#1 2004-10-09 21:23

Robur
Admin (Crohn)
Hely: Bp
Regisztrálva: 2004-01-05
Írások: 645

TSO tapasztalatok

Ostorgilisztával az IBD ellen:
http://crohn-colitis.hu/hun/hirado-040509-tso1.php


Szeretném, ha ebben a topikban beszámolókat írnának olyanok,
akik már kipróbálták ezt az új szert. Ha lehetséges, konkrétumokról írjatok!

Amire kiváncsiak vagyunk:
- hogyan lehet megrendelni a szert?
- valutában vagy forintban kell fizetni?
- tapasztalatok
- egyéb gyógyszerek együttes hatása
- a kúra leletekkel igazolható eredményei

Amire nem vagyunk kiváncsiak:
- magánvélemények,
- személyeskedések,
- információk belinkelése,
- offolások

Azt szeretném, hogy aki elõször életében végigolvassa ezt a topikot, és talán kipróbálta a TSO-t, annak legyen kedve beszámolni, és ne érezze úgy, hogy a pokol kénköves levegõjét szívja...

Lucifer revíziót tart a pokolban, megfelelõen gondoskodnak-e az ördögök a rájuk bízottakról.

Az elsõ kondér alatt vígan lobog a tûz, a kondér mellett egy tábla:
NE MÁSSZ KI! Lucifer kérdésére az ördög így felel:
- Ezek itt a németek. Tüchtig nép, betartják a szabályokat.

A következõ kondér mellett tábla helyett egy géppisztolyos õr áll.
- Ezek itt az oroszok. Ha valamelyik megpróbál kimászni, az õr fõbe lövi.

A harmadik kondérnál is minden stimmel, de Lucifer felvonja szemöldökét:
- Nem látom az õrséget, és tábla sincs.
- Ide nem is kell, ezek a magyarok. Ha egy megpróbál kimászni a többi visszahúzza.

Nincs jelen

 

#2 2004-10-22 14:37

kata
Tag

Re: TSO tapasztalatok

Én utána érdeklődtem a TSO "kukackoktélnak"de nálunk még nem kapható.Németországban is csak kipróbálásra adják egy egy klinikán annak aki vállalja a kisérletet.Sajnos az én enterológusom még csak nem is hallott erről a szerről,és viccnek fogta fel a kérdésemet.Budapesten a gyógyszer export intézetben nem is hallottak róla.Sokat olvastam  TSO-ról nagyon szeretném ha sikerülne megszerezni,irjatok ha van valami biztos.

 

#3 2004-10-22 18:00

leila
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: TSO tapasztalatok

Szia Kata! Amit most írtál az is több, mint amit eddig én tudtam erről a szerről. Sajnos a mi orvosunk is hasonlóképpen reagált a cikkre. A közelünkben levő gyógszertárban sokkal komolyabban foglalkoztak velem, és megígérték, hogy utána fognak nézni. Ezek szerint még elég sokat kell erre a koktélra várni.

Nincs jelen

 

#4 2004-10-26 20:42

kata
Tag

Re: TSO tapasztalatok

Szia leila.Tudomásomra jutott,hogy a TSO-t már Belgiumba forgalmazzákreceptre lehet kapni.Tehát ha van ismerős el lehet hozatni.Fél évi adagot kell megvenni,hiszen két hetente kell szedni addig fejti ki a hatását,s utána kiürül a szervezetből.Sajnos azért nem tudsz nagyobb adagot elhozatni,mert még nem megoldott ennek a szernek a tarósitása.De fél év egy kura és utána......meggyógyulunk.

 

#5 2004-11-01 18:08

leila
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: TSO tapasztalatok

Szia, sajnos azért nem tudok elhozatni semennyi adagot, mert nincs annyi pénzem, mint amennyibe kerül az egész félévi adag. Kb. egy millió forint, nincs ennyi jelenleg a családi kasszában. Pedig nem pénzben mérem az életet. Azért köszönöm, hogy szóltál.

Nincs jelen

 

#6 2004-11-02 09:33

Krisztinia
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: TSO tapasztalatok

Sziasztok!
Engem ez a TSO annyira feldobott, mikor először olvastam róla, hogy rögtön rákerestem, és rengeteg oldalt adott ki valóban.
Az érdekes az, hogy pont a gyártó cég lapján olvasott angol nyelvű hírlevélben a termék kevesebb mint felébe került.(lehet mire hozzánk kerül megduplázódik az ára) Én már semmit nem tudok biztosra és kezdem elveszteni a kezdeti lelkesedésemet, ha valaki tud valami biztosat, segítsen nekem.
Köszi

Nincs jelen

 

#7 2004-11-12 20:05

katalin
Tag

Re: TSO tapasztalatok

A TSO három kiszerelésben és három áron kapható majd.Van az 500,az 1500,és a 2500 petés.A legkisebb 75000,utána 125000,és végül 225000 ft.Fél év vagyis 22-26 hétig kell szedni.Lehet,hogy lesz rá Tb támogatás is és akkor,csak 10%-ot kell fizetni.Ez már elfogadható lenne.De én kifizetném a teljes árat is a gyógyulásért.Ugyanis a colitist gyógyitja,a chront 70%-ban megszünteti.Végül is teljes életet igér,azért padig szerintem semmi sem drága az egészségért meg főleg nem.

 

#8 2004-11-12 20:23

shadow
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: TSO tapasztalatok

Lehet, hogy én rosszul vettem le, de az ostorgilisztás oldalon levő infokat én úgy értelmeztem, hogy EZ nem gyógyítja meg a betegséget, hanem folyamatosan kell inni (a gilisztakoktélt) (2 hetente) és akkor colitis esetében tünetmentes leszel, crohn esetében pedig a fogyasztók 70%- a lesz az. Légyszi világosítsatok fel...!! :)

Szerkesztette: shadow (2004-11-12 20:24)

Nincs jelen

 

#9 2004-11-13 20:55

katalin
Tag

Re: TSO tapasztalatok

Figyelj ide shadow! az én tudomásom szerint ez gyógyszer,s aBioCurénél ezt meg is erősitették/telefonos érdeklődésemre/s ténylegesen gyógyitja a colitist.Ez a pete bejutva a vastagbélbe,a fekélyes vérző sebeket eltőmi,beépül,majd kb.2 hét után leválik kiürül,és behámositja a fekélyeket.Nos azért kell két hetente kb.15 ml-t meginni ebből a petéből,hogy a teljes gyógyulásig ami 22-26 hét.a fekélyek teljesen be tudjanak hámosodni,és utána meg is gyógyultál.A chron betegeknél visznt az a gond hogy ez a betegség akaár a szájüregtöl-végig az egész emésztőcsatornán keresztül is megtalálható.Tehát itt csak a 70%-ban garantálják a gyógyulást.Hát ezért ennyi az ára.Külföldről nem lehetséges megrendelni,mert 10 napig őrzi meg a szavatosságát,utána kikelnek a peték.Atárolással is gond van mert 4-30 fok között tárolható.Tehát meg kell várni,amig itthon is kapható lesz.De reménykedek,mindenkinek ezt ajánlom

 

#10 2004-11-14 00:38

blackbird
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: TSO tapasztalatok

jól hangzik, én is kiprobálnám a Chronomra, de ha nem támogatja majd a TB (ami sajnos valószínű) akkor én le is mondhatok róla.

Nincs jelen

 

#11 2004-11-15 20:39

IBD
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: TSO tapasztalatok

Giliszta ide ostor oda ,elöször  a tudatunkban kell megoldani ezt a testi szinten megélt állapotot.
Ne hagyjuk ,hogy a kétségbeesés tüneteltolásokkal s ne végső megoldásokkal javítson helyzetünkön.

Nincs jelen

 

#12 2004-11-16 14:21

zoli703
Tag

Re: TSO tapasztalatok

Sziasztok,

A korábban említett árak (75..225 ezer) mekkora adagot tartalmaznak? Azaz mennyivel kell szorozni, ha pl. 1 évig akarom szedni?

Üdv,
    Zoli

 

#13 2004-11-16 19:40

katalin
Tag

Re: TSO tapasztalatok

ezek az árak egy adagra értendők,vagyis egy 15ml-esampulla kerül ennyibe,amit két hetente kell meginni.Tehát ha kiszámolod,és tényleg egy évig akaród szedni,akkor az 24 ampulla.Számold ki az közel két milkó.De ezt elég fél évig is,ugyanis 22-26 hétig javasolják.Azt is elég kifizetni.

 

#14 2004-11-16 19:47

katalin
Tag

Re: TSO tapasztalatok

Még nem tudni,hogy a TB fogja-e támogatni,de van egy olyan érzésem,hogy nem.Ha meggyógyitanak,minden colitisest,és chronost,akkor miből élnek majd a gasztroenterológusok?És ez a betegség sajnos olyan,hogy állandó orvost igényel.Én például havonta járok vissza ellenőrzésre.Talán tul becsületes orvost fogtam ki.De mindig van valami gondom.Most például ráment az izületeimre,és a szememre a colitis.

 

#15 2004-11-28 17:34

ercsike
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: TSO tapasztalatok

Sziasztok.
Édesanyám Belgiumba lakik és beszéltem neki erről a gilisztás dologról és kértem őt,hogy menjel el a gyógyszertárba és kérdezze meg hogy tudnak e valamit.
Nagy sajnálatomra nem sok jóval kecsegtetett mert azt mondta hogy nem hallottak még erről a "gyógyszerről".
Ha valaki mégis tudja hogy Belgiumba hol lehet kapni azt megkérném irja meg nekem a címet és ha megtudok új dolgokat jelentek nektek.Köszike
Egyébként 3 éve vagyok Crohn beteg.
Mindenkinek jobbulást kívánok

Nincs jelen

 

#16 2004-12-01 09:46

zoli703
Tag

Re: TSO tapasztalatok

Sziasztok,

Mai hír, hogy a TB rengeteg új gyógyszert fog jövőre támogatni. Nem tudjátok, hogy a kukackoktél köztük van-e?

Üdv,
   Zoli

 

#17 2004-12-02 09:28

zoli703
Tag

Re: TSO tapasztalatok

Szia Monik!

A hír úgy általában említette a gyógyszereket. Ma reggel mondta a dokim, hogy ami a colitisre legjobb lenne (mert van a Pentasanál jobb is!!!), azt még nem kezdik forgalmazni itthon.

Üdv,
   Zoli

 

#18 2004-12-03 00:00

BB
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: TSO tapasztalatok

Még új vagyok nálatok.....segítsetek
Van e konkrét hír, tapasztalat,létezik e bármilyen elérhetősége itthon a kukackoktélnak
Mennyire igazak a hírek ezzel kapcsolatban...........

Nincs jelen

 

#19 2004-12-14 08:15

andi
Tag

Re: TSO tapasztalatok

Sziasztok!
Amilyen nagy az érdeklődés kukacra, akár kereshetnénk egy mikrobiológust, hogy
"gyártsa" le. Nem olyan komplikált szerintem, és nem kell hozzá spéci labor se.
/Nem viccnek szántam!/

 

#20 2004-12-14 19:52

Adrika
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: TSO tapasztalatok

És nyilván, ha ez olyan egyszerű lenne, nem kerülne ennyire rengeteg pénzbe...

Nincs jelen

 

#21 2004-12-17 08:31

andi
Tag

Re: TSO tapasztalatok

Azért a giliszta sokkal egyszerübb.
Ha gombát nevelhetsz/kombucha/, vagy penészt/nem mosogattál el/, stb.
Ha utána sem nézel, mit remélsz. Ha mi nem pedálozunk a saját érdekünkben,
ki fog. Az idő múlása nekünk számít. Acidophilust, Biphidust is gyártanak kis
magánlaborok. Itt a fő kérdés szerintem, hogy tényleg működik-e???

 

#22 2004-12-19 19:52

katalin
Tag

Re: TSO tapasztalatok

Ezen annyira kár rágodni,inkább utána nézhetnétek,hogy végül is hol lehet kapni,megrendelni.Már elég sok cikk megjelent róla/TSO/hogy valahol,valaki csak tud biztatót mondani.Az eddig megjelent hirek is adnak egy kis reményt,csak hát tudni kéne,hogy hová forduljon az ember.Ez a betegség sok embert érint,tehát valahol biztosan van olyan fórum,csak mi nem tudjuk hol,ahol lenne segitség.

 

#23 2005-01-12 19:55

katalin
Tag

Re: TSO tapasztalatok

Sziasztok!Jó hirrel tudok szolgálni minden érdeklődőnek a TSO-ról,ugyanis sikerült megrendelnem.Andriss neked pedig azt üzenem a TSO gyógyszerként van forgalomban tavaly novemberben törzskönyvezték.Eléggé hosszadalmas volt a levelezés,de mostmár biztosan hozzá jutok.Még egy hét,és szedhetem,ugyanis leszállitják.

 

#24 2005-01-12 22:26

Robur
Admin (Crohn)
Hely: Bp
Regisztrálva: 2004-01-05
Írások: 645

Re: TSO tapasztalatok

Katalin: gratulálok!

Te aztán kitartó vagy! Mivel lehet, hogy Te vagy az els? széles e hazában aki megrendelte ezt a gyógyszert, lécci tartsd meg jó szokásod, és jelents nekünk ezután is!

Én különösen örülök neki, mert így internetr?l összeszedegetve-fordítgatva olyan misztikus az egész, és lám, tényleg létezik, s?t megrendelhet?! Hová írtál nekik? Az Ovamed honlapján lev? mail formot kitöltöttem, de nem kaptam választ. Ez kb. három hónapja volt.

Mivel Andriss hozzászólásából némi szkepticizmust olvastam ki, hadd jegyezzek meg valamit: arra mindig számítani lehet, hogy ha megjelenik egy új, de hatásosnak talált szer, akkor az el?bb-utóbb irígykedést vagy féltékenységet vált ki a szakma azon feléb?l, akik a standard gyógyszereket készítik. Ez a TSO m?ködését tekintve ráadásul teljesen más, mint a többi IBD-gyógyszer.

Ahhoz meg, hogy Amerikában is gyógyszer lehessen végig kell mennie az FDA "purgatóriumán", és ahhoz meg dollármilliók kellenek, amire ennek a szegény iowai egyetemnek nincs pénze, lásd amit ebben fórumban találtam:
http://ibd.patientcommunity.com/new/dis … orum_id=10


Hi Everyone,

I am new to the website and I have a 15-year-old son who is being treated for Crohn's/Colitis--not yet determined. I have also been doing research like most others on the site, and have recently pursued the helminths study at Iowa. The studies have been suspended at this time, with no immediate plans to restart. I e-mailed one of the doctors involved in the study and he said that the FDA has declared that the treatment is a drug and must go through all the rigorous procedures to get approval. This, of course will take years and millions of dollars that poor old U. of Iowa doesn't have, so all the pharmaceutical companies will be safe to collect our and our insurance companies' money for many years to come. I wonder what anyone else thinks about our FDA and its relationship to the drug industry and also what we might do to get the FDA to butt out and let Iowa researchers do their thing? I phoned a participant in the Iowa study and he had been taking the worms drink for 4 years and after the 1st year had remained symptom-free and in remission. Colonoscopies had come back clear and as far as he knew, the other people he talked to in the study had comparable success. And the most amazing thing was that there were no ill side effects! I think something rotten is going on with the FDA.

Nincs jelen

 

#25 2005-01-13 08:30

zoli703
Tag

Re: TSO tapasztalatok

Katalin: el tudnád részletesen mesélni, hogyan jutsz hozzá? Mit tettél érte? Mennyi ideig, melyik fajtát szeded? A dokid mit szól hozzá? Mennyibe került?

Üdv,
   Zoli

 

#26 2005-01-13 14:26

katalin
Tag

Re: TSO tapasztalatok

Sziasztok! Nagyon szivesen megosztom veletek az eddigi eseményeket.Nos az Ovamed fórumán akadtam össze egy nagyon segitőkész fiatal hölggyel,aki megadta nekem az Ovamed közvetlen E-mail cimét,ahová azonnal irtam/angolul,vagy németül/.Nagyon hamar válaszoltek rá,leirták a folyamatát az egész megrendelésnek,és megrendelő lapot is küldtek.Nos annyit a TSO-rol,hogy tavaly november ota törzskönyvezték,tehát gyógyszer. hatása pedig,mint tudott az immunrendszer 90%-a  a bélben talélható.Nos ezek a peték kifejlődnek a fekélyek helyén,eltömitik azokat,s behegednek.Azért kell fél évig szedni,mert ennyi időre ven szüksége a beleknek a regenerálodásra.Mivel helyre állitja a fekélyeket,utána jól müködik az immunrendszer,a gyulladt sejteket legyőzi a szervezet.Ha még valamibe segithetek,irjatok.

 

#27 2005-01-14 09:37

Robur
Admin (Crohn)
Hely: Bp
Regisztrálva: 2004-01-05
Írások: 645

Re: TSO tapasztalatok

Tényleg Katalin!

Lécci írd meg pontosan az árát, és én akkor kijavítom, nehogy hülyeség szerepeljen az oldalon:

http://crohn-colitis.hu/html/p8_20040509.php

Nincs jelen

 

#28 2005-01-14 11:14

czipfelne
Tag

Re: TSO tapasztalatok

az ára egy adagnak 150 euró,és be fogok mindenrő számolni naktak

 

#29 2005-01-14 13:09

zoli703
Tag

Re: TSO tapasztalatok

Szia Katalin!

Mit szólt hozzá a dokid? Tudnál nekem írni egy levelet? (zoli703@freemail.hu)

Üdv,
    Attila

 

#30 2005-01-21 19:59

czipfelne
Tag

Re: TSO tapasztalatok

Sziasztok!csupén annyit szeretnék leirni nektek,hogy sikerült a dokimtól megszereznem a papirokat a TSO megrendeléshez,és már tegnap el tudtam faxolni.Este megérkezett a válsz,hogy 5 napon belül szállitják.Majd még irok róla bővebben

 

#31 2005-01-25 09:31

Bunny
Tag

Re: TSO tapasztalatok

Sziasztok! Én is olvastam a cikket, és érdekelne a dolog! Katalin, ha próbáltad már, mindenképpen írd le a tapasztalataid, akár rosszak, akár jók! Na meg azt is, hogyan jutottál hozzá! Bár egyelőre elég drágának tűnik, de ha működik... Szóval várom a válaszod, meg mindenkiét, akinek sikerült megszerezni...

 

#32 2005-01-25 16:18

czipfelne
Tag

Re: TSO tapasztalatok

Sziasztok! Most már annyival vagyok közelebb a dologhoz,hogy tegnap felhivtam telefonon az Ovamedet,és elmodták,hogy postára adták a TSO-t,talán holnapra megérkezik,ugyanis gyorsfutár szolgálattal küldik ki.Annyi változás van az árában,hogy a négy adag szállitással együtt 765,50 Euróba kerül.Majd még irok róla,ha itt lesz,és kipróbáltam.

 

#33 2005-01-26 02:38

oromo
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: TSO tapasztalatok

Szia czipfelne!

Esetleg megtudnád adni a dokid nevét és hogy hol lehet utolérni?

Előre is köszike!

Nincs jelen

 

#34 2005-01-26 16:05

czipfelne
Tag

Re: TSO tapasztalatok

Sziasztok!Szeretném megosztani mindenkivel a jó hirt,ma fél háromkor megérkazatt a 4 üveg TSO.Holnap reggel fogom el kezdeni szedni,remélem fog használni

 

#35 2005-01-26 16:23

czipfelne
Tag

Re: TSO tapasztalatok

Kedves oromo!Nem tudom miért akarod az orvosom nevét,neki nem sok köze van ehhez,csupán irt egy kórtörténete,és annyit vállalt,hogy fokozottan ellenőriz a kura alatt.

 

#36 2005-01-26 17:45

Robur
Admin (Crohn)
Hely: Bp
Regisztrálva: 2004-01-05
Írások: 645

Re: TSO tapasztalatok

Hurrá! Bár használna!


Nem akarok kukacoskodni, de hogy néz ki?

:D

Mozognak?

Nincs jelen

 

#37 2005-01-26 23:10

oromo
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: TSO tapasztalatok

Kedves czipfelné!

Ne haragudj, hogy megkérdeztem az orvosod nevét, de a mi orvosunk nagyon negatívan áll ezekhez a dolgokhoz. Igazi "gyógyszerfüggő".
Egyébként az öcsém a crohnos, és most önmagához képest nagyon rosszul van.
Annyira nem beteg mint itt olyan sokan írják, de nincs jól. 5 hónapos Medrol, Pentasa, Budenofalk, Salazopyrin, Salofalk kúra után is változatlan illetve ezek mellékhatásaival megspékelve rosszabbul van. Hetek óta lázas Algopyrin inj. iszik és Algoflexet szed. UH vizsgálat fistulát valószínűsít, de a vizsgálatot végző orvos azt sem tudta, hogy ennél a betegségnél mire kell figyelni. Igazán nem tudjuk van-e. A kezelőorvosunk amióta a gyógyszereit nem részesítjük előnyben azóta nem küld semmilyen vizsgálatra. Tudom, ilyenkor kéne orvost váltani, de merre induljunk? Valahogy mindig falba ütközünk. Jelenleg természetgyógyászhoz járunk már mindent megpróbáltunk, próbálunk csak sajnos az anyagi korlátaink miatt sok mindenről lemaradunk.

Ha érzékenyen érintett a kérdésem elnézést kérek.

Üdv

Nincs jelen

 

#38 2005-01-27 08:09

Mancsa
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: TSO tapasztalatok

Kedves Oromo!

Sürgősen keressetek orvost, mert ha fistula van, előbb utóbb tályog is lesz, és az súlyos gyulladást okozhat a hasüregben,vagy a kismedencében.

Az UH-t nem a kezelőorvos végzi?? Általában ők szokták (Szegeden legalább is), így aztán tudják, is, hogy mit, hol keressenek:)

NE várakozzatok, a természetgyógyász nem röntgen látású!


Szia!

Nincs jelen

 

#39 2005-01-27 11:43

czipfelne
Tag

Re: TSO tapasztalatok

Kedves oromo!Nem haragszon,félre ne értsd,de elmenni egy olyan orvoshoz aki nem is ismeri az öcsédet,csak ugy oda állni elé.gondolom,ciki lenne.Én Borsod megyében lakok,itt van közel 4 éve orvosom.Ő együtt működik velem,és segit,ha valamire megkérem.Az én dokim is hitetlenkedve fogadta ezt a dolgot,amikor először megemlitettem neki kb.8 hónapja.Most már ugy mentem el hozzá,hogy vittem az internetről letöltött megrendelő lapot,és sok cikket ami a TSO-val foglalkozik,és kértem segitsen benne nekem,mert már csak rajta mulik,hogy megkapjam.Egyből rá állt a dologra.Már ma reggel be is vettem egy adagot,semmit nem tapasztaltam tőle Üdv.

 

#40 2005-01-27 11:50

czipfelne
Tag

Re: TSO tapasztalatok

Kedves Rubur!Egy sötét szinű üvegben van,kb.10 ml lehet.Ez egy tiszta átlátszó folyadék.Ma reggel már bevettem az elsőt,enyhén sós izű de gyümölcslébe kell önteni,igy aránylag elfogadható az ize.Csak,hát tudod,ha az ember tudja,hogy mit iszik,akkor egy kicsit visszás a dolog.Na de lement.Üdv

 

#41 2005-01-30 02:00

Sunburner
Tag

Re: TSO tapasztalatok

Annyit még ehhez a témához, hogy közvetlenül az első feltételezett diagnózisom után 2004 októberében néztem a discovery channelt.
Elég hosszú műsor volt. A lényeget láttam.
A férgekről szólt. Volt benne mindenféle kártékony és jótékony féreg.
A jótékony férgeknél hosszan kitért a Crohn betegségre.
A kutatók már jópár éve tesztelik.
Ez az ostorgilisztapete kapszula 100%-osan meggyógyítja a vastagbél gyulladásos betegségeit. Volt, hogy Colitis Ulcerosás betegeknél egy egyszeri kezelés teljesen megszűntette a betegséget, és több kezelésre nem is volt szükség.
Crohnosoknál fél évente meg kell ismételni a kúrát, és teljesen tünetmentessé válik a betegség. (=gyógyulás)
Szóval nem vicc. Tévében láttam.
Nehogy azt higgye valaki, aki most megveszi a gyógyszert, hogy tesztnyúlként kell a szert használnia. Az évek során ez ki lett próbálva. Mellékhatása nincs.

Én most még egy pontos diagnózisra várok, azaz lassan rászánom magamat egy vastagbéltükrözésre, és ha bebizonyosodik, hogy idült gyulladásos bélbetegségem van, akkor szteroidok, salofalk és pentasa helyett én is elintézem magamnak a TSO-t.

100%-os, biztos siker, mellékhatások nélkül.
Adni kell az immunrendszernek valami rágcsálnivalót, hogy ne a saját belünkön csámcsogjon. Erre jó a TSO.

 

#42 2005-01-30 15:02

czipfelné
Tag

Re: TSO tapasztalatok

Kedves Sunburner!Nagyon örülük neki,hogy megerősitted bennem a TSO -ban vetett hitemet,ugyanis én már elkezdtem szedni 20.-án.Örülök neki.hogy Te is jókat hallottál róla.Én nagyon bizók a gyógyulásba.Még semmi különöset nem vettem észre magamon,talán csak annyit,hogy megszünteka bélhangok,és a puffadás is kisebb.

 

#43 2005-01-30 15:08

czipfelné
Tag

Re: TSO tapasztalatok

Még talán annyi hozzáfűzni valóm lenne az előbbihez,hogy ez nem kapszula,hanem folyadék,ami kb.15-20 ml.lehet.ezt kell meginni éhgyomorra,gyümölcslébe ill.teába,eléggé sós izű.

 

#44 2005-02-04 22:16

Zoli703
Tag

Re: TSO tapasztalatok

Szia Katalin,

Engem nagyon érdekel a tapasztalatod. Ha ezek után ide nem akarsz írni, kérlek magánban tájékoztass! Én szurkolok neked és ha javulsz, akkor én is elgondolkozom rajta, ha a kezel?orvosom is egyetért ezzel.

Hétf?n volt Kovács Ágota el?adása az MCCBE-en, ? is a biológiai eljárások el?retörésében hisz. Ezek egyike ez az eljárás, ha jól értettem.

Szerintem a rokkantgzugdíj és a fizetés különbsége nagyobb, mint a kukackoktél ára, tehát érdemes alkalmazni, ha javulást hoz. Márpedig ebben a topicban is sok meggy?z? érv szólt már mellette. Persze lehet, hogy óriási a haszonkulcs. De ett?l még meg szeretnék én is gyógyúlni.

Üdv,
   Zoli

 

#45 2005-02-05 17:21

czipfelné
Tag

Re: TSO tapasztalatok

Nagyon örülök a sok hozzá szóláshoz,pláne annak ami engem igazol.Én tényleg utolsó lehetőségként rendeltem meg a TSO-t.Hiszek benne,s ugy gondolom ez is sokat jelent.l0.-én fogom bevenni a második adagot,de majd a fejleményekről még irok.Most annyival vagyok jobban,hogy elmúlt a puffadásom,megszüntek az erős bélhangok,és a székletem is sokkal keményebb,összeállóbb mint volt.Igaz még kétszer megyek egy nap a wc-re,de számomra ez már javulás.Majd 3 hét mulva kell mennem tükrözésre,az remélem igazol engem.Hiszen az utolsó tükrözéskor 40cm-nél még voltak vérző fekélyek,no meg a végbél környékén számtalan.Majd kiderül hogy mennyit segitett ez a 4 adag.Talán még annyit,hogy én is egészségügyi dolgozó voltam,s tisztába voltam ennek a betegségnek a kimenetelével.

 

#46 2005-02-05 18:31

Sunburner
Tag

Re: TSO tapasztalatok

Nyilván nem mutatná a Discovery Channel a férgeket a tévében, ha nem valamiféle különleges hatású gyógyszerről lenne szó.
Már egy évet lehúztam a Crohn-nal, és már túlvoltam egy műtéten, amikoris még mindig nem mondta senki, hogy Crohn-os vagyok, és ekkor láttam a tévében ezt a férges műsort. Én életemben ekkor hallottam először a Crohn betegségről. És minek a kapcsán hallottam a Crohn betegségről? A jótékony férgek kapcsán.
Az már csak valamiféle irónia lehet, hogy az erősen vérző műtéti sebeimet aztán egy hét múlva Crohn (?)-nak "diagnosztizálták".
Egyébként pont fél éve műtött meg egy sebész-altatóorvos-gasztroenterológus professzor, aki homoszexuálisok körében terjedő végbéltájéki nemi betegséggel kezelt.
Természetesen a műtéti sebek a mai napig sem gyógyultak be, és nagyon rosszul vagyok. Nem tudok nevetni azon, hogy nagy fájdalmak közepette összef_som magam.
Úgyhogy végülis én kipróbálnám ezt a TSO-t. Nem tudok ebbe a végbélgyulladásba belenyugodni. Nem tudok teljes életet élni.

 

#47 2005-02-05 18:56

Mancsa
Tag
Regisztrálva: 1970-01-01
Írások: 0

Re: TSO tapasztalatok

Sziasztok!

Csak hogy én is hozzászóljak:
Szerintem is kár elvenni a hitet egy új módszert?l, még ha "csak" tünetileg kezel is, mert ha ez a tüneti kezelés "csak" panaszmentes éveket ad, akkor hálát rebegek a jó istennek:)) mert ha nem fáj, már nem is érzed betegnek magad:)) és ez a lényeg.
A személyeskedést én is elutasítom, hiszen ez a fórum az információ átadásról szól. Ha valakinek személyes problémája van a másikkal, azt arra kérek innent?l kezdve, hogy E-mailban beszéljék meg és ne itt foglalják a helyett.

T?lem, lehet csodaszer is nem érdekel, ha elérhet? lenne számomra én is bekapkodnám a kukikat:))
Hugi alias Monik védelmére csak annyit, hogy neki ilyen a stílusa, habitusa, el?ször a plafonon kezdi:)) de él?ben sokkal elragadóbb:)) De azért Hugi, tényleg...ne máááár:)) lécci:)

Czipfelné, téged meg arra kérlek, hogy továbbra is tájékoztass minket a  fejleményekr?l, mert még mindig többen vagyunk akik hiszünk a TSO-ban, mint az ellentábor.

Köszönöm!

Sziasztok!

Nincs jelen

 

#48 2005-02-06 15:07

czipfelné
Tag

Re: TSO tapasztalatok

Sziasztok!Boldogan olvasom soraitokat,és nagyon jó érzés látni,hogy sok embert érdekel ez a TSO dolog.Ezzel én is igy voltam,hiszen közel egy éve kutatom,olvasok róla.Nagyon sokszor ütköztem falakba.Aztán amikor végre eljutottam a gyártóhoz,onnan kezdve felgyorsultak az események.S most hogy elértem a célomat,egyre jobban hiszek a gyógyulásba.Megpróbálok minden dolgot majd közölni veletek,legyen az jó,vagy rossz.De már most határozottan jobban vagyok.Sokan megkerestek e-mail-be is,és a megrendelés után érdeklődtek.Ha tudok segiteni,mindenkinek szivesen teszem.Ha olyan kérdésetek lenne amire nem tértem ki,váromaz érdeklődéseket. Sziasztok Kati

 

#49 2005-02-06 16:37

Andrisss
Tag

Re: TSO tapasztalatok

Sziasztok!

Én is szurkolok neked,és támogatom az ötleted,annak ellenére hogy én még nem hiszek benne,hisz még bizonyitottan senki nem gyógyult meg tőle.

 

#50 2005-02-06 18:20

czipfelné
Tag

Re: TSO tapasztalatok

Figyelj Andrisss!Nem is gyógyulhatott meg még tőle senki,hiszen hivatalosan Németországban is csak novembertől adják.Előtte csak kipróbálás szinten szedték bizonyos kórházakban,azok,akik vállalták ezt a kurát.Ott sikeresen müködött.A német fórumon vettem fel a kapcsolatot egy Amerikai hölgyel aki már én előttem megrendelte édesapjának a TSO-t kb.egy honappal,és azt irta,jól van az öreg.Pedig az már nagyon beteg volt.Sokat fogyott,fekvő beteggé vált,legyengült.Két adag TSO után,sokat javult,lett étvágya,fel birt kelni,és sok tünete enyhült.Most már sokkal jobban van.De még neki is hátra van 10 adag.Tehát ő is meg van elégedve vele.Hogy mi lesz a végén?......Hát nem tudom

 
IBDoktor
 

Láb

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB