#1601 2016-05-24 12:57

doCTor
Tag
Regisztrálva: 2016-03-09
Írások: 52

Re: Tükrözés altatásban

Kedves mindenki akit Picoprep-el akarnak előkészíteni! A készítmény olyan egyszerű, olcsó hatóanyagokat tartalmaz, hogy patikában fillérekből ki lehet kevertetni, ráadásul receptre feliratva 50% támogatással rendelhető. Ezek a citromsav, magnézium-oxid és a kálium-hidrogénkarbonát. Veszel mellé egy Laxygal, vagyis most már Teva-Lax cseppet a nátrium-pikoszulfát tartalom miatt, és kb. 1000 forintból kijött a dolog kb. 6000 helyett. Akit érdekel, hogy pontosan mit kéne feliratni receptre, keressen meg itt, vagy privátban. Üdv!

Nincs jelen

#1602 2016-05-25 05:02

martika
Tag
Regisztrálva: 2010-07-22
Írások: 202

Julcsi!

Nekem meg az Endostar-t javasolták, /Endostar lavage egy fehér tasak-zacskó/  kifejezetten tükrözés céljára készült bélmosó folyadék.
600ft vagy 900ft körül van, de több zacskóval kell venned aztán vízbe keverni és szépen meginni 10percenként. Nekem először az íze a pezsgőtablettás italra hasonlított később persze már nem volt finom..

Nincs jelen

#1603 2016-05-25 08:32

youlcsi
chysh
Hely: Baja
Regisztrálva: 2008-02-21
Írások: 742
Honlap

köszönöm nektek is smile
egyenlőre megúsztam a dologt, most csak rectoscopia lesz, aztán az alapján lépünk tovább. az orvos most inkább favorizálná a ct-t, mint a tükrözést... de ct-t meg igazán nem akar, mivel babát szeretnénk.
na, mindegy, majd a látott kép, és szövettan alapján kiderül, merre tovább.

nem értek a lovakhoz...
http://www.facebook.com/fonalbarmi

Nincs jelen

#1604 2017-06-14 08:44

Cinke
Tag
Regisztrálva: 2017-06-14
Írások: 1

Sziasztok!

07.12-én lesz gyomor és vastagbél tükrözésem. Az orvos szerint az állapotom még nem indokolná, de fél éve csak a beleimre meg a kajára tudok gondolni, és a munkámat se tudom emiatt figyelemmel végezni, sokat hibázok, illetve random f.sok, ezért inkább kértem a vizsgálatot, altatásban.

Sokat olvasgattam itt, kinél hogyan történt az előkészítés, érdekességképp smile leírom, hogy nekem Picoprepet írtak fel, este hétkor lesz a vizsgálat, és aznap kell meginnom reggel és délben, utána almalevet vagy citromos vizet javasolt az orvos. Előtte pár nap pedig könnyű étrend. Kicsit izgulok, hogy aznap elég lesz-e ez a készítmény, meg azért is, mert még sosem altattak vagy bódítottak, nem tudom, hogy reagál rá az alacsony vérnyomásom vagy bármim.

Nincs jelen

IBDoktor

Láb