#101 2005-07-23 16:50

csaba
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Orvost keresek!!!

Szia Ancsikó.Én sem voltam még másik dokinál,de azt hiszem nem is fogok újjat keresni.A f?orvos úr nagyon korrekt ember.Lehet hogy találkoztunk a 3 év alatt.

Nincs jelen

 

#102 2005-07-24 07:24

Norc
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Orvost keresek!!!

Sziasztok! Ancsó és Csaba!

Én is a Lakatos F?orvos úrhoz járok. Szerintem is nagyon korrekt és lelkiismeretes!
Jó orvos.
Lassan megalakithatjuk a Fan klubbot.:-)

Nincs jelen

 

#103 2005-07-24 19:47

Ancsikó
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Orvost keresek!!!

Sziasztok Csaba és Norc!!!!

Nagyon örülök nektek!!! Nekem majd augusztusban lesz a doktor úrral randim. Jó lenne egyszer találkozni veletek! Ismertek még Veszprém megyei crohnosokat? Remélem ti jól vagytok! Puszi Ancsikó!

Nincs jelen

 

#104 2005-07-24 20:13

Ancsikó
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Orvost keresek!!!

Szia Robur!
Ha rossz topikba írtunk a Norcal és a Csabával akkor légyszi igazíts el minket! Köszi Ancsikó

Nincs jelen

 

#105 2005-07-24 20:42

Norc
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Orvost keresek!!!

Szia Ancsikó!

Én is augusztusban megyek úgynézki, csak még nem kértem id?pontot.Én most jól vagyok, féligmeddig viszont gyötörnek a colitis velejáró bélen kívüli tünetei.

Nincs jelen

 

#106 2005-07-25 16:21

csaba
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Orvost keresek!!!

Ezt komolyan mondjátok?Én augusztus 24.-én megyek.

Nincs jelen

 

#107 2005-07-25 17:09

Ancsikó
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Orvost keresek!!!

Igaz én még nem kértem id?pontot, de majd holnap felhívom és megkérdezem t?lük, h mit szólnának a 24.-ére!

Nincs jelen

 

#108 2005-07-25 17:35

csaba
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Orvost keresek!!!

Jó lenne ha mind a hárman ott lennénk.

Nincs jelen

 

#109 2005-07-25 18:12

Norc
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Orvost keresek!!!

Sziasztok!

Akkor én is megpróbálom.Hátha összejön a 24. Az nekem is jó lenne.Aztán dumcsizunk. Sajnos augusztustól ráérek.Megszünt a munkahelyem. :-(

Nincs jelen

 

#110 2005-07-26 10:48

Ancsikó
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Orvost keresek!!!

Helló Csaba és Norc!
Hát a 24 nem jött össze, szept 05-re kaptam id?pontot! Norc ne keseredj el! Tudod a kutya mindig sz..ik valamit :-) pusz

Nincs jelen

 

#111 2005-07-26 20:23

Norc
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Orvost keresek!!!

Szia Ancsikó és Csaba!

Még nekem se sikerült bejelentkeznem.A héten szabin van az aszistens, akinél be szoktam jelentkezni. Még bármi lehet.
Szerintem se jó topikba irunk most már.

Nincs jelen

 

#112 2005-07-27 06:16

Mancsa
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Orvost keresek!!!

Ennek az lenne a jó megoldása, ha magán mailban írántok meg egymásnak, hogy mikor tudtok találkozni :)

Sziasztok: Mancsa

Nincs jelen

 

#113 2005-08-08 17:12

sze
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Orvost keresek!!!

Olvastam amiket irtal es nagyon kivancsiva tettel!
Megkoszonnem ha megirnad nekem a pontos folyamatot hogy gyogyultal
meg.Orvosok,gyogyszerek,termeszetgyogyaszok....
1997 ota vagyok beteg.Nagykanizsan elek.Van egy kedves orvosom,aki
szinten tud tartani,de talan mar nem figyel ram annyira,mint egy uj betegre.
Pentasat szedem allandoan,egy evben haromszor tuti szteroid.
Ketszer operaltak mar.Elso 97ben volt 4 es fel oras mutet,vekonybel fele,
vastagbel 40cm,vakbel.Gyomorfekely,nyombelfekely,vesekovek,meszesedesek
gerincserv,majnagyobbodas,izuleti fajdalmak,meg sorolhatnam.
29 eves vagyok.
Ha tudsz segits kerlek!
Koszonom Niki

Nincs jelen

 

#114 2005-08-08 17:22

sze
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Orvost keresek!!!

Ma leptem be hozzatok ezuton is koszontok mindenkit :)
Szeretnem ha nekem is segitenetek orvost keresni,barhol is van.
Olyat aki segit,hogy jobban legyek...
1997 ota vagyok Crohn beteg.Akkor meg is operaltak.
Elvettek a fel vekonybelem,40cm vastagbelem,vakbelem.
Nehezen gyogyultam fel.Azota is allando orvosi ellenorzes,gyogyszerek:Pentasa
allando,gyomorgyogyszer szinten,egy evben 3-4 szteroidos kura.A szervezetemben
a lepem es az epem ep.Szeretem az orvosom rengeteget tett ertem,de
erzem mar csak egy "regi" beteg vagyok neki.Rosszul vagyok ad gyogyszert es
kesz.Szeretnek jobban lenni.Tavaly nyaron osszenovesekkel operaltak.
Nem szeretnek uj operaciokat.
Kerlek segitsetek!
Neveket,cimeket kuldhettek..
Koszonom!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nincs jelen

 

#115 2005-08-08 18:09

Norc
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Orvost keresek!!!

Szia sze!
Hát elképedve olvasom soraidat.Nem semmi. Nekem fele bajom van,de néha úgy érzem elegem van.Nagyon er?s lehetsz, f?leg lelkileg, ennyi mindenen átmenni. Tudnék ajánlani egy jó orvost, elismert orvost!!! Habár az embernek, mindig a saját orvosa a jó. De ez tényleg jó.

A neve Dr. Lakatos László. ? Veszprémben a Kórház Gasztroenterológiai osztály, osztályvezet? f?orvosa.
A Kórház számát meg tudom adni: 06 88 556-000, ezen a számon kell kérni ezt az osztályt.Elég nehéz elérni ?ket, de talán összejön.

Bizok benn,hogy tudtam segiteni. Fordulj hozzá bizalommal!!!
Mielöbbi gyógyulást neked!!!! Kitartás!!!! ;)

Nincs jelen

 

#116 2005-08-10 11:06

Szuszidi
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Orvost keresek!!!

Ez a mi egészség ügyünk!

Kedves sorstársaim! Mivel a mai napon jártam ahogy jártam a helyettesít? gasztros dokimmal így most orvost keresek! Budapesten! Várom az orvosok nevét, elérhet?ségét, ja meg egy rövid jellemzést hogy veletek hogy viselkedik, meg a hozz állása a beteghez!
El?re is köszönöm a kedvességeteket!
(Aki kíváncsi rá hogy hogy jártam megírom!)
Szuszidi!

Nincs jelen

 

#117 2005-08-10 14:12

Mancsa
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Orvost keresek!!!

Szia Szuszi!

Nem tudom neked mennyire van messze Szegede, de ha tetszik Motom stílusa, akkor én szívb?l ajánlom:)) ? kezel engem immár több, mint 10 éve és a déli régió egyik nagy szaktekintélye :DD

Puszi: Mancsa

Nincs jelen

 

#118 2005-08-24 09:43

pasek
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Orvost keresek!!!

Szia Szuszidi!

Gondolom most minden információ érdekel, ezért leírom én hova járok, mik a tapasztalataim, aztán majd meglátod, hogy hasznos-e az infóm, vagy semnem. Nos én Bp.-en a XIII. kerületben a Szabolcs utcai kórházba járok Banai János professzor úrhoz. 99' óta vagyok a betege. Nekem az volt benne a megnyer?, hogy sok kínlódás után jutottam el hozzá, az els? személyes találkozó után elküldött egy-két képalkotó vizsgálatra, és úgymond els?re meglett az eredmény, azaz megtudtam, hogy crohn-os vagyok. Aztán kipróbálgattunk egy pár gyógyszer kombinációt, és kb. 2-3 éve ugyanazokat a gyógyszereket szedem, néha az adagolás változik, állapotomtól függ?en. A másik számomra megnyer? momentum az volt, hogy amikor úgy alakult, hogy be kellett feküdjek az osztályra, a m?szeres vizsgálatokat saját maga végezte. Itt endoszkópra gondolok. S?t a vizsgálat alatt végig mondta, hogy mit is látok pontosan, szóval bemutatott saját magamnak belülr?l. +nekem voltak már ilyen vizsgálataim máshol is, és itt a profnál tudtam meg, hogy megfelel? el?készítés során kevésbé kellemetlen maga a vizsgálat. Ja és korrektül szokott válaszolni a felmerül? kérdéseimre.
No nem akarok tovább hozsannázni, nekem bejött, de hát nem vagyunk egyformák.
  A kórház a Dózsa György út és a Szabolcs utca sarkán van, rögtön a Nyugatiból kivezet? vasúti felüljáró után. Az I. Bel. ambulanciát kell keresni. Telefonon lehet id?pontot kérni, 06/1-350-4743, vagy id?pont nélkül pénteken délel?tt van rendelés, ez "ráúszásos" sorrend? behívást jelent. fél 9-t?l van a pénteki rendelés, de én még nem tudtam olyan korán menni, hogy ne üljön ott a váróban egy-két akciós tesco újságot olvasgató mamika. :) És ha 10 körül érkezel, már nem biztos, hogy sorra kerülsz.
  Ha esetleg ismered ezt az orvost, és van róla vmi tapasztalatod, akkor szívesen veszem, minden esetre én meg vagyok elégedve a kezel?orvosommal.Ja, augusztusban, ha jól tudom szabin van.
Kívánom, hogy jár miel?bb sikerrel,
Üdv.: pasekix

Nincs jelen

 

#119 2005-09-02 23:34

juci
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Orvost keresek!!!

Dr. Altorjay István, Klinika, II. bel

Nincs jelen

 

#120 2005-09-06 06:32

Szuszidi
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Orvost keresek!!!

Sziasztok!

Mindenkinek köszönöm a segítséget! Örömmel tudatom hogy találtam megfelel? orvost.
Dr. Schnabel f?orvos az orvostudományok kandidátusa. Most ennyit majd még írok a tapasztalataimról.

Mindenkinek jobbulást kívánok: Szuszidi

Nincs jelen

 

#121 2005-09-06 11:49

Adrika
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Orvost keresek!!!

Szuszi: üdv a legjobb barátomnál ebben a betegségben. :-))))

Nincs jelen

 

#122 2005-09-08 08:01

Csjudit
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Orvost keresek!!!

Kedves Sze!
Nehogy azt hidd, hogy csak a gyógyszerek segítenek. Az orvosok m?tenek, és gyógyszert
írnak. Ha az ember nagyon nyavajog kicsit unalmassá válik számukra. Neked kell tenni valamit saját magadért. Feltérképezni Önmagadban hogyan jutottál el idáig, és mit lehetett volna tenni másként. A gyógyszerek mellett még nagyon sok gyógymód létezik. El?ször is életmód váltás a legfontosabb. Ismerni kellene ahhoz, hogy hogyan is kellene kezdeni.Én nemrég vagyok a cseten, de úgy látom csak a gyógyszerekt?l várjátok a gyógyulást. ÉS TI HOL VAGYTOK!!!!!! Sokat segít: a diéta, gyógyteák, egyébb emésztést segít? porok, probiotikum, Aloe Vera gél /csodát tesz/, nagyon sok pihenés, sport, lelki támasz stb.Én 10 éve vagyok colitises , 5 évet fordítottam a gyógyulásomra, úgy hogy odafigyeltem magamra.Ha van kérdésed irj! Üdv.

Nincs jelen

 

#123 2005-09-08 09:52

Mancsa
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Orvost keresek!!!

Kedves Csjudit!

Igazad van, abban, hogy nekünk IS kell tenni magunkért és ez leglább olyan fontos, mint az orvosok és a gyógyszerek.
De, ha az ember nem találja meg a MEGFELEL? orvost, akkor bizony elég labilis helyzetbe kerülhetünk. Sok mindent kipróbáltam már én is  az alternatív gyógyításban, de rájöttem, hogy az orvos és a gyógyszer az els?, és ha van olyan kiegészít? lehet?ség, ami segíti a gyógyulásom, jóllétem, akkor azt be kell építeni az életembe. De nagyon sok olyan módszer van, ami káros. pl. homeopátia, Móra-terápia, gyógyszerek elhagyása természetgyógyász szavára...stb. és vannak amik semlegesek, se jót, se rosszat nem tesznek. Ilyen pl. az Aloe Vera gél. (én nem szedtem, mert még egy crohnos se mondta volna, hogy használt és elég húzós az ára, csak azért hogy a hasam teljen vele.) Akkor inkább már, olyat választok, ami használ is. (pro-Gastro)
A te esetedben COLITIS, már hallottam, hogy segített az Aloe Vera!!!!

Most nem akarom a crohnosokat mártírnak beállítani, de aki abba a fajtába tartozik, hogy minden évben m?tét, annak sajnos csak az orvosok és a gyógyszer marad, mert a többi hatástalan. Természetesne, ahoz, hogy ezt épp észel és higiénikus lélekkel túléld, ahoz, bizony szemléletváltáson kell átesned :)

Üdv: Mancsa

Nincs jelen

 

#124 2005-09-08 11:37

monik
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Orvost keresek!!!

Igen nem az aloe, hanem a sajat hozzaallasunk tehet csodakat. Valoban kell eletmod, de leginkabb eletszemlelet valtas, es majd ez szep lassan maga utan vonja az eletmod valtast is. Ez nem megy egy csettintesre. Leginkabb az agyunkban kell megvaltozni es ennel nehezebb nincs.
De azt nem szabad elfelejteni, ha valaki a beka feneke alatt van 100m-rel, onnan egyedul onerobol barmilyen tamogatas nelkul nem jon fol, legyen ez orvosi vagy pszichiatriai. Szoval, ha nagyon nagy a gaz ugyis csak a doki tud segiteni ezt el kell fogani, egy hasi talyoggal egy belelzarodassal stb. nem lehet jatszani.
Sztem maradjunk az arany kozeputnal :).

Nincs jelen

 

#125 2005-09-08 13:54

jehu
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Orvost keresek!!!

Kedves motom!

Nyolcadik éve vagyok crohnos és gyakran vannak izületi problémáim. Mivel számítógépen dolgozom, zavar, hogy a kezemen is jelentkezik ez, pedig örülök, hogy eddig még a munkahelyemen nem okozott a crohn komolyabb konfliktust. Szeretnék többet tudni err?l az izületi vonatkozásról és a kezelhet?ségér?l is. Ehhez kérek t?led segítséget.


El?re is köszönöm!

Szerkesztette: jehu (2005-10-04 12:29)

Nincs jelen

 

#126 2005-09-08 16:48

shadow
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Orvost keresek!!!

Nem akarok vitát gerjeszteni, Manccsal meg pláne nem(:)). Tudom, hogy nála elég komoly "probléma" (enyhe kifejezéssel) lett a Mora- terápia után(alatt, közben, stb), de én is megpróbáltam miután elegem lett a szteroidokból és lehet, hogy véletlen, de én attól kezdve lettem jobban (bár komoly diétába is akkor kezdtem, s?t! a cigarettára is akkor álltam vissza- lehet, hogy ez is tett az ügy érdekében:)). Tehát nálam közel sem okozott életveszélyes állapotot a Mora. Lehet, hogy ezt is "embere válogatja".

Nincs jelen

 

#127 2005-09-09 07:49

taviki
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Orvost keresek!!!

Sziasztok!
Nagyon szomorúan olvasom a soraitokat. Hallottam már a találkozóinkon err?l a betegségr?l, azt hittem egy kis hasmenés. és kész! Egyszerüen nem értettem, miért sírt az a negyvenegynéhány éves n?, aki elmondta, nyolc éve ez volt az els? nyugodt karácsonya... Három hét alatt épült fel erre a szintre, bár, ha jól emlékszem, ? colitis ulcerosát mondott, vagy valami ilyesmit.
Nem tudom hogy találtam ide,  nem is fogok vissza jönni, és nem is  akarok senkivel sem vitázni, segíteni szeretnék.
Rengeteg gyógyászatilag igazolt, ismert hatások alapján meggyógyult ember tapasztalata alapján, kérlek titeket, akit érdekel , írjon egy e-mailt.Tájékoztatni fogom a legközelebbi orvosi el?adás id?pontjáról ,helyszínér?l, ahol személyesen is beszélhet a f?orvos úrral, a lehet?ségeir?l. Vidéken él?k is írhatnak, ott is vannak el?adások.
Jobbulást kívánok mindannyiótoknak,

Viki

Nincs jelen

 

#128 2005-09-09 09:40

Mancsa
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Orvost keresek!!!

Szia Árnyék!

Én a Crohnra gondoltam a Móra terápiával kapcsolatban, és ha jól emlékszem, akkor te colitises vagy. A móra nálam, mint crohnosnál abszoltus nem jött be. A cigi nektek colitiseseknek egyenesen ajánlott, míg nekünk tilos :)

Nyugodtan vitatkozz, ha úgy van kedved, attól még nem változik semmi, negatív irányba :)

Puszi!

Nincs jelen

 

#129 2005-09-09 09:42

Mancsa
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Orvost keresek!!!

Kedves Taviki!

Igazából kellene egy kis pontosítás, hogy ki is vagy te, és ki gyógyult meg, mib?l, ahogy azt Zoli már írta el?ttem.

Egy kicsit, olyan se füle, se farka a hozzászólásodnak, nem értem teljesen mir?l is van szó, és miért nem akarsz ide jönni többé? Talán bántott valaki?

Üdv: Mancsa

Nincs jelen

 

#130 2005-09-11 18:16

katinéni
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Orvost keresek!!!

Hello Mindenki!
véletlenül találtam ide. 30 éve van colitis ulcerosam. Az elején sokat kínylódtam, mígnem rájöttem, hogy az A vitamín segít rajtam.

Nincs jelen

 

#131 2005-09-15 11:29

ilkati
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Orvost keresek!!!

Sziasztok!

Nagyon örülök,hogy végre arról olvashatok,hogy jó orvosok is vannak,akik a Crohnt kezelni is tudják. A férjem Crohn beteg 2 éve,és a városunkban katasztrofális az orvosi ellátás.Kovács Ágota doktorn? keltette fel az érdekl?désemet.Kérem szépen,aki tudja az elérhet?ségét,illetve, hogy melyik kórházban mikor rendel,írja meg nekem.Nagyon fontos lenne!!
Köszönöm szépen!
Ilkati

Nincs jelen

 

#132 2005-10-05 15:21

Sus
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Orvost keresek!!!

Szia Norc, Csaba, Ancsikó!

Egy hete jöttem haza a kórházból, most derült ki :crohn.
Nekem is dr. Lakatos f?orvosprof. lesz a kezel?dokim.
Veszprémiek vagytok? Nem lenne kedvetek találkozni valahol?

Sus

Nincs jelen

 

#133 2005-10-05 21:44

Norc
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Orvost keresek!!!

Szia Sus!

Én nem veszprémi vagyok. Tapolcai. És nekem Coilitis-em van. De ha valamit meg akarsz kérdezni és ha tudok segitek. Írj. <kép>

Nincs jelen

 

#134 2005-10-06 10:31

Sus
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Orvost keresek!!!

Szia Norc!

Köszi a választ! Majd jelentkezem!

Nincs jelen

 

#135 2005-10-26 12:52

alex
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Orvost keresek!!!

Üdvözlök Mindenkint!
Közel egy hónapja diagnosztizálták nálam a colitis ulcerosát.
Az eltelt id? óta kezdtem el foglakozni "mélyrehatóbban" - írások, cikkek - a betegséggel.
Néhány napja olvasom a honlapot - amit emberközpontúnak tartok - és ma regisztráltam.
Természetesen már én is hallottam - a könyvét olvatam is - Dr. Kovács Ágotáról. Els?delegesen az elérhet?sége(i)vel kapcsolatosan szeretnék segítséget kérni.
Köszönettel: Alex(Budapest)

Nincs jelen

 

#136 2005-10-26 17:18

Robur
Admin (Crohn)
Hely: Bp
Regisztrálva: 2004-01-05
Írások: 645

Re: Orvost keresek!!!

Alex: levél ment!

Nincs jelen

 

#137 2005-10-28 10:49

alex
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Orvost keresek!!!

Robur!

Nagyon köszönöm, már id?pontot is kaptam.
Üdv:Alex.

Nincs jelen

 

#138 2005-12-17 12:14

Fronteddu
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Orvost keresek!!!

Sziasztok.

Miskolcrol vagyok.

Tudna valaki segiteni...???
Egy dokit keresek itt Miskolcon aki vizsgalat utan felirhatna nekem egy dietat :O(

Nem vagyok otthon, mert kulfoldon tanulok, es haza szeretnek menni ez ugyben.

Segitsetek legyszi ha tudtok.

Anett

Nincs jelen

 

#139 2006-01-17 16:35

nikus
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Orvost keresek!!!

Sziasztok!

Nagykanizsan lakok.Van orvosom 6 eve,nagyon jo is,de en mar olyan megszokas vaok neki.
Szeretnem ha irntok jo orvost,szuksegem lenne ra.Elore is koszonom...

Nincs jelen

 

#140 2006-01-17 19:01

Mancsa
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Orvost keresek!!!

KEdves NIkus!


A jó orvos, olyan, mint a fehér holló. Nekem az a tapasztalatom, hogy nem érdemes ugrálni egyik orvostól a másikig.
Ha van egy lelkiismeretes dokid, aki már évek óta ismer, akkor tars ki mellette, mégha nem is cseverészik veled órákat, amikor neked szükséged van rá.

Ha úgy érzed, hogy nem kapod meg t?le a megfelel? figyelmet, de minden más tekintetben jó, akkor csak kommunikáció kérdése, hogy ezen változtass.


Üdv: Mancsa

Nincs jelen

 

#141 2006-01-22 18:47

Pocok
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Orvost keresek!!!

Szia Csilla!Bár nem értem Debrecenben miért nem segítenek,a lényeg hogy szerintem bár hol máshol tudnak,és ha még nem is meggyógyitani az anyukádat ,de segítséget adnak!Egyedül segítség nélkül ezt a betegséget leküzdeni lehetetlen.

Nincs jelen

 

#142 2006-01-29 15:11

pestbuda
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Orvost keresek!!!

Sziasztok,
Budapesten vagy Vácon keresek normális, felkészült orvost,aki tudja,hogy mi is az a Crohn...
Köszönöm!

Nincs jelen

 

#143 2006-01-30 12:31

Katyó
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Orvost keresek!!!

Sziasztok!
Én nem vagyok chron-beteg, de tisztában vagyok vele, hogy mit élhettek át a betegség folytán. Nagyo sajnálom...
A bátyám miatt szeretnék segítséget kérni. 92-ben diagnosztizálták nála a chron-colitist, azóta 6-szor m?tötték (vastag-és vékonybél), legutoljára szeptemberben, és most úgy áll, hogy holnap be kell feküdnie szteroid-kúrára, mert nagyon rosszul van (igazából csak megkönyörültek rajta, mégse kelljen rögtön kés alá feküdnie). Amellett, hogy csont és b?r, mindennapos fájdalmai vannak, az el?z? m?tétet sem dolgozta fel, az életkedve is elment.
Olvasgatván a fórumbejegyzéseiteket sokszor felmerült Dr. Kovács Ágota neve, hozzáértése.
Nagyon szépen kérlek titeket, aki tudja, megadná nekem az elérhet?ségeit? Vagy tudnátok v.kit ajánlani, aki tényleg foglalkozik a beteggel is?

El?re is köszönöm szépen a segítséget, és mindenkinek jobbulást, panaszmentes id?szakot kívánok!
KATYÓ

Nincs jelen

 

#144 2006-01-30 12:32

Katyó
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Orvost keresek!!!

Sziasztok!
Én nem vagyok chron-beteg, de tisztában vagyok vele, hogy mit élhettek át a betegség folytán. Nagyo sajnálom...
A bátyám miatt szeretnék segítséget kérni. 92-ben diagnosztizálták nála a chron-colitist, azóta 6-szor m?tötték (vastag-és vékonybél), legutoljára szeptemberben, és most úgy áll, hogy holnap be kell feküdnie szteroid-kúrára, mert nagyon rosszul van (igazából csak megkönyörültek rajta, mégse kelljen rögtön kés alá feküdnie). Amellett, hogy csont és b?r, mindennapos fájdalmai vannak, az el?z? m?tétet sem dolgozta fel, az életkedve is elment.
Olvasgatván a fórumbejegyzéseiteket sokszor felmerült Dr. Kovács Ágota neve, hozzáértése.
Nagyon szépen kérlek titeket, aki tudja, megadná nekem az elérhet?ségeit? Vagy tudnátok v.kit ajánlani, aki tényleg foglalkozik a beteggel is?

El?re is köszönöm szépen a segítséget, és mindenkinek jobbulást, panaszmentes id?szakot kívánok!
KATYÓ

Nincs jelen

 

#145 2006-01-30 12:33

Katyó
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Orvost keresek!!!

Bocsánat, kétszer nyomtam rá...

Nincs jelen

 

#146 2006-01-30 13:06

aiolosz
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Orvost keresek!!!

Dr. Kovacs Ágota
Erzsébet Kórház és Rendel?intézet
1074 Budapest, VII. kerület, Alsó erd?sor u. 7.
Telefonszám:
322-3450
321-5215
322-9460
Nem lesz konnyu elerni, arra keszulj fel.
aiolosz
u.i.:
A Kapas utcaban van egy rendelo_intezet, regebben ott is fel_lelheto volt.

Nincs jelen

 

#147 2006-01-30 13:18

Mancsa
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Orvost keresek!!!

Szia Katyó!

Pestiek vagytok?
Mert akkor tényleg Kovács Ágota, ám ha Szeged közelében laktok, akkor dr. Molnár Tamást vagy dr. Nagy Ferencet tudom szívvel ajánlani.

Üdv: Mancsa

Nincs jelen

 

#148 2006-01-30 14:00

dori
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Orvost keresek!!!

helo mancsa
nem tudom az elozo levelemet megkaptad e...noh ezert most is irok neked...:O
teljesen jol vagyok....
43kg-rol 55 lettem...:)
amiota talalkoztunk minden ok es azota voltam sielni...:)
hat el is tort a kezem...:O
de hat ez mellekes...
nemsokara megyek molnarekhoz kontrollra noh meg majd dobohoz is....:O
puszi neked

Szerkesztette: dori (2006-01-30 14:19)

Nincs jelen

 

#149 2006-01-30 14:22

dori
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Orvost keresek!!!

szia katyo''''
en is mancsahoz igazodnek es molnar tamast+nagy ferencet ajanlanam szegeden.nagyon jo szakemberek es
isteni arcok is egyben:)
puszi nektek jobbulast

Nincs jelen

 

#150 2006-01-31 11:13

Katyó
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Orvost keresek!!!

Sziasztok,
nagyon szépen köszönöm a válaszokat:)
Továbbítom is...
A bratyimék nem Pesten laknak, de közel hozzá. A szegedi elérhte?séget is köszönöm szépen nektek, de eddig a Honvéd kórházban kezelték/m?tötték bratyikámat, így a pesti cím elérhet?bbnek t?nik.

Még egyszer köszönöm a segítséget mindenkinek, és panaszmentes hosszú-hosszú id?szakot kívánok mindenkinek!
Majd csak feltalálnak már v.mit a chron ellen... Reménykedem...

puszi: Katyó

Nincs jelen

 
IBDoktor
 

Láb

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB