#1451 2013-03-23 13:07

fater
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Orvost keresek!!!

Kedves salvya ismerõsöm szegeden 78000ft -ért csináltatott egy gyomor tükit. altatásban. EZT az én dokim ingyen megcsinálja kíméletesen altatás nélkül.

Nincs jelen

 

#1452 2013-03-28 14:44

youlcsi
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Orvost keresek!!!

Sziasztok!
Molnár Tamás elérhetõségét szeretném megkapni... igazából e-mail cím nekem bõven elég... nem tudom, hogy él-e még az orvos válaszol rovatban feltüntetett cím.
Illetve ha van nyilvános telefonszáma, annak is örülnék (ha az van, ami évekkel ezelõtt is volt, akkor elõkerítem a régi telefonomat, abban megvan)

Köszi :)

Nincs jelen

 

#1453 2013-04-10 11:54

mojnyika
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Orvost keresek!!!

Sziasztok!

Dr Szamosi Tamásról tudtok valamit mondani? És hogy hol lehet õt elérni? Pécsrõl mennék hozzá.
Köszi!

Nincs jelen

 

#1454 2013-04-10 12:44

én
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Orvost keresek!!!

mojnyika, Dr. Szamosi Tamás nagyon jó szakember, de rendkívüli módon elfoglalt. A volt MÁV kórházban rendel, talán AEK vagy Honvéd kórház a mostani nevük. Szamosi Dr. péntekenként rendel, de akkor egész nap. Idõpontot tudsz kérni a következõ telefonszámon: 06 1 475 2737. Ez a Biosphera rendelõ száma. Ne ijedj meg, ez a rendelõ neve. Kell beutaló, az eddigi leleteid. Bár nem nagyon értem, hogy Pécsrõl miért akarsz Pestre járni, de le nem beszéllek.

Nincs jelen

 

#1455 2013-04-10 19:28

mojnyika
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Orvost keresek!!!

Köszönöm a választ! Azért szeretnék Pestre menni, mert Pécsen nem nagyon boldogulnak velem, nem tudják eldönteni, hogy Crohn beteg vagyok-e vagy sem, rengeteg orvosnál voltam már egyik fele azt mondja, hogy az a másik fele, hogy nem az. És hallottam, hogy õ nagyon jó orvos, hátha õ el tudja dönteni.

Nincs jelen

 

#1456 2013-04-11 08:02

andreas31
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Orvost keresek!!!

mojnyika!
Megkérdezhetem kinél voltál Pécsen???Én is jártam oda és a helyzetem is hasonló/volt/van,talán tudok mondani valamit,hátha!

Nincs jelen

 

#1457 2013-04-11 11:43

mojnyika
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Orvost keresek!!!

Szia! 10 éve húzódik már ez az ügy, ízületi fájdalmakkal kezeltek immunológián (Dr. Kiss Csaba volt a kezelõorvosom), mycoplasma fertõzést állapítottak meg, kaptam rá gyógyszereket, amiktõl picit javultak a fájdalmak, de nem szûntek meg teljesen. Ezzel párhuzamosan elkezdett fájni a hasam és a gyomrom plusz jött a savam is. Kaptam rá gyógyszereket, de nem szûntek meg a tünetek. Évente ügyelet, nagyon durva hasi göröcsökkel, mindig azt mondták a gyomorsav miatt van, ami az ízületekre szedett gyógyszerek miatt alakult ki. Adtak rá mindig újabb savcsökkentõt vagy antibiotikumot. Jártam a Dr. Illés Anitánál, aki ugyanazt mondta. 2 éve megint hasgörcs, 40 fokos láz, megmûtöttek, mert össze voltak tapadva a beleim. Közben a Dr. Fiegler Máriához kerültem, aki nagyon sok vizsgálatot csinált, és felvetette az autoimmun betegség lehetõségét, a vizsgálati eredményekkel visszaküldött az immunológiára, ahol közölték, hogy semmi bajom. Tavaly Augusztusban campylobacter fertõzés miatt hasmenés, láz, hasgörcsök. Kaptam rá ismét antibiotikumot, elmúltak a tünetek, de 2 hét múlva visszatértek. Szeptemberben elmentem a Dr. Király Ágneshez, aki megtükrözött, majd közölte, hogy semmi bajom. Októberben Sopronban voltam, és megint hasgörcs, 40 fokos láz, ügyelet, bent is fogtak, megint megtükröztek és be volt gyulladva a vékonybelem, azt mondták, hogy Crohn betegség, tünetmentesen hazaküldtek. Jól is voltam 2 hétig, de a gyomrom újra kezdett fájni, a savam ömlik vissza a számba. Elmentem a Dr. Szigeti Nórához, aki megtükrözött (harmadszorra is) és õ sem látott semmit, a gyomrom be van gyulladva azt látták, de nem a Crohntól. Közben megjött a Soproni szövettani eredmény, ami negatív lett. De a számban megjelentek aftaszerû sebek, a savam ömlik vissza a számba, a gyomrom fáj, a hasam most nem, de hasmenésem az van, nem olyan durván, de van, az ízületeim fájnak, ASCA IGg emelkedett,kegyetlenül puffad a hasam . A Szigeti Nóra doktornõ  nagyon lelkiismeretesen kezel, nagyon sok vizsgálatot végzett rajtam, de õ sem tudja eldönteni, mert a szövettan ugye negatív. Most itt tartok 10 év, 3 gyomortükrözés, 3 béltükrözés, olyan 30 antibiotikumkúra után sem tudják eldönteni, hogy mi a bajom :D Bocsánat ha nagyon hosszúra sikeredett, de már nagyon elegem van és most kijött belõlem...

Nincs jelen

 

#1458 2013-04-12 08:37

andreas31
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Orvost keresek!!!

Mojnyika!
Hûûûûha!!!Ilyet még nem hallottam/olvastam,legalább is most nem rémlik...Pedig a Király Ágnes nagyágyú,amúgy a férje,Dr. Sütõ Gábor meg vezetõ immunológus és magánrendel Pécsen.Írok priviben!!!!!!

Nincs jelen

 

#1459 2013-04-18 08:45

Keckix
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Orvost keresek!!!

Sziasztok!

SOS Segítségre lenne szükségem!

Budapestre költöztem és az Állami Egészségügyi Központban ha jól tudom adnak biológiai kezelést crohn betegségre, csak nem tudom kihez forduljak, magánrendelés elõnyben, sos el kellene kezdeni a kezelést az összes szükséges papír megvan hozzá! Elõre köszönöm a segítségeteket!
További szép napot.

Nincs jelen

 

#1460 2013-04-18 09:05

Frozina
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Orvost keresek!!!

A dr. Schafer Eszter doktornõ, úgy láttam régebben, hogy magánklinikán is rendel a ÁEK mellett.Ott kéne felkeresned.http://www.medicover.com/huhu/. De lehet, hogy ha bejelentkezel az ÁEK-ban sima rendelésre és viszed a papirjaidat, akkor is tud segíteni.

Nincs jelen

 

#1461 2013-04-18 09:07

Keckix
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Orvost keresek!!!

Szia Frozina!

Nagyon szépen köszönöm a gyors segítségedet.

További kellemes és tünetmentes napo(ka)t!

Nincs jelen

 

#1462 2013-04-19 09:05

Yetroh
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Orvost keresek!!!

Sziasztok!

Veszprém megyében keresek jó gasztrós dokit!Valaki tudna segíteni?


Yetroh

Nincs jelen

 

#1463 2013-04-23 20:22

márti8
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Orvost keresek!!!

Pécsen keresek megbízható, a Colitis Ulcerosa betegséget kiválóan ismerõ és kezelõ orvost, aki segít diagnosztizálni és kezelni a betegséget. Profi orvost keresek, aki tudja mit csinál, nem csak kísérletezik a betegekkel.

Szerkesztette: márti8 (2013-04-24 06:56)

Nincs jelen

 

#1464 2013-04-24 10:53

youlcsi
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Orvost keresek!!!

megoldottam... tárgytalan :)

Nincs jelen

 

#1465 2013-05-03 13:59

tomster
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Orvost keresek!!!

Sziasztok!

Szeretnék érdeklõdni, hogy ismeritek-e dr. Pozsár Józsefet? Nem olyan régen kerültem hozzá IBD gyanúval. Kolonoszkópia elõtt állok és miután eléggé tartok a dologtól, szeretnék kicsit informálódni a leendõ orvosomról.

Elõre is nagyon köszönöm a segítséget.

Nincs jelen

 

#1466 2013-05-03 16:15

Bordás
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Orvost keresek!!!

Szia tomster!

Én még 2005-ben kötöttem ki nála, mikor kezdõdött a nyavajám. Nagyon rendes kis orvos szerintem. Szent Imre kórházban volt õ, most nem tudom, hogy ott van-e még, mert mikor arra jártam párszor beteglátogatás gyanánt, akkor soha nem láttam õt... Kicsit csendes doki, de ha van bármi kérdésed, nyugodtan tedd fel neki, korrektül válaszolni fog :)
Sok sikert, és mielõbbi jobbulást!

Nincs jelen

 

#1467 2013-05-03 16:32

tomster
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Orvost keresek!!!

Kedves Bordás!

Köszi a választ. Most az Onkológiai Intézetben rendel. Elõtte prof. Pap Ákosnál voltam sokáig, de sajnos megingott benne a bizalmam. Pozsár doktort ajánlották. Beszéltem is már vele, és azt javasolta, hogy csináljuk meg a kolonoszkópiát, hogy kiderüljön van-e bajom egyáltalán. Megmondom õszintén, hogy nagyon félek a vizsgálattól, még akkor is ha altatásban csinálják.
A vizsgálatokról milyen tapasztalatod van vele kapcsolatban?

Nincs jelen

 

#1468 2013-05-03 16:40

Bordás
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Orvost keresek!!!

Abszolút semmi problémám nem volt azzal se nála... Nem jó, hogy tojózgatják az embert, de hát máshogy nem lehet ezt megtekinteni, csak ha betekintenek :/ Megkaptam a kábító injekciót, aztán párat pislogtam, és se kép se hang... Már csak arra ébredtem, hogy 1 külön szobában fekszek az ágyon. Semmi kellemetlen dolgot nem éreztem hála... Kitartást, én is így voltam, pont nála, diagnózis elõtt... Fel a fejjel, nem lesz semmi gond! :)

Szerkesztette: Bordás (2013-05-03 16:41)

Nincs jelen

 

#1469 2013-05-03 16:44

tomster
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Orvost keresek!!!

Hmm..jó ilyen hozzászólást is olvasni.
Akkor nem maradt más hátra, mint egyetetni az idõpontot.

Köszi a bátorítást.

Nincs jelen

 

#1470 2013-05-21 20:20

Szaffi
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Orvost keresek!!!

Sziasztok.
A párom 2007 február elején hamenés tünete volt...ez több mint egy hónapig tartott amikor,normális "állagú" széklete volt,de nyálka volt benne. ( nem véres ).
Orvoshoz nem fordult,csak az év júniusban amikor már nagyon görcsölt és gasztroenterologushoz fordult.
Aki gyomor és bél tükrözést végzett,és megállapította hogy Crohn beteg.
Az orvos mûtétet javasolt,de nem egyezett bele,másik orvoshoz fordultunk.
Aki szintén megtükrözte, és a doki véleménye alapján nem volt szükség mûtétre.
További gyógyszeres kezelést alkalmazott,de a gyógyulást nem garantálja csak a tünetmentesítést.
A mai napig kiseb kihagyásokkal,gyógyszeres kezelést alkalmazza,"használja".
( állapotától függõen )
Mostanában újra görcsöl,étvágya nincs,véres széklete nincs ,és  az orvosa már nem végez vizsgálatokat.
Így egy olyan orvoshoz szeretnék fordulni,aki akár a gyógyulásban is segíthet,nem csak a tünetmnetesítésben!
Sok hozzászólást olvasok ezen az oldalon... és hiszem,és tudom hogy van remény.
Ez úton szeretném a seítségeteket kérni,hogy aki tud az ajáljon Nekünk orvost,a LEGJOBB orvost,(orvosokat ).
Aki esetleg tudja hogy Dr. Kovács Ágota hol-és mikor rendel,vagy talán valami elérhetõséget,telefon számot tud adni ( küldeni ) azt nagyon megköszönném.
Elõre is köszönöm válaszotokat.
ÜDV : Szaffi :-)

Nincs jelen

 

#1471 2013-05-21 20:33

Szaffi
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Orvost keresek!!!

Sziasztok.
A párom 2007 február elején hamenés tünete volt...ez több mint egy hónapig tartott amikor,normális "állagú" széklete volt,de nyálka volt benne. ( nem véres ).
Orvoshoz nem fordult,csak az év júniusban amikor már nagyon görcsölt és gasztroenterologushoz fordult.
Aki gyomor és bél tükrözést végzett,és megállapította hogy Crohn beteg.
Az orvos mûtétet javasolt,de nem egyezett bele,másik orvoshoz fordultunk.
Aki szintén megtükrözte, és a doki véleménye alapján nem volt szükség mûtétre.
További gyógyszeres kezelést alkalmazott,de a gyógyulást nem garantálja csak a tünetmentesítést.
A mai napig kiseb kihagyásokkal,gyógyszeres kezelést alkalmazza,"használja".
( állapotától függõen )
Mostanában újra görcsöl,étvágya nincs,véres széklete nincs ,és  az orvosa már nem végez vizsgálatokat.
Így egy olyan orvoshoz szeretnék fordulni,aki akár a gyógyulásban is segíthet,nem csak a tünetmnetesítésben!
Sok hozzászólást olvasok ezen az oldalon... és hiszem,és tudom hogy van remény.
Ez úton szeretném a seítségeteket kérni,hogy aki tud az ajáljon Nekünk orvost,a LEGJOBB orvost,(orvosokat ).
Aki esetleg tudja hogy Dr. Kovács Ágota hol-és mikor rendel,vagy talán valami elérhetõséget,telefon számot tud adni ( küldeni ) azt nagyon megköszönném.
Elõre is köszönöm válaszotokat.
ÜDV : Szaffi :-)

Nincs jelen

 

#1472 2013-05-21 20:52

salvya
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Orvost keresek!!!

szia Szaffi!

írod:
"Így egy olyan orvoshoz szeretnék fordulni,aki akár a gyógyulásban is segíthet,nem csak a tünetmnetesítésben!"

Az egyetemes orvoslás szerint ez a betegség nem gyógyítható. Tehát egy ilyen orvost ezért kissé logikátlan keresni.
Viszont a "Gerson-orvosok" szerint gyógyítható. Persze idõ-, energia- és pénzigényes a precizen betartott terápia.

http://gerson.hu/

vagy angolul: http://gerson.org

Szerkesztette: salvya (2013-05-21 20:54)

Nincs jelen

 

#1473 2013-05-22 21:06

kbalu
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Orvost keresek!!!

mint írtad, az egyetemes orvoslás jelenlegi állása szerint nemhogy gyógyíthatatlan, egyelõre a pontos okát sem tudják
lehet reménykedni, meg sok-sok pénzt beleölni mindenféle varázslatba, de hidd el, jobban fogtok aludni, ha egyszerûen elfogadjátok (és belegondoltok, hogy vannak ettõl sokkal de sokkal súlyosabb és komolyabb gyógyíthatatlan betegségek)

a mûtétet nem véletlen "szokták" ajánlani: ha úgy látják, hogy nagyon rossz állapotban van a beteg szakasz, akkor hiába juttok el a tünetmentes állapotra, rendszeresen fel fog ugyanott lobbanni (persze máshol is, de az más tészta)
sokan vannak itt a fórumon akik sokáig szenvedtek, majd mûtét után mind azt mondták, hogy sokkal jobb lett az életminõségük (pl. én is)

Nincs jelen

 

#1474 2013-05-23 16:33

Szaffi
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Orvost keresek!!!

Szia Mancsa.
A párom már évek óta küzd a crohn betegséggel.
Gyógyszeres kezelést kapott,de nem sokat használ Neki.
Most szeretnénk egy nagyon jó orvoshoz elmenni,ha kell a világ végére is.
Tudnál Nekünk esetleg ebben segítséget nyujtani ?
Talán Dr. Kovács Ágotáról vagy más Szuper orvosról tudsz valamit ?
Válaszod elõre is NAGYON köszönöm.
ÜDv : Szaffi

Nincs jelen

 

#1475 2013-06-15 22:45

anathea2
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Orvost keresek!!!

Nagyon jó  gasztroenterológus  menjetek hozzá!!!!
    Dr. Fuszek Péter belgyógyász és gasztroenterológus szakorvos. 1992-ben szerzett általános orvosi diplomát a Semmelweis Egyetemen. Belgyógyász szakvizsgáját 1997-ben szerezte meg, ebben az esztendõben posztgraduális gasztroenterológiai továbbképzésen vett részt az USA-ban. Két év múlva gasztroenterológiából szakvizsgázott, 2001-ben pedig ismét posztgraduális gasztroenterológiai továbbképzésen volt az Egyesült Államokban. PhD-ját 2007-ben summa cum laude védte meg. 1992-2007 között a Semmelweis Orvostudományi Egyetem I Belgyógyászati Klinikáján dolgozott. Részt vett az osztályos munkában, az egyetemi oktatásban, illetve a gasztroenterológus továbbképzésben. 1994-ben csatlakozott a gasztroenterológiai munkacsoporthoz, ahol nagy gyakorlatot szerzett az eszközös vizsgálatokban (gasztroszkópia, kolonoszkópia, ERCP, kettõs-ballon enteroszkópia). 1998-ban tanársegédnek, 2006-ban pedig egyetemi adjunktusnak nevezték ki. Ugyanettõl az évtõl mellékállásban a Firstmed Centers Kft.-ban dolgozott belgyógyász- gasztroenterológusként. 2003-ban osztályvezetõ lett a Semmelweis Orvostudományi Egyetem I. Belklinikáján. 2006-óta mellékállásban dolgozik a Rózsakert Medical Centerben gasztroenterológusként. 2000 és 2007 között a gasztroenterológiai munkacsoport helyettes vezetõje volt a Semmelweis Orvostudományi Egyetem I. Belklinikáján. 2007 szeptemberében kezdte munkáját a Jahn Ferenc Dél-pesti Kórház és Rendelõintézetben, az Endoszkópos Labor vezetõjeként. 2011 januárjában nevezték ki a III. Belgyógyászati Osztály élére.
Telefonszám: (06) 1 289 6200/1182
   
+36 (70) 450 8237

Nincs jelen

 

#1476 2013-06-16 12:39

aiolosz
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Orvost keresek!!!

anathea2 írta:

"Nagyon jó  gasztroenterológus  menjetek hozzá!!!!...."

Anathea, Te a PR-s munkatársa vagy a doktor úrnak ? Mert Rólad azt sem tudjuk, ki fia/lánya borja vagy :(

Nincs jelen

 

#1477 2013-06-16 14:26

martika
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Orvost keresek!!!

Hm.. ennyi erõvel bármelyik orvos szakmai önéletrajzát be lehet ide másolni. Komoly ajánlás volt, köszönjük.

Nincs jelen

 

#1478 2013-06-20 11:50

Sdori
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Orvost keresek!!!

Tolna megyében tud valaki jó gasztrós orvost ajánlani? Van valakinek tapasztalata errefelé? Az én orvosom elég undok, sokszor megbánt, pedig pont ez nem hiányzik a betegségemnek és a megtépázott lelkemnek!

Üdv:
Dóri

Szerkesztette: Sdori (2013-06-20 11:50)

Nincs jelen

 

#1479 2013-06-20 14:48

Bordás
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Orvost keresek!!!

Szia Sdori!
Szekszárdon Dr. Salamon Ágnes. Ö a szekszárdi kórházban rendel, és keddenként Bonyhádon is.
Üdv!

Nincs jelen

 

#1480 2013-06-20 16:33

Sdori
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Orvost keresek!!!

Szia!

Köszönöm szépen, õt ismerem, csak én pont másik doktornõhöz kerültem, Salamon doktornõ a párom anyukájának (õ is crohnos volt, de tavaly sajnos elvesztettük, azelõtt viszont javasolt nekem egy másik orvost) a kezelõorvosa volt. Kacérkodok a gondolattal, hogy felkeresem, csak erõt gyûjtök, mert neki is érzékeny helyzet lesz, meg nekem is az anyósom miatt!!! Még mindig nehezen fogjuk fel az elvesztését.

Köszi a segítséget!
Amúgy Te is Tolna megyei vagy?

Üdv:
Dóri

Nincs jelen

 

#1481 2013-06-20 16:41

Bordás
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Orvost keresek!!!

Szia!
Nem, én nem Tolna megyei vagyok :) Viszont biztos forrásokból tudom õt-õket ajánlani... itt egy másik orvos neve is, hátha... ;)
dr. Tam Beatrix
Szép napot!

Nincs jelen

 

#1482 2013-06-20 20:47

Sdori
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Orvost keresek!!!

Szia!

Ha már leírtad a nevét, elárulom, õ az én orvosom!!! Eleinte kedves volt és elfogadta az én álláspontomat is, hogy az alternatív módszerek érdekelnek inkább, tükrözésen sem voltam az elmúlt 13 év alatt, de egy ideje megváltozott!!! Most õ nyert, teletömhet azzal a rengeteg gyógyszerrel, különben mehetek a mûtõbe!!!

Üdv:
Dóri

Nincs jelen

 

#1483 2013-06-20 21:24

Bordás
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Orvost keresek!!!

Sdori!
Egyik kedves betegtárs véleménye, Salamon Dr. nõrõl: "Dóri, ajánlom figyelmedbe Dr. Salamon Ágnest. A II. belen rendel a Balassában. Keddenként a bonyhádi kórházban, szerdánként lent az SZTK-ban, ill. van magánrendelése is a Sensolite-ban Szekszárdon. Csak jókat tudok rá mondani. 10 éve kb. hogy õ kezel és még SOHA nem csalódtam benne!!! Bármi volt, maximálisan számíthattam rá. Kiharcolt nekem igen sok mindent.. Nyilván neki is vannak rossz napjai, de hát kinek nincsenek..? Én õt bátran merem neked ajánlani saját tapasztalat alapján! "

Nincs jelen

 

#1484 2013-06-20 21:33

Sdori
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Orvost keresek!!!

Köszönöm Bordás, aranyos vagy, hogy ezt megosztottad velem, így már könnyebb lesz dönteni!!! A párom édesanyja is dicsérte mindig, szeritnem már csak õmiatta is nagyon figyelne rám és nem lenne olyan durva, mint amit mostanában kapok mástól. Egyébként már korábban beszéltem vele, mikor a párom anyukája kórházban volt, szimpatikusnak és kedvesnek tûnt!!!

Köszönöm szépen a segítségeteket!!!

Minden jót!!!

Üdv:
Dóri

Nincs jelen

 

#1485 2013-06-23 16:08

martin1
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Orvost keresek!!!

Lakatos Péter László Dr  A  Sote I.számú belklinikáján dolgozik jó orvos !
Hétfõn ,Kedden, rendel 9-12-ig de szinte mindig elérhetõ!

Nincs jelen

 

#1486 2013-06-23 16:33

Sdori
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Orvost keresek!!!

Köszönöm a segítséget Martin1, de õ Bp-en van, én pedig Szekszárdon, így nem tudok hozzá felmenni!!! Egy hetet hiányoztam a munkahelyemrõl a táppénz miatt, nem is engednének el, max. az állásom rovására!!!

Üdv:
Dóri

Nincs jelen

 

#1487 2013-06-24 07:26

Babcsi
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Orvost keresek!!!

Én is hozzá járok. Remek orvos!

Nincs jelen

 

#1488 2013-06-24 15:01

tomster
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Orvost keresek!!!

Hello kedves Bordás!

Na akkor most ismét had' köszönjem meg a bátorítást és az infókat. Meg volt colonoscopia Pozsár doktornál, és negatív lett :-) IBS lett a diagnózis + kontaminált vékonybél szindróma. De legalább nem IBD. Tényleg nagyon rendes, körültekintõ és türelmes. Még én sem tudtam kiborítani :-) Bátran ajánlom bárkinek.
Kössz a tippet ;-)

Szerkesztette: tomster (2013-06-24 15:03)

Nincs jelen

 

#1489 2013-06-24 22:18

Bordás
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Orvost keresek!!!

Örülök tomster, hogy minden jól alakult! Jó egészséget kívánok! :)

Nincs jelen

 

#1490 2013-06-25 08:20

Will Lee
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Orvost keresek!!!

Sziasztok!

Kaptam idõpontot Dr. Kovács Ágota magánrendelésére. Tudna nekem valaki segíteni, hogy az elsõ alkalom mennyibe is kerülhet?

Köszönöm szépen a segítségeteket elõre is!

Vili

Nincs jelen

 

#1491 2013-06-25 09:25

Anna73
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Orvost keresek!!!

Sziasztok ! Tomster írtad a kontaminált vékonybélsz.-át, neked ez hogy derült ki? H2 kilégzési teszttel? és mit kaptál rá, Normix-ot? mik voltak a tüneteid ezzel kapcsolatban?

Nincs jelen

 

#1492 2013-06-29 09:54

tomster
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Orvost keresek!!!

12.000,- forint egy alkalom Kovács Ágotánál.

Szerkesztette: tomster (2013-06-29 10:27)

Nincs jelen

 

#1493 2013-06-29 10:26

tomster
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Orvost keresek!!!

Kedves Anna73!

Évekig csak IBS-ssel riogattak, aztán Pap Ákos professzor megcsinálta a H2 kilégzést. Durván el voltak szaporodva a kis gonosz baktériumok :-) A tüneteim állandó nyákos hasmenés, hasfájás és puffadás volt, sõt fogytam vagy 8 kilót is. Sokáig kínlodtam vele. A H2-teszt után elõször kaptam bizmutot, de az abban a helyzetben nem segített, úgy hogy jött a Normix napi 2x2 hat napon keresztûl. 2 hónap múlva ezt meg ismételtem. Utána 3 hónap probitikum (Lactoseven, Protexin, Probinul vagy Progasztro825 váltásban), majd ezután 1 hónap bizmut. Aztán alternálva a probiotikumos kezelés a bizmuttal. Kb. 7-8 hónap telt el mire "rende"jött.
Aztán elkövettem egy hibát. A második alkalom után abba hagytam a bizmut kezelést és kb. 1 év múlva visszaestem. De ilyenkor sincs nagy gáz, mert elkezded újból és kb. 6 hónap alatt rendbe jön :-)
Ha elfogadsz egy tanácsot, akkor úgy csinálod, hogy 1 hónap bizmut napi 4x 1 késhegynyi 1 dl vízben feloldva, majd után 3 hónap probiotikum (nekem a Lactoseven és a Probinul jött be) váltogatva napi 1X2 Lactoseven este, vagy 1 tasak Probinul este lefekvés elõtt. Sõt, ezt meg lehet spékelni 1 évben 1x egy Normix kúrával (max 2x fél éves kihagyással mert könnyen hozzászoknak a bacik).
Nálam ez be szokott válni. Remélem tudtam segíteni.
Ha lenne még kérdésed, akkor szólj nyugodtan.

Üdv, tomster

Nincs jelen

 

#1494 2013-06-29 11:30

Anna73
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Orvost keresek!!!

Szia Tomster! köszi szépen a választ, nem semmi hogy ilyen sokáig jön helyre ez a nyavaja. Én még csak most megyek H2-re mert a dokim erre tippel (kontamin.-ra) Én 4 hónapja kaptam el valami nagyon erõs bélfertõzést, amit nem tudják mi lehet, magas láz, erõs hasmenés amibe vér is volt. Akkor kaptam rá Normix-ot, de azóta se jövök helyre. Székletteny.negatív., vastagbél-és gyomortükrözés negatív, vékonybél CT negatív, hasi UH negatív. Vérkép totál jó. Liszt-tej érzékenység teszt is negatív. Mindig vissza-vissza jön a hasmenés, és iszonyat erõsen puffadok, de akkor is ha semmit nem eszek. Fogytam én is, étvágyam nem nagyon van, nekem a gyomortájékon is eléggé feszít. Folyamatosan szedem én is a protexin ibs-t meg társait de nem érzek javulást, azóta már egy Normix kúrát is végigszedtem, de semmi. Na majd okosabb leszek én is H2 után :)

Nincs jelen

 

#1495 2013-06-29 16:04

tomster
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Orvost keresek!!!

Kedves Anna73!

hm..a panaszok tekintetében hasonló volt a helyzet nálam is. A vizsgálatok mind negatívak lettek. Legutóbb a colonoscopia után mondták az IBS-t. Nos, ez pedig ugye gyógyszerrel nem nagyon kezelhetõ. Én jártam pszichológushoz is korábban és az nagyon sokat segített. Megtanított sok mindenre, hogyan kezeljem a stersszt. Ezektõl a módszerektõl pedig javult az állapotom nagyon sokat. Talán kipróbálhatnád...
A Protexin IBS annyira nem volt nyerõ nálam, hisz abban csak 1 féle baktérium van. Ahogy korábban is írtam nálam a Lactoseven és a Probinul jött be, mielõtt már minden létezõ probiotikumot kipróbáltam. Esetleg a Normix helyett próbáld ki a bizmut-ot. Fogja a hasadat, közben megköt egy csomó oda nem való anyagot és baktériumot. Vagy ha ez sem válik be akkor én toltam még Bolus adstringens-t apróbojtorján teával (napi fél liter). Ezt kb. 10 napos kúrában. Néha ez is segít. A tea fertõtlenít és napokon belül látható eredmény produkált. No fájdalom, kevesebb hasmenés, no puffadás....
Persze mindenkinek más jön be. Én már 7 éve kínlódom ezzel a nyavajával, lassan megszokom :-) Mert sajnos ez sosem fog rendbe jönni....
Csak azt tudom tanácsolni, hogy ne keseredj el! Ha minden vizsgálatod negatív, akko nagy baj nem lehet, és abba gondolj bele, hogy csak ezen a forum-on hányan betegebbek nálunk?

Ha van még kérdésed, állok rendelkezésedre ;-)
tomster

Szerkesztette: tomster (2013-06-29 16:05)

Nincs jelen

 

#1496 2013-06-29 16:14

Anna73
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Orvost keresek!!!

Köszi  a választ Tomster ! át fogok térni tényleg másik probio-ra mert hiába favorizálják annyira Protexin-t nem igazán jön be, hallottam mástól is hogy nem használt. Viszont ez a bizmut dolog érdekelne. Ezt recept nélkül adják a patikába, vagy az orvosnak kell felírnia ?

Nincs jelen

 

#1497 2013-06-29 20:08

tomster
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Orvost keresek!!!

Szia,
Receptre kapható. Elvileg a gasztros dokinak ismernie kell. Kérdezz rá nála, mert régi trükk :-) Ha nem ismeri, akkor átküldöm majd mailben a receptet, csak szólj.

Nincs jelen

 

#1498 2013-07-12 13:34

CICÓ
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Orvost keresek!!!

Sziasztok!
Elõször is elõre bocsájtom,nagyon tapasztalatlan vagyok orvoshoz járást illetõen. Szeretném megkérdezni, hogy jogom van-e Tb terhére egy másik gasztroenterológust felkeresni, ha úgy érzem nem megfelelõen kezelnek. Vidéki vagyok pest megyei , és mondjuk valamelyik fõvárosi klinikára. Kell-e beutaló? Azt azért tudom, hogy magánrendelésre mehetek, de jelen pillanatban nem engedhetem magamnak a borsos vizit díjakat.

Nincs jelen

 

#1499 2013-07-12 16:48

Bordás
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Orvost keresek!!!

Szia CICÓ!
Szerintem igen, választhatsz, hogy kihez menj, ha éppen az aktuális nem szimpatikus neked. Beutalót kérj, az a biztos.
A fõvárosban sok jó kórház van, remek orvosokkal ellátva. Ahol nézelõdj: SOTE klinikák, MÁV kórház, Péterfy Sándor utcai Kórház.

Nincs jelen

 

#1500 2013-07-15 09:14

CICÓ
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Orvost keresek!!!

Köszönöm!
Sokat segítettél!

Nincs jelen

 
IBDoktor
 

Láb

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB