#51 2006-12-05 15:26

dori
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hírek egymásról

ohh ohh latom nagyon nem akarod ezt az off-ot ;) amugy koszonom :):)

Nincs jelen

 

#52 2006-12-05 20:32

Niala
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hírek egymásról

Óh,drágáim,örülök,hogy ily kellemesen telt a hétvégétek! :D
Pusz nektek!

Nia

Nincs jelen

 

#53 2006-12-05 22:13

barna-by
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hírek egymásról

Hát megismerkedtünk!! :D
Persze távolságtartóan...de lent is így hülyéskedtünk :)Dorival lehet, õ minden tuti dologba benne van! :)
Fõleg a pizzasütésben, igaz?

Szerkesztette: barna-by (2006-12-05 22:15)

Nincs jelen

 

#54 2006-12-18 22:22

barna-by
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hírek egymásról

Nah hali!
Ma volt a CTm!Nem találtak semmit, se szükület, se semmi, szal ez jó hir a Reminek!Viszont kiderült az, hoyg a sérvem a vékonybélhez kapcsolódik!Ez nemtom, hogy jó vagy rosz, de ezek szerint nem kell a belet különösebben mûteni,de pontosabbat majd csak a colon után tudok!

Nincs jelen

 

#55 2006-12-20 17:39

Tilda
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hírek egymásról

Barna!

Jó hír,hogy talán nem kell mûteni!!! :))
Ki csinálta Neked a ct vizsgálatokat? ( hol voltál? )

üdv
Tilda

Nincs jelen

 

#56 2006-12-20 18:22

Szuszidi
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hírek egymásról

Barni majd én megmütelek igy karácsonyra!!! :D Remélem örülsz neki!? ;) Amugy én is örülök neki!!
Üdv: Szuszidi

Nincs jelen

 

#57 2006-12-21 12:09

barna-by
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hírek egymásról

Hogy ki csinálta, azt nemtom, de azt igen, hogy a Péterfybe voltam és az aszisztens, aki jött be hozzám, meg szúrt meg minden, az NB1es csaj volt!!Meg is jegyeztem neki, hogy ritkán lát az ember ilyen szépet, mint õ!! :D AMúgy ott lent va na Labscreen és õk csinálták, de a dokit nem tudom ki volt, mert nmeis láttam senkit az aszisztensen kivül...
Mûtét?Oké! De akkor neked, Szuszi meg megnézzük a petefészkedet, hogy nehogy kaptárgyulladásod legyen igy karácsony elõtt, sõt, megfejeljük egy kis prosztatavizsgálattal is! Oké? De prosztatafejést nem vállalok! :)
Még egy nap és ittleszek aktivan a gép elõtt, mert a kuzin hazajött 2 hétre irországból és foglalkozni kell vele, mert olyan, mintha a bátyjámlenne, és muszáj vele inni a károcsonyra!Persze ddig is mértékkel ittam, kivéve kedden, de errõl Nia tudna mesélni, mert õ még fel is hivott!:D

Nincs jelen

 

#58 2006-12-21 17:14

Tilda
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hírek egymásról

:))

Nincs jelen

 

#59 2006-12-21 17:16

Tilda
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hírek egymásról

van valaki, akinek a SOTE Radiol. klinikán csináltak ct-t? ( Üllöi út )
Szép napot!!
T

Nincs jelen

 

#60 2006-12-21 17:23

roor
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hírek egymásról

Üdv!

Meglátogattam ma a házidokimat.Nem is volt vele semmi gond.
De mentem a gasztrodokihoz is.Pechemre.
Édes volt,csak éppen még marad a medrol és januárban jön az immuran is.
No sebaj!
Legalább (eddig) jó volt a napom!

pápá

Nincs jelen

 

#61 2006-12-21 19:29

dori
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hírek egymásról

sziasztok'''
en is ma vtam motomnal es az en evem nagyon jol vegzodott :) es meg milyen tisztan fog kezdodni a kov.esztendo..
nah csak annyit hogy aki ismeri armint jol van nemreg mutottek igaz hogy zarasra keszult de lett egy kis komplikacio belosszenoves-tapadas-stb...de jol viseli hosszaban fel kellett nyitni de januar vegen megy sielni ....ja igen-meg korhazban van... :o
udv.: dori

Nincs jelen

 

#62 2006-12-22 10:35

Malacka
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hírek egymásról

Sziasztok,

Nem tudom mikor kerülök megint épp gép közelbe, mert a szüleimhez utazok vakációzni, de azért próbálok mindennap netezni.
Ezért mindenkinek Kellemes Ünnepeket kívánok mindenkinek, és "felhõtlen lakmározást".

Üdvözlettel: Malacka

Nincs jelen

 

#63 2006-12-22 22:03

mendi63
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hírek egymásról

Kedvesseim!
Bizony lassacskán egy éve, hogy én is itt vagyok köztetek nap- mint nap. Nagyon közel kerültetek ennyi idõ alatt hozzám. Köszönöm.
Mindenkinek kellemes karácsonyi ünnepeket  és nagyon boldog új évet kivánok.
Üdvözlettel : mendi63

Nincs jelen

 

#64 2007-01-31 14:22

Ildico
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hírek egymásról

Sziasztok!


Sajnos megszûnt a skype elérhetõségem, mindazok, akik partnereim között voltak, s akik esetleg a jövõben így szeretnék tartani velem a kapcsolatot - aminek nagyon örülnék - kérlek benneteket, hogy keresetek meg az MSN-en.
Az MSN-en címem ugyanaz, mint a mailom:   herczegne@vipmail.hu

Szép napot mindenkinek!

Nincs jelen

 

#65 2007-02-18 10:52

aiolosz
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hírek egymásról

Barna-by, irtad, hogy a Dr. Dani Vilmos a haziorvosod. Kicsi a vilag, O az anyosom maszek dokija es egyebkent ugy tudom, hogy meg mindig O a teniszvalogatott orvosa is. A felesege is orvos, O a Sportkorhaz dolgozik, most eppen a parom terdet purgalja :-)

Nincs jelen

 

#66 2007-02-23 14:25

Tünde
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hírek egymásról

shrahina,

De örülök, :) találtam végre egy földit a személyedben, én is arra lakom ahol Te és K. Á. -hoz járok szintén. chat-en beszélgethetnénk, mit szólsz?
üdv. Tünde

Nincs jelen

 

#67 2007-02-24 22:49

dori
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hírek egymásról

ahhhhh sziasztok''''
vegre (?) ((de nem jo)) ujra itthon.
vege a szunetnek, a lazitasnak, az isteni sieleseknek ill.melegedoknek, hihetetlen ismerkedeseknek.
igen, barni megtanult sielni-hozzatennnem nem is rosszul.
igy 11 fele kisse keson vagy barnahoz kepest hamar, de ilyenkor mindig tombol bennem a sieles feeling es most kivetelesen nagyon nagyon, mintha megallt vna az elet.-ez persze koszonheto sok sok emberkenek.
szoval ismet, mint minden mikulas :) altal szervezett sitabor ez is isteni volt. kellettek ehhez sok bokok, beszelgetesek, feelingek, kicsit szlovakok, tepozaras nacik, orrcsepp, beherovka (?), az a C betus italocska :p es meg sok minden mas: soforBACSI :) nah de nem reszleteznem, csak tudatom veletek, hogy ujra itt-es sieles alatt is rengeteget emlegettuk a forumot.
kepeket persze mellekelunk ;)

Nincs jelen

 

#68 2007-02-25 08:19

Szuszidi
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hírek egymásról

He he remélem jól éreztétek magatokat! S a Barni bukásait is megörökítetétek!! :)

Nincs jelen

 

#69 2007-02-25 08:57

CSICSU
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hírek egymásról

Szia Dori, Barni! Örülök, hogy hazaértetek /ti gondolom nem annyira ,maradtatok volna még/,hiányoztatok.Nagyon kiváncsian várom a képeket!

Nincs jelen

 

#70 2007-02-25 10:34

barna-by
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hírek egymásról

Én is ittvagyok!

Háht, gondoltam ma irok, nehogy Dorci lemaradjon, mert azt mondta, hogy nem lesz gépnél, de ezek szerint volt, nahmind1!

Ez a sielés ultrajó volt! Mégmégmég!!! A perecelések is jók voltak, igaz, hogy néha fejjel lefelé csúsztam 20-30 métereket, de az is jó volt, élveztem, mert kellett az adrenalin!!!
Sielni meg nem is nehéz! Felvettem sokminden szépet, nagyon szépet (Dorci a legszebb :) ), majd felrakom, ha eljutok odáig, meg ha Dóri átküldi nekem az övéit, akkor azokat is, mert nálla van a fetrengõs képek 100%a!
Persze sérülés nélkül nincs sielés, valószinüleg eltört a középsõ ujjam, de nem sok vizet zavar, mert nem fáj, csak egy darabon már nem hajlik :P
És persze ami még a legjobb volt, Dorcival egy szobába lakni!! A mindennapos pakolások, amik 2-3 néha még 4 óráig is eltartottak, háháááá, még az is hiányzik! Persze a "Bar-ni-kám! Odaadod az orrcseppet?" lol! Utolsó elõtti nap kéz a kézben alvás...háh! Tök romantikus volt! Rég éreztem ilyeneket mint ezen a héten, persze nem kell különösebb dolgokra gondolni,, csak fél percig adta a kezét :), de nekem az is elég érzés volt!

De hiányzisk a sí, az adrenalin, a chopokról való lesiklás, a perecelés a nagy semmibe és a Hot Cranberry!
És persze Dorci ;) :P

Szerkesztette: barna-by (2007-02-25 10:35)

Nincs jelen

 

#71 2007-02-25 11:23

dori
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hírek egymásról

jajj egy szoval isteni feelinges, sieleses utazasunk volt.
hihetetlenul hianyzik, mintha megallt volna az elet...
nemtom te hogy vagy ezzel.

Nincs jelen

 

#72 2007-02-25 11:58

barna-by
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hírek egymásról

pont ugyanigy!
Ami emlék maradt azok a képek, és a zuzódások! És persze a soksok emlék!!! Életembe nem felejtem el ezt az egész hetet! Istenjó volt! Annáék, te a Sofõr és a Feri!Senkit nem tudok majd elfelejteni!Ha összejössz majd a Sofõrrel, szólj, és akkor elmegyek én is!!! :) Jó srác volt!!!
De tudom mi hiányzik neked még!!!! A patentos nacim ;) Csak egy mozdulat és már el is tünt! :D

Nincs jelen

 

#73 2007-02-25 12:06

dori
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hírek egymásról

ja a patentos naci rullz, sofor feeling :) fecoval es persze termeszetesen szolok-de hova is jossz el?
hat ha o lesz a valasztott, akkor igerem lehetnel a tanu ;) na de!! deNEM lesz igy.
mindenesetre tok arik vtak.-szall f.-s.az egy kategoria-nah jo a s.egy piciket feljebb van ;)

es ami a legeslegjobb:koszonom moTom doki, hogy elengedtel, mert ha nem ahhhh...de rossz is lett vna, ha kihagyom ezt az egesz feelinget ;)   es miutan barni is megtanult sielni, azutan sokkal, de sokkal jobb lett minden es o is csatlakozhatott a jobbnal jobb feelingekbe.-nos majd ha otthon leszek, vhogy mellekelek kepeket, de ne surgessetek :p

Nincs jelen

 

#74 2007-02-25 12:11

barna-by
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hírek egymásról

Én leszek a tanu? hehehe!!! Akkor majd én szervezem a legénybúcsút is! Persze majd egy másik idõdimenzióba, mert sajnos "errõl a vonatról lecsúsztál" :) . (idézet egy f.szfejtõl, aki szintén ottvolt....de minek...)
De dorci, nekem te okoztad a a legjobb emlékeket!Ajánlom a leendõ barátodnak, hogy pakolás közben legyen ott, mert akkor lehet a legjobb témákról beszélgetni, igaz?! :)
Nahmeg az esti sötétségbe burkolzózva a kis titkokról, történetekrõl (részemrõl rihest kimeritettem dorinak, sztem meg is unta! :) ) De a melegedõs feeling és mihok aki melegedõben volt és félig mexikói beütésü arcberendezéssel rendelkezett, tisztára mint a Prison Breakbe a mexikói! loool....felvételt majd ide!! :)

Amúgy kezdem felpakolni a képeket, készüljetek!

Nincs jelen

 

#75 2007-02-25 15:44

dori
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hírek egymásról

hat a vonatrol lecsusztam, de o is rolam.
vagyis nem vonat volt az, hanem busz ;)
mihokkal is talalkoztunk ja-enyhen le is cameraztuk-remeljuk megengedi, hogy a nyilvanossagra hozzuk.
de barni szted most nagyon OFF lesz nemsokara a mi kis sitaborunkrol beszelgetni itt a forumon?
aJanlom ezt a mikulasos sitabort mindenkinek-meg mindig, de mar lehet hsz-eken keresztul szoismetlessel, de I.S.T.E.N.I. volt-HÁLO.O.Ó.Ó. :)

Nincs jelen

 

#76 2007-02-25 16:57

manna
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hírek egymásról

Na gyerekek! ( Dorci és Barni)

És még Cappyt +Engem akartatok OFFolni!!!
Pedig mi még nem is osztottuk meg veletek a tali utáni éjszaka élményeit:-)
Azért örülök hogy jól sikerült a sielés és egyben hazaértetek, várjuk a fotókat!

Nincs jelen

 

#77 2007-03-01 16:02

Tilda
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hírek egymásról

Csatlakozom Mannához: képeket ide!!!!

Téda

Nincs jelen

 

#78 2007-03-01 16:31

barna-by
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hírek egymásról

Hahó!

Képek majd lesznek idõvel!!

Viszont Dorcival bentvoltunk a Margit kórházba és neki maradnia kell még egy napot tágitás miatt, igy õ ma nem nagyon lesz szerintem elérhetõ!Nem feküdt be, de holnap altatják a drágám és nem hiszem, hoyg irna bármit is, de hétvégén biztos aktivizálja magát!!!
De ne akarjon vele senki nagyobb téren közlekedni!!!Vinném a villamoshoz, erre besikit, mintha erõszakolnám, hoyg neki a nagynénje a buszt mondta, és ne álljon szóba idegenekkel!Hát nézett mindenki, mit is csinálok vele!!!Szép mondhatom!!! :D

Nincs jelen

 

#79 2007-03-02 18:27

dori
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hírek egymásról

hai'''
koszi annak a 2 embernek a mailt. (remelem tudjak kikre gondolok :P )
istenien vagyok& nem is volt olyan rossz ez a nap.

Nincs jelen

 

#80 2007-03-16 17:45

barna-by
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hírek egymásról

Ne gyertek szegedre!
Ez a hely totál züllés!
Tegnap este borsostokánnyal kezdtem, ma reggel tojásrántottát ettem a Dorcival, gazdakon, aztán shake-eztünk erõsen és még 3 gombóc fagyit is letoltunk, hogy szinten maradjunk.A remi ezek szerint hat, mert pár pukkancson kivül más nem zargatott!!!
És még nincs is este....


u.i:remélem jó helyre irtam! :)

Nincs jelen

 

#81 2007-03-16 21:18

dori
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hírek egymásról

...este van.
most jottunk a nagy bevasarlasrol. vajon mi is lapulhat a csomagban?
ja pontosan...khm!!ooo...cola, pisztacia, vodka...ja es most pattog a popcorn... :D ikszdé XD ...;)
boccs.
barnikat felemeszti az a vagy, hogy egybol hasznalja a remi hatasat.

Nincs jelen

 

#82 2007-03-17 07:48

Szuszidi
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hírek egymásról

Hmm csak nehogy meglegyen a böjtje!! :)

Szerkesztette: Szuszidi (2007-03-17 07:48)

Nincs jelen

 

#83 2007-03-18 21:42

barna-by
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hírek egymásról

A szegedi züllés vége!
Összefoglalva: 72 órája semmit nem produkáltam, csakegy kis adagot, ami olyan mint egy bébivirsli.Teszteltem mindennel, sõt még pénteken bekúróest is volt a popcorn után, de a piát is birja a cucc! :)Mindenesetre Xtrajó pörgés volt szegeden Dórival, csak az a baj, hogy haza kellett jönni és most hiányzik...meg én is neki...(ne tagadd az elõbb hivtalak!! :D )
Hja és Mancsa is szemtanuja volt anak, ahogy remivel felvértezve belibbenek a terméktájékoztatóra! Katunk is, mivel kólával mentünk be és pont szó volt róla, hogy za a legnagyobb méreg :D Úgyhogy okoztunk neki egy jó napot!! :)
Hehe!!!

Remit mindenkinek!


U.i.:képek holnap jönek a züllésrõl! Legyetek türelmesek! :D :D

Szerkesztette: barna-by (2007-03-18 21:43)

Nincs jelen

 

#84 2007-03-28 14:42

dori
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hírek egymásról

sziasztok'''
barnika 4 kemeny napot remizik, igy hat 'igazoltan tavol'.
az elerhetoseget megadta, mivel nagyon nagyon unatkozik, ezert aki szeretne keresheti: 30.367.51.58.

Nincs jelen

 

#85 2007-03-29 11:25

kalibabe
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hírek egymásról

Hali!
Én itt még új vagyok, most regisztráltam.
Szóval, a cron-betegség nem engem, hanem a nõvéremet támadta meg. Most éppen kb. egy marék gyógyszert szed, de számomra a szteroid a legaggasztóbb. Meddig kell azt szedni?
Volt most egy festéses vizsgálaton, ami azt mutatta ki, hogy megnagyobbodtak a nyirokcsomói a vékonybélben, tehát van esélye elzáródásra, de a doki azt mondta, hogy ezt még nem kell mûteni, csak gyógyszerezni. Volt vki ilyen helyzetben már? (biztos) És mi van, ha elzáródás jön létre?
Aggódom.

Nincs jelen

 

#86 2007-03-30 18:33

barna-by
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hírek egymásról

Üdv! Visszatértem az aktiv emberek közé! Látom a számom fentvan és köszönöm annak a sok-sok embernek hogy keresett (Nia és Dóri..de ti ugy is tudjátok a számom)!

kalibabe:
a szteroidot sokáig kell szedni, általában 3-4 hónapig kell szedni, ez a minimum.Ha egy évnél tovább szedi, akkor fennáll a függõség veszélye, ami annyit tesz, hogy nem tudja letenni a szterót, mert a szervezete, csak úgy tud normálisan stagnálni, ha szedi, ha leáll, akkor jön a hasmenés, hasfájás és az alaptünetek.
A nyirokcsomó megnagyobbodása pedig nem vezet tényleges elzáródáshoz, hiszen a nyirokmirigy nem mindig öleli át a bél teljes átmérõjét!Persze egy bizonyos nagyságnál létrejön a szükület, de a nyirokcsomót tudják kezelni, relative elég jól, a szteroid pedig pont ezért kell, mert gyulladáscsökkentõ!
A szteroid tényleg nem a legjobb gyógyzser de ebben a betegségben ez a legnagyobb segitség, igaz, hogy sok mellékhatása van és sok jön ki az emberen, de valamit valamiért...
Jobbulást a tesódnak!

Nincs jelen

 

#87 2007-04-06 19:21

dori
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hírek egymásról

az en tilda "mamómnak"van msn cime? :)

Nincs jelen

 

#88 2007-04-07 18:02

Tilda
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hírek egymásról

van, van! :)
dundo12@freemail.hu
T

Nincs jelen

 

#89 2007-06-02 19:00

dori
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hírek egymásról

nem szeretem ezt...
remelem tudod kinek szol...

Nincs jelen

 

#90 2007-08-30 14:07

dori
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hírek egymásról

hejj aiolosz"
te meg mar itthon vagy? akarom mondani netkozelben mostansag?
mezeskalacs sem akadalyoz meg senkit semmiben, de en special mindenkit ismerek :)
jo, nem... :)
koszonjuk csicsu, h hianyzunk, de mostansag szunetelunk, vagy csak lazulunk barna?
punnyadas rullZ, es talan aztan mar megtobb... :o suli, suli nemsokara...

Nincs jelen

 

#91 2007-08-30 22:32

barna-by
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hírek egymásról

Kedves csicsu és mindenki!

Bevallom õszintén, hogy én már minden használató dolgot átadtam amit tudtam, sokaknak segitettem, olyan nem is volt akinek nem (vagy igen?), de ennek ellenére megkaptam, hogy egy okoskodó ember vagyok....épp ezért az okoskodást meghagyom másra, élem a sportolói életem (mert már elég gyökeres része, aki át capoeria bemutatót kiirva valaho, nah ott én is fellépek) és próbálom egyengetni ezt a rögös kis utat amit életnek hivnak! Valaki biztos lesz aki betölti a helyem, de ezentúl máûr nem leszek nagyoon aktiv tagja az oldalnak, néha néha megnézem mi a helyzet, irok is ha tudok, de ennyi!

Nincs jelen

 

#92 2007-08-30 22:50

dori
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hírek egymásról

en ugy szinten, csak en nem kaptam okoskodoi "oltast".

Nincs jelen

 

#93 2007-08-31 20:06

CSICSU
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hírek egymásról

Szia Barni !Nem tudom miért pont az én nevemet említetted fenn ,úgy hangzik mintha én  "okoskodoztalak" volna le... Pedig ez éppen ellenkezõleg van én sokat "köszönhetek "neked és  Dórinak ,eleinte mikor még új voltam a fórumon, Ti voltatok,akik lelket öntöttetek belém..lehet ,hogy Ti ezt nemis tudjátok ,de így van.. Na szóval sajnálom ,hogy már csak néha-néha benéztek a fórumra , mert eddig tudtam bármit írok Ti válaszoltok  és nem sajnáltátok az  idõtöket rá  / volt mikor valaki azt írta nézzek utána a neten/. Ja és megbántani ill. megsértenni ezzel senkit nem áll szándékomba, mert  Én is megkaptam ,hogy a  " fórum egyre jobb" , tehát  fent  csak az Én kis szerény véleményem olvasható.  11 éve vagyok  beteg , mégis nagyon sok újat megtudtam  ,itt a fórumon amirõl eddig mégcsak nemis hallottam a betegségemmel kapcsolatban ...

Szerkesztette: CSICSU (2007-08-31 20:23)

Nincs jelen

 

#94 2007-08-31 20:28

zotyesz
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hírek egymásról

Csatlakozom csicsu hsz.hoz én is sajnálom hogy ritkábban lesztek Barni és Dori .

Nincs jelen

 

#95 2007-08-31 22:23

barna-by
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hírek egymásról

Csicsu, félre ne érts, nem te voltál az oltogató.Aki volt, az tudja, hogy õ volt! Egyszerüen cska te irtad, hogy mi hiányzunk, én csak válaszoltam.Aki rendszeres hozzászólója az oldalnak és ismer minket eléggé az tudja, hogy itt nem okoskodásról vagy nagyzolásról van szó, hanem szimpla segitségnyujtásról
de aki szerint ez okoskodás, hát oldja meg õ a problémáit, válaszoljon neki a rák és majd a mûtõasztalon mindent megtapasztal! Ennyi. Nem haragszom senkire, csak ezentúl minusz egy fõ lesz itt, legalább is egy darabig! Majd a sérvmûtétem után amikor betegácsiban leszek, biztos jövök fel ide bandázni, szóval nem maradtok okostóni nélkül!:)
Aki szerint meg okoskodás az egész, neki üzenem: Független Államok Közössége!

Nincs jelen

 

#96 2007-08-31 22:44

dori
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hírek egymásról

hejj hejj"
en is benezek, de mostansag nagyon nem nyalazom at a topicokat, inkabb csak atfutok folottuk.
mar nem vagyok akkora fanatik, de ettol fuggetlenul hajra ÁOK :) orvosi mindig, es remelem szegeden. :) majd lestek, ha motomnal fogok tanulni ;) , akarom mondani: gyakorlatozni, ill. kezei kozott dolgozni :)
most nagyon masfele modu ibd-s dolgokon "dolgozunk", de elsosorban; konyv+interjuk+miegymas... szeged 1-es belklinika->majd tovabbfejlesztes..
barna dolgozz rajta-tudod""
egyebkent meg en sem hallok mar ujat, de a forum tenyleg jo rob"
OFF

Nincs jelen

 

#97 2007-09-01 10:34

CSICSU
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hírek egymásról

Ok! Megnyugodtam , mert azért látom  figyelitek a fórumot / ennek örülök/ ,ja és  Dóri ,ha  " professzorasszony " leszel lehetek a páciensed? :)   /Barni ,kb. mikor mûtenek? /  Sziasztok :Csilla !

Szerkesztette: CSICSU (2007-09-01 10:36)

Nincs jelen

 

#98 2007-09-02 17:26

Tilda
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hírek egymásról

Mi a jó nyavalya folyik itt???!!!! Dóri, Barni mi van veletek????
Sem egy szülész nõgyógyász sem egy leendõ prof asszony sem tûnhet el csak úgy mert éppen ilyenjük van....
Majd én ezt megbeszélem a Motom-mal Dóri...
:D

pusz
Téda
UI: ahogyan apukám mondta annak idején:  " ha rám hallgatsz.... azt csinálsz amit akarsz... " :)

Nincs jelen

 

#99 2007-09-03 19:15

dori
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hírek egymásról

hejj hejj... miert nem "tanulhatok" motomnal, ha csak ritkan nezek be a forumra?
hu tilda ezt tudod, hogy komoly fenyegetes. azert neha napjan itt vagyok, csak semmi erdemlegeset nem tudok mostansag a temahoz szolni, mert mar kicsit lapos, de ez csak biztos szamomra ilyen. ja meg manccsal is... (gondolom)

barni"""
dobot ugyanott ered el, gondolom ugyanazon a szamon...boccs, hogy nem irtam... :(  egyebkent semmi erdekfeszitot nem tudok. gyere inkabb szegedre-talaltam egy isteni sebeszt ;)

Nincs jelen

 

#100 2007-09-03 20:42

barna-by
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Hírek egymásról

Járjak remire és sebészhez is Szegedre? Babe, finanszirozod mindezt??? Csak mert ez perpill nem áll zsebre!:) Igy is ki akarnak rugni!:D Ezzel cska tetézném a bajt!:D

Nincs jelen

 
IBDoktor
 

Láb

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB