#351 2015-11-26 23:49

Rigor
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Párkapcsolat

Köszi! Nem tudom, majd beszámolok róla! Pont ez a poén hogy ugye hogy megy/nem megy:P :) illetve mik a tapasztalatok. Holnap megyek aljas kúszóbab koncertre, például az ugye. Persze ide nem a csajozás miatt megyek de hát az otthon üléshez képest ugye ki tudja! :) Még valami szégyenletes csúfság is megeshet :P

Nincs jelen

 

#352 2015-11-28 04:44

Rigor
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Párkapcsolat

Oké én biztos nem leszek mintapéldány, vagy na jó legalábbis reményt nyújt elkeseredett magányos társaimnak a példám, hogy na, szóval ma kimozdultam otthonról hogy barátokkal találkozzak punk koncerten de még az odaúton összejöttem egy csajjal aki pont olyan hülye mint én, aztán késöbb is a betegségem inkább vagányságként jött elõ amikor téma lett. És a saját kezével írta fel a nevét és a telefonszámát egy kis papírra tollal!!!!

Szerkesztette: Rigor (2015-11-28 14:49)

Nincs jelen

 

#353 2015-11-28 17:19

Zsoltiihh
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Párkapcsolat

Szia Rigor!Na ez gyorsan ment!Punk koncert s egybõl  csaj.

Nincs jelen

 

#354 2015-12-14 20:46

Rigor
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Párkapcsolat

Na jó az túlzás, mert nem hívtam fel/stb, túl friss még a komoly kapcsolatból leválás. De azért jó érzés volt tudni hogy nem kell teljesen leírni magamat :P

Nincs jelen

 

#355 2016-02-05 21:31

onlyim
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Párkapcsolat

Sziasztok.
Kíváncsi vagyok, hogy tudjátok kezelni a betegséget párkapcsolatban, ill. a társkeresés folyamán.  Engem nagyon akadályoz, nehezen értik meg ha rosszul vagyok,ha egész nap nem tudok semmit se enni, se inni, szimplán hisztinek gondolják a pasik. Hogy oldjátok meg a szex-et?

Nincs jelen

 

#356 2016-02-10 03:26

ZsákosFrodo
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Párkapcsolat

Kedves Onlyim! Nekem ugyan már sztómám van, de úgy vettem észre, hogy a párkapcsolat lehetetlen. Feleségem van, mióta megmûtöttek gyakorlatilag megszünt közöttünk a szex. Kipróbáltam egy-két társkeresõ oldalt, de amint a nõk meghalják hogy egy zacsival több van a kelleténél, lelépnek. Ebbõl is kétféle van, van aki egybõl kijelenti, hogy õ ezt nem tudná elviselni, szerintem ez a jobb. A másik aki fél megmondani az igazat és csak hiteget és sosem megy el egy randira sem. Igaz ezt a betegséget senki sem akarja elfogadni, van kollegám aki még közeljönni is fél nehogy elkapjon valamit. Volt olyan aki kijelentette, hogy õ a helyemben felakasztaná magát. valahol azt olvastam ez a betegség magányossá tesz, de nem a beteg fordul el az emberektõl, az emberek fordulnak el tõlünk.

Szerkesztette: ZsákosFrodo (2016-02-10 03:54)

Nincs jelen

 

#357 2016-02-11 08:10

Lisa
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Párkapcsolat

Kedves ZsákosFrodo!
Õszinte szívbõl sajnállak Téged, hogy ilyen emberek vesznek körül amiket leírtál és a Feleséged miatt különösen.
Tanácsot nem igazán tudok adni mivel itt már elégszer leírtuk, hogy nem szabad ilyenekkel foglalkozni, teljesen szakítani kell még a beszélõ viszonyt is ezekkel az emberekkel. Fõleg az olyan nõkkel akik menekülnek a sztóma hallatán, még gondolkodásra sem méltóak.
Most Debrecenben találkozunk a hétvégén, ha van kedved gyere el és egy kicsit beszélgess normális emberekkel is!

Nincs jelen

 

#358 2016-02-29 00:57

ZsákosFrodo
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Párkapcsolat

Szia Lisa! Köszönöm az invitálást, de sajnos vagy szerencsére a munkám miatt kevés szabadidõm van. Bár velem egykorú sztómásokkal szívesen találkoznék. Fõleg hölgyekkel. :-))

Nincs jelen

 

#359 2016-02-29 16:04

Rigor
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Párkapcsolat

Csomó embernek meg a karja vagy a lába hiányzik, azért az ránézésre is rémisztõbb (na mondjuk nekem pont apotemnophobia-m van de már csak a fedetlen felsõ végtag hiányosságoktól tudok ájuldozni). És mégis találnak párt - (olvastam a fórumjukat, van aki még könnyebben mint elõtte - egyszerûen jobban kitûnik a tömegbõl, az embereket érdekli a téma stb.).

Én úgy vettem észre - a sztóma - ha eléggé vagányan van lekommunikálva akkor nem annyira hátrány.

A legtöbb hátrányt leginkább az okozza hogy te magad nem fogadod el, vagy szégyelled és ez nagyon kisugárzik. Ugyanúgy mint amikor valaki magányos, depressziós és görcsösen akar párt találni, az elriasztja a másik nem tagjait (bezzeg amikor párkapcsolatban van, és épp kielégült mosollyal az arcán mászkál, akkor hirtelen több ellenkezõ nemûnek is csábítóbbá válik).

Szerkesztette: Rigor (2016-02-29 16:05)

Nincs jelen

 

#360 2016-02-29 22:02

QpaK
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Párkapcsolat

Én nem is mondanám el a sztómát a helyetekben. A betgségem sem mondom el senkinek, mert akkor nem engem, hanem a beteget látnák. Hagyok idõt másoknak, hogy megismerjenek, aztán csak utána ha arra érdemesek. Kis túlzással, mert antiszociális vagyok, és nehezen viselem az embereket magam mellett... Nálam határozottan itt van a gubanc.

Nincs jelen

 

#361 2016-03-02 03:33

ZsákosFrodo
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Párkapcsolat

Magamban ez már rég tisztáztam. Kifelé már a kezdetektõl próbáltam a viccesebbik felét mutatni a sztómás létnek. Akkor is amikor magamban azon gondolkodtam hogyan vethetnék véget ennek az egésznek. Én nem titkoltam soha hogy mi a problémám, gondoltam jobbha tõlem tudják minthogy a hátam mögött beszéljenek. Az emberek jó 30 százaléka fogadta ezt jól, a többi elfordult tõlem, ez kezdetben zavart. Mára ott tartok, hogy nem érdekel. Volt olyan aki mikor közöltem vele a gondomat azt mondta ez így helyes,  hogy megmondom és nem kényszerítem rá az undorító dolgomat másra. Ez egy csöppet szarul esett, legszivesebben visszakérdeztem volna, hogy te is közlöd hogy lusta vagy takarítani és trehány vagy? Mindegy ez van. Mindenesetre egyre jó ez az egész, az emberek megmutatják a valódi arcukat.

Nincs jelen

 

#362 2016-03-02 10:21

QpaK
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Párkapcsolat

Csak szerintem ez nem korrektség kérdése. Neki ugyan úgy joga van megismerni téged mint embert, hogy el tudja dönteni, te mint sztómás-ember kellesz-e? Az egyikõtökkel szemben sem korrekt, ha csak a beteg sztómást látják benned?
Ennyi erõvel Te is elvárhatnád, hogy mindenki kapásból beszámoljon a negatív tulajdonságairól, mert arról jogod van tudni. Nem lenne kiábrándító, ha valaki csak azt hangsúlyozná? Hagyj idõt arra, hogy megismerjenek, lehet már eleve nem passzoltok, akkor meg a sztómát minek felhozni? Ha pedig megvan az összhang, a sztóma még talán elõnyödre is válhat…

Nincs jelen

 

#363 2016-04-24 21:51

Fercsi70
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Párkapcsolat

Sziasztok!Február óta,végleges sztómám van. ZsákosFrodó 'sorstársam'-hoz teljesen hasonló a helyzetem!Az nejem közölte,hogy 'iszonyodik'tõlem,örülne ha el költöznék!Csak is a két lányom tartja bennem a lelket!Viszont,kezdem azt érezni,hogy totál el magányosodtam!Azt szeretném megtudni,hogy létezik-e olyan  oldal,vagy csoport,ahol sztómás nõkkel lehet ismerkedni?

Nincs jelen

 

#364 2016-07-15 06:46

ZsákosFrodo
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Párkapcsolat

SziaFercsi70. Kíváncsi vagyok a Te helyzeted mennyiben változott. Nekem sikerült túltennem magam az egészen. Igaz én nem költöztem el, talán túl gyáva vagyok, de ahogy nálatok is úgy nálunk is két gyerek van. Ennek ellenére a szex oltárira hiányzik, sokmindent megpróbáltam, kipróbáltam. Ezt leszámítva viszont az életem ugyanolyan mint a sztóma elõtt, talán érzékenyebb lettem.

Nincs jelen

 
IBDoktor
 

Láb

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB