#14501 2013-08-05 20:49

Lisa
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Luci! Akkor jól kihasználtátok a hétvégét! Jól tettétek hisz csak egyszer van nyár az évben :D :D. De szó ami szó tényleg jól jönne egy kis lehülés, mert ez már nagyon nem jó. És igen takkerolás közben is nagyon meleg van fõleg emeleten! AZ Ódonba járok.
Meló, tényleg az a jó , hogy legalább van, ezt Neked is mondom az új hét kezedetének örömére! :D :D :D
ENgem jelen esetben a szúnyogok bosszantanak jobban, dehát ezt is le kell viselni :(
Hááát kitartást azért a hétre!!! Én is próbálom összesezdegetni magam ilyenkor amikor itthon vagyok délután....

Nincs jelen

 

#14502 2013-08-07 18:31

Lucifer
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Halihó!
Lisa!
Igen, kihasználtuk , de nagyon nem birom már ezt a meleget!
Az a baj, hogy a lakásban is 1000000000 fok van .:P:P:P

Nincs jelen

 

#14503 2013-08-07 21:51

Babcsi
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Jaj Luci, de jó, hogy itt vagy! már hiányoztál :)

Nincs jelen

 

#14504 2013-08-11 19:49

Lisa
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Sziasztok!
VÉGRE LEHÛLT AZ IDÕ!!!!
De élvezem!!!
Luci, légyszíves dobj rám egy mail-t, mert nem tudom a címed és szeretnék valmit megbeszélni Veled!
Nekem a belsõ rendszerben megadott címem él egyedül, szóval azon  keresztül is írhatsz! Köszike!

Fecsegõ! Neked, ment egy kis üzi!

Nincs jelen

 

#14505 2013-08-12 20:52

Lucifer
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Halihó!

Babcsi!
Köszönöm szépen!!:P:P

Lisa!
Ok, majd irok, de ma már nem !!:P:P

Olvastam, hogy mi van Elizabeth - el :( szerdán megyek a kórházba majd megkeresem!!!

Nincs jelen

 

#14506 2013-08-13 07:54

Babcsi
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Elizabeth már otthon :)

Nincs jelen

 

#14507 2013-08-13 19:51

Lucifer
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Halihó!

Lisa!
Nem megy el innen az emailom lucifer2007kukaccitromail.hu

Remélem nincsen semmi gond!!!!

Ma beszéltem Elizabeth-el otthon van , szerencsére már jobban van!!!

Babcsi!
ne haragudj, hogy meg kérdezem , de ismerjük is egymást vagy csak innen???Nem akarok faragatlan lenni , de már nem tudom ki kivel van , mi a nick neve vagy a neve.:P:P:P
Nálam van a gond az tuti ::P:P:P:P
De végül is mindegy, nagyon jól esik , hogy hiányoztam.


Dinnye történetem.
Egyik este dinnyét ettünk ami nem is volt annyira gond hiszen itt a szezonja.De az én nagyon okos nagyobbik kicsi fiam késõbb ette meg és mi már a szobában voltunk tv-t néztünk , egyszer csak a sötétben meg jelent arca elõtt a dinnye héjával amit halloweenesen kivágott :P:P
Hát ne tudjátok meg , hogy én , hogy meg ijedtem tõle.:P:PAz egész család rajtam röhögött.:P:P:P

Nincs jelen

 

#14508 2013-08-14 21:01

eriki
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Luci! Szerintem ismered, igen!! A taliról, ha jók az infóim!!!

Nincs jelen

 

#14509 2013-08-14 21:15

Lisa
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Luci, ment e-mail tegnap nem kaptad meg? :(

Nincs jelen

 

#14510 2013-08-16 19:57

Lucifer
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Halihó!

Eriki!
:P:P:P:P

Lisa!
Igen meg van!!Ma válaszoltam is!!!:P

Szerdán remin voltam,hát nem volt egyszerû!:P:P
7.40-tõl - 8.30-ig  a doki nénire vártam.Papir , remi hamar meg van , de a beadás 9.45-kor kezdõdött.A nõvérnek amikor oda adom a 6 doboz remit kiakad, hogy ez mind az enyém mert , hogy ez 120 kg-os embernek való adag.:P Igen ez mind az enyém.Na elkezdõdik a csepegés mire szólók, hogy gyorsabban szokott menni.Egyszer csak nem , hogy gyorsabban csöpög egyszerûen nem is csöpög.Nõvér jön átmossa még mindig semmi nem jön, nyomkodja,tolja mire szólok,hogy inkább szúrjon másikat.Szúrnak a jobb kezembe, lemegy a doki néni közben kér vért.Miután lement nem vesznek onnan vért mert az nem jó ötlet igy szúrnak megint.Szóval 3X szúrtak , hát mi vagyok én??? talán tûpárna??? :P:P:P:P

Nincs jelen

 

#14511 2013-08-17 19:02

Lucifer
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Halihó!

Azért volt jó is ebbe  a szerdai napomban!!:P
Hiszen olyan emberrel találkoztam akivel annak idején minden pénteken!:P
Ha valaki nem tudná ki is lehet az akkor megsúgom nektek - nem más mint a legjobb leszboszi barátnémmal.:P:P

Végre itt a  hosszú hétvége.
Remélem mindenki élvezi és kihasználja a jó idõt!
Kellemes pihenést mindenkinek!!!

Nincs jelen

 

#14512 2013-08-17 21:48

eriki
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

És azt hallottuk, hogy jól nézel ki nagyon!!! :)

Nincs jelen

 

#14513 2013-08-18 18:09

Lucifer
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

???????   :P:P:P

Ki mond ilyeneket rólam?????:P:P:P
Bár ki is legyen, nagyon szépen köszönöm!!:P

Lassan már ott tartok,hogy fogyóznom kell.:):)

Ma találkoztam egy ismerõssel aki szintén azt mondta, hogy most milyen jól nézek ki, és megkérdezte,hogy a ruhatáram minden súlycsoporthoz megvan???A válaszom igen.Most a kisebb van hátul.:P:P

Nincs jelen

 

#14514 2013-08-18 20:53

roor
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Halika!

Hm...jó is volt az a szerda :D
Régi szép idõk :D :P
És akkor is jól nézel ki és PONT!!!!!! :D
És imádnivaló a sziszamisza :D

Nincs jelen

 

#14515 2013-08-20 11:23

Lucifer
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Halihó!
Drága barátném!
Igen , nagyon jó volt az a  szerdai nap.:P:P
Lehetne többször is ilyen!!:P:P
Jól nézek ki?! köszike, de te is jól nézel ki!!!!:P:P:P

A sziszamiszát nem adom és majd ha itt lesz az új , akkor azt nézd meg.:P:P:P


Lisa!!
Ment mail , de nem válaszoltál!!!

Nincs jelen

 

#14516 2013-08-20 18:04

Lisa
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Köszönöm Luci, láttam és igyekszek valmait intézni.. azért Nektek örülök! :D :P

Nincs jelen

 

#14517 2013-08-21 17:13

Babcsi
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Luci, én vagyok Tas és Hédi anyuja a taliról ;)

Nincs jelen

 

#14518 2013-08-26 17:16

Lisa
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Fecsegõ!

Írtam két roor-os címre is remélem valamelyiket megkaptad :P
Sajnos a FB-ot nem akarja most a netem :(

Nincs jelen

 

#14519 2013-09-01 11:15

Lucifer
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Halihó!

Nem voltam mert nem is voltam.:P:P:P
Vasárnap a kicsiket likvidáltuk a mamáékhoz.:P:P
Mi hétfõn kettesbe / motorral / Miskolc Tapolcára mentünk.
Az idõnk nagyon jó volt és nagyon jól éreztük magunkat.
Sajnos Lisa nem jött össze a  találkozásunk  pedig nem is voltuk olyan távol egymástól.:(:(:(:(:(:(
Csütörtökön indultunk haza , de tettünk még egy kis kirándulást hazafelé az Egri várban.:P:P
Egerbõl hazafelé haladva azért volt egy találkozónk valakivel!!??:P:P
Vicaa!Nagyon jó volt veletek / ha nem is sokat , röpke 1 órácskát / találkozni és egy pár szót váltani.A táskát nagyon szépen köszönjük és ahová küldtél minket bort venni az tényleg nagyon jó hely.:P:P:PÉs a bora isteni.:P:P:P:P
Holnap kezdõdik  a suli,ovi,és a meló.
Roli ugyan járt már oviba  a nyáron , de most már végre a saját csoportjukban lesznek.
Niki nem igazán várja a sulit , de hát ez van.Menni kell.:P
Norbi kivételesen és meglepõ módon várja a sulit.:P:P:P:P


Babcsi!
Ok!:P:P Igy már tudlak hová rakni  téged.:P:P:P
Bocsi,hogy nem voltam veled képbe!!!!!!:P:P:P
Gyerekek jól vannak?????

Nincs jelen

 

#14520 2013-09-04 21:13

Lucifer
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Halihó!

Végre elkezdõdött a szeptemberi hónap és a gyerekeket ki röptettem.Na nem kell másra gondolni :P:P:P csak az iskola meg az ovi a cél pont ( addig repülnek ) . :P:P:P:P
bár nekem is beköszöntött a kezdés a melóban , de én legalább szivesen megyek és csinálom , nem úgy mint a  gyerekeim .:P:P:P

Látom nálatok is kezdés van mert nem irtok semmitttttttttttt. :P:P:P
Szeretnék több hsz-t olvasni tõletek.
Kivel mi van , hogy telt a nyár??!!!
lenditsük fel újra itt a topikot!!!

Nincs jelen

 

#14521 2013-09-05 20:18

Lisa
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Sziasztok!

Luci! Én is nagyon sajnálom, hogy nem jött össze a találkozás, pedig annyit szerveztük :( de bízom benne, hogy alig több mint egy hét múlva TALÁLKOZUNK!!!
Suli kezdés, igen gondoltam Rád, hogy kicsit szabadabb lesz a lakás. Nálatok is mûködik az, hogy délután 4 ig benn kell lenniük a lurkóknak?
Meló itt is van még,voltam hétfõn kedden, szerdán, aztán kedden vendégem jött, pasek jött meglátogatni az ittenieket, hogy élnek-e még :P fõleg a kutyuk :P most ment este haza.
Sütöttünk szalcsit mindkét nap , sokat zabáltam basszus!!
Örülök, hogy jól éreztétek Magatokat errefele :D
Nita, este  fél 8 kor sötét van mint mindenhol. És hûvöske, de a tûz mellett nem volt vészes. Szóval úgy kell készülni jövõ hétre, este hatkor már kimegyünk :D
Elkezdödött a suli is az utolsó félév, vagyis az államvizsga már csak október 29-tõl január 9 ig. Teljesen ideg vagyok már miatta :( szóval nekikezdeni tanulni már most!!!
De azért lélekben nagyon készülök  a jövõ hétre már, jó, hogy eljött a tali is.

Egyet értek Lucival! Kivel mi van? :D :D :D Tényleg hogy vagytok? Írjatok pár sort azért.

Sziasztok!!!

Nincs jelen

 

#14522 2013-09-05 21:37

marcsi0727
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Sziasztok

Pocakügyileg általában jól vagyok, a Humi kimondottan jót tett nekem, minõségi javulás van az életemben, életnek lehet nevezni, nem csak nyüglõdésnek. Idén végre voltunk nyaralni, korábban miattam nem lehetett... mert nem voltam olyan állapotban. Persze idõnként vannak rosszaságok, de nem olyan brutális, mint korábban.

Júliusban a Balcsin voltunk 2 hetet, Alizka nagyon jól érezte magát, így mi is :D
Rengeteget úsztunk, voltunk hajókiránduláson, de ez az igazi láblógatós - nem csinálok semmit, csak nézek ki a fejembõl - nyaralásunk volt...

Augusztusban aktív pihenés gyanánt voltunk LGT koncerten, másnap elmentünk az állatkertbe, végig másztuk, ez egy egésznapos sétácska volt... és azt követõ nap megmásztuk a Badacsonyt. Másnap, épp csak elfordultam, bedurrant a derakam... lumbágó... elég brutális fokon, kb 90°-ban tudtam csak menni... Elmentem gyógymasszõrhöz, aki csodákra képes, mert sokkal-sokkal jobb, de sajnos még nem az igazi, de lépésrõl-lépésre jobb.

Az ovi nekünk is megkezdõdött... már középsõ csoportos a lány... de idõnként megígértem neki, hogy viszem vissza a bölcsibe... mert "elfelejt" mindent... hogyan kell öltözködni, cipõt felvenni... :D

Járunk sakkozni, most kezdtük, a gyerek imádja... Több ötletem is van még, mert Alizka nagyon érdeklõdõ, nagyon kíváncsi, de ha lefoglalom, akkor egy-másfél órát is képes koncentrálni, ami egy 4,9 éves gyerektõl elég jó teljesítmény.
Saját bevallása szerint "néha jó vagyok, néha meg rossz. Én szeretek rosszalkodni" :D Anyuka meg csak mosolyog a bajsza alatt, de azért résen kell lenni... :)

Várom én is a többiek beszámolóját is.

Nincs jelen

 

#14523 2013-09-07 18:14

Lucifer
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Halihó!

Lisa!
Én is sokat gondolok rád a suli  miatt.Nem kell annyira idegeskedni miatta mert te nagyon ügyes csajszi vagy és ha már ennyi idõt végig csináltál akkor ez már semmi lesz.:P
Kint este se fog senki se fázni :P:P Ég a tûz és az alkohol mennyisége pedig melegit.:P:P:P
Nikiéknél kötelezõ a 4-óra, de kérelmet kell irni a dirinek és akkor haza jöhet.A héten haza engedték , a többi meg majd kiderül mert az igazgatónõ nem ért még rá ezzel foglalkozni.
A Niki most lett ötödikes és szeretném ha haza jöhetne.Kell egy kis önállóság már neki és a leckét itthon irja meg.A napköziben vagy nem ir meg mindent vagy csak összecsapja és az meg semmit nem ér.
 
Marcsi!
Örülök,hogy jól vagy!
Annak még jobban , hogy ilyen jól sikerült a nyaratok!:P:P
Alizka nagyon ügyes és levontam a következtetést,hogy már most jobban tud sakkozni mint én!:P:P:P/én nem tudok/:D:D

Várom még mindig a többiek jelentkezését!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nem szeretnék most név listát irni, mert hosszú lenne!!:P:P
Mindenki irjon!!!!!!!!!!!!!!!

Nincs jelen

 

#14524 2013-09-08 23:09

Lucifer
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Halihó!

Iskola kezdéssel kapcsolatban.
Ma arra kellett rá jönnöm , hogy nálam jobban örült a kezdésnek a macskánk.:P:P:P:P
Igy legalább pár óra nyugija van a gyerekektõl.:P:P

Ma megint adtam saját magam.
Vettem pár napja egy sarok bõr vágót,amit ma ki is próbáltam.Hát meg kell , hogy mondjam sûrûn nem fogom használni.Hogy miért is??? mert már majdnem készen voltam amikor a bal lábamon egy jó nagy darabot vágtam ki  a  sarkamból.
Szóval adom a formám és tudom aki ezt olvassa rázza a fejét , röhög rajtam és közben arra gondol, hogy ez nem is Luci lenne ,ha nem történne vele valami.:P:P:P

Remélem mindenkinek jól telt a hétvége!!!!!

Nincs jelen

 

#14525 2013-09-18 10:11

zolcsi
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Sziasztok.Voltam tegnap laborban.Tökéletes vérkép egyetlen csillag nélkül és 1,0 alatti CRP-vel.30-40 évre megelégszem ilyen laborral.Jaj Luci nem is mondtam Neked a tali másnapján kicsit beköltöztél a fejembe és dörömböltél ott rendesen.:D.

Haliho!

Nincs jelen

 

#14526 2013-09-18 10:56

marcsi0727
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Zolcsi,
örülök a jó híreknek :) Nagyon sajnálom, hogy nem volt idõnl beszélgetni... De majd jövõre! :D

Nincs jelen

 

#14527 2013-09-18 15:16

Lisa
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Sziasztok!

Zolcsi én is nagyon örülök az eredményednek!!! Az látszott Rajtad, hogy jól vagy!!!
Luci, elfelejtettél írni, vagy azóta még nem engedtek a géphez? :D :P
Judy, remélem minden rendben ment a némettel, gondoltam ám Rád rendesen!
Roor: nagyon aranyosak a cicusok, néztem õket!

No én szeptember 30-ra vagyok behívva szakdolgozat védésre azért izdulok amiatt is!!!
Errefele az idõ olyan változékony mint hétvégén volt, egyszer esik, egyszer süt a nap, de meleg az nincs!!! ez biztos :D
Képeket, még mindig várok :D
Vigyázzatok Magatokra!!!

Nincs jelen

 

#14528 2013-09-18 18:29

roor
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Halika!

Lisacica,köszönjük szépen. :D
Meg kell tapasztalnod személyesen is,szeretettel várlak. :D

Nincs jelen

 

#14529 2013-09-19 00:08

Bordás
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

zolcsi!
Örülök az eredményednek, szuper! :) Maradjon is így... de tudod minek köszönhetõ, ugye? Hát persze, h a Bükki talinak, jó társaság stb... ;) Én is hamar rendbe jöttem ott... Judynak ment a drukk ezerrel, Lisa, neked pedig megy a drukk, megelõlegezve :P Roor, te jövõre már tudom, h macsekostúl jössz a Bükkbe velünk :P
Legyetek jók! :)

Nincs jelen

 

#14530 2013-09-19 08:40

roor
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Halika!

Bordás,ámen. :D

Nincs jelen

 

#14531 2013-09-19 19:27

Lucifer
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Halihó!

Ma végre géphez jutottam!!!!:P:P

Zolcsi!
:D:D:D:D:D:D
Remélem a dörömbölésemmel nem okoztam  a fejedben fájdalmat.:D:D:D
Gratulálok ennek a nagyon jó eredményednek , csak igy tovább.Nem tudom , hogy hogyan csináltad , de ez tényleg nagyon jó!!!!
Nekem szerintem soha nem lesz ilyen , de én igy is jól vagyok!!!!

Lisa!
Örülök, hogy veled lehettem!!!
Nálunk minden oké itthon folytatódik minden tovább! / meló, ovi , suli stb..../


Azért látom pár hsz már irodott , de többet szeretnék látni mindenkitõl!!!!!!!!!!!!!!!

Hétvégén irok van mirõl.
Tegnap a Rolival voltam a nevelési tanácsadóba , hogy jelentkezzünk fejlesztésre és olyan dolgokat tudtam meg , hogy a  vérnyomásom 200 lett. De errõl majd bõvebben irok a hétvégén!!!

Bordás!
Örülök, hogy jobban vagy!!!!

Roor!
Drága barátném!!Téged is lehet látni??:P:P:P:P
Nagyon hanyagolóra fogod a topikodat és épp ezért Lisával úgy döntöttünk, hogy rosssssszalkodni fogunk ittttt!!!!:P:P:P:P

Nincs jelen

 

#14532 2013-09-23 20:22

Lisa
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Sziasztok!

Hétfõn van,  új hét kezdõdött, gondolom észrevettétek! :P
Nekem jól tel a hétvégém csak egy kicsit nosztalgiáztam, hogy "Jaj egy hete ilyenkor..." szóval jó lett volna egy héttel fiatalabbnak lenni. De most meg már egy héttel idõsebb szeretnék lenni :D hogy semmi nem jó az embernek? :D
Viccet félre téve szép õszi idõ van, volt ma is, legalább nem kell fûteni még ezerrel.
A kedvem nagyon változó, nem tudom miért egyszer annyira jó kedvem van, egyszer meg lenn vagyok. Lehet az évszakváltás teszi...
Egy nagyon kedves, nagyon régi még középiskolás barátnõm beteg, pénteken derült ki róla, hogy rosszindulatú mellrákja van, nálam is fiatalabb. Olyan sokszor mellettem volt mikor beteg voltam, mikor korházban voltam, annyira sajnálom és meg is visel, mert aggódom érte nagyon. Ne haragudjatok, hogy lemeséltem, de jó volt elmondani valakinek. Próbálok mellette lenni amennyire csak tudok, és nem mutatni, hogy bármi megtörténhet.

Ancsa: gondoltam Rád mikor néztem a Fradi meccs összefoglalóját!!! Biztos élvezted, nekem is tetszett a Diósgyõr játéka aznap :D :D :D
Luci: hétvége, hogy telt? Mesélj csak arról a nevelési tanácsadóról. Munka helyen mi újság? Ja és egészség? Hogy van?
Roor: te, hogyan vagy? Immurán hogy vált be, van már hatása? Cicusok?
Judy: milyen eredmény lett??? Már kérdeztem több helyen is!! Tessék már valami jelt adni mivel látod sokan drukkoltunk!

Vigyázzatok Magatokra szép õszi hetet!!!

Nincs jelen

 

#14533 2013-09-23 21:06

roor
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Halika!

Lisacica:imuran még épülõben,jobban vagyok . :D
Cicusok imádnivalóak,játékosak,szeretik egymást! :D

Nincs jelen

 

#14534 2013-10-03 14:04

zolcsi
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Szép napot mindenkinek a fórumon.Úgy látom enyém az aranyérem október hónapban a roor topikban.Ha jól emlékszem elég sok a pesti lakos a fórumon.Azt kérdezném ,hogy a NYÓCKER Mária utcához (Szemészetre kell mennünk vizsgálatra) jó parkolási lehetõség a Corvin Pláza mélygarázsa?Vagy tudnátok jobbat ajánlani (persze a biztonság mindenek elõtt).Sajnos a nejemnek eddig az évig elég volt Debrecenbe mennie kontaklencséért ettõl az évtõl csak Pesten tudják (vagy akarják) megrendelni az amúgy sem olcsó lencséket.Ki van az a bizonyos hisz itt vagyunk a  XXI.-dik században  minden egyre közelebb autopályák internet wifi de ha valakinek ilyen baja van utazzon 500 km-t egy vizsgálatért +kettõnknek 1-1 nap szabi.Viszont ettõl még  ezt meg kell oldanunk.Ha van valakinek hasznos infója megköszönöm.

Remek jó kis galyai kirándulásunk volt a múlt héten nagyon ránk fért mindenkinek ajánlom a helyet.Kihasználtunk szinte minden percet a kikapcsolódásra.Wellness séta pihi kaja.

Üdv mindenkinek

Nincs jelen

 

#14535 2013-10-03 19:43

Lucifer
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Halihó!

Zolcsi!
A Corvin Plaza mélygarázs a legjobb.Vagy a másik megoldás a szemészetnél ha találsz parkolót akkor ott hagyod és fizetsz /elég sokat/ vagy maradsz a kocsiban és vársz!:)

Lisa!
Velem minden oké!:)
Melóban is rendben minden a gyerekek aranyosak!!:):)
Roli nev.tan. története röviden:::
Február nev.tan iskola érettségi vizsgálat.2 hét múlva hivnak telefonon,hogy kell heti 1x fejlesztés szeptember elején jelentkezzek.Szeptember eleje óvónénit kérdem, hogy kaptak-e a nev.tan - ból határozatot ?-válasz semmit nem kaptunk.Én hivom a nev.tant viszem is a Rolit és kérdezek a határozat felõl mire közlik, hogy még februárban meg kapta az ovi, de azért adtak nekem egyet.Rolit nagyon sok mindenben fejleszteni kell heti1x járunk is,de mondták, hogy ezt az oviban kéne kapnia..Oviba megyek a vezetõ nõt kérdezem,a /fejlesztõ pont ott van nála/,aki közli,hogy itt a határozat és az óvónéni is akpott belõle.A fejlesztõ közli , hogy õ nem tud róla , hogy a Rolinak lenne.Szóval ha nem én intézkedem akkor a gyerek nem kap fejlesztést és csak úgy hobbiból maradtunk egy évet az oviban????!!!Tegnap elõtt pont mentem az oviba és ki van irva, hogy a nagycsoportosoknak felmérés volt és a Rolinak is járnia kell, de nem kötelezõ.Kérdem én? , hogy tavaly is nagycsoportosok voltunk és volt felmérés akkor miért nem mondták,hogy a Rolinak is mennie kell??Nem tudták, hogy mi maradunk még 1 évet!!!!!Most gyorsan berakják mert én bent voltam és fel hivtam a figyelmüket??Ha nem vagyok már járatos ebben a dologban akkor szarnának bele ebbe az egészbe!!!Én meg most úgy vagyok vele,hogy õk már ne tegyenek nekem szivességet, a nev.tan-ba meg kapjuk amit kell /és ott legalább mindent fejlesztenek neki amire szüksége van/!!!!!!
Szóval ennyi röviden!!!!:(:(:(
Bocsi,hogy eddig nem irtam , de nem volt jó a gépünk!!

Hétvégén kövezünk az elõszobában már elõre látom mi lesz itthon.

Nincs jelen

 

#14536 2013-10-03 21:38

zolcsi
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Köszönöm Luci!

Nincs jelen

 

#14537 2013-10-04 20:29

Lucifer
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Nagyon szivesen! :):)

Nincs jelen

 

#14538 2013-10-16 07:57

Lisa
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Sziasztok!

Luci, bocsi, hogy ennyire eltûntem, igyekszem jobban jönni és itt leereszteni a fáradt gõzt, :D , de most veszélyes bekapcsolni a gépet még itt ragadok :D
Szóval megvannak az idõpontjaim, október 29-én kezdek a legnehezebbel.
Nagyon ideges vagyok emiatt már, és ezt persze a crohn-om is megérzi. Étvágy szinte nuku, eléggé változó ha meg eszek akkor fáj a hasam..mi van itt? Velem ilyenek nem szoktak lenni. Szóval el is fog múlni nem sokára, január 7 én :D :D :P
Addig viszont tanulás ezerrel, már fáj a seggem a sok üléstõl, de ez van.

Olvastalak amit írtál, milyen, hogy ennyire nem foglalkoznak a gyerekkel egyes helyeken. Meg mindenért személyesen kell  lejárni? Hiszen azért vannak. Jól teszed, hogy nem foglalkozol velük és inkább olyan helyre jártok ahol tényleg törõdnek vele, és sokkal jobban fog haladni is!!!
Egészség hogy alakul?

Illetve Többieknél? Az õsz nem nagyon megviselõs? Nem tudom nekem most eléggé. :(

Szóval ha nem vagyok akkor még ugyan élek, csak nem  nagyon tudok idejönni, de azért én idõszakonként megpróbálok jelentkezni, ennyi kikapcsolódás nekem is kell ! :D

Ja idõpontok akit érdekel:  október 29, november 13, december 03, és december 16.

Nita: utánanéztél a Btk-nak? Van valamerre?

Puszi Mindenkinek!!!

Szerkesztette: Lisa (2013-10-16 07:59)

Nincs jelen

 

#14539 2013-10-20 22:43

Lucifer
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Halihó!

Lisa!
Én se nagyon vagyok , de meló van aztán meg itthon meg már  fáradt vagyok és a gép se kerül hozzám . :):)
A meló helyen voltunk kirándulni a gyerekekkel a Margit szigeten, a héten a báb szinházban voltunk ,ide a Rolit is vittem.
Egészségileg mindenki nagyon jól van,én meg pláne!!Sajnálom, hogy te nem vagy most olyan jól , de ezt most az idegeskedés teszi , persze rá tesz ez a hule idõjárás is.
Én valamelyik nap rá álltam a mérlegre ami azt irta ki , hogy ló.:P:PTehát már a mérleg is ló súlyban mér.:P:P
Szóval néha már örülnék neki ha crohn uraság egy kicsit be indulna és menne le egy pár kiló rólam mert ez már nagyon sok!!:P:P

Neked kitartást kivánok a vizsgákhoz és ne izgulj annyira!!!
Nagyon ügyes csajszi agy és tudom, hogy meg fogod tudni csinálni mindegyiket!!!!
Puszi neked és nagyon vigyázz magadra!!!!!!

Ui.: Pénteken reggel vettem fel a zoknimat a bal meg is volt , de a jobbnál sajnos a derekam nem birta és én meg mozdulni se birtam.A Rolit alig tudtam kelteni.Még mindig nagyon fáj az éjszakai alvás a leg rosszabb mert minden mozdulat fáj.Na mindegy remélem majd csak vissza áll a régibe addig szenvedek és igy dolgozom.:(:(

Nincs jelen

 

#14540 2013-10-29 17:49

Lucifer
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Halihó!

Lisa!!
Gondolva volt ma rád!!
Mi volt a vizsgán??????


Nálunk semmi különös nincs mostanában.
A gyerekeknek szünet a Gyula szabin itthon velük,én melózom.
Jók ezek a 4 napos meló hetek.:P:P
Én jövõ héten is 4 napos vagyok mert megyek humira!!

Látom mindenki távol és nem jön erre senki,de azért remélem mindenki jõl van.

Nincs jelen

 

#14541 2013-11-01 18:18

Lisa
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Sziasztok!

Luci, köszönöm szépen a rám-gondolást és érdeklõdést.
A vizsga nem jött össze, így a négbõl egy elsõre nem sikerült...nem részletezem milyen lelki állapotban vagyok...hagyjuk inkább ha lehet.
Így december 17-ig biztos folyamatos hajtás lesz, bár már nem sok kedvem és fõleg lelkierõm nincsen már rá.
Mindent erre tettem fel, két hónapot folyamatosan...

Ha másból nem húznak meg akkor jan.6 án pótolhatom, ha még egy nem sikerül akkor csak kövi félév.... no comment.

Örülök, hogy Ti jól vagytok!!!! Ja igen azt is látom, hogy senki nem ír, de le vannak tojva, mi klikkesedünk :D :P
Vigyázz Magadra azért és "jó humizást" :D :P

Mindenkinek üdv. remélem megvagytok!

Nincs jelen

 

#14542 2013-11-01 22:01

Lucifer
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Halihó!

Lisa!
:(:(:(:(
Nagyon nagyon sajnálom,de most már nem szabad feladni!!
Szoritok neked amennyire  csak tudok és ott vagyok veled az angyalkában meg a cicában!!!!!:)

Szerencsére a szünetnek most lesz vége , hétfõn már mindenki kezd!!:P:P
Tudod én mindig vigyázok magamra csak nem m indig sikerúl.:P:P
Igen , csak mi vagyunk,de mi legalább vagyunk!!:P:P

Klikkesek elõnyben!!:P:P:P

Szerkesztette: Lucifer (2013-11-01 22:01)

Nincs jelen

 

#14543 2013-11-01 22:14

marcsi0727
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Lisa,

szedd össze magad... az csak egy vizsga. Majd legközelebb sikerül, fel a fejjel!

Nincs jelen

 

#14544 2013-11-01 22:24

aiolosz
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Lisa írta:

A vizsga nem jött össze, így a négybõl egy elsõre nem sikerült...nem részletezem milyen lelki állapotban vagyok...hagyjuk inkább ha lehet.
Így december 17-ig biztos folyamatos hajtás lesz, bár már nem sok kedvem és fõleg lelkierõm nincsen már rá.
Mindent erre tettem fel, két hónapot folyamatosan...

Nem kétségbe esni, nem majrézni...december 17. nagyon jó :D a születésem napja...akkor pezsgõt bontunk ;)
:-* :-*   :cool:

Nincs jelen

 

#14545 2013-11-01 23:50

Nita
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Halihó :-) Szóval énis csak esténként érek rá, akkor is inkább a telefont használom ezzel, meg macerás írni ide, nálam is az a baj, ha a gépnél vagyok tanulni kell :-)


Lisa sajnálom, de hidd el nincs gond, innen szép nyerni tudod! Nem lesz gond menni fog 17.-én! Tudom nagyon rossz lehet, hogy megbuktál most, de kitartás, már csak kicsit kell kibírnod és nyitunk egy irodát oké?
Luci! Örülök, hogy minden rendben veled/veletek és hogy a meló is megy! Kürtöskalács, hogy sikerült?
Mindenki mással mi a helyzet?

Nincs jelen

 

#14546 2013-11-02 04:31

zolcsi
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Haliho!
Lisa ne keseredj el.Másodjára sikerülnie kell.Átérzem mert bár én nem jártam felsõfokú intézménybe de a feleségem igen és akkor már együtt éltünk.Neki is megtolták 1 évvel az egyetemet, jó pár kemény vizsgája volt.Ügyes leszel és sikerül.

Üdv.

Nincs jelen

 

#14547 2013-11-02 18:19

Lisa
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Sziasztok!

De jó, hogy erre tévedtem :) olyan jó volt olvasni a bíztató sorokat és igen tudom menni fog, és mennie kell. Picit az igazságtalanság tud elkeseríteni, de hiszen pont ezért járok erre a szakra, mert pont az igazságban jobban hiszek. No de igen, fel a fejjel, alakul majd! :D

Luci, tudom én, hogy vigyázol fõleg azt, hogy nem mindig sikerül :P azért is kérdezem! :D
Köszönöm tudom, hogy itt vannak mindig is a kezem alatt!! Sütöttél kürtöskalácsot? Klikk ? :D :D
Nita amúgy gondoltam ám Rátok, hogy az elsõ Kürtöskalács fesztiválon nem voltatok? Nem tekergettétek a kalácsot? Pedig nagyon gondoltam arra, hogy biztos ott vagytok :D
Irodát, okés, mi már úgy is valami rosszba keveredtünk és nem azok vagyunk akiknek mondjuk magunkat :D :D  :D

Jut eszembe errõl Hoppácska!! van olyan infóm, vagyis inkább falusi pletyi, hogy eladta a házat...amint vége ennek a hajtásnak komoylan utána járok és akkor sok mindenért bonthatunk már pezsgõt :D  , nem csak szülinap, vizsga hanem tulajváltás miatt is :D

Zolcsi, egyébként szerintem sokkal nehezebb néha a hozzátartózóknak elviselni ezt az idõszakot. Nagyon észnél kell lenni mit  mondasz a másiknak, mert robban :D :D

Még egyszer köszönöm a bíztatást mindenkinek!!

És tök jó volt olvasni Tõletek pár sort!!!!

Nincs jelen

 

#14548 2013-11-05 16:27

Lisa
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Sziasztok!

Egy kérdés, és már elnézést, hogy itt teszem fel!
Honnan szeditek, hogy én töröltettem magam a FB-ról???? Vagy bármilyen csorpotból?
Azért mert nem tudok írni, mert nem bírja a gépem???
És az, hogy nincs túl jó kedvem az nem azt jelenti, hogy bármitõl is  megfutamodnék. Ide leírtam Nektek. Nem értem, hogy alakult ez ki a FB-on??? Úgy hogy semmirõl nem tudok.
No mindegy. Csak tisztázni szerettem volna :D

Sajnos most is muszáj voltam ide írni, mert egyszerûen nem nyitja meg a gépen a FB-ot (csak a privi mail rendszerbe elküldte azokat amiket irogattatok, hogy eltûntem, meg töröltettem magam...ebbõl semmi nem igaz.

Itt vagyok írok amikor csak van idõm, de sajnos most nem midnig van idõm rá.

Sziszi egyik telefonzámom sem változott meg az itthoni sem. Hívtalak a vezetékesen nem értelek el, majd küld el privibe a számod. Ja és írtam Neked, hogy élek :D :D :D Remélem azért olvasol itt!!!

Még egyszer elnézést, hogy ezt SEM TUDOM A FB-ra írni, de nem tudom , elhihetitek.

Lisa

Szerkesztette: Lisa (2013-11-05 16:40)

Nincs jelen

 

#14549 2013-11-05 16:41

Lisa
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Fecsegõ! Nagyon szépen köszönöm az sms-t nagyon, de nagyon jól esett, hogy gondoltál rám /ránk!!!
Puszi a cicusoknak is :D :P

Nincs jelen

 

#14550 2013-11-05 19:51

marcsi0727
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Lisa,

valami félreértés történt. Valaki törölte a FB profilját, aki csoport tagja volt, errõl hosszan beszélgettünk.
Megint más valaki meg megemlített téged, hogy nagyon hiányzol a FB csoportból. Erre írtam én, hogy ritkán szoktál FB-ozni, mert régi a géped és nem bírja a kiképzést.
Majd átküldöm emilben a teljes beszélgetést.
De semmi rossz szándék vagy kavarantyú nem volt a beszélgetés mögött.

Szerkesztette: marcsi0727 (2013-11-05 19:53)

Nincs jelen

 
IBDoktor
 

Láb

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB