#301 2016-02-21 11:35

csumpimalac
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Sport

Szia! Én ismerek olyat, aki ritmikus sportgimnasztikázott, majd beteg lett, abba kellett hagynia, de teljesen nem tudott elszakadni tõle, és amikor lement gyakorolni egy kicsit, másnapra fellángolt a betegsége. De magamon is tapasztaltam ezt, amikor még aktívan jazz táncoltam, hogy egy kiadós edzés után rosszabbul lettem. De lehet, ezt is egyéne válogatja. Nem tudom. :(

Nincs jelen

 

#302 2016-07-18 02:57

Fehérné
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Sport

Sziasztok.
Én sztómás vagyok már...majdnem egy éve. Mûtét elött is aktív életem volt, és nehéz volt a kórházban és utána otthon a lábadozás. Kellett mozgás. 3 hónapot voltam összességében otthon. Vissza is tudtam jönni dolgozni, nem is volt gond. Én sajnos futni nem tudok, nem az én sportom. Viszont bicózok és úszni is szoktam. Nagyon jó mind a kettõ. Hasam sosem volt izmos... Nem nagy, de van rajta egy kis felesleg. Has izmozni mikortól lehet a sztómásoknak? Nem fáj semmim és nem is szedek semmi gyógyszert... Étrendemre próbálok figyelni, de szeretem a magyaros ételeket... (szalonna, friss kenyér...stb) és sok sok zöldség.

Nincs jelen

 

#303 2016-07-18 22:02

flydomi
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Sport

Szia Fehérné

Szerintem már a mûtét után,3-4 hónap után nyugodtan lehet csinálni.Sõt.Már 2-3 hét után is jó,ha pár pici felülést csinál az ember.Sokat segít olyankor az izmok mozgatása.Gyorsabban regenerálódik olyankor a has.Én,szép fokozatosan álltam rá.Nincs még kocka hasam,de viszont tényleg nem mindegy,ha az ember napi 20 percet mozgással tölt el.

Nincs jelen

 

#304 2016-07-21 20:58

Fehérné
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Sport

Nagyon köszi az infót! Akkor amint helyre jön a pöttyösödés a melegtõl, el is kezdem, szép fokozatossan. 😉

Nincs jelen

 
IBDoktor
 

Láb

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB