#301 2010-12-16 08:47

k.and
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Izületi panaszok az IBD mellett

Sziasztok!
A térdeim nekem is szoktak fájni. Én colitises vagyok és colitisnél  ez elõfordulhat. Most viszont a hátam fáj nagyon már egy hete és nem tudom mitõl. Szúró fájdalom a lapockám és a gerincem között. Az appranax-szal vigyázzatok nekem gyomorfekélyt csinált. Szóval csak óvatosan!
Szép napot nektek!
Üdv.:
Andi

Nincs jelen

 

#302 2011-03-15 14:40

cristobal
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Izületi panaszok az IBD mellett

Sziasztok!

Egy hete enyhe fartáji fájdalmat érzek, ami a combomba is kisugárzik, a lábfejem és a lábszáram már hosszabb ideje (hónapok) bizsereg, olyan mintha nem az enyém lenne, de a fájdalmat (tûszúrás) érzem vele. Fekvés, ülés vagy járás nem segít rajta. De hol enyhébb hol erõsebb. Közben fájnak a vállizületeim is mindkét oldalon. Tapasztalt már valaki hasonlót?

Köszönettel:
Cr

Nincs jelen

 

#303 2011-03-15 14:53

aiolosz
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Izületi panaszok az IBD mellett

cristobal írta:

Sziasztok!

Egy hete enyhe fartáji fájdalmat érzek, ami a combomba is kisugárzik, a lábfejem és a lábszáram már hosszabb ideje (hónapok) bizsereg, olyan mintha nem az enyém lenne, de a fájdalmat (tûszúrás) érzem vele. Fekvés, ülés vagy járás nem segít rajta. De hol enyhébb hol erõsebb. Közben fájnak a vállizületeim is mindkét oldalon. Tapasztalt már valaki hasonlót?
Köszönettel:
Cr

Igen, de az ízületi fájdalmakkal nem tudtam/tudtak mit kezdeni, olvasd el a topic elején, hogy miket írtam. A bizsergésre kaptam terápiát....B vitamint és használt.

Nincs jelen

 

#304 2011-03-15 23:07

kinglady
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Izületi panaszok az IBD mellett

sziasztok? volt valaki akinek a bordája és a dereka fájt,crohnnal?

Nincs jelen

 

#305 2011-03-16 10:16

én
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Izületi panaszok az IBD mellett

kinglady! A derékfájás nagyon gyakori a crohn betegeknél!

Nincs jelen

 

#306 2011-03-16 16:05

cristobal
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Izületi panaszok az IBD mellett

Szia,

értem én és megpróbálom elfogadni, hogy az izületi gyulladás velejárója a betegségnek, de a csípõizület gyulladása nem gyerekjáték, ahogy olvastam. Az egy éve tartó váll, és a sok éve meglévõ térdizületi problémáimat viszonylag jól viselem. Még focizni is tudtam vele, bár a rákövetkezõ nap sokszor alig tudtam ráállni. Azért kérdeztem a csípõ-keresztcsontot, mert az viszonylag ritka. Ha ne adj Isten tényleg komolyabb baj lenne (SNSA) akkor mielõbb szeretném a kezelést (gyógytorna, fizikoterápia, gyógyszerek) elkezdeni. De remélem, hogy csak vitaminhiányom van és fölöslegesen stresszelem magam. Csak nehéz feldolgozni lelkileg a mindig újabb és újabb problémákat.
Nem ijesztgetésképpen, de ezt találtam és elég rosszul hangzott. A spondarthritisekrõl:
http://www.medlist.com/HIPPOCRATES/VI/2/096.htm

Szép napot!
Cr

Nincs jelen

 

#307 2011-03-17 14:46

cristobal
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Izületi panaszok az IBD mellett

Szia, nekem remélem nincs SNSA-m, de parázok nagyon. És nagyon sajnállak! Kitartás. Téged gyógyszeresen is kezelnek, vagy csak gyógytorna, stb? Ha jól tudom akkor a Remicade vagy a Humira akár mindkettõre (CU/Crohn és SNSA) jó gyógymód lehet.

Szép napot!

Cr

Szerkesztette: cristobal (2011-03-17 14:47)

Nincs jelen

 

#308 2011-03-17 14:49

Breki
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Izületi panaszok az IBD mellett

Szia,egyenlõre gyógyszer,és fizikoterápia.2 féle bogyót kell majd szednem,amik ha nem javítanak akkor kapom a biológiait.De még nem 100%-os ez a diagnózis sem.De szerinte az..

Nincs jelen

 

#309 2011-03-17 14:53

cristobal
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Izületi panaszok az IBD mellett

És milyen bogyó? Az nem rossz a chronodnak? Azt olvastam ,hogy a sztero orálisan nem hat a gerinc izületeire.
Neked egyébként milyen tüneteid voltak/vannak?

Köszi
Cr

Nincs jelen

 

#310 2011-03-18 01:07

csviri
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Izületi panaszok az IBD mellett

Sziasztok,

nekem meg mindig nincs rendes diagnozisom de most mar nagyon crohn ra nez ki...sajnos :( az egyik tunetem nekem is a izuleti fajdalom, bar jellemzobb a "kis" izuletek szoval az pl az ujjaim. Azt olvastam h a crohn inkabb a "nagy" izuletekre hat, talalkozott valaki ezzel netan?

kosz szepen...

Nincs jelen

 

#311 2011-03-18 09:13

Breki
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Izületi panaszok az IBD mellett

cristobal
bevallom õszintén nem szedem...inkább viselem a fájdalamat.Amúgy Movalis-t kellene most szednem rá.De már le kellett volna cseréltetnem...Nekem abban nyilvánul meg,hogy iszonyatosan szoktak fájni a lábaim teljes hosszában csípõtõl,lapockáim alatt,mögött-mellkasom-néha a gerinc vonalában,vagy teljesen körbe az egész felsõtestem,égetõ fájdalom,recseg ropog mindenem,még a gerinc is,ha jobbra balra dõlök.Sokszor olyan mintha kardot szurtak volna át a hátamon és a mellkasomon,ezerféle fájdalmam van,és szinte mindenhol.Izomzatom is szinte teljesen leépült már.Igazából ha mindent összeszednék 2 oldal lenne.

Szerkesztette: Breki (2011-03-18 09:14)

Nincs jelen

 

#312 2011-03-18 09:31

Furkesz
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Izületi panaszok az IBD mellett

Sziasztok!

Ma hajnalban arra ébredtem hogy iszonyatosan fáj a térdem, mintha sav marná, majd a könyököm is elkezdett fájni. Colitises vagyok, Medrolt is szedek, nem tudom mit kéne még szednem. Már teljesen kivagyok hogy egyre csak újabb és újabb nyûgök jönnek elõ!

Nincs jelen

 

#313 2011-03-18 19:27

sibi
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Izületi panaszok az IBD mellett

Breki, nekem is hasonló fájdalmaim vannak, mint neked. Én bevallom, már nehezen viselem gyógyszer nélkül, nekem a Movalisra is azt mondta a gasztrós doki, tilos. Szinte már úgy érzem ez egy önálló betegség, de a reumatológus is csak legyint, ha kimondom a varázs szót: crohn.Egyébként nekem nem sok látszik, nem dagadt, nem piros, nem forró, de rohadtul fáj és erõtlen.A nyakamtól a lábujjamig, de most legjobban a gerincem és a bordáim körbe.Már orvoshoz se megyek vele, úgyse foglalkoznak semmivel, azt mondják, a crohnnal jár, hát köszi. Ezzel most több a bajom, mint az alapbetegségemmel és pont a mûtét óta. Furi.Azelõtt is volt, de hol itt, hol ott.Nem egyszerre mindenhol, sírni tudnék az elkeseredéstõl. Mi a fenét lehet ezzel kezdeni?

Nincs jelen

 

#314 2011-03-18 20:19

Breki
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Izületi panaszok az IBD mellett

sibi
Nekem a gasztros azt mondta a Movalis az ami még aránylag bélbarát,az hogy beindithatja a gyulladást benne van,de nem biztos.Elsõször injekcióban vettem fel szinte a másodiknál elmult.6 szurit kaptam.
Ha elmennél a dokimhoz Pestre,az nem mondaná,hogy a Crohn-al jár.Nálam sem tette,irta ki a kontrasztos MR-t,labor,stb.Ja és TB-s uton járok,és egy büdös vasat nem adtam még neki!Annyi a gond,hogy kb 4-5 honap a elöjegyzés.De mostmár tudom ha menni kell,elötte 2 hónappal kérek idõpontot,és igy le tudom felezni.Nekem sem piros,meg semmi ilyen,csak marhára fáj.

Én is megjártAM 2 reumást,egyik reumatologus-immunologus itthon,csinált gerinc rtg-t,utána adta az ajánlást a pszichiátriára...

Szerkesztette: Breki (2011-03-18 20:22)

Nincs jelen

 

#315 2011-07-02 16:57

Dezsõ
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Izületi panaszok az IBD mellett

Sziasztok én kapom a remit és már tul vagyok 6-kezelésen de mostanába nagyon fáj a térdem ,könyököm ,csuklom és a válam is nem tudom mi okozhatja. gyogyszert csak  salazopyrint szedek 3x2 naponta semmi más meg 2-havonta remicedet Tudna valaki segiteni kihez forduljak ezügyben?

Nincs jelen

 

#316 2011-07-02 17:22

Bordás
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Izületi panaszok az IBD mellett

Hello Dezsõ!

Én úgy tudom a remi okozhat ízületi problémát, úgyhogy ahol/akitõl kapod a kezelést azzal az orvossal feltétlen vedd fel a kapcsolatot és mond meg neki.
Üdv, és jobbulást! :)

Nincs jelen

 

#317 2011-07-02 18:50

én
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Izületi panaszok az IBD mellett

Dezsõ! Én nem kapok remit, Imuránt szedek és ugyanez a problémám, mint neked! Azt mondják, hogy ez a crohn betegség kísérõjelensége. Bár nem tudom, hogy te crohn beteg vagy-e. Beszélj a gasztrós dokiddal, aki nyilván elküld rheuma orvoshoz.

Nincs jelen

 

#318 2011-07-04 15:30

Jucus 01
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Izületi panaszok az IBD mellett

Sziasztok!
Én is Crohn beteg vagyok,már nagyon hosszú ideje.Kb:25 éve.Elejétõl fogva fájnak az izületeim.2 évig kaptam biológiai kezelést,8 hetente.Szedek imurant, szteroidot és mégis fájnak az izületek,talpam.Olyan érzés mintha parázson járnék.Én is úgy tudom,ez a Crohn szövõdménye.Meg még sok más is.
Szép napot mindenkinek!

Nincs jelen

 

#319 2011-07-15 12:07

Muci03
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Izületi panaszok az IBD mellett

Szép napot mindenkinek. Új vagyok köztetek, de a problémám az régi keletû. 17 éve küszködök sokizületi gyulladással, azon belül is Bechterew-kórom van (SPA). Sajnos csak nemrég kaptam diagnózist, eddig hol ezzel hol azzal kezelgettek. Aztán megtudtam, hogy sok kísérõbetegsége van. A pikkelysömörtõl a hajhulláson keresztül a Crohn-ig, csupa "földi jó dolog". Persze szép lassan mind kijutott nekem is. Eddig nem tudtam miért görcsöl sokat a hasam és miért olyan változatos a "nagydolgok" lefolyása. Hát fel lettem világosítva. A csípõim ll. stádiumban vannak az állandó gyulladástól és minden reggel mereven ébredek.  A nyakamtól a bokámig minden érintve van. Az éjszakai fájdalmakról nem is beszélve. Most meg még a fissura is... Na talán ettõl félek a legjobban. Már elõre sírok ha érzem hogy "menni kell". Mi ilyenkor a teendõ? Adjatok tanácsot mire számíthatok. Prokihoz eztán megyek (3 hét)idõpont szerint.

Nincs jelen

 

#320 2011-07-15 12:23

Breki
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Izületi panaszok az IBD mellett

Szia

Valószínüleg ír fel kúpot,és kenöcsöt,és ajálja majd a kamillás áztatást.Azt akár most is elkezdheted.
Ha táppénzen vagy akkor a háziorvos kérhet azonnali vizsgálatot az uj jogszabályok szerint.

Nincs jelen

 

#321 2011-07-22 17:03

Breki
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Izületi panaszok az IBD mellett

Holá.
Csütörtökön mehetek szegedre a Reuma-Immun klinikára...de unom már
Az ORFI-ba ugyanoda járok,az immun részlegre,de itthon meg nem hiszik,hogy Bechterew,most elküldenek oda.
De a lényeg megvan,a beutaló Debrecenbe Pfliegler Györgyhöz :)

Nincs jelen

 

#322 2011-07-22 21:57

Frozina
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Izületi panaszok az IBD mellett

Breki! Kiváncsian várjuk a beszámolódat Talán egy éve említetted meg elõször, hogy jó lenne felkeresni a magyar dr. Hause-t.eméljük, hogy õ tud majd valami okosat mondani.

Nincs jelen

 

#323 2011-07-23 11:28

Breki
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Izületi panaszok az IBD mellett

Hát kicsit elhúzódott,mert mindíg azt mondatm,na még ezt a vizsgálatot megvárom..na még azt..de itt a vége a türelmemnek,már régen meg kellett volna ezt lépnem.Mindenképp leírom,mert biztos vannak itt rajtam kívül(nem tudjuk hova tenni)betegek .

Nincs jelen

 

#324 2011-07-23 13:47

Muci03
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Izületi panaszok az IBD mellett

Sziasztok!
Breki,  én is pont ezt csináltam ... csak még ezt, csak még emezt... aztán 2 év alatt annyit romlott az állapotom, hogy most egyenes út vezet a csípõprotkó fele. Kecskeméten kezelgettek, hol ezzel hol azzal, volt 7 diagnózisom amit ha összerakott volna akkor egybõl lejön a SPA, de nem... amikor meg én próbáltam mondogatni, hogy nem-e akkor meg jól megkaptam a magamét. ("nehogymá" okosabb legyek a dokinál) Szóval utánna felmentünk pestre az ORFI-ba és egybõl ráírták csak a vérkép volt gyanús. nem mutatott semmi eltérést. Nem is értem mert a röntgenek meg az izotóp egyértelmûen kimutatta. Szóval én is pont az a "nem tudjuk hova tenni" beteg vagyok és még azt is megkaptam némely orvostól, hogy 38 évesen csak szimulálok. De azért kiírt olyan gyógyszereket amit 3 hetente vérképpel ellenõrizni kell.

Nincs jelen

 

#325 2011-07-24 21:12

Breki
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Izületi panaszok az IBD mellett

Szia
Ismerõs a szitu,itt Kecskeméten 3 reumásnál voltam összesen.Az elsõ leirta az eltéréseket de nem kezelt,a másik reuma-immun az Izsákin,õ csinált egy gerinc rtg-t,se labor se semmi,és adott beutalót a pszichiatriára,a 3.-iknak vittem a papírt az ORFI-ból,és kérdezte mit akarok akkor itt,mondom maga a kezelõorvosom idehaza,fizikóra csak nem járhatok pestre minden nap.Év korháza :D Itt 5 orvoshoz járok,de arra nem képesek,hogy a lassan 3 év alatt egyszer is konzultáljanak egymással,pedig egy épületben vannak.

Nincs jelen

 

#326 2011-07-25 12:25

én
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Izületi panaszok az IBD mellett

Sziasztok! Nekem is hasonló gondjaim vannak. De nekem nem is hajlandó szakorvosi véleményt írni a reumaorvos. Nagy nehezen elkükdött csontritkulás vizsgálatra, hát persze, hogy van csontritkulásom. Nagy nehezen felírt fizioterápiát, meg hosszas könyörgésre írt masszázst és fürdõjegyet. Nem adott gyógyszert semmire és idõnként az ágyban sem tudok megfordulni. Nem tudok tejet inni, kalciumot nem szedhetek, mert vesekõhajlamom van. A csontritkulás magától nem múlik el. Kicsit elegem van, de fogok másik reumaorvost keresni. Hátha!

Nincs jelen

 

#327 2011-07-25 13:06

Breki
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Izületi panaszok az IBD mellett

Szia
Mindenképp keress,mert amit a tiéd is csinál az nem normális,vicc kategória.Gondolom közli,hogy a Crohn szövõdménye,és ezzel lezárja.Hát ha ezek az orvosok mennének el külföldre végleg,a jók helyett,nem sírnám el magam :)

Nincs jelen

 

#328 2011-07-26 15:50

Muci03
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Izületi panaszok az IBD mellett

halihóó!
A masszázzsal vigyázni kell!!! Ha aktív az ízületi gyulladásod akkor többet árt mind használ. Bennem is szétmasszírozták a gyulladást és már fent jár a nyakamnál, csontosodást okozva. Szóval VIGYÁZAT!!! A lámpázás viszont valamelyest segít akár infra akár bioptron, vagy legalábbis nem árt.

Nincs jelen

 

#329 2011-07-26 15:55

Muci03
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Izületi panaszok az IBD mellett

Ja a lényeget elfelejtettem... Szóval: a gasztrosok azt mondják, hogy a crohn szövõdménye az izületi gyulladás, a reumás meg azt, hogy az ízületi szövõdménye a crohn. Hát most hogy is van ez??? A tyúk volt elõbb vagy a tojás??? Nekem úgy tûnik, hogy õk sincsenek tisztában vele.

Nincs jelen

 

#330 2011-07-27 16:01

Breki
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Izületi panaszok az IBD mellett

ÉN te merre laksz?
Mici03.
Totálisan nincsenek tisztában az egésszel sajnos.
Ha gyulladás van,nekem azt csainálták,hogy csak iszappakolást adtak amig nem enyhült és csak utána kaptam masszírt.

Nincs jelen

 

#331 2011-07-27 20:36

moncsa85
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Izületi panaszok az IBD mellett

Halihó!
Annyi fájdalomról olvasok itt hogy az én pici (nekem nagy :) ) bajomat alig merem leírni!
Szóval kíváncsi lennék tapasztalt-e valaki hasonlót:
Könyök,térd-néha csukló és boka is- az érintett!Nem nevezném fájdalomnak az érzést és nem is tudok rá megfelelõ szót :S Ami kicsit és átmenetileg segít rajta ha jól megfeszítem (a térdnél ez könnyû mert kinyújtom és ráhajolok amennyire tudok de a többi izületnél ez nem igazán kivitelezhetõ)! És folyamatosan ezt érzem-ez így érdekes lesz- mintha igényelné az ízület hogy feszítsem :)
Annak ellenére hogy tényleg nem fájdalom borzasztóan zavaró... Napok óta fájdalomcsillapítóval fekszem és néha napközben is veszek be mert attól elmúlik...
Ötlet?Tapasztalat?

Nincs jelen

 

#332 2011-07-27 20:43

Muci03
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Izületi panaszok az IBD mellett

Szia ! Azt hiszem tudom mirõl beszélsz... Éjszakánként folyamatosan erre kelek fel. Nem fájdalom de nagyon kellemetlen, én úgy mondanám "fizikailag nehézzé válik" rossz még az is ha a takaró hozzám ér. Ilyenkor fel kell kelni sétálni és bevenni valami bogyót, aztán enyhül. Nekem fõleg a vállaim meg a lábfejem de napközben a térdeim is sûrûn jelzik, hogy vannak. Ezt érzed te is???  amúgy az SNSA-tól van.

Nincs jelen

 

#333 2011-07-27 20:48

moncsa85
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Izületi panaszok az IBD mellett

Nekem nem enyhül a sétától, sõt gyengének érzem a lábaim és a takaró sem zavar.Nem tudom mi lehet... :(

Nincs jelen

 

#334 2011-07-27 20:54

Muci03
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Izületi panaszok az IBD mellett

Nekem se a sétától enyhül, csak muszáj felkelnem, hogy ne érjen hozzám semmi. Amúgy 6 óránként Indometacinumot eszek meg éjjel Tilcotilt, de éppen néztem, hogy egyik sem nyerõ a bélgyulladásnál. Kíváncsi vagyok mit kapok helyettük.

Nincs jelen

 

#335 2011-07-27 20:58

moncsa85
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Izületi panaszok az IBD mellett

:( akkor kérjek idõpontot a reumára?! Breki szerint a "helyiek" nem túl jók...
Egyszer voltam már,akkor még Imurant szedtem, azt mondta az mellé már nem ad inkább semmit.. és hogy a Crohn ez ilyen...

Nincs jelen

 

#336 2011-07-27 21:05

Muci03
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Izületi panaszok az IBD mellett

Sürgõssen! Biztos vannak jó orvosok Kecsón is csak nem jó helyeken keresgéltünk egy páran. Most én is az ORFI-ba járok. Eddig bevált. kopp, kopp... A crohn meg még nekem új, de pesten erre is felkészítettek, úgyhogy nem ért váratlanul.
Most mennem kell 3 gyerkõc, repûlõ pizsomával vár. :-))) Fájdalommentes éjszakát mindenkinek!

Nincs jelen

 

#337 2011-07-27 21:06

Breki
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Izületi panaszok az IBD mellett

Kihez játrál eddig moncsa?

Nincs jelen

 

#338 2011-07-27 21:18

moncsa85
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Izületi panaszok az IBD mellett

Eddig csak egyszer voltam :) Egy fiatal nõ volt, a nevét nem tudom de holnap megkeresem a papírt! Akkor küldött volna fizikora de nem tudtam akkor felvenni a 6hós picim miatt. Még most sem tudnám majd csak októberben mert akkor már bölcsi lesz..
Van akihez azért érdemes menni?
Off
Muci te is kecskeméti vagy?

Nincs jelen

 

#339 2011-07-27 21:26

Breki
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Izületi panaszok az IBD mellett

Hunyadi Mária elég alapos a Nyiri uti korházban..Hozzá járok ha itthon kell valami.Általában a fizikoterápián szoktam kikérdezni a masszört vagy aki kezel,ki milyen,kit ajánl...:) Menj el táppénzre,és kapsz idõpontot egy héten belül.

Nincs jelen

 

#340 2011-07-27 21:28

moncsa85
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Izületi panaszok az IBD mellett

gyesen vagyok! Hozzá hogyan tudok eljutni?

Nincs jelen

 

#341 2011-07-27 21:34

Breki
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Izületi panaszok az IBD mellett

beutaló-és idõpontot kell kérni a kartonozóban,ahol a betegfelvétel van.

Szerkesztette: Breki (2011-07-27 21:37)

Nincs jelen

 

#342 2011-07-27 21:37

moncsa85
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Izületi panaszok az IBD mellett

Ja kérhetek konkrétan hozzá? :) Akkor jó!
Köszi!!!

Nincs jelen

 

#343 2011-07-27 21:46

Breki
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Izületi panaszok az IBD mellett

Aha,kérsz beutalót reumatológiára,és ahol az idõpontokat osztják,ott mondd h a Hunyadi doktornõhöz kéred.
Az a baj h nem megyek laborba,van ott egy csaj akivel eggyütt vizibalettoztam fizikón,lehet tudtam volna gyorsba..de lehet nem is dolgozik,mert mondta h mütik,csípõprotit kap.Hülye voltam h nem kértem el a számát..

Nincs jelen

 

#344 2011-07-27 21:56

moncsa85
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Izületi panaszok az IBD mellett

:DD Vizibalett:DD ez jó:))
Nem baj!Kivárom!Jobb késõbb mint soha :)

Nincs jelen

 

#345 2011-07-27 23:34

én
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Izületi panaszok az IBD mellett

Breki, Budapesten lakom.

Nincs jelen

 

#346 2011-07-28 10:39

Muci03
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Izületi panaszok az IBD mellett

Mindenkinek nagy helló!
Csak bekukk egy pillanatra. Kecskemétre a megyeibe 2 hónap a várólista és a betegfelvételen a piaristák terén lévõ rendelõt ajánlják. Oda könnyebb bejutni. Amúgy kunszentmiklósi vagyok.

Nincs jelen

 

#347 2011-07-28 13:11

Dezsõ
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Izületi panaszok az IBD mellett

Sziasztok én kapom a Remit már 7-honapja de most egy pár hete bármit csinálok bedagad kezem lábam ujajim majdnem mindenhol fájdalmat érzek az izületeimben (lehet hogy most jön ki a 2-évig szedet szteroid hatása?) Orvosom azt mondta Remitöl jobb lesz de semmi javulás.Kelene valami vitamint szedeni??Reumatologiára 2-honapott kell várnom mire bejutok anyira sokan vanak adig mit csináljak.Válaszotokat elöre is köszönöm

Nincs jelen

 

#348 2011-07-28 14:33

Breki
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Izületi panaszok az IBD mellett

Én,keresd fel Dr Kiss Emese-t az ORFI-ban Immunológus-Rumatológus-Belgyógyász,õ vezeti az osztályt.Igaz 5 hónapos a várólista,de az egyik legjobb a szakmában.Nem szórakozik velem se,3x voltam nála,már a biologiaira készít fel.
A mostanitól kár h nem tudsz kérni semmit,mert nekem az injekció 2 nap alatt kivette a fájdalmat.Nem megy át a gyomron-bélen..legjobb a szuri.Vagy legalább adna Alpha-D3-t csontritkulásra vagy valami..

Szerkesztette: Breki (2011-07-28 15:20)

Nincs jelen

 

#349 2011-07-30 15:42

Breki
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Izületi panaszok az IBD mellett

Január végére van idõpontom,ha be vagyok még jegyezve,akkor átiratom a tiédre ha gondolod...mert nekem soron kivül kell menni a biologiai miatt Szeptemberben.
Azt nem tudom ha sürgösségire kérné egy orvos akkor fogadna e gyorsba.Meg kellene kérdezni

Szerkesztette: Breki (2011-07-30 15:44)

Nincs jelen

 

#350 2011-07-30 16:49

én
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Izületi panaszok az IBD mellett

Breki, köszi! Még elõbb próbálkozom máshol.

Nincs jelen

 
IBDoktor
 

Láb

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB