#251 2007-12-15 23:09

mano1973
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Szia Pilli!
Nagyon sajnálom mert...tényleg nagyon drukkoltunk neked.
Viszont zotyesznak igaza van ne mond hogy soha többé nem akarsz párkapcsit.
Én is ezt éreztem amikor tönkrement egy 4 éves párkapcsolatom,de a szerencse a szerencsétlenségben,hogy pont ennek a szakításnak köszönhetem a mostani barátom.Aki nagyon csodálatos ember és boldog vagyok hogy õ van mellettem mostmár lassan másfél éve.
A mi kapcsolatunkat a távolság és a korkülönbség is nehezitette de õ kitartott végig és mostmár biztosan tudom hogy szeret és..õ a tökéletes társ számomra.
Szóval...hidd el nem ez a világ vége.Megtalálod azt aki neked van rendelve és nagyon boldog leszel.Most ugyan rossz és fáj de...elmúlik.Fel a fejjel.
Lucifer!
veled mi ujság ?

Nincs jelen

 

#252 2007-12-15 23:14

Lucifer
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Itt vagyok sziasztok!!
Manó1973!
Szóval úgy néz ki a helyzet , hogy a párommal együtt vagyunk!:D:D
Szégyeld magad , hogy visszaélsz mások nevével!!:D:D:D:D:D:D:D
Ne vegyél komolyan!!A hugod nevére gondoltam,hogy arról írtál!!
A Tomi tanácsát elfogadom, de kérdezem tõle,hogy akkor a fentebb írtak szerint rá is a 2-es pont vonatkozik??Õt is a far..nál lahat megfogni???:D:D:D:D::DD::DD:D
Nem jöttél ma át?!
Roor!
nagyon örülünk , hogy itt vagy és csodadoki megcsinálta a gépedet.!!:):):):)):):):):)
Remélem, hogy idén még talizunk !
Gyere nyugodtan sütizni!
A mézest szerdán a beiglit talán csütörtökön sütöm!!
Amint azt beszéltük nekem a hétfõ neked a kedd nem jó!
Pill!
Nagyon sajnálom , hogy nem sikerült kibékülnötök!:(:(:(:(:(:(:(:
Nem tom,hogy mirõl beszéltetek,de nem lehet hogy van valakije??Tudom ez már rajtad nem sokat segít!:(:((:(:(:
Ha szeretnél róla beszélni,de nem akarod mindenki elõtt nyugodtan írj privibe!!
Szívesen meghallgatlak!!

Én nem is tudom, hogy mi lett volna velem ha nincsenek a lányok!!:D:D

Nincs jelen

 

#253 2007-12-15 23:16

Lucifer
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

mano! gyere chatre!!

Nincs jelen

 

#254 2007-12-15 23:33

roor
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Halika!

Pilli:nagyon sajnálom.
Remélem most jó alaposan nem tudsz magadról,mert benyakaltál.:D
Jó én egy tök fordítva bekötött egyén  vagyok,de ne keseredj el.
Mondjuk lehet én is így volnék vele hogy soha többet párkapcsit.
Khm....át kéne térni a lányokra? (költõi kérdés volt :D:D:D:D:D )
Az  kis himbilimbi sok galibát okoz.:D:D:D
Ja és még az észt is elveszi.:D:D:D:D
Azért ne add fel,vannak igazán kivételes pasik,akik megérdemlik ogy odalegyünk értük,és ezek szerint nem õ volt neked rendelve.
Nálunk a családban két jó példa is van a tünci pasira:tesóm Tocsója,meg a zanyukám Hókuszpapija.:D:D:D:D
Igaz ez utobbi csak annyiban nyúlt mellé,hogy egy puncit vett el és négyet kapott!:D:D:D:D:D
De lásd Lucit is,szegényt majdnem fel kellett mosnom valamelyik nap és tessék:apa otthon an újra!:D:D:D
Ha nehéz is elhinni de vannak még csodák!:D
Két bömbizés között azért írj hogy még megvagy.
És igenis ba..ssssz be mint az albán csacsi,vagy ami épp neked most jó!
Akkor "lélekgyógyító","jáj de jól csúszik ez a pia","kettõ van belõlem?",és "de tök jó ez csicsentõs állapot" bogyókat most "hozzádvágnék!:D:D:D
Gyere ide és tombold vagy sírd ki magad itt,hátha attól jobb lesz!:D
Állok szolgálatodra!:D:D:D
Luci:azért én még szorítok továbbra is.:D:D:D
A sütizést megbeszéljük,kíváncsi vagyok a gyerekmunkával készûlt mézesekre!:D:D:D
És még idén talizunk,úgyhogy ezt se sikerült megúsznod!:D:D:D:D
Na ezek után már tényleg csak azt tudom kívánni,hogy békésen teljenek a napjaitok.:D:D:D

Nincs jelen

 

#255 2007-12-16 07:11

vikimami
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Szia Roor,
kérdeznék, de gyógyszerrel kapcsolatban. Másik topicban válaszolsz nekem? Köszi

Nincs jelen

 

#256 2007-12-16 08:44

Pilli
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Sziasztok lányok, fiúk! Köszi a sok támogatást, rámfér, mert a béka segge alatt vagyok. Sikerült elég szépen berúgnom tegnap, most is csak azért vagyok fenn, mert kb öt percenként Wc-re rohangálok. De annyi baj legyen. Tudom, hogy nincs senkije a srácnak, mert õ is totál maga alatt volt és azt mondta, hogy a hatéves kapcsolata után szüksége van szünetre és most szeretne egyedül lenni és hogy sajnálja. Ezekkel én mind kitörölhetem a seggem. És ki is törlöm. Nem fogok bánkódni így karácsony elõtt, fõleg, hogy tegnap este nagynéni lettem!!!!
Az a baj, hogy egyáltalán nem vagyok egy erõs egyéniség, sokszor fogok bõgicsélni és igen, sokszor azt fogom hinni, hogy soha nem jön már el a nagy õ. Jó, tudom, hogy még fiatal vagyok és hogy még van idõm, de én már akkoris szeretném!!! Köszi tényleg mindenkinek a segítséget, szerintem jövök még ide sírni! Luci neked meg külön gratulálok! Csak jó erõsen markold meg neki, hogy biztos, hogy ott maradjon :) :) :)

Nincs jelen

 

#257 2007-12-16 09:00

roor
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Halika!

Pilli gartu hogy nagynéni lettél!:D:D:D
És egészségedre hogy becsacsiztál!:D:D:D
Ne is szomorkodj,vagy ha igen,akkor is majd csak jövõre,idén már tojd le a dolgokat!:D:D:D
És most szenya leszek.Vagy inkább mégse.
Szóval gyere nyugodtan,majd megkérjük valamelyik modit,hogy a sok könnyecskét szivattyuzza ki a topikból,hogy legyen helye a következõ adagnak.:D:D:D
Kész Noé bárkája.:D:D:D:D:D
Viki:szívesen válaszolok,csak épp csipás fejjel nem tudom mi a kérdés!:D:D:D

Nincs jelen

 

#258 2007-12-16 09:41

vikimami
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Szia Roor!
Hát a "gyógyszerek,..." topicban a Salofalk tab.-ról :
- mellékhatás amik nálam jelenkeztek,vagy ez csak maga a betegség (gyomi fájás, sav, erõs hányinger,több vér)
- kb mennyi idõ mire hat.....
Te szedtél ebbõl valaha?

Pusz

Nincs jelen

 

#259 2007-12-16 11:22

roor
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Halika!

Viki:salofalkot nem szedtem,nekem "csak" medrol volt.
Igazándiból nem is tudom hogy a hányingert a medrol okozta,vagy az hogy akkor már egy hónapja szó szerint nem ettem,és ettõl a gyomorsavam az egekben illetve a torkomban volt.
Doki adott savcsökkentõt és pár nap múlva enyhültek a hányingerek,illetve kb. két hét után teljesen megszûnt.
A pocitünetek meg....inkább ilyen fantomgörcsölések az elején,de aztán véglegesen megszûntek a medroltól.
Néha elõfordult egy-két csepp vér,de ez teljesen normálisnak mondható.
Mire a kúra végére értem kikerekedtem,jókat zabbantottam szép mennyiségben,savproblémák megszûntek,magyarul gatyába lettem rázva.:D:D:D:D
Azért ha kissé felhúzom magam,most is elõfordul a savasodás,de ez legyen a legnagyobb bajom a kis genyával.:D:D:D:D

Nincs jelen

 

#260 2007-12-16 13:05

roor
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Halika!

No mi van?Mindenki emészt?:D:D:D:D:D

Nincs jelen

 

#261 2007-12-16 13:07

Pilli
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Hali! Én bõgök :) az sokkal jobb:) Remélem pár napon belül abbahagyom ,mert mostmár saját magamat is idegesítem:)

Nincs jelen

 

#262 2007-12-16 15:33

vikimami
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Köszi a választ Roor!
Hát nálam mintha súlyosbodna a helyzet. Mostmár sûrüsödnek a vértócsák :(. Reggel meg annyira fájt a gyomimé és olyan iszonyat hányingerem volt, hogy megint halálomon voltam, alig tudtam felkelni a "kis terroristához" (alias Patrikhoz). Aztán mostanra egész jó lett (gondolom azért is mert ettem egy kis rizst répával, csak az az erõsõdõ vérzés ne lenne). V.szinûleg nem hat még a Salof.tabi ilyen gyorsan.....

(egyébként most jutott eszembem, hogy a Molnár doki is elõször Salofalk klizmát írt fel, aztán visszavette a receptet a kezembõl és helyette kaptam az aranyérkúpot...)

Megszoktad már az új lakást????
Pusz

Nincs jelen

 

#263 2007-12-16 17:25

roor
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Halika!

Pilli:épp most olvastam,hogy aki sokat sír hosszabb életû lesz.:D
Na ha kezded már saját magadat idegesíteni,akkor hamarosan abbahagyod és talpraállsz.:D:D:D:D
Akkor jön a "velem nem ba...szik ki a világ" szindróma.:D:D:D
Kívánom hogy így legyen.:D:D:D:D
Viki:megszoktam.Csak még a méretét nem igazán.:D:D:D
Ezt fõleg  a takarításnál veszem észre.:D:D:D
De még nem érzem magaménak,az még eltart egy darabig.:D
A gyogyi meg nem tudom miért nem hat.Lehet az aranyérkúp jobb lenne?
A gyomorproblémák meg megszûnnek ha eszel ugyahogy rendesen,de hogy visszaállj az evésre,ahhoz is kell idõ.
Néha ha a kis terrorista tápszerébõl eszel nem fog ártani.:D:D:D:D
Luci:ismét nagyon jó volt nálad.:D:D:D
Teccik Roli padlósúrolos játéka,meg Niki hálósmutatványa.:D:D:D:D:D

Nincs jelen

 

#264 2007-12-16 19:17

vikimami
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Hahó!
Hát nem hiszem, hogy aranyérkúp jó cu-ra...... Szóval az a kérdés, hogy kb mikortól kezd hatni a Salofalk tabi. Gondolom, hogy nem 1-2 nap múlva, de mégis mikor vajon.... Na hátha ír valaki valamit a másik topicban...
Puszi

Nincs jelen

 

#265 2007-12-16 20:24

Nita
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Szia!
Én kaptam már Salofalk kúpot, de tabit még nem.....mikor most utoljára rosszul voltam kb. 1 hét kellet míg éreztem a  bogyik hatását. Az elején olyan hányingerem volt a sok tablettától , hogy azt hittem mind ki jön egyszerre. Lassan jobb lesz kitartás!!!! :D:D

Nincs jelen

 

#266 2007-12-16 22:23

roor
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Halika!

Viki:Malackával beszéltem,õ szedett salofalkot,kértem hogy írjon róla,de biztos kimerült benne az elem.:D
Szerintem holnap ír neked vagy itt vagy emailt.
Annak idején õ tartotta bennem a lelket,vakon megbízok benne és még tudja is mirõl beszél!:D:D:D:D
Igazad van,az aranyeres kúp nem biztos hogy jó cu.-ra,de ez fordítva is igaz lehet.
No nem kötözködni gyüttem,csak benéztem.:D:D:D
Remélem Malacka felveszi veled a kapcsolatot!:D
Lucika ki tetszett dõlni?Akkor a kölköket minek tartod?Fõleg a legkisebbet hiszen õ a legjobb vikszoló!:D:D:D:D:D:D

Nincs jelen

 

#267 2007-12-16 22:37

Lucifer
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Halihó!
Na milyen a képem??Lucifer az ördög és jön a kaszás???:D:D:D:D:D
Sajnos méretileg csak ez volt!:(:(
Vikimami!
Csak egy tanács!Használd az aranyérre kapott kúpot is!!!!!Sajnos a sok wc-re menéstõl az aranyeredet is erõlteted és az is vérezhet!:(:(:( Használ a kúpot,ártani nem ártasz vele!
Pilli!
Gratula a nagynéni szerepéhez!
Nem feladni tessék pasizni!:D:D:D:D:D:D
Lehet,hogy a karácsonyt egyedûl töltöd , de jön a szilveszter lehet bulizni!!-sõt pasizni is lehet!:D:D:D:D:D
Én adom a tanácsot aki hasonló cipõben volt mint te?!
De ha a párom nem jött volna vissza akkor tuti , hogy Roorhoz vagy Manóhoz mentem volna!:D:DD:D::DKiittam volna öket a vagyonukból!!:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D  A kajáról nem is beszélve!
Szóval fel a fejjel!!
Roor!
Örülök,hogy itt voltál!Már tényleg örökbe fogadlak,persze ha anyukád engedi,meg ha te is akarod!:D:D:D:D:D
Jöhetsz bár mikor nagyon szívesen látlak!Legalább tudok valakivel egy kicsit pletyizni!!Fõleg ha a duracel nyuszim hagyja!:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
Nagyjából készen vagyok a takarítással csak a polc maradt a nagy szobában és a konyhában!
Ami még hátra van az a duracel nyuszi szobája,de azt csak akkor lehet csinálni ha nincs itthon!:D:D:D:D:D:D:D:D:D
Láttad a rendrakás nem az erõssége inkább pletyizni szeret.:):):):)igazi nõ!:):):):)Úr isten bele se merek gondolni mi lesz ha annyi idõs lesz mint a Manó lánya????
Szóval,hogy is van ez??
1:kis pöcsös
2:duracel nyuszi
3:??????? tessék kitalálni valamit,de vigyázz mert nála még fenn áll a liliom tiprás!!:D:D:D:D:D:D:D:D
Kérek tanácsot,hogy mi legyen a karácsonyi menû!Káposzta és halászlé kizárva!!
Tegnap a kis pöcsös azért sírt annyira mert tele volt a pelus bogyóval!:(:(Szagiztam pedig,de szagtalan volt!:):):)
Olyan jó lenne már túl lenni ezen a karácsonyon!:(:(
Melyik méretet nem szoktad meg??????:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
Szerdán jössz??Csinálja a mézest a gyerek melósom!:):):):)

Nincs jelen

 

#268 2007-12-16 22:40

Lucifer
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Kedves Roor!
Nem dõltem ki!!
Bocsi,de most kicsit hosszabb levelet írtam így megelõztél!:D:D:D:D

Nincs jelen

 

#269 2007-12-17 07:42

vikimami
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Sziasztok!

Hát nem tudom használni az aranyérkúpot is, mert nincs már hely bennem... De komolyan! Mire beadom nagy keservesen a beöntést (reggel és este is), már azt is elég nehéz benntartani, hova nyomjam a kúpot? :( Meg aztán a beöntéssel is feküdni kell min.30 percet -azt mondta a doki, és a táj. is írja- de Patrik mellett már ez is kész csoda (sajnos betartom, úgyhogy sokat -sokat sír egyedül az ágyában és néz rám - mivel az ágya a fejemnél van)

Roor! Nagyon várom, hogy Malacka megkeressen, mert már megint mindenfélét látok-olvasok, és teljesen elbizonytalanít. (Férjem már befenyített, hogy letiltja a fórumot, mert minden este elkezdek bõgni valamiért: hol azért, mert sipolyom lesz, hol azért, hogy mûtétem lesz, vagy mert meghalok ....)
Szóval olyan ember kéne Salofalk ügyben (is) aki szedte és pozitív hatással volt rá, mert az megnyugtatna..

Köszönöm nektek!

Nincs jelen

 

#270 2007-12-17 08:19

roor
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Halika!

Viki:mindjárt írok neki,hogy ne feledkezzen meg rólad.:)
Férjednek néminemûleg igaza van,hasonló cipõben jártam,én is kétségbeestem hogy sipoly meg sztóma meg mûtét meg egyéb hasonló nyalánkság,mígnem a Molnár rámparancsolt,hogy hagyjam abba,ezektõl rettenetes távol állok,és ha rajta múlik sosenem lesznek és különben is,azon van hogy észre se vegyem kisgenyát,tehát éljem az életem és élvezzem.Párom is csúnyán nézett ha a fórumot olvasgattam és képzelõdtem hülyeségekrõl.:D
Csak szép sorjában mindent,elõbb legyen tükrözés hogy biztosat mondjanak,aztán a kezelése,aztán meg úgyis jobban leszel,tehát tök fölösleges túráztatni magad.:D
És most viszont hagy legyek kicsit szenya:miért jó az neked ha pozitív dolgokat mondanak a salofalkról?
Mivel nem szedtem nem tudom milyen,de mindenkinek máshogy jön le.
Biztosan vannak jó és rossz tulajdonságai.
Jó dolgokat akartam én is hallani,de nem csak azok voltak.:D
Sebaj!Ha jó hír:örülök,ha nem:puffogok kettõt aztán továbblépek.:D:D:D
Patrikot sajnálom,de kell ez a beöntés,meg az a 30 perc nyugi.Nem lesz semmi baja,maximum csodálatos tenor lesz belõle egy baromi edzett tüdõvel!:D:D:D:D
Tudod:nem feladni és lazítani!:D:D:D
Luci:jól van na.:D:D:D:D
Csak látszott rajtad,hogy már a jövõ évi fáradtságadagodat is kivetted!:D:D:D
Gondolkodtam:szakadtcsukás szívtipró!:D:D:D:D
De csak ha nem sértõ nekije!:D:D:D:D

Nincs jelen

 

#271 2007-12-17 10:49

vikimami
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Szió Roor! Azért jó, ha jókat mondanak a Salof.tbl.-ról mert akkor nagyobb esélyem van rá, hogy higgyek benne és használjon.... Azaz: ne kelljen a Medrolt szednem...... Nagyon nem akarom! Ha nem javulok csüt-ig, akkor muszály lesz.
Te meddig szedted a Medrolt? Milyen erõsek voltak a tüneteid, amikor el kellett kezdeni? Mennyi idõ múlva hatott?

Tükrözni ass'szem most nem fognak egy darabig, mert ez a doki azt mondta: minek, ha megvan már a nyári szövettaneredmény (remisszióban lévõ cu). Talán emlékszel, akkor 20 cm-re tükröztek meg a terhesség miatt csak ennyire és onnan vettek biopsziát. Majd egyszercsak megnéznek végig  belülrõl, de úgy látom nem mostanában...

Pusz

Nincs jelen

 

#272 2007-12-17 13:55

roor
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Halika!

Na akkor folytatom itt.:D
Viki:Oké a lelki részét értem.Igazat adok.:)
Nos mivel Malacka eddig nem írt,megosztom veled amit mondott:elõbb a medrol,aztán a salofalk.
Ugyanis a medrol lehozza a gyullaadást,helyretesz belülrõl és még enni is tudsz majd,a salofalk meg fennt tartja a szintet.
Kicsiny logikám szerint ha elõbb kapod a szinten tartót és utánna a gyulladáscsökkentõt akkor kisebb az esélyed azonnali változásra.Na ennyi volt az ooskodásom.:D:D:D:D
És akkor a válaszok a medrollal kapcsolatos kérdéseidre:3.5 hónapig szedtem amikor kiderült kisgenya és elég súlyos volt az állapotom.Pár nap,talán 3-4 nap,és már éreztem is áldásos hatását.:D:D:D:D
A pufipofin kívûl más nemigen terhelt le,hacsaknem az hogy annyit ettem mint egy bálna.:D:D:D
De jólesett,szépen visszaállt a szervezetem az életre,és a tünetek is hamar elkotródtak.:D
Én is hallottam a hozzászokásról,de tudod mit?K...ra nem érdekelt,csak az hogy rendbeszedjen!:D:D:D:D
Egyébként pedig ahhoz nagy adagban és hosszan kell kapnod hogy megszokd,ha most elkezded és ahogy írtad a menetet leépíted,nem lesz semmi gond,mintha kicseréltek volna és utánna is jól fogod magad érezni.:D:D:D:D
Na szóval nem vagyok medrolpárti,de meg kell hagyni tud valamit az a fránya szteroid,méghozzá nem is keveset.:D:D:D
Jó!Medrol párti vagyok.:D:D:D:D:D
A tükrözést meg ne hagyd ki,kb.110-150 cm-bõl 20 az baromi kevés!
Remélem nem hagytam ki semmit.:D
Megyek emésztek meg kicsit altatom hab testemet!:D:D:D

Nincs jelen

 

#273 2007-12-17 14:50

Pilli
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Hali!
Csökkent a bõgésem :) Utoljára tegnap éjjel és ma reggel bõgicséztem egy aprányit, de tényleg csak egy mini ideig. Próbálok nem sokat egyedül lenni, ha tudok barátnõméknél alszom, vagy hugomnál. Igaz, hogy a tanulásnál nem elhanyagolható szempont, hogy egyedül legyek, hiszen úgy tényleg hatásosabb, de azzal nyugtatom magam, hogy csütörtökig még sok idõ van és már csak száz valahány oldal van vissza :) Nem gáz.
Köszi a sok sok bíztatást. Kezdõdik az új fejezet, pénteken megyek fodrászhoz, hogy úgy érezzem tényleg megújultam.
Én személy szerint egyáltalán ne mvagyok medrol párti, de vikimami a te helyzetedben én azzal kezdeném. Ahogy olvastam, elég súlyosak a tüneteid és meglátod nem kell majd a medrolt évekig szedned. Elõször rakjon rendbe és utána jöhet a salofalk. Én is salofalkot szedek még most is, nekem nincs semmi mellékhatása. A dokim szerint amúgy sem jellemzõ. Szóval én csak azt tudom tanácsolni, hogy elõbb a medrol, azzal gyors javulást érsz el, majd késõbb mehet más is.
Na megyek iszom egy kávét, este meg színházba, kémlelem a sok pasit.
Szép napot!

Nincs jelen

 

#274 2007-12-17 16:37

mano1973
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Sziasztok!
Pilli neked jó színházasdit és remélem valami normális pasit összeszedsz.Luci téged meg várlak este a kis pöccsel :)))
Hova lettek a fiúk????Leléptek?
Vagy átmentek csendes szemlélõdõbe?

Nincs jelen

 

#275 2007-12-17 18:43

roor
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Halika!

Pillike úgy látom a csacsieffektus átsegített a nehezén.:D:D:D
Nagyon jól csinálod,ne is maradj egyedül,addig se töröd rajta a bucid.:D:D:D
Fodász is kell,meg kicsi vásárlás,meg egyéb nõi tevékenység és még jobban leszel.:D:D:D
Tapasztalat beszél belõlem!:D:D:D:D
Told az életnek Pillike!:D:D:D:D
Ja és jó színházat sok pasit!:D:D:D:D
Luci jól meggondoltad?Me lehet hogy ott tartják a kis pöcsöst!:D:D:D:D

Nincs jelen

 

#276 2007-12-17 20:27

zotyesz
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Sza roor itt vagyok de mivel én pöcsös vagyok és egy pöcsös miatt van  galiba ezért ugy gondolom lehet nem népszerüek a pöcsösök mostanság

Nincs jelen

 

#277 2007-12-17 20:35

roor
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Halika!

Zotyesz drága,azért mert némelyik farkas dinnyével gond van még szívesen látott vendég vagy ám.:D:D:D
Részemrõl biztosan de szerintem a többiek sem tiltakoznak majd.:D
Meg aztán mivel lányosítva lettél,ez a továbbiakban nem kérdés.:D:D:D:D
És nem is minden pöcsössel,csak a kb. harminc (év)-en túliakkal,mert mondjuk egy hét hónapos pöcsösért akkor is odavagyok,ha épp a hajam tépi és ököllel püföl,esetleg lebüfiz.:D:D:D:D

Nincs jelen

 

#278 2007-12-17 21:36

zotyesz
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

ez azt jelenti ne legyek 30 éves :) ,és legyek ujra hét honapos pöcsös és lábam elött hevernek a csajok? :)

Nincs jelen

 

#279 2007-12-17 23:58

Pilli
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Zotyesz! Engem sem zavarnak a pöcsösök, ha nem errõl a pöcsösrõl van szó:) Szar lenne az élet nélkületek, azért ezt bevallhatjuk mi puncisok.
Roor, nyomom az életet, már amennyire tudom így vizsgák között. Ma este rám is mosolygott egy jóképû srác, nem történt semmi, de kezdetnek ez is megteszi :) Jóéjt mindenkinek!

Nincs jelen

 

#280 2007-12-18 05:50

Zoltán
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

16 éves koromban a 40 éves tanárnõm egy öreglány volt, most meg...

Nincs jelen

 

#281 2007-12-18 06:56

roor
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Halika!

Zotyesz dehogy!:D
Bár ha nem akarsz megöregedni akkor ne legyél 30. :D
7 hónaposan meg tuti a siker. :D
De azt én is megnézném magamnak.:D

Nincs jelen

 

#282 2007-12-18 07:11

vikimami
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Szia Roor!

Ha tudom, hogy itt vagy, jövök hamarabb! :D
Nem tudok aludni, annyira magam alatt vagyok,pedig Patrik most egész jól alszik 4 óra óta .................

Nem tudom, mit kéne tenni, hogy végre felemeljem a fejem ebbõl a negatív, beszari állapotból. Itt vagytok ti, ami nagyon jó,de nem tudok átlendülni.
(nyom az is, hogy a barátném 13 év után így leszarja a fejem, mert gyerekem lett... Meg anyukám is beteg (pajzsmirigy) ) Meg ez a sok egyedüllét - ill. bocsánat helyesbítek: Patrikbõgõvel vagyok a 4 fal között, egész nap egyedül.
Közben meg továbbra sincs idõm semmire: hajmosás 10naponta, ha a férjem idõben tud hazajönni. Fõzés semmi: nem is tudom ma mit fogok enni?!
Gyomorfájás ezerrel :(

Valaki jöjjön és üssön meg!

Nincs jelen

 

#283 2007-12-18 07:32

roor
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Halika!

Viki:az egyetlen megoldás most számodra,ha fogod magad és azt teszed amit sokan közülünk,nem hagyod hogy a betegség felülkerekedjen!
Ezt pedig csak a "leszarom" effektussal lehet elérni!
Ne sajnáld magad,meg ne azon gondolkodj,hogy mi lesz egy hónap vagy egy év múlva,a jelenben élj!
Neked is Patriknak is csak ez fog hasznára válni,és nem akarlak elkeseríteni,de ha tovább maradsz ebben az állapotban,a férjedet is el fogod veszíteni!
Ezek a száraz tények,vagy megszoksz (és alkalmazkodsz),vagy megszöksz,de akkor depis lepukkant leszel!
Most már döntsd el és élj aszerint!
Barátnéval most ne foglalkozz,csak magaddal.
Nem vagyok ugyan sok,de mindig itt vagyok,segítek ha tudok meg a többiek is.
Szedd össze magad,mert ha a lejtõ aljára érsz onnan nagyot koppansz.
Elõbb-utóbb a négy fal közül is kiszabadulsz,fõzés az egy kicsit gond,de majd nézek neked gyorsan készíthetõ pocikimélõ kajákat.
Hajat meg Patrik mellett is tudsz mosni,nem lesz semmi a kis tökivel,ha magadra is figyelsz kicsit.
És mint már írtam,legfeljebb jó tenor lesz belõle.:D
Most megyek dokihoz,aztán dolgom van még,lehet csak délután kerülök géphez,de a telóm nálam lesz.:D

Nincs jelen

 

#284 2007-12-18 11:51

mano1973
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Vikimami!
Már ne is haragudj de mi a fenét csinálsz te hogy nem érsz rá  még hajat mosni sem??????Az kb 20-25 perc. és a zuhany alatt legalább nem hallod ha üvölt a kis gengszter.:))Amugy  meg tedd oda a fürdõ elé öt egy kiságyba vagy baba ülésbe és csináld a dolgod.Lát téged és te is õt igy jobb mindkettõtöknek és szabadon tudsz mozogni te is.Ne akard azt mondani hogy nincs ennyi idõd Patrik mellett.
Kicsit sok idõt fordítasz arra hogy sajnáld magad ezért nem jut idõd másra,nem pedig Patrik miatt...én ugy látom.
Nem vagyok beteg és fogalmam sincs milyen az amikor fájdalmaid vannak de ha még pluszba el is hagyod magad akkor....nem lesz jó vége.
Amit meg a hugom írt az sajna igaz....lassan de biztosan elveszíted a párod is ha igy folytatod,mert lássuk be még ha szeret és elég toleráns is sokáig nem fogja bírni  és  tûrni,hogy nyafogj és kifogásokat keress.Hol patrikra hol a betegségedre hívatkozva.Te is tudod ezek csak kifogások!!!
Szóval szedd össze magad mielött még késõ lenne.
Luci!!!
Te aztán jól megittad tegnap a kókuszlikörömet:))Egészségedre!!!!
Bazzz micsoda részeges nõ vagy te :)))
Egyik kezedben a piás pohár másikban meg Roli..na így kell ezt csinálni Vikimamai !! :)))
Niki  kifosztotta a szaloncukor készletemet ,Norbi a lányom cicijét  leste,Rolinak meg Tomi jobban bejött mint én :)))
Szép kis család:))
Örülök hogy itt voltatok és várlak máskor is.Ha bejelentkezel elõre veszek kókusz likörkét:))
Bocs Hugi nem én ittam meg az egészet...mindent tagadok:))
Zoltán!
Hogy is van a mondat vége?".....most meg..."?
Mi szeretjük a pöcsösöket és minden pöcsöst szívesen látunk itt.
Bár nekem saját bejáratú fütyim van 2 is:))
1 otthon(amit használok)
1 luciferéknél:))  amit csak nézegetek eggyenlõre :))
Zotyesz!
Neked pedig mindig örülünk,még ha fütyid is van:)))
Pilli!
hajrá-hajrá!!!!!
Kértem a jézuskától neked egy helyes,rendes pasit.Remélem megkapod:))

Szerkesztette: mano1973 (2007-12-18 11:57)

Nincs jelen

 

#285 2007-12-18 12:10

vikimami
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Hát köszi Manó, ezt jól megkatam :(

Nem szép azzal fenyegetõzni, hogy még a férjem is elhagy!Most kezdjek ezen is stresszelni??? Gondolom, nem ismered õt.....
Lehet, hogy megunja, de én most energia-vámpír vagyok és szedem tõle is, sõt galád módon el is várom, hogy adjon most. Én is kiálltam mellette sok mindent.

Igen, valójában én sem tudom mivel megy el az idõm, hacsak nem azzal, hogy Patrikot veszem ki-be a kiságyból, hogy ne üvöltsön és görcsöljön a hasa annyit. Meg próbálok néha enni, õt etetni és rendben tartani, ill. a wc-n ülök. Ebbõl áll egy napom. Biztos, hogy én csinálom rosszul, de még csak 2 hónapja vagyok anyuka...
Ja, tegnap sikerült aludnom is nap közben 1 órát! Inkább ez, mind a hajmosás...


Ja és azt majd el felejtettem: nincs hordozónk, a kiságy meg nem fér ki a szobaajtón -szétszedve tettük be - és fõleg nem egy lakótelepi fürdõszobába....

Hát ezek is csak kifogások lettek

Nincs jelen

 

#286 2007-12-18 13:37

Pilli
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Mano! Igazán köszi, hogy rám is gondoltál a karácsonyfa alatt! Remélem meghallgatja a kérésedet a jézuska!
VIkimami: én is energiavámpír voltam az elején. Szerintem ez természetes. Mano és Roor is arra gondolt, amit én is soztok, hogy nagyon vigyázz arra, hogy egy idõ után saját lábadra állj, mert fontos az, hogy ne hagyd el magad. Egyrészrõl a férjednek is Te kellesz, másrészrõl Patriknak is, és magad miatt sem elhanyagolható szempont. Ezt most írtó szarul fogalmaztam meg, de remélem érthetõ voltam. Kitartás!!!

Nincs jelen

 

#287 2007-12-18 13:59

Agica01
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Viki, bocs hogy beleszólok, de teljesen egyetértek Roor-al és Manoval. Ne hagyd el ennyire magad! Nekem is voltak ilyen idõszakaim, a férjem tûrte-tûrte, de volt, hogy nála is kiborult a bili, és jól megkaptam a magamét (amúgy nagyon rendes, drága, nem akarom szidni)! És sokszor ez kellett hogy észhez térjek! Nehéz nekünk, de annak is aki velünk él!
A "barátnõddel" meg ne foglalkozz, hanem azokkal, akik most is ott vannak melletted.

És egy tipp, ha szabad: ha nincs babahordozód, helyettesítsd valamivel, pl. a kis fürdetõkádjával. Tegyél bele takarót, fektesd bele, és onnan nézheti, hogy zuhanyzol/hajat mosol, stb... vagy hogy épp a konyhában fõzöl magadnak valami fincsi diétás kaját, mert ugye azért enni kell!!

Nincs jelen

 

#288 2007-12-18 14:33

mano1973
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Vikimami!
Ne haragudj nem megbántani akartalak.Aki ismer  mit Lucifer is az tudja,hogy nem rosszindulatból mondtam ezeket.
Természetesen a férjed nem ismerem,de biztosan szeret,hiszen azért van  veled,támogat segít neked és azért született a kis Patrik baba is.Természetes,hogy rá támaszkodsz ilyen esetben.Viszont gondolj bele az õ helyzetébe is.
Magamról tudom milyen türelmes párom van,imád és mindent megtenne értem de van egy pont amikor már Õ is azt mondja elég volt vegyem már észre,hogy nem csak én vagyok a világon,nem körülöttem forog minden és nem én vagyok az eggyetlen akinek problémai vannak.
Néha velem is elszalad a ló hidd el.
Nem csak anya vagy hanem nõ is ezt ne felejtsd el!!!
Nem lehet,hogy szülés utáni depresszióban szenvedsz?
Amugy meg egy szóval nem mondtam és nem utaltam rá,hogy rossz anya lennél!!!!!!
Csak nem értettem hogy mit csinálsz egész nap hogy semmire sincs idõd?!Nem fõzöl,nem mész sehova és még magadra se jut idõ,nekem is van gyerekem,lucinak 3 is és mégis jutott idõnk magunkra a háztartás és a gyerek mellett.Persze hozzá tartozik az igazsághoz nekem anyukámék sokat segítettek és tudom ez azért  nagy elõny.
Én ugy gondolom ha kevesebbet  foglalkoznál önsajnálattal nem stresszelnéd magad jobb lenne a közérzeted és ez mindenképp pozitív hatással lenne a kicsire is.
Nem feltétlen kiságyra gondoltam...lehet babakocsi is csak tedd bele és told mindig oda ahol vagy,hogy lásson.
Végül pedig a válaszom.....igen...nekem ugy tûnik ujra csak kifogásokat-mentségeket kerestél.
Szerintem add ki bérbe kicsit  Patrik babát :)) (tesó,anyukád,férjed vagy valaki akire rá mered bizni egy félórácskára)Menj el fodrászhoz vagy csak ugy... a boltba egyedül nézelõdni vásárolni stb stb
Hidd el semmi baja nem lesz legfeljebb te aggódod magad betegre de ez sem érdemes ha olyanra hagyod akiben bízol.
Esetleg megbeszéljük és Lucival meg a babákkal átjöttök hozzánk én jól kibabázom magam,lefársztom õket ti meg jól berugtok addig :))))
Ha szerencséd van a hugom is itt lesz és akkor míg ti  panasznapot tartotok én  jól kidögönyözöm a bébiket.
Fel a fejjel és ne hagyd el magad

Nincs jelen

 

#289 2007-12-18 14:39

mano1973
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Pilli!
Azt igérték a kis angyalok,hogy mindenképp megkapod az ajándékot:)))
Hát...nagyon drukkolok,hogy minnél hamarabb ledobjanak neked a mennybõl egy tuti kis/nagy(ahogy szeretnéd)  pöcsös angyalt :))

Nincs jelen

 

#290 2007-12-18 15:56

Linus
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

melletted morgunk és mérgelõdünk ha kell Viki, és nem ellened! márpedig ha mindenki erélyesebbre vette, az jelent vmit. elég jó empatikus képességekkel rendelkezik itt mindenki, uhhogy a mi nem érthetjük dolog itt nem állja meg a helyét. borítékolom, hogy nem sikerül egyik napról a másikra k'va jól lenned, de valahol el kell kezdened. aztán pedig egyik lépés követi a másikat.

kezdhetnéd mondjuk a lesz'rom bogyóval és a hajmosással - ha már így központi téma lett -. tedd rendszeressé, ahogy egyébként is tennéd, kiscsókám meg hadd üvöltsön. különben nem fogja megtanulni, hogy az anyja nem ugorhat minden csettintésre. a múltkori negyed órás bömbölés is alvásba fordult, azt is kibírtátok, ez is menni fog.

és itt jegyezném meg én is, nem sértésnek szántuk, tessék hallgatni ránk, legalább lépésenként, különben összetrombitálom a bandát és megyünk, és jól megmossuk a fejed, ill. hajad:-)))

Nincs jelen

 

#291 2007-12-18 16:19

vikimami
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Na hajmosás (ha már tényleg ilyen központi téma lett, bár csak példának szántam) helyett már megint itt ülök, pedig elaludt a kisfõnök...
Úgy gondolom,más is döbbenten -depisen- ülne még egy darabig, ha élete egyik legszebb idõszakában (terhesség) derülne ki, hogy beteg.
Manó, szerintem ez nem szülés utáni, hanem szülés elõtti depi lesz :D :D :D
Hidd el, nem arra megy el az idõ, hogy ülök az ágy szélén és sajnálom magam - az önsajnálat itt a gép elõtt nyilvánul meg, aztán kikapcsolom és kész - valahogy össze-vissza kapkodok a teendõkkel, mert abban a napi 2-3 órában amig Patrik alszik próbálok mindent csinálni. Az pedig szerintem nem sok idõ. De mivel még nem tudom mikor miért bõg a szarházi, ezért hosszabb teendõbe bele sem fogok (rántott husit csinálni, sütit sütni). Lehet,hogy hiba, de iszonyat nekem hallgatni ahogy bömböl.
Szóval sejtem, hogy jót akartok... csak vannak olyan mondatok amik nem állják meg a helyüket, hiszen a körülményeimet, családomat nem ismeritek (férj, segítségek a családtól stb.)
Anyura tudnám rábizni a babát, de dolgozik 2 munkahelyen is és a XVIIbe laknak, ami ugye nincs közel. Amikor tud jön, ez inkább szombat, és én akkor takarítok, fõzök, vásárolok. Anyós iszik, a bátyám fel sem meri venni Patrikot. Tk.nekem olyan, mintha egyedül nevelném a drágát, mert uram kötetlen munkaidõben dolgozik, amit a fõnökei ki is használnak.
Férjem bírja még, és még azelõtt becs' szó összeszedem magam mielõtt kiakadna. Ma azt mondta a tel.-ba hogy itthon lesz péntektõl két hetet, és nagyon-nagyon várja, hogy velünk legyen, és sütünk-fõzünk, ha tudunk elmegyünk pár helyre :D :D :D

Leszarom bogyó nálam nehezen hat, de idõvel biztos eljön a várva várt hatás!!!
Bömbit nem akarom túl sokáig húzni, igy is lett már egy kis köldöksérve. Kinek jó az, hogy még vele is dokihoz rohangáljak. Ma is dokinál voltunk, mert kicsit megfázott csórikám. Mert a hülye fejemmel, azzal a felkiáltással, hogynekem is kell a levegõ tegnap lementünk sétálni fél órát és állítólag azt ilyen hidegben már nem lenne szabad.

Viszont úgy néz ki hat a Salofalk tabi, lehet, hogy nem kell mégse Medrol????!!!
Ja igen:úgy néz ki az aranyér lehet,hogy nem aranyér, hanem a gátsebemre  - nagyot szakadtam :( - nõtt egy kics vadhús... Nõgyogyi meg ezt mondta. Jó lenne, ha ez kis kiderülne hogy most melyik


Sz.tem nyithatnánk egy viki panaszai topicot! :D

Nincs jelen

 

#292 2007-12-18 16:33

Nita
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Szia vikimamai!
Olvasom a naponta a fejleményeket és szerintem már jobban is vagy :D
Én is hasonló cipõbe jártam mikor a lányom kicsi volt egy percig sem volt hajlandó az ágyban maradni, és persze nekem se segített senki egyedül voltam egész nap. Szerintem ez természetes hogy össze-vissza csinálsz mindent ez egy új életforma :) Majd bele jössz!!!

Nincs jelen

 

#293 2007-12-18 16:42

Pilli
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Manó! Keresni fogom a fa alatt a pasit, ne félj! Már alig várom :)
Hihetetlen, de baromira nem megy a tanulás. Még jó pár oldal vissza van és csütörtökön vizsga. Totál hatottak nálam a leszarom bogyók, csak éppen nem a tanulásra kéne irányítanom. Na mindegy!
Roor meglestelek iwiwen és láttam, hogy ugyanaz a családnevünk! (meg manónak is:) ) Nem semmi!!!! :)

Nincs jelen

 

#294 2007-12-18 16:43

roor
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Halika!

Na úgy látom elindult egy lavina,de senaj,a végén lehet egy nagyot hócsatázni.:D:D:D:D:D
Azért érdemes volt megmorogni Viki,mert ez a hsz-od már némi optimizmust is tükröz,de ne tessék elszállni,mert ha csak így megy,akkor százszor-ezerszer megmoroglak,ennél durvábban,csak legyél már végre te is olyan mint én:dinnye!:D:D:D:D:D
Azt a 2-3 órát ami szabad a kis gengsztertõl,azt meg ha ügyesen beosztod,akkor azon kapod magad,hogy még maradt is idõd.:D
Tudom mit beszélek,állandóan megtervezk mindent,aztán a végén lesek ki a fejembõl,hogy honnan a francból volt ennyi energiám,meg hogy mindent megcsináltam és még ejtõzhetek is.:D
Elsõre nekem se ment,de aztán belejöttem.:D
Ha hiszed ha nem,bár nekem nincs manóm,de nehezen viselem ha baba sír.
De anyu felnevelt minket és õ is azt mondta,nem ugrott minden nyekergésre,hamar leszoktunk róla.
Igenis legyél önzõ és Patrik egy kicsit hagy sírjon,te pedig foglalkozz magaddal.:D
Remélem jól sül el a férjed két hét pihije,és kiláalsz ebbõl a depibõl.:D
Látom úgy érzed hogy hat a salofalk.:D
Ugye milyen jó dolog egy kis öröm az életben?:D
Csak meg kell találni és rácuppanni!:D:D:D
Hogy aranyér vagy vadhús majd kiderül,lényeg hogy ne akasszon ki.:D:D:D:D
Ha megnyitod a topikot az enyimmel mi lesz? :(
Senki nem fog idegyünni.:(
Brühühü....:D
Tessék szépen talpra állni különben jön a roor-morgás!:D:D:D:D
Pilli:remélem tesóm karácsonyi ajándéka teljesül és összeakadsz egy jó pasival!:D:D:D:D
Luci:tényleg alkoholista vagy?Me akkor nem viszek ajándékba piát me nekem nem jut belõle!:D
Gyerekmunka,ivás.........hm......ejnyebejnye.:D
Linus:te fogod le Vikit és én mosom a haját,vagy én fogom le és te mosod?:D
Az egyéb teendõkre várjuk a szadista hajlamú jelentkezõket.:D

Nincs jelen

 

#295 2007-12-18 17:01

mano1973
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Gondoltam hogy nem otthon ücsörögsz a nagy semmittevésben és csak sajnálod magad .
Azt is tudom ,hogy segítség nélkül elég nehéz mindent megcsinálni,de menni fog csak bele kell rázodnod hidd el.
Patrik mehet a mamihoz szomaton egy fél órára te pedig a pároddal egy kis sétára vagy egyéb :)))
Hidd el jót fog tenni mindenkinek.
Látod....már te is érzed hogy  lehetséges az amirõl beszéltünk  ha nem szeded magad össze kurva gyorsan,ugyanis azt irtad "a férjem még bírja"MÉG...ez a kulcs szó!!!
A kérdés pedig:Meddig?
Szóval kapd össze magad :)))
A saját,a férjed és a kis "szörnyecske" miatt.
Sajnálom hogy beteg a kicsi de nem biztos,hogy a levegõ ártott meg neki.
Az én lányom ilyen idõben is az erkélyen aludt 2-3-4 órát a babakocsiba és soha semmi baja nem volt azon kívül,hogy piros volt a kis nózija.:))Ugyanis ennyi látszott ki a gyerekbõl ugy fel volt öltöztetve és betakargatva.
HA köldöksérve van persze nem jó ha sír de az sem megoldás hogy mindig felkapkodod.
Ugy fogsz járni mint én és az elég kellemetlen,mert az én lányom mindig kézben volt és a végén már a Wc-re is vinnem kellett magammal.
El tudod képzelni  milyen ugy pisilni vagy....egyéb,hogy a gyerek ott ül az öledben közbe:))
Hát nagyon gáz hidd el.
Szóval ha különösebb okod nincs rá hogy felvedd õt akkor hagyd bömbizni majd megunja:))Te meg csináld a dolgod.
Menni fog Viki csak kitartás!!!

Nincs jelen

 

#296 2007-12-18 17:06

mano1973
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Pilli!
Roor-al talán azért eggyezik a családnevünk mert testvérek vagyunk?!! :)))

Nincs jelen

 

#297 2007-12-18 17:09

vikimami
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Roor!
Én mondtam már nemrég, hogy valaki jöjjön át és üssön meg! :D
Hajmosás még okés, de ki szárítja meg? Az a nagyobb meló!!!! :D
Nem tudom túl sokat hagyni sirni Patrikot, mert kijön jobban a kökdisérve....épp elég, ha zuhanyzás és evés alatt nyûglõdik. Olyan de olyan lila lesz a feje, mint a vöröskáposzta, ami még hagyján, de sajna néha elfelejt levegõt venni... Én olyankor rá szoktam fújni, és akkor eszébe jut, csak ugye ehhez meg ott kell lenni.
A topicban megeggyezünK : tiéd az optimista, enyém a pesszimista. Én majd küldök a túl virgonc emberkéknek "úgyis rossz kedved lesz" bogyeszt :D

Ja,most úgy látom -  a fajanszban - hogy mégsem hat a Salofalk :( :( :( Puffff. Nehogymá' jó legyen, és jó kedvem legyen pár órát!!!! Medrolhoz kezdem el szoktatni az agyamat.
Lehet, hogy megyek és iszom egy kicsit apa  dugi-balieys-ébõl.... Bár akkor Patrik is becsiccsent, aztán még jobban óbégat majd ahogy énekelni próbál, úgyhogy kihagyom :D

Na komolyan:még mindig infoéhségem van a medrolról! Te szedted azóta,vagy csak az elején, hányszor "találkoztál" vele? (lehet,hogy irtad, elfelejtettem már)

Nincs jelen

 

#298 2007-12-18 17:14

mano1973
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Na ez jó ötlet igyál egy kicsit  az átmegy az anyatejbe és Patrik baba is vidám és mosolygós lesz:))
Csak ne lepõdj majd meg és emlékezz mitõl vigyorog a gyerek:))

Nincs jelen

 

#299 2007-12-18 17:18

roor
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Halika!

Kétszer.
Elõszõr mikor kiderült,tavaly októberben,aztán idén nyáron,július végén.
A legfõbb problémát nekem az jelenti a medrolban,hogy nem tudok megálljt parancsolni,és ami ehetõ az felfalom.:D:D:D:D
Amúgy pár napon belül hatott.:D
Remek.Szoktasd magad a medrolhoz,legfeljebb ha nem kell,lesz egy pozitív élményed.:D:D:D
Én a helyedben innék abból a balyes-bõl.:D:D:D
Dehogy énekel tõle,inkább alszik majd.:D:D:
Pilli:bejelölsz iwiw-en?Én is hagy tudjak má rólad.:D:D:D:D:D

Nincs jelen

 

#300 2007-12-18 17:21

Nita
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Szia!
Nekem csak éhségem van tõle:D
Én most is szedem, de és nagyon hamar nagyon jól lettem tõle!! A mellék hatásai nem annyira durvák mint elõtte a betegség  tünetei ezért én inkább szedem ha kell mint, hogy szenvedjek..
A fejem kicsit kerekebb, és ezenkívül semmi...híztam kicsit, és általában a sósat kívánom mostanában viszont az édeset, de a váltózatosság gyönyörködtet:D:D!!! Sajnos ha már a úgy se szoptathatod a bébit inkább szedd ezt!

Nincs jelen

 
IBDoktor
 

Láb

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB