
 

Láb

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB