#151 2007-12-05 12:58

vikimami
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

JÁNYOK! eZ AZTÁN A VIGYORCSINÁLÓ TOPIC!!! :D :D :D :D
Roor, Patrik-gyömit kérek karira! Gyógyulj és gyere, várunk! Jövõhéten itthon van a parancsolóm, de utána okés! (Akkor is jöhetsz, ha Zsolt itthon van, csak tudod: be akarom osztani, hogy mindennap legyen mellettem valaki,mert akkor nem keseredem el annyira.....:) )

Karácsony?????? Mé' már tél van??? Mi? Hogy december????????? Jesszus!

Én senkinek semmit nem vettem, ezt nagyon hülyén csináltam, mert szülés elõtt gondolhattam volna arra, hpgy nem lesz idõm semmire! Jó kis szégyenbe maradok! Valamit ki kéne találni!
Ilyenkor már csillog a lakás a tisztaságtól és a dekorációtól, most meg semmi..... :(
Na majd jövõre!
Jól elbeszélgettem magammal :D Bocsi

Pusz

U.i.:Patrik tud már mosolyogni :D

Nincs jelen

 

#152 2007-12-05 13:05

roor
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Halika!

Igen olvastam Viki a másik topikban is,hogy Patrikbaba már mosolyog!:D:D:D:D
Ez tök jó!:D:D:D
Igen,tél van,nyakunkon  a karácsony. :(
Ne törõdj az ajándékokkal,én már nem problémázok ezen.Akinek meg az a lényeg,annak nem is az ünnep számít csak a pénz.
Amikor van kess akkor veszek,vagy akkor ha szülksége van rá.Ennyi.
Kicsit megint keresztbetett az élet,nem nagyon,csak ebbe a karácsonyi nyomiban nem hiányzott még ez is.
No majd gyüvök még. :D:D:D:D

Nincs jelen

 

#153 2007-12-05 14:58

roor
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Halika!

No kissé összébb szedtem magam,és borús gondolataimat átpateroltam másnak.:D
Kínlódjanak mások vele én egyedül vagyok,nem érek rá ilyesmire!:D:D:D:D
Szóval itt van dilidokinéni,lehet jönni rendelésre!:D:D:D:D

Nincs jelen

 

#154 2007-12-05 16:20

mano1973
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Szia Tesó!
Köszi a felsõt nagyon szupi és nagyon csinos.Tökre örültem neki!
Abban parádéztam ma vagy fél órát :)))
Gyógyulgass.
Lucifer!!!
Intenziven rajta vagyunk a baba projekten nyugi :)))De pozitív teszt idén még nem lesz a fa alatt sajnos.
Sokat dolizok mostanában és keveset vagyok itthon de már rám is rámférne egy jó kis baba gyömi.
Dudus(Tudod A lányom apja)Kissebbik lányát szoktam  nyaggatni.Már ott tartunk hogy az anyja közölte csinál magának egy szabad napot és itt hagyj a kis csajt :)))
Vikimami!!!
Patrik babát is bevállalom ha szeretnéd.Nálam még gyerek nem sirt és nem kereste az anyukáját.
Ha szeretnél szabad napot szólj ingyen és bérmentve babázok :)))
Csak vigyázz mert lehet hogy annyira megtetszik nem is adom vissza aztán sirhatod vissza az álmatlan éjszakáid és nem tudsz majd mit kezdeni a sok szabadidöddel :))
Luci!Ez Roland babára is vonatkozik.Nikike is jöhet de...õ egyszemélyes  :)))Nagyon fárasztó kis cserfes csajszi iszonyat aranyos.
Szóval:Babab felvigyázást vállalok!!!!Bér:1 tábla csoki :))
Amugy meg nem kell aggódni  hogy nincs idõtök a babák mellett, a lányom  már 17 éves de ugyanúgy leköti minden szabad percem mintha kisbaba lenne.
Nyafizik pasi problémái vannak stb stb Szóval  ha nagyobb lesz akkor sem könnyebb :)
Mindenkinek  jobbulást.
puszi

Nincs jelen

 

#155 2007-12-05 20:43

vikimami
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Szia Roor,Szia Manó!

Roor! Jobban vagy már??? Rumos tea?

Hát ez, hogy 17 éves korban is leköti az embert a kölök, az nem túl biztató... de végülis azt már látom, hogy ez már mindig igy lesz, csak legalább aludni fogok tudni 8 órát folyamatosan!!!!! És nekem most az hiányzik a legjobban, meg az,hogy nem tudok egy jó kis rántotthusit csinálni :(

Na majd ezt a baba-felvigyázást megbeszéljük :) De adni nem adom!!!! :)
De pld. jövõhéten lemehetek a velünk szembe lévõ kávézóba a barátnémmal, mert a férjem egyik este bevállalta hogy két etetés között "beszélget" a gyerekkel. :D (most is õ felvigyáz, azért tudok kétkézzel írni :) )

El is felejtettem 'mondani', hogy már megint leszúrt a védõnõ, hogy nem szabad ilyen ütemben fogyni szülés után.... Na ja, sem idõm, sem kedvem enni: úgyis kijön rövid idõn belül :(

Nincs jelen

 

#156 2007-12-05 23:20

Lucifer
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Na sziasztok!
Mi ez a tömeg errefelé?:D:D:D:D:D
Viki!
A védõnõvel ne foglalkozz azt hiszi,hogy poénból fogyózol??Nem azért fogyszu,hogy jó alakod legyen hanem azért mert beteg vagy.:(:(
Különben szívesen adok egy pár kilót nekem most van egy kis föli szülés után.:):):)
Roor!
Mákosat nem csinálok mert nem eszi rajtam kivûl senki és én inkább kihagyom.
Hát persze,hogy a gyerekekkel dolgoztatok,de ezt inkább ne hangoztasd.:D:D:D:D:D::D:DD:D:D:D
Egyébként  egész jól beválik ez az idõhúzás.
Manó!
A gyerekeimet nem adom és vigyázz nehogy egyik éjszaka az erkélyajtón kopogtassak,.:D:D:D:D:D:D:D:D:D
A Nikit viheted de csak azért mert ismerem a lányom , és tudom , hogy este már te könyörögnél , hogy visszahozhasd.:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D::D
A két ünnep között is dolgozol??
Ja!A 17 éves gyereknél meg azért nem alszol éjszaka mert nem ért haza idõbe és vász rá amig haza nem ér és tiszta iged vagy , hogy hol az anyukájában van.:D:D:D:D:D

Nincs jelen

 

#157 2007-12-05 23:47

Rigor
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

A mákos az tényleg érdekes eset lehet, hogy rajtad kívül más nem eszi neked viszont nem igazán szabadna mákot enned:)

Túl aktív gyerekekre pedig : - http://youtube.com/watch?v=nSP9toWjMnk  :)

Nincs jelen

 

#158 2007-12-06 09:02

roor
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Halika!

Rigorbaby!!:D:D:D:D:D
El sem hiszem hogy kicsiny topikomban jelen vagy!:D:D:D
Jaj de jó,jaj de jó!:D:D:D:D:D
Na lássuk szép sorjában.
Viki:mondjuk hogy jobban vagyok,de olyan nyominak,depisnek érzem magam.
Reménykedtem benne,hogy pár nap alatt talpra állok,de a vízszintes még mindig jobban tetszik.:D:D:D.
Oda se neki,legalább tényleg kipihenem magam.Jaj bocs.Neked most pont ez kéne.
Patrikot ha odaadod nõvéremnek tuti fogsz tudni pihenni,valahogy imádják õt a bébik.:D:D:D
Jó helye lenne nála,és ha már én sem leszek takonykóros,akkor ketten tesóval úgy lefárasztjuk Patrikot,hogy a cicin is el fog aludni.:D:D:D:D
A fogyással meg a lökött védõnõvel tényleg ne foglalkozz.Nálam is csusszanak le a kilók,hiába eszek rendesen,már csak 55 kiló vagyok,és az indiai szent tehén csontjaim kezdenek zavarni.:D:D:D
Luci:pedig milyen jó is a mákos.:D:D:D Nyaminyami.
Amíg nem tudtam,hogy nem kéne olyant ennem,addig nagyon tudtam csipázni.:D:D:D:D
Most már nem merem enni,és nem csak bélésügyileg,hanem a gyomrom sem bírja. :D
No sebaj,mindig találok valamit,amivel kényeztetni tudom magam. :D:D:D:D:D


Nincs jelen

 

#159 2007-12-06 12:27

roor
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Halika!

Zabálok.Szendvicset.
És vagy 20 cm hajtól szabadultam meg kb. másfél órája.
Kopasznak érzem magam.
:D:D:D:D:D:D

Nincs jelen

 

#160 2007-12-06 14:54

roor
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Halika!

Õrült nagy itt a pangás,és most már nem csak hétvégén,hanem hétköznap is.
Ez tök lehangoló.
Elvagyok én egymagamban is,csak épp nem ez az ideálom.
Lehet nekem is hanyagolnom kéne a dolgot?
:D:D:D

Nincs jelen

 

#161 2007-12-06 15:06

vikimami
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Remélem nem kihullott a hajad, hanem levágattad :D

Én most jelen tudok lenni, mert a férjemen alszik Pati és nem rajtam tapad végre :D :D :D Elnézem a két pasit, és olyan, mintha a Zsolt tartaná saját magát kicsiben :D ..
Patrikot nem adom ám csak úgy oda! (még a végén õ is gyerekmunkásként végezné :D) Itt nálam lehet babázni, de még annyira pici, hogy anyura sem merem bízni, max. egy közért erejéig.... :)

Nincs jelen

 

#162 2007-12-06 17:17

roor
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Halika!

Nem hullott.Vágattam. :D:D:D:D

Nincs jelen

 

#163 2007-12-06 17:56

Szuszidi
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Kedves Roor!
Nem hanyagolni én vagyok csak ha szarul nincs kedvem irni mindig! Nem feladni!!

Nincs jelen

 

#164 2007-12-06 19:12

roor
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Halika!

És újra van arcom!:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Nincs jelen

 

#165 2007-12-06 21:07

Lucifer
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Halihó!
Rigor!
A túlzott mákfogyasztást biztos bevállalmám,már csak a hatás miatt is.:D:D:D::DD::D D:D:D
Tavaly lehetett veszélyes mákot is kapni , de sajna nekem nem sikerûlt beszerezni.:D:D:D:D:D:D:D:D:DD:D
Köszi a tanácsot de ennyire azért nem aktívak a gyerekeim.És különben is a hatás miatt inkább maradjanak olyanok amilyenek.Olyan üres a lakás amikor csönd van.:D:D:D:D: D: D:D:D:D:D
Roor!
Te hogy szereted a mákot??
Kiváncsi vagyok mlyen lett a hajad.:):)
Ma voltunk a Mikulás bácsinál a kikában.
Na megyek mert nem bírok a gyerekkel és mindig beleakar írni az én szövegembe:

Nincs jelen

 

#166 2007-12-07 06:55

roor
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Halika!

Luci a mákra vonatkozó kérdésedet nem teljesen értem. :D
Édesen,darálva. :D
Hát a hajam az jó rövid lett,a majd'derékig érõbõl egy szimpla kis vállig érõ.:D:D:D
Ha összefogom (márpedig csak ünnepnapon van kiengedve :D ) akkor nem is látszik,szerintem senkinek nem tûnik fel.:D
Csak a mozdulatok még a hosszút keresik,aztán koppanok mikor hirtelen vége ,pedig még kellenne jócskán lennie. :D:D:D:D

Nincs jelen

 

#167 2007-12-07 14:39

Rigor
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

lucifer2007: ó én ha már elkárhozok akkor inkább lengyel lepény:) - vagy valami nagyon nutellás, esetleg franciasaláta (mert azt nagyon szeretem, viszont borsó, kukorica huhuhuuu).

Roor: na képzeld nekem meg amikor a derékig érõ rasztámat vágtam le, akkor utána milyen érzés volt teljesen kopaszon!!!!:) (bizonyos szempontból nagyon felüdítõ, kiváltképp hogy épp nyár volt, így a zuhanyzás, "hajmosás" hajápolás stb. problémái egészen leegyszerûsödtek).

Nincs jelen

 

#168 2007-12-08 00:01

Lucifer
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Halihó!
Hajvágás után csak az a rossz amikor fésûlni akarod és nincs mit.
A kopasz és a rasztás hajat meg amúgy sem kelél.:):):):):):)
Roor ugy látom, hogy Rigort idecsaltuk azt oldaladra.

Nincs jelen

 

#169 2007-12-08 11:53

roor
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Halika!

Helyes!Csak jöjjön ide is sûrûn.Én nem bánom.:D:D:D:D:D:D

Nincs jelen

 

#170 2007-12-09 17:52

Zsuzsaanyu
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Helló Mindenkinek!

Roor üzeni, hogy holnap valószínûleg már lesz, ugyanis holnap mennek a netet megjavítani, mert hét végén ugye a fû sem nõ.....
Addig nem feladni,  a holnapi rendelésre a kérdéseket összeírni:)

Puszii:
roor-és mano anyuka

Nincs jelen

 

#171 2007-12-09 19:04

zotyesz
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

de hová tünt roor?????? :)

Nincs jelen

 

#172 2007-12-09 21:36

mano1973
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Helló!
üdv mindenkinek...Tesóm, üzeni nincs net nála de amint lesz jön és rendel továb a diliodoki :))
Lucifer sziasztok!!
Sokat dolizok most de néha belesek azért.
vIKIMAMI!lUCIFER!
BABÁK HOGY VANNAK?
Az én lányom épp lázad és elég nehéz most vele de amugy minden oké.
Zotyesz!
hiányolom a vicceid...tessék irni!
Pusz mindenkinek és készülni a karácsonyi nagy zabálásra. :)))

Nincs jelen

 

#173 2007-12-09 23:55

Lucifer
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Sziasztok!
Roor kérem ezerrel a bogyóidat remélem hatásos lesz mert most nekem nagyon nagy szükségem van rá!!
A páromtól megkaptam a karácsonyi ajándékomat.Hogy mi az?? Itthagyott a három gyerekkel egyedûl mert elköltözött.:(:(:(:(:(:(
Különben úgy érzem magam mint akit elhagytak.
Ja! - a gyerekek különben jól vannak.
Puszi mindenkinek

Nincs jelen

 

#174 2007-12-10 10:53

vikimami
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Luci! Most mit lehet ilyenkor irni????? Sorry, és ha van kedved irj a freemailemre, érdekel amit van kedved elmesélni, bár az én hülye lelkivilágommal segíteni nem nagyon tudok.... Mi történt
(na nem vigasz képpen, az én párom is igen fura pár napja. Szabin van, de ma reggel elment dolgozni állítólag....)

Rólunk: a terhesség topicban irtam egy kicsit.....

bocsi, de megyek: Patrik üvölt :( :( :( Örökbeadom!!!!!

Nincs jelen

 

#175 2007-12-10 10:54

roor
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Halika!

Egyem a szíveteket drágáim.:D
Itten vagyok,igaz még anyumtól netezek,remélem mire hazaérek meggyógyítják az enyimet is.:D:D:D
És nem akaródzik a gépnek sem elromlania.:D:D:D.
Mert aztat nem tudjam javítani.:D
Tömören:jól vagyok,igaz még mindig taknyosan,de már legalább a kedvem sokkal jobb,és az étvágyam is a régi.:D:D:D:D
Majd olvasom tovább a topikokat és akkor még lehet írok pár sort,de most érjétek be ennyivel.:D:D:D
Luci:neked spéci bogyók csúzlizva,méghozzá olyanok amik sokkal jobbá teszik a karácsonyodat,nem foglalkozol az "édes kis férjeddel",és örömödet leled a kölykökben.Vagy a dolgoztatásukban.:D:D:D
Tudod hogy értem mirõl beszélsz,és ha nem félnék hogy fertõzöm a kicsiket mennék hozzád máris.
Egyenlõre kérlek érd be a nettel.:(
Nem feladni!Leszarni!:D:D:D:D:D
Pusszancs

Nincs jelen

 

#176 2007-12-10 17:53

vikimami
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Roor!
Nem csúzliztál véletlen rossz bogyeszt nekem? Én is "begbáztam", pocsék a hangulatom és nem tudok énekelni Patriknak
Irj majd! Mikor jössz?????? Pusz

Nincs jelen

 

#177 2007-12-10 17:54

Lucifer
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Sziasztok!
Köszönöm nektek.
A Patrikot szívesen örökbe fogadom majd bõgünk kettel ezerrel.
Most csak ennyi majd késõbb jövök. Kibõgöm magam rendezem a gyerekeket és igérem este többett írok.:(:(:(:(:(:(

Nincs jelen

 

#178 2007-12-10 17:56

vikimami
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Luci!
Bõgésbe én is nagy vagyok! A fiammal kész kórus!Beszállok, és akkor egy nagy röhögés lesz a vége kínunkban! :D :D :D
Írj majd, hogy mikor jössz hozzánk!!!!!! Pusz

Nincs jelen

 

#179 2007-12-10 17:59

Lucifer
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Vikimami!
Indithatunk egy bõgõ kórust vagy induljunk a csillag születikben??
Nem hiszem,hogy most olyan jó társaság lennék,de viszem Roor nénit és majd vídit minket.:):)

Nincs jelen

 

#180 2007-12-10 20:08

vikimami
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Luc!
Mindkettõtöket (Roor-ral) szeretettel várunk, de jöhetsz egyedül is, nem kell nekem állandóan jó arcot vágni annak, aki hozzám jön! Szívesen látlak ha rossz a kedved akkor is!!!

Lehetne betanulni valami síratós számot, vagy mehetnék temetésekre is!!!! :D:D:D:D

Nincs jelen

 

#181 2007-12-10 21:46

Lucifer
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Sziasztok!
Roor lassan kisajátítjuk az oldaladat és címet váltunk , hogy : "Vikimami és lucifer2007 panaszai"
Viki egy kicsit legalább megnevetettél a temetéses síratóval.:D:D:D
Kezdek nagyon fáradt lenni hiszen egész éjszaka nem aludtam semmit.:(:(
Sajnos minden percben rá gondolog és csak sírok!:(:(:(
Még a végén begolyózok.:):):):)
De arra jó a sírás,hogy kevesebbet pisilünk.:D:D:D
Köszönöm a meghívásod igérem,hogy megyek.
Úgy tûnik,hogy a csütörtök vagy a péntek jó.A barátnõm próbál elfoglalni csak , hogy ne gondolkozzak.
Bár nem is tudok gondolkodni hiszen nem fog az agyam.
Szerdán megyek a gyerekorvoshoz és kikérem a véleményét a ti esetetetekkel kapcsolatban.
Úr isten ebbe a szóba teljesen belegabajodtam.:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
Sok zsepit vigyek??
Roor!
Mi van a gépeddel?? - jó már???Amikor itt voltál olyan jó volt dumcsizni,remélem hamar rendberakod magad és jössz.
Na megyek nem fárasztalak titeket tovább.
Pusza

Nincs jelen

 

#182 2007-12-10 22:13

mano1973
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Sziasztok!
Vikimami!
meg vagyok sértve!!!!!
Én nem mehetek babázni?Na jó ezt megjegyeztem,hogy csak a hugomékat hívtad meg fütyinézõbe :)))
Lucifer!
Teljesen padlót fogtam a hírtõl!!!!Bocsi de jól értelmeztem amit írtál?Elhagyott a férjed????
mI A F....SZ történt?Remélem talizunk a napokba és ha van kedved elmeséled.
Mindenkinek  sok puszi és kitartást!!!!
Megyek mert most értem haza munkából és kicsit fáradt vagyok és félig még törött gerincem is kezd ujra fájdogálni.
Pussszzz

Szerkesztette: mano1973 (2007-12-10 22:13)

Nincs jelen

 

#183 2007-12-11 07:13

roor
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Halika!

Kippkopp!!:D:D:D:D
Most mûkszik a netem,remélem véglegesen,és nem akar távozni az "élõk sorából"!:D:D:D:D
Szóval ha nem írok,akkor azért van,mert a világháló épp engem kihagy,amúgy meg ha csk pár sort is de pötyögök.:D
Luci:skálázd ki magad nyugodtan,okos tanácsot ilyenkor úgyse lehet adni.
Dühöngj,szítkozódj,ami jólesik,hátha alábbhagy.
Amúgy meg egy tetvarek és kész!
Viki:13 perc?Hmm....lehet a szíved szakadt meg,de látod elaludt.
És a pihenésre neked isszükséged van!
Ezt a kórus dolgot kihagynám,én már bömbiztem eleget.
De egy kiadós hajtépéses boxmeccsben bennevagyok!:D:D:D:D:D
Az is jó?:D:D:D:D
Megyek dokinénihez,igazándiból még nem vagyok teljesen jól,de az áment nekije kell kimondani.:)
No jók legyetek,és remélem tudok még ma írni bõvebben,ha a netkommandó is engedi!:D:D:D

Nincs jelen

 

#184 2007-12-11 07:49

vikimami
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Roor segíts!
olyan kib..ott szar éjszakám volt (bocsánat de talán így lehet érzékeltetni, mennyire kivagyok). Háromkor könyörögtem a férjemnek, hogyha meghalok Patrikot csak anyuékra bizhatja. És ez most komoly !!!! Minden, de minden kijön belõlem, szinte azonnal. Éjjel az este feltett kúp...... aztán nyomtam még egyet és az meg kettõkor.... A gyerek közben üvöltött, szoptatni kellett, stb.
Úgyhogy alvás szinte semmi, evés minek... Étvágyam sincs.
nagyon-nagyon kivagyok és komolyan rettegtem egész éjjel, hogy meg fogok halni - na nem most, csak nagyon hamarosan. Utána meg azon paráztam, hogy a vizsgálat után fogok meghalni, vagy az altatásnál. Na ekkor ébresztettem fel a férjemet ... :(
Neked voltak ilyen gondolataid?

Ne hari, hogy szomorítalak ezzel...
el kéne menni a Molnár dokihoz, de ki akartam húzni tavaszig. lehet, hogy nem fog menni??

Nincs jelen

 

#185 2007-12-11 07:52

vikimami
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Luci!
Na ma aludtál picit? (Fentebb olvashatod, milyen jó éjszakám volt.)


Manó! Hát persze, hogy jöhetsz te is! Most nagyon sz.rul vagyok , nem tudok nyilatkozni, hogy mikorra kaparom össze magam. Legszivesebben................. na nem is mondom mit szeretnék, mert pszichiátriára küldenének

Nincs jelen

 

#186 2007-12-11 13:46

roor
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Halika!

Egyenlõre a netkomanndó úgy gondolja hogy pályán lehetek,ezért gyors körben lezavarok egy rendelést!:D:D:D:D
Irgumburgum!Kénytelen vagyok kitenni a lábam innen és a praxisomra törtök!:D:D:D
Nem adom és kész,sosem lesz a tiétek és ha ebbe nem tudtok belenyugodni az a ti bajotok!:D:D:D:D:D
Enyém,én szültem,ápolgatom,gondozom,vigyázom....hess,el a kezekkel a topikomtól!:D:D:D:
Szívesen látok mindenkit,sõt ha mások többet írnak az se nem baj csak örülök nekije,de átnevezni nem engedem!:D:D:D:
Ez az én "drágassságom"!:D:D:D:D:D
Luci:diagnosztizálva a nálad látottakat megmaradsz,sõt teljes felépülés várható,igaz a rendeléseimen rendszeresen szeretnélek látni,biztos ami tuti alapon.:D:D:D
Van három mankód,tessék rájuk bízni magadat,NEM FELADNI,Küzdeni!:D:D:D:D:D:D
Szar,meg rossz,meg iszonyú,de ez csak jobb lesz és szebb és boldogabb!:D:D:D:
És igenis tessék kicseszerinteni vele,bárhogy,csak a lelkednek örömet szerezz vele.:D:D:D:
És akkor most pityiket letörölni,no nem a bánatét,hanem a röhögéstõl keletkezett mennyiséget,ami remélem minõségi volt,és élni tovább!:D:D:D
Bogyót a végén csúzlizok,majd meglátod miért!:D:D:D
Vikimami:oké segítek.Ja?De hogyan?:D:D:D
No figyi kismami:igen,nekem is voltak ilyen gondolataim,nem is egyszer,sokszor,ki is akasztottam a családomat rendesen.De itt volt a fórum,ahol mindig akadt egy jó szó,egy kis bíztatás,egy kis ba..szogatás,hogy igenis kell a vizsgálat és igenis nem lesz semmi baj.Én is így éltem túl.Nem egy élmény,mondjuk ez az én tapasztalatom,de túl lehet és kell is élni.Malacka drága volt az én támaszom,meg most is az :D és õ is terelgetett a vizsgálat felé.
Nem hazudok neked,nem kellemes,de hogy felébredsz az tuti,és hogy utánna százszor-ezerszer jobban fogod magad érezni az fix,merthogy Molnárdoki tudni fogja hogy mi a baj,és annak megfelelõen kezel majd!Erre a nyakam merem tenni!Ja és ne húzd se tavaszig,se januárig,jövõ héten van még a doki,ha felhívod biztos vagyok benne hogy megcsinálja ,és mivel én még itthon döglõdöm el is tudlak kísérni,csak aztán nehogy azt higgyék hogy megint sziesztázni megyek oda.:D:D:D:D
Szóval ez kezd nagyon komoly lenni,tessék telefonálni és menni!!!!!
És még egy apróság:elhagytam magam én is,a világ fájdalmát éltem meg,meg elveszett voltam meg minden szarság,aztán egyszercsak begurultam de kegyetlenül és lezártam ezt az egészet azzal,hogy engem egy ilyen szaros crohn nem fog kiütni,és különben is,itt a családom akiknek nem egy élõhalott kell,hanem a jó öreg roor!:D:D:DÉs azt kapták,sõt,még egy kicsivel vidámabb,lélekben erõsebb "szörnyeteget"!:D:D:D
Tehát az egyetlen gyógyír neked,hogy megrázod magad,helyreteszed colitisbácsit de úgy istenesen és utánna nem engedni hogy a lelkedet egye!!!!
Patrik miatt ne aggódj,jó kezekben lesz,jelentkezõ már most akad bõven.:D:D:D:D:D
Ja igen.Gondold végig:colitis aktív-dokinak látnia kell-felmérik a pontos helyzetet-Vikimamit rendesen kezelik-mosolygósabb,nyugodtabb lesz-Patrik is megnyugszik,alszik és nem sír-lesz finom tejcsi dögivel-Patrikbaba hízik-Vikimami nagyon boldog!:D:D:D:D:D
No???:D:D:D:D:D
Na ha teccik,akkor tudod mi a teendõ,én itt vagyok minden tekintetben rendelkezésedre állok.:D:D:D:D
Bocsi.Ugye nem volt nagyon durva?Nem sértegetni akarlak,de ezek a tények.
No a kórképet lezárom,és akkor jöhet a dilibogyóírás.:D:D:D
Szóval kifejleszetettem a legújabb bogyómat,most ebbõl csúzlizok elsõsorban nektek,de mindenki másnak is akinek igénye van rá.:D:D:D
Sokat gondolkodtam a nevén,végül a következõt nyerte el a keresztvíz alatt:"energiaszívóárasztó",röviden:eszá.:D:D:D:D:D
Konkrétan azért,mert ezen bogyó bevétele után,elszívjátok azokat az energiákat amik károsan hatnak rátok (betegségtudat,tetvarek férj,melóhelypánik,kilópánik,kajapánik stb.) és rövid átalakítás után saját életerõtök tuningolására hasznosítjátok,valamint embertársaitok felé pozitív energiát árasztotok.:D:D:D:D:D
Szóval ultrabrutál mennyiséget pakoltam most fel nektek a kilövõbe,tessék használni,aztán reagálni hogy telibetarfált vagy mellétrafált!:D:D:D:D
Kedves,drága mindenkinek továbbra is rendelkezésre áll a sok-sok roor-bogyó,igény szeint,és természetesen az új "eszá" is!!!:D:D:D:D
Túladagolása lehetetlen,mellékhatásként rekeszizomgörcs,száj felfelé görbülése,könnycsatorna átmosása,bugyicsere elõfordulhat,ebben az esetben még egy adag bevétele kötelezõ!:D:D:D:D
Hirtelenrendelésnek vége,hagyományos napi rendelésemet (ha netisten kegyeibe fogad) folytatom.:D:D:D:D
Pusszancs és minden nyalánkság!:D:D:D

Szerkesztette: roor (2007-12-11 13:53)

Nincs jelen

 

#187 2007-12-11 14:54

Linus
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Viki!

szót fogadni Roor-nak!!!!!!!!!!!!!!!

Nincs jelen

 

#188 2007-12-11 15:02

Lucifer
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Halihó!
Manó!
Csak annyit,hogy ez van!:(:(
Ha holnap nem dolgozol és van kedved gyere át,10 után én is vagyok.
Itt volt ma a hugod és beszélgettünk egy kicsi.Nem sírtam  próbáltam tartani magam.
Sírás helyett inkább a Roli zolniával babráltam alig remegõ kézzel.:(:(:(:(:(:(
Vikimami!
Egyre elkeserítõbb a helyzeted!!!:(:(:(:(:(
Tessék azonnal hívni a dokibácsit mert ez nem játék.
Addig húzod , hogy azt veszed észre , hogy a kórházban fekszel és az nem pár napig fog tartani.
Szerintem ha tükrözésre mész akkor nem igazán lehet szoptatni hiszen hashajtót veszel be és az átmegy a tejedbe ,akkor viszont Patrik baba is f..ni fog.Nagyon jó tápszerek vannak és Patrik is kibírja ezt a kis idõt,hogy nem szopizik.Sajnos most nem a szopizás a legfontosabb hanem te!!!!
Ezeket a gondolataidat meg most azonnal verd ki a fejedbõl mert , ha találkozunk fenékbe leszel rúgva!!Ne vegyél komolyan , de tényleg felejtsd el ezeket a butaságokat.Van egy fiad akit fel kell nevelni !!!!!Sajnos most nem tudok menni mert anyuval randizok csütörtök reggel pénteken meg ebéd után hozom a Nikit!De ahogy látom most te se vagy igazán fogadó képes.:(:(
Ha gondolod szívesen megyek én is a dokibácsiho Roor nénivel mert akkor én is megmutatom a Rolit!:):)
Tessék telefonálni és mond meg neki,hogy nem görcsölsz,de örülsz ha kiérsz a wc-re
Én beszélek aki lelkileg a béka segge alatt van!!:):):):):):):):)
Roor!
Köszönöm a bogyóidat , de mielõtt bevettem volna sírtam egyett!!:(:(:(:(
Elmentél leültem a géphez megnézni, hogy mit írtál-írtatok és elsírtam magam.
Ettem egy kiflit már ez is haladás,az , hogy ettem az túlzás inkább magamba próbáltam préselni.


Az éjszakákat úgy érzem  mintha egyre rövidebbek lennének.Nagyon nehéz elaludni és ha elalszom akkor már kelhetek is.Igaz tegnap hamar elaludtam, de csak a sok bõgés és a  nagy fáradság miatt.

Nincs jelen

 

#189 2007-12-11 15:24

roor
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Halika!

Luci már az is jó ha egy kiflit megettél,majd jön a többi is.:D:D:D
Zanyukám aztat szokta mondani,hogy egy férfi sem ér annyit hogy sírj utánna,érte!
Én se tartom be,de igaza van és a mondás is jó!:D:D:D:D
Bömbizz nyugodtan,max versenybömbi lesz Rolival.:D:D:D:D
Mellesleg legyen mondva,amit a kis pöcsösnek csináltál hammát....szóval.....tök jól nézett ki.:D:D
Rendszeresítenék nálad én is egy cuclisüveget a hasonló finomfágokból nehogy kimaradjak.:D:D:D:D
Zoknihadmûveletet meg észrevettem,de okosat mondani úgysem lehet,meg le is voltam sokkolva.:)
Aludni meg majd alszol,foglald el magad,mondjuk a gyöngyfûzés erre nagyon ideális,babrálsz vele és sittysutty órák teltek el.:D

Nincs jelen

 

#190 2007-12-11 19:07

Lucifer
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Roor!
Köszönöm a jótanácsot,de az akupunktúrát nem szeretem.:D:D:D:D:D
Így kimarad a gyöngyfûzés hiszen idegesen remegõ kézzel elég nehéz.:D:D:D:D:D:D

Nincs jelen

 

#191 2007-12-11 19:57

roor
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Halika!

Luci drága,akkor marad a hangya meg a zacskó effektus.:D:D:D
Esetleg töménytelen mennyiségû keresztdugvány izé rejtvény?:D:D:D
Vudu?Feketemágia?Boszorkánykonyha?Ébredésre a kölyköknek 10 fogásos reggeli?
Na itt álljunk meg mert akkor fogadj örökbe ha ez utóbbit választod,igérem jó kislány leszek,egy morzsa sem mard!:D:D:D:D:D
Még gondolkodom mit lehetne mazsolázni.:D
Báing......potty.Eszá megérkezett hozzád!:D:D:D:D
Vikimamika remélem azért nem írtál mertaludtál egy hatalmasat!:D
Vicaa és a többiek is!Hahó,megnyílt a rendelés!:D:D:D:D
Rigorbaby:innen nem leszel kiutálva ha nem árulsz aloe gélt,nem akarsz ránktukmálni mindenféle csodabogyót,és fõképp ha nem rontod az orvosi roor-híremet és üzletemet!:D:D:D:D:D:D
Ja és kösd föl a gatyát,merthogy te pöcsös vagy,ez meg nagyon úgy tûnik hogy egy puncis topik.:D:D:D:D
Legfeljebb néhány hét múlva már te is ülve pisilsz!:D:D:D:D
És lesz havibajod,meg sminkproblémád,esetleg mellnemtetszésed,szoptatási problémád és egyéb nyalánkságok.:D:D:D:D
De a lényeg hogy szívesen vagy látva itten.:D:D:D:D
Mentem szunya,holnap gyüvök!:D:D:D
Pusszancs

Nincs jelen

 

#192 2007-12-11 20:05

zotyesz
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Huha rigor vigyázz roor még csajt csinál belöled a bogyoival :) :) :)

Nincs jelen

 

#193 2007-12-11 20:23

Rigor
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Belõlem a colitis csinált ülve pisilõst... Mert ha már wc-n vagyok akkor mindig lehuppanok hogy végre a biztonság kedvéért elengedhessem, meg aztán néha állva is ugye rizikósabb lenne ellazítani ha épp aktív a betegség.
Kivéve a masszív sörözés, olyankor azért gyakori az állva pisilés, tekintve hogy a wc-re menés is annyival gyakoribb amennyi sör lecsúszik.

Nincs jelen

 

#194 2007-12-11 20:26

zotyesz
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

na igen ez a wc ellazitos dolog ismerös meg a sör hatása is :) :)

Nincs jelen

 

#195 2007-12-11 20:42

zotyesz
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

na akkor m csinálunk egy pöcsös topicot :) :)

Nincs jelen

 

#196 2007-12-11 20:46

Zoltán
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

én meg a cigizés közben szoktam az ülvepisilésre. a colitisnél már ezt nem kellett tanulnom

Nincs jelen

 

#197 2007-12-11 20:54

zotyesz
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

gyülnek a pöcsösök :) :) végén még átvesszük az uralmat :) a puncis topic fölött :) :)

Nincs jelen

 

#198 2007-12-11 20:56

vikimami
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Sziasztok!
Roor, sajna nem aludtam, hanem a kötelezõ 6.heti nõgyogyi kontrollon voltunk.... Hát nem volt kellemes, mivel a fiam feje szép kereken jött ki ami azt vonja maga után, hogy nekem odabent mindenem szétszakadt. Nade valamit valamiért... Gyógyulgatnom kéne ott is...

Nem tudom mitévõ legyek ezzel a dokitémával - mármint a gasztrossal. Anyura rá tudom bízni 2 napra Patrikot, ha vesz ki szabit, de idén azt csak a két ünnep között tudja - és akkor állítólag nem lesz a Molnár doki , jól tudom? -, vagy csak jövõre tud eljönni szabira. És azt is meg kell szerveznem, hogy valaki hozzon-vigyen kocsival.
Elmenjünk addig hozzá beszélgetni szerinted? Viszont akkor meg arra az idõpontra is kell valaki, aki vigyáz Patrikra, mert minuszba már nem vihetem és kórházba nem is akarom még 7 hetesen vinni, nehogy kapjon valami klassz fertõzést ....... Szóval nem egyszerû megszervezni ezt az egészet.

Nagyon félek :( :( :( :S

Most itthon van a férjem és ez nagyon jó, mert Patrik rajta van - szó szerint rátapad a mellkasára és ott nézeget de egyszerûen nem alszik -,  de én aludni nem tudok, mert csinálom a teendõimet és másrészt nem tudok aludni valamiért. :( Jár az agyam, valahogy ki kéne kapcsolni odabent és mennyivel egyszerûbb lenne az élet!

Pusszantás

Nincs jelen

 

#199 2007-12-11 23:51

mano1973
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Sziasztok fiuk lányok!
Mindenkinek jobbulást és Vikimami...Te azonnal menj dokihoz ne játsz !!!!
Luci!itthon vagyok holnap és 10 után átugrok egy kis csevegésre és megnézném a kis fütyit is.
Már rég  láttam olyat:)))Tomi mindig elalszik és :DDDD
fIUK!!!!!
Gatyákat felkötni :)))
Ez egy csajos topknak indult és most hogy itt vagytok lassan már tényleg ti is csajok lesztek
Kéretik egy kis lelket önteni a lányokba.
Teso!!!
gyógyulgass!
puszi nektek

Nincs jelen

 

#200 2007-12-12 00:20

Rigor
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

És majd én gyereket is szülök! Szûznemzéssel vagy mittudomén:)

Nincs jelen

 
IBDoktor
 

Láb

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB