#14551 2013-11-05 20:01

Lucifer
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Halihó!

Esetleg én vagyok az a vki???aki törölte magát???

Nita!

Elég jól sikerûlt a  kürtöskalács!!:P:P
a tészta receptje nagyon jó, de a  kivitelezés az elején eléggé gázos lett, de azért jó lett és el is fogyott!4_P
A következõ jobb lesz!!:P

Lisa!
Igen,kürtöskalácsot sütöttem itthon a sûtõben!:P
A tészta recept a Nitáé a sütési technika pedig a  sörös illetve az energia italos flakon!:P:Pû

Nincs jelen

 

#14552 2013-11-05 20:12

Lisa
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Sziasztok!

Marcsi köszönöm az infót, átjött ide is nekem (privibe) az egész beszélgetés, mert meg is lepõdtem, hogy 37 vagy mennyi mail-em jött, aztán láttam, hogy FB-os. Igen már értékeltem a helyzetet, csak kicsit kavargós volt, nem volt egyértelmû számomra, hogy most rólam van-e szó.
Bocsássátok meg nekem ha már olvasni sem látok és egybe olvasom és értelmezem a dolgokat :D :D :P
ja Luci nem Rólad volt szó, ja és nem is pasekrõl aki aztán tényleg törölte agát :D
CSak olyan rossz, hogy megpróbáltam visszaolvasni (hogy ott egybe lássam)és írni pár sort oda de ez a sz@r nem hagyta.
Bocsi még egyszer a félre értelmezésért!

De nem lényeg. A lényeg, hogy nincs gond!!! :D :P

Luci! Nekem is sütöl amikor megyek Hozzád!!!??? Légyszike, megkóstolnám szívesen. Igaz az csak jövõre lesz, de addig gyakorolhatsz :P

Szerkesztette: Lisa (2013-11-05 20:15)

Nincs jelen

 

#14553 2013-11-05 20:13

marcsi0727
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Luci,

te is hiányzol nekünk a FB-ról...

Nincs jelen

 

#14554 2013-11-05 20:19

marcsi0727
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Lisa,

semmi baj. Most ne is foglalkozz velünk, inkább magaddal törõdj... :D
Fáradt vagy, pihenj egy nagyot.

Nincs jelen

 

#14555 2013-11-06 14:36

Lucifer
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Halihó!

Lisa!

Neked bár mikor csinálok!!!:P:P
Ma voltam remin.
Ez volt most az utolsó!:(:8
Decemberben tüki aztán majd kiderúl,hogy kapom-e még vagy nem.Csak az a baj,hogy ez megint dupla adag volt és ha megyek tükire akkor az kb.6 hét és ez kitart addig és nem leszek annyira gázos!!:(:(
Van elõnye a dolognak,hogy van mibõl leadni,da sz@rul leszek és azt nem szeretném.:(:(:((
bár a tükihez semmi kedvem!!!
Köztünk maradva akkor most még élvezem nõiességemet,mert ha elkezdek fogyni akkor azt is elvesztem.:P:P

Marcsi!
Köszike!:)

Nincs jelen

 

#14556 2013-11-07 10:46

Vicaa
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Lisa, üzenem: imádlak! :)
Természetesen ez most nem azt akarja jelenteni, hogy a másik nemhez pártoltam :D
Sajnálom, hogy nem jött össze a vizsga, ez ne törjön le, majdcsak sikerül. (Bár én is parázok a szaknyelvi vizsgaeredmény holnapra lesz meg :O )

No meg aztán mindenkit puszilok és egyéb kedvességeket is képzeljetek mellé!

Luci élvezd ki a jó napokat, és bizz benne, hátha most kitart a remi! Majd a tükire drukkolok!

Szombaton lesz az elsõ olyan napom, hosszú-hosszú ideje, amikor se meló nincs hétvégén, se tanulni nem kell, semmi program, csk lazulás! Azon kivételes alkalom lesz, amikor Anna a mamájánál lesz, és még ott is alszik, úgyhogy félreértés ne essék szeretm, imádom õt, de nagyon várom a szabadságot!!!

Nincs jelen

 

#14557 2013-11-07 18:24

Lucifer
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Halihó!

Vicaa!!!!!!!!
De jó téged is látni!!!!:P:p
Nagyon bizom benne,hogy kitart és nem lesz semmi gond,bár amikor 8 hetente kaptam akkor  a 6.-hét után már hõemelkedésem és lázam volt mig meg nem kaptam.:(

Nincs jelen

 

#14558 2013-11-07 20:40

Lisa
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Sziasztok!

Jaj Luci, tüki ott is??? Most mindneki jár? Azért én bízom benne, hogy jó lesz az eredményed, de mégis kaphatod tovább a Remit. Annyira jó, hogy van akinek segít és látni a ávltozást!! Vagyis nem láttalalak még pár kilóval többen, de hiszek Neked :P és amúgy sem a súly a lényeg hanem az ha jól vagy!!!!
Amúgy köszike, szavadon foglal kürötöskali ügyben :D

Vicaa! Tényleg jó látni Téged ahogy rosszalkodós barátném mondta :D tudod nagyon keveset jönnek és írnak ide, ezért külön meglepi és öröm ha olvashatunk Titeket!
A vizsgaeredményt majd írd meg nagyon fogom várni! Bocaánat, hogy nem csörögtem, de esezmbe volt, hogy Boldog Születésnapot Kívánjak a Kis csajosnak!!! Ez a nap az övé volt, ahogy ismerlek Titekete ki  is használta rendesen :D :P

Nem csoda, hogy várod a szombatot együtt kettesben húõúú. Érezzétek jól magatokat és egymást!! :D :P

Nekem odébb lesz, hogy szabad hétvégém legyen, majd talán Karira, bár ha nem az csak jót jelentene. Ez bonyolult, még mindig vizsgás dolog, szóval hagyom is.

SZiszi: megkaptam a leveled (hátha olvasod ezt az üzit is) és holnap reményeim szerint megy a válasz, de pár sorosat nem szeretnék írni hanem úgy komolyan!!!! :D

Mindnekinek pusz és legyetek JÓL!!!

Nincs jelen

 

#14559 2013-11-08 11:30

Vicaa
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Eredmény megvagyon, szóbeli nagyon jól sikerült, írásbelibõl repeta lesz (bár csak két ponton múlt a siker! brrrrr).

Ma lesz Annának a fõbuli, csajos parti lesz nálunk, hatan fognak "házat felfordítani" :)

Nincs jelen

 

#14560 2013-11-08 19:11

Lisa
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Vicaa, gratula is és fel a fejjel. Inkább az a két pont lehet bosszantó, de meglesz az is!!!!
Ügyes vagy!!!

Nincs jelen

 

#14561 2013-11-08 19:44

Lucifer
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Halihó!

bocsi,hogy tegnap ily rövid voltam,de most se tudok irni mert a Niki itt liheg a nyakamban a gépért!!:P:P


Mindenkinek nagyon jó hétvégét kivánok , ha tudok jövök!!

Nincs jelen

 

#14562 2013-11-17 17:39

Lisa
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Sziasztok!

Luci, jó hosszú lett az a hétvége :D :P Remélem jól vagy és a család nem enged a géphez!!!! Mikor lesz decemberbe a tüki? Van már idõpont? Majd szurkolok nagyon!!!

Én, hogy jó hírrel is szolgáljak meglett a bünti államvizsgám, így már csak három plusz egy :D van még. Vagy amennyi összejön. De legalább eggyel ekevesebb ennek is örülök!
Ma épp ralli van itt Bükkszenten, vagy László meg Kereszt között és már 6 kor arra keltem, hogy a kocsik zúgnak..háát engem biztos nem lehet levenni a lábamról a kocsikkal, csak ha elütnek vele :D

Lehet azért van jó kedvem mert meleg van, vagyis szép idõ. Most hajtok a kövire, ezért vagyok keveset. egyébkéntmegvagyok, itthon i megvan mindenki.

Fecsegõ! Te már teljesen eltûntél innen? Mi újség Veled???? Sajnos a FB-ról semmit nem tudok, így Rólad sem mi újság. :(

Sziszi, írtam Neked  már régebben, remélem megkaptad, elvileg válasz mail volt, így igen :D

Nita??? Vizsgák mikor kezdõdnek????

Szép õszi napokat amíg még lehet!!!!

Lisa

Nincs jelen

 

#14563 2013-11-17 17:42

roor
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Halika!

Tipegõ,megvagyok! :D
Csak minimum 48 órából kéne álljon a nap! :D

Nincs jelen

 

#14564 2013-11-18 11:29

sziszi32
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Sziasztok,
úgy néz ki, hogy a fb-s csopi nem nagyon jön be nekem. KÉRETIK EZT AZ ÜZIT NEM ÁTMÁSOLNI A FB CSOPORTBA (ha mégis valaki megteszi, jelentem a facebook admin-nál - és ez nem vicc).
Asszem, visszajövök ide, mert itt legalább látom Lucit, Roor-t, Lisát, és még azokat, akiket ott alig.
:D

Nincs jelen

 

#14565 2013-11-18 11:33

sziszi32
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Szóval.
Lisa, örülök neked nagyon, mert ilyen ügyi vagy, és ha már 'büntibõl' profi vagy, akkor a többi már megy, mint a karikacsapás! :D :D :D
Tudom, hogy nem könnyû, és túlterhelt vagy a mindennapokban, ezért minden tiszteletem a tiéd, hogy mégis birod a gyûrõdést, és végigcsinálod a sulit. Aztán lehet, hogy tényleg idekerülsz majd az újhelyi dutyiba, és látogatási idõpontokban majd viszek neked egy szerelõvassal töltött tortát (ha esetleg szabadulhatnékod volna mégis... túl sok börtönös-menekülõs lego mesét látok mostanság, bocsi :P :D  )
Feneség, remélem, jól vagy, a napok szerintem is lehetnének hosszabbak.
Luci, rég hallottam rólad, muszáj leszek visszaolvasni pár oldalt, hogy képben legyek.
Vica, remélem, a gyerekek jól érezték magukat nálatok. :)

Nincs jelen

 

#14566 2013-11-18 20:26

roor
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Halika!

Jól vagyok,köszönöm :D
Pontosabban alakulok,de az elmúlt egy évhez képest jobban vagyok.
Nagyon keveset alszok,ezért amikor csak lehetõségem van rá,pótolom.Pótolnám,ha lenne annyi lehetõségem . :D
Csak fáradtka és lusta vagyok,de nem lehet engem levakarni! :D
Csak a két macseszgombóc pihentet igazán,még akkor is amikor ezerrel nyargalok utánnuk. :D
Igazi boldogságok nekem! :D


Nincs jelen

 

#14567 2013-11-19 21:00

Lisa
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Sziasztok!

Háát Fecsegõ, most rám is nagyon rám férne az a 48 órás munkanap :) :D, de sajnos ki van szúrva a szemünk kevesebbel :(
De örülök, hogy látlak néha és a cicusokról is hallok :D szurkolok, hogy csoda történjen és több idõd legyen!!!
Jelenleg nekem a kutyukkal sok bajom van, nem tudom tiszta idegbaj mindkettõ és annyit zabálnak amennyit csak nem szégyelnek és nagyon sokat nem szégyelnek :D :D no mindegy büszke lehetsz az ottani négylábúakra!!!

Sziszi, ezek szerint olvasol :P  :D, jaj köszike , de nem szeretnék annyira a sötétség felé menni, erre is elég sötét a helyzet :D, köszönöm, igyekszem még a többit is letudni...

Luci, merre vagy? Hiányzol innen?!

Szerkesztette: Lisa (2013-11-19 21:03)

Nincs jelen

 

#14568 2013-11-20 09:38

sziszi32
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Igen, olvasok, mert itt legalább ismernek a népek, és általában válaszolnak a kommentjeimre. :)
Lisa, én hiszek benned. És ezt nemcsak úgy mondom, hanem tényleg. :)
Roor-feneség, a macskáidnak szerencséje, hogy 500 km-re laknak tõlem, különben állandó jelleggel hallgathatnád a jajajajajajjajjajajdearanyos kezdetû és végû mondatokat! Arról nem is beszélve, hogy simogatás-undoruk lenne hamar. :P :D

Nincs jelen

 

#14569 2013-11-20 19:23

roor
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Halika!

Jelentem a jajjdearanyos,édes tüdibündi stb. mondatok napi rendszerességgel elhangzanak,miliószór. :D
Simogatás undoruk meg csak akkor lenne,ha el tudnád õket kapni,Alexander ugyanis nehezen barátkozik,és ha már megszokott se nagyon hajlandó kézben maradni (persze mamija,vagyis én, kivétel :D ) Sába meg egyenesen utál kézben lenni,pörgõs mocorgó kiscsaj :D De tutifix,hogy imádnátok egymást! :D

Nincs jelen

 

#14570 2013-11-22 21:18

sziszi32
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

gyerekkori becenevem 'macskakirály volt', és ez nem véletlenszerû névválasztás volt... csak mondom... :P :D

Nincs jelen

 

#14571 2013-11-28 20:28

Lucifer
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Halihó!

Vagyok vagyok csak nem jutok géphez!!:(:( :P:P
Most gyorsan olvastam,de nincs idõm irni,igy tudjátok,hogy élek , minden oké!!
Szombaton jövök van mit irnom is!!:P:P
Addig magamévá teszem a gépet és nem adom senkinek!!:P:P

Nincs jelen

 

#14572 2013-11-30 18:40

Vicaa
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Lucihoz hadonlósn gyorsan olvasgattam én is,  és jó olvasni itt is a számomra különösen kedves emberkékrõl ;) :)

Néhány sort utóbbi napjainkról:

Kipróbáltam, hogy a csontritkulásomra kapott injekciókúra valóban hatásos volt -e. Jelentem igen!!!!! Az utcánkban lkét szatyor kíséretében sikerült hatalmasat esnem a térdemre, kezeimre (szerencsére a szatyorkáimat ösztönösen azonnal kirepítettem a kezembõl). Ugyan csupa seb két kék-zöld megduzzadt térd és kavicsok által felszántott tenyér lett az eredmény, de csontom nem törött!!!!! :D (Ja, a nadrágom viszont kilukadt, az élelmiszerek meg szanaszét repültek :O ) Na jó, így utólag mulatságos látvány lehetett....

Sajnos mióta kivették Anna orrmanduláját, azóta egyfolytában tüszõs mandulagyulladása van, egy-egy hetek telnek csak el betegeskedés nélkül, és még nyugodtabb állapotában is mindig meg van nagyobbodva a torokmandulája. Úgyhogy tavasszal ki fogják venni, addig csak húzzuk az idõt, próbáljuk átvészelni a heteket, hónapokat. (Pedig már immunerõsítéssel, vitaminokkal, gargarizálással mindennel próbálkoztunk mindhiába).

Sziszi! Nagyon jól sikerült a szülinapi buli, szerintem mindenki nagyon élvezte, még én is :D :D :D Ezután még egy héten belül kétszer is buliztak más-más kislánynál (szülinap, névnap), úgy láttam azonban, hogy nekem mázlim volt, mert még nálam magukhoz képest nagyon tüneményesek voltak, a harmadik bulin már "ereszd el a hajam" party volt :D :D :D No azért nálunk is ment a táncika, futkározás, bújócska és mérhetetlen mennyiségû és frekvenciájú sikongatás :)

Most egy hétig itthon voltam, azért elszórakoztattam magam egy kis melóval, hétfõn viszont már teljes erõbedobással dolgozom.

Ja, és mivel most éppen nem kellett költözködni, ezért kényszeresen átrendeztük a lakást :D :D :D Na jó, nem azért, hanem mert anyósom nálunk fog tölteni néhány hetet, mert jövõ héten mûtik, utána pedig itt lábadozik, erõsödik.

Hát azt hiszem egy huzatra ennyi.

Mindenkit puszilok!!!!!

Nincs jelen

 

#14573 2013-12-01 17:22

Lucifer
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Halihó!

Mi 2 hete voltunk az Operett szinházban ( anyu,Niki ls én ) a Csárdás királynõt néztük meg!! Nagyon jó volt,jól éreztük magunkat!
Itthon minden rendben.
Roli nyúzza az ovit,Niki suliban,Norbi 1 hét suli 1 hét gyakorlat.Nagyon sokat melózik.Talát egy francia éttermet ,ott tölti a gyakorlati hetét plusz melózik is ott!!!
Mi mind a ketten melózunk.
Részemrõl készülünk a Mikulásra meg a Karácsonyra.Gyakoroljuk a verseket , énekeket és készitjük az ajándékokat.
Itthon is készülõdökmár , a diszitéshez a kellékek már készen vannak csak fel kell rakni.
Ablak pucolás és függöny mosás kész.
Töröm a fejem a karácsonyi menün , de még semmire se jutottam.:P:P:P:P

Vicaa!
Látom megint alkotsz!!:P:P:P
Örülök,hogy semmi komolyabb bajod nem lett!!!
Bár én nem  voltam nagyon esõs , inkább mást csináltam , de mostanában egyre töbett jön elõ , hogy az utcán esek egy nagyot , de inkább a lépcsõk vannak útban vagy rossz helyen!!:P:P:P

Örülök, hogy Annácskának jól sikerúlt a buli és jól érezte magát a többin is.
Niki tegnap volt szülinapi bulin.

Sziszi!

Jó téged is itt látni és olvasni tõled!!!:):)
Remélem sûrûbben olvashatunk tõled.
Gondolom munka van ezerrel.
Danival mi  van?? Hogy van?? Milyen az ovi???
És még sok kérdést tehetnék fel Daniról meg rólatok is igy nem teszem ha nem irj le mindent!!!!!!!!:P:P:P:P

Lisa!
Vizsga ügyben!!
Ügyi vagy és kitartást a töbi hez!!!!!!
Van már nálatok hó?????
Remélem igy a 17.szülinapod alkalmával volt egy kis buli!!!!
Jö lett volna veled lenni!!!!
Tükivel kapcsolatban még nem tudok semmit, de azt hiszem halasztom januárra, mert most annyi munkám van , hogy nincsen idõm rá!!

Mi jön még??
Nikinél egyre többet alszik itt a barátnõje,festegetik magukat.:P:P:P
Kész nõk ezek a lányok és még csak 5.-esek.:P:P

Nincs jelen

 

#14574 2013-12-07 17:42

Lisa
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Sziasztok!!!!

Luci, igen most már fel kell készülnöd egy tinidzser lányra is :D :P nem csak egy fiúra. Alig, hogy vége az egyiknél jön a másik igaz? :P :D
Aranyos vagy köszönöm szépen, háát igen eléggé nehezen viseltem a "17" születésnapomat, lehetett volna kevesebb még pár évvel :P, de azért jól telt, csendesen családiasan!
Sok a meló? Hááát gondolom, így Ünnepek táján még több van nem igaz? Azért ne halasztgasd túl soká, ha azt mondták meg kell csinálni! :(
Sajnos nekem még nem olt lehetõségem a díszítésre, de bízok benne, hogy majd bepótolok mindent , legfeljebb marad jövõre :D :D :P

Sziszi, nálatok is megy már a nagy készülõdés a Karira? Mindenhol? Gondolom ott is eléggé "hûs" van
Nálunk nagyon hideg van.

Két napja esett egy kis lepel hó, ami azóta sem tud elolvadni ettõl  a jó idõtõl. Mindegy, hogy süt a nap ott sem képes olvadni, de végülis ennek van itt az idõszaka.

Fecsegõ! Írtam Neked pár sort mail-ben, de nem tudom él-e még a címed lehet, hogy már nem :( remélem jól vagy!!!!

Egyébként MINDENKIT puszilok aki jár erre-fele.

Sajnos a tali számomra most nem jönn össze 17-én megyek még egy vizsgára, így elõtte nem merem bevállani.

A héten a keddi közigazgatás-alkotmány vizsgám sikerült, így megint legalább eggyel beljebb vagyok. Évfolyamtársam találta ki, hogy  "már megvan a pont vagy szó szerint a ".", hogy az elõtte levõ két betû mikor lesz meg az már mindegy.
Rossz hír, hogy eléggé fájdogál a hasam, így kilenc év tünetmentesség után fõleg lelkileg visel meg, próbálom kizárni, hogy nem lehet semmi baj, de ez nem olyan egyszerû.

Itthon jól van Mindneki Hála Istennek, csak kib@szott hideg van. Még este 9 kor is járunk a tûzre tenni, de mint írtam ez a tél!

Mindenki vigyázzon nagyon magára és senki ne kereüljön közelebbi kapcsolatba az influ-val!!!!

Sziasztok!!!

Nincs jelen

 

#14575 2013-12-08 12:38

roor
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Halika!

Tipegõ,sajnos nem jött levélke. :(
Köszönöm,mi jól vagyunk,kicsit náthásan,fáradtan,de jól. :D
Macseszgombócok is remekül vannak,ideje lenne találkoznotok. :D
Vigyázz magadra és sokmillió puszika! :D

Nincs jelen

 

#14576 2013-12-08 20:47

Lucifer
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Halihó!

Drága Lisa!
A vizsgádnak nagyon örülök!!!!!!!!!!!!
Volt az oviban a Mikulás , nagyon örültek neki.
Most a karácsonyi ünnepélyre készülünk,nem tom , h h fog sikerûlni.:P:P:P

Tükire meg nincs is kedvem menni,fõleg igy ünnepek elõtt!!!!!!:P:P:P:P

Nincs jelen

 

#14577 2013-12-13 18:47

Lucifer
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Halihó!

Kipp-kopp kikopog??:P:P
Hát Luci biztos itt kopog!!:P:P
Be néztem az ablakokon
s a fórumon senkit se látok!!:P:P
Mindenki csak kukucskál,
de senki se irdogál.:(:((:(
Kicsi szivem szomorú,
mindenkire vár.:(:(:(

Nincs jelen

 

#14578 2013-12-17 20:24

Lisa
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Szia Luci! (és persze Mindenki, de Õ tuti olvas és mily meglepõ még ír is :P :P :P)

No de humoros vagyok. Szóval reagálva Neked Luci és amúgy is a helyzet az, hogy  a tanulgatás a lehetõ legnagyobb százalékban lekötött és így a gépet se nagyon kapcsoltam be, mert tudtam leradagadok valahol. Remélem azért én mindig felmentést kapok Tõled :D :D :D
A lényeg a lényeg, hogy vége lett mával a négy hónapos "ámokfutásomnak" :D több kevesebb sikerrel, de azt hiszem mondhatom, hogy nyugodt lelkiismerettel.
A mai uccsó vizsgám nem sikerült, de már nagyon hulla és fáradt voltam, így kevésbé tudtam rá készülni.
A mérlek négybõl  kettõ és ennek is örülök. A másik kettõ majd tavasszal. Soha nem szégyeltem ezeket a dolgokat nem szépítettem. Eleget tettem már le enélkül is az asztalra. Nem most hanem  majd márciusba egye fene.
A legjobb hír, hogy úgy tûnik aCrohn-om is nyugiba lett, azt mondta, hogy naa mégse tolok ki ezzel a csajjal.
És ennek örülök a világon a legjobban most!!! :D
Most a pihenés, napokig szinte csak alvás és készülõdés a Karira, mert eddig semmi ilyet nem engedtem meg magamnak.
Ezt csak "úgy" leírtam nektek, hogy ez a szitu.

Fecsegõ, ha tudsz légyszi dobj rám majd egy szöszpötty-ös mailt, hogy tudjam akkor a címed!!!

Luci, soha ne kenõdj el és ne legyen sírós fej, mert egy ember MINDIG és MINDIG jön és itt lesz és amint tud szusszanni ír!!! Szóval örülök, hogy ITT VAGY!!!

Ánya, megláttalak és megörültem Neked nagyon!!!! Majd még utána kell nézzek, hogy mi ügynek az apropójából láthatunk, (csak bízni tudok benne, hogy semmi bajod nincs!!!!!) csak most tényleg pihi és alvás.

Tali jó volt??? Akik voltak????

Vigyázzatok Magatokra és puszi: Lisa

Nincs jelen

 

#14579 2013-12-18 13:42

aiolosz
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Lisa írta:

"...Szia Luci! (és persze Mindenki, de Õ tuti olvas és mily meglepõ még ír is :P :P :P)
No de humoros vagyok..."

Lisa, én minden elolvasok.....de írni már ritkán jut idõm, elaprózom magam..jó volt olvasni amirõl beszámoltál nekünk. Nekem az volt mindig a véleményem, nem kell naponta hangoztatni, amit az ember érez valami, vagy valaki iránt...igen, van is kritika irányomban, rossz kapcsolattartó vagyok, nem becsülöm meg elégé az emberi, baráti kapcsolataimat. Magamról írtam Neked, remélem érted, hogy miért ;) 
Pihenj, gyûjts erõt és készülj a "Karira" :-*

Nincs jelen

 

#14580 2013-12-18 19:53

Lucifer
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Halihó!

Lisa!
Egyik szemem sir a másik nevet!!:(:)
Gratulálok a sikeres vizsgáidhoz a  másik kettõért pedig ne keseredj majd tavasszal sikerûlni fog!!!
Annak viszont nagyon örülök,hogy crohn ügyileg jól vagy!!!


Nálunk ma volt a kari ünnepély a melóhelyen .Nagyon aranyosak voltak és ügyesek a gyerekek.:P:P:P
Roli ma volt utoljára oviban ,Niki pénteken még megy!
Én nem nagyon vagyok jól :( sajnos crohn uraság nagyon be indult!:(:(
Nem tudom mi lesz , de majd csak lesz valahogy!!:(:(
Holnap megye vérvételre,majd utána vásárolni karira a  kajának valókat!
Ajándék már mindenkinek meg van csak csomagolni kell õket.

Nincs jelen

 

#14581 2013-12-20 23:24

marcsi0727
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Lisa,
ügyes vagy. A többi is meg lesz, csak légy kitartó, más nem számít.
Nyelvvizsgával hogy álsz? Biztos írtad korábban, csak én nem figyeltem eléggé.
Vigyázz magadra

Nincs jelen

 

#14582 2013-12-22 07:22

Vicaa
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Lisa, nagyon jó az a négybõl kettõ!!!!!! Szuper vagy :) Na, látod, én is olvasok ám!!!! Csak most kihagytam egy kis idõszakot, mert Anna beteg lett, nagyon magas lázzal és mikor már kezdtük azt gondolni, hogy kicsit jpbb a helyzet, akkor meg mindketten hörgõgyulladást kaptunk és együtt nyomjuk az ágyat (remélem én ma már nem, de Anna még este is igen lázas volt). Kicsit "leharcoltnak" érzem magam így év vége felé, már nagyon jól jött a szünet, nálunk december 20-tól január 6-is nincs meló!

Luci! Jobbulást neked, elfenekelni crohn uraságot!!!!
Mi is megvettük a gyermekecskénknek a karácsonyi ajándékokat, már szinte jobban izgulunk mint õ, hogy mit fog szólni! :)

Pussz nektek és mindenkinek nagyon boldog ünnepeket is egyben, de persze addig még igyekszem jönni!!

Nincs jelen

 

#14583 2013-12-23 07:38

Elizabeth
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Nincs jelen

 

#14584 2013-12-23 16:04

Elizabeth
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Csillagfényes álmaid váljanak valóra,
legyen ünnep lelkednek minden nap és óra.
Kerülje a bánat örökre el házad,
érjen annyi boldogság, mit ember csak kívánhat!
Boldog karácsonyi ünnepeket kívánok!
http://youtu.be/JqwDrZ4bNY0

Szerkesztette: Elizabeth (2013-12-24 07:33)

Nincs jelen

 

#14585 2013-12-24 10:10

Norby1
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Angyalka gratula a sikeres vizsgához  A másik kettõ tavasszal simán meg lesz Okos lány vagy te :)


Boldog békés ünnepet kívánok itt is mindenkinek :D

Nincs jelen

 

#14586 2013-12-26 16:20

Lisa
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Zsenikém, nagyon szépen köszönöm és a bízatást is!!!
Puszillak!!!

Mindnekinek Nagyon Boldog Karácsonyt és nem össze-vissza bezabálni mindent elég ha én teszem :D :D :P :P

Nincs jelen

 

#14587 2013-12-27 13:56

Lucifer
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Halihó!

Utólag is boldog karácsonyt mindenkinek!!!:)

Vicaa!
Remélem már teljesen jól vagytok!!!!!!

Lisa!
Én is zabálok!!:P:P

Én 2.-án már megyek melózni , de a gyerekek csak 6.-án!:P:P

Nincs jelen

 

#14588 2013-12-28 21:57

Norby1
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Jó neked Lucifer   én már 30-án dolgozom

Remélem mindenki jól van a nagy zabálás után

Nincs jelen

 

#14589 2013-12-28 22:19

zolcsi
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

én már 3-dik este hõemelkedem....
37,3-4 reggelre elmúlik.Hasmars nincs gyomorsav van és kis böfögés.Lehet nem ártana egy vérkép....

Nincs jelen

 

#14590 2013-12-29 14:22

marcsi0727
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Én meg megint benyaltam egy hülye bakteriális fertõzést (Clostridium Difficile), emiatt nem kapok humit. A remivel ugyanez volt...Lejárt az 1 év, elvileg meg is hosszabították, de emiatt a dög miatt nem kaphatom meg. Iszonyatos görcseim vannak, sokszor alig élek, meg megy a hasam. Hol jobban, minden kifolyt belõlem, szó szerint és kórház lett a vége, hol kevésbé... Majd január 13-án megyel kontrollra, talán kihúzom addig.
Holnap én is dolgozom, de utána majd csak január 6-án.
Aliz cica is jól van, épp alszik a kis drágám.

Nincs jelen

 

#14591 2013-12-31 07:01

Elizabeth
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

http://gallery.site.hu/d/23481296-1/BUEK_2014_.gif

Szerkesztette: Elizabeth (2013-12-31 07:07)

Nincs jelen

 

#14592 2013-12-31 08:39

Elizabeth
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Buborék van a pohárba,
malac repül a szobába.
Pezsgõt inni most nem szégyen,
önts úgy is ha nem kérek!
Ma még nagy bulit csinálok,
boldog új évet kívánok!!!

Nincs jelen

 

#14593 2013-12-31 09:15

roor
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Halika!

Nagyon boldog új évet mindenkinek! :D

Nincs jelen

 

#14594 2013-12-31 12:15

marcsi0727
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

BÚÉK mindenkinek! :)

Nincs jelen

 

#14595 2013-12-31 16:51

Lucifer
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Halihó!

Zolcsi!
Ennek nem örülök :(:( remélem semmi komoly dolog nincsen és hamarosan rendbe jössssszzzzzz!!!!

Marcsi!
Te is lehetnél jobban!!!!Miért kell mindig mindent össze szedned??:)
Bizom benne,hogy hamarosan rendben lesz nálad is minden és kitartást a humiig!!!

Nincs jelen

 

#14596 2013-12-31 16:53

Lucifer
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Itt is nagyon Boldog Tünetmentes Új Évet kivánok!!!!!!

Nincs jelen

 

#14597 2014-01-02 19:41

Norby1
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Búék  fiatalok :)

Nincs jelen

 

#14598 2014-01-07 19:05

Lucifer
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Halihó!

Meg van az idõpontom!:(:(
Pénteken reggel megyek tükire!!!!:(:(

Nincs jelen

 

#14599 2014-01-08 17:18

Lisa
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Sziasztok!

Elõször is Nagyon Boldog és (fõleg) Egészségben Gazdag Új Évet Kívánok minden kedves társamnak talán nem tiltott, ha azt mondom személyeskedve, hogy külön a rosszalkodóknak :P Idén most sikerült elõször ide jutnom érdemben ezért köszöntök most, de azt mondják jobb késõbb mint soha.

Az Ünnepek itthon nagyon szépen, nyugodtan és csendesen elteltek sok zabával és pihenéssel.

Idén Új Év, új lehetõségek vannak számomra is.
Hála az egészségem jól van.
Mi épp most öltöztettük le a Kari fát apukámmal, picit rossz volt, de tapasztalatból (sajnos) vígasztalom magam, hogy nemsoká itt  következõ...hááát ez eléggé paradoxon volt, de sebaj :D

Luci! Nagyon szurkolok Neked majd akkor péntekre, Nálad is jobb lesz, ha lesz tiszta kép az állapotodról !Remélem jól vagytok és elindult a nagy hajtás a gyerkõcöknél is!!!!
Nita! Hogy tetszett a "vidék" jól éreztétek magatokat? Voltatok fürdõbe is? Kérdeztem pasekot, de mondta, hogy végül nem kerestétek õt.

Remélem az éven több kedves, ismerõs és Fórum társ itt lesz és fog írni magáról, nem csak olvasni.

Tudom rohanó világ van, nincs erre idõ...néha kell, hogy legyen!

Puszi Mindnekinek!!!

Luci kitartást!!!

Nincs jelen

 

#14600 2014-01-08 19:46

Lucifer
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: Roor rosszalkodásai

Halihó!

Marcsi , Zolcsi!!
Remélem nálatok minden rendben már és jól vagytok!!!!

Lisa!
Köszönöm szépen!!!:P
Remélem az új évben adódó új lehetõségek rendben vannak és lesznek!!:):)
A gyerekek el kezdték a sulit , ovit.Roli nagyon várta,hogy menjen már  :P:P a Niki annál kevésbé :P:P:P
Rohanó világ van és csak arra van idõ amire akarjuk!!:):):):)
Holnap kezdem az elõkészületeket már most tiszta ideg vagyok tõle!!!
ÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚtálom ezt az egészet!!:(:(:(

Nincs jelen

 
IBDoktor
 

Láb

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB